بازدید 63500
سه هزار و صد و شانزدهمین بسته ویژه خبری «تابناک»

شریعتمداری: مذاکرات آب در هاون کوبیدن است / نماینده مجلس: تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در مجلس کلید خورد/ ادعای آمریکا: دوربین‌های دو شناور ما در جریان توقیف توسط ایران، مفقود شده‌اند / اعترافات قاسم مکارم شیرازی هم از تلویزیون پخش شود / نماینده مجلس: وضعیت خدمات اینترنت در کشور مانند صنعت خودرو شده

در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند: سی ناظر شرعی در دفاتر مرکزی بانک‌ها مستقر می‌شوند/ رئیس‌کل بیمه مرکزی: بلوکه‌ شدن ۲۵درصد وام ارتباطی به بیمه ندارد / عضو کمیسیون امنیت ملی: غرب توافق نکند گزینه‌های دیگری روی میز داریم/ نامه صریح اللحن بسیج دانشگاه امام صادق (ع) خطاب به رییس جمهور و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۳۸۷۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۳ 04 September 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

نماینده مجلس: وضعیت خدمات اینترنت در کشور مانند صنعت خودرو شده
احمد علیرضا بیگی با اشاره به وضعیت سرعت و کیفیت اینترنت در سطح کشور، بیان کرد: ما اینترنت را از چند مجرا وارد کشور می‌کنیم. شرکت زیرساخت عهده دار این مسئولیت است. به عبارت دیگر مجاری انتقال اینترنت از مرز‌های مختلف را شرکت زیرساخت فراهم می‌کند. ما بخشی از این اینترنت را در داخل کشور مصرف کرده و برای بخشی دیگر حق ترانزیت گرفته و از کشور ما عبور کرده و به سایر کشور‌ها می‌رود. این عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها در مجلس تاکید کرد: متاسفانه وضعیت خدمات اینترنت در سطح کشور نیز مانند صنعت خودرو شده و به نوعی می‌توان گفت مردم پول تویوتا کمری را پرداخت کرده، اما سمند تحویل می‌گیرند.

اعترافات قاسم مکارم شیرازی هم از تلویزیون پخش شود
عباس عبدی در واکنش به دستگیری قاسم مکارم شیرازی، مشاور عالی رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در توییتی نوشت: «گرچه نهایتا نهاد‌های مربوط مجبور می‌شوند درباره قاسم مکارم شیرازی توضیح دهند، پس بهتر است پیش از شکل‌گیری افکار عمومی اطلاع‌رسانی دقیق کنند. این درست نیست که خانمی را به اتهام عادی و آشکار به تلویزیون آورد، ولی درباره این شخص سکوت کرد. پیشنهاد می‌شود کلیپ انتخاباتی او هم منتشر شود.»

ادعای آمریکا: دوربین‌های دو شناور ما در جریان توقیف توسط ایران، ناپدید شده‌اند
یک مقام آمریکایی نیز که نامش افشا نشده است، در گفت‌وگو با روزنامه وال استریت ژورنال در این زمینه مدعی شد: مشخص نیست آیا دوربین‌ها هنگام توقیف ضبط شده‌اند یا اینکه هنگام بیرون کشیدن شناور‌ها و رهاسازی مجدد آن‌ها به درون آب سقوط کرده باشند. این روزنامه آمریکایی نوشت که به گفته مقام‌های آمریکایی، دوربین‌ها، رادار‌ها و دیگر تجهیزات این شناور‌ها به صورت تجاری در دسترس هستند و جزو فناوری‌های طبقه بندی شده نیستند، اما دسترسی به دوربین‌ها و بازرسی شناور‌ها از نزدیک می‌تواند ایده بهتری از قابلیت‌های این شناور‌ها بدهد. ایالات متحده آمریکا روز جمعه به وقت محلی، توقیف دو شناور تجسسی نیروی دریایی خود را تایید کرد.

واکنش دفتر آیت‌الله مکارم به خبر بازداشت قاسم مکارم شیرازی
دفتر آیت الله مکارم شیرازی در بیانیه‌ای در مورد بازداشت مشاور عالی وزارت راه نوشت: چند روزی است انتشار خبر برخورد با مشاور یکی از وزرا، موجب پخش شایعات و بهانه‌ای برای دروغ و نفرت پراکنی دشمنان در میان مردم شریف و متدین گردیده است.

متن بیانیه در ادامه آمده است؛
بسمه تعالی
چند روزی است انتشار خبر برخورد با مشاور یکی از وزرا موجب پخش شایعات و بهانه‌ای برای دروغ و نفرت پراکنی دشمنان در میان مردم شریف و متدین گردیده است. به علت عدم ارتباط موضوع با دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی، در ابتدا بنابر موضع گیری خاصی نبود؛ امّا با گذر زمان و ادامه شایعه سازی ها، بیان نکات زیر ضروری به نظر می‌رسد: اولاً؛ شخص نامبرده از فرزندان یا نوادگان مرجعیّت معظم نیست بلکه از منسوبین برادر مکرّم ایشان می‌باشد. ثانیاً؛ وی هیچ گونه ارتباط کاری با این بیت و دفتر نداشته و ندارد و هیچ گاه از جانب این مجموعه مورد حمایت یا سفارشی قرار نگرفته است. ثالثاً؛ انتساب افراد به بزرگان نه باعث تایید آنهاست و نه مایه محدودیت؛ بلکه هر کس بر حسب شرایط و توانمندی‌های خود و بر طبق قوانین می‌بایست به کار گرفته شود و پاسخگوی اعمال خود باشد. سزاوار است اگر کسی قصد بهره برداری از انتساب به بیت مرجعیت یا دفتر معظم له را داشت از وی پذیرفته نشود و مراتب جهت اقدام مقتضی به اطلاع این دفتر رسانده شود. رابعاً؛ انتظار می‌رود مسئولین نظارتی و قضایی به عنوان مرجع تشخیص و تصمیم گیری نسبت به این اتهامات و موارد مشابه دیگر که دشمنان به شایعه پراکنی علیه بزرگان دین و انقلاب می‌پردازند به روشنگری و تنویر افکار عمومی بپردازند تا در این شرایط سخت اعتماد و اعتقادات مردم شریف و متدین به بازی گرفته نشود. کلام آخر اینکه عزت به دست خداست و کینه ورزان و دشمنان دین و این ملت در طول تاریخ سعی در مخدوش کردن مقدّسات و چهره اولیا و بزرگان و تضعیف اعتقادات مردم داشته اند؛ اما همیشه دست قدرت خدا برتر از سعی باطل آن‌ها بوده است و دشمنان و ایادی آنان، هرگز راه به جایی نبرده اند.

شریعتمداری: مذاکرات آب در هاون کوبیدن است
حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان این نکته گفت: چالش هسته‌ای بیست ساله کشورمان با آمریکا و اروپا به وضوح نشان می‌دهد که حریف نگران تولید سلاح هسته‌ای از جانب ایران نیست، بلکه از آن به عنوان بهانه‌ای برای تحریم‌ها استفاده می‌کند و از آنجا که تحریم‌های اقتصادی تقریباً تنها اهرم باقی مانده در دست آمریکا برای مقابله با ایران اسلامی است، هرگز از آن دست نخواهد کشید. وی به فارس گفت: از این روی مذاکره برای لغو تحریم‌ها آب در هاون کوبیدن است و با جرات می‌توان گفت که این مذاکرات راه به جایی نمی‌برد و می‌بینید که تاکنون از «ناکجا آباد» بیرون نرفته است. مدیر مسئول روزنامه کیهان در ادامه گفت: به عنوان مثال یکی از موارد اختلاف تاکید ایران بر تضمین آمریکا مبنی بر پایبندی به تعهداتش است و آمریکا با صراحت اعلام می‌کند که تضمین نمی‌دهد! خُب! این چه توافقی است که طرف مقابل حاضر نیست درباره عمل به تعهداتش تضمین بدهد؟! وقتی آمریکا اعلام می‌کند که حاضر نیست برای عمل به تعهداتش تضمین بدهد، با صراحت اعلام کرده است که اهل توافق نیست! یعنی مذاکره می‌کنیم که توافق نکنیم؟

نماینده مجلس: تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در مجلس کلید خورد
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اعلام این خبر که تحقیق و تفحص از شهرداری تهران کلید خورده است از بررسی عملکرد شهرداری تهران در دو دوره اخیر با هدف پیگیری حقوق تضییع‌شده شهروندان تهرانی به عنوان محور درخواست این طرح یاد کرد. نیک‌بین با اعلام این خبر به خبرگزاری مجلس گفت: ضمن اعلام این خبر که تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در مجلس کلید خورده است در تشریح جزییات آن گفت: به دلیل استمرار مشکلات متعدد عمرانی، اجتماعی و فرهنگی در شهر تهران، فقدان برنامه‌ریزی‌های جامع جهت رفع معضلات پایتخت‌نشینان و تداوم ناکارآمدی در بخش‌هایی از مدیریت شهری مرکز سیاسی کشور به ویژه در چهار سال اخیر، درخواست تحقیق و تفحص از شهرداری تهران را در مجلس به جریان انداخته‌ایم. نماینده مردم کاشمر، خلیل‌آباد، بردسکن و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تعداد امضا‌های نمایندگان درخواست‌کننده این تحقیق و تفحص از سی عبور کرده و همچنان در حال افزایش است.

علی مطهری: نحوه مذاکره ما با آمریکا مایه مسخره خاص و عام شده است
یک نماینده مجلس دهم در توئیتی نوشت: ما می‌خواهیم آمریکا را تحقیر کنیم، درحالی‌که ملت ما زیر فشار‌های معیشتی درحال تحقیر است. نباید کاتولیک‌تر از پاپ باشیم. علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس دهم، در رشته توئیتی نوشت: نحوه مذاکره ما با آمریکا مایه مسخره خاص‌وعام شده‌ است. به‌ جای آنکه مستقیم مذاکره کرده و کار را در چند جلسه تمام کنیم، ما پاسخ خود را به اتحادیه اروپا می‌دهیم، اتحادیه به آمریکا می‌دهد، آمریکا پاسخ خود را به اتحادیه اروپا می‌دهد و اتحادیه به ایران می‌دهد و همین‌طور... همه به‌خاطر یک ژست انقلابی که ما می‌خواهیم آمریکا را تحقیر کنیم درحالی‌که ملت ما زیر فشار‌های معیشتی در حال تحقیر شدن است. نباید کاتولیک‌تر از پاپ باشیم. پیغمبر اکرم قبل‌از فتح مکه با ابوسفیان بزرگ‌ترین دشمن اسلام مذاکره و جان و مال مردم را حفظ کرد.

اختلاف در مذاکرات بر سر دو یا سه کلمه نیست
سیاوش قهرمان‌پور، کارشناس بین الملل: اختلاف در مذاکرات بر سر دو یا سه کلمه نیست؛ اگر هم باشد، این چند کلمه، قله کوه روابط ایران و غرب است که نتیجه ۴ دهه بی‌اعتمادی است. نمی‌توان انتظار داشت که این اختلاف به همین راحتی حل شود. یکی از مهم‌ترین اختلاف‌ها بر سر تضمین‌هاست. از قدیم موضوع اقدامات اعتمادساز میان ایران و غرب محل اختلاف بوده است. این کلمات اختلاف بر سر مسائل ساده نیست، بلکه اختلافاتی تاریخی و عمیق هستند و به همین راحتی نمی‌توان انتظار داشت که حل شوند.

استفاده از گوشت گربه برای سوسیس و کالباس واقعیت دارد؟
رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور: عرضه گوشت اسب و الاغ در کشور وجود دارد، اما میزان آن نگران کننده نیست. حامد زارعی، رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور: با کشتار‌های غیرمجاز که شیوه و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، مواجه هستیم به عنوان مثال کسانی که دام را در کنار خیابان و یا خارج از کشتارگاه بدون ناظر بهداشتی، ذبح می‌کنند، اما اینکه بگوییم عرضه گوشت تک سم‌ها در میزان بالا در کشور رواج دارد، چنین مساله‌ای صحت ندارد. استفاده از گوشت برخی حیوانات از جمله گربه‌ها در تولید سوسیس و کالباس را قویاً تکذیب می‌کنم و هیچ گربه‌ای برای تولید سوسیس و کالباس کشته نمی‌شود.  ما آماری در زمینه تخلف در میان دامپزشکان نداریم. قطعاً تخلفاتی بوده که با آن‌ها برخورد شده است. /همشهری

چند می‌گیری شهادت دروغ بدهی؟  
شهادت‌فروشی مقابل دادگاه، پدیده‌ای است که مقامات قضایی بر آن اذعان دارند و این اقدام در ماده ۶۵۰ قانون مجازات اسلامی جرم‌انگاری شده است. یک وکیل دادگستری: طرف مقابل در دادگاه، دو شاهد برای اثبات ادعای خود آورد و با چشم‌های خودم دیدم که از جیبش چند سکه طلا درآورد و در مشت شاهدان گذاشت. اینکه آن‌ها شاهد حرفه‌ای بودند یا دوستان وی نمی‌دانم، اما شهادت دروغ دادند و هرچند رأی نهایی علیه آن‌ها صادر شد، به هر حال شهادت‌های دروغین روند دادرسی را تحت تاثیر قرار داد. شهادت‌فروشی در مقابل دادگاه چیز پنهانی نیست و همه از این موضوع مطلع هستند، اما مشکل اساسی قانون است که نیازمند بازنگری است. طبق اصلاحیه هشتم بهمن ماه ۱۳۹۹، ماده ۶۵۰ قانون مجازات اسلامی، هر کس در دادگاه نزد مقامات رسمی شهادت دروغ بدهد، به سه ماه و یک روز تا دو سال حبس یا به ۲۵ تا یک ۱۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم خواهد شد و مجازات مذکور در این ماده علاوه بر مجازاتی است که در باب حدود و قصاص و دیات برای شهادت دروغ ذکر شده است. /همشهری آنلاین

پزشکیان: آمریکا از ظریف می‌ترسید
مسعود پزشکیان، نماینده مردم تبریز در مجلس: این‌ها هر کسی را که می‌خواهند از میدان به در کنند یک انگی به او می‌چسبانند تا او را حذف کنند، بعد حرف خودشان را بزنند و کار خودشان را کنند. این روشی است که متأسفانه تا حالا توانسته‌اند جلو بیایند و همه کانون‌های مجلس، دولت و قوه قضاییه را به قول خودشان یکدست کردند، اما واقعیت‌های اجتماعی این اجازه را به آن‌ها نمی‌دهد. به هر حال اعتصابات و اعتراضات شکل خواهد گرفت. نهایتاً امکان ادامه به این شکل وجود ندارد. از ظریف می‌ترسند برای اینکه ظریف از نظام و حاکمیت دفاع می‌کرد. ظریف بلد بود چه بگوید. بلد بود آن‌ها را محکوم کند و در ضمن از مردم کشورش دفاع می‌کرد. اما این تیم جدید را ببینید قشنگ صدایشان می‌کنند و تازه دست‌شان هم می‌اندازند. مشکل کار این است که تا ظریف باشد این‌ها نمی‌توانند باشند. باید ظریف را خراب کنند که این‌ها باشند. در زمان دولت قبل این جوری نبود آن موقع می‌گفتند باید مجلس به میدان بیاید، باید چنین و چنان کنید، پدر دولت را درآورده بودند که حق ندارید فلان کار را کنید باید تضمین صددرصد بگیرید. حالا ببینم می‌توانند تضمین صددرصد بگیرند؟ /منیبان

نماینده مجلس: مافیاهایی بزرگ‌تر از فولاد مبارکه پشت انتقال آب از دریا‌های جنوب به فلات مرکزی هستند
چنارانی، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس: امروز هشدار می‌دهم همان طوری که مافیا‌های بزرگ از فولاد مبارکه اصفهان بیرون زد، مافیا‌های بزرگ آب در پشت پروژه انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان به فلات مرکزی وجود دارد. دولت باید آگاه باشد که از همین امروز مافیا‌های آب در پشت این پروژه شکل گرفته و در ظرف ۱۰ سال آینده اگر توجه جدی به این موضوع نشود مافیا‌های بزرگ‌تر و به مراتب بدتر از فولاد مبارکه اصفهان از این پروژه نمایان خواهد شد. کسانی که در فساد فولاد مبارکه دست داشتند، نصف‌شان در پروژه خط انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان هستند. /ایسنا

خرید جنگنده سوخو ۳۵ از روسیه در دستور کار ارتش ایران
فرمانده نیروی هوایی ارتش: خرید جنگنده‌های سوخو ۳۵ از روسیه در دستورکار نیروی هوایی ارتش قرار گرفته است.

نامه صریح اللحن بسیج دانشگاه امام صادق (ع) خطاب به رییس جمهور
تاج آمده لجن کاری خود را جمع کند. از شما تقاضا داریم ورود کنید. آن چه عیان است، ضربه شدید وارده به حیثیت نظام جمهوری اسلامی در نزد افکار عمومی است و همین مساله چنان اهمیتی دارد که نیازمند دستور شما و گزارش به مردم است. در مراحل مختلف انتخابات توسط مجریان انتخابات تخلفاتی روی داد که عملا قانونی بودن انتخاب آقای تاج به عنوان ریاست فدراسیون فوتبال را زیر سوال برده است! تاج پس از افتضاح پرونده ویلموتس و اتلاف بیش از ١۵٠ میلیارد تومان از پول بیت المال به بهانه مشکلات قلبی و با هدف فرار از پاسخگویی فدراسیون را ترک کرد و حالا می‌خواهد لجن‌کاری‌های دوره گذشته خود را جبران نماید!

عضو کمیسیون امنیت ملی: غرب توافق نکند گزینه‌های دیگری روی میز داریم
محمود عباس‌زاده مشکینی:جمهوری اسلامی با این منطق مذاکره می‌کند البته غربی‌ها بیشتر از ایران به مذاکره نیاز دارند ما با تمام قوا به دنبال پایان دادن به مذاکرات با توجه به اهداف مورد نظر هستیم و، اما اگر طرف غربی نخواهد توافق کند گزینه‌های دیگری روی میز داریم و دست ایران در این زمینه خالی نیست. حل مسائل پادمانی تضمینی برای رفع تحریم‌ها یک مقدمه است و می‌تواند دیوار خراب شده اعتماد بین ایران و غرب را ترمیم کند و باید به گونه‌ای طراحی شود که ماشه دست ایران باشد. /ایرنا

رئیس جمهور: ماموریت اصلی بانک مرکزی تقویت ارزش پول ملی است
رئیسی بانک مرکزی را اتاق اندیشه‌ورزی و رصد سیاست‌های پولی و مالی کشور خواند و گفت: بانک مرکزی باید مسیر اصلاح و ارتقای نظام بانکی را با قوت پیش ببرد و بر اجرای سیاست‌های مالی و پولی کشور نظارت کند. رئیس جمهور تقویت ارزش پول ملی، اصلاح ناترازی بانک ها، توقف رشد سالیانه نقدینگی، اصلاح سبد ذخایر ارزی متناسب با نیاز‌های سرمایه گذاری و تجاری کشور، توسعه دامنه وثایق و تسهیل فرایند وثیقه گذاری، فعال سازی حساب تجاری، تقویت سامانه‌های نظارتی و تامین سرمایه در گردش واحد‌های تولیدی را از جمله ماموریت‌های اصلی بانک مرکزی بیان کرد. آیت الله رئیسی «توقف رشد نقدینگی و مدیریت خلق پول» را مأموریت مهم بانک مرکزی اعلام کرد و افزود: رشد نقدینگی اگر با مدیریت به سمت تولید هدایت شود نگران‌کننده نیست، اما اگر به سمت سوداگری در بازار حرکت کند تبعات ویران‌کننده‌ای خواهد داشت.

۳۰ ناظر شرعی در دفاتر مرکزی بانک‌ها مستقر می‌شوند
دبیر و سخنگوی شورای فقهی بانک مرکزی گفت: از سوی برخی مطرح شد که قرار است در هر شعبه بانک یک ناظر شرعی مستقر شود که این کذب محض است و تنها حدود ۳۰ ناظر شرعی در بانک‌ها حضور خواهند داشت و در هر بانک یک نفر به‌عنوان ناظر شرعی تعیین خواهد شد.

رئیس‌کل بیمه مرکزی: بلوکه‌ شدن ۲۵درصد وام ارتباطی به بیمه ندارد
در حالی برخی بانک‌ها اقدام به بلوکه‌کردن ۲۵درصد تسهیلات تحت عنوان بیمه بازپرداخت تسهیلات می‌کنند که رئیس‌کل بیمه مرکزی اعلام کرد: این موضوع از طرف مجموعه صنعت بیمه نیست و این اقدام مبنای بیمه‌ای ندارد.  

ماجرای سهمیه‌بندی خرید تراکتور
رئیس انجمن تولیدکنندگان ماشین‌آلات کشاورزی گفت: سهمیه‌بندی خرید تراکتور باعث ایجاد صف‌های طولانی و امضا‌های طلایی شده است. حمیدرضا نامی در گفت‌وگو با صدا و سیما، درباره علت طولانی شدن صف‌های دریافت تراکتور گفت: سیستم توزیع تراکتور در کشور تغییری نکرده است که صف خرید تراکتور از بین برود. وی افزود: خرید تراکتور بر اساس معرفی مرکز توسعه مکانیزاسیون انجام می‌شود و از سویی دیگر تسهیلات بانک کشاورزی بنا به دلایل مختلف محدود و یا متوقف شده است که مجموع این دلایل موجب شده روال دریافت تراکتور سخت‌تر شود و همچنان کشاورزان با مشکل مواجه باشند. نامی با بیان اینکه امضای طلایی در چارچوب توزیع دولتی وجود دارد، گفت: با توجه به تولید انبوه تراکتورسازی که تقریبا سه برابر میزان درج شده در برنامه ۱۲ ساله مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی، تراکتور تولید می‌کند، در دو_سه سال اخیر کمبود تولید نداریم و به نظر می‌رسد در صورت حذف سهمیه‌بندی، سیستم به تعادل برسد، ولی فضای فعلی بیانگر یک قحطی مصنوعی است.

سهم دولت در بلوک خودرویی‌ها باید واگذار شود
«حسین قربانزاده» رئیس سازمان خصوصی‌سازی در حساب شخصی خود در توییتر نوشت: سهم دولت در بلوک خودرویی‌ها باید واگذار شود. مطابق آیین نامه قیمت‌گذاری، شرکت بورسی برای تعیین قیمت پایه نیازی به قیمت‌گذاری ندارد و فقط برای اضافه ارزش بلوکی باید درصد تعیین کرد. وی ادامه‌ داد: اطلاعیه‌های عرضه خودرویی‌ها برای فروش زیرمجموعه اعم از سهام یا سایت‌ها که تا الان منتشر شده، توسط خود شرکت‌ها بدون هماهنگی با سازمان خصوصی سازی انجام شده است. سهم دولت کامل وثیقه است که باید وزارت صمت برای آزادسازی سهام تلاش کند. رئیس سازمان خصوصی‌سازی در ادامه توییت خود نوشت: پس از حدود یک ماه در شش جلسه کارشناسی، کارگروه مشترک وزارت اقتصاد و صمت، استراتژی مدل واگذاری سهام خود خودروساز را با اشتراک حداکثری تهیه و خدمت دو وزیر تقدیم کرد تا پس از تایید در ستاد اقتصادی دولت طرح شود.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵۸
در انتظار بررسی: ۲۲
انتشار یافته: ۱۱۹
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
علیرغم میل باطنی باید گفت شریعتمداری حرف درست می زنه !!! اون روحانی لوده ما رو فریب داده بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
پس لطفا اگر برجام دوباره احیا شد اینبار نگویید دوباره روحانی ما را فریب داد
ناشناس
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۱۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
این همه منفی یعنی این همه پینوکیو
منتقد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
شریعتمداری شریعتمدار نیست سیاستمدار است
در واقع شعارمدار است
مجید
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
مشکل اصلی را احمدی نژاد دغل باز بوجود آورد و رئیسی بی عرضه هم که کاری از پیش نمی برد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
لوده آنهایند که خیال کردند با زمین زدن روحانی خودشان به کهکشانها خواهند رفت. اما نتیجه عکس خواهند گرفت.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
احمدی نزاد یا خودتان؟ حیف که جواب شما و آن پزشکیان و مطهری دادم منتهی این سایت خیلی مشتاق نیست اینطور نظرات را منتشر کند در حالی که قبلا اینطوری نبود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
بله برادر حسین شما که خوب بلدید اب در هاون بکوبید یعنی عمریه اب در هاون می کوبید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
این ناظرین محترم انشاء الله چه کار خواهند کرد؟
پاسخ ها
ناشناس دوم
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
واسه مردم آب نداره ولی واسه اونا نون داره
صادق
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
یکی از بخشهای وزارت راه و... که فساد انگیز بوده (مناقصات هزاران میلیاردی) و هست بخش راهسازی است که هزینه اجرا براساس اجرای درجه یک راهسازی ولی در عمل درجه سه و به همین علت غالب برگراهها و جاده ها بی کیفیت و یا بسرعت تخریب میشوند؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
نظارت و مشارکت در تقسیم سودها
محمدآقا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
درود واحترام
با میانگین مطالعه دو دقیقه در سال ، انتظار مشاهده تیترها وخبرهایی از جنس امید واخلاق ، مهربانی ومعنویت وبشر دوستی وامثال آن بسیار زیاده خواهی است .
با واقعیت نجنگیم .
آگاهی ومطالعه دشمن طالبان است .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
فقط دفتر مکارم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
مذاكرات آب در هاون كوبيدن است !! ... جناب شريعتمداري روزنامه كيهان !
---------
برادر جان ! دست بوستم ، دعاگوتم يعني مي فرمايي مذاكرات انجام بشه ، اوضاع بدتر ميشه ؟ ... مگه بدتر از اوضاع فعلي ، اوضاعي ممكنه بشه ؟! ...
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۱۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
بله اوضا لیبی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
برای امثال شریعتمداری اوضاع عالیست و کاملا بر وفق مراد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
بله سوریه و تمام کشورهای همسایه ما وضعیتشون بدتره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
گزینه های دیگری روی میز داریم!! تحریم ها کاغذ پاره اند زیاد به فکر احیای برجام نباشید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
تحریم ها برای رانت خوران و اختلاس گران ، که نعمت های بزرگی بودند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
گزینه هایی که قاسم مکارمها خیلی باهاشون آشنا هستند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
یعنی با وجود این ۳۰ ناظر کار خلاف شرعی در بانک‌ها انجام نخواهد شد.؟؟آیا تمام وام‌ها وعقود تجاری ؟وثایق بانکی؟وصول جرائم دیرکرد؟بهره های بانکی ۱۸ تا ۲۰ درصد. ووو به روئیت وامضای نظار خواهد رسید؟....ببینیم وتعریف کنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
ابدا. مگه میشه یک روحانی در یک مکانی باشه و کار خلاف شرعی انجام بشه؟ شما قم را نگاه کنید آیا آنجا خلاف شرعی می بینید؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
تا حالا که بانک مرکزی خود عامل کاهش ارزش ریال بوده برعکس مسئولیت ذاتی خودش
از این به بعد هم بنظر نمیرسد حالا حالا ها بانک مرکزی به دنبال مسئولیت اصلی خودش که حفظ ارزش ریال باشد و ما همچنان در تورم بوجود آمده به واسطه چاپ پول، نا ترازی بانک ها ، خروج میلیاردی ارز از کشور به وسیله اختلاسگران و رانتخواران و آقازاده ها شاهد هستیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
شریعتمداری / شما نظر ندی بهتره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
یک معامله گر ماشین یا خانه میذرفت عمرا برجام را امضا می کرد چون می دانست یک بیعانه لازم هست قبل تحویل دادن ماشین!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
آن روزی که داشتند خودشان را پشت فیفا قایم می کردن و زن را می آوردن ورزشگاه هشدار دادیم که این بدعت خطرناک و دخالت ها عاقبت خوبی ندارد و ایشون هم با همین ترفند خودش را پشت فیفا و تعلیق قایم کرد و آمد شد رئیس و حتی الان پا فراتر گذاشته فیفا و عملا گفته داور زن در بازی مردان باشند
پاسخ ها
صدای ملت
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
با سلام .ببینید به چه روزی افتادیم که آمدن خانم ها به ورزشگاه که یک حق مسلم است ،شده بدعت.دوست عزیر کمی تفکر کنید بعد بنویسید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
مشکلتون با آمریکاست و اگر هدفتون حل مشکل مردم و رفع تحریم هاست پس مستقیما با آمریکا مذاکره کنید وگرنه این مذاکرات تا چند سال دیگه هم ادامه داره .مذاکره مستقیم باعث تلف نشدن وقت و موفقیت در مذاکرات میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
همینجوری اتفاقی و بدون سفارش پست معاونت گرفته و با کسی نسبتی نداره و فقط شایستگی کافی داشته که نمونه اش را ملاحظه کردید
از فردا تلاش میشود مساله رفع و رجوع شود و مامورین خاطی هم مجازات شوند
زینال بندری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
با سخنان گهربار برادر حسین مبنی بر اینکه مذاکرات و برجام آب در هاون کوبیدن است موافقم و مورد تایید من است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
از زمان روی کار امدن این دولت بشدت دچار پسرفت و سردرگمی شدیم.اون از اینترنت.وضعیت خودرو.وضعیت معیشت.وضعیت امنیت.وضعیت اجتماعی و اقتصادی. کشور اذربایجان هم برامون شاخ شانه میکشه.افغانستان هم دم دراورده و اب رو ترجیح میده به شوره زار بریزه اما به ایران نیاد.به چه چیز این دولت باید بنازیم؟
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۱۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
بله یادمون رفته کرونا روزی هشت صد نفر میکشت زمستان برق میرفت کارت ملی هم نمی تونستید صادر کنید مسکن همه چیز ده برابر شد سفرای همه کشورها رفتن حتی امارات و قطر عمان که الان برگشتن همه شهرها جنگ اب بود
غلامعلی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
خدا خیرت دهد آقای مطهری تو لااقل به جای شعار دادن الکی و گرفتن ژست انقلابی گری برای استفاده حرف حق را می گویی ولی حیف که کسی توی این مملکت آنهایی که باید گوش بدهند و عمل کنند چیز دیگری را می خواهند و گوش نمی کنند کیهان و همفکرانش الان که همه چیز کشور از بالا تا پایین دست شماست چرا کشور و اقتصاد کشور را درست و حسابی درست نمی کنید اگر واقعا کشور پیشرفته می خواهید و دلتون خوش باشد که هر چند مدت یک دفعه یک دردسر کوچکی برای آمریکا درست کنید و به آن افتخار کنید در حالیکه مردم ایران دارند له می شوند مبارزه این نیست مبارزه سیاست می خواهد ژاپن را نگاه کنید توی جنگ جهانی دوم نابود شد ولی الان اقتصادی در حد آمریکا حتی بالاتر دارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
جند تن از دوستان من که در استان های متفاوت در کارخانه های معتبر و عظیم مشغول به کار بودند خبر عجیبی بمن دادند و همگی یکسان! کل مدیران کارخانه ها یک شبه جابجا شدند با عده ای افراد معلوم ال حال و البته نکته مشترک همگی درس خوانده های دانشگاه امام صادق جای افراد پر سابقه را اشغال کردند. ا به قول دوستی با اتوبوس امدند!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
در زیر مجموعه های بانکها هم همین اخبار است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
آقای شریعتمداری آنهایی که در هر دوره پای میز مذاکره می روند بدنبال دستور مقامات بالا عمل می کنند .بفرمایید از بالا مانع شوند تا دیگر آب در هاون نکوبید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
آقای شریعتمداری مقامات می دانند که امروز بهترین ابزار برای تسکین اذهان عمومی همین کش و قوس برجام هست چون دیگر جنگی در کار نیست منافقینی در کار نیست دشمن هم که فرضی است پس ناکار آمدی ها را باید گردن برجام نافرجام اداخت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
شریعتمداری مانند همیشه دقیق زنی می کنی و درست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
دقیقا مثل همیشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
برجام
شده مثنوی
7من کاغذ
به نتیجه هم نمی رسد.
اختلافت بر سر برجام نوک کوه یخ است
اختلافات اساسی وعمیق اینقدر زیاد است که حل بشو نیست.
بهتراست آقایان از مذاکرات خارج و تکلیف مملکت را از این حالت استندبای خارج کنند.
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
چند روزی است انتشار خبر برخورد با مشاور یکی از وزرا موجب پخش شایعات و بهانه‌ای برای دروغ و نفرت پراکنی دشمنان در میان مردم شریف و متدین گردیده است
عجب ، منسوب برادر مکرم دزدی کرده حالا طلبکار هم هستند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
آقای شریعتمداری باز حرف زده
فقط فکر میکنم خودش هم نمیدونه چی میگه.
شما چرا هی صحبت های ایشان رانشر میدهید!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
کلا زندگی آب در هاون کوبیدن است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
بزودی منتظر فسادهای گسترده تر در تمام وزارتخانه ها باشید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
فساد بوده همیشه منتهی قبلا زیاد رو نمی شده و این دولت مردمی آن را دنبال می کند و مجازات
بابک
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
جناب عبدی عزیز سلام
شما که خودتون از السابقون هستید،،آیا واقعا فکر میکنید اعترافات آقای قاسم مکارم شیرازی از سیمای فعلی،،پخش میشود!!
به نظرتون ایشون قراره چیزی رو اعتراف کنه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
جواب این دو قطبی ساز رو دادم البته اگر منتشر کند
آرش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
میلیاردها دلار پول ایران به خاطر تحریم دزدیده شده، حالا به خاطر دوتا دوربین ... عجب رویی دارن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
به به جناب مطهری
دقیقا بگو پیامبر چگونه با کفار مذاکره می کرد آیا حق مسلمین را واگذار می کرد یا حق مسلمین را می گرفت!
برجام شما کدام حق ملت را می‌خواهد بگیرد؟ بتن ریزی در خاک کشور در قبال فروش نفت خودتان!
چقدر هم برابر و خیرخواهانه در قبال کشور!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
نظام با کسی شوخی ندارد حتی اگر اقوام یک مرجع تقلید باشی و دزدی کنی دستگیر می شوی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
واقعــــــــــــــــــــــــــــا. نمیدونستیم. الان خاوری، بابک زنجانی، شهرام جزایری، رفیقدوست.... کجا هستند؟،
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
بلکه از منسوبین برادر مکرّم ایشان می‌باشد..............
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
خیلی دوست دارم یه پرونده خوشگل از شریعتمداری رو بشه ببینیم باز زبون داره یا مثه رستم قایم میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
اعمال تیم مذاکره‌کننده یادآور این قصه است که علف دادم به بزی بزی به من پشم داد پشم رادادم به جولا جولا به من نخ داد....... وقتی پیامبر باابا سفیان امام علی وامام حسن با معاویه امام حسین با عمر سعد که دشمنان اسلام واهل بیت بودن مذاکره کردند حالا برای ملت قابل فهم نیست چرا تیم مذاکره‌کننده مستقیم با آمریکا مذاکره نمیکنه ولقمه رادور سرمی چرخونه
سهراب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
دکتر جان آمریکا آز شما هم می ترسد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
احسنت به مطهری و پزشکیان که با شجاعت نظر میدن واز مردم دفاع می کنن .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
آفرین و صد آفرین بر پزشکیان که مطلب حق را میگوید.
والی
|
Japan
|
۰۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
یا خدا؟؟؟ مافیای آب رو فقط کم داشتیم!!!! کم کم مافیای هوا ، نور خورشید، باد، ابر و مه و فلک هم پا بعرصه وجود خواهند گذاشت.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
ولله بالله قسم زندانی کردن امثال تاج زاده که از روی دلسوزی دارن انتقاد می‌کنند چاره کاررنیست ، شما چهار نفر انسان که مثل تاجزاده سالم زندگی کردن و تو چهل سال از کوچکترین رانتی استفاده نکردن رو نمی‌تونید معرفی کنید . با فساد کشور رو فلج کرده ، برید گزارش تحقیق و تفحص از بانو رو بخونید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
شریعتمداری: مذاکرات آب در هاون کوبیدن است
اوس حسین میشه بسه............... بابا کی گفته باید در هر موردی اظهار نظر کنی خیلی وقته از بازنشستگی گذشته برو خونه روزنامه ات را بخون .............
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
به حسن کلید ساز کار ندارم
اما وجدانا ظریف حرف میزد یکم دیپلماسی توش بود این عبدالهبان حتی حرفهای تیم مذاکره کننده با گوگل ترنسلیت ترجمه میکنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
سیمای ملی اگر میخواهد که از زیر بار سنگین اتهام میلی

بودن که از طرف اکثریت نخبگان و مردم و حتی جمع کثیری

از مسولان بیرون بیاید و از حیثیت خودش دفاع کند

مصاحبه و اعتراف متهم فساد ، قاسم مکارم را همچون سایر

متخلفین متعدد که ضبط و پخش کرده است ، مثل متهمین

جاسوسی و یا حتی عدم رعایت حجاب و عفاف را ضبط و پخش کند
فرزاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
درود به شرف علي مطهري!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
این چه حرفیه؟ بنده‌خدا فقط رشوه گرفته؛ روسریش که نیفتاده!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
راست میگه خدایی با این تیم مذاکره کردن واقعا بیخوده
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۱۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
نمیدونم شریعتمداری چه نونی تو این تحریما در میاره که اینقدر نگران به نتیجه رسیدن مذاکرات هست
ناشناس
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
بله شمارا بفرستن متن نخوانده همه چیزبدید برید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
هرچند که میدونم این مطلب من منتشر نمیشه ولی بازم میگم که واقعا در برجام و مذاکره با آمریکا کاملا حق با آقای مطهری است واقعا که داریم خودزنی میکنیم و اینهمه سال فقط و فقط مردم ایران روزبه روز بدبخت تر و فقیرتر شدن وگرنه امریکا که روز به روز قوی تر و قدرتمندتر شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
مدیران آینده‌ی کشور از الآن دغدغه‌شون فوتبال و تیم ملیه؛ مردم کیلو چند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
آقای شریعتمداری گرونی روحل کن هرکاری دوست داری انجام بده
رضا تبریزی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
"ادعای آمریکا: دوربین‌های دو شناور ما در جریان توقیف توسط ایران، ناپدید شده‌اند"، جیب سربازای خودتونو بگردین!
امیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
شریعتمداری!!!!!!!!
اگه حرف نزنی نمیگن زبون نداری
شما در این مملکت کاره ای نیستی که جای 85 میلیون حرف میزنی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
تو و دوستانت هم چی کاره هستید و برای 85 میلیون حرف می زنید؟
محمد جواد امرایی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
آقای پزشکیان شما و همفکرانتان دیگه فسیل شدید و حرفتان برا مردم ارزش ندارد.ظریف بلد بود حیثیت و اعتقاد مردم رو به اجنبی بفروشد،ظریف بلد بود که چه طوری زیرساختهای اساسی کشور رو نابود کند.و...
خدا شما رو با ظریف و ظریف رو با شما محشور کند.
امید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
پزشکیان: آمریکا از ظریف می‌ترسید
اقای پزشکیان امریکا از ظریف نمی ترسید بلکه از تغییر مسئولیت او می ترسید اقای پزشکیان اقای ظریف چند بار با زبان خودشان از امریکا بخاطر قدرتش به نوعی تمجید کرده و به قول شفاهی کری اطمینان کرد و این بلا بر سر ما امد ما انگ نمی زنیم برو دیگاه های اقای ظریف را در مورد مقابله با امریکا مطالعه کن در ثانی گیرا نده مردم ایران عاشق نظامشان هستند و پیرو پیامبرشان هستند چون پیامبر گونه در شعب ابی طالب با امریکا برخورد می کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
30 ناظر شرعی؟؟؟؟؟ چه می خواهند انجام دهند ایا می توانند همه تراکنش های بانکی را نظارت کنند که قطعا نمی توانند پس تعداد انها خیلی کم است باید 30 هزار وارد حوزه بانکی شوند و کلیه تراکنش های مالی را بررسی کنند در تمام این سالها اقتصاددانان و کارشناسان مالی نتوانستند بانکداری اسلامی را اجرا کنند ولی ناظران شرعی قطعا می توانند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
این مطلب "ماینده مجلس: مافیاهایی بزرگ‌تر از فولاد مبارکه پشت انتقال آب از دریا‌های جنوب به فلات مرکزی هستند" بسیار گنگ و نامفهوم گفته شده کجای ان مافیا قرار دارد و با چه هدفی؟؟ ایا شما مخالف انتقال آب دریا به فلات مرکزی برای مصارف غیر شرب هستید؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
با عرض سلام
-آیا پسر برادر جزء اعضای خانواده محسوب نمی شود.،وچرا از ایشان بعنوان سوء استفاده کننده از بیت المال اعترافات تلویزیونی نمی گیرید.حال آنکه از یک خانم برای مسئله کوچک حجاب، اعتراف اجباری گرفتین(آیا آین معنای عدالت است)
-نظر اقای مطهری کاملا درست ومنطقی است.اگر مستقیم با آمریکا مذاکره می کردین،چند ماه پیش مذاکرات به نتیجه رسیده بود، وضرر وضیان کمتری به مردم وکشور وارد می شد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
تا زمانی که ایران در مقابل تحریم های غرب ادعا می کند در صورت توافق به نقطه اول باز می گردد غرب هیچ عجله ای برای توافق نخواهد داشت و این مطلب"عضو کمیسیون امنیت ملی: غرب توافق نکند گزینه‌های دیگری روی میز داریم" معنی نخواهد داشت مگر اینکه ایران اعلام کند در صورت شکست مذاکرات برجام به طور کلی کنار گذاشته شده و سطح پیشرفت های ایران در حوزه انرپی هسته ای اخرین سال مذاکرات و توافق احتمالی مبنا قرار خواهد گرفت و هیچ برگشت به نقطه اولی رخ نخواهد داد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
شما دوربین هاتون گم‌ شدن ما کل محتوای جیب هامون گم شده.
کریم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
اقای نماینده مجلس چرا زمانی که اقای قالیباف شهردار بود واین همه تخلف کرد از شهرداری تحقیق وتفحص نکردید/؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
متعجب
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
والاا.حالا کی تحقیق وتفحص کرد؟یه گپی اومده دیگه.
شاهین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
عزیزان تابناک
این فرمت فعلی تابناک خیلی قدیمی شده است. تنوعی، تغییری ، چیزی
بابا خونه رو هم یه مدت یه بار یه رنگی، تغییر دکوراسیونی چیزی میدن.
مثل کیهان به فرمت اولیه طراحی نچسبید. حیفه. خدا قوت و موفق باشید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
۳ ناظر شرعی در دفاتر مرکزی بانک‌ها مستقر می‌شوند"""""
اولش واسه اینکه صدای کسی درنیاد با 30 تا شروع میشه به میشه 300 تا بعد 3000 تا وتا جایی که بشه پیش میره... به این میگن اشتغال زایی و خیلی هم خوبه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
والا اینقدر مشکل و انتقاد به صحبتهای حضرات و مسئولان وجود داره که از دایره پرسش خارج شده ((((( فقط باید گفت مسئولان ممنون از اینکه جواب های دندان شکن و بی نقدی دارید))))
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
ناظران ویژه بانک ها را از مداحان انتخاب کنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
فکر خوبیست. مردم هم کارشون را انجام بدهند هم با مداحی سرگرم بشوند و فیض ببرند.
ارسلان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
1- هیچ نهادی قدرت مقابله با شهرداری تهران را نخواهد داشت.( سرنوشت نجفی را بیاد بیارین)

2- دستگیری مکارم هرگز در راستای مبارزه با فساد نبوده چون حتماً از سابقه ایشان اطلاع داشته اند. در اندرخم باج خواهی ها علت را ببینید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
با کیهان موافقم با این تیم مذاکره کننده، مذاکره ما آب در هاون کوبیدن است.!!
ناشناس
|
Germany
|
۰۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
من هم خودم هم خانواده كه در خارج زندگي مي كنيم و با تماس با دوستان در لواسان حرفهاي اقاي شريعتمداري را تأييد مي كنيم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
شما نجومی بگیرا مثل نجومی بگیرای مرفه بی درد فکر میکنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
در مذاکرات برجام با این فکر که طرف مقابل بیش از ما به برجام نیاز داره، دنبال امبیاز گیری بی پایان از طرف مقابلیم و غافلیم از خسارات سنگینی که تحریم به کشور زده و می زند!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
کاش این مغزهای متفکر پشت مذاکره کننده ها حاضر بودند در یک مناظره تلویزیونی اثبات کنند که چگونه مذاکره غیر مستقیم به نفع کشور نیست و در مذاکرات مستقیم اول برجام، این موضوع چه مشکلی داشت؟ البته مگر اینکه عمدا بخواهند مذاکره با امریکا رو بصورت یک تابو درآورند
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
چرا پخش بشه؟ کاری نکرده که. مختصر رشوه ای گرفته و احتمالا بابتش مختصر ناحقی کرده. کشف حجاب نکرده که زمین و زمان بهم بریزه !!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
این پسره ، اگه فامیلی اش مکارم شیرازی نبود یه همچین شغلی رو میتونست غصب کنه ؟!
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
شکر خدا همه خبرها امیدوار کننده و حاکی از کارایی درخشان مدیریت فوق عالی دولتی ها مجلسی ها و ... داشت و معلوم شد که کشور گل وبلبل است جای هیچگونه نگرانی نیست!به مراجع دانشمند و آگاه هیچ وصله ای نمی چسبد
خانم خانه دار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
من توی سال فقط یکبار کیهان میخرم اونم آخر سال برای پاک کردن شیشه های منزلم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
بالاخره ایشان به اعتبار آیت الله مکارم شیرازی و با رانت نام ایشان وارد وزارتخانه شده حالا چه سفارش شده باشه و یا از عنوانش استفاده کرده باشد.
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
تا امثال شریعتمداری ها هست نه دیپلماسی نه مشکلات داخلی ونه معیشت مردم درست نخواهد شد خداوند اینها را آفریده که فقط به کار وعمل دیگران خرده وسنگ پراکنی بکنند ومعلوم هم نیست کار مثبت اینها در کشور چیست وچرا در هر کاری مداخله میکنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
ما هم باور كنيم برادرزاده ي مكارم شيرازي بر اساس لياقت خودش به اين پست رسيده و اصلا ارتباطش با حاج اقا نقسي نداشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
باور کردنی نیست
متعجب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
بازجای تعجب داره که همه فکر می کنند "تاج" برای جبران لجن کاری گذشته خودآمده .چرا فکر نمی کنند برای تکمیل آن آمده؟ جای تعجب نداره؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
این شریعتمداری دیگه خسه کننده شده
یکی پیدا شه خاموششش کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
هیچ هم اینطور نیست. یک خبر و افاضه ایشان موجی در دنیای رسانه ایجاد میکنه و باعث بحث و جدل میشه. خداوند حفظ کنه این برادر عزیز و ارزشی را
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
آقای مصباحی مقدم علنا گفتند بیست هزار روحانی قرار است در بانک ها مستقر شوند. چی رو میگید کذب محض است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
واکنش دفتر قانع کننده نیست .
این بچه ؛ با نام مکارم شیرازی استخدام شده و پله های ترقی رو بدون حساب و کتاب درنوردیده
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
اقای شریعتمداری اگر جرئت دارید بیایید و در جمع مردم این صحبت ها را بکنید ببینیم در جواب حرف های شما چه می گویند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
یکی از و ظایف ناظران بانکها این است که اگر یک نفر وابسته از بانکی وام گرفت و سالها پول را بر نگرداند و بانک خواست از او جریمه دیر کرد بگیرد و جلوی خسارات بزرگ بانک و سپرده گذاران را بگیرد این ناظر محتر م وارد می شوند و جلو دریافت دیر کرد را بگیرد
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
آره خب؛ وقتی ایشون و طیف حامیش تحت هیچ شرایطی نمیذاره مذاکره به نتیجه برسه، معلومه آب در هاون کوبیدنه.
منتقد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
مطهری راست گفته . البته بقیه کار های ما هم مضحکه است مذاکرات هم مثل بقیه .
مگر کنکور
یا خانه سازی
یا بانکداری اسلامی
یا واکسن سازی
یا ....
مضحکه نیست؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
استفاده از گوشت گربه برای سوسیس و کالباس واقعیت دارد؟
قطعاً تخلفاتی بوده که با آن‌ها برخورد شده است.
رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور: یعنی چی پس شما چه....میخورید که بعد از وقوع تخلف ورود میکنید . من و بچه من باید این محصول اشغال رو مصرف کنیم بعد شما ورود کنید خوب این به چه دردی میخوره برید جمع کنید این بساط رو ریییییییس سازمان دامپزشششششکی
محسن
|
Turkey
|
۱۲:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
مافیاهایی بزرگ‌تر از فولاد مبارکه پشت انتقال آب
این پروژه بسیار با ارزش و برای ایران عزیز ارزشمند خواهد بود ...لذا تذکر این برادر نماینده مجلس باید جدی تلقی گردد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
خواهر
محسن
|
Turkey
|
۱۲:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
مافیاهایی بزرگ‌تر از فولاد مبارکه پشت انتقال آب
این پروژه بسیار با ارزش و برای ایران عزیز ارزشمند خواهد بود ...لذا تذکر این برادر نماینده مجلس باید جدی تلقی گردد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
محسن جان! دلبندم! این تذکر رو یک خواهر نماینده داده!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
یکی با آقای نماینده پیگیر تحقیق و تفحص از شهرداری تهران بفهمونه مشکل شهرداری تهران 4 سال اخیر نیست بلکه 12 سال قبل از اونه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
اقای شریعتمداری جاش توی شورای امنیته باید باشه . روزنامه نگاری بالاترین شمّ فکری سیاسی به فرد میدهد نه مدرک تحصیلی دکتری. کشورای دیگه مث شریعتمداری کم دارند و میشود نخست وزیر یا بالاتر .
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۱۴:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴
همچنان از حسین شریعتمداری دعوت می کنم اگر شهامت و جرات داری و خیابان های تهران را برای خودت امن می دانی یک هفته با اتوبوس و مترو رفت و آمد کن اگر چنین شهامتی داشتی همه حرفهایت را دربست قبول می کنم.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # فوتبال ساحلی ایران # دعای روز پنجم رمضان
آخرین اخبار
وب گردی