بازدید 8857
۱

باهراقدامی که منجربه تغییرژئوپلتیک منطقه شود مخالفیم

دبیر شورای عالی امنیت ملی در بدو ورود به ایروان در جمع خبرنگاران سفرش به ارمنستان را درچارچوب تمرکز دولت سیزدهم بر سیاست اصولی گسترش و تعمیق روابط با کشورهای همسایه و منطقه، توصیف کرد.
کد خبر: ۱۱۲۸۵۹۴
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۶ 07 July 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، دریابان علی شمخانی تلاش برای برقراری صلح و ثبات در منطقه از طریق همکاری‌های درون منطقه‌ای را مورد تاکید قرار داد و گفت: به همین دلیل ما از فرمت‌هایی مانند ۳+۳ حمایت می‌کنیم.

وی، اظهار امیدواری کرد: مذاکرات بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان در چارچوب حفظ تمامیت ارضی هر دو کشور به صلحی پایدار منجر شود.

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با هر اقدامی که به تغییر در ژئوپلتیک منطقه منجر شود مخالف است.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۱
خود شما ژئوپلتیک منطقه را به طرز فاجعه باری تغییر داده اید و با رفتارهایتان باعث شدید همه همسایگانتان در دروازه های تلاویو به دریوزگی بیافتند، و فاجعه بارتر اینکه ظاهرا هنوز خودتان هم خبر ندارید چه گندی زده اید یا نمی خواهید قبول کنید. برای نخستین بار در تاریخ کشوری با بیش از یک و نیم میلیون کیلومتر مربع وسعت و بیش از 80 میلیون جمعیت در محاصره کشور دیگری قرار گرفته است که در برابرش حتی در حکم دهکده ای هم نیست. ولی متاسفانه باسیاست خارجی و داخلی تهاجمی، تحریم دوستی، بی اعتنایی به مردم و بیگانه نوازی پایان ناپذیر خود سبب شده اید اسرائیل فسقلی با پول و افراد همسایگان ما کشورمان را در محاصره قرار دهد و مطمئن باشید. پیمان های دفاعی و تهاجمی سری هم منعقد شده یا در حال انعقاد است. ما به خطای ادامه جنگ پس از شش سال پی بردیم ولی ظاهرا قرار نیست به خطاهای روزگار پسا جنگ پی ببریم.
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی