بازدید ۶۶۹۹۹
سه هزار و صد و بیست و هفتمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند: سهمیه‌بندی سِرم در داروخانه‌ها/ معاون امور استان‌ها: اختلال بخش خبری چهارده در روز گذشته ناشی از خطای سهوی مرکز خوزستان بود / آقای رئیسی، اطلاع دارید کسی هنوز «بلیت رفت» نخریده؟ /این چه هدایتی است؟ /علم الهدی: مشهد، گردشگر و شهروند ندارد؛ زائر و مجاور دارد و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۴۰۷۲۳
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۵ 15 September 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

امیر قطر: نمی توانیم گاز قطر را جایگزین گاز روسیه در اروپا کنیم
امیر قطر: ما می‌خواهیم به اروپا کمک کنیم و در سال‌های آینده گاز آن را تامین خواهیم کرد، اما اینکه می‌توانیم گاز روسیه را جایگزین کنیم درست نیست. گاز روسیه برای بازار جهانی ضروری است

توجیه یک فعال سیاسی اصولگرا از فعالیت پسر خزعلی در زمینه وی پی ان
قدیری ابیانه، سفیر سابق ایران در استرالیا و مکزیک: گفته شده که سفر فرزند خانم خزعلی در مورد وی پی ان بوده و شرکت به ایشان تعلق دارد. این کار دو حالت دارد؛ یا می‌خواهند نتیجه تلاش هایشان را به خارجی‌ها بدهند و یا در ایران فیلترشکن‌ها را خنثی کنند. نکته این است که آیا می‌خواهند فیلتر‌هایی را که در ایران اعمال می‌شود، تقویت کنند و یا شاید قصد این است که وی پی ان‌هایی که برای سایت‌های مستهجن کار می‌کنند، خنثی سازی کنند. خوب یا بد بودن کار بستگی به هدف و نتیجه کار ایشان دارد. اگر کسی برای دور زدن تحریم‌ها رفته، این کار خوبی است. / گسترش نیوز

سهمیه‌بندی سِرم در داروخانه‌ها
نایب رئیس انجمن داروسازان: در حال حاضر سرم در کشور کم است و در داروخانه‌ها سهمیه‌بندی شده است. سرم فقط به داروخانه‌های منتخب و تعدادی از داروخانه‌های دولتی داده می‌شود. مراجعه با بیماری‌های گوارشی به مراکز درمانی افزایش یافته و بر همین اساس مصرف سرم افزایش یافته است. در مقطع فعلی، واردات سرم به کشور از سوی وزارت بهداشت ضروری است. / ایسنا

معاون امور استان‌ها: اختلال بخش خبری ١۴ در روز گذشته، ناشی از خطای سهوی مرکز خوزستان بود
حسن عابدینی، معاون امور استان‌های صداوسیما در رابطه با اختلال پیش آمده در بخش خبری ١۴ روز گذشته گفت:دیروز در بخش خبری ١۴ شبکه یک، هنگام ارتباط زنده تصویری با مرز چذابه، چند ثانیه از فیلم فرار به سوی پیروزی پخش شد. این خطا ناشی از آن بود که همکاران نودال مرکز خوزستان، سهواً جای ارسال تصویر ارتباط زنده با گذرگاه مرزی، برنامه در حال پخش سیمای مرکز خوزستان را به تهران ارسال کردند. دقت و سرعت عمل کارگردان بخش خبری در برطرف کردن بی درنگ خطا یک اقدام حرفه‌ای شایسته تقدیر است. روز گذشته و هنگام ارتباط زنده تصویری در بخش خبری ١۴ حدود سه ثانیه تصویر قطع و بخشی از یک فیلم سینمایی پخش شده بود.

آقای رئیسی، اطلاع دارید کسی هنوز «بلیت رفت» نخریده؟
آرمان ملی نوشت: اگر فرزند به خارج رفت، پدر هم برود. یک هفته از رسانه‌ای شدن این فرمان رئیس جمهور گذشته بود، اما نه فرزندی برگشت و نه پدر و مادری نزد فرزندانشان رفتند. ظاهرا قرار نیست حواشی فرزندان خارج نشین برخی مسئولان پایان داشته باشد.

این چه هدایتی است؟
احمد زیدآبادی: پلیس به جای آنکه در کوچه و خیابان مراقب مردم در برابر هجوم زورگیران باشد، در پی بازداشت دختران آن‌ها به دلیل نوع پوشش آنهاست! سکته قلبی ژینا امینی، دختر خانمِ جوان سنندجی، پس از بازداشت توسط گشت ارشاد در تهران، ادامۀ روندِ بی‌نهایت آسیب‌زایی است که کارشناسان امور اجتماعی بار‌ها نسبت به آن هشدار داده‌اند، اما کمترین اثری بر سیاست لج‌بازانۀ نهاد‌های تصمیم‌گیر نداشته است. پلیس تهران گفته که خانم امینی به قصد "هدایت" دستگیر شده، اما ناگهانی دچار عارضۀ قلبی شده است. اگر این روایت را صد در صد هم معتبر بدانیم، آیا پلیس نمی‌داند که صِرف دستگیری یک دختر مسافر شهرستانی در حضور خانواده‌اش چه شوک روانی به او وارد می‌کند؟ ابن بساط قرار است کی پایان یابد؟ دستگیری دختران جوان مردم و انتقال تحقیرآمیز آن‌ها به مقر گشت ارشاد، چگونه به هدایت آن‌ها کمک می‌کند که پلیس تهران مدعی آن شده است؟

عضو کمیسیون امنیت ملی: زاهدی وفا گفت فرزندانم در کانادا متولد شده اند
ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس توضیحات وزیر پیشنهادی تعاون، کار، رفاه اجتماعی در مورد شایعه دو تابعیتی بودن فرزندانش را تشریح کرد و گفت: در این موضوع، من از شخص آقای زاهدی وفا سوال کردم. وی توضیح داد که همزمان با دوران تحصیلش در کانادا به عنوان دانشجوی بورسیه وزارت علوم و اقامت در آن کشور فرزندان ایشان نیز در آن زمان متولد شده اند. /ایرنا

اولین واکنش پلیس به ماجرای مهسا امینی
در پی انتشار اخباری درباره به کما رفتن زنی جوان پس از انتقال به یک مقر انتظامی، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی در این باره داد. مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران «درخصوص بدحالی خانمی در مقر پلیس» اعلام کرد: «خانمی برای توجیه و آموزش به یکی از بخش‌های پلیس تهران بزرگ هدایت شده بود که ناگهان در جمع سایر افراد هدایت شده، دچار عارضه قلبی شد.» در ادامه توضیحات پلیس تهران آمده است: «بلافاصله این خانم با همکاری پلیس و اورژانس به  بیمارستان منتقل شده و تحت درمان و مداوا قرار دارد.» مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ ضمن رد برخی اخبار  درباره این حادثه، اعلام کرد: مستندات مربوطه در این خصوص در اختیار پلیس بود و اخبار تکمیلی در این خصوص متعاقبا اعلام خواهد شد.

دایی مهسا امینی: امروز نوبت دختر ما بود، فردا نوبت دختری دیگر است
دایی مهسا امینی:قلبش نیمه‌فعال شده و کلیه‌هایش دیگر کار نمی‌کنند. دکتر‌ها گفتند فقط دعا کنید. اینجا ما طلبکاریم. فرمانده پلیس آمد، قول دادند تصویر دوربین‌های مداربسته را نشانمان دهند. امروز نوبت دختر ما بود، فردا نوبت دختری دیگر است.

متروپل با برنامه‌ریزی قبلی تخریب شد و باز یک کارگر مفقود شد!
جاودان پور مدیرعامل شرکت اروندان گفت: عملیات تخریب متروپل آغاز شده و ریزش دیروز بخشی از این سازه با برنامه قبلی بود و در روز‌های آینده احتمال برخاستن صدای مهیب و گرد و خاک نیز وجود دارد و جای نگرانی برای مردم نیست. او علت تاخیر در آغاز عملیات تخریب متروپل را رسیدن به یک راه حل مطمئن و پایدار عنوان کرد و گفت: پس از تصمیم‌گیری‌های کارشناسی و استقرار تجهیزات در خیابان امیرکبیر آبادان، عملیات تخریب بقایای سازه متروپل آغاز شد. مدیرعامل شرکت اروندان در خصوص مقاوم سازی سازه ناپایدار متروپل آبادان برای انجام عملیات تخریب گفت: مهار ستون‌های عمودی سازه‌های ناپایدار تصمیم نهایی برای تخریب این سازه بود که ابتدا آن‌ها را به یکدیگر متصل کردیم تا هنگام تخریب به سمت ساختمان‌های مجاور یا خیابان‌های اطراف هدایت نشود. او تاکید کرد، مقرر شده تخریب ساختمان طبقه‌ای باشد و از بالا انجام شود که روند تخریب آن تا دو ماه آینده ادامه خواهد داشت. جاودان پور گفت: یکی از کارگران مفقود شده و جستجو برای یافتن او ادامه دارد.

علم الهدی: مشهد، گردشگر و شهروند ندارد؛ زائر و مجاور دارد
امام جمعه مشهد گفت: تفاوت مشهد با سایر شهر‌ها این است که گردشگر و شهروند ندارد. مشهد زائر و مجاور دارد. گردشگر مربوط به شهر‌هایی است که مراکز تفریحی و میراث فرهنگی دارد. مشهد جای چنین چیز‌هایی نیست؛ لذا گردشگر در مشهد نداریم.

رئیس جامعه مدرسین: دولت در انتخاب برخی افراد باید دقت نظر بیشتری داشته باشد
حسینی بوشهری، در دیدار محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور اهمیت عمل به وظیفه دینی و اسلامی را موردتوجه قرار داد و تصریح کرد: مردم در مساله مشکلات اقتصادی باید دشمنان را نشانه بگیرند، چون این چالش‌ها به خاطر مبارزه ما با مستکبرین و دفاع از افراد مظلوم و ستمدیده به وجود آمده‌ است. وی با بیان اینکه باید مانند دوران دفاع مقدس مردم را به صحنه بیاوریم، گفت: هنوز جامعه ما به عمق جنگ نرم دشمنان پی نبرده‌ است؛ دشمن با تمام وجود و ظرفیت خود جنگ ترکیبی علیه انقلاب به راه انداخته و در این شرایط باید سازوکار مناسب این هجمه را در خود ایجاد کنیم. امام جمعه قم با تمجید از اقدامات میدانی و پیگیری‌های مستمر دولت سیزدهم گفت: گویا دولت در انتخاب برخی تیم‌ها و افراد باید دقت نظر بیشتری داشته باشد؛ دلسوزی صرف برای حل مشکلات مردم کافی نیست و برای رسیدن به نقطه مطلوب باید همه دولتمردان همدل باشند.

نماینده مجلس: حجم بسته‌ها و سرعت اینترنت واقعی نیست
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه حجم بسته‌ها و سرعت اینترنت واقعی نیست، گفت: سازمان تنظیم مقررات باید شیوه کنترل عملکرد اپراتور‌ها در ارائه بسته‌های اینترنت را اعلام کند تا مردم به راحتی با نرم‌افزار‌های کنترلی این موضوع را پیگیری کنند. لطف الله سیاه کلی درباره برخی گلایه‌های مردم مبنی بر کاهش سرعت اینترنت و اتمام زودهنگام بسته‌های اینترنت همراه گفت: وظیفه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تعیین ضوابط مربوط به اینترنت و ارزیابی عملکرد اپراتور‌ها بر اساس این ضوابط و تعرفه‌های تعیین شده و جلوگیری از کم فروشی و سوءاستفاده است. نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی افزود: برداشت این است که حجم بسته‌ها و سرعت اینترنت واقعی نیست؛ بنابراین، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید درباره این موضوع شفاف‌سازی کند.


ایرنا به نقل از یک نظرسنجی: ۱۲ درصد آمریکایی‌ها درد شدیدی از ناحیه تورم احساس می‌کنند
ایرنا: در جدیدترین نظرسنجی انجام شده توسط مؤسسه گالوپ، ۵۶ درصد مردم آمریکا گفته‌اند افزایش قیمت‌ها برایشان دردآور بوده است. در ماه ژانویه ۴۹ درصد و در نوامبر سال قبل ۴۵ درصد چنین احساسی داشتند که این امر نشان می‌دهد با تشدید فشار‌های تورمی، آمریکایی‌های بیشتری در تأمین نیاز‌های ضروری و روزمره خود دچار مشکل شده‌اند. همچنین در این نظرسنجی ۱۲ درصد پاسخ‌دهندگان گفته‌اند، درد شدیدی را از ناحیه رشد قیمت‌ها احساس می‌کنند. ۴۴ درصد مردم نیز این درد را متوسط و میانه توصیف کرده‌اند. گالوپ در گزارش خود افزوده است: درحالی‌که تورم بالا طی یک سال گذشته تداوم داشته است اکثریت آمریکایی‌ها گفته‌اند در شرایط سخت مالی به سر می‌برند. آمریکایی‌هایی که درآمد کمتری دارند پیش از دیگران دچار چنین وضعیتی شده‌اند؛ اما اکنون بیشتر آمریکایی‌های با درآمد متوسط و بخشی از آن‌هایی که درآمد بالا دارند نیز درد ناشی از قیمت‌های بالا را احساس می‌کنند. بر اساس این گزارش ۲۶ درصد آمریکایی‌های با درآمد پایین یعنی آن‌هایی که درآمد سالانه‌شان ۴۸ هزار دلار در سال است گفته‌اند رشد بیشتر قیمت‌ها سطح زندگی‌شان را به خطر انداخته است. این رقم برای افراد دارای درآمد متوسط ۱۲ درصد و برای افراد دارای درآمد بالا ۴ درصد بوده است.

محسن رضایی: شاهد نرخ کاهشی تورم ماهانه هستیم
معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره برنامه دولت برای اصلاح نحوه پرداخت ارز ترجیحی گفت: بخش مهمی از یارانه اختصاص یافته به مردم قاچاق می‌شد و بخش دیگری نیز به دست جامعه هدف نمی‌رسید بنابراین اصلاح نظام یارانه‌ای کشور حائز اهمیت اساسی بود و دولت در این راستا برنامه اصلاح نحوه پرداخت ارز ترجیحی از کالا‌های اساسی را برای رفع فقر و کمک به جهش تولید در سال جاری آغاز کرد. دکتر رضایی همچنین به نقدینگی عظیم و فراوان در کشور اشاره و تاکید کرد: این نقدینگی به جای ایجاد آبادانی و افزایش تولید، تبدیل به عاملی تورم زا در کشور در دهه‌های گذشته شده است. معاون اقتصادی رئیس جمهور کسری بودجه دولت و استقراض از بانک مرکزی و همچنین خلق پول توسط بانک‌ها به صورت نامتعارف را از دیگر عوامل مهم دامن زدن به تورم در کشور عنوان کرد و گفت: این عوامل باعث شده تا قیمت کالا‌ها در کشور واقعی نباشد و قدرت خرید مردم کاهش یابد و دولت پس از یک آسیب شناسی جدی به این نتیجه رسید که باید هرچه سریعتر اصلاحات اقتصادی و بانکی آغاز شود. دکتر رضایی تصریح نمود: باید مردم در اداره و مدیریت اقتصادی کشور سهیم شوند که از جمله برنامه‌های دولت در زمینه تسهیل حضور اقتصادی مردم رونق کسب و کار خانگی و شرکت‌های تولیدی است. وی همچنین با اشاره به اقدامات دولت در راستای کاهش تورم و با بیان اینکه مدیریت تورم تا پایان سال اولویت دولت است، گفت: در خرداد ماه سال جاری به دلیل طرح اصلاح ارز ترجیحی تورم افزایش داشت، اما در ماه‌های بعد کاهش یافت و در حال حاضر شاهد نرخ کاهشی تورم ماهانه هستیم.

دستور رئیس‌جمهور برای تسهیل عملیات بانکی بین ایران و ازبکستان
رئیس‌جمهور در دیدار با تجار ایرانی حاضر در ازبکستان گفت: در زمینه تسهیل مروادات مالی بین دو کشور، وزیر امور خارجه؛ بانک مرکزی و بانک صادرات هر چه سریع‌تر موانع را بررسی و آن‌ها را برطرف کنند؛ مشکلات به نحوی حل شوند که تجار مشکل انتقال پول نداشته باشند.

خودروسازان انگیزه‌ای برای ارتقای امنیت خودرو‌ها جهت جلوگیری از سرقت ندارند
علی جدی نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره ضرورت توجه به ایمنی و امنیت خودرو‌های داخلی، گفت: از آنجاکه بازار خودرو انحصاری است، خودروسازان انگیزه‌ای برای هزینه جهت افزایش کیفیت به منظور تامین ایمنی سرنشینان و ارتقا ارمنیت به منظور جلوگیری از سرقت خودرو ندارند. نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خودروسازان ادعا می‌کنند که خودرو را کمتر از قیمت تمام شده می‌فروشند، افزود: مادامی که موضوع خودرو ریشه‌ای حل نشود، مسائلی مانند ارتقای کیفیت و امنیت خودرو رفع نمی‌شود. وی در تشریح راهکار‌های مربوط به حل مشکلات صنعت خودروسازی، گفت: واردات خودرو یکی از راهکار‌های اصلی رفع مشکلات است. از سوی دیگر رقابتی کردن تولید، اصلاح ساختار اساسی در تولید خودرو، واگذاری خودروسازان و... از جمله الزامات اساسی برای تحقق این مهم است.

ارتقای امنیت خودرو برای جلوگیری از سرقت مشمول هزینه‌هایی است که خودروسازان به دلیل نبود رقیب در بازار انگیزه‌ای برای صرف هزینه ندارند؛ برای ایجاد این انگیزه باید از اهرمی به نام رقیب استفاده کرد.  مصرف‌کنندگان خودرو باید حق انتخاب داشته باشند، زیرا در صورت وجود گزینه‌های مختلف، مردم به سراغ خرید محصول باکیفیت‌تر و با قیمت مناسب‌تر می‌روند این موضوع موجب می‌شود، تولیدکنندگانی که تولیدات باکیفیت ندارند، برای ارتقا و بهبود ایمنی و امنیت محصولات خود برنامه‌ریزی کنند.

حاجی بابایی: فشار تورمی زندگی کارکنان دولت را مشکل کرده است
حمیدرضا حاجی بابایی، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: در قانون بودجه ۱۴۰۱ برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشکری و تامین اجتماعی منابعی پیش بینی شد، ۱۵ هزار ملیارد تومان برای بازنشستگان کشوری و لش|کری و برای بازنشستگان تامین اجتماعی در قالب پرداخت بدهی دولت به این سازمان تصویب شد.  امیدواریم دولت در چارچوب قانون بودجه توجه ویژه‌ای به این عزیزان داشته باشد. در قانون همسان سازی اصلاح احکام و پرداخت و افزایش حقوق باید انجام بپذیرد و اینک دولت برای تمامی کارمندان افزایش تکمیلی داشته باشد، به نظر ضروری می رسد، فشار تورمی زندگی کارکنان دولت را مشکل کرده است. انشاءالله دولت درحد وسع و توان یاری رسان کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری باشد.

وی در پاسخ به این که آیا کمک مطرح، افزایش حقوق است یا کالابرگ، گفت: اینکه این کمک، افزایش حقوق یاکالابرگ باشد، هیچ تصمیمی تاکنون گرفته نشده است. دولت برای اصل و فرعش باید تصمیم بگیرد و به قانون تبدیل کند. من در مصاحبه‌ای گفتم کارشناسان معمولا شقوق مختلف رابررسی می‌کنند من نظری ندادم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۰۴
در انتظار بررسی: ۷
انتشار یافته: ۱۷۵
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
قطر تا سال 2030 گازش رو به کشورهای شرق اسیا پیش فروش کرده
پاسخ ها
مهدی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
محسن رضایی: شاهد نرخ کاهشی تورم ماهانه هستیم
قیمت مرغ: 68 هزار تومان
تخم مرغ: 45 هزار تومان
خبر خوش: دور جدید افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ از اول مهرماه
سیدرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
با سلام و اخترام
یک بار دیگر رفتار ناشایست گشت ارشاد، بایک دختر خانم ، آنهم مسافر ،قلب تمامی ایرانیان،بویژه بانوان ایران را بدرد آورد، واین سوال را مطرح کرد تا کی باید شاهد حضور گشت ارشاد و رفتارهای ان باشند.وچرا ریس جمهور،دستور برچیدن گشت ارشاد را نمی دهد،همانطور که در انتخابات وعده داد تنها گشت مدیران داشته باشد.بجای آن ، این گشت را برای امنیت بانوان ،از دست زور گیران ،بکار گیرید، تا مردم هم راضی و پشتیبان شما باشند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
این نان که بر سر سفره میبرند خوردن ندارد . هزار نفرین پشت آن است . نوش جان
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
ایکاش این نحوه توجیه و چشم پوشی که جناب ابیانه

از خلاف بزرگ آقازاده انسیه خزعلی دارند

در مورد دختران مشابه مهسا که حجابشان صد در صد

مورد قبول ماموران گشت ارشاد نبوده

نیز وجود داشت ، هر چند اندازه و نوع و شکل خلافی

که خانم زاده انسیه خزعلی انجام داده

اصلا و به هیچ وجهی تناسبی با پیدا شدن چند تار موی

مهسا که با مرگ دست و پنجه گرم میکند نداشته و ندارد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
لطف کنید قوانین کشور را رعایت کنید به جای حرف های مسخره تا برخوردی صورت نگیرد با بی حجابان
ناشناس
| Canada |
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
رییس جمهور منتخب خودش پشت قضیه است!
ناشناس
| United States of America |
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
خدا وقت روز جزا اول جلوی این خانم ها را می گیرد که چرا دستور من را اجرا نکردی و حجاب نگرفتی تا به آن طرف دوم که اگر تخلفی کرده باشد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
آقای رئیسی این همکاری ها وقتی مفید خواهد بود که همه تحریم های بانکی و مالی لغو بشه و اف ای تی اف اجرا بشه وگرنه همه این قراردادها بی فایدس و همچنین هیچ کشوری به خاطر همکاری با ایران حاضر نیست زیر تحریم های آمریکا بره
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۰۵:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
اینایی که گفتی برای بالاتر از دیپلمه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
قبلاً گفته شده بود بدون آف ای تی اف نمی‌تونیم عضو شانگهای بشیم ولی شد.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
به ناشناس ۰۷۰۲

اولا عضو شانگهای نشدیم و بهمراه مغولستان عضو ناظر
شدیم !!!؟

دوما پیمان شانگهای فقط یک پیمان امنیتی و فقط

بنفع چین و با هدف ابزار چانه زنی با امریکاست


سوما چین الان برای حفظ منافعش . حتی حاضر نشده ت
ا کمی سلاح معمولی به روسیه تحت تحریم بفروشد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
ناشناس 7:02
چه کسی چنین حرفی را زده است. شما می توانید عضو بشوید. مهم این است که بدون اف ای تی اف هیچ بانکی حاضر نیست بطور علنی با شما وارد معامله شود.باز هم مجبور خواهید شد تمام امور را دزدکی انجام بدهید و این یعنی پرداخت هزینه های آنچنانی و در کنارش اختلاس های میلیاردی. بدبختی مملکت ایران این است که عده ای بیسواد همانند خود شما در مسند امور هستند
ناشناس
| Canada |
۱۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
شش کلاس سواد داره! آب ای تی اف رو هم نمی تونه تلفظ کنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
دوست عزیز این به خاطر بی اطلاعی شماست ...بابستن این قرارداد دلار به زیر ۱۰۰۰۰تومن سقوط میکنه ..تورم منفی میشه .. پاسپورت ایران بالاترین ارزش جهانی رو پیدا میکنه .. سازمان ملل ساختمانش به تهران منتقل میشه ..کشورها برای دیدن روسای ما لحظه شماری میکنن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
به ۰۷:۰۲
عضو شدن مهم نیست مهم امکان استفاده از این فرصته
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
جهانگیری نیستی؟
یادت میاد که گفتی بدون اف ای تی اف نمیشه واکسن وارد کرد اسحاق جان
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
وقتي در بعضي از كشورهاي غربي اگر محل تولد در ان كشور باشد ميتوان تقاضاي شهروندي براي ان فرزند را كرد. انها نمي ايند به دست و پاي شما بي افتند خواهش كنند بيا فرزندتان شهروند كشور ما بكن!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
رئیسی تا وقتی اف ای تی اف و تحریم های آمریکا درست نشوند این قراردادها امکان اجرا نداره و هیچ سودی برای مردم نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
آن دوستانت دیگر نیستند با این ادبیات ها!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
گاماس گاماس
سیدمحسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
خوب خزعلی میتونه پول در بیاره چون خزعلیه وکارش دانش بنیانه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
!! در حالیکه واکسن را روحانی خرید تخت بیمارستانی افزایش کادر درمان خودکفایی در الکل و ماسک و ارز 4200 برای دارو همه در دوره او بود در اوج تحریم و همه گیری کرونا و تعطیلی ها
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
سخنگوی دولت روحانی گفته بود بدون اف ای تی اف نمی‌تونیم واکسن بخریم حالا شما میگی خریده بودند!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
اره رحانی با چین زاویه داشت بعد واکسن خرید بود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
عجب رویی داری شما حسن دوستان
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
تعلل دولت روحانی در خرید واکسن جان عزیزان بسیاری را گرفت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
ما براساس سوابق توضیحات پلیس را حتما قبول می کنیم فقط شما درست می گویید
نمی دانم اینگونه رفتار ها را برای فرزندان خود می پسندید
آیا گل پسر خانم خزعلی و امثال اینها نیاز به هدایت ندارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
از خلاف بزرگ قانون خانم زاده خزعلی ، نماینده مجلس

ابیانه تمام قد دفاع کرده و نشان میدهد که عدالت علی

ع را چقدر خوب اجرا کرده اند !!!؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
قدیری ابیانه : اگر کسی برای دور زدن تحریم‌ها رفته است این کار خوبی است.) از کاسب تحریم حمایت می کنی !!!! چرا توان و سرمایه خود را در برداشتن تحریم ها خرج نکنیم که دست دلالهایی مثل بابک زنجانی و خاوری و .... قطع نشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
سیاست فعلی گشت ارشاد خروجیش دو حالته یا طرف و خانواده و ... از لحاظ روحی روانی اسیب دیده و افسردگی بدنبال ان یا دست به مقابله به مثل میزنند اینها همه خسارت است هیچ کسی هم ارشاد نمی شه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
گشت ارشاد ضابط قانون هست
حسین
|
Romania
|
۲۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
نمیدانم این گشت ارشاد مردم را به سمت دین ارشاد می کند یا به سمت انزجار از دین که آنچه میبینیم جز تنفر و خشم مردم چیز دیگری عایدی ندارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
مردم عادی رفتارشان درست و یک عده قلیل دنبال بی ترویج بی حیایی هستند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
مردم؟ مردم همون چند میلیون جمعیت اربعین نیستن اما دویست سی صد نفر یه جا جمع میشن میشن مردم
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
متروپل با برنامه‌ریزی قبلی تخریب شد و باز یک کارگر مفقود شد!
یعنی مفقود شدن یک کارگر هم طبق برنامه بوده ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
وجوذ یکی مثل علم الهدی برای بی دینی نسل جوان کافی است . نوع گویش و جملات ایشون از صدتا تبلیغ ضد دین بدتره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
درود به شرفت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
خیلی هم پیش میاد که در فضای مجازی مطالب دروغ به ایشون نسبت می دهند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
عاقبت بدی ب خواهد داشت این رفتار
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
خخخخه اول بگو ببینم چه رفتاری؟
دوم هم چطور هست بقیه مجرمین را هم آزاد بگذارند چون تمام نمی شوند!!! و یا حتی مشکل درست می کنند در حین بازداشت!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
تو از عاقبت خودت بترس
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
محسن رضایی: شاهد نرخ کاهشی تورم ماهانه هستیم) اق محسن اون رکود است نه کاهش تورم !!! وقتی می گوییم تورم کم شده که تقاصا در بازار به مقدار قبل باشد نه اینکه خریدار توان خرید نداشته باشه فروشنده بخاطر پاس نشدن چک هاش مجبور به کم کردن سود یا بدون سود فروختن اجناس بشه اما ما که همون را هم ندیدیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
تورم ماهانه با تورم سالانه فرق داره .
ناشناس
| Canada |
۱۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
حاج محسن از شما که دکتری اقتصاد دارید بعید بود کاهش تورم رو از رکود تمیز ندید. لطفا از دولت جدا بشید تا شان شما خدشه دار نشه. سایت خوب و تحلیل هاتون مفیدتر هستند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
علم الهدی: مشهد، گردشگر و شهروند ندارد؛ زائر و مجاور دارد) پس اونایی که میرن طوس و قبر نادر و .... بهشون چی میگن
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۰۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
بهشون میگن معاند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
خوب مگه آزار داری برادر که حرف از طوس و قبر نادر میزنی... الانه که جناب علم دستور تخریب اینها رو بدن به انضمام طرقبه، شاندیز، پارک ملت، خیابان سجاد کلهم اجمعین و البته احمد آباد... بابا اینا معطل همین کارهان. نگین تروخدا.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
عجب! برای دور زدن تحریم ها و وی پی ان خوب قصر میلیاردی در کانادا لازم شده؟؟؟ خیلی زرنگی داداش.
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
پلیس اتفاقا برخورد درستی کرده است مبارزه با فحشا با تعارف و نصیحت نمیشود اینجوری حساب کار دست تمام کسانی که دنبال این کارها هستند میاد و می‌دانند عاقبت ترویج منکرات در جامعه چیست و شوخی در کار نیست. کل ابن بساط زود جمع میشود. راهش همین است
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۰۴:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
پليس گفت ما كارى نكرديم
شما ميگين كار درستى كردن
ميشه بگيد پليس دقيقا چه كارى كرده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
انشاالله كه همين بلا سر خانواده خودت بيايد تا بفهمي پدر و مادر و آشنايان آن دختر چه مي كشند!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
خجالت بکش، متاسفم کە نمی توانی کرامت انسان را درک کنی
حرف مردم
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
دوست گرامی، آیا عقب رفتن روسری یک دختر خانم شهرستانی ،
،فساد است ،یا آنهمه اختلاس از بیت المال
سیدرضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
سخنان شما ،خود یک گناه کبیره است،زیرا هنوز اتهامی ثابت نشده ،شما به یک بانوی ایرانی تهمت می زنید.بخدا قسم که این رفتارها از پیروان دین ،بویژه،دراین روزها،که بنام امام حسین است بدور است ومایه شرمساری آن امام است.ایا کنار رفتن یک روسری فساد اور است یا اختلاس آنهمه بیت المال.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
قطعا نه انسانی نه ایرانی میشه پسر خانم خزعلی رو هم ارشاد کنی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
حجاب ربطی به فحشا ندارد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
ترویج گناه از گناهان کبیره هست!
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
آقای زاهدی وفا من نمیدونم ولی نفر تو صدا وسیما بود که بچش رو رفت کانادا به دنیا بیاره که تبعه اونجا باشه چرا سعی میکنی پست بگیری ؟؟؟؟
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
راه مبارزه با فساد و بدحجابی فقط شدت عمل و قاطعیت است کار پلیس قدردانی دارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
صدرصد نتیجه معکوس داره.گذشت دهه 60
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
یکی به قدیری بگه تو اگر چیزی نمی دونی چرا سعی میکنی کار زشت دیگران رو توجیه کنی؟؟!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
فشار تورمي زندگي كاركنان دولت را مشكل كرده است ! ... جناب حاج بابايي
---------------
مشكل ؟ ... مشكل كدومه برادر ! اگر زندگي كارمندي مشكل بود ، كه چندان مشكل نبود !!، واقعيت اينه كه ديگه از « مشكل » گذشته ، شده « محال » !! پس بايد صحبت آقاي حاج بابايي را اصلاح كرد و گفت : « فشار تورمي زندگي كاركنان دولت را محال كرده است ... محال » !!
-- آقا صادق ! عجايب دنيا چند تاست برادر ؟!
-- هفت تا ... عجايب هفتگانه !... خيلي معروف است و بسيار مشهور ! مي خواهي بشمارم ؟ !
-- فعلاً موقع شمارش نيست ! حالا وقت آن است ا كه يكي را به عجايب اضافه كنيم تا شود عجايب هشتگانه !
-- آن يكي از عجايب گدام است اخوي ؟ ... نداشتيم ... تازگي ها كشف شده ؟ نكنه « اينترنت » را ميگي ؟ ... اينترنت اين اعجب العجايب دوران ما !
-- نه برادر ! عجايب هشتم آن است كه ما توقع داشته باشيم كه كارمندمان ، بازنشستگان فرهيخته و كارگران مان بتوانند با حقوق ٧ ، ٨ ، و ٩ و حتي ١٠ توماني با اهل و عيالش زندگي كند و آينده فرزندانش هم تامين نمايد ! ... آقا صادق ! صادقانه بگو ، آيا اين توقع ما از كارمندان و كارگران و حقوق بگيرمان از عجايب روز گار نيست ؟
-- عجايب روزگار آقا احسان ؟ ... بگو عجايب روز گاران ! ... ميگم آقا احسان ، چه طوره اين يكي از عجايب دوتا حساب كنيم و عجايب را برسانيم به عجايب ٩ گانه ؟!
-- آي گفتي آقا صادق ... آي گفتي ... در اين شب جمعه پدر و مادرت تو گل بهشت !!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
حاج آقا! با همین فرمان برید جلو چند سال دیگه مشهد همون زائر و مجاور هم نخواهد داشت!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
تو نگران قیمت پوشک تو آلبانی باش نه زائرین مشهد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
امریکایی ها با یکی دو درصد تورم درد شدیدی احساس میکنن ولی ما پوست کلفت شدیم با تورم بالای 50 درصد اهدایی دولت مردمی انقلابی ولایی جهادی و ... هیچ احساس دردی نداریم!!! شاید به برکت اقتصاد مقاومتی مقاومتمون زیاد شده!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
تورم آمریکا 8.3درصد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
" مشهد جای چنین چیز‌هایی نیست" بعد از ممنوعیت کنسرت در مشهد توسط آقای علم الهدی ایشان مرتب در حال توسیع دایره ممنوعیت هاست، اصولاً تعیین اینکه مشهد جای چه چیز هایی هست و جای چه چیزهایی نیست در حیطه اختیارات قانونگزار است و از حدود اختیارات و مسئولیت های ایشان خارج است!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
برو بابا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
بی خیالی و بی تفاوتی مردم نسبت به این اتفاقات فاجعه واقعا عجیبه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
فاجعه تویی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
دولتی که خودش در حال محدود کردن اینترنت است چگونه می تواند از مردم در برابر شرکتهای خدمات اینترنت حمایت کنه؟؟!!! چه بسا تشویقشون هم میکنه!
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
بیچاره دختره. دزد ها واختلاس گرها ول هستند پلیس یک دختر بیچاره را برده ارشاد کنه مردم تو چه بدبختی گیر کردن. خدایا شکایت به کجا ببریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
چقدر سطحی و بی ربط
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
فساد زن خراب از صدتا اختلاسگر بدتره واسه جامعه و خانواده ها و زندگی ها
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
علم الهدی کارش به جایی رسیده که شهروندی ما مشهدیها رو هم انکار میکنه!! اینجوری چون مردم شهروند نیستن پس حقوق شهوندی هم ندارن و ایشون دستش بازتره!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
ارشاد با تلفات ندیده بودیم که اینهم شد!!!!. مسئولین کشور هم با نهایت بی مسئولیتی تماشا میکنن!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
اسمش دیگه ارشاد نیست گشت امنیت اخلاقیه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
به آقای علم الهدی بگین تو چه کاره هستی مشهد خیلی هم مراکز تفریحی دارد مشهد پایتخت افشاریانه و خیلی وقایع تاریخی داره خواهشمند است بجای مردم مشهد تصمیم نگیر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
تو چه کاره هستی؟ علم الهدی همه کاره است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
بچه های مردم را دستگیر می کنن و می برند که بهشون بگن شما باید مطابق میل یک اقلیت متعصب لباس بپوشید تا احساسات اونها جریحه دار نشه !
احساسات و عقاید و سلایق دیگران اهمیت نداره ؟
اگر حجاب اجباری دستور خداست چرا در کشورهای دوست و همسایه و مسلمان رعایت نمی شه ؟
خدا گفت فقط زنان ایران باید حجاب کنند ؟
خدا مردان ایران را طوری آفرید که با دیدن موی زنها شروع به حمله و تجاوز و گناه می کنند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
بعید نیست چون اون خدا انگار چهار قاره دیگر را نمی دونسته کجا هستند و از آسیا هم فقط خاور میانه را کشف کرده بود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
فراموش نکنیم که روسیه از تحریمهای امریکا علیه ایران پیروی می کرد و الان هم میکند و پولهای ما را بلوکه کرده!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
کلا مسئولان و مدیران و فرزندانشان گل هستند،این مردمند که خس و خاشاک هستند!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
خس و خاشاک تویی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
زن و بچه مردم دیگه از دست پلیس امنیت ندارند واقعا کار پلیس اینه؟؟؟؟
حتی در اصل دین اجبار نیست چه برسه به حجاب که فرع دین هم نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
دنبال بی حجابی هستید که زندگی مردم راخراب کنید؟ اطلاعاتت هم در مورد فرع و اصل هم بالاتر ببر و آدرس غلط نده
هرگونه گناه صغیره را عادی شود خودش گناه کبیره هست و خدا هم برای خودش در قرآن گفته حجاب داشته باشید؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
زن و بچه مردم از فساد و فحشایی که در جامعه درست کردید امنیت نداره این همه قتل و جنایت از روی فحشا رو نمی بینی؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
آقای زاهدی وفا اگر فرزندانتان در کانادا متولد شده اند اتوماتیک تابعیت کانادا گرفته اند،بسه دیگه!!!!
حسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
والا فقط زندگی کارکنان دولت نیست که به مشکل خورده،زندگی او کارگر ساده ای هم که برای یه لقمه نون از صبح تا شب جون میده بیشتر درمعرض خطر قرار گرفته،زندگی اون زن سرپرست خانواده هم بیشتر از ....پس این همه نگین کارکنان دولت.چون یه آب باریکه ایی هست که هزینه هاشونو سربسر کنه ولی اون کارگر ساده یا زن سرپرست خانواده....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
و البته سیل افراد بیکار و کارگران فصلی که به بیکار ها پیوسته اند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
یعنی نمیفهمین روحیه زن کلا فرق داره و ضعیفتره و‌با یه شوک اینچنینی این اتفاق براش میوفته ؟ این خانم سکته کرد خیلیها دیگه که سکته نمیکنن اثرات مخرب این برخورد تا مدتها تو زندگی و روحیشون تاثیر میذاره بابا بس کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
سکته نکرده رفته تو کما
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
وقتی در خیابان راه می‌روید که دنبال اشوه و بی حیایی هستید یادتان این چیزها نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
باید یه تحقیقی صورت بگیره تا کسانیکه تو پلیس استخدام میشن ایرادات رفتاری که نتیجه تربیت کودکی و محیطهایی است که بزرگ میشن همچنین خلق و خو هایی نادرست دارن استخدام نشن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
به شخصه و عینی دیدم یه افسر راهنمایی رانندگی یه چک محکم زد تو‌گوش موتور سوار و بعد رفتن موتورسوار باد در غب غب انداخت و داشت برا همکاراش تعریف میکرد چک افسری خورد
این طرز فکر وایه صد سال پیشه و تا آموزش از بچگی تو این مملکت درست نشه مشکلات درونیشونو برای نمایش قدرت وارد کار خواهند کرد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
اینترنت رسما کم فروشی میکند و مصداق دشمن خدا است ، چه کارها که به اسم خدا و ائمه نکردین که چجوری میخوان جواب خدارو بدین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
جناب ابیانه چرا این کار ها رو تو کشور های دوست و برادر انجام نمیدن. ما که با کانادا روابط سیاسی نداریم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
خلاصه کلام اینکه پدران و مادران در اینجا شعارهای ضد غربی می دهند و خود را انقلابی جا می زنند و تمام ثروت مملکت را به یغما می برند و مردم را میلیون میلیون به زیر خط فقر می فرستند و فرزندانشان در همان کشورهای غرب بدو عشق و حال می کنند.
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
توجیه و اموزش؟؟؟؟ این چه نوع توجیه و آموزشی بوده که دختر مردم به کما رفته. کی میخواهید از این کارها دست بردارید ؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
این پلیس که هر روز داره یک گند میزنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
آقای قديري ابیانه خودتان می دانید چه گفته اید؟
بسیجی فعال
|
Germany
|
۲۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
دختران بی حجاب باید اعدام شوند. زنده باد پلیس
پاسخ ها
ابراهیم
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
فکر نکن که نفهمیدیم از افعال معکوس استفاده کردی تا مردم رو بیشتر تحریک بکنی!
ناشناس
| Netherlands |
۱۳:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
احتمالا شکست در عشق بد ضربه ای به مخت زده
سارا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
آفرین ساندیس خور
ناشناس
| Germany |
۱۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
چقدر تو با نمکی چشم نخوری
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
از بس ساندیس شیرین میل کردی کلا بیش فعال شدی و نیاز بدرمان داری.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
"وی توضیح داد که همزمان با دوران تحصیلش در کانادا به عنوان دانشجوی بورسیه وزارت علوم و اقامت در آن کشور فرزندان ایشان نیز در آن زمان متولد شده اند. "

و البته کاملا اتفاقی، همین جوری یهویی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
اروپا استقلال سیاسی اگر داشت نه ماجرای اکراین نه بحران انرژی برایش اتفاق میافتاد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
در مشهد مراکز تفریحی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
آیا دختران جامعه ی ما از جوان های مجردی که قدرت ازدواج ندارند خبر دارند که چه بلایی به سر جوان های بیچاره میارن آیا اطلاع دارند خواب شب این جوونارو گرفتن من خودم یه بار یه خانومیو وقت برگشت از کار دیدم خدا میدونه اشتباها وارد یه ماشینه دیگه شدم آقا جان درسته وضع جامعه خوب نیست ولی این کار خانوما بنزین روی آتش است به خدا قسم من مجرد فردای حساب ازشون نمی گذرم به خدا نمی گذرم.......
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۱۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
به پزشک مراجعه کنید.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
استاد اول دوش اب سرد بگیر بعدش برو دکتر
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
مراقب باشید قطر پایانه های مشترک گازی با مارا بذل بخشش نکند
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
فعلا که طالبان ( جنبش اصیل اسلامی ) حق ابه ما را به شوره زار میریزه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
خدا به دادمان برسد با ارشاد کردن یک عده و رییس پلیس سرقیضه ان خانم بکسور وعده و بعید زیاد داد ولی عمل نکرد اینم مثل اون قضیه دوروز دیگر فراموش میشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
وعید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۶
تو کی هستید بخوان تو جواب بدن؟ کار درست رو کردن در قضیه اون بوکسور های وقیح که میخواستن پلیس هم بزنن
ناشناس
|
United States of America
|
۲۳:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
به محسن رضایی بگویید اگر ارز 4200تومانی بدست مردم نمی رسیده و مردم منتفع نبوده اند، پس با قطع آن نیز نباید مردم دچار مشکل شوند، پس ریشه این همه گرانی و نابسامانی اقتصادی چیست؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
احسنت. گل گفتی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
این آقای سفیر سابقه از موضوعی که نمی داند چیست چرا دفاع مبهم می کند . تعصب جناحی حد و حدودی دارد چشم بسته نیاید هر عمل خودی ولی زشت را تایید کرد
امیر
|
United States of America
|
۲۳:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
اقای قدیری ابیانه اجازه بدین عرق سفارت مکزیک و استرالیا به تنتون خشک بشه ، ماموریت جدید به روی چشم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
توپ تانک فشفشه غرب پرست ...؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
آفرین شرقگدا، تربیت نداشتت و نشون بده ...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
تابناک جان یه گزارشی راجع به پول گندم کاران تهیه کنید لطفا. پول گندم مناطق گرمسیر دو هفته ای پرداخت شد اما ماها که در مناطق سردسیر هستیم دو ماهه گندم تحویل سیلو دادیم و دریغ از یک ریال!!! واقعا انصاف نیست
ما میتونستم با قیمت بیشتر بفروشیم به دلال ولی به خاطر حمایت از دولت تحویل سیلو دادیم. اما با این بدقولی و بد حسابی دولت اولا دیگه گندم نخواهیم کاشت که چند برابر وارد کنه و ثانیا اگر هم بکاریم به دلال عزیز میفروشیم که دو برابر به دولت بفروشه. قطعا دولت اجنبی و دلال رو بیشتر از دلال دوس داره و پولشو نقد میده....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
در موضوع دولت مردانی که خانواده یا فرزندانشان دو تابعیتی و خارج نشین هستند آیا دولت و نظام اختیار کار خودش را هم ندارد که این قبیل افراد را حداقل در مناصب بالا راه ندهند؟ چرا یک مدرس دانشگاه که در یک گوشه ای به تدریس و تحقیق خودش می خواهد برسد در طه تحصیل و کارش حدود اقلا ده بار گزینش و تحقیق و ... می شود ولی در مورد کسی که قرار است وزیر و وکیل و ... شود همینطور بدوت تحقیق افراد را تا رده های بالای اطلاعات کشور میبرند و تازه بعد از چند یال کاشف بعمل می اید که ...
راستی یک سوال اگر واقعا خود و فرزندان مسؤلین به اندازه ارزنی با منافع و مطامع امریکا کانادا،انگلیس و ... مخالفت یا خطر داشتند اصلا آن ها را به کشورشان راه می دادند؟
ناشناس
|
Romania
|
۲۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
اگر موضوع مهسا امینی چیز دیگه ای باشه باید رییس پلیس تا مقصر اصلی را دار بزنید تا درس عبرتی برای بقیه لات ها بشه
ناشناس
|
United States of America
|
۲۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
آقای قدیری ابیانه بر اساس دفاع شما که فرموده اید: “پسر خانم خزعلی برای دور زدن تحریم ها رفته کانادا و اگر کسی برای دور زدن تحریم‌ها رفته است این کار خوبی است.” همین الان دولت کانادا یا آمریکا به راحتی میتونه ایشان را دستگیر بکنه اما دستگیر نکرده اند و نمیکنند چون پسر خانم خزعلی تحریمی برای ملت ایران دور نمیزنه بلکه داره در کانادا با پول مردم ایران زندگی میکنه!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
ايرنا به نقل از يك نظر سنجي :
١٢ درصد امريكايي ها درد شديدي از ناحيه تورم احساس مي كنند !!
----------
آخ آخ ... آآآخ ... ميدونم برادر ... نگو ... نگو نگو ..ميدونم كه چه دردي بيچاره ها داره ميكشن ... درد شون را حس مي كنم ، خيلي هم خوب حس مي كنم ! ..درد تورم ... با گوشت و پوست و خون و استخوان خود اين درد را احساس مي كنم ! .. از اين لحاظ هم درديم ... حالا كاري نداريم به بايدن و ترامپ ، اوباما و كارتر و ريگان و جرج بوش و كلينتون ! ... كاري هم به ثروتمندان امريكا ، مثل خانواده راكفلر هم نداريم ! اونا حساب شون جداست !! منظورم اون قشري از مردم اونجاست كه گرفتار تورم نانجيب و بي رحم شده اند ! خدا نصيب و قسمت هيچ كس نكنه اين درد تورم ! ... مرحومه والده هميشه مي گفت : « دردِ انتظار از درد دندون بدتره » ! اما به نظرم آن مرحومه مغفوره اشتباه مي كرد چون والده درد تورم را آن چنان كه بايد حس نكرد ! و گرنه ملتفت مي شد كه هيچ دردي از درد تورم بدتر نيست ! خدا كنه اين تورم آلو گرفته بره به اونجا كه عرب ني انداخت !! ... پشت هفت كوه سياه ...الهي آمين !
ناشناس
|
United States of America
|
۲۳:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
آیا کسی (خانم مهسا امینی) که سکته قلبی کرده به کوما می رود؟! باز هم دروغ!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
میخواست بی اخلاقی نکنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
اگر تورم ۱۲ درصدی درد داره تورم ۱۲۰ درصدی چی داره؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
"ایرنا به نقل از یک نظرسنجی: ۱۲ درصد آمریکایی‌ها درد شدیدی از ناحیه تورم احساس می‌کنند"
این عدد در ایران 80 درصد است
بازنشسته منتظر
|
United States of America
|
۰۰:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
اين حقير كه بازنشسته يكى از وزارتخانه ها با صندوق بازنشستگى مستقل هستم برداشتم از همسان سازى حقوق بازنشستگان اين أست كه دولت محترم بايد با اجراى قانون مصوب مجلس شوراى اسلامى، حقوق بازنشستگان را تا ٩٠٪؜ حقوق شاغلين هم رتبه ( پايه) تعديل كند.
برداشت هاى ديگر از جمله يكسان سازى حقوق همه بازنشستگان در يك سازمان ( بدون توجه به تحصيلات و تخصص و سوابق كارى) يا همسان سازى حقوق بازنشستگان همرديف در وزارتخانه هاى مختلف اشتباه بوده و وجاهت قانونى ندارد.
ناشناس
|
United States of America
|
۰۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
چرا بخاطر هیچی یک دختر با هزاران آرزو زیر خاک می کنید،کجای دنیا بخاطر این مسئله یک هم وطن دیگه را از زندگی ساقط می کنید ،مسئولش همین آقایان هستند که در نماز جمعه تریبون بدست هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
پلیس مگه مسئول سکته کسیه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
باز اسم زن آمد و مظلوم نمایی شردع شد
چگونه در بین این همه آدم جهت آموزش یهو ایشون سکته می کند؟ از چی سکته می کند؟!!! از ترس و یا چیزی خورده؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۳:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
ما رو شما حالا یه تست می کنیم علتش معلوم میشه آخرش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
ایرنا به نقل از یک نظرسنجی: ۱۲ درصد آمریکایی‌ها درد شدیدی از ناحیه تورم احساس می‌کنند
آخی ، جگرم سوخت بخدا، بیان باما زندگی کنند تا بهشت پنهان را تجربه کنند ما مردم ایران که اصلا نمیدونیم تورم چیه و با واژه ی تورم و گرانی بیگانه هستیم!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
جناب حاجی بابایی
مشکل نه.غیر ممکن کرده است.
زندگی آبرومندانه و با عزت را برای بسیاری از مردم نجیب و زحمتکش و متدین تبدیل به کابوس کردند.در همین ایام شروع مدارس بسیاری از خانواده ها از تهیه حداقل ها ی لوازم التحریر و کیف وکفش ولباس برای فرزندانشان ناتوان و درمانده شده اند.آخه این چه زندگی است برای مردم درست کردید؟مردم تاوان چه چیزی را پرداخت می کنند؟.تا سال قبل می گفتند انتخاب اشتباه.الان چی؟؟
ناشناس
|
Canada
|
۰۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
نیروی انتظامی و آموزش!!!! واقعا در حد جوک باید دید،احتمالا اموزش با چک و لقد بوده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
رو صبر مردم زیادی حساب کردید
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
به جای واژه بیگانه توجیه از جایگزین فارسی ماله‌کشی استفاده کنیم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
ما هم درد شدیددریم. از نوع تورمی. آقا محسن.
فقط امیدوارم با بازگشت زائرین و مسافرت روندگان موج هشتم کرونا نیاد.
چون دکتر و پرستار و سرم و توجه نیست پول هم نیست.
اینترنت هم که مورچه ای کار می کنه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
دست برادران ارشادی درد نکنه ما را زوری میبرن بهشت ما ملت نی نی کوچولو بیزبون را
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
من می خوام برم جهنم کی را ببینم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۶
خب برو جهنم اما تو جامعه نباید دیده بشی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
این قطع گاز روسیه به اروپا فرصت خوبی است برای آنها که منابع انرژی خود را به انرژی تجدیدپذیر تغییر دهند حالا چند سالی هم مردم اروپا در سرمای زمستان اذیت بشوند اشکال ندارد و ارزشش را دارد .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
تابناک جان خواهشا یه گزارش راجع به عدم پرداخت پول گندمکاران مناطق سردسیر هم بنویسید.
ما چه گناهی کردیم در مناطق سردسیر هستیم!!! پول گندمکاران مناطق گرمسیر دو هفته ای پرداخت شد اما من دو ماهه گندم تحویل سیلو دادم دریغ از یک ریال....
کاش به دولت اعتماد نمیکردیم و با قیمت بالاتر میفروختیم به دلال یا اینکه اصلا گندم نمیکاشتیم که دولت با چند برابر قیمت وارد میکرد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
متاسفانه مهسا امینی از دنیا رفتند. ایا امران و عاملان این جنایت محاکمه می شوند؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
مسولان یک نفر را معرفی کنند که به سبب ارشادات گشت ارشاد متنبه شده باشد.عمدتا ایجاد انزجار میکنند.
یکی از دلایل مهاجرت از کشور دلزدگی نسل جوان از اوضاع داخلی است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
اصولگراها نشان دادن وقتی پتی قدرت و منافع جناحیشون در کار باش به هیچ اصولی معتقد و پایبند نیستند و هر توجیح خنده داری رو برای عملکردشون می کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
توجیه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
خوبه دیگه تمام مسئولین شعار میدن مرگ بر آمریکا جنایتکار و شیطان بزرگ ولی بجه ها شون تو آمریکا متولد شدن برای این آقایون آمریکا بهترین جای دنیا ولی برای ملت شیطان وجنایتکار و .... آخه تا چه اندازه دورغ؟ تو کشوری که دروغ بزرگترین گناه محسوب میشه ولی مسئولین مثل نقل و نبات دروغ میگن بس دیگه از خدا بترسید اگه دین دارید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
رییس پلیس تهران و گشت ارشاد. دست مریزاد. چنان ارشاد و آموزش روان شناسانه شما خوب بود که ایران بانو به سوگ فرزندش مهسا امینی نشست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
چه ربطی به ارشاد داره طرف حتما مریض بوده
ناشناس
|
Germany
|
۰۹:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
« اين چه هدايتي است ؟ » ... جناب زيد آبادي در رابطه با ماجراي خانم مهسا اميني !
------------------
اندر حكايت « تنبيه » و « هدايت و ارشاد »
----------
يادش بخير ايام مدرسه ، هم دبستان ، هم راهنمايي و سال اول ودوم دبيرستان !! در آن سالها هميشه كلمه « تنبيه » به معناي كتك زدن بود ، با تركه ، با شيلنگ ، حتي فلك !
-- درسش را نخوانده ؟ بايد تنبيه بشه ، ٤ تا كف دستي با تركه اناري !
-- سرت نتراشيدي ؟ بيا بيرون از صف تنبيه كه شدي ، مي فهمي كه بايد سرت را بتراشي ! سر تراشيدن از واجباته !
-- ديروز غايب بودي ؟ وقتي تنبيه شدي ديگه غايب نميشي ! مي فهمي كه به هيچ عنوان هيچ وقت نبايد غايب بشي و هر روز سر ساعت تو مدرسه !
-- امتحانت شد ٤ ؟ وقتي فلك شدي مي فهمي كه بايد هميشه نمره ات ٢٠ باشه ! باباي مدرسه ، برو از تو انبار فلك را بيار !
-- از درخت حياط مدرسه رفتي بالا ؟ ... بچه ! برو از دفتر شيلنگ بيار تا حسابش برسم !! ٦ تا شيلنگ
بي برو بر گرد ؟ .. يا لله ! بگير دست !
-- تو حياط مدرسه دعوا كردي ؟ وايسا گوشه كلاس ، دو تا دستت بالا ، ... حالا يكي از پاها هم بگير بالا
، پاتو زمين گذاشتي سرو كارت با اين تركه هست ، ...بچه ها ازش بخندين !!
---------
اما برادر كلمه « تنبيه » معناي ديگري هم داشت ، به معني بيداري ، آگاهي دادن و ارشاد كردن هم بود ، اما توجهي نمي شد و تنبيه در مدرسه هميشه مترادف بود با كتك زدن !! توگوشي زدن ، فلك ! ..... گويي برخي از معلمان و مديران و معاونان معنايي ديگر از تنبيه نمي دانستند ! اي دادو بيداد !!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
مديراني كه فرزندانشان را به هر بهانه اي به خارج مي فرستند ، ملت نمي پذيرد كه چنين مديراني حاكم بر مردم باشند آنهايي كه توجيح مي كنند چنين عملي را خود در فكر چنين اقداماتي هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
مرگ بر آمریکا برای مردم عشق و حالش برای فرزندان مسئولین
ناشناس
|
Norway
|
۰۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
آنچه مسلم است، این تاثیر تورم، همه حقیقت نیست، خود کشور آمریکا بزرگترین کسری بودجه جهان دارد (هزار میلیارد دلار!) و بالاترین بدهی دولتی (20 هزار میلیارد دلار!)، اما چکونه واحد کشور ایران چنین متاثر از تورم یا دلالان شده است.
خلق پول کاذب و نقش منفی کسری بودجه در ایجاد تورم.
قطعا افزایش نقدی نسبت به تولید ملی موثر است. اما میزان صادارات و واردات نقش اصلی در تامین راز دارد.
از طرفی ثبات اقتصادی.
منتهی سیاسیبودن تحریم و دستهای مافیایی و فساد عظیم(عادما و مصنوعی اثر میخواهند بگذارند بر ارزش پول ملی) میزان تونایی مختل میکند برای مانور حمایتی از پول ملی ایران. برای همین هوشمنداه بایست برای احییا برجم و همزمان بی اثر کردن تحریم اقدام کند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
علم الهدی مردم را رعیت می‌داند اصلا به عنوان دیگری قبول ندارد بازهم مراعات کرده گفته مجاور
ناشناس
|
United States of America
|
۱۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
با توجه به مقایسه برخی حقایق مثلا:
1- کسری بودجه (ییک هزار میلیادر دلاری سالانه) و بدیهی 20 هزار میلیارد دلاری امریکا
2- درصد جهانی حجم تولید ناخلص ملی امریکا (18%) و ایران (0.5%) یعنی اقتصاد امریکا 36 برابر ایران است، اما ارزش دلار امریکا به ریال ایران 300000 برابر است! این خیلی عجیب است اقتصاد ایران یک سی و ششم امریکا است و اما ارزش پولش یک سیصد هزارم دلار امریکا؟!
نکته ای دیگر است که نوسانات تورمی گرچه مهم است، اما حقیقت دیگری است و آن تاثیر سیاسی و روانی تحریم و عدم اعتبار تجاری رسمی با دهها کشور مهم جهان، تاثیرات منفی اش میگذارد. این دلالیها ریشه بیشتر سیاسی دارد تا اقتصادی.
هر چند باید همزمان بی اثر کردن تحریمها (مانندمبارزه فساد داخلی، مبادلات پولی جایگزین سیستمهای امپرالیستی گلوبالیستی مانند سوئیفی و دلاری و..)، به دنبال احیای برجام بود و عادی سازی روابط اقتصادی با غرب و از جمله امریکا.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
گشت ارشاد باید منحل بشه...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۶
بعد کی جلوی افرادی که میخوان محیط جامعه رو مسموم کنن و به فساد بکشن‌رو باید بگیره؟ مثل اینکه بگی گلبول های سفید بدنت باید منحل بشن
ناشناس
|
Sweden
|
۱۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
بیچاره ملت مظلوم و شهیدپرور آمریکا.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
«خانمی برای توجیه و آموزش به یکی از بخش‌های پلیس تهران بزرگ هدایت شده بود که ناگهان در جمع سایر افراد هدایت شده به طور ناگهانی دچارعارضه قلبی شد.»
سوال در چهل سال گذشته ، تمام مراجع علمی و تبلیغی کشور با تمام امکانات تلاش کرده اند تا مردم را به قول خودشون هدایت کنند ، اما زیاد موفق نبودند ، حالا با دوساعت چگونه می خواهند جوانان را توجیه و هدایت کنند ؟؟؟؟؟ مگر خود راهش مسئولین بدانند ؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
سلام. آقای سفیر پیشین از دعوای فیزیکی در سفارت استرالیا هم مطلب بنویسند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
آقای زاهدی آقا زاده ها را بفرمایید اقامت کانادا را پس بدهند در ضمن اگر کسی در کانادا یا انگلیس یا آمریکا بدنیا بیاید درست است حق تولد در آن کشور موجب گرفتن اقامت بعد از 18 سالگی است اما خودش باید انتخاب کند که فرزندان شما آنجا را انتخاب کردند اینهم رانت اقامت که ویژه مسئولین ما است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
به قدیری ابیانه : به فرمایش پیامبر بدبخت ترین فرد کسی است که آخرت خودش رو برای دنیای دیگران خراب کنه ....
ناشناس
|
Denmark
|
۱۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
خب نماینده باهوش، اگر او دوتابعیتی بودن را بد میدانست نمی رفت برای بچه اش پاسپورت بگیرد. به پاسپورت جمهوری اسلامی اکتفا می کرد×
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
کانادا جزو معدود کشورهایی است که در آن می‌توانید از طریق اصل حق خاک Jus soli به‌عنوان شهروند این کشور محسوب شوید. البته استثنائاتی دارد اگر والدین یکی از شرایط زیر را داشته باشند، به کودک متولد شده شهروندی تعلق نخواهد گرفت.
• والدین کودک، سفیر و دیپلمات کشورهای دیگر در کانادا باشند.
• والدین کودک کارمند یک کشور خارجی در خاک کانادا باشند.
اگر والدین، توسط وزارت خارجه کانادا به‌عنوان سفیر یا دیپلمات شناخته شوند و یا جزو کارمندان یک کشور خارجی باشند که به‌صورت موقت در خاک کانادا ساکن هستند، نوزاد به دنیا آمده، شهروند کانادا نخواهد شد.
در ضمن از 18 سالگی به بعد میتوانند حق خاک را از خود سلب نمایند و اقامت و پاسپورت کانادایی خود را عودت دهند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
طرف مشکل داشته حتما وگرنه کی با تذکر پلیس سکته میکنه
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
این اشیه که ستاد امر به معروف و گلپایگانی پختن و پلیس را هم در گیر این ماجرا کردن. اقایان پلیس وظیفه شما حفظ امنیت و برخورد با سارقین و زورگیری است. سطح خودتون را پایین نیاورید و گول این امر به معروف غیر قانونی را نخورید.گشت ارشاد را تعطیل کنید، بزارید خودشون این موضوع را جمع کنند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
جناب قدیری وقتی اسم شیطان بزرگ بر آمریکا گذاشته اید و تعریف شیطان هم مشخص است دیگر قابل قبول نیست عده ای بروند در قلب شیطان بزرگ بدون حجاب و زندگی کنند بعد امثال تو بخواهند ان را برای مردم توجیه کنند داری فقط کار این اشتباه را بدتر میکنی فقط داری توجیه میکنی که زندگی در امریکا خوبه ولی برای بچه های شما نه مردم عادی . این را بدان که مردم فهمیده تر از انند که می پنداری پس سکوت و تصحیح اشتباه بهترین راه است
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
شهرستان خوی حکومت پهلوی دهه فجر چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر نمازهای ماه رجب
وب گردی