بازدید ۳۲۶۷۱
بر اساس مصوبه جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا استان تهران، مدارس، دانشگاه‌ها و اداره‌های این استان فردا چهارشنبه، ۴ خردادماه تعطیل اعلام شد. تصمیمی که تقریبا برای امروز نیز اجرایی شد با این یادآوری که دیروز خبر تعطیلی مدارس اعلام شد و تعطیلی دانشگاه ها و ادارات به ظهر امروز کشید تا بسیاری را شگفت زده و حتی عصبانی کند!
کد خبر: ۱۱۲۰۶۲۳
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۱ 24 May 2022
مدارس، ادارات و دانشگاه‌های تهران و البرز فردا تعطیل استسجاد مهدیخانی - با تداوم آلودگی هوا، کمیته اضطرار آلودگی هوا در برخی استان‌ها تشکیل جلسه داد و تصمیماتی اتخاذ کرد که از جمله آن‌ها تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات برخی استان هاست.

طرح ترافیک تهران فردا برقرار است
عبدالمطهر محمدخانی، سخنگوی شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: تعطیلی تهران به دلیل آلودگی هوا است و طرح ترافیک هم ابزاری برای کنترل آلودگی هوا به شمار می‌رود و بر همین اساس لغو نخواهد شد. آن دسته از شهروندانی که طرح ترافیک فردای خود را رزرو کرده‌اند اما از آن استفاده نخواهند کرد می‌توانند با ورود به سامانه طرح رزرو شده را لغو کنند.
به گزارش «تابناک»، بر اساس مصوبه جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا استان تهران، مدارس، دانشگاه‌ها و اداره‌های این استان فردا چهارشنبه، ۴ خردادماه تعطیل اعلام شد. تصمیمی که تقریبا برای امروز نیز اجرایی شد با این یادآوری که دیروز خبر تعطیلی مدارس اعلام شد و تعطیلی دانشگاه ها و ادارات به ظهر امروز کشید تا بسیاری را شگفت زده و حتی عصبانی کند!
 
ای در حالی است که اکنون شاخص کیفیت هوای تهران با قرار گرفتن روی عدد 481، حکایت از وضعیت «خطرناک» برای سلامتی مردم دارد و آن گونه که پیش بینی ها نشان می دهد، احتمالا وضعیت آلوده هوا در روزهای آتی نیز تداوم خواهد یافت. وضعیتی که ممکن است موجب تمدید تعطیلی ها شود.
 

عذرخواهی استاندار تهران از مردم


محسن منصوری، استاندار تهران گفت: بر اساس مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران، فردا چهارشنبه ادارات، مدارس و دانشگاه‌های استان تهران فردا تعطیل شد. پیش بینی دستگاه‌ها از آلودگی فردا این است که نسبت به امروز غلظت آلودگی بسیار کمتر است، اما هوای همچنان بسیار ناسالم است
 
وی افزود: البته اصل بر توجه به سلامتی مردم است و درباره تأخیر در اعلام زمان تعطیلی‌ها باید توضیحاتی ارائه دهم، این که بعضا مردم در پی این تأخیر‌ها دچار مشکلاتی شده اند، باید از آنها عذرخواهی کنیم.
 

بانک‌ها تعطیل نیستند

 
مدارس، ادارات و دانشگاه‌های تهران، البرز همدان و... فردا تعطیل است/ عذرخواهی استاندار تهران از مردم/ تنها امتحانات نهایی برگزار می‌شوداستاندار تهران در پاسخ به پرسش تعطیلی بانک‌ها در استان تهران، خاطرنشان کرد: البته که تعطیلی بانک‌ها به دلیل خدمات رسان بودن آنهامنطقی نیست، اما پیشنهاد می‌شود که حضور کارمندان و پرنسل در بانک‌ها کاهش یابد و مدیران به این مضوع نیز توجه کنند.

بدین ترتیب مشخص می‌شود که فردا بازار سرمایه نیز دایر خواهد بود و بازار بورس به روال همیشه فعال خواهد بود.

براساس تصمیم شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی، فردا چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ تمام شعب بانک‌ها در استان تهران تا ساعت ۱۲ به ارائه خدمت به مشتریان می‌پردازند. همچنین بانک مرکزی نیز فردا تا ساعت ۱۴ فعالیت خواهد کرد.
 

امتحانات نهایی فردا برگزار می‌شود


براساس اعلام اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، کلیه امتحانات داخلی واحد‌های آموزشی، هماهنگ پایه ششم و پایه نهم لغو شده است و امتحانات نهایی هماهنگ کشوری پایه دوازدهم با توجه به اهمیت قرنطینه، حفظ امنیت آزمون و کشوری بودن برنامه امتحانات برگزار خواهد شد.

محسن زارعی، رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی به فارس گفت: با توجه به تصمیم استانداری‌ها و اعلام تعطیلی مدارس در برخی از مناطق و استان‌ها، امتحانات نهایی پایه دوازدهم در حوزه‌های امتحانی سراسر کشور، مطابق برنامه امتحانات از پیش تعیین شده برگزار می‌شود.

مدارس، ادارات و دانشگاه‌های تهران و البرز فردا تعطیل است/ امتحانات نهایی فردا برگزار می‌شود
 

استان البرز فردا تعطیل شد


امیر جاویدپور، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: در جلسه کارگروه اضطراری که شهرستان کرج برگزار شد، با توجه به تداوم آلودگی هوا، فردا چهارشنبه ۴ خردادماه تمامی ادارات و مدارس تعطیل اعلام شد.

وی افزود: بر این اساس تمامی مراکز دولتی، بانک‌ها به جز شعب مرکزی و همچنین دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی به جز امتحانات پایه دوازدهم تعطیل است و آموزش به صورت مجازی برقرار می‌شود.
 

مدارس استان همدان برای دومین روز تعطیل شد


روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: تمامی کلاس‌های حضوری آموزشی در استان شامل کلاس‌های آموزشی مدارس، مراکز آموزش عالی (دانشگاه ها)، بخش خصوصی و مراکز فنی و حرفه‌ای در نوبت صبح و بعدازظهر روز چهارشنبه تعطیل است.

با توجه به مصوبه این کار گروه تمامی کلاس‌ها فردا چهارشنبه تعطیل است و حضور در مراکز آموزشی تنها به منظور شرکت در آزمون‌های پایانی در همان ساعات آزمون صورت می‌گیرد. همچنین‌تمامی مهد کودک‌های استان همدان چهارم خرداد ماه تعطیل هستند و فعالیت ورزشی در فضای باز ممنوع است.
 

ادارات ۱۳ شهرستان آذربایجان‌شرقی فردا تعطیل است

 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به تداوم آلودگی هوا و بر اساس تصمیمات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی ۱۳ شهرستان استان فردا (چهارشنبه) تعطیل است؛ ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان‌های تبریز، اسکو، آذرشهر، عجب شیر، بناب، مراغه، ملکان، میانه، هشترود، چاراویماق، بستان آباد، شبستر و ورزقان فردا تعطیل خواهد بود.

محمدباقر هنربر روز در ادامه تاکید کرد که سایر بند‌های تصمیمات جلسه کار گروه اضطرار در روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ همچنان به قوت خود باقیست، که معنای آن، لغو همه امتحانات مدارس از نوبت بعدازظهر امروز تا پایان هفته، به جز امتحانات نهایی است و همچنین تعطیلی تمامی مراکز آموزشی و دانشگاهی.
 

تعطیلی مدارس و آغاز فعالیت ادارات با ۲ ساعت تاخیر در جنوب و مرکز آذربایجان‌غربی

 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: ادارات مرکز استان و شهرستان‌های جنوب با ۲ ساعت تاخیر از ساعت ۹ آغاز می‌شود. در صورت نامساعد بودن شرایط تصمیم برای تعطیلی ادارات گرفته خواهد شد.

یاسر رهبردین در جلسه اضطراری آلودگی هوا افزود: مدارس تمامی مقاطع شهر‌های جنوب و مرکز آذربایجان‌غربی تعطیل و مراکز آموزش عالی نیز تعطیل است.

ادارات و دانشگاه‌های کیش تعطیل شد

 
با افزایش غلظت گرد و غبار در سطح جزیره کیش، کلیه ادارات، نهادها، سازمان، شرکت‌های تابعه، بانک ها، بیمه ها، تالار بورس، دانشگاه و مدارس "به جز مقاطعی که امتحان نهایی و هماهنگ دارند" روز چهارشنبه، چهارم خرداد، تعطیل است.

ستاد مدیریت بحران کیش وضعیت این جزیره از لحاظ شاخص آلودگی هوا را در سطح نارنجی اعلام کرد.

ادامه تعطیلی مدارس زنجان به علت آلودگی هوا

 
فعالیت‌های آموزشی در تمامی مدارس استان زنجان فردا چهارشنبه به علت استمرار آلودگی هوا در نوبت‌های صبح و بعد از ظهر تعطیل و ادارات و دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها و دانشگاه‌ها (جز در شهرستان خدابنده که تعطیل است) به استثنای دستگاه‌های امدادی، بهداشتی و درمانی، خدمات اضطراری، مراکز نظامی و انتظامی از ساعت ۱۰ شروع بکار خواهند کرد.

مهدی ورقایی مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان افزود: امتحانات داخلی تمام دوره‌ها لغو و تاریخ برگزاری آن متعاقباً توسط مدیران مدارس به دانش آموزان اطلاع‌رسانی خواهد شد البته امتحانات نهایی پایه دوازدهم در تمامی مدارس استان برگزار خواهد شد.
 

ادارات، مدارس و دانشگاه‌های کردستان فردا تعطیل است

 
بر اساس تصمیم ستاد مدیریت بحران کردستان و با توجه به تداوم آلودگی هوا، تمام ادارات و سازمان‌های دولتی، مدارس، مراکز آموزش عالی، بازار و اصناف و مراکز صنعتی سراسر استان، فردا چهارشنبه چهارم خرداد تعطیل است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، امتحانات دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی در روز چهارشنبه چهارم خرداد به جز امتحانات نهایی پایه دوازدهم لغو و زمان بعدی برگزاری آن اطلاع رسانی می‌شود.

مدارس و ادارات استان مرکزی برای دومین روز متوالی تعطیل شد

 
رئیس امور آزمایشگاه‌های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: آلودگی هوا و افزایش آلاینده‌های هوا، مدارس تمام مقاطع تحصیلی شهر و روستا، دانشگاه‌ها و ادارات این استان را برای دومین روز متوالی در روز چهارشنبه چهارم خرداد تعطیل کرد.

علیرضا محرابیان افزود: در راستای این تصمیم، تمام مدارس در همه مقاطع به جز امتحانات پایه دوازدهم، دانشگاه‌ها و ادارات به جز دستگاه‌های امدادی و خدمات رسان فردا چهارم خرداد تعطیل است، اما بانک‌ها به جهت انجام امور ضروری مردم و هماهنگی با سیستم بانکی کشور، مطابق دستورالعمل کشوری باز است.

مدارس و دانشگاه‌های کرمانشاه فردا تعطیل است

 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: تمامی مهد‌های کودک، مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان فردا (چهارشنبه چهارم خرداد) به دلیل آلودگی هوا تعطیل شد.

غلامرضا شهبازی افزود: به دلیل تداوم آلودگی هوا به واسطه نفوذ ذرات گرد و غبار در جو استان و غلظت بالای آلاینده‌ها، پس از تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا و بررسی نقشه‌های هواشناسی و شاخص‌های سنجش کیفیت هوا، با هدف حفاظت از سلامت و بهداشت هم استانی‌های گرامی، فردا تمامی مهدکودک‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در سطح استان تعطیل است.

تمامی ادارات و مدارس لرستان تعطیل شد

 
همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان‌های استان لرستان به دلیل بالا بودن میزان آلودگی هوا، فردا چهارشنبه تعطیل شد، اما فعالیت بانک ها، دستگاه‌های خدمات رسان و مراکز درمانی به منظور ارائه خدمت به مردم برقرار است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، این تصمیم توسط کارگروه اضطرار آلودگی هوای لرستان اتخاذ شده است و در اطلاعیه‌ای که به همین منظور منتشر شد آمده است که امتحانات تمامی مقاطع تحصیلی مدارس همه نقاط استان فردا لغو و به آخرین روز پس از امتحان پایانی موکول شده است. همچنین امتحانات پایه دوازدهم به دلیل همزمانی با سراسر کشور بدون تغییر، فردا برگزار می‌شود.
 

ادارات همدان با ۲ ساعت تاخیر آغاز می‌شود

 
با توجه به افزایش آلاینده‌ها در استان و آلودگی هوا ناشی از گرد و غبار فعالیت ادارات و دستگاه‌های دولتی در چهارم خرداد با ۲ ساعت تاخیر آغاز می‌شود. طبق اطلاعیه کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوای استان همدان، تاخیر در بازگشایی ادارات شامل حال دستگاه‌های امدادی، بهداشتی و درمانی، بانک‌ها و خدمات اضطراری نمی‌شود.

همچنین با توجه به افزایش آلاینده‌ها در استان و آلودگی هوا ناشی از گرد و غبار، علاوه بر لغو تمامی کلاس‌های حضوری آموزشی در نوبت صبح و بعد از ظهر روز چهارشنبه چهارم خرداد ماه تمامی امتحانات دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی لغو و به زمان دیگری موکول می‌شود. یادآور می‌شود آزمون‌های هماهنگ منطقه‌ای پایه ششم ابتدایی، هماهنگ استانی پایه نهم و سوم متوسطه فنی و حرفه‌ای و امتحانات نهایی پایه دوازدهم طبق برنامه اعلام شده برگزار می‌شود. همچنین تمامی مهد کودک‌های استان فردا چهارشنبه تعطیل است.
 

آلودگی هوا قم را در روز چهارشنبه تعطیل کرد

 
تمامی مهد‌های کودک، مدارس، دانشگاه‌ها و اداره‌های قم به‌جز بانک‌های استان فردا چهارشنبه چهارم خردادماه تعطیل است. همچنین بانک‌ها نیز با حداقل کارکنان فعالیت می‌کنند. 

بنا به اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوا با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده مبنی بر احتمال ادامه یافتن و ماندگاری آلودگی هوا و ذرات گرد و غبار فردا همه مدارس، دانشگاه‌ها و اداره‌های قم به غیر از بانک‌ها و دستگاه‌های خدماتی، اضطراری و امدادی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی فردا تعطیل است. آموزش و پرورش هم اعلام کرد: امتحان‌های مقاطع نهم و دوازدهم که به صورت هماهنگ و سراسری است برگزار، اما بقیه امتحان‌ها به زمان دیگر موکول خواهد شد.
 
تکمیل می‌شود...
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۶
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۴۱
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
کارمندان بانک و شرکتهای خصوصی اکسیژن مصرف نمیکنند که هیچوقت اسمی ازشون اعلام نمیشه ؟
نعمت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
افرادهایی که باعث ایجاد گرد و خاک شده اند را دستگیر کنید
نعمت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
افرادهایی که باعث ایجاد گرد و خاک شده اند را دستگیر کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
بانکها چی؟!به هر حال ما با همکارانمان قرار گذاشته ایم که اگر قرار به تعطیلی ادارات شد نرویم!ظاهرا وقتی مسولین به فکر سلامتی ما نیستند خودمان باید به فکر خودمان باشیم.
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
مدیونید اگر فکر کنید بخاطر گردو خاک نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
وای خوشبحالشون
اهواز با چهار برابر این الودگی باید برن سرکار
خدا چقدر این روزها برای استانم حرص بخورم
چقدر خون جگر بخورم
خوزستان مظلوم
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
نباید تعطیل می‌کردند اگر چهار نفر آلودگی هوا خفه کند چهار نفر است چهار تا نان خور دولت کم می‌شود
اسدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
طبق معمول همیشه کارمندای بانک‌ها جز مردم حساب نشدن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
وقتی یه عده بیسواد میشن مسوول و اصرار به حضوری شدن مدارس و کش دادنش تا خرداد دارن، اینجور مواقع باعث دردسر مردم میشن. حالا هی امتحانا باید به تعویق بیفته. مردم علاف شماهان بیسوادا؟
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
واقعا کارمند بانک از مظلوم تربن اقشار جامعه هستن
اون آقایون که علیه بانک هجمه می کنید بانک ها حتی در بدترین شرایط بازند که مردم راحت باشند و خودشان در کار
بعد که بحث حقوق که میشن می‌آمد باید عدالت باشه
عدالت اینه که راحت داخل خانه وهمسر من با حال مریض سر کار این چه قانونی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
وقتی بانک ها باز باشه که همه مردم میریزن بیرون و تازه همه شرکتهای خصوصی هم باز میکنم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
وقتی بانک ها باز باشه که همه مردم میریزن بیرون و تازه همه شرکتهای خصوصی هم باز میکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
عذر خواهی پذیرفته نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
چاقو دسته خودش را نمی برد.
ناشناس
|
France
|
۱۸:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
گرونی ها و شاهکار سلاخی اقتصادی فراموش شد!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
به خدا بگو خاک رو برداره تا فراموش نشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
همه مردم را دستگیر کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
کلا مـــــــــــــــملکت تعطیــــــــــــــــــله، دو سال با کرونا الانم با ندانم کاری

کم توی طبیعت و بیابون های عراق و سوریه بمب منفجر نکردید! حالا باید ریز گردهاش رو تحمل کنید

از بنزین های بی کیفیت گرفته تا سوزاندن مازوت و گاز و گازوییل برای تولید برق!

و البته نیروگاههای قدیمی که هیچ کجای دنیا دیگه در حال تولید برق نیست

آخه بری به کی بگی که ما داریم گاز میسوزونیم، تا برق تولید کنیم!!!

از همه بدتر که ادعاتون هم گوش فلک رو کر کرده
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
وزارت خانه ها نباید تعطیل شوند چون کار تمام کشور را انجام میدهند
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
با با مردم کار و زندگی دارن !
وزارت خانه ها مثل وزارت علوم و .... را تعطیل نکنید!!
رامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
کارمندان بانک خاک شش دارند . . .
خواهشا تجدید نظر کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
فقط خوزستان این وسط تعطیل نیست .استانی که بیشتر از هر جای دیگر دچار گرد و غبار شده .جناب استاندار ویژه خوزستان چون این استان تجاری است نمی شود ان را تعطیل کنیم. جان مردم هم که همیشه این وسط کشکه
علی
|
United Kingdom
|
۱۹:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
خب توضیحات آقای استاندارمون رو هم می نوشتید بفهمیم تا ظهر داشتن چی کار می کردن ؟؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
مسئولین استان قزوین واقعا بی مسئولیت هستند با این حجم آلودگی از این ور همدان تعطیله از اون ور البرز و تهران قزوین سرگردانه و هنوز تصمیمی نگرفتن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
این اولین باری نیست که با وجود آلودگی و ناسالمی هوا استاندار تهران از تعطیلی کردن طفره می روند و این نشان می دهد که سلامتی مردم برای ایشان هیچ اهمیتی ندارد و بایستی ایشان توسط دولت و مجلس بازخواست شوند و عذرخواهی ایشان قابل پذیرش نیست یکی از دسته گل های ایشان در تهران افزایش ساعات کاری کارمندان است که عملا تاثیری برای خدمات رسانی به مردم نداشته و ندارد و فقط باعث افزایش هزینه های دولت و افزایش ترافیک و به هم ریختگی روحی و روانی کارمندان و حضور کمتر کارمندان در کنار خانواده می باشد چرا که کارمند در تهران با وجود ترافیک بایستی ساعت ۶ صبح از خانه خارج و ساعت ۶ عصر به خانه برگردد یعنی ۴ ساعت(نصف ساعت کاری) در راه است یعنی کارمندان تهرانی روزی ۱۲ ساعت کار می کنند واین جایی دیده نمیشود و هزینه ایاب و ذهاب پرداختی هم مثل یارانه شده و آنقدر کم است که جوابگو نمی باشد و با این شرایط حقوق های کم دولت هر سال حداقل افزایش حقوق را با توجه به تورم در نظر می گیرد و متاسفانه این نابسامانیها در تمام قسمت ها و مدیریت ها دیده می شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
کرمانشاه چرا تصمیم گیری نشده؟هوا بسیار خاک آلود و تنفس سخت شده
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
تنها امتحانات الهی در حال برگزاری است ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
عذر خواهي استاندار تهران از مردم !!
-------------
عرض مي كنم كه اين « عذر خواهي » هم چيز بسيار خوبيست ! اگر اين عذر خواهي نبود نميدانم
كه برخي از مسئولين ما چه جوابي براي مردم داشتند !! طرف خيلي كارها را خراب كرده حالا با يك عذر خواهي ناقابل مي خواهد ماله كشي كند !!
-- عرض مي كنم كه مسئول مربوطه ، حالا اين پروژه رو حساب و كتاب هست ؟ اين قدر بودجه هزينه مي كنيم و اين قدر وقت و نيرو صرف مي كنيم آيا جواب مي دهد ؟ نكنه يك وقت زبانم لال زبانم لال ، اين هم تلاش و هزينه ووقت و تبليغ جواب نده و هدر بره و ..
-- غصه نخور برادر ! خدا بزرگه ... نااميد شيطونه ... انشا الله كه طوري نميشه ... به نظرم بايد فكر نذر و نذوراتي هم بود ! ... پروژه اگر جواب بده براي ما خيلي خوب ميشه !! اگر خداي نكرده ،
خدا اون ساعت و اون روز را نياره ، برنامه مون با شكست مواجه شد با يك عذر خواهي خشك و خالي سروته همه چيز را بهم مياريم ... خب در آن صورت خدا نخواسته كه پروژه با اين همه وقت و هزينه به انجام برسه !!حتماً مصلحتي بوده كه كار به فرجام نرسه ، ما كه به مصلحت خويش واقف نيستيم دوست عزيز ! ... تا نباشد امر حق برگي نيفتد از درخت !! بله ؟به هرحال همكار عزيز از عذر خواهي غافل نشو و تشويش و نگراني و استرس و هول و هراس به خود راه نده دوست گرامي !!
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
فقط نفس نکشیدن مونده بود که اونم داره حل میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
اهواز خفه شدیم.... استاندار کجاست!؟ خانواده استاندار هم همینجا هستند ؟؟؟ خبرنگارها لطفا بررسی کنند. تهران نصف آلودگی اهواز رو نداره....
رضا محمدیاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
متاسفانه استانداری تهران در بخشنامه های خود فقط به ادارات دولتی و مدارس اشاره می کند در صورتیکه آموزشگاه‌های زبان و موسیقی خودشون رو ملزم به رعایت بخشنامه های مربوطه نمی کنند بنده به اینستاگرام استانداری در اینخصوص دیروز پیام دادم امروز پاسخ دادن اونها بخش خصوصی هستن به ما مربوط نیست به روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان تهران زنگ زدم با لحن زشتی به من پاسخ داده که آقا به ما مربوط نیست در صورتیکه مجوز این آموزشگاهها توسط وزارت آموزش و پرورش یا وزارت فرهنگ صادر میشه ، متاسفانه بچه ها رو اگه ۳ جلسه که به علت آلودگی هوا تعطیل میشه نفرستیم هم ترم رو حذف می کنن و هم شهریه ترم از بین میره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
بانک که تعطیل نیست تمام شرکتهای خصوصی و... باز هستند چون رنگ خون برخی از مردم سرخ نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
چرا بانک ها تعطیل نیستند ؟ حداقل شیفت بگذارید ادارات بانکها رو نعطیل کنید ! چه وضعیه ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
یعنی ادارات و دستگاههای دولتی ( دادگاه،شهرداری،بیمه، دارایی،دفاتراسناد ....)خدمت رسان نیستند و فقط بانکها خدمت رسانند و تعطیلی اونها غیر منطقی!!!!
تصمیمات..... به این میگن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
تمام استان‌های اطراف کرمانشاه فرداد۴ خرداد چهارشنبه بعلت آلودگی هوا کاملا تعطیل شد ما ماندیم کرمانشاه چطور این وسط هواش سالم ماند این جز نوادر هست تبریک تبریک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
برخی آدمها به جای شش دارای خاک شش هستند و لذا کار کردن آنها در این هوا مشکلی نیست. این آدمها شامل کارکنان بانک ها و کارمندان بخش خصوص و کارگران می شوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
در نقشه کیفیت هوای همه کشورها بجز خاورمیانه و دو سه تا کشور آسیایی بقیه سبز و زرد هستند
آشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
کارخانه ها و کارگرها آدم نیستند که تعطیل نمیکنید؟؟؟
خفه شدیم...............
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
ظاهرا کارگران رویین تن هستند و هرگز قرار نیست هنگام آلودگی هوا کارخانجات و بخش خصوصی تعطیل شوند.
وحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
یعنی خودرو ریزگرد تولید می کنه!یا طرح ترافیک پول
تا دروغ در جامعه نهادینه وضع ایران همین!
ناشناس
|
Japan
|
۱۳:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
دراینترنت فیلمی هست که نشان میدهدعواملی درمرزایران وعراق بادستگاههای عجیبی ماسه هارادرهواباسرعت پخش میکنندوتعدادشان هم بسیارزیاداست امکان نداردبد‌ون اطلاع ازداخل ایران باشد!
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
محرم سلمان رشدی سامانه سماح مذاکرات وین بیمه ناباروری
آخرین اخبار
وب گردی