بازدید 11923
۴
واکنش عجیب دستیار دو میلیارد تومانی اسکوچیچ

کریم باقری برای جدایی از تیم ملی خواهان پولش شد!

مگر پول ما را تسویه کرده اند که می گویند از تیم ملی برو یا بمان! هروقت پول ما را دادند انتخابم را می گویم!
کد خبر: ۱۱۲۰۰۸۱
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۶ 21 May 2022

مربی تیم ملی فوتبال ایران به انتقاد از افرادی پرداخت که رقم قرارداد اعضای کادر فنی این تیم را افشا کردند و گفت اولویتش ادامه حضور در جمع سرخپوشان است.

به گزارش تابناک ورزشی، کریم باقری مربی تیم ملی ایران در موقعیتی قرار گرفته است که ظاهراً باید از میان تیم ملی و پرسپولیس در نهایت یک تیم را انتخاب کند، این در حالی است که برخی اتفاقات و حاشیه‌سازی‌ها باعث دلخوری باقری شده است.

البته دستمزد نجومی او در تیم ملی هم باعث دلخوری مردم شده است.باقری درباره بحث حضور همزمانش در تیم ملی و پرسپولیس، قهرمان نشدن پرسپولیس در لیگ، رسانه‌ای شدن مبلغ قراردادش با تیم ملی و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ داده است:

کریم باقری برای جدایی از تیم ملی خواهان پولش شد!

این روزها بحث انتخاب نهایی شما از میان پرسپولیس و تیم ملی خیلی خبرساز شده است. بالاخر تصمیم نهایی‌تان چیست؟

نمی‌دانم الان چرا چنین بحث‌هایی مطرح شده است، آنهم در حالی که ما قراردادی با تیم ملی نداریم. دوستان ابتدا باید برادری‌شان را ثابت و با ما تسویه حساب کنند و بعداً به این بحث پرداخته شود. هنوز با من، وحید هاشمیان، خانبان و قربانعلی‌پور تسویه حساب نکردند و این در حالی است که با مربیان خارجی تسویه حساب صورت گرفته است. هاشمیان الان چند روزی است که در تهران است، چرا کسی با او تماس نمی‌گیرد؟ من واقعاً نمی‌دانم مشکل چیست که برخی دنبال چیزهایی هستند که حاشیه درست شود.

ظاهراً بابت حرف و حدیث‌های چند روز اخیر ناراحت هستید؟

بحث ناراحتی نیست. آقای اسکوچیچ از من خواست که با تیم ملی همکاری کنم و این همکاری در فدراسیون قبلی هم ایجاد شد. حالا بحث نهادهای نظارتی مطرح شده است، اما نمی‌دانم چرا تا دو ماه پیش از این خبرها نبود. نمی‌دانم برخی دوستان چه عجله‌ای دارند که من باید خیلی زود تصمیم خودم را بگیرم. وقتی فدراسیون هنوز با ما تسویه حساب نکرده است، چطور باید از عقد قرارداد حرف بزنیم؟! متأسفانه برخی دوستان می‌خواهند شیطنت کنند تا به منافع شخصی‌شان برسند. تا زمانی که با ما تسویه حساب نکنند نمی‌توانند از قرارداد بستن صحبت کنند و بگویند که آیا می‌خواهم بمانم یا بروم. این صحبت‌ها حرفه‌ای نیست و نمی‌دانم برخی دوستان دنبال چه چیزی هستند.

از مسئولان فدراسیون کسی با شما تماس گرفته است؟

من فقط دو بار با حمید استیلی صحبت کردم و گفتم که باید با ما تسویه حساب کنند.

 اگر با شما تسویه حساب کنند و قرارداد جدیدی برای تیم ملی پیشنهاد بدهند، در نهایت پرسپولیس را انتخاب می‌کنید یا تیم ملی؟

همه می‌دانند اولویت من پرسپولیس است و یک فصل دیگر هم با این تیم قرارداد دارم. من مشکلی در پرسپولیس ندارم و بودن در این تیم بزرگ برایم افتخار است. در ضمن منتی هم سر هیچ کس نمی‌گذارم. من در پرسپولیس راحت هستم و دوستانم در این تیم هستند. اگر یحیی گل‌محمدی صلاح بداند در خدمت تیم هستم و اگر هم اتفاقی غیر از این افتاد جدا می‌شوم. فعالیت در تیم ملی هم برایم من افتخار است، ولی همه می‌دانند که اولویت من پرسپولیس است.

 هفته گذشته هم دستمزد شما در تیم ملی رسانه‌ای شد. در این مورد چه صحبتی دارید؟

آیا مربیان باشگاهی و ملی در جاهای دیگر مجانی کار می‌کنند؟! همه جا عرف است که بازیکن یا مربی قرارداد امضا می‌کند و براساس آن قرارداد دستمزدش را می‌گیرد. آیا من از فدراسیون و تیم ملی خواستم که به کریم باقری پیشنهاد همکاری بدهند؟ آنهایی که قرارداد من یا دیگر اعضای کادر فنی را رسانه‌ای کردند و آن را به بیرون دادند، قطعاً فهم ندارند. این کار واقعاً احمقانه است. مگر من دزدی کردم که اینگونه حاشیه درست می‌کنند؟ برخی می‌خواهند مرا به حاشیه ببرند، ولی سنگ آنها به جای دیگری می‌خورد. من دنبال حاشیه نیستم و در پرسپولیس کارم را انجام می‌دادم که تیم ملی پیشنهاد داد و من هم قبول کردم.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۴
کریم باقری انسان با شخصیت و بی حاشیه ای هست. یه عده با نیت پلید جوری خبر رو به خورد مردم دادن که ارزش کار کریم باقری رو نزد افکار عمومی کوچک کنند. کریم باقری برای پرسپولیس همیشه اسطوره هست و خواهد بود. حالا تیم ملی نبودنش برای پرسپولیس بهتر هم هست. ممنون از اون آدمهای پلید که باعث شدن کریم از تیم ملی جدا بشه.
تو این مملکت تا یه موضوعی فاش میشه فوری انتقاد میکنند از افشا کننده!
فرار به جلو
دستمزد تو ایران مثل مهریه هستش کی داده کی گرفته
عاشقان خدمت و ایران
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم