بازدید 3915

اشتغال سربازان در دستورکارستاد کل

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اشتغال سربازان در اولویت ستاد کل قرار دارد.
کد خبر: ۱۱۲۹۸۴۲
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۲ 14 July 2022

 

به گزارش تابناک به نقل از فارس، اولین جشنواره سرباز ماهر، اشتغال و کارآمدی امروز از سوی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و به میزبانی انتظامی کشور برگزار شد.

امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده جانشین رئیس ستادکل نیروهای مسلح در اولین جشنواره سرباز ماهر، اشتغال و کارآمدی از فرمانده کل انتظامی کشور ، هیأت رئیسه فراجا و معاونت تربیت و آموزش فراجا در میزبانی اولین جشنواره سرباز ماهر؛ اشتغال و کارآمدی قدردانی کرد و اظهار داشت: مأموریت نیروهای مسلح تأمین امنیت بوده و فلسفه سربازی مشارکت در تأمین امنیت است و این موضوع در تمام کشورها وجود دارد و مختص ایران نیست.

امیر نصیرزاده خطاب به افرادی که می‌گویند سربازی باید برداشته شود، اعلام کرد: هرکسی در مورد سربازی و لغو آن اظهار نظری می‌کند یا از جوانب و زوایای سربازی مطلع نیست یا شاید هدفی جز تأمین امنیت ملی دارد.

جانشین رئیس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه نیروهای مسلح نمی‌توانند نسبت به اشتغال جوانان به ویژه سربازان بی تفاوت باشند تصریح کرد: نیروهای مسلح تصمیم دارند سهم مهارت ۷۰ درصد و دروس نظری ۳۰ درصد شود تا جوانان بیشتر دارای مهارت شوند، همچنین برای سربازان چنین کاری انجام شد تا جدا از تأمین نظم و امنیت کشور، یک سرباز مهارت هم فرا بگیرد چراکه اشتغال سربازان در اولویت قرار دارد.

گفتنی است در پایان مراسم امیر نصیرزاده به سربازان حاضر در جشنواره ۳ روز مرخصی تشویقی اعطا کردند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه
آخرین اخبار