بازدید 9479

انتشار کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی

کد خبر: ۱۱۲۱۵۱۸
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۴ 29 May 2022

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از انتشار کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: داوطلبان در روزهای ۱۰ تا ۱۴ خرداد می توانند اعتراض به سوالات آزمون را ارسال کنند.

به گزارش مهر، دکتر محمدمهدی نوروز شمسی افزود: آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ در ۳۴ حوزه امتحانی برای ۴۳ رشته و ۱۱ مجموعه در دانشگاه‌های علوم پزشکی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روزهای ۵ و ۶ خرداد برگزار شد.

وی افزود: تعداد ۵۹ هزار و ۴۶۴ نفر در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ ثبت نام کردند که با توجه به آمار شرکت کنندگان در دو رشته، در نهایت تعداد ۶۴ هزار و ۱۷۳ نفر در آزمون شرکت کردند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی امروز یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir منتشر شده است و داوطلبان می توانند آن را مشاهده کنند.

وی گفت: داوطلبان می توانند در صورت داشتن اعتراض به سوالات، اعتراض خود را به صورت اینترنتی از ساعت ۱۸ روز دهم خرداد تا ساعت ۱۲ ظهر ۱۴ خرداد به آدرس اینترنتی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir ارسال کنند. پس از بررسی سوالات آزمون و اعتراضات کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ اعلام می شود.

نوروز شمسی اظهار داشت: ظرفیت پذیرش به همراه کارنامه علمی مرحله اول در نیمه اول تیرماه اعلام می شود. انتخاب رشته کلیه داوطلبان به همراه انتخاب رشته محل مخصوص استعداد درخشان بدون آزمون نیز در نیمه اول تیرماه انجام می گیرد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
وب گردی