بازدید 87978
سه هزار و سی‌ و دومین بسته ویژه خبری «تابناک»

محسن رضایی: انبوهی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کشور وجود دارد/ادامه درگیری مجازی رامبد جوان و رائفی‌پور با الفاظ عجیب/وزیر بهداشت: یک کارخانه قوی تولید واکسن داریم هر ویروسی که درون آن بریزید، از آن سو واکسن مورد نیاز ساخته می‌شود/نماینده مجلس در واکنش به خبر شلیک مامور گشت ارشاد: مات و مبهوتم

در بسته خبری امروز «تابناک»، تیتر‌هایی مانند «زمان برداشت مرحله دوم یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی» / «وزیر راه: درباره استعفا یا برکناری مدیرعامل راه آهن بعدا تصمیم می‌گیریم» / «نماینده مجلس: استیضاح وزیر کشاورزی به علت عدم مدیریت مناسب بازار کالا‌های اساسی» / «هر گالن بنزین در آمریکا چند دلار شد؟» و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۲۳۹۰۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰ 11 June 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

محسن رضایی: انبوهی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کشور وجود دارد
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: هرچند امروزه با تراکمی از مشکلات مواجه هستیم، انبوهی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری نیز در کشور وجود دارد که باید به آن‌ها هم توجه کنیم و مثال ساده آن فرصت ترانزیت و صادرات مجدد است که در دوره صفویه با فعال شدن جاده ابریشم ایجاد شد و امروز هم همین فرصت پا بر جاست.

زمان برداشت مرحله دوم یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی
مبالغ واریزی یارانه نقدی مرحله یکصد و سی و ششمین کمک معیشتی به حساب سرپرستان خانوار، از ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ قابل برداشت شد. سازمان هدفمندسازی یارانه ها در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ و همزمان با مرحله ۱۳۵، مبالغ مرحله ۱۳۶ مربوط به خرداد ۱۴۰۱ را به حساب سرپرستان خانوارهای که مشمول یارانه بودند، واریز و امکان برداشت مبالغ واریزی را منوط به رسیدن زمان مقرر و طی اطلاعیه ای بعدی اعلام کرد. مرحله ۱۳۶ نیز مانند اردیبهشت ماه و براساس دهک بندی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برای سرپرستان خانوارهای دهک اول تا سوم ۴۰۰ هزارتومان و برای دهک های چهارم تا نهم به ازای هر نفر، ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود.

ادامه درگیری مجازی رامبد جوان و رائفی‌پور
چند روزی است که رامبد جوان و علی‌اکبر رائفی‌پور در شبکه‌های اجتماعی در حال بگو مگوی مجازی هستند. بعد از اظهارنظر رائفی‌پور درباره جنبش می‌تو در سینما رامبد جوان به ان واکنش نشان داد و این آغاز یک درگیری مجازی بود. طرفداران رائفی‌پور با راه‌انداری هشتگ «گریت کارتت را زمین بگذار» به سفر کانادای معروف رامبد جوان اشاره می‌کنند و رفتار او را مورد نقد قرار می‌دهند. حالا به تازگی رامبد جوان در ویدئویی گفت، گرین کارت ندارد اما بعضی ها نمی خواهند بشنوند و فقط حرف خودشان را می زنند. همچنین ویدئویی از رائفی‌پور منتشر شده که به توئیت‌های رامبد جوان واکنش نشان داده و به او می‌گوید «برو غازت رو بچرون»!
 
رشد ۱۰.۳ درصدی ثروت جهان با وجود کرونا
بررسی‌های یک مؤسسه تحقیقاتی نشان می‌دهد با وجود همه گیری کرونا و به لطف رونق بازارهای سهام، کل ثروت جهان در سال گذشته با ۱۰.۳ درصد افزایش به ۴۷۳ تریلیون دلار رسید. این مطالعه که توسط گروه مشاوره بوستون انجام شد، نشان داد که رشد کل ثروت جهان در سال ۲۰۲۱ بزرگترین رشد در ده سال گذشته را دارا بوده است. بر اساس این گزارش، تعداد افراد ثروتمندی که دارایی آنها کمتر از ۱۰۰ میلیون دلار نیست، نزدیک به ۳۰۰ نفر افزایش یافت و ایالات متحده با ۲۵.۸ هزار ثروتمند بیشترین تعداد افراد ثروتمند را به خود اختصاص داد و پس از آن چین با ۸۵۰۰ نفر ثروتمند قرار گرفت و آلمان در رتبه سوم قرار گرفت. همچنین ارزش دارایی‌های فیزیکی شامل املاک، آثار هنری و طلا طی سال گذشته با ۱۱ درصد افزایش به ۱۳ تریلیون دلار رسیده است.

وزیر بهداشت: یک کارخانه قوی تولید واکسن داریم هر ویروسی که درون آن بریزید از آن سو واکسن مورد نیاز ساخته می‌شود
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به این پرسش که آیا این زیر ساخت‌هایی که با کمک دانشمندان ایرانی برای مقابله با کرونا فراهم شده می‌تواند زمینه‌ساز گسترش واکسن‌سازی در زمینه‌های دیگر باشد، گفت: مفتخرم که اعلام کنم این زیرساخت‌های مهیا شده دیگر تنها مربوط به مقابله با کرونا نیست، بلکه یک کارخانه قوی تولید واکسن است و هم اکنون هر ویروسی که درون آن بریزید از آن سو واکسن مورد نیاز ساخته می‌شود؛ بنابراین، زیرساخت‌هایی است که نگرانی‌های آینده ما را هم تا حد زیادی برطرف می‌کند.
 
معاون عبدالملکی: نگران هستیم که آرامش ذهنی مردم به هم بریزد
ابوحمزه معاون رفاه وزارت تعاون گفت: در حال حاضر اطلاعات پایگاه رفاه ایرانیان را به روز کرده‌ایم و هیچ نگرانی در این زمینه وجود ندارد و داده‌های اطلاعات اقتصادی خانوار از دستگاه‌های مختلف دریافت شده و تقریباً سامانه داده‌های اقتصادی 95 درصد کامل شده است. فقط یکی دو اطلاع مورد نیاز است تا این سامانه تکمیل شود، به محض اینکه باقی مانده اطلاعات تکمیل شود، سامانه ما رونمایی می‌شود و پاسخ درخواست بازبینی مردم را ارائه می‌کنیم. وی افزود: سایت طراحی شده در وزارت کار از دو هفته قبل آماده شده است، اگر منتظر 5 درصد اطلاعات سایر دستگاه‌ها نبودیم آن را رونمایی می‌کردیم، اما نگران هستیم که آرامش ذهنی مردم به هم بریزد و نارضایتی به وجود بیاید، زیرا باید اطلاعات پایگاه‌های اطلاعات اقتصادی به روز باشد.

رییس سازمان محیط زیست: توافق پاریس از دستور کار مجلس خارج شد
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباره اینکه وضعیت توافق پاریس در کشور به کجا رسیده است، گفت: تعهدی که پیوستن ایران به توافق پاریس برای کشور ایجاد می کرد، نیاز به ۵۰ میلیارد تومان پول داشت، در این روند اشکالاتی از این توافق گرفته شد، متاسفانه کلید واژه‌هایی در فرهنگ ما وارد ‌شد که مبتنی بر شرایط کشورهای دیگر است؛ بنابراین، از دستور کار مجلس خارج شد. سلاجقه گفت: البته با اجرای خاموش کردن فلرهای گازی از تعهد خود در توافق پاریس خیلی جلوتر هستیم.


وزیر راه: درباره استعفا یا برکناری مدیرعامل راه آهن بعدا تصمیم می‌گیریم
رستم قاسمی در حاشیه آغاز ساخت ۱۵ هزار واحد نهضت ملی مسکن در جمع خبرنگاران در واکنش به اینکه پس از حادثه مشابه سانحه ریلی در دولت گذشته مدیرعامل راه آهن استعفا داد، چرا این رفتار از مسئولان فعلی راه آهن در خصوص حادثه طبس دیده نمی‌شود، اظهار کرد: هنوز گزارش نهایی از دلایل سانحه قطار مشهد - یزد اعلام نشده و باید موضوع دقیق بررسی شود. وی اظهار کرد: پس از اعلام گزارش نهایی کمسیون سوانح عالی درباره دلایل این سانحه درباره عزل یا استعفای مدیرعامل راه آهن تصمیم می‌گیریم.

جزییات حمله سایبری به سامانه های شهرداری تهران از زبان زاکانی
علیرضا زاکانی در حاشیه افتتاح ایستگاه هفدهم شهریور از خط ۷ متروی تهران، در جمع خبرنگاران گفت: پنجشنبه هفته گذشته در ساعت ۱۲ و ۳۸ دقیقه ظهر هجمه ای به سامانه های شهرداری تهران انجام شد و در ابتدا یک کار تبلیغاتی به ظن خودشان آغاز کردند. طراحی شده بود که در بعدازظهر همان روز به دوربین ها دسترسی پیدا کنند و اقدام خود را به سیستم های نرم افزاری و دسترسی به داده ها و اطلاعات توسعه دهند که بحمدالله از همان ابتدا همکاران ما وارد عمل شدند که به این ترتیب سایر اقدامات آنها ناکام ماند. به گفته شهردار تهران، بر همین اساس جای تقدیر از پرسنل شهرداری تهران دارد که توانستند جلوی اقدامات بعدی دشمن را بگیرند. در ادامه بر اساس احتیاط سامانه ها پایین آورده شد تا ابعاد موضوع بررسی و پی جویی شود. این در حالی است که از روز دوشنبه و سه شنبه سامانه ها برای بهره برداری آماده بودند اما برای دریافت ضریب امنیتی و آمادگی با بدافزارهای احتمالی این سامانه ها از روز گذشته در دسترس مناطق، سازمان ها و شرکت ها برای استفاده قرار گرفت و از امروز صبح نیز در اختیار عموم قرار داده شد. وی تاکید کرد: بدخواهان به دنبال ایجاد یک نارضایتی عمومی بودند که در این امر ناکام ماندند و تلاش همکاران ما طراحی آنها را از حیض انتفاع انداخت و طراحی آنها ناکام ماند. در حقیقت در این توطئه تلاش نیروهای ما جز ناکامی برای آنها چیزی باقی نگذاشت.


لوازم خانگی را گران نکردیم
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی  در پاسخ به سوالی درباره افزایش قیمت لوازم خانگی گفت: هیچ شرکتی مجوز افزایش قیمت دریافت نکرده و از آخر سال ۱۴۰۰ تاکنون شرکت‌ها هیچ افزایش قیمتی نداشته‌اند.

نماینده مجلس: استیضاح وزیر کشاورزی به علت عدم مدیریت مناسب بازار کالاهای اساسی
جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس در پاسخ به سوالی در خصوص بحث استیضاح وزیر جهاد کشاورزی، گفت: ما منتظر بودیم که موضوع حذف ارز ترجیحی اجرایی شود و نمایندگان مجلس و مردم تبعات آن را مشاهده کنند. اما موضوع استیضاح وزیر جهاد کشاورزی همچنان پابرجا و مطرح است. عضو کمیسیون کشاورزی همچنین در رابطه با انتقادات در خصوص نحوه عملکرد وزارتخانه در حوزه تامین نهاده‌های دامی، عنوان کرد: ما همین حالا در بحث نهاده‌های دامی و همچنین افزایش قیمت تمام شده محصولات کشاورزی خیلی مشکل داریم و در آینده نزدیک احتمالا به خاطر همین مشکلات به ویژه کاهش قدرت خرید مردم و کاهش یا عدم فروش محصولات، تولیدات روی دست کشاورزان، دامداران و مرغداران بماند و این‌ها نتوانند هزینه‌های تولید را تامین کرده و در نهایت تولید را تعطیل کنند. وی افزود: همین حالا احتمال دارد ما بعد از خردادماه با کاهش شدید جوجه‌ریزی در مرغداری‌ها مواجه شویم، چون از آن سو نهاده‌ها چندین برابر شده است، مثلا قیمت جو و ذرت با ارز نیمایی اکنون کیلویی ۱۲ هزار تومان و قیمت کنجاله نزدیک به ۱۶۰۰۰ تومان است که مرغداران نمی‌توانند این را تامین کنند.

فروش دلار به افراد دو تابعیتی ممنوع است
سلطانی‌زاده عضو کانون صرافان ایران گفت: طبق بخشنامه بانک مرکزی، ارز مسافرتی به افرادی تعلق می‌گیرد که فقط ویزای توریستی یا مسافرتی داشته باشند و کسانی که در خارج از کشور اقامت داشته باشند، مشمول دریافت ارز مسافرتی نمی‌شوند. وی افزود: افراد دو تابعیتی نیز نمی‌توانند ارز مسافرتی دریافت کنند و صرافی‌ها نیز از فروش ارز به این افراد منع شده‌اند. عضو کانون صرافان در ادامه گفت: در این زمینه، کسی که در خارج از کشور زندگی می‌کند یا اقامت کشوری به غیر از ایران را دارد، از آنجا که این فرد عملا در آن کشور درآمد دارد، به همین دلیل قرار نیست تا با تخصیص ارز مسافرتی به آن‌ها بار هزینه مسافرت او بر ارز دولتی تحمیل شود.

نماینده مجلس در واکنش به خبر شلیک مامور گشت ارشاد: مات و مبهوتم
نماینده مردم مرودشت در مجلس به خبر شلیک مامور گشت ارشاد به قهرمان بوکسور سابق تیم ملی در توئیتی واکنش نشان داد. جلال رشیدی کوچی در توئیتی نوشت: از خواندن این توییت مات و مبهوتم! وی افزود: از جزئیات اطلاع دقیق ندارم. اما به صورت جدی و ویژه پیگیر موضوع خواهم شد. امیدوارم چنین اتفاق هولناکی صحت نداشته باشد.

۱۳۲ میلیون بدهید تا وام ۴۸۰ میلیون تومان بگیرید
هزینه وام مسکن نسبت به هفته قبل روند افزایشی داشته است. زوج‌های تهرانی می‌توانند تا سقف ۴۸۰ میلیون تومان شامل ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن برای هر نفر و ۸۰ میلیون تومان وام جعاله دریافت کنند؛ بنابراین، زوجین باید ۸۰۰ برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند که هزینه آن ۱۱۰ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان می‌شود که همراه با هزینه ۲۲ میلیون و ۹۶ هزار تومانی وام جعاله که برای آن باید ۱۶۰ ورق تسهیلات مسکن خریداری کنند، در مجموع باید ۱۳۲ میلیون و ۵۷۶هزار تومان پرداخت کنند.


هر گالن بنزین در آمریکا چند دلار شد؟
آمار انجمن خودروی آمریکا نشان داد میانگین قیمت هر گالن بنزین بدون سرب از ۴.۹۸۶ دلار در روز جمعه به ۵.۰۰۴ دلار در هر گالن در روز شنبه افزایش یافت.


سودجویی برخی موجب افزایش قیمت برنج شد
ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی درباره برنج گفت: در سال زراعی گذشته به دلیل خشکسالی کاهش تولید برنج ایرانی داشتیم و به دلیل عرضه پایین قیمت در بازار افزایش پیدا کرد، البته بخشی از آن هم سودجویی هایی بود که منجر به افزایش قیمت شد. وی با بیان اینکه در فصل برداشت هستیم و قیمت برنج تعدیل خواهد شد: ما امسال در واردات برنج خارجی هیچ محدودیتی نداریم و تنوع و کیفیت در واردات برنج خارجی افزایش پیدا کرده است.
 
 

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۱
در انتظار بررسی: ۶۵
انتشار یافته: ۱۸۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
واقعا سرگیجه می گیری که برای کدوم خبر کامنت بذاری ..... عجب کشور باحالی ....
پاسخ ها
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
کامنت نه !! بفرمایید نظر
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
معاون عبدالملکی: نگران هستیم که آرامش ذهنی مردم به هم بریزد
دقیقا از کدوم آرامش صحبت میکنی؟ آرامش خودتون و خانواده هاتون؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
سفر معروف کانادا درست است
جناب وزیر یهداشت حداقل آن یک واحد ویروس شناسی پزشکی را زیر سوال نبرید چگونه می شود از یک سو ویروس ریخت و از آن سو واکسن تولید کرد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
همین شلیک گشت ارشاد که کلا دروغ و جعلی است و همین خبر را باید حذف کنند و تکذیبیه آن را بگذارند اما نمیکنه تابناک
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
نکته مهم : گشت ارشاد که ترکیبی از خانم و آقا هستند باعث می شود که آقایان احساساتی عمل کنند و دنبال خودنمایی جلو خانم های گشت باشند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
درحالی که واحد‌های تولیدی موجود درحال تعطیل شدن هستند میگن بیاد سرمایه گذاری کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
تحلیلگر آمریکایی ها نوام چامسکی فوکویاما
تحلیلگر عرزشی ها عباسی و رائفی پور
تفاوت بین ایران و آمریکا از هر جنبه ای به اندازه تفاوت این افراد است ..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
تابناک برای موجودی مثل رائفی پور وقت می گذارد و متن تحلیلی ارائه می دهد و اراجیفش را پی در پی درج می کند ولی از کنار حادثه پارک پردیسان و کارنامه سیاه گشت ارشاد براحتی می گذرد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
من دلم برای عباسی و شریعتمداری و رائفی پور ...نمیسوزه،دلم برای کسایی میسوزه که تحلیل های اینا رو میشینن گوش میکنن،بعد هم با آب و تاب برای هم تعریف میکنند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
ولی اشتراکی دارند که هر دو در تحلیل افول آمریکا رو میگن و تو غربگدا باور نداری
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
ادبیات وزیر بهداشت مشخص کننده سطح توقعی است که باید از این دولت داشت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
واقعا چرخ گوشت هم چنین کارایی که وزیر بهداشت گفته ندارد!!!!! این آقا کجامدرک دکترا گرفته؟؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
وزیر فکر کرده کارخانه سوسیس کالباسه که از این ور گوشت رو بریزی توش از اونور سوسیس بیاد بیرون
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
واکسن سازی را در حد ماست بندی تنزل داده
منتقد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
الان ویروس کم اوردیم!!!!
معلوم شد که واکسن اولیت کشورنبود و جو گیر شدید !
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
البته باید دستگاهشون بگذارند کنار دستگاه تشخیص کرونا از راه دور
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
لطفا شماها دیگه از ادبیات حرف نزنید خیلی وقته معلومه چیه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
تازه این فقط سر قله بیرونی است داخلش نمیدونید چه خبره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
راست میگه گرین کارت نداره
شهروند کاناداست فقط
خخخخخخ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
دعوای زرگری رامبد و رائفی پور

که هردو از منفوران خاص اکثریت

مردم هستند خیلی خنده دار شده
نا شناس
|
United States of America
|
۲۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
اگر فرض را بگذاریم گالنی 5 دلار در هر ساعت کاری میتواند حداقل دو گالن بنزین تهیه ودر روز 20 گالن وبه عبارتی 80 لیتر ودر ماه 2400 لیتر میشود در صورتیکه در ایران برای تهیه 2400 لیتر باید مبلغی معادل هفت میلیون دویست هزار تومان باید پرداخت که یک ونیم برابر حقوق یک نفر است در ضمن در امریکا ماشینها 5 در صد سوخت مصرف میکنند وماشینهایی که ایران میسازد حداقل 10 درصد مصرف داردیعنی دو برابر وبه زبان ساده همین الان برای پیمایش جاده در ایران که ارزان است باید 3 برابر بیشتر از امریکا باید پرداخت کنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
خودت فهمیدی چی و چجوری حساب کردی؟
آخرش هم برای تهیه 2400 لیتر مبلغ هفت میلیون و دویست هزار تومان و در آنجا هر گالن حدود 4 لیتر که میشود600 گالن که هر گالن هم 5 دلار میشود سه هزار دلار ... فکر میکنی اونجا چقدر درآمد ماهانه دارند مگه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
گفته:
سودجویی برخی موجب افزایش قیمت برنج شد
مطمئنی اسم این کار، سود جوییه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
چجوری رایفی پور با تنها داشتن لیسانس حسابداری انقدر تریبون و بودجه دارد؟
چقدر بد دهن است و مدام توهین می کند؟
از پیامبر روایت داریم: مبعوث شدم فقط برای تمام کردن مکارم اخلاقی.
شما چه مکارم اخلاقی در رایفی می بینید که تریبون ها را دادید بهش؟!
پاسخ ها
مسلم
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
سلبریتی که بچه اش را در کشور دیگه با هدف خاص بدنیا میاره
آخه این نیاز به سواد زیاد نمی خواد
مشخصه که بعد از باز نشستگی با بچه دو .تابعیتی مقیم اونجا میشه
چرا کسی که دو تابعیتی هست و مالیات هم ظاهرا نمیده ، اینقدر بهش بها میدهند
ناشناس
| Romania |
۱۱:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
شما ببخش چون همه بضاعت اینا همین امثال رایفی پور و عباسیه وگرنه ببین یقیشون چی هستند که خجالت می کشند رو کنند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
الان یاد روایت پیامبر افتادی؟ الان یاد تخصص افتادی؟
این بازیگرها تو چی تخصص دارند که این همه تریبون دارند و حرف میزنند؟
Reza1
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
عمو محسن توضیح بیشتر بده ، ما که نفهمیدیم منظورت چی بود .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
خودش می دونه و اطرافیاش
سید
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
عامو میدونیم فرصت زیاده پول کمه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
شعار داده،شعار که دیگه ...
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
انبوهی فرصت سرمایه گزاری واسه خودیاشون وجود داره وگرنه به ما که یه وام صدهزارتومنی نمیدن
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
آره اصلا انبوهید واقعا ، دلار ۳۳ چی میگید واسه خودتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
مامور ارشاد به دلیل صغر سن و رشد کم قوه ی ادراکی بی گناه است.
از طرفی وزش شدید باد باعث شد مسیر گلوله هوایی کج بشه و به مظنون منکراتی برخورد کند که قطعا قابل اغماض است.
ناشناس
|
France
|
۲۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
یادتان باشد صادق زیبا کلام درمورد سعیدنمکی وزیر قبلی بهداشت گفته بود این آقا بجای اینکه وزیربهداشت بشه باید قائم مقام وسخنگوی سازمان تبلیغات میشد.حالا میبینیم که وزیرجدید هم دراین مورد شباهت عجیبی به اون یاروی نمکی داشت.البته شباهتهاشون بیشتر ازین حرفاست.
پاسخ ها
ذلاوری
| France |
۱۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
بله واقعا جالبه.همه وزرای دولت سیزده کاملا متفاوت از دولت دوازدهم هستند.ولی درمورد وزارت بهداشت سعیدنمکی وعین الله مثل سیبی هستند که ازوسط نصف شده.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
فعلا اظهار نظر ایشون در مورد ازدی کشتی ایرانی از دست یونان رو تحلیل و هضم کنید بعد در مورد دیگر اظهارات ایشان فضلهای خودتان را نمایان کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
خدا رحمت کنه فرصتهای سرمایه گذاری در ایران رو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
این برای دوره ای بود که غاز اینقدر زیاد بود که هرجا رو نگاه می کردی غاز در میومد
کوچه.خیابون.بقالی.
اما حالا کو غاز
حتما اگر کسی چندتا غاز داشته باشه پادشاس .مثل رامبد جوان
حقیقت
|
Canada
|
۲۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
گشت ارشاد مگر گشت آدم کشی هست که به قهرمان بوکس شلیک کرده!!!
آقا و خانم گشت ارشادی، برو دزدا و رشوه بگیرها رو ارشاد کن۔
دست از سر مردم بیچاره و فلک زده بردارید۔
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
یک خبر دروغ شنیدی و درجا واکنش نشون میدی
هم تقصیر توئه و هم تابناک
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
اینکه کشور را به دو دسته تقسیم و به اختلاف دیدگاه آنها دامن بزنیم و به جای ترویج فضای دوستی و صمیمیت بین افراد ولو با دیدگاه های مختلف به اختلاف آنها دامن بزنیم اصلا چیز خوبی نیست.
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
وزیر تعاون با ضد قانونی مصوبه به حقوق بازنشستگان گند زد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
با سلام و احترام خدمت مسؤولین تابناک
من می دونم اینجا نه کیهانه نه کانال رائفی پور نه حرم حضرت عبدالعظیم اینجا تابناک با مخاطبین خاص خودش.
اما انتظار از تابناک این است که همه ی نظرات موافقین و مخالفین را منعکس کند.

و اما بعد:
طرف پست گذاشته میگه ۸۰ درصد ملت ایران با نظام اسلام اسلامی دشمن اند. (منظورش صرف انتقاد و اعتراض نیست).
در جواب باید گفت: این شخص ناخواسته توهین بزرگی به شعور ملت ایران کرد این اقا نمی‌فهمه ۸۰ درصد ملت یک تکون بخوره حکومت که سهله کوه را می‌تونند جابجا کنند. مگر بگید این ۸۰ درصد از اون ۱۰ ، ۲۰ درصد ترس دارند که اگر این چنین باشد وای به حال این ملت!!!
اما ما معتقدیم مردم ایران فهمیم اند و علی رغم اینکه جبهه ی استکبار سنگین ترین فشارهای اقتصادی را وارد کردند تا مردم را بشورانند اما ملت وفادار با وجود همه ی تلخ کامی ها علم و پرچم دشمنی را علیه انقلاب اسلامی بلند نکردند.

البته همه باید بدانند خصوصا خارج نشین ها این انقلاب در غرقاب خون بوجود آمد و جز در غرقاب خون از بین نخواهد رفت یعنی تا جایی که امکان داره یک سری مسایل را تحمل می کنیم اما اون موقعی کارد به استخوان برسه، مثل شمشیر بر گردن کفر و شرک فرود خواهیم آمد و با تمام نیرو از سراسر جبهه مقاومت از یمن و شاخ آفریقا تا سوریه و عراق و لبنان افغانستان... با شرک و نفاق به مبارزه خواهیم آمد.
و هرگز اجازه نخواهیم داد ذره ای آسیب به اسلام و انقلاب وارد شود .
همه باید بداند راه سلیمانی مکتب سلیمانی فکر سلیمانی در تاروپود وجود ماست و هر چه هم دشمنان با تحریم‌های سنگین مثل کربلا، آب و آذوقه را بر ما ببندند که مقابل رهبری عصیان کنیم مطمئن باشند هرگز چنین نخواهیم کرد کمااینکه تا الان چنین بوده.
و چه زیبا گفت پیر و مراد ما خامنه ای عزیز به این مضمون:
این‌جا اگر دشمن زیاد فشار بیاورد، و عرصه را بر ما تنگ کند نه صلحی در کار خواهد بود و نه عقب نشینی ، حادثه کربلا اتّفاق خواهد افتاد.
#ما- ملت- امام- حسینیم
پاسخ ها
سیدرضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
با سلام دوست عزیز در مقایسه شرایط موجودبا واقعه کربلا چند اشتباه کردین اول اینکه امام حسین درآن روز ازمردم خواست که بروند وفرمود اینها تنها با من کار دارند.دوم اینکه امام خودش درصف اول سختی ها قرارداشت.نه مثل مسئولین ما که خودشان وفرزندانشان در رفاه وخرید خارج از کشور هستند واز مردم می خواهند که مقاومت کنند.سوم اینکه امام درخواست کرد که از سرزمین های حکومت اموی خارج شود ولی دشمن موافقت نکرد..
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
الان مثبت و منفی هایت را

حساب کنید ،کمتر از ۵ درصد

هستید و ۹۵ درصد مخالف

نظر شما هستند و پس طرف انصاف زیادی داشته که گفته

۸۰ درصد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
دورود به پاسخ سیدرضا.آفرین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
بله
حالا چه عجله ایه.
یک قطار از ریل افتاده که افتاده
خوب بیایون طبس حادثه خیزه
طوری نیست.
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
آقای رضایی قرار بود دلار را به ۴۲۰۰ برگردانی. یارانه ۴۵۰ هزار تومانی که میدادی همین است؟! بعد از پرداخت یارانه با کسب درآمد از دلار تورم میدانید چیست؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
یعنی اگر از اون طرف دیگه کارخونه
واکسن بریزی
از این طرف ویروس در میاد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
:))
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
آقای وزیر بهداشت چه واکسنی برای مصونیت از کرونا زدی؟ یادته؟!!! مگر کارخانه تولید سوسیس و کالباسه که با هر گوشتی تولید دارد؟!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
دولت بی عرضه گند زده به اقتصاد بعد میاد تقصیر گردن اینو اون میندازه. بهتره زود تر یکجا استعفا بدین تا وضعیت به بحران پیچیده تر تبدیل نشده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
قیمت بنزین تو امریکا رفته بالا... به شما چی؟؟؟ چرا این قدر دارید هی این مطلب رو بازنشر میدید؟؟ شما رو به امریکا چه؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امریکا اگه عرضه داشت
جلوی گرونی دلار می گرفت که روز به روز دارد گرونتر می شه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
این جمله به قدری سنگینه که محاله حالا حالاها به عمق و باطنش کسی پی ببره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
زاکانی تو خودت یکی از بدخواهان این مردم و کشور هستی.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
وزیر بهداشت
حرفات که خوندم از این که تو کشوری زندگی می کنم که تو وزیر به بهداشت هستی خجالت کشیدم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
بعله یک کارخانه هم هست یک عده بیسواد را می ریزند توش از اون طرف کلی وزیر و مدیر نماینده با مدارک دکتری بیرون میاد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
دوست داری امریکا باشی؟
وایتکس به شما تزریق کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
این وزیر بهداشت فازش چیه؟مگه کارخونه سوسیس کالباسه که از اینطرف گوشت بریزن و از اون ور سوسیس کالباس بیاد بیرون؟از اینور ویروس توش بریزی و از اونور واکسن میاد بیرون؟یعنی مردم رو چی فرض کردی؟زن و بچه هات چیزی بهت نمیگن؟
عارفی
|
Singapore
|
۲۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
حاج محسن عزیز فرصتهای سرمایه گذاری درایران بسیاراست مگر ما از امارات بیابانی چی کم داریم؟ ولی ماجراجویی های بین المللی برخی ها مانع است. ازتابناک هم تقاضاداریم اینبار نظرسنجی رو درمورد میزان رضایت مردم ازسیاست خارجی بخصوص مسائل هسته ای- نوع سیاست حکومت ایران درقبال درگیری اسراییل وفلسطین-نحوه تعامل متفاوت با غرب وشرق و.....انجام دهد.از لحاظ نظرسنجی که انشالله مشکلی ندارین؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
چرا جناب مشکل دارن.موضوعاتی که گفتی اساسا کسی حق اظهارنظر راجع به اونارو نداره.چون خودشونم میدونن همین مسائل هستند که کمر مملکتو شکستن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
ابو حمزه معاون عبدالملکی میگه نگرانیم ارامش ذهنی مردم رو به هم بریزه.مرد حسابی با وجود شماها ارامشی برای مردم نمونده که به هم بریزه!!!
کمال
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
من نظر نمی دم تا دل دولت بسوزه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امروز داشتم رزومه رییس راه اهن رو میخوندم دیدم که از زمان دانشجویی صاحب پست و مقام های مدیریتی بوده از جمله رییس صندوق بازنشستگی و رییس رادیو قران.این اقا در سیستم راه اهن چه تجربه ای داشته که به این پست منصوب شده؟یعنی در بدنه راه اهن ادم وارد و با سابقه و متخصصی وجود نداشته که این ادم سفارشی رو در راس این سازمان تخصصی گذاشتین؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۱۵:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
قرار بوده برای کشته شدگان حوادث قطار قران بخونه
naser
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
حرف زدن وزیر مملکت رو نگاه کن
"هر ویروسی درون آن بریزید از ان طرف واکسنش رو می سازه"

هر ویروسی
هرررررررررررر ویروسی؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
رستم خودت مرد بتش واستعفا بده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
یعنی واقعا کسانی که در راس کشور تصمیم میگیرند تا کی و کجا میخواهند امثال شریعتمداری و دولت و مجلسی که شمشیر رو برای مردم از رو بسته اند رو ازاد بگذارند؟یعنی واقعا احساس خطر نمیکنند؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
در امریکا بطور متوسط مردم ماهی ۵۰۰۰ هزار دلار حقوق می گیرند و برای هر لیتر بنزین حدود ۱.۵ دلار می دهند
دقیقا مثل ایران
ما در ایران ماهی حدود ۵ میلیون می گیریم و بنزین لیتری ۱۵۰۰ می زنیم
پس خواهشا
خواهشا نفرمایید که بنزین در امریکا گران است
تازه انها اتومبیلی مثل مگان را ۱۰ هزار دلار یعنی ۲ ماه حقوق می گیرند
و مثل این است که ما مگان را به قیمت ۱۰ میلیون ۲ ماه حقوقمات تومان بخریم که متاسفانه ما به قیمت ۲۰۰ ماه حقوقمان یعنی ۱ میلیارد می خریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
نه عزیزجان 5 هزار دلار نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
حرف های مسئولین رو که هر شب تو این صفحه میخونم متوجه میشم که اینا چقدر متوهم هستند و حرف های بی سر و ته میزنن.انگار واقعا برای این حرف های عجیب و غریب با هم مسابقه گذاشتن.بیچاره مردم ایران.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
آقای رییسی لطفا سرمایه ملت تو بانک‌ها رو سرقت نکن ، امروز حساب یکی با ۳۵ ملیون رو مسدود کردین ، اخه مرد حسابی با آیت کارها دیگه کسی پول تو بانک نمیگذاره ، اخه این چه مملکتی درست کردی ، صندوق امانت ملت رو می‌زنند، حساب ملت رو مسدود می‌کنند، اخه جناب رییسی جوانی که کوچکترین کاری برای اشتغال او انحام ندادی آیا رواست که همون چندر غاز پس اندازش رو محدودکننده، به امام حسین با کارها چیزی ارزون نمیشه ، جراحی اقتصادی باعث نشه ملت پولشون رو از بانک‌ها بکشند و با سونانی ورشکستگی بانک‌ها مواجه باشید ثامن یادتون هست چه مصیبتی شد برای کشور
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
سودجویی برخی موجب افزایش قیمت برنج شد حرف شما صحیح چرا ستاد تنظیم بازار قیمت برنج وارداتی را گران کرد بعد شما میفرمائید سودجویان موجب گرانی شده اند سخنان شما جای تعجب دارد.
ناشناس
|
Turkey
|
۲۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
شلیک مامور گشت ارشاد به قهرمان بوکسور سابق تیم ملی در توئیتی واکنش نشان داد
آریا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
چرا وزیر بهداشت با این همه تعریف و اعتقاد به کارخانجات تولید واکسن داخلی و واکسن های ایرانی ، خودشان واکسن اسپوتنیک تزریق کردند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
اگر یادتان باشد اون موقع واکسن ایرانی هنوز تولیدنشده بود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
وزیر بهداشت از کارتون پرفسور بالتازار خیلی خوشش میومده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
مستعان
پاسخ ها
جناب پشه
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
چشم دیدن پیشرفتهای سپاه را ندارید مستعان ساخته شد اما دنیا امادگی پذیرشش را نداشت همانند یگان بشقاب پرنده ها که انشالله به وقت ظهور دشمنان اسلام را مات و مبهوت خواهد کرد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
منظور ویروس یاب مستعانه؟
س ج
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
سواد وزیر بهداشت آقای دکتر عین الهی در همین حد ست.یه چیزی تو مایه های دکتر نمکی.از این طرف ویروس بریز و از طرف دیگه واکسن تحویل بگیر!!!
نعمت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
همه تون بازداشتید مواقمت نکنید اعدام راحتتر انجام میشه
رضا اهوازی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
اقا ما حق داریم اسم اون روحانی که این ربا رو حلال اعلام کرده بدونیم یا نه؟
اخه تو بلاد کفر که شما میگید نجسن ربا خوارن کی یه دام دادن ۳۵۰ میلیون یه میلیارد پس گرفتن؟
بنده یکساله سپرده گذاری مردم تو بانک.... الان رفتم وام بگیرم ۶۰ میلیون میگه باید حقوق ثابت داشته باشی میگم کجای قانون گفته میگه این قانون بانک ماست!!
خدایی تو این مملکت بانک ها و خودرو سازها خون مردم رو تو شیشه کردن هیچ کس هم حریفشون نیست
Ali
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
هی قیمت سوخت توی سایر کشورها و تغییراتش رو مینویسن که آمادگی ایجاد کنن واسه افزایش قیمت بنزین
همین خبری که نوشتید کمتر از نیم درصد افزایش قیمت بوده. نه مثل اون صبح شنبه ی کذایی سال ۹۸ حدود دویست درصد افزایش !!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
از کوزه همان برون تراود که در اوست. از ادبیات مورد استفاده میشود تشخیص داد چه کسی غازچران بوده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
بزودی بعد از رونق بازار طلا نوبت به بورس خواهد شد تا زیان انباشته شده را جبران کند آن شالله به شرط آنکه دولت از جیب ملت دست بکشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
تمرکز بیش از حد دولت به بازار ارز باعث شده بود که دوسال فنر ارز فشرده بشه ودر عوض سایر کالا و خدمات چند برابر بشه مثل زمین و خودرو که از سال ۹۷ که دلار ۱۸ هزار بود تقریبا ۱۰ برابر شده یعنی با دلار ۱۰۰ هزار هم جور در نمیاد بخاطر همین ملت طلا رو با توجه به بی ارزششان پول ملی بهترین سرمایه می‌دانند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
ان شالله بدون تکیه بر کدخدا و توکل بر خدا پیروزیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
حالا دیگه نه بانک ایران امنیت داره با توجه به رصد و جاسوسی از حساب های مردم توسط رییسی نه صندوق امانات بانک که طلا و سرمایه ملت چه راحت به سرعت می‌رود
ناشناس
|
Romania
|
۰۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
رائفی پور یک مرحله از رامبد جلوتره و غازهاشو چرانده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
مطمئن هستم ایران هم مانند ونزوئلا سربلند از تحریم بیرون خواهد آمد. یک بار برای همیشه بند ناف اقتصاد کشور رو از مذاکره ببرید .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
با این قطعنامه ها اصلا مانند در معاهده آن پی تی لزومی ندارد مگه اینکه به غلط کردن افتادن و این فقط با غنی سازی اتمی ممکن خواهد شد
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۰۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
آنقدر خورده‌اید که حالا به جیب مردم هم رحم نمی‌کنید. مردم جیبشان تار عنکبوت بسته
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
«برو غازت رو بچرون رامبد جوان ، واقعا درست گفته رائفی پور
کی ترا توی تلویزیون راه داده ، اگر من رئیس رادیو و تلویزیون بودم حتما اخراجت میکردم.
ناشناس
|
Canada
|
۰۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
حرف زدن وزیر بهداشت رو ببین تورو خدا.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
این ادعاهای غیرعلمی از کجا میان؟ الآن اگه می‌تونین، واکسن ایدز رو بسازین و صادر کنین؛ انقدر تو دنیا مشتری داره که آمریکاییا به خاطرش به دست و پاتون میفتن. اگه واکسن‌سازی بلدین اول HPV رو ریشه‌کن کنین که از دنیا عقب نیفتیم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
واقعا ایده های بکر و ناب و دست نخورده ای داره محسن رضایی
دانیال
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۰۴:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
شما مگه آرامش ذهن برای این مردم باقی گذاشته اید که نگران بهم ریزیش هستید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
خدا ..... مسببین این نحوه وام مسکن رو.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
رامبد گرین کارتی انگشت کوچیه رائفی پور میشه که اینجوری کل انداخته با استاد؟ وطن پرستی مثل رائفی پور که تمام دار و ندارش رو برای پیشرفت ایران گذاشته و رامبدی که پول مردم رو می بره کانادا خرج میکنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
رائفی پور واقعا دوست داشتنیه یانکی پرستان چرا از روی کینه و شبیه نبودن خواسته هاشون با استاد به این مرد بزرگ توهین میکنن؟ این بود آزادی بیانتون؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
رائفی هم شان جوانه و بس!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
سلبریتی ها هرچقدر هم بد باشند اما در بین آنها خوب و مردمی زیاد است (حساب بعضی هایشان کاملا جداست) .
اما رائفی پور و امثالش برای ما کاملا رو شده اند و دیگر طرفدار ندارند . رائفی پور همان بهتر که برود در فیلم ها دنبال علامت های ایلومناتی بگردد .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
به خاطر حجاب روی مردم اسلحه میکشید؟ بعد طرف قمه را در هوا میچرخاند و عربده میکشد هیچ کس کاری نمیکند . ما هم مبهوتیم .
ناشناس
|
Canada
|
۰۶:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
واقعا نمیدونم اقای محسن رضایی خودشون عوام هستند یا مردم را عوام فرض میکنند! امروزه هیچ کسی حاضر نیست در ایران سرمایه گذاری کنه،همه در حال تلاش برای فرار از ایرانند،بخاطر شرایطی که شما بوجود اوردید حاجی!
ناشناس
|
United States of America
|
۰۶:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
آقا محسن فرست فراوان است ولی نمی شود با رهبر اقتصادی دنیا جنگید انتظار داشت با این یا آن ایده مسائل حل شود.
مشکل ما این است که سیاست خارجی ما را انگار منافع روسیه تعیین می کند.
سوسیس سازی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
این ادعای عجیب وزیر بهداشت ، دقیقا مشابه توضیح مغالطه

آمیز مالک کم سواد کارخانه سوسیس سازی است ، که ادعا

میکرد : که ما گاو درسته را از اینطرف وارد میکنیم ، و از

آنطرف انواع سوسیس عالی را تحویل میگیریم !!!!!

میباشد .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
این" داده‌های اطلاعات اقتصادی خانوار از دستگاه‌های مختلف دریافت شده و تقریباً سامانه داده‌های اقتصادی 95 درصد کامل شده است" فقط برای کارمندان کامل شده است نه برای بازاری مغازه دار و کارخانه دار و بازگان و بازیگر و ...
منوچهر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
"معاون عبدالملکی: نگران هستیم که آرامش ذهنی مردم به هم بریزد" مگر آرامش ذهنی مردم با این همه مشکلات دولت رئیسی بهم نریخته است، شما تازه نگران هستی !!!
" لوازم خانگی را گران نکردیم" دم خروس را قبول کنیم یا قسم حضرت عباس را، مرد حسابی مردم در بازار قیمت ها را می بینند که چقدر گران شده است.
"نماینده مجلس در واکنش به خبر شلیک مامور گشت ارشاد: مات و مبهوتم" اصلاً چرا باید اسلحه داشته باشد مگر با صهیونیست ها می خواهد روبرو شود
"هر گالن بنزین در آمریکا چند دلار شد؟" با توجه به دستمزد ها قیمت بنزین بدون سرب ( بنزین سوپر که در اکثر جایگاه بنزین در ایران وجود ندارد) بسیار پایین است و در ایران قیمت بنزین با توجه به دستمزدها بسیار گرانتر است.
علی
|
China
|
۰۷:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
ایول رائفی پور. حرف مردمو میزنه. هنرمند عزت ا.. انتظامی بود نه امثال علیدوستی و رامبد و ..
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
نماینده مرو دشت از تیراندازی مامور ارشاد !! به بوکسور سابق ، اظهار تعجب کرده است !!!!!!!!!

جناب زاکانی ، دشمن دیگر باید چگونه به سیستم کامپیوتری شهرداری خسارت و لطمه میزدند !!!؟؟ که شما قبول میکردید که آمادگی ایمنی لازم را نداشته اید و بی اعتبار تر شده اید ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
وزیر بهداشت: یک کارخانه قوی تولید واکسن داریم هر ویروسی که درون آن بریزید از آن سو واکسن مورد نیاز ساخته می‌شود

والا تا جایی که همه می دونن هنوز برای کرونا هم نتونستید واکسن تولید کنید. اگه چین نبود هنوزم روزی 700 مرگ داشتیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
داداچ رضایی اون کار ترکان بود نه شما وزیران باهوش پارسی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
رائفی پور.بدان که مردم رامبدجوان رادوست دارند چون لحظات خوشی برای مردم رقم می زند.اما امثال توچی که دائم روی اعصاب مردم راه می روید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
ادامه درگیری مجازی رامبد جوان و رائفی‌پور
جنگ داخلی حزب الله
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
اقا محسن عزیز مثل اینکه یادت رفته الان سکاندار اقتصادی دولت هستید بفرمایید هزاران راه سرمایه گذاری را تسهیل کنید بسم الله..
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
انبوهی از سرمایه گذاری و فرصت
اگه سرمایه گذار بیاد رانت خور ها و تحریم ساز از کجا بخورن
تو این مدت یک نفر مگه بازداشت کردین
همه بلد ن بیانیه بدن ولی عمل نکنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
محسن رضایی: انبوهی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کشور وجود دارد
حتما منظورش طفل مهصوم عبدالباقی بوده
طفل پدر خوانده های خوزستان
Asd
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
آقای سردار رضایی اگر فرصت های سرمایه گذاری زیاد بود ، اینقدر آدم بیکار وجود نداشت چون سرمایه‌ دار در کشور وجود دارد ولی اولا فرصت سرمایه گذاری وجود ندارد که با آن سرمایه ، بی کارها وارد شغل شوند و ثانیا سرمایه گذاری در ایران شدیداً خطرناک است چون باید حتما وابسته به ارگانی خاص باشی تا پیشرفت کنی. در واقع شما باید عضوی از رانت خواران شوید تا پیشرفت کنید! که شاید هم آخرسر کاسه کوزه ها را بر سر شما بشکنند و به جرم های مختلف اعدام شوید!
محسن رضایی شاید اصلا در جریان وضعیت کشور و مناسباتش با جهان نیست!جاده ابریشم را بعنوان مثال پیشنهاد داده .خوب باید کالا از مقصدی وارد کشور شود و به مبدا خاصی برود تا شما بتوانید از آن مالیات بگیرید وقتی کالا به دلیل تحریمات اجازه ی وارد شدن به کشور را ندارد که ترانزیت شود شما از چه چیزی می خواهید مالیات بگیرید!؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
این صحبتی که آقا مجسن کرد تا بحال 1000 بار از دیگران مسولها شنیده ام این صحبت های تکراری مارا کلافه کرده است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
خسته نباشید (از آخر 1400 لوازم خانگی روگرون نکردیم)
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
آقا محسن از انبوهی از فرصتها شما فقط مسئول اجرای همان یکی که گفتی باش و به نتیجه برسان بعد صحبت کن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
معاون عبدالملکی: نگران هستیم که آرامش ذهنی مردم به هم بریزد.

جناب معاون وزير كار دقيقا بفرمائيد كدام آرامش.
جيبوتي كجائي دقيقا كجائي
بانام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
آقای وزیر بهداشت اینکه ما ایرانیها نخبه های عالم هستیم شکی درش نیست اینکه:
یک کشور ثروتمند را در عرض چند سال صدقه خور و فقیر کردید
یک دختر 16 ساله ایرانی میتواند در زیرزمین خانه اش انرژی هسته یی را تولید کند
رئیس جمهوری که میتواند قیمت دلار را در مدت کوتاهی 10 برابر کند
وقتی خودرو سازهای دنیا از تکنولوژی سایپا و ایران خودرو شگفت زده میشوند و به آن حسادت میکنند
هواپیما جنگنده می سازیم در حالیکه هنوز بلد نیستیم تنظیمات ایربگ را درست انجام دهیم که به موقع عمل کند
قطعا می توانید کارخانه یی داشته باشید که از یطزف ویروس را میفرستید داخل و از طرف دیگر واکس بیرون می آید
من یقین دارم اکسیر جوانی را هم در زمان تصدی شما کشف خواهید کرد که از یطرف افراد مسن را بفرستید داخل از آنطرف تینیجر تحویل دهید
سیدرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
با سلام واحترام
کاملا طی این چند سال مشخص شده که "بدون رفع تحریم ها" امکان سرمایه گذاری وتوسعه در کشور وجود ندارد. همچنین بدون رفع تحریم ها وضعیت اقتصادی مردم هر روز بدتر میشود.فرمول آنهم بسیار ساده است.ونیازی به دانش اقتصادی پیچیده ای نیست.

ادامه تحریم ها=افزایش قیمت دلار=افزایش هزینه تولید =افزایش قیمت کالاها=فشار اقتصادی بیشتر برمردم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
وای به حال این مملکت که وزیر بهداشتش اینجوری صحبت میکنه! از اینور ویروس بده از اونور واکسن تحویل بگیر!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
تو این هاگیر وواگیر مردم حوصله شنیدن وخواندن حرفهای رامبد ورائفی راندارند. حتی برای خنده
یک شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
به دکتر بفرمایید زیادی به خودشون زحمت ندهند همین که قدرت پول ملی رو بالا بردند و قدرت خرید مردم را هم چند برابر کردند کافیه.....دیگه تا سالیان سال مردم راحتند و نیازی هم به سرمایه گذاری جدید ندارند.....!!!!!
داریوش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
درود
آقای محسن رضایی...بعد چهل و چهار سال تازه می گویید انبوهی از سرمایه گذاری در کشور مانده.....تو چهل و چند سال چکار کردید... اقتصاد فلج امروز نتیجه کم کاری کیست
سلطان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
از موضوعاتی که تخصص ندارید من جمله اقتصاد اظهار نظر نکنید که اگر داشتید این حال و روز ما نبود قابل توجه آقای محسن رضایی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
رضایی باز خواب دیدی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
چهار گلوله شلیک کرده!؟ مامور گشت ارشاد قصد قتل طرف رو داشته.
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
این قدر ادم بی گناه در مسیر مشهد طبس به فنا رفت اب از اب تکان نخورد . حالا میگه استعفا را بعدا بررسی می کنیم . خورد وزیر باید استعفا بده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
تنها سرمایه گذاری دولت ها در ایران
بدبخت تر کردن ملت و پر کردن جیب خود و فرزندان آنهم برای اقامت در غرب و زندگی در همین کشورهای عربی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
مدیرعامل راه اهن استعفا.............
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
سخنان مسئولان مملکت را میشنوی دلت میخاد سرت را بکوبی به دیوار کلا خلاص بشی از این مملکت نفرین شده.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
این توصیف وزیر بهداشت از کارخانه واکسن سازی ایرانی . من را یاد جوک کارخانه سوسیس سازی و گاو انداخت !!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
فروش دلار به افراد دو تابعیتی ممنوع است طبق قانون حکومت ایران تابیعت مضاغف را به رسمیت نمیشناسد و ایرانی الی الابد ایرانی است حالا موقع دلار خریدن شد به رسمیت میشناسد؟؟ هر چه بصرفه قانون کش میاد؟
ناشناس
|
United States of America
|
۰۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
آقای وزیر بهداشت میشه ویروس HIV ایدز رو از این ور بدید و از اون ور واکسنشو بگیرید ؟؟!!!!
از دستگاه کرونا یاب چه خبر باطریش خراب نشده باطریش که وارداتیه؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
اگر اینهمه فرصت سر مایه گذاری هست پس چرا کسی سرمایه گذاری نمی کنه؟ نگید که امنیت نیست. ؟؟
ناشناس
|
Azerbaijan
|
۰۹:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
«وزیر راه: درباره استعفا یا برکناری مدیرعامل راه آهن بعدا تصمیم می‌گیریم» جناب وزیر هنوز نمی دانند که استعفا را خودشان تصمیم می گیرند نه وزیر. این نشان می دهد که استعفا نوعی برکناری محترمانه است وگرنه کسی که به میزی می رسد فقط برای میز بزرگتر حاضر به رها کردن آن است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
اخوی ، راست میگی، فرصت سرمایه گزاری هست اما.....
کور که نیستیم!! در کنارش:
-دزدی از صندوق امانات بانک ملی هست
-اختلاس های تریلیاردی هست
- انواع خاوری ها هست
-هزارخوان و هزار توی قوانین دست و پاگیر هست
......
خدایش خودت هم حاضری نیستی سرمایه تو اینجا خرج کنی، دوبی و امارات خیلی بهتره، اینطور نیست؟!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
فکر کنم وزارت بهداشت پروفسور بالتازار را به استخدام خود درآورده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
کاش اینقدر که رائفی پور گیر می دید به بعضی سلبریتی های به شدت بی خاصیت و عیاش هم گیر بدید
ای کاش آن روزی که مردمان خدا جو!! پرچم ابا عبدالله علیه السلام را در روز عاشورا آتش زدند یا آن روزی که اصلاح طلب معروف گفت میشود علیه خدا تظاهرات کرد اون موقع هم واکنشی نشان می دادید!!!
ضمن اینکه خودم انتقاداتی به آقای رائفی پور دارم اما محضر شما عرض کنم ذره ای از پول بیت المال ایشون استفاده نمی کنند(با اطلاع میگم)
و ضمنا کسی که طرفدارانش خیلی زیاده اگر جایی برای سخنرانی ازش دعوت کنند استقبال بی نظیری ازش میشود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
آقای رضایی الان جابجایی با کشتی های غول پیکر و هواپیما انجام می شود و اگر کشور تحریم نباشد و روابط حسنه با همسایگان داشته باشیم میتوانیم از ترانریت هوایی و نیز دریانورددی آزاد درآمد و شغل ایجاد کنیم افسوس....!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
ما هم مثل ترامپ از تعهدات زیست محیطی شانه خالی می کنیم.!!! تفکرش اینجا هم طرفدار داره!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
آقای ابوحمزه معاون محترم آقای عبدالملکی، آرامش مردم مدتهاست که بهم خورده .
آیا واقعاً این از سطح جامعه قابل لمس نیست ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
وزیر بهداشت که باید ادبیات علمی داشته باشه باشه کیلویی صحبت میکنه!!! بفرمایید این کارخانه قوی تولید واکسن چه سهمی از واکسنهای کرونا تزریق شده در کشور داره؟؟؟
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
اقای ساداتی نژاد وزیر محترم جهاد کشاورزی پس فلسفه تشکیل دو وزارتخانه جهاد کشاورزی چی هست ؟ این سود جوها که همیشه هستند وظیفه شما چیست ؟ توی هر بخشی گند زده میشه میدازن کردن دلالان و سود جوها پس دولت عریض و طویل چکار می کنه اگر قراره سود جوها تصمیم بگیرند پس دولت برای چیست تعطیلش بکنید بهتره حداقل هزاران هزار میلیارد تومان حیف و میل نمیشه
رضا صدر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
سواد وزیر بهداشت : مشت نمونه خروار

حقیقتا این دولت شش کلاسه نیست
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
شما صحبتهای وزیر بهداشت رو بخون بحال کل این سیستم گریه کن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
وقتشه ضرب سکه های طلا و نقره رو آغاز کنیم. پول های کاغذی ذاتا بی ارزش و فاسدن. #بانکداری اسلامی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
اگر رضایی حقوق بگیرد فقط حرف نزند یا کاری نکند مملکت درست می شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
بهتربودآقای رضایی می گفت : انبوهی ارفرصت سوزی های سرمایه گذاری درکشورمهیااست.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
"وزیر راه: درباره استعفا یا برکناری مدیرعامل راه آهن بعدا تصمیم می‌گیریم"
اگر کسی باید اخراج شود خود وزیر است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
جناب آقای رضایی معاون محترم رئیس جمهوری، بــــــــــــــــــــــــعــــــــــله شما کاملاً درست می فرمائید . فرصت های سرمایه گذاری در ایران بسیار فراوان است . اما شما (منظور تمام کسانی است که در حال حاضر تمام پست های مدیریتی را در اختیار دارند) مملکت را در چنان انزوای سیاسی قرار داده اید و شرایطی را ایجاد کرده اید که حتی خود ایرانیهای دارای امکانات هم حاضر نیستند در ایران سرمایه گذاری کنند تا چه رسد به سرمایه گذاران خارجی.
بازنشسته
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
من از حرف زدن وزیر بهداشت به عنوان یک دکتر خجالت کشیدم. خه نه اینکه خودش همینجوری دکتر شده. فکر میکنه خم رنگرزی هست .واقعا حتی اگر شوخی هم کرده باشد بسیار مایه آبرو ریزی است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
سالها ست یک کارخانه ساختیم یک عده تنبل درس نخوان بیسواد سهمیه ای را میریزیم توش از اون طرف هر مدیری که لازم باشه میریزه بیرون مثل همین جناب وزیر
بی جهت که یک کشور ویران نمیشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
باید به آقای رائفی پور و طرفداران بگیم : دلار چند؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
وزیر بهداشت نابغه ای در حد انیشتین است البته در خالی بندی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
وقتی معیار انتخاب وزیر چاپلوسی و شعار دادن باشد چه کسانی انتخاب می شوند. حالا ۴ ماه دیگه که پاییزه امیدواریم واکسن آنفولانزا را بسازید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
امرمعروف با شلیک گلوله .اینگونه مامورین باید کارکشته واموزش دیده باشند نه جوان بی تجربه
ف.س
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
کسی که به عنوان استاد در گروه معارف انسانی و اجتماعی شناخته میشه. یه کنترل حد اقلی باید روی نقسش پیدا کرده باشه.
اگر اونها هم مثل بنده بگو مگو کنند یعنی استادی برازندشون نیست
محسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
برنج جدید تا بیاد تو بازار حداقل 3 ماه دیگست، بعدا چجوری میگه الان فصل برداشت برنج؟!!! خدایی با همین حرفای از پایه غلط همه کارهارو با قدرت داریم میبریم جلو!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
جهت استحضار وزیر محترم بهداشت :

یک واکسن بسازید برای فقدان برنامه ر کشور
یک واکسن بسازید برای فقدان شایسته سالازی مدیران
یک واکسن بسازید برای سیستم نظارت
یک واکسن بسازید برای کاهش خالی بندی مدیران مملکت
یک واکسن بسازید توقف مهاجرت نخبگان
کاربر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
هم در 8 سال جنگ با عراق و هم بعدش و همین الان یکی بگه نقش رضایی چی چیه تو این مملکت که این کشور را رها نمیکنه.
داداش مغز های دیگری هم هست
داداش نیروهای دیگری هم هست
جوانان بیکار و بی شغل دیگر
انسان های شریفی که تخصص های بهتر از شما هم دارند
اقتصاد دانان ماهر و کارکشته و صاحب نظر
آخه شما چه تخصصی دارید!!
به خدا مردم در بدبختی زندگی میکنند
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
هی بشینید چرت و پرت بگید و وقت تلف کنید ،دنیا هم مثل برق و باد در حال پیشرفت است
پسرک فضول
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
جناب ابوحمزه مطمئنی باید نگران باشی؟ فکر نمیکنی اذهان مردم را مغشوش کردید رفت پی کارش؟
مصطفی قاسمی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
اقای رضایی شما سکوت کن فقط
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
نه آقای رضایی و نه هیچکس دیگری در جهان قادر نیست اقتصادی که طی دهها سال هزاران هزار گره کور به آن زده اند درست کند
ستاره
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
حیض انتفاع؟!! بی سواد جان حیز انتفاع . حیض یعنی عادت ماهیانه!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
برادر رضایی، بس کنید این اظهار فضلها را. دلار 33 و خوردی تومان، گرانی سرسام آور، عدم ثبات و عدم امکان برنامه ریزی برای بنگاه های بزرگ و کوچک و حتی خانواده ها، در کشوری که پر از منابع طبیعی متنوع است فاجعه ای است که به مردم و ایران و آخرت مردم ضربات مهلکی می زند. کاش قبل از آنکه دیر شود، و تمام فرصت ها بسوزند، روش ها و سیاست های نادرستی که سال هاست هزینه اش را مردم می دهند بازبینی اساسی شوند. به مردم به مملکت و به آینده های نه چندان دور نگاه بیاندازید و به پست ها و القاب و منافع زودگذر دل نبندید. چه بسیارند در تاریخ که آمده اند و رفته اند ولی معدودند که نام نیکشان هنوز گفته می شود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
1- آقای رائفی به رامبدجان فرمودند برو غازت را بچران اصل حرف درست است اما کو غاز ،غاز بیش از 200هزارتوامن شده چه کسی به رامبد اعتماد می کنه غازهای گران قیمت را بچراند؟
2- وزیرکشاورزی فرمودند سودجویان قیمیت برنج را بالا بردند قیمت روغن خوراکی و روغن ماشین و ....را چه کسانی زیاد کردند؟
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
کالا های اساس از جمله برنج به قیمت های سرسام آور رسیده اند اگر دولت قصد کمک به مردم دارد واردات آنها را آزاد کند و عوارض کمرکی آنها را صفر کند تا قیمت ها لاقل با قیمت دنیا نزدیک بشود.
جوان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
سلام.اگر فرمایش آقای رضایی در مورد وجود انبوهی از فرصت سرمایه گذاری را با خبر دزیده شدن 25 هزار میلیارد تومان فقط از 162 صندوق امانت بانک ملی کنار هم بگذاریم معنی اش اینست که ایشان قبول دارند در ایران امنیت سرمایه گذاری وجود ندارد و مردم ترجیح میدهند سرمایه شان را در صندوق امانات ذخیره کنند.لطفا در این مورد توضیح و راهکار بدهند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
قابل توجه آن دو بزرگ گوار نه شما هنرمند هستید نه ایشان استاد فقط دو نفر با توهمات بزرگ هستید که دنیا را بر مدار خود می بینید
ناشناس
|
Germany
|
۱۵:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
جناب وزیر بهداشت این که مهم نیست، در چین کارخانه ای وجود دارد که ورودی آن گاو،الاغ و خوگ و خروجی آن کالباس و سوسیس و ژامبون است
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # فوتبال ساحلی ایران # دعای روز پنجم رمضان
آخرین اخبار
وب گردی