بازدید 10031

سوال زیدآبادی از اصولگرایان درباره‌ سخنان سردار همدانی

کد خبر: ۱۱۳۴۴۸۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۷ 11 August 2022

به گزارش «تابناک»، احمد زیدآبادی، روزنامه‌نگار در کانال تلگرامی خود نوشت: مهندس میرحسین موسوی در آخرین مکتوب خود نکاتی را مطرح کرده است که به دلیل به کارگیری برخی الفاظ در آن، امکان طرح و بررسی از طرف کارشناسان سیاسی در فضای رسمی جمهوری اسلامی را ندارد.

در واقع همین الفاظ، بهانه‌ای به دست رسانه‌های جریان تندروتر اصولگرا داده است تا برخی نکته‌های اصلی آقای موسوی را نادیده گرفته و شخص وی را آماج حملات همیشگی خود قرار دهند.

مهندس موسوی به طور مشخص اظهارات سردار همدانی در مورد سازماندهی “اراذل و اوباش” را به منظور سرکوب و مهار اعتراض‌های پس از انتخابات سال ۸۸ مورد اشاره قرار داده است. در واقع این موضوعی نیست که آقای موسوی یا شخص دیگری به سردار همدانی نسبت داده باشد. شخص سردار این مسئله را به طور علنی مطرح کرده و مشخصاً از سازماندهی “اراذل و اوباش” برای مهار اعتراضات به صراحت سخن گفته است.

اینک اصولگرایان به جای پرداختن به الفاظ مورد استفادۀ مهندس موسوی که در وقت و جای مناسب خود می‌تواند مورد نقد قرار گیرد، چرا توضیح نمی‌دهند که داستان سازماندهی و به کارگیری اراذل و اوباش علیه اعتراض‌های پس از انتخابات سال ۸۸ دقیقاً چه بوده و طبق چه مجوز و قانونی انجام گرفته است؟

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی