بازدید 13796

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲۶ شهریور/ شناسایی تنها ۳۰۳ بیمار جدید در شبانه روز اخیر

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۴ میلیون و ۶۳۵ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۳۱۱ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۴۰۹۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۶ 17 September 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۶۰ هزار و ۵۱۵ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۴۵۴ هزار و ۵۹۶ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۱ میلیون و ۱۲۰ هزار و ۶۵۲ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۴ میلیون و ۶۳۵ هزار و ۷۶۳ دوز واکسن در ایران که ۳ هزار و ۱۹۹ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۳۰۳ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۸۴ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۴۲ هزار و ۵۳۳ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۲۸۷ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۲۰ هزار و ۳۰۴ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۳۱۱ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۳ میلیون و ۹۸۶ هزار و ۴۳۹ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، ۲۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۵۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۷۱ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.

 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی