سه هزار و صد و چهل و هفتمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند: آزادی ۱۳ دانشجوی بازداشت شده دانشگاه شریف / انتقاد دبیر کل جبهه پایداری از «گل به خودی‌ها» / بورل: اتحادیه اروپا اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران را بررسی می‌کند/ فقط ۱۱۵ فروند هواپیمای فعال در کشور موجود است و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۴۳۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۷ 06 October 2022

‍«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

جلیلی: امریکا تحریم‌ها را دور می‌زند تا کالای پیشرفته ایرانی وارد کند
سعید جلیلی، نماینده مقام‌ معظم‌ رهبری در شورای عالی امنیت‌ملی، پس از پایان بازدید از سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو، اظهار داشت: دشمن، امنیت و پیشرفت کشور را هدف قرار داده است، چون می‌داند ایران‌ قوی و مستقل روز به روز به قله‌های پیشرفت نزدیک‌تر می‌شود و جمهوری‌ اسلامی‌ ایران، به‌ خوبی این قابلیت را نشان داده است. وی افزود: از نشانه‌های پیشرفت کشور و درماندگی دشمن، این است که آمریکا از یک‌ سو با تحریم‌های ثانویه کشورهای دیگر را برای خرید نفت از ایران مجازات می‌کند و از سوی دیگر خود آمریکا برای خرید محصولات‌ پیشرفته از ایران، تحریم‌های اولیه خودش را نادیده می‌گیرد و از طریق واسطه، آن‌ها را از ایران وارد می‌کند که شواهدی از آن را در این نمایشگاه دیدیم. جلیلی گفت: آمریکا دچار گیجی محاسباتی است و همین امر، سیاست‌های آمریکا را مثل رفتارهای رئیس‌جمهوری آن قابل توجه کرده است، در حالی که قدرت‌های استکباری می‌خواهند ناامیدی را به جوان ایرانی القا کنند، دیدن تلاش‌های عالمانه، متعهدانه و جهادی جوانان در این نمایشگاه، چهره خستگی‌ناپذیر و حضور فعال آن‌ها را نمایش می‌دهد که امید به آینده را بیشتر می‌کند.

آیت الله اعرافی: اصلاح برخی رفتارها و برنامه‌ها ضرورت دارد
مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: غرب استکباری تحمل شکوه، عظمت، استقلال و بزرگی ایران اسلامی را ندارد البته هرگز نفی اشکالات و ضعف‌ها را نمی‌کنم، قطعا اصلاح برخی رفتارها و برنامه‌ها ضرورت دارد.

آزادی ۱۳ دانشجوی بازداشت شده دانشگاه شریف
دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد، با پیگیری رییس این دانشگاه، ۱۳ دانشجوی بازداشت شده شریف، آزاد می‌شوند. امروز پنجشنبه ۱۴ مهر ماه با پیگیری رسول جلیلی، رییس این دانشگاه این دانشجویان به زودی آزاد می شوند.

انتقاد دبیر کل جبهه پایداری از «گل به خودی‌ها»
صادق محصولی دبیر کل جبهه پایداری: از قوه محترم قضائیه نیز توقع می‌رود، با اقتدار و رعایت عدالت و با توجه به قانون، با برهم‌زنندگان آرامش مردم برخورد بازدارنده انجام دهد. آشوب‌های اخیر و تلاش دشمن و عناصر داخلی خائن برای ایجاد ناامنی، متأسفانه بیش‌ترین ضربات را به مردم زد. آشوب‌های اخیر در کشور، اشتغال، کاسبی و زندگی توأم با آرامش مردم را برهم زد. امید است قوه قضائیه همانطور که رئیس ‌محترم آن تاکید کردند، معدود افراد بی‌مسئولیتی که علیه امنیت و آرامش مردم موضع گرفتند را مبتنی بر قانون، مورد پیگرد قرار دهد. به نظر می‌رسد، جرم این افراد از عاملان آشوب کف خیابان کمتر نباشد.البته این‌جا باید به گل به خودی‌های بعضی سخنرانان نیز اشاره کنم که بی‌مبالاتی و مواضع تعدادی معدود از هنرمندان و ورزشکاران ـ که کم‌اهمیت هم بود ـ به کل جامعه بزرگ و انقلابی هنرمندان و ورزشکاران تعمیم دادند که موجب رنجش خیل بزرگ این اقشار انقلابی و سالم شد و متأسفانه حواشی زیادی نیز ایجاد کرد./تسنیم

حمله تند رسول خادم به نمایندگان مجلس؛ در جریان اعتراضات کجا بودید؟
رسول خادم، قهرمان و رئیس اسبق فدراسیون کشتی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت: آنهایی که با کوتاهی در عمل به مسئولیت‌هایشان، مقصران ایجاد بستر اعتراض مردم هستند، کاسه از آش داغ‌تر شده و مدعی شدند که باید کسانی را که دلسوزانه در کنار مردم بوده‌اند، به عنوان مقصران اصلی تنش‌های اخیر، پاکسازی کرد! چه فرافکنی حساب شده‌ای! نماینده مجلسی که امروز باید پاسخگو باشد، در جریان اعتراضاتِ در این چند روز کجا بوده است؟

بورل: اتحادیه اروپا اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران را بررسی می‌کند
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا: اتحادیه اروپا قصد دارد در واکنش به اتفاقات اخیر در ایران، اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران را بررسی کند. ما به عنوان نمایندگان اتحادیه اروپا از ایران خواسته‌ایم به حقوق اساسی شهروندان ایرانی احترام بگذارد.

سریال آنتن توقیف شد؟
سریال «آنتن» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سید ابراهیم عامریان که از چهارشنبه دو هفته‌ی پیش در سایت نماوا منتشر شده بود، توقیف شد. داستان این سریال در دانشگاه می‌گذرد و در سکانسی به اعتراضات دانشجویی اشاره‌ای دارد که با توجه به شرایط کنونی جامعه و تشنجاتی که پیرامون موضوع حجاب صورت گرفته، به نظر می‌رسد دلیل توقیف اصلی این سریال باشد./برنا

فقط ۱۱۵ فروند هواپیمای فعال در کشور موجود است
مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی: هر چند طبق اعلام سازمان هواپیمایی ١٧٣ فروند هواپیمای فعال در ناوگان وجود دارد؛ البته از این تعداد عملا ١١۵ فروند هواپیما توانایی پرواز دارند. در حال حاضر در کشورمان ٢٠ ایرلاین و ١١۵ فروند هواپیمای فعال وجود دارد و دوره انتظار برای خرید بلیت هواپیما بین ١۵ روز تا یک ماه رسیده‌ است و به نوعی بلیت گیر نمی‌آید.

اطلاعیه‌ طالبان در خصوص واردات فراورده‌های نفتی از ایران
وزارت صنعت و تجارت دولت موقت طالبان اعلام کرد، بر اساس گفت‌وگوهای این وزارتخانه با مقامات جمهوری اسلامی ایران، واردات مواد نفتی از ایران به افغانستان چهار ماه دیگر تمدید شد. این وزارتخانه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد این تصمیم در نتیجه گفتگوهای «نورالدین عزیزی» وزیر صنعت و تجارت دولت موقت طالبان با «حسن کاظمی قمی» نماینده ویژه نماینده ویژه جمهوری اسلامی ایران در امور افغانستان گرفته شده است. هفته گذشته نیز وزیر صنعت و تجارت دولت موقت طالبان از امضای قرارداد موقت هیات حاکمه افغانستان با روسیه برای واردات بنزین، گازوئیل، گاز و گندم خبر داده بود. عزیزی با بیان اینکه افغانستان در تلاش است تا شرکای تجاری خود را متنوع کند، گفته بود، روسیه در این توافق به افغانستان تخفیفی پایین‌تر از میانگین قیمت جهانی کالاها داده است. به گفته وی، قرارداد افغانستان و روسیه شامل عرضه سالانه حدود یک میلیون تن بنزین، یک میلیون تن گازوئیل، 500 هزار تن گاز مایع (LPG) و دو میلیون تن گندم توسط روسیه است. /تسنیم
 
مصرف هیجان‌زده مردم برای دارو با کاهش قدرت خرید کم شد
بوربور نائب، رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو در پاسخ به این پرسش که بعد از حذف ارز ترجیحی قیمت دارو چند درصد افزایش پیدا کرد و آیا شاهد کاهش تقاضا برای خرید آن بودیم، افزود: دارو و غذا جزو دو اقلام اساسی هستند که دولت‌ها برای تامین آن‌ها به مردم یارانه پرداخت می‌کنند. از این‌ روی، نسبت به تامین‌شان بی‌توجه نیست؛ وقتی در کشوری شاهد تورم هستیم به تبع قیمت این اقلام نیز از آن تاثیر می‌پذیرد و طبیعی است که شاهد افزایش نرخ دارو باشیم.
 
به گفته بوربور؛ کمبود برخی اقلام از جمله سرم به این دلیل نیست که نمی‌توانیم تولید کنیم بلکه حاشیه سود آن کم است. به نظر می‌رسد که قیمت برخی از اقلام دارویی صحیح و واقعی نیست. قیمت‌ها باید به نفع تامین‌کننده و پوشش بیمه و هزینه‌ها باید به نفع مصرف‌کنندگان تمام شود. این اقدام از سوی تمام کشور‌های دنیا در حال انجام است تا به امروز وزارت بهداشت در این زمینه درست عمل کرده است، اما شاید نتواند در روز‌های آینده آن گونه که باید این روند را ادامه بدهد.
 
بوربور میزان تقاضا برای خرید دارو را ۱۰ درصد کاهشی دانست و افزود: بسیاری از دارو‌های حمایتی، قیمت آن کم بود؛ از این‌ روی، امکان قاچاق در شرایط رسمی را داشتند. در ایران مصرف واقعی در برخی گروه‌های دارویی مانند فشارخون و بیماری‌های قلبی پایین است و این آمار نشان می‌دهد که بسیاری از بیماران هنوز تشخیص درست را دریافت نکرده‌اند. بنا به اظهارات نائب رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو، بخشی از مصرف هیجان‌زده مردم با کاهش قدرت و توان خرید مردم کاهش پیدا کرد. /ایلنا

بیش از یک میلیارد دلار برنج وارد کشور شد
براساس آمار گمرک در ۵ ماه منتهی به مرداد ماه امسال در مجموع بیش از یک میلیارد و ۹۶ میلیون دلار برنج وارد کشور شده، که بیشترین سهم در میان واردکنندگان به هند اختصاص داشته است.  

کانون صرافان: قیمت توافقی دلار، دستوری شده است
کامران سلطانی‌زاده، دبیر کل کانون صرافان، اظهار داشت: متاسفانه در اقدامی عجیب، دوباره دستورهایی به بازار متشکل داده شد که سقف و کف برای نرخ توافقی ایجاد و همین کار موجب فاصله گرفتن قیمت بازار و غیرواقعی شدن کشف نرخ توسط تجار و صرافان شده است. در زمینه نرخ ارز، مشکل اصلی این است که نرخ ارز در صرافی‌ها را باید به نرخ واقعی بازار برسانیم، اگر هر اقدامی که انجام می‌دهیم، با بازار رسمی و آزاد فاصله داشته باشد، متاسفانه آن گلوگاه را دلال‌ها پر خواهند کرد. سلطانی‌زاده افزود: در بحث نرخ‌گذاری و ایجاد نرخ‌های فروش صرافی‌ها کار جدیدی اتفاق نیفتاده است. ما در کانون صرافان در سال ۹۸ اپلیکیشنی طراحی کرده‌ایم به نام کانون صرافان و در آن همه صرافی‌ها امکان بارگذاری نرخ خرید و فروش خود را داشته‌اند، حتی آنلاین نوبت‌دهی را هم داشته‌ایم که بعد از چهار سال به عنوان سامانه برخط بازار متشکل رونمایی شد.

لوازم یدکی بدون شناسه از شنبه قاچاق محسوب می‌شود
معاون وزیر صمت گفت: دارندگان لوازم یدکی خودرو فقط تا فردا جمعه (۱۵ مهرماه) فرصت دارند، کالا‌های بدون شناسه را تعیین تکلیف کنند. محمدمهدی برادران افزود: بعد از پایان این مهلت، قطعات بدون شناسه به عنوان قاچاق محسوب و با فروشندگان این کالا‌ها برخورد خواهد شد.
 
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲۵
در انتظار بررسی: ۸۷
انتشار یافته: ۱۶۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
دقیقا مساله اعتراض به تبعیض و بی عدالتی و فقر و گرانی و بیکاری و رانت و فساد است بقیه بهانه هستش این اعتراضات نتیجه سالها عدم پاسخگویی هست اما دریغ از گوش شنوا
ناشناس
|
New Zealand
|
۲۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
جلیلی لطفا ساکت
خیلی ساکت
زینال بندری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
باید فکری اساسی برای دور نزدن تحریم ها توسط آمریکای جنایتکار بکنیم در ضمن شعار زن ، زندگی آزادی پوشش و بیان شعار زیبایی است و باید در کشور اعمال گردد که مورد تایید من هم است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
میشه یه دونه کالای پیشرفته نام ببری ؟!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
قطعا مستعان یکی از کالاهای پیشرفته ای است که آمریکا به دنبال آن است
صدر الدین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
همه چیی از دست در رفته بعد هی می گید همه چی خوبه،هیچ مشکلی نیست.

دارو گیر نمیاد.

مرغ شده 70 هزار تومان.

بچه هامون امنیت ندارن.

مدرسه و دانشگاه و خیابان تشنج دارن.

تورم کمر مردم رو خم کرده.

هیچ امیدی به برجام و توافق و اقتصاد نیست.

مسولین با حرفاشون فقط اعصاب ما رو خورد می کنند.

ما با چه امیدی زندگی کنیم؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
❤ علی کریمی ❤ رسول خادم ❤
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آره جلیلی جان، آمریکا خیلی تلاش میکنه انواع داروهای حیاتی، تجهیزات پزشکی، تجهیزات نفتی، قطعات هواپیما، انواع چیپ و آیسی، انواع و اقسام خودروها مخصوصا که برای ماشینهای سایپا، انواع مواد غذایی استراتژیک، گندم ذرت، جو از ما واردات کنه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
صادق محصولی ملیاردر بایستی نگران باشد!
d
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
اره حتما امریکاس که تورم بالا 50 درصد داره ........
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آمربکا به دنبال وارد کردن پراید به کشورش است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
اقای جلیلی برای میزان هوش و آی کیو شما که ملت را نادان فرض کردید متاسفم
قنبر
|
Japan
|
۲۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
جلیلی: امریکا تحریم‌ها را دور می‌زند تا کالای پیشرفته ایرانی وارد کند

و متقابلا مسئولان کشور هیچ تمایلی به استفاده از محصولات ایرانی ندارد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
مواضع تعدادی ورزشکار و هنرمند اهمیت نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
لابد مواضع مداح ها اهمیت داره
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
باشه
احمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آقای جلیلی چند کالا را نام ببرید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
جلیلی لطفا فیش حقوقی ات رو منتشر کن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
خدایا........
مملکت مارو باید تیم جلیلی اداره کنه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
جلیلی شب و روز داره کیهان میخونه :-)
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
کار مفید و شغل این جلیلی چیه ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
پَرسه در فضای مجازی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
شانس اووردیم جلیلی رئیس جمهور نشد .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
سلام
آقای جلیلی آیامیشودچندموردنام ببریدممنون میشم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آمریکا... نامردا.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
به نظر شما آقای جلیلی حالش خوبه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
اصلا
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
متوهمانی مانند اقای جلیلی کشور را به اینجا رسوندن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
عمو جلیلی،رو زمینی یا در آسمون؟؟!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
کمی از این کالاهای پیشرفته رو توی ماشیناتون استفاده کنید...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آقای جلیلی خیلی متوهم است
محمدآقا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
درود واحترام
......... .......‌‌.‌‌.‌
............... ما
خودم سر وته اش رو زدم تا زحمت تابناک کم بشه !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
اعرافی هم ایت الله نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
مگر دارو نقل ونبات است که مردم هیجان زده مصرف کنند؟؟؟کدام ادم عاقلی از روی تفنن وهیجان دارو مصرف میکند؟؟؟آیااین توجیهات بچه گانه خودتان را قانع میکند.؟
سیاوش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
دقیقا کدوم کالا پیشرفته ایران ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
یکی از کسانیکه آرامش مردم دوسال هدف قرار داد همین جبهه پایداری با طرح صیانت است که خودش قابلیت پیگیری دارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
درود به شرف پهلوان رسول خادم ،
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
تکنولوژی بر اساس نظریه علمی آقای جلیلی بوجود آمده و عالمگیر خواهد بود
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
اگر آقای جلیلی بفرمایند منظورشان کدام کالای با کیفیت ایرانی است، ممنون میشم
بهرحال ایشان میدانند ایران هم کالای آمریکایی وارد میکند یا خیر
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
جليلى دچار توهم است
امريكا را نمى شناسد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
میشه چندتا از محصولات رو بگید اقای جلیلی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
یکی از دوستان گفت مستعان
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
دانشجو سالاری مایه افول کشور است. در دانشکاه باید دانش سالاری و استاد سالاری باشد
نه دانشجو سالاری.
افت دانشی کشور از همان زمانی به وجود آمد که بهایی بیهوده به دانشجویان داده شده.
چرا باید متخلف بد زبان آزاد شود
پاسخ ها
ناشناس
| Finland |
۱۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
نخیر افت از زمانی که انواع و اقسام دانشجویان سهمیه ای وارد دانشگاه شدند رخ داده
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آقای جلیلی من خیلی خوشحال شدم از شما شنیدم آمریکا تحریم‌ها را دور می زند تا کالای پیشرفته ایرانی بخرد. لطفا اسم این کالا ها را نام ببرید تا ما هم بخریم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
از اونموقعی که جلوی دوربین ؛ پراید سوار شد اومد برای مناظره فهمیدم خیلی بامزه اس .
حالا با این حرفش نشون داد قلمبه نمکه :-)
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
جا داره جلیلی و پسرش با هم برن سوریه و مدافع حرم شن
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
خود شکن آینه شکستن خطاست
عباس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آمریکا مثلا چی‌ وارد میکنه؟ مستعان ۱۱۰ یا پراید
این حرف ها مردم رو عصبانی می‌کنه به جای حرف و شعار باید دست به کار شد تا کشور از این وضعیت بیرون بیاد
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
این حجم از توهم غیر قابل باور .شاید ما یک چیزمون هست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
خدایا جلیلی رو شفا بده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آقای جلیلی با توجه به اعتقاد شما به کیفیت بالای خودرو ساخت داخل لطفا با همین قیمت که به دست مردم میرسد آنرا مستقیما به امریکا صادر بفرمائید ، ما با کمال میل حاضریم ماشین های ۵ سال پیش ایشان را بصورت دست دومسوار شویم
شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آقای جلیلی حرف وشعار بس است صحبت شما بیشتر به طنز شبیه است
اصغر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
اقای جلیلی
بنظرم تشریف ببرید پیش یک متخصص اعصاب و روان جهت معاینه
بازنشسته تامین اجتماعی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
لطفا کسی راهنمایی کنه قبلا از طریق واتساپ با فرزندم در خارج ایران در ارتباط بودم الان 2هفته است بی اطلاع هستم از چه برنامه ای ایرانی یا خارجی می توانم باش تماس صوتی یا تصویری داشته باشم .حداقل تماس صوتی واتساپ رو برقرار کنید .از طریق موبایل وتلفن خیلی گرون در می یاد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
جليلي : امريكا تحريم ها را دور مي زند تا كالاهاي بيشرفته ايراني وارد كند !!
---------------
اميد است جناب « جليلي » همان طور كه خودشان جليلي هستند ، براي كشور و مردم « خليلي » هم باشند !! ... آمين !
--- خليلي ؟ ببخشيد برادر « خليل » و « خليلي » به چه معناست ؟
-- خليل به معناي : دوست ، رفيق ، مُحبّ ، يار !!
-- به به ! چه عالي ! ... ، انشا الله كه جناب جليلي براي مُلك و ملت « خليلي » هم هستند ! بنده شك ندارم !
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
جلیلی سرش جایی نخورده! شاید ایشان هم باور داره دروغ هر چه بزرگتر باورش ممکن تره!!
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
میتونی کلا جمع کنی بری تابناک ، من شخصا دیگه هرگز به سایتت نمیام ، وقتی طرف مردم نیستی ترجیح میدم به شعورم توهین نشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آقای جلیلی، لطفا نام یکی، دو تا از محصولات پیشرفته ای را که امریکا از ایران وارد میکند اعلام کنید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
میشه دوتا محصول پیشرفته ایرانی که آمریکا وارد میکنه نام ببرید
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
جلیلی خخخخخخخخخخخخخ
مجید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آقای جلیلی لطفا یک نمونه از خرید تجهیزات پیشرفته ایران توسط امریکا را بیان کنید تا ما هم بدونیم و افتخار کنیم،
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
درود به شرف رسول خادم و علی کریمی
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
#رفراندوم_سراسری
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
جلیلی!!!؟؟؟فقط یه کالا بگو که آمریکائیها،از ایران وارد کرده اند؟؟
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آقای جلالی برای نمونه یک عدد نام ببر
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
مشکل کشور ما آدمایی مثل جلیلی هستند که واقعا هیچی نمیفهمند و یا اگر میفهمند خودشان را به نفهمی زده اند و فکر میکنند مردم هم نمیفهمند
حمیدرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
ما آخر نفهمیدیم قسم دم خروس رو باور کنیم یا حضرت عباس رو؟؟؟!!!
چند روز پیش میگفتید اصلا دانشجویی از دانشگاه شریف دستگیر نشده، حالا میگید امیدواریم بزودی دانشجویان بازداشتی، آزاد بشن!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
دانشجویان شریف بازداشتی باید اخراج شوند. ما مالیات نمیدیم که اینها برن تو دانشگاه اغتشاش کنند. در صورت عدم اخراج در آینده هم به اغتشاشاتان ادامه میدهند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
همینه که هست نمیخوای جمع کن برو
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
باشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آقای جلیلی لطفا نام ده کالا که آمریکا از ایران وارد می‌کند را به مردم بگویید تا ما هم امیدوار شویم که اینچنین تولید کنندگانی داریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
مستعان، مستعان، مستعان، ……مستعان!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
توهمات همین افراد است که کشور را در استانه فروپاشی قرار داده است واکثر مردم را درگیر فقر و نداری کرده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آقای جلییل می توانید این تکنولوژی پیشرفته که از ایران وارد می شود را نام ببرید؟ منظورتان مستعان (کرونایاب) که نیست؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
لطفا مسولین و سیاسیون صادقانه حرف بزنن. صداقت و اعتماد دو روی یک سکه هستند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آمریکا فقط تکنولوژی کرونا یاب مستعان را میخواد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
اگر واقعا "مواضع تعدادی معدود از هنرمندان و ورزشکاران کم‌اهمیت هم بود" پس چرا اونهارو دستگیر کردند؟؟!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
جناب آقای جلیلی لطفا اسم دو تا از این کالاهای پیشرفته را هم بفرمایید بدانیم. کدام نمایشگاه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
فقط ۱۱۵ فروند هواپیمای فعال در کشور موجود است ولی وزیر راه میگه ما هواپیمای کشورهای دیگه رو تعمیر می کنیم!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
تنها سایتی که می شناسم تا حدودی نظرات متفاوت رو پخش می کنه و آرای مثبت و منفیش قابل اعتماد است همین تابناک و تا حدی هم الف است.

کسی سایت دیگه ای می شناسه، معرفی کنید وگرنه که چقدر بدبختیم ما!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آقا صادق هم بالاخره پیدایش شد. فعلا کسی به دنبال ثروت شما نیست. آسوده بخوابید؛ شهر برای شما آرام است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
مجلس که باید مستقل و مبتکر باشد تبدیل شده به نهادی که منتظره بهش دستور بدن چکار کنه!!!!!! از چنین مجلسی نمی توان توقع ابتکار عمل داشت.
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۲:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
جلیلی حالت خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
کاش جلیلی دقیقا در مورد ادعاش شواهد و نمونه مشخص رو ذکر میکرد تا مثل همیشه فقط شعار تلقی نشه و ما هم بدونیم امریکا به کدام تکنولوژی ما نیاز داره!
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
لقای جلیلی جک گفتن
شما چرا نوشتید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
آقای جلیلی میشه جهت روشن شدن حرفت سندی مدرکی رو کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
افرادی که در مقابل اعتراضات خود را به خواب می زنند را نمی شود بیدار کرد... آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
!!
ali
|
United States of America
|
۲۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
داداش اگر وسایل نقلیه عمومی مثل قطار و اتوبوسهای شهری مدرن و سریع در دسترس باشه, نیاز مردم به هواپیما به شدت پایین میاد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
وظیفه نماینده همین چیزها هست وظیفه تو چی هست؟ تشویق به خرابکاری؟ مماشات با امثال تو نباید بکنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
دانشجو نماها را اخراج کنید تا درس عبرت برای بقیه باشند وگرنه باز راه اشتباهی می روید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
باشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
همش خدا خدا می کنم امریکا به تکنولوژی پراید دست پیدا نکنه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
عجب....جلیلی....
Alimohamad
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
برخی اگر حرف نزنند کمتر مضحکه می شوند، اما متاسفانه این نکته ظریف را نمی فهمند.
یکی ازین افراد جلیلی است
امیر مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
ایول مثلن پراید وارد کنه
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
جناب آقای جلیلی در اینکه آمریکا و سایر کشورها در روابط بین الملل فقط به دنبال مافع کشور خودشون هستند و در این راه از ظلم به دیگر وکشورها هم ترسی ندارند شکی نیست ولی حرفهای شما انسان رو به تفکر وا مداره که شما از کجا آمدین؟! و یا کجا زندگی میکنین؟!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
خجالت بکش و از کسانی که کشور را بحرانی کردن دفاع نکن جناب خادم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
خدا حفظ کنه دونالد ترامپ رو

انشاالله هر جا باشه سلامت باشه
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
اقای خادم این نماینده ها طبل تو خالی هستند از اینها نباید در هیچ موردی انتظار داشت فقط در جهت وزش باد حرکت میکنند برای مصلحت خودشان
احمد
|
Norway
|
۰۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
جلیلی و مذاکرات و جوک گفتن.
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
واقعا وقتی میگن هوش مسیولین خیلی از میانگین مردم پایینتره، دروغ نمیگن، نمونش همین جلیلی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
جناب جلیلی لطفا از اون قله پیشرفت بیا پایین و روی زمین رو نگاه کن. شما نمی‌دونین زیرساخت‌های حداقلی واسه یه خرید حداقلی فراهم نیست. آدم احساس می‌کنه هم توسط داخلی‌ها تحریم شده هم خارجی‌ها. تو این کشور قیمت ارز جز اسرار هستش، حواله جرمه، حالا اگه مردی به نظام مالیاتی حالی کن که یه شرکت دانش بنیان هزینه کرد ارزی داشته. یعنی عمل شما میگه اگه جرات دارین بیاین تو این مملکت کار و تحقیق کنین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
یکی از مهمترین محصولاتی که آمریکا با دور زدن تحریم از ایران وارد می کنند جوانان با استعداد دانشگاه شریف است
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
کالای پیشرفته ایرانی؟؟؟
این حرفا شوخیه یا دارید جدی میگید؟
خودتون خندتون نمی گیره خدایی؟
ناشناس
|
Germany
|
۰۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
.... .... اروپا و امریکا

.... ها حقوق شهروندی رو برا شهروند خودتون اجرا کنید برا ما کافیه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
واقعا آقاي جليلي کجا داريد سير مي کنيد. کمي بياييد پايين تر کنار ما. حالا گيريم يکي دو محصول هم امريکا از ما وارد کرد، دليل نمي شود که حالا ما سرآمد علم و دانشيم.
آقاي محصولي حضرتعالي با چند صد ميليارد تومان ثروت کجا درد محرومان را درک مي کنيد.
Jafar
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
قائم جلیلی جان، این حرفها رو میزنی که آرای باطله هم رای اش از تو بیشتر است. خداییش یکبار گفته های خودت رو بخون !!! اگه خودت نخندیدی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
یکی این آقای جلیلی را از توهم در بیاره
Ali
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
با سلام
آقای جلیلی لیست اقلامی که آمریکا به خاطر آن تحریم را دور میزند تا از ما بگیرید لطفا اعلام کنید. شخصا خیلی علاقمندم این لیست را ببینم. یعنی شخصا اصلا باورم نمیشود. اگر چنین لیستی وجود دارد که چه خوب ولی اگر وجود ندارد حقیقتا فردی که دو دوره قصد ریاست جمهوری داشته و تایید صلاحیت هم شده بوده باید راجع به حرفش پاسخگو باشه … اگر افراد بدانند هراظهار نظری عواقبی دارد و پاسخگویی نیاز دارد با همین قاعده خیلی ساده خیلی از مشکلات مملکت حل میشود.
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
اقای جلیلی باید به پزشک مراجعه کنند
ناشناس
|
United States of America
|
۰۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
جلیلی و حسن عباسی در همه زمینه ها شکر خدا صاحب نظر هستند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
خدایا جلیلی را شفا و ملت را نجات بده.
ناشناس
|
Australia
|
۰۲:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
خدا رحم کنه به این مملکت از دست افرادی مثل سعید جلیلی!
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
یکی نیست به جلیلی بگه چه کالای لوکسی داریم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
مثلا چی جناب جلیلی ؟
موشک ؟
پراید ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
خلق پول کاذب (پولهایی که بهش کل کاغذی یا الکترونکی بدون پشتوانه ثابت یک کالای ارزشمند بادوام مانند طلا) چه بخواهد توسط ترفندهای وام الکترونکی توسط بانکها باشد و چه چاپ اسکناس بدون پشتوانه توسط دولتهای کشورها و چه رمزارزها بی پشتوانه با آن همه نوسانات شدید روان پریش کننده، همگی کلاهبرداری هستند/ والسلام
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
شما خسته نمیشید اینقدر دروغ میگید؟؟!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
یک مشت آدم که از جامعه دور هستند و در حصار امکانات زندگی میکنتد و مرتب حرف هایی میزنتد که مردنم هزینه این حرف ها رو پرداخت میکنند
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
درود بر رسول خادم با شرافت که حرف دل مردم را زده.
نماینده های بی بخار و منفعت طلب کاری نکردن برای این مردم جز حرف و تظاهر.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
اگه دردم یکی بودی چه بودی.هر روز ایندولتها یک مشکل به مشکلاتدقبلی اضافه میکنند .وبعد که میروند میگند دولت قبلی مقصره
ناشناس
|
United States of America
|
۰۶:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
اقای جلیلی چقدر بامزه است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
اقای جلیلی داره جک میگه
احمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
نمایندگان مجلس بررسی کنند چرا مخصوصاً بعداز ریاست جمهوری احمدی نژاد دروغ بصورت سیستماتیک و هر چه بزرگتر بهتر وارد گفتمان مسؤولین شده؟
داداش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
یه 5 تا کالایی که آمریکا براش ، تحریم های خودش رو دور می‌زند رو لطفا نام ببر
ناشناس
|
Germany
|
۰۷:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
جناب جلیلی حالت خوبه نگرانت هستم؟؟؟؟!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
پهلوان رسول خادم
ناشناس
|
Germany
|
۰۷:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
به خدا یه بچه پنج ساله از جلیلی بیشتر از اقتصاد سر در میاره
پیروز
|
Canada
|
۰۸:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
جناب جلیلی اسم یکی از این کالا ها را میشود برای ملت ما و سایر جهانیان نام ببرید ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
سعید جلیلی بعنوان یکی از موثرترین افراد در شکست برجام که منجر به شرایط جدید شده باید برای عواقب آن خود را آماده کند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
جناب جلیلی شما در کدوم ایران زندگی می کنید که اینقدر پیشرفته است و ما این پیشرفت را نمی بینیم؟؟؟ تورم 50 درصد یعنی پیشرفت؟؟؟ زباله گردی یعنی پیشرفت؟؟ چرا همه جوانان به فکر فرارند؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
ماشاء الله به این همه اعتماد بنفس جناب جلیلی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
آقای جلیلی لطفا اسم 3قلم کالای با فن آوری بالا که امریکا از ایران با دور زدن تحریم ها دریافت میکند را نام ببرید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
مثلا کدوم کالای پیشرفته؟
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
کسی اگه می تونه از آقای جلیلی یه لیست 5 تایی از اون محصولاتی که آمریکایی ها با دور زدن تحریم از ایران وارد می کنند رو بگیره که مردم هم آگاه شن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
با سلام، بچه های مسئولین به ایران برگردند در غیر اینصورت اون مسئول برکنار شود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
آقای جلیلی آمریکا نامرده که داره تحریم ها رو دور میزنه و تکنولوژی ما رو می دزده باید خیلی حواستون باشه . ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
جلیلی: امریکا تحریم‌ها را دور می‌زند تا کالای پیشرفته ایرانی وارد کند ایکاش چند نمونه از کالاها رو با سند اسم میبرد .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
چی میبره جلیلی جون
مونا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
جلیلی ! هاهاها
من هستم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
لابد بخاطر همین دلار بالا میره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
حمله تند رسول خادم به نمایندگان مجلس؛ در جریان اعتراضات کجا بودید؟) مشغول بله قربانگویی کار دیگه ای از دستشون بر نمیاد
ناشناس
|
United States of America
|
۱۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
جلیلی: امریکا تحریم‌ها را دور می‌زند تا کالای پیشرفته ایرانی وارد کنددر این ایام تلخ ،جوک هم گفتنش خنده نداره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
فک کنم صریب هوشی جلیلی زیر ۲۰ باشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
تنها راه حل موقت برای غلبه بر مشکلات فعلی برگرداندن دلار به ۸ هزار تومان است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
جناب جلیلی!
آمریکا قطب علمی، تکنولوژی و تمرکز نخبگان دنیاست!
بفرض محال که آمریکا از محصولات فناوری ما استفاده میکند دلیل بر ناتوانی آن کشور در این تولیدات نیست، دلیلش را باید در قیمت تمام شده یا عدم صرفه اقتصادی در این تولیدات دانست...!
اتفاقا این فرمایشات شما میبایست دلیلی بر بررسی دقیق موضوع از جمله اثرات زیست محیطی مخرب تولیدات باشد!
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
لطفاً وزارت صنعت بگوید برای صنعت پهپاد محض رضای خدا تا حالا یک ریال سرمایه گذاری کرده است که صادرات را تلویحی به حساب وزارتخانه صمت می‌گذارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
اینجا باید بگویم:آفرین بر رسول خادم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
فقط ۱۱۵ فروند هواپیمای فعال در کشور موجود است.

مردم را سوار بر موشک کنید، چراکه بسیار زیاد داریم!
بهرام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
نمیدانم چرا این حرف ایشان را باور نمیکنم هرچه فکر میکنم قابل درک نیست حتما جوک گفته اند . (اقای جلیلی گفت : آمریکا با دور زدن از تحریم ها برای خرید محصولات‌ پیشرفته از ایران اقدام کرده است ،)
ناشناس
|
United States of America
|
۱۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
احتمالا امریکا خواهان تکنولوژی مستعان هستن
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
دکتر جلیلی
تو که راست میگی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
امريكا تحريم را دور ميزنه تا كالاي پيشرفته ايراني وارد كنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
درود بر رسول خادم که با حمایت خود از مردم معترض و

ورزشکاران و هنرمندانی که همچون او مردانه به دفاع از

حقوق مردم که در فشار هستند بر خواسته است
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
جلیلی جان سرت به کجا خورده عز یزم. یه سر دکتر برو
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
پشت پرده تمام اغتشاشات امریکا و رژیم صهیونیستی است که از طریق شبکه های اجتماعی مردم نا اگاه را مدیریت می کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
چی وارد میکنه؟
شما چرا حواستون نیست اجازه می دهید دانش پایه و نابتون به دست اجنبی بیفته ها؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
جلیلی: امریکا تحریم‌ها را دور می‌زند تا کالای پیشرفته ایرانی وارد کند
همین حرف ها رو میزنی که هیچ کس بهت رای نمی ده
اگر رپیس جمهور می شدی چی می شد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
جلیلی خخخخخخخخخ
ایرج نظری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
فقط امیدوارم اقای جلیلی خودش به چیزهایی که میگه باور نداشته باشه متاسفانه مسعول های کشور تو دنیای خیالی زندگی میکنن که با ایرانی که ما توش زندگی میکنیم فاصله داره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۵
واردات آمریکا از ایران نخبگان دانشگاه شریف و المپیادی ها و هزاران جوان باهوش دیگر
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
جام جهانی قطر مهرداد بذرپاش روز دانشجو جاماندگان سهام عدالت دهه فاطمیه رستم قاسمی