بازدید 30345
سه هزار و سی‌ و یکمین بسته ویژه خبری «تابناک»

امام جمعه اصفهان: از نظر اقتصادی، روزبه‌روز وضعمان بهتر می‌شود/اداره حقوقی قوه قضاییه: دوچرخه سواری و موتورسواری بانوان قابل مجازات نیست/نماینده مجلس: مقصر بخشی از گرانی‌ها دولت روحانی است/واعظی: دولت هرچه زودتر، ترمز دستی گرانی‌ها را بکشد

در بسته خبری امروز «تابناک»، تیتر‌هایی مانند «رئیس سازمان بسیج: دشمن تلاش می‌کند جامعه را ملتهب کند تا برنامه‌های دولت مردمی اجرایی نشود» / «نماینده مجلس: تصمیم صمت برای عدم عرضه خودرو در بورس باید لغو شود» / «واکنش همتی به کشف اموال مسروقه‌ی صندوق امانات» / «نعیمی پور: اصلاح‌طلبان بعد از آبان ۹۸ دچار سرخوردگی شدند» و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۲۳۶۸۱
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۵ 10 June 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

علم الهدی: علت حوادث قطار و متروپل بی‌بند و باری است
امام جمعه مشهد:اخیرا چند حادثه داشتیم که طبیعی نبوده و خطایی انسانی باعث این فاجعه‌ها شده است. اولین حادثه، ریزش متروپل آبادان است و دومین آن حادثه قطاری است که از مشهد بازمی‌گشت. به وجود آمدن این حوادث نتیجه ندانم‌کاری و خطای انسانی است. گفته می‌شود راننده بیل‌مکانیکی مست بوده و بیل را وسط ریل قطار گذاشته که متاسفانه باعث از بین رفتن ۲۰ نفر و مصدوم شدن ۸۰ نفر شده است. دلیل به وجود آمدن این حادثه‌ها بی‌بندو باری است. مگر آن‌جا نگهبان ندارد که باعث از بین رفتن جان ۲۰ نفر و مصدوم شدن ۸۰ نفر شده؛ این قابل چشم پوشی و گذشت نیست و باید از راه‌های مختلف پیگیری شود. این حوادث قابل تحمل نیست. این حوادث طبیعی و غیر قابل پیش‌بینی نبوده است. داستان آبادان هم همین‌طور؛ علاوه بر پیگیری باید از دوباره به وجود آمدن این حوادث جلوگیری شود. این روحیه ولنگاری و مضر است مخصوصا برای نسل جوان که نباید اینگونه بار بیایند و مسئولان فرهنگی باید روحیه سستی رخوت و باری به هر جهت را از افراد بگیرند تا در آینده دچار این سوانح نشویم. 


رئیس سازمان بسیج: دشمن تلاش می‌کند جامعه را ملتهب کند تا برنامه‌های دولت مردمی اجرایی نشود
سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: دولت مردمی، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ توسط ملت ایران انتخاب و فعالیت خود را آغاز کرد و در تلاش است مشکلات ملت ایران را برطرف کرده، به نیاز‌های جوانان پاسخ داده، شرایط اقتصادی و تولید را بهبود بخشیده و ارزش پول ملی را افزایش دهد، اما دشمن تلاش می‌کند جامعه را ملتهب ساخته تا برنامه‌های دولت اجرایی نشود.

واعظی: دولت هرچه زودتر، ترمز دستی گرانی‌ها را بکشد
محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور در دولت دوازدهم:طرح اقتصادی جدید دولت سیزدهم و یارانه ۴۰۰ هزار تومانی تا یک حدی به وضعیت معیشتی مردم کمک می‌کند، اما گرانی‌ها امروز تا حدی افزیش پیدا کرده است که این ۳۰۰ یا ۴۰۰ هزار تومان جواب نمی‌دهد. آنقدر سفره مردم کوچک شده که باید راه حل دیگری پیدا کنند. مهم این است که اجازه ندهند گرانی بیش از این پیش برود و هر چه زودتر ترمز دستی آن را بکشند. الان همه اجناس گران شده است. چه آن چهار قلم، چه اجناس دیگر، چه خدمات، همه گران شده است. کاری که انجام می‌دهند را به عنوان طرح تحول اقتصادی نمی‌بینم. دوران ما ۲۵ قلم کالا سوبسید می‌گرفت، ما آن را رساندیم به ۷ کالا؛ یعنی همین کار خرد خرد انجام شد بدون اینکه شوک به جایی وارد شود. / ایلنا

نماینده مجلس: تصمیم صمت برای عدم عرضه خودرو در بورس باید لغو شود
ایزدخواه عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در صورتی که دولت قبول نکند خودرو در بورس کالا عرضه شود، با طرح این موضوع در صحن، آن را به شکل قانون درخواهیم آورد. وی افزود: از ابتدا تصمیم ما در مجلس عرضه کامل خودرو در بورس کالا بود چرا که تاکنون ساز و کار شوراى رقابت، قیمت‌گذارى دستورى و قرعه‌کشی در این حوزه با نتیجه مثبتی همراه نبوده و به کارگیرى این اقدامات بیشتر منجر به ایجاد التهاب در بازار شده است.

توضیحات مهم یک جمعیت‌شناس درباره افزایش آمار ازدواج در کشور
شهلا کاظمی‌پور، جمعیت‌شناس:سال ۱۳۸۹، سالانه ۸۹۰ هزار ازدواج در کشور داشتیم، الان این تعداد حدود ۷۰۰ هزار ازدواج شده است، روی همین مسئله می‌گویند ازدواج کم شده، درحالی‌که جمعیت در معرض ازدواج هم کم شده است. سال ۱۳۸۵، ۱۶ میلیون متاهل داشتیم، سال ۱۳۹۵ نزدیک به ۲۲ میلیون متاهل داشتیم. به همین دلیل من به شورای عالی انقلاب فرهنگی گفتم اصلاً با عدد خام نباید بررسی کرد، بلکه باید با میزان خالص مطالعه‌ها را انجام داد. یعنی جمعیت در معرض را در نظر بگیرید، ازدواج را به مجرد‌ها و طلاق را به متاهل‌ها تقسیم کنید. / خبرآنلاین

واکنش همتی به کشف اموال مسروقه‌ی صندوق امانات
عبدالناصر همتی، رییس پیشین بانک مرکزی ضمن انتشار تصاویری از اموال مسروقه از صندوق امانات بانک ملی نوشت: اگر می‌خواهید اثر تحریم را کم کنید، مردم را به سرمایه گذاری علاقمند کنید. وی در این باره نوشت: تصویری از اموال مسروقه صرفاً بخشی از صندوق امانات یک شعبه بانک ملی که عمدتاً دلار و یورو و سکه می‌باشد. میلیارد‌ها دلار از این دارایی‌های راکد می‌تواند به چرخه اقتصاد وارد شود.  وی افزود: اگر می‌خواهیم اثر تحریم را کم کنیم (درکنار تلاش برای رفع تحریم)، صاحبان پس انداز باید به سرمایه گذاری در کشور علاقمند شوند. لازمه آن ایجاد ثبات و پیش بینی پذیر کردن اقتصاد است.

دوچرخه سواری و موتورسواری بانوان قابل مجازات نیست
اداره حقوقی قوه قضاییه: با توجه به اصل قانونی‌بودن جرم و مجازات که در اصل سی و ششم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ماده ۲ قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲ آمده است، مادام که برای رفتاری طبق قانون مجازاتی تعیین نشده باشد، نمی‌توان آن رفتار را جرم تلقی کرد و از آنجا که برای دوچرخه‌سواری یا موتورسواری بانوان مجازاتی پیش بینی نشده است، لذا صرف دوچرخه‌سواری یا موتورسواری بانوان فاقد وصف کیفری است. / اقتصادآنلاین

شرکت توزیع برق: علت خاموشی‌های پراکنده اخیر کمبود برق نیست، ناشی از مشکلات فنی است
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: هیچ برنامه‌ای برای انتشار جداول خاموشی در تهران وجود ندارد و در حال حاضر وضعیت تولید و تامین برق در پایتخت مناسب است، علت خاموشی‌های پراکنده اخیر نیز ارتباطی با کمبود برق ندارد بلکه از مشکلات فنی ناشی است. کامبیز ناظریان با بیان اینکه تمام تلاش صنعت برق برای تابستان سال ۱۴۰۱ بحث مدیریت و کنترل وضعیت و پیشگیری از شرایط ایجاد شده برای شهروندان در سال ۱۴۰۰ تعریف شده است، اظهار کرد: مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام شده هیچگونه برنامه‌ای برای اعلام جدول خاموشی وجود ندارد و تمام تلاش همکاران صنعت برق این است که با استفاده از ظرفیت‌های مدیریت مصرف و ابزار‌هایی که در این حوزه وجود دارد بتوانیم این شرایط را مدیریت کنیم. وی با بیان اینکه هدف این است که تابستان امسال را با حداقل محدودیت و یا بدون محدودیت پشت سر بگذاریم، گفت: در حال حاضر هیچگونه برنامه‌ای برای خاموشی وجود ندارد و سیاستی در این زمینه تعریف نشده است. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اشاره به علت وقوع خاموشی‌های پراکنده در کشور، اظهار کرد: شبکه برق تهران بسیار وسیع بوده به‌طوری که بیش از ۳۲ هزار کیلومتر شبکه در تهران وجود دارد. این حجم از شبکه به دلیل ماهیت فنی که دارد، هم در شرایط عادی و هم در شرایط گرمای هوا بر اثر عبور جریان دچار عارضه یا حادثه می‌شوند.

امام جمعه اصفهان: از نظر اقتصادی، روزبه‌روز وضعمان بهتر می‌شود
طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان: از نظر اقتصادی، روزبه‌روز وضعمان بهتر می‌شود. بی احترامی به انسان هاست که گمان کنیم همه کار‌ها را حکومت باید انجام دهد، البته دولت باید به اشتباهات رسیدگی کند و اگر کسی مجرم بوده است با او برخورد شود. باید بدانیم این اشتباه، کار فرد است که با بیل (مکانیکی) آمده و به حادثه برای قطار منجر شده است، آیا رییس جمهور باید این مشکل را برطرف کند. برخی دنبال این می‌گردند که فقط نقاط ضعف را ببینند، این افراد به مانند مگس هستند.

نعیمی پور: اصلاح‌طلبان بعد از آبان ۹۸ دچار سرخوردگی شدند
نعیمی‌پور در پاسخ به این سوال، که با توجه به اینکه اصلاح‌طلبان بعد از انتخابات حالتی ساکن پیداکرده‌اند، چه برنامه‌ای می‌تواند باعث شود که آن‌ها حالت گذشته خود را احیا کنند، گفت: اصلاح‌طلبان تلاش کردند که منادی جمهوریت نظام باشند، اما بعد از وقایع ۹۸ دچار سرخوردگی شدند و احساس می‌کنند با یکسری محدودیت‌های جدی مواجه شده‌اند. وی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید جبهه اصلاحات توانسته با فعالیت احزاب اصلاح‌طلب احیا کند یا خیر، گفت: همین‌که این جبهه حضور دارد و اصلاح‌طلبان می‌توانند حول این محور جمع شوند، محترم است و باید از آن استقبال کرد. اما الآن باید روش‌های کشورداری را برای بهبود وضعیت، برای همه اقشار و همه گروه‌ها تبیین کرد. با چنین تبیینی می‌توانند احیا شوند. نعیمی‌پور در جواب این سوال که برادر آقای خاتمی گفته بودند که ایشان دیگر رهبری جریان اصلاح‌طلبی را قبول نمی‌کند. فکر می‌کنید که در آینده آقای خاتمی بتواند نقش تأثیرگذار گذشته خود را به دست بیاورد، گفت: چه بخواهیم و چه نخواهیم، آقای خاتمی رهبری معنوی اصلاح‌طلبان و بسیار از گروه‌های دیگر را دارند. این قابل استعفا نیست. از طرفی هنوز برای مردم اخلاق و منش ایشان پابرجاست. باید ببینیم که در یک موقعیت خاص، سلوک و کاریزمای ایشان می‌تواند به مردم کمک کند یا خیر.

مقام وزارت علوم: آمار دانشجویان سیگاری پس از شیوع کرونا افزایش ۲ برابری داشته
مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان از افزایش دو برابری آمار دانشجویان سیگاری پس از شیوع کرونا خبر داد و گفت: اگر چه دانشجویان پسر بیشتر از دختران سیگاری هستند، اما میزان گرایش به استعمال سیگار در بین دختران دانشجو نیز رو به افزایش است.

سلیمی‌نمین: رئیسی درباره وزرای ناموفق کابینه که اهل مشورت نیستند، تجدیدنظر کند
عباس سلیمی‌نمین فعال سیاسی اصولگرا در گفتگو با ایلنا، در پاسخ به این سوال که عملکرد کابینه دولت سیزدهم را چه طور ارزیابی می‌کنید، گفت: هنوز زمان لازم برای قضاوت در مورد کابینه آقای رئیسی سپری نشده است. ولی برخی از وزرا موفق و برخی وزرا جوان و ناموفق بودند. ترجیح می‌دهم آقای رئیسی درباره آن وزرای جوان و ناموفق تجدید نظر کند که خیلی هم اهل تبادل نظر و گرفتن مشورت نیستند. وی در پاسخ به این سوال که باید کدام یک از وزرا تغییر کنند، گفت: نظرات مختلفی وجود دارد. نمی‌خواهم به طور مشخص نام ببرم، اما وزرای جوان و بی‌تجربه‌ای هستند که امیدوار بودیم سریع بر حوزه کاری خود مسلط شوند، که نتوانستند مسلط شوند. درونما و آینده این وزرا زیاد روشن نیست. تصور نمی‌کنیم اگر فرصت بیشتری پیدا کنند، بتوانند به مسئولیت خود مشرف شوند. سلیمی‌نمین در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کنید مجلس وزرای دولت را استیضاح کند یا خیر، گفت: بعید می‌دانم؛ احتمالا مجلس به دولت فرصت می‌دهد که خودش مسئله را حل کند.

تحلیل ابطحی از حکم رهبری به مدیرمسئول جدید موسسه اطلاعات: استراتژیک بود
عضو مجمع روحانیون مبارز با اشاره به محتوای حکم انتصاب نماینده، ولی فقیه در موسسه و روزنامه اطلاعات، گفت: اگر بخواهیم از نظر جریان سازی و مکتب شناسی، دیدگاه رهبری را ارزیابی کنیم، واقعا بدون تملق و اینکه نظرات خودمان را بر ایشان تحمیل کنیم، به اعتقاد من این یک حکم استراتژیک بود و می‌تواند تکلیف را روشن کند که تک صدایی درون کشور به نفع هیچ کس نیست. حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی ابطحی در واکنش به انتصاب سید عباس صالحی به عنوان مدیرمسئول جدید روزنامه اطلاعات، با بیان اینکه در مورد حکم رهبری به آقای صالحی چند نکته قابل توجه است، به خبرنگار جماران گفت: یکی اینکه جریانات افراطی و تفکر کیهانی معمولا به آقای دعایی خرده می‌گرفتند که مشی و مرام ایشان در روزنامه اطلاعات مورد رضایت رهبری نیست و در حقیقت منظورشان این بود که «آقای دعایی تحمل می‌شوند». در حالی که این نکته قابل توجه بود که گویا رهبری روزنامه اطلاعات را به خوبی رصد می‌کردند و از اینکه آنجا تریبونی برای اندیشه‌ها و تفکرات مختلف است، استقبال کردند و به رئیس آینده روزنامه اطلاعات هم توصیه کردند که همین مشی را دهد. عضو مجمع روحانیون مبارز تأکید کرد: این نکته برای افراطیون بسیار قابل توجه است که این حکم حکایت از این دارد که بر اساس نگاه رهبری، باید لااقل صدای کسانی که داخل چهارچوب نظام هستند در ایران شنیده شود و نباید صدا‌های آن‌ها بسته و خفه شود. این نکته بسیار قابل توجهی بود؛ به خصوص برای جریانات افراطی که خودشان را منصوب و نزدیک به رهبری می‌دانند و معمولا این دیدگاه‌ها را قبول نمی‌کنند.

امام جمعه آستارا: هیاهو کنندگان مراسم ارتحال امام (ره) کسانی هستند که از مسیر حق خارج شدند
امام جمعه شهرستان مرزی بندر آستارا با اشاره به مخالفت مقام معظم رهبری با بی حرمتی در مراسم سالگرد رحلت امام خمینی (ره) گفت: این‌ها همان کسانی هستند که به سبب تندوری و پیشی گرفتن از ولایت، بر اساس متون دینی از مسیر حق خارج شده و به سرنوشت مارقین دچار خواهند شد.

نماینده مجلس: مقصر بخشی از گرانی‌ها دولت روحانی است
عضو هیات رییسه مجلس گفت: بخشی از گرانی معلول میزان نقدینگی است که دولت حسن روحانی وارد سیستم کرد. علیرضا سلیمی درباره اظهارات محمود واعظی رییس دفتر دولت دوازدهم در راستای تخریب دولت گفت: واعظی یادش رفته که حسن روحانی رییس جمهور قبل صبح بیدار شد و گفت من هم صبح جمعه فهمیدم قیمت بنزین گران شده و کشور را به آشوب کشاندند و چه بلایی سر کشور آوردند. وی افزود: مثل اینکه آقایان دولت قبل فراموش کرده اند که برای ۲۵ قلم کالا با مصارف عجیب از جمله خوراک سگ و عصا یارانه اختصاص می‌دادند و چطور با این تصمیمات اقتصاد و معیشت مردم را با چالش مواجه کردند، ظاهرا واعظی چند وقت در خانه استراحت داشته و این موضوعات را فراموش کرده است. وی تاکید کرد: واعظی حتما باید دفتر خاطرات خود را مرور کند تا یادش بیاید که دولت روحانی ۷۰ میلیارد دلار پول ملت را سوزاند و به یک عده خاص داد و به ۶۰ تن طلا چوب حراج زد. سلیمی گفت: به نظر می‌رسد هنر آقایانی مثل واعظی این است که وقتی مردم در رنج هستند از رنج مردم پلکانی درست کنند که بالا بروند و نمک بیشتری روی زخم مردم بپاشند.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۴
در انتظار بررسی: ۳۷
انتشار یافته: ۱۳۳
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
بله به هر حال ما موافق این هستیم که وضع شماها بهتر میشه نه مردم عادی و مستضعف
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
الان ۴۳ سال میشه که وضع اقتصادی شماها روز به روز بهتر میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
پیشنماز اصفهان منظورش وضع اقتصادی خودش بوده که گفته که روز به روز داره بهتر میشه
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
لابد منظور امامجمعه اصفهان وضع خودشان و احیانا دوستانشان می باشد
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
بعنوان یک شخص بی سواد حاضرم با رییس سازمان بسیج، در مورد تلاش دولت و برنامه دولت و کلاس دولت و مردمی بودن دولت و سواد دولت و تعامل دولت و آینده کشور، مناظره داشته باشم.
بس کنید این حمایت های بی چون و چرا را...!!!
ناشناس
|
Thailand
|
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
لطفا یه بی بندوبار نشون بدید که اختلاس کرده باشه . همشون که آقازاده‌های خودتونن ، سهمیه ای های متعهد بی تخصص !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
اگر همین ماجرای قطار در زمان روحانی اتفاق افتاده بود باز هم همین حرف ها را می زدید که به رییس جمهور ارتباطی ندارد؟؟!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
با سلام
بگزار رک راست بگو یم وضع حال مردم خوب نیست با این گرانی ها مردم سر در گم شده اند
نمی شود در زندگی هیچ برنامه ریزی کرد همانطوری که کشور برنامه می خواهد زندگی مردم هم برنامه می خواهد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
امام جمعه اصفهان راست میگه
وضعیت اقتصادی ایشون و هم مسلکهاشون روز به روز بهتر میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
برای کسی که سکه های زیاد داشته باشد و دلار هم همین طور، هر روز که قیمت دلار و طلا بالاتر برود وضعیت اقتصادی اش بهتر می شود.
غیر از اینه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
اقای علیرضا سلیمی عضو هیئت رییسه مجلس که از دولت قبل انتقاد می کند. با کسب یازده هزار رای به مجلس راه یافته
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
خوش به حالتون که روز به روز وضعتون بهتر میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
یه جمعه دیگه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
بله میدونیم هر روز وضعتون بهتر میشه و برای همین درکی از وضع مردم ندارید.
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
دریافتی امام جمعه اصفهان زیاد شده مبارکه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
علت حوادث قطار و متروپل بي بند و باري است !! جناب علم الهدي !!
--------
از نظر اقتصادي روز به روز وضع مان بهتر مي شود !! امام جمعه اصفهان
----
مقصر بخشي از گراني ها دولت روحاني است !! نماينده مجلس
--------------------------------

--- بدون شرح ... واقعاً بدوووون شرح !!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
متاسفانه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
آقای امام جمعه اصفهان به لطف مردم ایران هست که وضعیت شما هر روز بهتر از دیروز می شود مردمی که اگر شما وسط روز بگویید شب هست باور می کنند و یکی اطرافش را نگاه نمی کند باید هم هر چی شما بگویید،وحی منزل هست و همه باید بپذیرند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
امام جمعه اصفهان حق دارد و درست می گوید خانه مجانی ماشین مجانی بادیگارد مجانی درمان مجانی تحصیل مجانی تفریح مجانی وتریبون مجانی !!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
اکثر امامان جمعه از ملت فاصله گرفته اند و حرفهای ناحق و اعصاب خوردکن می گویند
محسن
|
Belgium
|
۲۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
اقای امام جمعه راست می گوید وضع اقتصادی ما اینجا هر روز بهتر از دیروز می شود؟من سوگند می خورم که همینطور است؟ البته خارج از ایران؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
کار مفید و شغل امام جمعه اصفهان چیه ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
ایا بنظرتون جناب امام جمعه محترم اصفهان در ایران زندگی می کنند؟ بهتره ایشون سری به خیابان و مغازه ها بزنند و هر از چند گاهی به خودشون زحمت بدهند و برای خونه خرید کنند تا ببینند واقعا روز به روز وضعمان داره وخیم تر شده، امامان جمعه باید صدای ملت باشند نه صدای حکومت و دولت اصولگرا!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
آقای طباطبایی نژاد اگر شما نگید وضع اقتصادی تان هر روز بهتر می شود چه کسی بگوید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
امامان جمعه
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
درباره اظهارات آقای علم الهدی:
اینکه راننده بیل مکانیکی مست بوده ، امری مذموم و مستوجب مجازات است اما مسئولیت تخلیه ی خط و ایمن سازی فعالیت تعمیر و نگهداری، با شرکت پیمانکار است. (حالتی را فرض کنید که راننده بیل مکانیکی، در حین کار فوت می کرد و بیل مکانیکی روی خط باقی می ماند.
اینکه چرا علایم نشان دهنده محدوده کارگاهی (چراغ چشمک زن، علایم هشدار دهنده و...) در محدوده فعالیت بیل قرار داده نشده خطای مسلم شرکت پیمانکار است.
حضور مهندسین و ناظرین شرکت در محل، قرار است تضمین کننده امنیت خط باشد و ایشان باید بر مراحل انجام کار، خصوصا ورود و خروج تجهیزات از خط و ایمن سازی خط، نظارت لحظه ای داشته باشند.
لطف کنید بفرمایید که شرکت پیمانکار وابسته به کدام نهاد یا فرد ذی نفوذ بوده که نامی از آن برده نمی شود؟
*
درباره متروپل آبادان، اوضاع فاجعه بار تر از آن است که تصور می کنید. از مقامات عالی استان تا استادکاران جوشکار و متصدیان و کارگران دستگاه بتون ساز و آرماتور بند و ... همگی در انجام امور قصور داشته و یا از ترک محل و تعطیل کردن کار در شرایطی که خواست پیمانکار خلاف رویه های معمول انجام کار بوده خودداری کرده اند. (ارزیابی مقدماتی جوشکاری و بتون نشان از وضعیت اسف بار ساختمان در این موضوع دارد)
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
مملکت را سیل بی لیاقتی مسوالان بیسواد و فساد و اختلاس سازمایافته آنها می برد آقایان دغدغه شان دوچرخه سواری و به خانم گیر دادن است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
.....خخخخخخ
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
امام جمعه اصفهان کاملا درست گفته چون وضعشون از نظر اقتصادی روز به روز بهتر میشود.اصلا نانشان در روغن است!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
حادثه قطار به دلیل بیابانی بودن طبس بوده.
حادثه متروپل به علت کار کردن کارگرانی بوده که در متروپل کارمی کردن.
حادثه دزدی در بانک ملی به دلیل تعطیل بودن شنبه بوده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
روز به روز وضع اقتصادی ما بهتر و بهتر می شود
فقط یک مشکل کوچک وجود دارد.
قیمت ها هم روز به روز بالاتر می رود.
که اونم قابل چشم پوشی است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
البته منظور امام جمعه محترم اصفهان که از نظر اقتصادی روز به روز وضعمان بهتر میشود وضع اقتصادی خودشان را فرمودند که بحمدالله روز به روز بهتر میشود خدا را شکر یک نفر هم یک نفره که در فقر نباشد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
آقای امام جمعه اصفهان !
انشالله وضع اقتصادی ۸۰ میلیون ایرانی نیز مثل اوضاع اقتصادی شماها روز به روز بهتر بشه .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
وضع اقتصادی شما که کاری ندارید و هفته ای یک نماز می خوانید بهتر شده ولی وضع اقتصادی من بدتر شده است. چرا برای ماندن در پست خود (امام جمعه بودن) هر حرفی را بدون تحقیق می زنید. تابناک عزیز سانسور نکن تا اقایان ببینند تا شاید از خواب غفلت بیدار شوند.
ناشناس
|
Romania
|
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
هرچه می کشیم از خاتمی و جماعت اصلاح طلب بوده که همیشه نقش سوپاپ فشار را بازی کردند و مردم را مورد مصالحه قرار دادند
بهرام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
امام جمعه اصفهان: از نظر اقتصادی، روزبه‌روز وضعمان بهتر می‌شود البته وضع اقتصادی خودش را میگوید نه ملت ایران مردم از وضع مالی امامان جمعه خصوصا علم الهدا در مشهد را بخوبی خبر دارند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
معتقدم
مقصربخشی از گرانی ها مربوط به دولت مطفرالدین شاه است!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
بعله آقای امام جمعه اصفهان.معلومه...وضع شما ماشالله هر روز بهتر میشود !!...یک سری به بازار هم بروید و وضعیت مردم را هم ببینید !
علیرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
امام جمعه اصفهان، شما و امثال شما قطعا روز به روز وضعشون بهتر میشه. اونم همه جوره، اقتصادی و غیر اقتصادی
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
حاج آقای عزیز امام جمعه اصفهان
سلام
ما هم منکر این نیستیم که وضع اقتصادی شما بهتر شده و علت اینکه شما به نگرانی مردم از نظر اقتصادی اهمیت نمیدهید فرمایش شماست که وضع تان بهتر شده و مردم را بی خیال شدید
عبدالباقی
|
Switzerland
|
۲۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
بله درسته، وضع شما بله، وضع مردم نه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
آره واقعا وضع امام جمعه ها و والستگانشون روز به روز داره بهتر میشه
این همه بدبختی و حوادث هم تصادفی و شانسی هر روز پیش میان و به مسئولین متعهد و متخصص فارغ التحصیل دانشگاه امام صادق توو رشته های دینی هم ربطی نداره مردم مقصرن به قول حاج آقا هلم الهدی به خاطر بی بند و بهری مردمه همش نه دولت دلسوز و انقلابی مون
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
خدا را شکر اگر ۸۰ میلیون ایرانی بدبخت و سفره شان نابود شده، لااقل وضع اقتصادی بعضی، از جمله امام جمعه اصفهان بهتر شده است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
امام جمعه اصفهان: از نظر اقتصادی، روزبه‌روز وضعمان بهتر می‌شود، برای شما و اقازاده ها نه برای مردم عادی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
در پارکهای تهران که خانم ها دوچرخه سواری می کنند و کسی حتی نگاه نمی کنه
یا بدون روسری پیاده روی می کنند یا می دوند و کسی معترض نیست
به نظر می رسه که مردم از حجاب زنها عبور کرده اند وگرنه با دیدن این صحنه ها اقلا نگاه می کردند !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
امام جمعه اصفهان کجا از نظر اقتصادی وضعمان بهتر شده؟
سيد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
به نظر مى رسد كه امام جمعه محترم اصفهان وضع اقتصادى خودشان را گفته اند كه الحمدالله بهتر شده است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
شریعتمداری گفته بود قطار دولت رو ریل درست قرار گرفته بنظر ریلی که میگفت همونی بود که باعث شد چندتا واگن از ریل خارج بشه و چند نفر کشته بشند. دولت حالا بی ریل جلو میره به سمت بن بست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
حاج آقای طباطبایی نژاد! وضعیت اقتصادی شما و دوستان شاید بهتر شده ولی مردم بیچاره شدند فقط اگر وقت داشتید یک سری به بازار بزنید بیشتر متوجه میشوید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
آقای علم الهدی ! اگر همین اتفاقات در دولت‌های قبلی هم می افتاد همین نظر رو داشتید یا چون الان داماد جنابعالی در رأس دولت هستند به این نتیجه رسیدید ؟ اینها به دلیل سیستم ناکارآمد مدیریتی است حاج آقا! اگر به خاطر بی بندوباری بود که باید بسیاری از کشورها با خاک یکسان می شدند ولی...
اسماعیل اسماعیلی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
واژه دشمن را از مسولین بگیرند دیگه حرفی برا ی گفتن دارند؟همه چیز رو به دشمن حواله میدن وخلاص.
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
بله امام جمعه ها که وصعشون خوبه مثل علم الهدی حرف میزنند پول میگیرن
asd
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
وقتی هر سال در تقسیم بودجه ، بدون توجه به شرایط مردم ، بر بودجه ی نهادهایی که زیر نظر امامان جمعه هستند افزوده میشود ، باید هم امام جمعه ی اصفهان بگوید که وضع اقتصادی مردم روز به روز بهتر میشود!
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان: از نظر اقتصادی، روزبه‌روز وضعمان بهتر می‌شود. بی احترامی به انسان هاست که گمان کنیم همه کار‌ها را حکومت باید انجام دهد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
دروغ مگر گناه کبیره نیست، چرا مسئول توزيع برق دروع می گوید؟
دو روز در هفته به اجبار شرکت های صنعتی را تعطیل کردید.
بعد با کمال پر رویی می فرمایید که برنامه‌ای برای خاموشی نداريد؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امام جمعه اصفهان احتمالاً وضع خودش را گفته!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
روحانی هر جهدبود اجازه ندار به قشر مستضعف فشار بیلد روغن ۴۰۰ هزاری واقعا نوبره جنای رییسی وقتی حقوق یک معلم بشه یهن و غنی و یه کیسه برنج و سه مرع واقعا باید فاتحه این رییس جمهور رو خوند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امام جمعه وضع معیشتیه خودش رو ظاهرا میگه
ارش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امام جمعه اصفهان بر جه مبنایی میفرمایند شرایط اقتصادی روز به روز بهتر میشود ؟ یک سطل کوچک ماست هفتاد هزار تومن و درامد هیچ فرقی که نکرده هیچ ، حتی پایین هم امده . واقعا ایشان در ایران زندگی میکنند؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
آقای واعظی بهتر است راجع به اقتصاد کشور حرف نزند خودش بهتر می داند اقتصاد کشور را صاحب نظران و افراد با تجربه نظر دهند
ناشناس
|
Switzerland
|
۰۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
باید یه بررسی بکنن امام جمعه‌ی اصفهان چی‌کار کرده که وضع اقتصادیش روز به روز بهتر می‌شه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
نماینده مجلس: مقصر بخشی از گرانی‌ها دولت روحانی است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جنابآقای نماینده حرفهای شما همه قبول روحانی و دولتش کلاً بد و کارنابلد ! الان یکسال و چند ماه از شروع به کار دولت جدید میگذرد ، بفرمایید تا چند سال دیگر میخواهید گناه همه مشکلات و مصائب را به گردن دولت روحانی بیاندازید ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
راست میگه وضع اقتصادی ایشان خوب بوده و هر روزهم بهتر میشود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امام چمعه اصفهان داره واسه مسلمین و مسلمات امریکا و اروپا ایضا سویس خطبه میخونه بیاد بیرون بره تا سر کوچشون حساب دستش میاد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
واعظی: دولت هرچه زودتر، ترمز دستی گرانی‌ها را بکشد
فقط لطفا خیلی هم سریع نکشید چون سرمون می خوره به شیشه ضربه مغزی می شیم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امام جمعه اصفهان: از نظر اقتصادی، روزبه‌روز وضعمان بهتر می‌شود
بله می دانیم که وضع شما روز به روز بلکه ساعت به ساعت خوب می شود. این وضع مردم است که ثانیه به ثانیه بدتر می شود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
کارشون به جایی رسیده که به مردم لقب مگس میدن و بی احترامی میکنن
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
عزیز های دل استخونهای دولت روحانی هم پوسیده برای توجیهه مشکل اقتصادی خود راحل دیگه ایی پیدا کنید ان اقا گفته مشکل مربوط به خارج هست این اقا مشکل اقتصادی را دولت روحانی میداند ولی علت اصلی ناتوانی دولت فعلی در مدیریت هست مگر نه هیچ چیز عوص نشده تا کی میخاهید ناتوانی خود را به گردن این وان بندازید کمی هم به عملکرد خود نگاه کنید مطمئنا مشکل را پیدا میکنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
احتمالا حقوق ومزایای ائمه جمعه به سرعت روند صعودی گرفته !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
جناب امام جمعه اصفهان همین ادعا ها رو می کنی که مورد حمله قرار می گیری .
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
ناشی از مشکلات فنی یعنی سو مدیریت در شرکت توانیر!! یعنی اقا تو اینکاره نیستی...برو بزار یک مدیر توانمند و با تجربه بیاد سکان برق رو در دست بگیره...مسخره کردید..هنوز تابستون نشده فرت فرت برق رفتن شروع شده..الان مدیران برق واقعا از الفبای علم تولید و مدیریت برق خبر دارند!!بخدا اگه بدونن یک نیروگاه چطور کار میکنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
جناب نماینده مجلس برادر عزیز در زمان روحانی با احتساب همان واردات غذای سگ و بیل وکلنگ وغیره باز هم گرانی ها قابل تحمل بود .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
احتمالا وضع امام جمعه اصفهان از نظر اقتصادی روز به روز بهتر می شود. وگرنه مردم وقتی خودشون با پوست و استخوان زیر فشارهای معیشتی در حال له شدن هستند. این حرفها فقط زخمشون را تازه می کند
ناشناس
|
United States of America
|
۰۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
بالاخره ماشین زمان اختراع شد
همینجور که میبینید امام جمعه اصفهان سوار ماشین زمان شده داره به عقب برمیگرده و میبینه وضع اقتصاد داره روز به روز که به عقب برمیگرده بهتر هم میشه باید به این نخبه ها افرین گفت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امام جمعه اصفهان! وضع اقتصادی شماست که خوب شده نه ما!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
خدا آیت ا... طاهری امام جمعه فقید اصفهان رحمت کند.
پاسخ ها
حسین
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
خدا بیامرز تو اقتصاد دیگه خودش رو وارد نمیکرد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
دولت مردمی؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
روحانی بنزین را گران کرد جناب سلیمی شما نان و پنیر را گران کردید. خجالت هم خوب چیزیه.
محمود‌
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
علت‌ گرانیها‌ بی توجهی‌ به قوانین‌ بین المللی‌ و نداشتن رابطه‌ با دنیا‌ و ایزوله بودن است‌ نه دولت روحانی‌ !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
اگر یکی از مسئولین یا بچه هاشون ،موتور برقی یا موتور سبک وارد کنه ، مشکل موتورسواری بانوان یک شبه حل خواهد شد .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
فکر کنم هر جمعه بین علم الهدا و امام جمعه اصفهان یک مسابقه برگزار میشه .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
فکر‌کنم‌امام‌جمعه‌اصفهان‌تو‌‌امارات‌زندگی‌میکند‌یا‌بیخبره‌یا‌عمدی‌دروغ‌میگه‌کدام‌‌اقتصاد‌مرد
ناشناس
|
Japan
|
۰۵:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امام هفته اصفهان هرروز وضعش بهترمیشه خوش بحالت!ولی بعدانزنی زیرش که گفته هایم راتحریف کردند!
ناشناس
|
France
|
۰۵:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
وضع خودتون رو میگید؟چون ما و مردم اطراف ما نظرشون برعکسه
ناشناس
|
Canada
|
۰۵:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
قبول داریم روز بروز وضع اقتصادی شماها بهتر میشه حضرت والا،اما وضع مرد بر عکس شماست هر روز بد از دیروز است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
خوش به حال امام جمعه اصفهان که روز به روز وضعش بهتر می شود.
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۰۶:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
علم الهدی روز بروز محبوبتر میشی مواظب باش
ناشناس
|
United States of America
|
۰۶:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
من عاشق امام جمعه اصفهانم
مهران
|
United States of America
|
۰۶:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
با سلام
ایران افغانستان یا عربستان نیست که در آن دوچرخه سواری و موتور سواری جرم باشد.
کسانی که با دوچرخه سواری و یا موتور سواری بانوان مخالفند بفرمایند بروند عربستان و یا افغانستان زندگی کنند.
منوچهر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
"واعظی: دولت هرچه زودتر، ترمز دستی گرانی‌ها را بکشد" دولت بسیار ناتوان تر از این حرف ها است.
"امام جمعه اصفهان: از نظر اقتصادی، روزبه‌روز وضعمان بهتر می‌شود" بله با فقیر کردن مردم وضع شما و سایر مسئولین روز به روز بهتر می شود، ولی بیچاره مردم .
"نماینده مجلس: مقصر بخشی از گرانی‌ها دولت روحانی است" گرانی های اخیر که به دستور دولت رئیسی انجام شده است چرا مشکلاتی را که شما برای مردم به وجود آورده اید به گردن دیگری می اندازید. با تورم چند برابری فقط 10 درصد حقوق ها را افزایش داده اید و فقر را بر کارکنان دولت تحمیل کرده اید ( که تحمیل فقر و کفر از کار های شیطان است سوره بقره آیه 268 ) این هم از دولت روحانی است یا دولت رئیسی؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
آقای علم الهدی بعد اینهمه سال موعظه و نصیحت امثال شما باید راننده مست داشته باشیم. آقای امام جمعه اصفهان کاش منطق شما به تغییر رئیس جمهور ثابت می ماند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
مردم دارند باتمام وجود بهتر شدن اوضاع اقتصادی رو لمس میکنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
وضع شما که صد البته ولی مردم...
على
|
Japan
|
۰۷:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
وضع ما بهتر مى شود ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
احمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
وضع اقتصادی مسؤولین روزبه‌روز بهتر میشه و کسی نمیتونه منکر این قضیه بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
علم الهدی: علت حوادث قطار و متروپل بی‌بند و باری است.
جناب علم الهدای عزیز، شما که همیشه فرمودید: غرب بی بند و باری زیاده، پس بگو چرا این حوادث اونجا اتفاق نمی اقته؟ ضمن اینکه شما فکر نمیکنی که این صحبت شما بازی کردن با دین و اعتقادات مردمه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امام جمعه ها درمورد همه چيز اظهارنظر مي كنند اقاي امام جمعه شما از اقتصاد چي سرتان مي شود از اقتصاد حرف مي زنيد ومي گوييد اقتصادروز بروز بهتر مي شود اين اقتصاد شماها بهتر مي شود نه اقتصاد مردم شما ازطرف خودتان حرف بزنيد بهتر است بگوييد اقتصادخودمان بهتر مي شود نه ملت يران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امام جمعه اصفهان: از نظر اقتصادی، روزبه‌روز وضعمان بهتر می‌شود.
دقیقا متوجه نشدم، وضع شما یا وضع مردم؟!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
عضو هیات رییسه مجلس گفت: بخشی از گرانی معلول میزان نقدینگی است که دولت حسن روحانی وارد سیستم کرد.
يك شهروند ( خودم): اون راننده بيل مكانيكي كه باعث حادثه قطار مشهد شد بيل مكانيكي خود را در زمان دولت قبل خريداري كرده بود.

عبدالباقي هم در زمان دولت بازرگان بدنيا آمده است.
بانام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
این چه حرف است که هر کس به خودش اجازه می دهد هر اتفاقی که به خاطر بی عرضگی و بی مسئولیتی مسئولین در کشور میفتد وصلش می کنید به بی بندوباری مگر این مردم حجاب ندارند نماز و روزه نمی گیرند به ائمه و پیامران احترام نمی گذارند؟ چرا حرف مفت می زنید بلد نیستید صحبت کنید ساکت شوید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
نماینده مجلس: مقصر بخشی از گرانی‌ها دولت روحانی است.!!!!!!!!!!!!!!
اصلا مقصر همه گرانی ها دولت روحانی است.
برج دو قلو تو امریکا رو هم دولت روحانی منفجر کرد.
جنگ اکراین رو هم دولت روحانی راه انداخت
بیل مکانیکی رو هم دولت روحانی روی ریل راه اهن گذاشت.
هجوم مردم به فروشگاه ها و کمبود روغن و ... کار دولت روحانی بوده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
قطعا وضع شما و بستگان خوب و عالی شده و روز به روز بهتر میشه ولی اکثر مردم در سختی زندگی می کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
آقای امام جمعه محترم اصفهان وضع اقتصادی شما روز به روز بهتر می شود ولی وضع اقتصادی من داغان تر می شود
نادان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
"امام جمعه اصفهان: از نظر اقتصادی، روزبه‌روز وضعمان بهتر می‌شود"

البته وضع شما

و کاملاً درست می فرمایید!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امام جمعه عزیز به امید خدا هر روز حالتون بهتر بشه شاید فرجی بشه وضع ما هم خوب شه
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
بله وضع اقتصاد که هر لحظه در حال بهتر شدن هست. اگر باور نمیکنید سری به سفره های ملت بزنید. ببینید چقدر رنگین شده.
ماست هم سیاه است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امام جمعه محترم اصفهان فرمودند:روز بروز وضعمان بهتر میشود که منظور وضع خودشان بوده .کاش کمی هم حصار دور خود را کنار میزدند و در جامعه قدم میگذاشتند و ببینند از نظر اقتصادی،فرهنگی و و و.... جامعه ما در چه وضعیتی به سر میبرد
سینا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
پس چرا وضع ما بهتر نمی شود
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امام جمعه محترم اصفهان ..ابتدا از 43 سال قبل حساب کنید بعد بگویید روز بروز وضعمان بهتر شده یا نه ...بعد از نظر شما مسئولیت وقایع جامعه با کیست ؟ " بیل مکانیکی کجاست "بجای خود اهمیت دارد ...روزگار 83 میلیون جمعیت را شما با قصه جای بیل مکانیکی خلاصه نکنید ..... فغان از جامعه تک صدایی ...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
دولت کنترل قیمتها را در بازار ازدست داده وهیچ تسلطی روی قیمتها ندارد بهتر ست اقدام عملی انجام شود یا اینکه کابینه وتیم اقتصادی عوض شود در بهترین حالت عامل گرانی خود دولت است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امام جمعه اصفهان: از نظر اقتصادی، روزبه‌روز وضعمان بهتر می‌شود) شما که وضعت بهتر شد !!! از خدا می خواهم با وجود اینهمه خرابکاری اقتصادی دولت یک معجزه کنه وضع مردم هم خوب بشه !!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
حاج آقا طباطبایی نژاد ملت که وضع وحالشون اصلأ خوب نیست این رامیتونی از شلوغی صف نانوایی هافهمید کافیه و همچنین یه سریه سلطل های زباله بندازید ببینید درروز چندین نفر برای یه لقمه حلال سرتوش می‌کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
باید بدانیم این اشتباه، کار فرد است که با بیل (مکانیکی) آمده و به حادثه برای قطار منجر شده است، آیا رییس جمهور باید این مشکل را برطرف کند. برخی دنبال این می‌گردند که فقط نقاط ضعف را ببینند، این افراد به مانند مگس هستند.) این منطق فقط درباره دولت رییسی صادق است ؟! پس شما چرا در دوره دولت روحانی مشکلاتی را که تحریمهای ترامپ درست کرده بود گردن دولت روحانی می انداختید اونموقع حرفی از مگس نبود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امام جمعه آستارا به زودی عوض خواهد شد . ظاهرا ایشون وابسته به قدرت نیست . این خط و این نشان ...
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
آقای سلیمی نمین روحانی صبح جمعه بیدار شد و..... ورئیسی لحظه به لحظه(به گفته خودش)قیمت ها و معیشت مردم چک میکند
دارو و نان گران نمی شود ..... در عمل قیمت دارو چند برابر شده
7 میلیون از دهک های پایین را بیمه کردیم ...... بیمه را از خاصیت خالی کرده اند در یک نسخه سرما خوردگی بیشتر اقلام شامل بیمه نمشوند(بیماری ها خاص که بماند)
4 قلم کالا گران می شود ......در عمل 4000 قلم گران شده
شاید به عمد این کاره انجام میشود مثل وعده افزایش تولید خودرو و ارزانی آن و در عمل کاهش تولید و گرانی چند باره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
دولت روحانی 70 میلیارد پول را سوزاند ؟!!! فعلا ده میلیارد از رقمهای قبلی بالاتر رفت همینطور بالا برید احتمالا تا اخر دولت ریسی این مبلغ به کل بودجه امریکا خواهد رسید !!! انوقت انهمه پولی که سوخت شده و بدست مردم نرسید چطور با ازاد سازی ناگهان قیمتها چند برابر شد ؟!! چطور ریس اتحادیه مرغداران می گوید مرغداران با هنوز با ذخیره های غذایی قبل مرغ تولید می کنند و دامداران می گویند تازه ذخیره غذایی دامهایشان تمام شده ؟!! اگر برجام بدرد نخور بود چطور روحانی توانست اینهمه پول دربیاره تا جلوی ترامپ چهار سال دوام بیاوریم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
دوچرخه سواری و موتورسواری بانوان قابل مجازات نیست) پس چرا فرمانده نیروی انتظامی تا به این حد سطح اگاهیش از قوانین پایین است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
وضعمان؟؟؟ نه عزیز!! وضعتان درستتر است خودتون و فک و فامیل و...،بنده که توان خرید سیسمونی از ترکیه را ندارم!!
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امام جمعه اصفهان واقعا در ایران زندومی می کند؟ نظرات جالبی می دهد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
باسلام
تورا بخدا نمک روی زخم مردم نریزید کجا اره تورم روز به روز حال روزش بهتر می شود نه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
آقای همتی عملکرد شما را هم دیدیم خوب ارزش پول ملی را حفظ کردید
ابراهیم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
رئیس سازمان بسیج: دشمن تلاش می‌کند جامعه را ملتهب کند تا برنامه‌های دولت مردمی اجرایی نشود.

خدا کنه دشمن مانع اجرای برنامه های دولت بشه. چون برنامه های دولت چیزی جز بدبخت کردن مردم در بر نداره. مثل حذف ارز ترجیحی که ملت رو گرفتار کرده و سفره ها رو کوچکتر.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
امروز صبح رفتم دخترم را بعد امتحان از مدرسه بردارم
مادرها و پدرها جمع شده بودند و منتظر بچه ها بودند و با هم از گرانی حرف می زدند
همه شاکی و عصبی و غصه دار
می گفتند با این اوضاع پرداخت هزینه تحصیل و تفریح و ورزش بچه ها خیلی سخت شده
یه تعداد فحش می دادند و یه تعداد می گفتند با گران شدن بنزین همه چیز بد تر می شه
این همه خشم و بغض در جامعه خلاصه از یک جا سر باز می کنه
مسئولان محترم هشدار !
اوضاع اصلا خوب نیست
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
قطعاً وضع اقتصادی آقایان روز به روز بهتر می شود!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
دشمن، دولت قبل، دلالها؛ اگر این سه کلمه نباشند هیچ پاسخی قطعاً هیچ پاسخی (بخوانید هیچ توجیهی) برای گَنده کاری مسئولین وجود ندارد.
میگید نه! فرهنگستان زبان این کلنمات را بدون جیگزین از ادبیات ایران حذف کند خواهید دید، مسئولین؛ در پاسخ گویی به هر مشکلی هاج و واج نگاهت میکنند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
زنی که با کتونی مارک و لباس ورزشی برند میاد پارک دوچرخه سواری قصدش ورزش نیست که قصدش پیدا کردن مشتری است
حالا یا برای کسب درامد یا به عنوان شوهر
وگرنه زن سالم نیاز به خودنمایی نداره که
پاسخ ها
نادان
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
آدرس غاری که زندگی می کنی را بذار
یکی از دوستان مستند ساز تاریخ است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
سلام فرمانده :
بداد مردم ایران برس
مشکلات کشور با تعامل حل می شود نه تقابل
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
آمدیم آن راننده فلک زده مست نبود!
آیا میتونه به جرم افترا زدن از شما شکایت کند؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
رو که نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
منظور امام جمعه اصفهان به مردم مي گوييد وضع بهتر شده ، بهتر مي شود تا خود خود وضع خوب شود
مصطفی
|
Germany
|
۱۴:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۱
سلام یکی به این علم الهدی بگه لطفا فقط در باره آنچه که تخصص نداری حرف نزن برای صدها کیلو متر راه آهن می شود نگهبان گذاشت البته حق داری ندانی کی سوار قطار شده ای که بدانی در طول مسیر راه آهن نمی شود نگهبان گذاشت تو که همیشه با هواپیما به گشت و گذار می‌روی
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # فوتبال ساحلی ایران # دعای روز پنجم رمضان
آخرین اخبار
وب گردی