بازدید 33821
سه هزار و سی‌امین بسته ویژه خبری «تابناک»

کعبی‌: «سلام فرمانده» پاسخ خوبی به «عنکبوت مقدس» بود / سخنگوی دولت پاسخ داد: چرا افزایش صادرات نفت در سفره مردم نمایان نشد؟! /شمخانی: تنها راه دفاع از حقوق کشور در برابر قلدری، اقدام متقابل است/نماینده مجلس: قطعنامه شورای حکام «آبکی» است

در بسته خبری امروز «تابناک»، تیتر‌هایی مانند «پلیس: هانی کُرده، شرور معروف شرق تهران و همدستانش دستگیر شدند» / «سپرده‌های بانکی مردم مشمول مالیات می‌شود؟» / «تعطیلی سه ماهه کارخانه‌های فولاد را قویا تکذیب می‌کنیم» / «اقتصاد زیرزمینی ما بین ۲۰ تا ۲۵ درصد است» و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۲۳۵۳۲
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۸ 09 June 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

کعبی‌: «سلام فرمانده» پاسخ خوبی به «عنکبوت مقدس» بود
آیت‌الله کعبی، عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: روحانیون با ایمان و صلابت برابر جبهه استکبار و دشمنان ایستاده‌اند و همه شیاطین و جریان‌های ضددین و انحرافی، دین و ایمان را مانع خود برای رسیدن به اهدافشان می‌دانند.وی ادامه داد: فیلم «عنکبوت مقدس» را صهیونیست‌ها و بهایی‌ها برای خاموش کردن نور خدا در دل‌ها و برای اینکه غیرت دینی مردم کشورمان را مورد آزمایش قرار دهند، حمایت کردند؛ اما با سرود «سلام فرمانده» جواب خود را گرفتند. عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه برخی اشتباهات کوچک روحانیون را بزرگنمایی می‌کنند، اما خدمات بزرگ آنها را نادیده می‌گیرند، ادامه داد: باید این خدمات بزرگ را برای نشان دادن نهاد روحانیت و ارتباط پیوسته آنها با مردم نشان دهیم.

پلیس: هانی کُرده، شرور معروف شرق تهران و همدستانش دستگیر شدند
ئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری شرور معروف شرق تهران (هانی کُرده) و همدستانش در یک درگیری که تلافی علت آن بوده است، خبر داد. سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر حضور شرور معروف شرق تهران به همراه چند نفر دیگر از ارذل و اوباش در محله نبرد تهران و قصد ایجاد درگیری و اخلال در نظم و امنیت محل موضوع در دستور کار عملیات کلانتری ۱۳۲ نبرد قرار گرفته و سریع به محل اعزام شدند. وی با بیان اینکه مأموران پس از حضور در محل متهمان را همراه با سلاح سرد در یکی از کوچه‌های محله نبرد مشاهده کردند، افزود: با هماهنگی و اجرای طرح مهار و یک عملیات منسجم پلیسی شرور سابقه دار شرق تهران به همراه ۴ نفر دیگر از اراذل و اوباش سابقه دار قبل از هرگونه اقدامی دستگیر و به کلانتری دلالت داده شدند. رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: در بررسی و پی جویی های انتظامی به علت حضور متهمان برای اقدامی تلافی جویانه و درگیری با دو نفر از ساکنین آن محل پی بردند و دو نفر از شکات در کلانتری حاضر و اعلام شکایت کردند. سرهنگ موقوفه‌ای با اشاره به اینکه اخلال در نظم و امنیت کشور و شهروندان خط قرمز پلیس است و با مخلان نظم و امنیت به جد برخورد خواهد شد در پایان خاطرنشان کرد: متهمان و پرونده متشکله به مرجع قضائی معرفی شدند.

سخنگوی دولت پاسخ داد؛ چرا افزایش صادرات نفت در سفره مردم نمایان نشد؟
بهادری جهرمی گفت: کالا برگ به صورت غیر رسمی در چند استان کشور در حال اجرایی شدن است و تا نهایی نشود یارانه‌ها به همین صورت پرداخت خواهد شد. سخنگوی دولت با اشاره به فروش نفت، بیان داشت: امروز مطرح می‌شود که اگر فروش نفت در دولت سیزدهم بالاست، چرا در سفره ها نمایان نیست. باید گفت فروش نفت در دولت سیزدهم بالا بوده اما متاسفانه با به وجود آمدن مشکلاتی در جهان شاهد افزایش قیمت ها در کشورها بودیم. از این رو درآمد وقتی بیشتر شد، مخارج نیز هم افزایش پیدا کرد. وی تاکید کرد: حجم مبادلات تجاری ایران در سال گذشته شکسته شد و ما توانستیم از مرز ۱۰۰ میلیارد دلار عبور کنیم که این نشان دهنده آن است سیاست متوازن بسیار کارگشاست و باید به سمت همه کشورها برویم. بهادری جهرمی گفت: اساسا سیاست خارجی دولت سیزدهم ارتباط متوازن با همه کشورهاست و برای دولت سیزدهم همه کشورها در اولویت ارتباط هستند و معاون سیاسی وزیر امور خارجه مسئول این ارتباط است.

مسیح مهاجری: سازمان تبلیغات، چه خدمتی می‌کند که صدها میلیارد تومان از بیت‌المال بودجه می‌گیرد؟
حجت الاسلام و المسلمین مسیح مهاجری در سرمقاله روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: سازمان تبلیغات اسلامی، اکنون چه خدمتی به فرهنگ کشور می‌کند که باید به فعالیت خود ادامه دهد و هر ساله صد‌ها میلیارد تومان از بیت‌المال را به خود اختصاص بدهد؟ فلسفه تأسیس این سازمان در سال‌های اول بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، امری قابل قبول بود، ولی این قبیل دستگاه‌ها بطور طبیعی عمر مشخصی دارند و سازمان تبلیغات اسلامی باید بعد از گذشت بیش از ۴۰ سال به هدف نهایی خود رسیده باشد. اگر نرسیده به این معناست که موفق نبوده و اگر رسیده، طبعاً باید با ارائه کارنامه موفق خود، اعلام پایان مأموریت نماید.

رسیدگی به موضوع حجاب هرگز نمی‌تواند منافی اصلاح اقتصادی باشد؛ اتفاقا برعکس، مایه برکت است
علی‌اکبر سیفی‌مازندرانی، مدرس حوزه علمیه قم: رسیدگی به موضوع حجاب هرگز نمی تواند منافی اصلاح اقتصادی باشد؛ اتفاقا برعکس، این مایه برکت است. از نظر اسلامی اگر حکومتی بخواهد خود را از حوادث بیمه کند، باید به مساله حجاب و عفاف و امر به معروف و نهی از منکر اهمیت دهد. هر گونه اقدامی در راستای تضعیف سیاست های رهبری حرام بوده و امام راحل(ره) یا رهبر انقلاب در هیچ جایی ذره ای تقیه نداشته اند، چون آن ها مبسوط الید بوده اند و تقیه بر آن ها حرام است.ائمه ما مبسوط الید نبوده و در زمان حکومت بنی امیه و بنی عباس زندگی می کرده اند و شکنجه ها در حد اعدام بود؛ چه بسا یاران حضرات معصومین بدترین شکنجه ها را تجربه کرده اند و طبیعی است که اهل بیت(ع) برای حفظ جان خود و مسلمین تقیه کنند.اما رهبر انقلاب مبسوط الید هستند و کسی که در مقابل آمریکا قد علم می کند و به هیچ مستکبری باج نمی دهد، چه تقیه ای می تواند داشته باشد؟/ایرنا

نماینده خوزستان در شورای عالی استان‌ها: صدها متروپل دیگر در استان وجود دارد
امید خدری در نطق پیش از دستور خود در ششمین اجلاس شورای عالی استان ها که صبح امروز 19 خرداد ماه در محل ساختمان قدیم مجلس برگزار شد، با تسلیت حادثه متروپل آبادان و تصادف قطار مشهد – یزد گفت: امیدوارم شرایطی فراهم شود ضمن محاکمه مقصران حادثه متروپل زمینه ای را فراهم آورد تا دیگر شاهد رخدادهای مشابه نباشیم.نماینده استان خوزستان در شورای عالی استان ها با بیان این که متروپل بخشی از مشکلات استان خوزستان است که با دست نالایق مسئولان ایجاد شده است. ما صدها متروپل در استان داریم، تصریح کرد: خوزستان که نامش با غیرت و شجاعت در جنگ تحمیلی معروف شده است. خوزستان با وجود منابع عظیم و ظرفیت های زیاد دارای مشکلات زیادی از جمله ریزگردها، کمبود آب و ... است.

احتمال تغییر در ضوابط شیشه دودی خودروها
هادیانفر، رئیس پلیس راهور:بعضی از استان های جنوبی کشور به دلیل گرمای زیاد باید در زمینه جریمه شیشه دودی مستثنی شوند، که این موضوع به معاونت عملیات و حقوقی ابلاغ شده تا بررسی های لازم انجام شود تا در صورت امکان در آیین نامه شیشه دودی برای استان های جنوبی کشور تغییراتی اعمال شود.

دو باشگاه ورزشی در مشهد به دلیل عدم رعایت موازین شرعی مهر و موم شد
رییس اداره ورزش و جوانان مشهد گفت: دو باشگاه ورزشی بدنسازی و بیلیارد به دلیل عدم رعایت موازین شرعی در این شهر مهر و موم شد. هاشم نعمتی افزود: یکی از این دو باشگاه یک مجموعه بدنسازی بود که برای تبلیغ مجموعه خود اقدام به انتشار تصاویر بدون حجاب بانوان ورزشکار باشگاه در فضای مجازی کرده بود. وی ادامه داد: باشگاه دیگر یک مجموعه بیلیارد بود که بدون مجوز فعالیت و در ضمن مشروبات الکلی نیز توزیع و سرو می کرد که در نهایت باشگاه یاد شده مهر و موم شد و مسئول باشگاه نیز هم اکنون در زندان به سر می برد. رییس اداره ورزش و جوانان مشهد به فعالیت باشگاه های فاقد مجوز در مشهد اشاره کرد و گفت: بسیاری از باشگاه ها در حال طی مراحل قانونی برای کسب مجوز هستند و البته در این بین برخی باشگاه ها نیز اخطار گرفته یا مهر و موم شده اند؛ اما تخلفات آنها از نوع موارد یاد شده نیست. نعمتی شمار باشگاه های ورزشی در این کلانشهر را حدود هزار و ۵۰۰ مورد عنوان کرد و افزود: با توجه به اتمام محدودیت های کرونایی و ازسرگیری فعالیت کامل باشگاه ها و مجموعه های ورزشی و همچنین آغاز فصل تابستان و اوجگیری دوره های ورزشی تابستانی برای دانش آموزان نظارت بر فعالیت باشگاه های ورزشی در سطح این کلانشهر شدت گرفته است.  

شمخانی: تنها راه دفاع از حقوق کشور در برابر قلدری، اقدام متقابل است
دبیر شورای عالی امنیت ملی: تغییر رفتار یونان پس از واکنش مقتدرانه ایران، در کنار ده‌ها تجربه دیگر نشان می‌دهد تنها راه دفاع از حقوق کشور در برابر قلدری، چه در برجام چه در آژانس و چه در سایر عرصه‌ها، اقدام متقابل است.

نماینده مجلس: قطعنامه شورای حکام «آبکی» است
حسین جلالی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس: رفع تحریم‌ها نیاز اصلی آمریکایی هاست نه ما؛ آنها باید بدانند که با قطعنامه آبکی شورای حکام علیه جمهوری اسلامی هیچ کاری پیش نمی‌رود و ایران با قدرت بیشتر حق خود را بر اساس دانش و فناوری صلح آمیز هسته ای به دست می آورد.رژیم صهیونیستی مشکل اساسی جهان اسلام است و باید قدرت کشورهای اسلامی از جمله جمهوری اسلامی ایران افزایش پیدا کند تا بتوانیم لابی صهیونیست‌ها را هم مثل رژیم صهیونیستی محو کنیم./فارس

می‌خواهیم قیمت تن ماهی را به ۴۵ هزار تومان برسانیم
محمد میررضوی دبیر سندیکای کنسرو بیان کرد: قیمت ماهی ۵۰ درصد، روغن ۶ برابر، دستمزد کارگر ۵۷ درصد و قیمت درب و قوطی ۳۵ درصد گران شده است، لذا ما مجبوریم قیمت تن ماهی ۱۸۰ گرمی را به ۴۵ هزار تومان برسانیم. /نود اقتصادی

تفریح فرزندان اشخاص پولدار بلای جان پدران شده است
محمد مسیحی رئیس شورای عالی مالیاتی کشور گفت: تفریح فرزندان اشخاص پولدار بلای جان پدران شده است. مثلاً در کشورهای دیگر فرزندانی که جت شخصی دارند باعث مالیات سنگین برای پدرانشان شده‌اند. اما در فرانسه 95 درصد مالیات‌ها بر مبنای ابرازی است و اخیراً دولت فرانسه اجازه سرکشی به صفحات اشخاص در فضای مجازی پیدا کرده است. باید در کشور ما هم نظام مالیاتی اجازه سرکشی داشته باشیم.

سپرده‌های بانکی مردم مشمول مالیات می‌شود؟
داوود منظور رئیس سازمان امور مالیاتی در یک برنامه تلویزیونی در واکنش به شایعات موجود فضای مجازی درباره اخذ مالیات از سود سپرده‌های حقیقی اظهار کرد: سود سپرده‌های بانکی پیش از این معاف از مالیات بود، اما در قانون بودجه امسال پیش‌بینی شد که این معافیت برای اشخاص حقوقی با لحاظ محدودیت‌هایی برداشته شود، یعنی اگر شرکتی پول خود را در بانک سپرده‌گذاری و سود دریافت کند، این سود سپرده هم مانند سایر درآمدها مشمول مالیات می‌شود. این قانون شامل اشخاص حقیقی نمی‌شود و سودی که افراد دریافت می‌کنند مشمول مالیات نیست. در پیش‌نویسی که برای لایحه مالیات بر مجموع درآمد تهیه شده، پیش‌بینی کرده بودند که مالیات بر سود سپرده برای اشخاص حقیقی نیز در نظر گرفته شود، واقعیت این است که این تنها یک پیش‌نویس است و باید در کمیسیون‌های مختلف دولت بررسی شود و بعد از آن به مجلس برود، ولی برخی افراد در فضای مجازی از این موضوع سوءاستفاده کردند و گفتند که قرار است مالیات از سود سپرده افراد دریافت شود.

تعطیلی سه ماهه کارخانه‌های فولاد را قویا تکذیب می‌کنیم
سید رسول خلیفه سلطانی دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به خبر منتشر شده به نقل از انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران مبنی بر تعطیلی سه ماهه کارخانه‌های فولاد به دلیل قطعی برق، اظهار کرد: اخیراً یک خبری از قول بنده در رسانه‌های معاند کار شده که برداشتی غلط از نامه انجمن فولاد به وزارت صمت بوده است. اگر به محتوای نامه ارسالی دقت شود، مشخص خواهد شد که مفهوم پیشگیری و چانه‌زنی در آن نهفته بوده و هرگونه برداشت مبنی بر تعطیلی سه ماهه کارخانه‌های فولاد را قویاً تکذیب می‌کنیم.

اقتصاد زیرزمینی ما بین ۲۰ تا ۲۵ درصد است
علی عسکری رئیس اسبق سازمان مالیاتی گفت: اقتصاد زیرزمینی ما بین ۲۰ تا ۲۵ درصد است که در بخش خاکستری یا سیاه قرار دارد یعنی یا قاچاق یا فرار مالیاتی یا اجتناب مالیاتی است که به دلیل اجتناب از تبادل و تقاطع اطلاعات است.

زمان برداشت یارانه خردادماه
سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها درباره برداشت یارانه خردادماه افرادی که مشمول یارانه طرح مردمی سازی یارانه‌ها شدند  گفت: یارانه خردادماه این افراد پس از اعلام سازمان برنامه و بودجه طبق روال گذشته قابل برداشت است. 

شاخص مدیران خرید اقتصاد ایران قد کشید
اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد: شاخص مدیران خرید اقتصاد ایران در اردیبهشت امسال هم به‌واسطه خروج کسب‌وکارها از تعطیلات فروردین و هم به‌واسطه رشد تقاضا از ترس تورم‌های آتی، به بیشترین مقدار در ۳۲ ماه اخیر رسید.
 

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۳
در انتظار بررسی: ۴۰
انتشار یافته: ۱۲۴
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
کاغذ پاره های آبکی درراهند ...
پاسخ ها
ممد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
سلام فرمانده هم که بیت به بیت کپی از آب در اومد. از روی یه آهنگ عراقی . حتی در مفهوم و متن هم یکی هستن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
کسی نیست جلوی رئیسی را بگیرد؟!؟
نعمت
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
تا اطلاع ثانوی همه بازداشتید
حتی شما دوست عزیز
عاقبت نسیه فروشی
نمیدونم چه ربطی داشت ولی قافیه هم نداشت
م. ع ت..
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
در زمان پیامبر هم حجاب اجباری نبود. یا حجاب را به رفراندوم بگذارید یا ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
حجاب باید مجددا کشف شود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
حجاب حکم الهی است دستور خداوند متعال است دستور خداوند را به رفراندوم نمی گذارند خصوصا آنجایی که جنبه عمومی دارد گذشته از اینها عقلا بی نفتی و بی حیایی مضر است هم برای فرد هم برای آحاد جامعه مگر برای بوالهوسان بی اعتقاد یا کم اعتقاد به سرایی دیگر
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
فکر کنم باید بیشتر تحقیق کنی درباره موضوع حجاب و شرایط گوناگون و تاریخ
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
زمان پیامبر مردها هم با حجاب بودن حتی در آمریکا اون زمان حجاب کامل داشتن همه چون با شخصیت تر بودن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
خود قران گفته به زنان پیامبر و مومنان بگو حجاب کنند نگفته همه مومند و اجباره
جلیل
|
France
|
۲۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
آبکی نامیدن قطعنامه های شورای حکام ما را بی اختیار یاد کاغذ پاره نامیدن قطعنامه های شورای امنیت توسط احمدی نژاد میاندازد.البته احمدی نژادبتدریج متوجه اشتباهات خودشد وگرچه خیلی دیر ولی بالاخره سر عقل آمد.
پاسخ ها
مقدم
| France |
۰۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
احمدی نژادچون واقعاخواب بودبیدارشد.ولی کسی که خودرابه خواب بزند بیدارنمیشود.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
پدر اربابت رو در میاریم این بار نه آقای رئیسی احمدی نژاده نه قدرت ایران قدرت ۱۰ سال پیشه
شهریار
| France |
۱۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
ساندیسی 1115 مردم ایران هم مردم 10 سال پیش نیستند.از ماجراجویی های اربابای تو جون به لب شدن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
پاسخ بعد پرسش میاد اول سلام فرمانده خوانده شد بعد فیلم عنکبوت مقدس اومد بیرون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
احسنت.
نادر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
کلان از نظر مسولین همه چیز ابکی است ولی مردم استخونهاشون دار خورد میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
توی پیامها دیدم یک بنده خدایی گفته بود ، پویش سلام فرمانده با اجبار مدرسه باعث شده این همه بهش استقبال بشه.
نمی دونم چرا وقتی این حرف را شنیدم یاد دو تا مطلب افتادم.
یک زمانی اپوزسیون پوکیده ی ورشکسته می گفتند، ملت ایران در راهپیمایی ها بخاطر ساندیس میاند.
یک زمانی هم باند رجوی در تخیلات فاسد شون می گفتند امروز حمله می کنیم به ایران ، فردا تهران را می گیریم یعنی اینقدر پشمک.
چرا بعضی ها فهم شون از جامعه این قدر علیله؟؟؟ چرا اینقدر کج فهم اند؟؟؟
چهارتا آدم مخالف را اطراف خودمون می بینیم یا توی یک گروه خاص مشاهده می کنیم بعد خیال می کنیم، کل جامعه این تیپی هستند.
نه دوست عزیز چشمها را باید شست جور دیگر باید دید.
من این بنده خدا را ارجاع میدم به مشاهده پویش عظیم و حیرت آور سلام فرمانده که همین چند روز پیش در کرج ، در برازجان در یزد و... حتی در خارج کشور مثل هند ، پاکستان، عراق نیجریه اتفاق افتاده است بلکه ذهنشون روشن بشه.

باور کنید قاطبه ملت ایران مسلمون اند و هیچ دشمنی هم با انقلاب اسلامی ندارند البته انتقاد و اعتراض هست.
سالانه بیش از ۲۰ میلیون مشهد مقدس زائر داره تا ۲۸ میلیون هم اتفاق اقتاده، میلیون ها نفر از مردم توی اربعین حسینی به زیارت ابا عبدالله علیه السلام می روند، پس اینها کافرند یا اپوزسیون نظام؟؟
بله ممکنه برخی ها بخاطر فشار اقتصادی که خود دلایل متعددی داره ، یک دری وری هم به فلان مسؤول و بهمان رئیس بگند یا فلان مسؤول خیانت کار یا بی لیاقت را ببیند یک چیزی بگند اما ذاتا که دشمنی ندارند مثل اپوزسیون خارج نشین.
اگر این تلاطم اقتصادی که از سال ۸۸ شروع شده به یک آرامشی برسه، مردم بندگان خدا چه مشکلی چه ناراحتی با نظام اسلامی دارند؟؟؟!!!!
پاسخ ها
ا.آ
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
منکر اینکه ما مردم بی نظیری داریم نیستم. اما شاخص فقط چیزهایی که نوشتید نیست. کافی است آزادانه برای موارد دیگر هم پویش بگذارید ببینید خلق چه کارها که نمی کنند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
همه مفاهیم رو باهم قاطی کردی ولی در کل حرفات ارزش خوندن نداشت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
اشکالش اینه که تو فکر میکنی هر کی مسلمونه باید ثناگوی دولت و حاکمیت باشه و غافلی از اینکه اسلام مساوی انقلابی بودن یا همفکر بودن با شما نیست. زائران حرم امام رضا همگی مثل شما فکر نمیکنن و هر کی مثل تو فکر نکنه وابسته به دشمن نیست.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
اتفاقا تو از اونایی هستی که ساندیس دوبل شاملت میشه، مرد ناحسابی ی ذره درک و فهم داشته باشی متوجه میشی که همین پیام هایی که داری در موردش صحبت میکنی چند تا از همین پیاما با شما موافق هستن، تو این مملکت برخی مشکل اقتصادی دارن یا ۹۶ درصد ، دلایل عمده رو خوب اومدی دنبال دلایل عمده نباش همین که دشمن فرضی رو قبول داشته باشی دلیلی دیگه نیازی نیست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
یه نظر به مثبت منفی ها بنداز تا متوجه بشی که ذهن کی علیله و کی کج فهمه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
مشکل تو اینه که فکر می کنی هر کس با شما نیست مسلمان هم نیست مگر هرکس زیارت رفت طرفدار شما است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
اون پیام رو من دادم چون معاون یه مدرسه هستم و بخشنامش برامون اومد و بچه ها مجبور بودن هر روز تو مراسم صببحگاه اونو بخونن وبعد هم یه فیلم از اجراشون بفرستیم اداره !! در ضمن الان هم که مشخص شده این سرود کپی شده از روی نسخه عراقیه !!
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
پس از کاغذ پاره شده آبکی؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
نماینده مجلس: قطعنامه شورای حکام «آبکی» است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یک دوره ای قطعنامه ها کاغذ پاره بود حالا چشمان ما به جمال قطعنامه های آبکی هم روشن شد ! خدا آخر و عاقبت ما را بخیر کند !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
همش شعار و گنده گویی الکی. آقای نماینده ای که دنا پلاس اتومات بدون نوبت قسطی گرفته معلومه قطعنامه براش آبکیه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
گنده…
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
اقای کعبی از حال و روز مردم خبر دارن؟
محسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
نماینده مجلس: قطعنامه شورای حکام «آبکی» است
این نظر شبیه نظر احمدی نژاد است که نهایتا به شورای امنیت سازمان ملل منجر شد و خروج از آن شرایط چقدر برای مردم زمان بر و هزینه بر شد، اندکی تامل و تدبر و سخن بر اساس حکمت بد نیست.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
اینقدر با حرفاتون مردم رو عصبانی نکنید صبر مردم داره لبریز میشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
عصبانی باش واز عصبانیت بمیر امپراطوری ایران رو به جلوست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
جناب شمخاني به شما و اقازاده ها كه بد نميگذره ، اين مردم هستند كه تاوان ندانم كاريهاي امثال شما را ميدهند ،
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
به سلامتی از قطعنامه های کاغذ پاره رسیدیم به قطعنامه های آبکی. و از نظر حضرات تندرو هیچ تاثیری روی زندگی مردم ندارن. اقطار افتاده تو ریل 85 به بعد،امیدواریم ترمز نبریده باشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
آقای سخنگوی دولت چرا افغانستان، عراق ،سوریه با شرایط بحرانی تورم ایران را ندارند !؟ چرا فرار رو به جلو میکنید؟ اگر قیمت اقلام افزایش پیدا کرده، قیمت نفت هم افزایش پیدا کرده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
مدرس حوزه علمیه قم،علی اکبر سیفی مازندرانی :رسیدگی به موضوع حجاب منافی اصلاح اقتصادی نیست...."

حضرات که چپ و راست از رهبری مایه می گذارند را ارجاع می دهیم به خطبه های نماز جمعه دهه 70 رهبری که صریحا ذکر نمودند تا می گوییم امر به معروف و نهی از منکر سریع می روند سراغ مردم وپوشش آنها در حالیکه این مورد اولویت دهم امر به معروف ونهی از منکر است"..لابد حضرات نُه مورد قبل از آن را اصلاح فرمودند و رسیدند به حجاب!!!
بد نیست به فلسفه قیام اباعبدالله و نهج البلاغه هم نیم نگاهی بیندازند البته اگر سرِ لج ندارند!
و صدالبته مردم را با این توجبهات نادان وبی اطلاع فرض نفرمایند..شما سایر امورتان را اصلاح کنید مردم خودبخود متمایل به حجاب می شوند.
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
خدمات روحانیت؟ واقعاً؟
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۱۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
منظور خدمات به خودشان و خانواده هایشان است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
یکبار برای همشه پرونده هانی کرده ( ودژن جدید شعبون بی مخ ) رو ببندید دیگه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
همه چیز این مملکت درسته و سر جاشه فقط مونده موضوع شیشه دودی خودروها
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
بودجه سازمان تبلیغات رو بدید به زباله گردهای نسل غیور دهه نودی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
باید حقوق تمام وزیران و مدیران و نمایندگان مجلس و .... حداکثر 6 میلیون تومان در ماه باشد تا تصمیمات درست بگیرند و مشخص شود برای خدمت به مردم قبول مسئولیت کرده اند یا برای مزایا و ..... با بهترین امکانات و سطح درآمدی زندگی می کنند خبر از مردم ندارند
ناشناس
|
Romania
|
۲۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
آقای مهاجری لطفاً حرفت را پس بگیر چون در صورت تعطیلی سازمان تبلیغات اسلامی باید شاهد حضور این همه نیروی ناکارآمد در مدرسه و کلانتری و سالن بدنسازی و زایشگاه و غیره باشیم. چکار داری خب؟ یک بودجه ای می گیرند و دور هم خرج می کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
قربان دهنت
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
مرحبا دریابان شمخانی - پاسخ مقتدرانه بهترین راه - یعنی یا جنگ یا تحریم بیشتر - یعنی مردم فقیرتر و کسانی که رانت استفاده می کنند و بقول معروف کاسب تحریم ثروتمندتر.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
چی جوریه که هانی کرده که تندیس مجسم اراذل و اوباشه همیشه آزاده و ول میچرخه ولی بازنشسته تامین اجتماعی که حقوقش رو میاد داد میزه میشه اراذل و اوباش و میوفته کنج بازداشتگاه ؟!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
پدرت را خدا بیامرزه اقای شمخانی ....
رویترز:
[بعد از توقیف دو کشتی نفتی یونان توسط سپاه پاسداران] دادگاه تجدید نظر در یونان حکم ضبط محموله نفتی ایران را لغو کرد.

دوستانی که خودشون خوبند و دنیا را مؤدب می بینند جواب دهند که:
زبان دنیا ، زبان گفتگوست یا زبان زور؟؟؟!!!!
بنظرتون اگر به جای ۵ ماه ۵۰۰۰ سال دولت ایران می نشست و با یونانی ها وارد گفتگو میشد که نفت ما را تحویل دهید آیا گفتگو جواب می داد؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۱۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
ظاهرا نفت رو امریکا برداشته ظرف خالیشو ازاد کردن
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
یه زمانی تحریم ها کاغذ پاره بودن اوضاعمون این شد حالا تحریما آبکی شدن
فقط از نظر ما که داریم له میشیم نه کاغذ پاره هستن نه آبکی
آقای شمخانی معلومه شما دنبال اقدام متقابل هستی بچه منم اگر نفتکش و... داشت تحریم برام نعمت بود
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
غیر قابل انتشارررر!
یعنی تحمل حقیقت را ندارم و آنطور که حاکمان صلاح میدونند میتونم منتشر کنم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
طرح مثلا مردمی سازی یارانه ها ؛ کمر مررم را شکست در همان ماه اول
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
شمخانی راجع به مشاغل فرزندانش شفاف سازی کند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
شفاف است برادر یک سر به پتروشیمی بزنید می فهمید
بهرام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
اقای بهادری جهرمی در نهایت نگفتد چرا افزایش صادرات نفت در سفره مردم نمایان نشد!؟حتما ملت ایران در اولویت استفاده از درامد نفت در مقابل سایر مردم کشورها نیست ومردم لبنان و فلسطین و ......در اولویت بهبود زندگی طبق
معمول نسبت به ما میباشد .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
خودتان را مضحکه کردید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
تو نگران ما نباش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
دهها ساله نفت از ۵ دلار تا ۱۵۰ دلار رفته و برگشته روز گار ما بدتر شده سایر کشورهای مرتجع عرب که نوکر آمریکا هستند کل کشورهایشان را بازسازی و نوسازی کرده اند حتی ترکیه بدون منابع نفت در آیت بیست سی سال آبادتر شده ولی به مدد تزویر کاران و ریاکاران موجود وضع ما روز به روز نازلتر و با افغانستان و یمن قابل مقایسه شده ایم و صد البته حاکمان و مسئولان از این قاعده مستثنی هستند و در رفاه کامل برای نسل های بعد خود می کوشند و ما هم انشالله در قیامت وعده داده شده ایشان یقه شان را می گیریم
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۱۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
محمد خاتمی با نفت بشکه ای شش دلار هشت سال مملکتو به بهترین نحو اداره کرد
محمد یوسفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
نماینده مجلس: قطعنامه شورای حکام «آبکی» است
به ایشان بگویید یکنفر هم بود که می گفت آن قدر قطعنامه بدهید تا قطعنامه دانتان پاره شود.!!! راست است که گاهی ی سوزنی را در چاهی می اندازد و هزار دانا نمی توانند آن را خارج کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
محموتی یکروزی میگفت لین قطعنامه ها کاغذ پاره بیش نیستند تا وقتی به زانو دراومدیم رفتیم مذاکره. حالا دوباره همون دور باطل. یکی میگه آبکی یکی میگه کوتاه نمیاییم ولی سفره مردم خالیه سر لین استراتژیها
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
سلام فرمانده و فیلم عنکبوت یک قیاس مع الفارق است که از هیچ جنبه ای قابل قیاس نیستند!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
قطعنامه شورای حکام قبلا کاغذ پاره بود و کلی مشکلات برای کشور ایجاد کرد، حالا می دیگه گه آبکیه!!! خدا بخیر کنه!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
سازمان تبلیغات اسلامی خیلی وقته کارکردی ندارد ولی حذفش باعث حذف چند شغل مادام العمر میشه که مورد علاقه بعضی هانیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
آقای رییسی بودجه سالیانه سازمان تبلیغات اسلامی یه استان کوچک مانند خراسان جنوبی ۲۳ میلیارد هست ، سازمانی که بجز مراسم ۲۲ بهمن و روز قدس ۳۶۳ روز سال بخور و بخواب هستند، میدونی چرا رتبه بندی معلمان رو اجرا نمیکنی ، میدونی چرا بعد ا ز ۱۱ سال ، سه دولت معلمان رو فریب دادن ، میدونی چرا زورتون میاد حق معلم مظلوم رو بدین ، میدونی چرا یکسال بعد حق التدریس و حق امتحانات معلمان رو می‌دهید، میدونی چرا آخر از همه ته دیگ و سوخته ها به معلم میرسه ، فقط بخاطر اینکه ۵۲ نهاد خودساخته دارن حق معلم مملکت رو میخورن و .معلم می‌خندن، افراد مثل نادران و شریعتی و عرب اسدی جلوی معلمان قد علم می‌کنند، و یه عده بی کفایت تورم مملکت رو به معلم نسبت میده؟؟ خدایا شکر رتبه بندی اجرا نشد تا ابن تورم رو دوباره دقل بازان به معلم نسبت بدن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
بدون شک رتبهدبندی بخاد حقه بندی اجرا بشه آموزش و پرورش جهنم میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
رییسی بورس شدهکوره پول سوزی ملت ؟؟؟
حیا کن ، فاتحه ملت و مملکت رو خوندی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
متاسفانه بجای انتخاب استراتژی مناسب همه شروع به خط و نشان کشیدن و مشکل تر کردن پروسه هسته ایی کردن و این در نهایت به نفع تندرو ها و اسرائیل هست و بدتر شدن وضع اقتصادی ما
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
همه چی از نظر شما ابکی است
فقط میدان
|
Germany
|
۰۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
همین تغییر رفتار یونان در آزادی نفت ایران بخوبی و روشنی اثبات کرد که فعلا تنها روزنه امید برای تحرک و پویایی و بالندگی در سیاست خارجی کشور فقط و فقط و فقط به میدانه نه دیپلماسی
و مشخصا به ابتکارات حکیمانه و داهیانه شخص مقام معظم رهبری و سپاه و خود رییس جمهوره
وگرنه در دوران رکود و انفعال و ناکارآمدی شدید و فاجعه آمیز و خسارتبار دستگاه دیپلماسی که ویرانه ایست باقیمانده از کاسبان برجام
هیچ امیدی به دیپلماسی نیست که نیست و
متاسفانه همچنان بطرز مشکوک ! و غیرقابل درک و هضم ! همچنان فداییان قسم خورده و سینه چاک ظریف و روحانی همچنان در مهمترین و حساس‌ترین مناصب مهم و حساس وزارتخانه و سفارت ها حتی در مهمترین کشورها حفظ و ابقا می شوند و یا
حتی مدیران و سفرای جدید هم باز از میان همان حواریون برجامیون ظریفیسم انتخاب و منصوب می شوند….
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۱۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
شب درازه ولی متاسفانه فرصتها از دست رفته و میره . دنیا هم منتظر ازمون و خطای نمیمونه
ramin
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
یکم بیشتر از خودتون تعریف کنید...بخدا حیفه ... دارید از حجب و حیا تلف میشید....
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
قطعنامه ها آبکی است. شعارهای احمدی نژادی شروع شد. دو سال دیگه باز قهرمانانه برمی گردیم سرجای سی سال پیش.
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
وقتی تورم ۵۰ درصد
و سود بانکی ۲۰ درصد است
یعنی ضرر ۳۰ درصدی مردم
حالا چرا دولت باید از پولهایی که در بانک گذاشته شده سود بگیرد
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
آقای جلالی گفته است که قطعنامه های شورای حکام آبکی است. به ایشان یادآوری میکنیم که آقای احمدی نژاد هم قبلا اینگونه قطعنامه ها را کاغذ پاره نامیده بود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
سلام فرمانده هم که کپی از یه ملودی عراقی از کار دراومد بذون ذکر منبع هم میشه سرقت ادبی
یعنی یه کار درست تمیتونید انجام بدید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
برو جوک نگو اون بعد از سلام فرمانده خوندن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
شما که نونتون تو همین قطعنامه‌های آبکیه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
جلالی
برا شما تحریم ها هم آبکی است و هم نونکی .ولی برای مردم کمر شکن.
امین
|
France
|
۰۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
حرامیان در حال غارت و چپاول هستن ولی... روز جزا از آنچه گمان میکنید به شما نزدیکتر است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
به بهانه درج سخنان جناب كعبي در همين صفحه !!
--------------
يادش بخير ،آن چند سالي كه خواننده روزنامه اطلاعات بوديم ! از جمله مطالب خواندني آن سالها ،ستون كوچكي بود از آنِ مرحوم گل آقا ( شادروان كيومرث صابري ) با عنوان : « دو كلمه حرف حساب » ، اولين مطلبي كه بنده در موقع تورق روزنامه مشتاق خواندن آن بودم ، همين ستون كوچولوي دو كلمه حرف حساب بود ! ... و هميشه هم اين سؤال برايم مطرح بود كه اگر همه ما فرزندان بابا آدم و ننه حوا از همان زمان اختلاف هابيل و قابيل تا الي يوم القيامه عادت داشتيم كه هميشه در صحبت ها و سخنان مان دو كلمه حرف حساب بزنيم ، أيا وضعيت روزگار ما اشرف مخلوقات در اين دنياي فاني و بر روي اين كره خاكي از اول تا آخر دنيا چگونه بود ؟ ... به گمانم همين زمين خدا هم براي ما بهشت برين بود ! .. به نظر شما اين گونه نبود ؟!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
جناب مهاجری، روزنامه شما چه خدمتی میکند و چه مقدار بودجه برایش صرف میشود؟
ناشناس
|
United States of America
|
۰۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
حال کردی:)
ناهار خوردی؟
فکر کنم خوردی که از شکم گشنه های مملکت خبر نداری
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
اقای منظور

دقیقا منظورتو بگو
بگو تشابه فامیلیه
محسن
|
Belgium
|
۰۲:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
این نماینده دولت راست می گوید قطعنامه سازمان ملل ابکی است ولی نمی دانم چرا وضع اقتصاد ایران را هم ابکی کرده است!!؟
س ج
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
آقای سخنگوی دولت ،دروغ بس است.ریس دولت یا نتونسته به قولهاش عمل کنه و یا از اولش دروغ کفته! لااقل شهمت داشته باشید راست بگوییید
ناشناس
|
Japan
|
۰۵:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
این سرودهم که انقدردربوق وکرناکردیدکپی ازآب دراومد!دقیقاازیک قطعه که درجشن تکلیف دختران عراقی تولیدشده کپی کردیدیعنی موبه مو!!
امیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
ایت الله کعبی که سرود سلام فرمانده را پاسخی محکم علیه فیلم عنکبوت مقدس می دانند ایا اصلا این فیلم رادیده اند ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
به سپرده حقیقی سود ندهید بابت کاهش ارزش پولی که نزد بانک میگذارد پولش را بدهید یعنی معادل تورم اگر بانک اسلامی است اگر هم نیست که هر چه شما بگید درسته
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
اولا هزینه های گروه هایتان افزایش داشته وگرنه هزینه های جهانی امچنان افزایشی نداشته که تمام پول نفتمان را ببلعد
دوما آقای جلالی از کدام کشورهای مسلمان صحبت می کنند
اکثر کشورهای اسلامی با اسرائیا رابطه دارند
حتی عربستان هم در حال مذاکره است
شما قافیه را باختید ولی هنوز قبول نمی کنید
در شورای حکام یک کشور مسلمان رای منفی نداد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
قطعنامه برای شما آبکی است ولی برای مردم !!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
چون آقازاده ها خرجشون بالاست و سهم بیشتری برمیدارند واسه همین هر چی نفت و فرآورده بفروشید به نام حمایت از آرمان ها می‌ره تو جیب آقازاده ها
همه آقازاده ها خرج کن هستند نه کاری انجام میدهند و نهدر صنعتی وارد می شوند تا درآمدی کسب کنند فقط از راه رانت پول در میارن
سیدمحسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
سازمان مالیاتی واقعا سازمان عجیبی است خدا به مردم رحم کند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
یارانه دهم وبیستم ماه را حذف کردند حالا باید منتظر اعلام سازمان* و*بنشینیم. چرا *و*چون نه در کشور مدیدیت داریم نه برنامه ریزی.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
واقعا سخنگوي دولت در مورد سفره مردم ، توانسته يك جمله درست بگه ؟
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
چندین سال است که می گویند مشکلات از تحریم است ولی آقای احمدی نژاد گفت این ها کاغذ پاره است ولی همین کاغذ پاره ها پدر مردم را درآورد ولی آقازاده ها تریلیارد شدند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
ایراهیممود رئیسی نژاد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
دکتر آیت اله رئیسی:
هر تعداد قطعنامه خواستید صادر کنید
پدر ملت را خیلی وقته درآوردیم‌
و از این بدتر دیگه نمیشه
قطعنامه دانتان را پاره کنید هی صادر کنید
ما قدمی عقب نشینی نمیکنمی
آب را بریزید جایی که میسوزه
بهزاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
تا زمانیکه مسیولین برای صحبت های خود نیاز به مستند نداشته باشند ولی مردم نیاز به هزار راه اثبات برای بدیهیات ,وضع همین است.
اگر آبکی نبود ,چه ؟
صحبت کردن مسئول با یک صحبت دور همی از سر سرگرمی خیلی تفاوت دارد .ما هی بگوییم نسئول ولی آخر نمی‌فهمیم مسئول چیست.
محمد ت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
اگر ابکی است چرا دو دوربین را خاموش کردین؟ همه اش را خاموش کنید اگر راست می گویید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
کاری کردن که مردم عنکبوت مقدس را از زیر سنگ هم شده پیدا کرده و تماشا کنند.اصلا اگر این همه حساسیت نشان نمی دادند اکثر مردم از آن فیلم پیام توهین آمیزی دریافت نمی کردند.
محمد ت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
بابای ما خیلی پولداره هفته ای یکبار تا سرکوچه می بره پیاده دو تا سنگ پرت می کنیم تو جوی اب برمی گردیم چقدر باید مالیات پرداخت کنیم ممنون؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
بنده تا حالا نديده ام كه يك روحاني يك جا اعتراف كنه كه ما اشتباه كرديم
ما درست عمل نكرديم
ما فلان جا شكست خورديم
روحانيون هميشه و در همه جا درست عمل كرده اند
هميشه پيروز بوده اند
هميشه دشمن را شكست داده اند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
آبکی هست برای شما که تمام ایل و تبارتون رو فرستادید آمریکا و کانادا
مردم بدبخت میمونن و فقر و فلاکت و ناامنی و بی عدالتی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
می‌خواهیم قیمت تن ماهی را به ۴۵ هزار تومان برسانیم

اون وزیر و مسیولی که گفت فقط 4 قلم کالا افزایش پیدا می کند کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
دروغ است
معوقات 1400 بازنشستگان کشوری را هنوز ندادید
بزگتریت مشکل شما1- مشکل مردم را نمی فهمید ودرک نمی کنید که داشتن فرزند بیکار دانشجو حقوق پول جیبی 1 روز فرزند خودتان را به میدهید
2- قانون را عمل نمی کنید
3- رای دیوان عدالت اداری صادره بازنشستگان کشوری را اجرا نکردید
4--مدغی ومغرور هستید
5- باعث تحریک بازنشستگان با عدم اجرای قانون شدید تا به حیابان ها بریزند وهجوم به استانداریها و.... بیاورند
6- تا بازنشستگان به تهران نیامدند به قانون عمل کنید واز بی توجهی به مردم بترسید و توبه نمایید که فردا دیر است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
قراربودجلوی خام فروشی گرفته بشدنشدکه هیچی دربدرهم میگردن برامشتری آقای سخنگوپس چرامیگیدازروزی که یارانه دادیم قدرت خریدمردم رفته بالا؟گرونی فقط برادولته پس مردم چی؟
دانیال
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۱۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
برای توی نماینده آبکی هست برای مردم طعم خون داره.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
چرا امار نظرات موافق + و مخالف- را نشان نمی دهید تا مخالفان سلام فرمانده رو سیاه گردند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
کعبی !
اول سلام فرمانده اختراع شد بعد عنکبوت مقدس
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
قطع نامه شوراي حكام أبكي است !! ... نماينده مجلس !!
--------------
البته « آبكي » بودن فقط مختص قطع نامه شوراي امنيت نيست ! خيلي چيزها ممكنه آبكي باشه ! مثل چي ؟ مثل ماست اكبر آقا سوپري كه آبكي است ! خدا رحمت كنه مش غفار پدر اكبر آقا ! ماستي مي بست كه وقتي در ظرف مي كشيد انگار هر بار يك تكه پنير در ظرف مي گذاشت ، با آن كه مغازه اش ،
« بقالي » بود ، اما اكبر آقا با آن كه مغازه اش « سوپري » است ماستش آبكي است ! ... ديگه مثل چي ؟ مثل برخي شيرهاي بعضي كارخانجات است كه آبكي است ! شير آنهايي بود كه وقتي در ظرفي مي جوشانديم و تناول مي كرديم چربي هاي ته ظرف با يك مكافاتي پاك و تميز مي شد !! ... خب ! اين هم از اين ... ديگه چي آبكي است ؟ به حضور انورتان كه عرض كنم ، توليد برخي خودروها ، خودرو از كارخانه تحويل مي گيري بايد يك راست ببري تعمير گاه ! ... پس معلومه كه آبكي است !
-- آقا سهراب ! مبارك باشه ... بالاخره ماشينت تحويل گرفتي ! ...شريني ش يادت نره ! ... ميگم آقا سهراب با اين ذكر خيرهايي كه ما از كيفيت خودروها مي شنويم و يا مي بينيم ، حالا شما سوار ماشين هستي يا خداي نكرده ماشين سوار شما شده ؟ منظورم اينه كه هي اذيت ميكنه و بايد هلش بدي تا تعمير گاه ؟ و هي التماس اوسا قاسم مكانيك بكني كه نگاهي به ماشينت بيندازه ؟ ... ها ؟!
-- چه عرض كنم آقا هاشم ... گهي زين به پشت و گهي پشت به زين !
-- بسيار عالي ! .. آبكي بعدي چي باشه ؟
-- بله ... بله ... آبكي بعدي خربوزه هست ! همين دو سه روز پيش بود كه مادر عيال و پدر عيال آمدند خانه ما ،براي يك سري مذاكرات و شور و مشورت !! باور نمي فرمايي ، خربوزه كيلو ١٢ هزارتومن آبكي در اومد ! ... متوجه هستي برادر ؟ كيلو ١٢ هزارتومن ... انگاري آب حموم .. ديگه مجبور شديم مقداري شكري به خربوزه ها اضافه كنيم تا قابل خوردن باشه ... آنهم شكر لاكچري !
-- جالبه ! ... حالا مي رسيم به آبكي بعدي !
-- حضور شما كه عرض كنم آبكي بعدي بعضي حرف ها و صحبت هاست كه ممكنه آبكي باشه ! مثل چي ؟ مثل همين چند ماه پيش بود كه دانشمنداني چند گفته بودند كه يك جرم آسماني با سرعت زياد به طرف زمين در حركته و احتمال داره با زمين برخوردكنه و كره ارض را كن فيكون كنه اما خوشبختانه بيش بيني شان آبكي در اومد!... و بعد گفتن كه آن جرم آسماني گويا با فاصله از زمين دور شده !! خدا رحمت كنه زن عمو طوبي ! آن مرحومه هميشه به بچه هاش مي گفت كه : معقول حرف بزن ! ... البته كاملاً معلومه كه منظور ش اين بود كه حرف هاي بچه ها آبكي نباشه ! ... همه چيز را به هم نبافن !!
-- اين هم جالبه ! .. حالا نوبت ميرسه به آبكي بعدي ...
-- ببخشيد برادر ! به نظرم ديگه كافيه ... ميترسم روده درازي بكنم و صحبت هاي خودم هم آبكي بشه !
معذورم بدار ... با اجازه ... عجالتاً خدا نگهدار !!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
یعنی اول پاسخ را ساختید بعد سوال تولید شد؟
ناشناس
|
United States of America
|
۱۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
فوری فوری
آقای کعبی شعر سلام فرمانده کپی شده از یک شعر عربی است میتونید کلیپ رو ببینید تو اینکار میگن سرقت اثر خودتان بررسی کنید و جواب بدهید؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
چرا افزایش صادرات نفت در سفره مردم نمایان نشد؟
چه کسی میگوید نمایان نشده است پس اینیکه روزبرو قدرت خرید عده ای مخصوصابازنشستگان و انهائی که درامدی ندارند کم میشود دلیل بر چیست
نمایان شده خوب هم نمایان شده منتها برعکس
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
قطعنامه شورای حکام «آبکی» است
همانطور که سخنان یکی از مسولین وزارت کار برای اضافه حقوق بازنشستگان ( کشوری )آبکی در امد
شمعدانیان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
چه خبر از عبدالباقی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
آقای کعبی و شمخانی
بهترین پاسخ خوب و دفاع
حقوق و معیشت مردم است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
اینکه عنکبوت مقدس را با اینهمه گاف جایزه کن دادند سیاسی است همه ما قبول داریم و انتقاداتی هم به او وارد است
اما ارتباط دادن او با سلام فرمانده هم غلط و عجیب است
امام رضا (ع) در نزد همه چه سیاسی و چه غیر سیاسی و چه مدافعان نظام و چه مخالفان نظام قابل احترام و مقدس است اما برخی از مخالفان عنکبوت مقدس با ارتباط عنکبوت مقدس با بی احترامی به امام رضا خواسته یا نا خواسته دارند قبح بی احترامی به امام رضا را می شکنند که شکستن قبح آن بدتر از توهین به امام رضا است و شبیه حکم زنا را دارد که تا وقتی ۴ شاهد برای آن مسجل نشود نباید بیان و قبح آن شکسته شود
اگر نسبت به عنکبوت مقدس اعتراض دارید خوب اعتراض کنید اما نه به دروغ و نه به شکستن قبح چیزی که واقعا در آن وجود ندارد
اعتراض کنید به واقعیتی که در آن وجود ندارد هر چند که در عنکبوت مقدس واقعتی را به نمایش گذاشته است که واقعا وجود داشته وشخصیتی بر اساس اعتقادات خودش مرتکب جنایت شده و کسی هم منکر آن نمی شود که در این فیلم قدری اغراق شده است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
غربی ها مگر کارهای اسزائیل را در زمینه هسته ای تایید نمی کنند؟ و یا اگر هم تایید نمی کنند از لحاظ عملی با او کاری ندارند پس ما هم باید مثل اسرائیل در زمینه هسته ای عمل کنیم یعنی هر کاری که آنها در زمینه هسته ای انجام می دهند ما هم همان کار را انجام دهیم و جامعه جهانی که ظاهر آمریکا و فرانسه و انگلیس هستند اگر توانستند جلوی اسرائیل و دیگر کشورها را در زمینه هسته ای بگیرند حق دارند جلوی ما را هم بگیرند وگر نه سرجایش بتنشیند و زر و ... زیادی نزنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
داستان گرانی کالا و درآمد مثل داستان گشتاور در خودرو است یعنی گرانی کالا ها با این درآمدهای کم در ظاهر ممکن است به نفع تولید کننده و فروشنده باشد اما در اصل به ضرر آنها است و با افزایش هزینه کالا ها درصد خرید مردم کاهش می یابد و سود فروشنده و تولید کننده هم کم می شود
اگر کسانی که دنبال کسب درآمد و سود بالا هستند از هوش بالایی برخوردار بودند می فهمیدند که افزایش هزینه ها تا یک جایی برای آنها پرسودتر است که می توان به آن نقطه گشتاور گفت و نقطه گشتاور جایی است که درآمدهای مردم کفاف هزینه ها را بدهد و یا از لحاظ روانی مردم پذیرش قیمت آن کالا را داشته باشند
مردم هم برای کنترل تورم حبابی تا می توانند باید رغبتی به خرید کالاها با قیمت بالا نداشته باشند و فراموش نکنیم که یک دست صدا ندارد و لازم هم نیست کسی خودش را وارد فاز قحطی زدگی کند همین که در حد مورد نیازش و کمی اندک و در حالت صرفه جویی خرید و مصرف کند کافی است و مثلا یک هفته ماست نخوردن زیاد تفاوتی ندارد و یا روغن کمتری در غذا ریخته شود طعم غدا تغییری نکند اما هنگامی که ۷۰ میلیون جمعیت دارای چنین خصیصه ای شوند کارهای بسیار بزرگی انجام می شود که هیچ نهاد نظارتی و مسئولی قادر به انجام آن نیستند
شاید یکی از علت هایی که خدا اسراف کاران را دوست ندارد بخاطر همین دلایل باشد و نظر او بر راحتی مردم بوده است
الله لایحب المسرفین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
اونا ماروتحریم می کنن صدهامیلیارددلاراموالمون رو بلوکه می کنند توسوریه و حتی کشورخودمون افرادمون رو ترورمی کنندو..... هیچ باکی نیست به نام خداو ملت بزرگ ایران با ساخت و اجرای سرود سلام فرمانده همه این ظلم و ستم هاشون رو جبران می کنیم . دیگه دوران بزن دررو تموم شد بدبخت شدید ......
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
صدا و سیما همیشه مسائل را یکطرفه بخورد مردم می دهد
چرا نباید افرادی که موافق عنکبوت مقدس هستند نباید حرفشان ولو غلط و اشتباه از صدا وسیما شنیده شود و مردم دچار یکطرفگی خبرها نباشند
رسانه ها در کشور ما آزاد نیستند و اگر آزاد بودند رسانه هایی مثل بی بی سی و اینترنشال در کشور نمایندگی داشتند و مردم به اندازه کافی بالغ و عاقل هستند که تفاوت شایعه و دروغ و راست را تشخیص و دچار احساسات غلط نشوند و شبکه های اجتماعی هم به اندازه کافی غیر قابل کنترل هستند که مردم از تمام اخبار آنها باخبر باشند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
احمدی نژاد هم قطعنامه ها را کاغذپاره خواند و خیلی ها هم برای او کف و سوت و صلوات فرستادند اما نتیجه آن تحریم ها و برجامی شد که نتیجه آن دلاری شد که از ۱۲۰۰ به ۳۰ هزار تومان رسید و تا الان کشور گرفتار آن است و پدر مردم را درآورده است و اگر نظام را به لبه پرتگاه نرسانده باشد اما چالش بزرگی برای او شده است
هیچ کس دلش نمی خواهد کشور مرعوب و تحت سلطه بیگانگان باشد اما همین هیچ کس دوست ندارند حرف های ناپخته و چرندیاتی از مسئولین صادر شود که خیالی و دهان پرکن و تحریک کننده باشد
مسئولین باید عاقل باشند و مشکلات خودشان با دیگر کشورها را عاقلانه حل کنند و از دو نفر آدم پخته در سیاست و بین الملل مشورت بگیرند که اوضاع را بدتر نکنند و مثل دیگر کشورها باشند
ما نمی خواهیم تاپ ترین کشور باشیم فقط می خواهیم یک کشور نرمال از بین بسیاری از کشورهای نرمال باشیم
ما مردم نوکر نمی خواهیم ضمن اینکه آقا بالاسر هم نمی خواهیم و فقط کسانی را بعنوان مسئول می خواهیم که در مقابل این پولی که می گیرند کار درست تحویل ما بدهند و درستکار باشند و اگر بلد نیستند اجازه بدهند کسانی بیایند که در مقابل این حقوقی که می گیرند کار درست تحویل مردم بدهند و از درون معتقد باشند که آنها کارگزار مردم هستند نه افراد خاص و بعضا کسانی که وجدان درست و حسابی هم ندارند
حامد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
" رفع تحریم‌ها نیاز اصلی آمریکایی هاست نه ما"
اگر منظورتان از ما جنابعالی و اطرافیانتان است شاید درست باشد ولی اگر منظور از ما مردم ایران هستند که خدا دروغگو را هدایت کند.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # فوتبال ساحلی ایران # دعای روز پنجم رمضان
آخرین اخبار
وب گردی