بازدید 6762

نجات جان شهروندان ایلامی گیر افتاده در تاب اسکای

مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایلام گفت: طی عملیاتی نفس گیر و حساس چهار نفر که در دستگاه تاب اسکای شهربازی کوثر گیر افتاده بودند، نجات یافتتد.
کد خبر: ۱۱۳۳۴۷۷
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۲ 06 August 2022

به گزارش «تابناک»، نصرت اله لطفی جمعه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به علت بروز نقص فنی در عملکرد دستگاه بازی تاب اسکای چهار نفر در ارتفاع ۲۵ متری از سطح زمین گیر افتادند.

وی افزود: باتوجه به اهمیت و حساسیت موضوع تیم های آتش نشانی سریع به محل حادثه اعزام شدند و قبل از بروز فاجعه سقوط این افراد از ارتفاع نجات یافتند.

مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایلام یادآور شد: برای انجام این عملیات مهم و حساس مجبور به برش و قیچی کردن برخی موانع سر مسیر ماشین های آتش نشانی به محل حادثه شدیم.

لطفی تاکید کرد: همچنین تلاش نیروهای انتظامی برای ایجاد نظم و امنیت در محل و جلوگیری از ازدحام مردم قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: با پایین آوردن افراد گیر افتاده در ارتفاع، به علت ترس ۲ نفر از آنها دچار افت فشار و بیهوشی شده بودند که بلافاصله تحویل نیروهای امدادی مستقر در محل شدند.

لطفی با اشاره به اینکه دستگاه مزبور از ادامه فعالیت ممنوع شد، از مسوولان و متولیان امر خواست نسبت به بازرسی دقیق وسایل شهربازی که جان افراد را به مخاطره می اندازند، توجه بیشتری داشته باشند چرا که عمده این دستگاه های بازی فرسوده هستند.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
وب گردی