بازدید ۳۰۹۸۰
در پی افزایش آلودگی هوا
در پی ورود جبهه جدیدی از گرد و غبار از سمت غرب کشورمان، کیفیت هوا در بسیاری از شهر‌ها افت محسوس کرده و موجب در پیش گرفتن تدابیر ویژه در بسیاری از شهر‌های کشورمان شده است. از جمله این شهرها، تهران است که اکنون شاخص کیفیت هوای آن با قرار گرفتن روی عدد ۳۲۷، در شرایط خطرناک قرار گرفته است.
کد خبر: ۱۱۱۹۱۸۷
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۶ 17 May 2022

تابناک اجتماعی

در پی ورود جبهه جدیدی از گرد و غبار از سمت غرب کشورمان، کیفیت هوا در بسیاری از شهر‌ها افت محسوس کرده و موجب در پیش گرفتن تدابیر ویژه در بسیاری از شهر‌های کشورمان شده است.
 
به گزارش «تابناک»؛ از جمله این شهرها، تهران است که اکنون شاخص کیفیت هوای آن با قرار گرفتن روی عدد ۳۲۷، در شرایط «خطرناک» قرار گرفته است؛ وضعیتی که به تاکید عابد ملکی، معاون عمرانی استانداری تهران، موجب تشکیل جلسه کمیته اضطرار هوای تهران و نیز این تصمیم شده که کلیه ادارات، دانشگاه‌ها و مدارس استان تعطیل شوند.

وی افزود: لحظاتی پیش، کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، تشکیل جلسه داد و با توجه به این‌که شاخص کیفیت هوا عدد ۲۶۳ را نشان می‌دهد [این عدد اکنون تغییر کرده و شاخص کیفیت افت بیشتری یافته است] و در شرایط بسیار ناسالم قرار گرفته است، برای امروز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه کلیه ادارات، دانشگاه‌ها و مدارس استان تهران در کلیه مقاطع تعطیل خواهند بود.

نمایشگاه کتاب تهران هم تعطیل شد
روابط عمومی نمایشگاه سی‌وسوم کتاب تهران اعلام کرد که امروز، سه شنبه بخش فیزیکی نمایشگاه کتاب تعطیل خواهد بود و تنها شاهد فعالیت بخش مجازی این رخداد هستیم.
معاون عمرانی استاندار تهران در پاسخ به سوال مهر که برخی از مدارس در روز سه‌شنبه امتحان پایان ترم دارند، تکلیف این امتحانات چیست، گفت: امتحانات پایان ترم و به طور کلی تمام فعالیت‌های مدارس در روز سه‌شنبه تعطیل است.
 
تصمیم به تعطیلی مدارس و ادارات تهران، در حالی اعلام می‌شود که شواهد حکایت از دایر بودن فعالیت‌های بانکی در ساعات پیش روی دارد و همچنین، بعید است که این تعطیلی شامل حال شاغلان در بخش خصوصی شود. اشکالاتی مسبوق به سابقه که معلوم نیست کی قرار است رفع شوند!
 
امروز مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران و چند استان تعطیل هستند
شاخص آلودگی هوای تهران در ساعت ۱ بامداد روز سه شنبه با قرار گرفتن روی عدد ۳۲۷ در شرایط «خطرناک» قرار گرفته است
 

مدارس برخی شهر‌های کردستان صبح سه‌شنبه تعطیل است


علیرضا منتشلو، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان شامگاه دوشنبه به ایرنا گفت: به دنبال هشدار هواشناسی کردستان مبنی بر سطح نارنجی و تداوم آلودگی هوا، سه شنبه ۲۷ اردیبهشت، تمام مدارس شهرستان‌های مریوان، بانه، سقز، سنندج، سروآباد و کامیاران در تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت صبح تعطیل است.

معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان نیز ظهر دیروز گفت: وضعیت هوای شهر‌های سقز، سنندج و مریوان، ناسالم و بانه در شرایط خطرناک قرار دارد.
 

ادارات و مدارس لرستان تعطیل شدند


دوشنبه شب با تصمیم کارگروه اضطرار آلودگی هوا در استان لرستان اعلام شد که تمام ادارات استان به جز مراکز درمانی و خدمات رسان و نیرو‌های نظامی و انتظامی تعطیل است.

براساس این گزارش، تمام فعالیت‌های آموزشی در مدارس و مراکز آموزش عالی استان در همه مقاطع تحصیلی غیر حضوری برگزار می‌شود.
 

ادارات و مدارس غرب کرمانشاه تعطیل شد


مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه از تعطیلی تمامی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و ادارات و بانک‌های غرب کرمانشاه به دلیل گرد و غبار و آلودگی هوا خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه، غلامرضا شهبازی افزود: به دلیل نفوذ ذرات گرد و غبار در جو استان و بر اساس تصمیم کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوا، تمامی مهد‌های کودک، مراکز پیش‌دبستانی، مدارس و دانشگاه‌های استان، سه شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه در نوبت صبح تعطیل شد. همچنین ادارات و بانک‌های شهرستان‌های قصرشیرین، گیلانغرب، دالاهو، اسلام آبادغرب، ثلاث باباجانی و سرپل‌ذهاب نیز تعطیل است.
 

مدارس ایلام تعطیل است؛ اما ادارات با تاخیر باز می‌شوند

 
مجید بیگلریان، مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری ایلام شامگاه دوشنبه شب به ایرنا گفت: در مصوبه امشب جلسه اضطراری ستاد بحران استان، مدارس و مراکز آموزشی تمام استان در دو نوبت صبح و عصر تعطیل شدند. فعالیت دستگاه‌های اداری نیز با دو ساعت تاخیر همراه خواهد بود که این تاخیر شامل دستگاه‌های خدمات رسان و امدادی نیست.

گفتنی‌ است بنا بر پیش بینی هواشناسی این توده تا فردا در استان ایلام ادامه خواهد داشت که از عصر فردا به تدریج از غلظت آن کاسته می‌شود.
 

تعطیلی دانشگاه‌ها و لغو امتحانات مدارس خوزستان/ ادارات با تاخیر باز می‌شوند


محمدجواد اشرفی، دبیر کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای خوزستان، شامگاه دوشنبه به ایرنا گفت: بر اساس تصمیمات این کارگروه همه امتحانات مدارس خوزستان سه شنبه برگزار نمی‌شود و زمان برگزاری این امتحان متعاقبا اعلام خواهد شد. همه دانشگاه‌های استان نیز برای روز سه شنبه تعطیل اعلام شده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان اضافه کرد: همه ادارات استان به استثنای مراکز خدماتی در روز سه شنبه با ۲ ساعت تاخیر آغاز به کار می‌کنند و بر اساس وضعیت جوی برای ادامه کار ادارات فردا تصمیمات لازم گرفته خواهد شد.

اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان، میزان گرد و غبار را در ساعت ۲۲ امروز (دوشنبه) در شهرستان‌های بندر امام هشت هزار و ۳۵۷، شادگان هفت هزار و ۴۱۹، ماهشهر هفت هزار و ۳۷۷، اهواز پنج هزار و ۵۲۹، شوشتر پنج هزار و ۵۲۱، آبادان سه هزار و ۷۵۸، شوش ۲ هزار و ۶۶۰، امیدیه ۲ هزار و ۶۱۵، گتوند ۲ هزار و ۲۳۴، اندیمشک یک هزار و ۸۵۸، بهبهان ۱۶۸، حمیدیه یک هزار و ۵۹۰، دشت آزادگان یک هزار و ۱۹۲، هندیجان یک هزار و ۷۶۱ ایذه ۳۴۴، میکروگرم برمترمکعب گزارش کرده است. حدمجاز غبار در هوا ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب است.

اداره کل هواشناسی خوزستان و اداره کل مدیریت بحران استانداری، با صدور اطلاعیه‌های سطح نارنجی، نسبت وقوع گرد و خاک با منشأ کشور عراق، ابتدا بر مناطق نیمه غربی، سپس مرکزی و سایر نقاط استان هشدار دادند. بر اساس این اطلاعیه، پیش بینی شده است که پدیده گرد و خاک تا اوایل وقت چهارشنبه ادامه داشته و باعث کاهش دید افقی و کیفیت هوا، افزایش غلظت آلاینده‌ها و احتمال آسیب به تاسیسات حساس به گرد و خاک بشود. توصیه شده است که بیماران تنفسی، افراد سالخورده و کودکان از تردد غیر ضروری خودداری کنند.
 

همدان؛ مدارس ابتدایی در نوبت صبح تعطیل شد


مهدی جلیلی رییس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان به ایرنا گفت: تمامی مهد‌های کودک، مراکز پیش دبستانی و مدارس مقطع ابتدایی استان در نوبت صبح ۲۷ اردیبهشت به دلیل افزایش میزان آلاینده‌های جوی تعطیل است.

وی افزود: با توجه به وضعیت آلودگی هوای استان همدان که در مرز خطرناک قرار دارد و بر اساس تصمیم کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا، مهد‌های کودک، مراکز پیش دبستانی و مدارس دوره ابتدایی تمامی شهرستان‌های استان در نوبت صبح تعطیل شد ضمن اینکه برگزاری آیین صبحگاهی و فعالیت‌های ورزشی دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه نیز در محیط‌های باز ممنوع است. برای تعطیلی دوره‌های تحصیلی ابتدایی و پیش دبستانی نوبت بعد از ظهر روز سه‌شنبه نیز صبح تصمیم گیری و اطلاع رسانی می‌شود.

هوای زنجان در وضعیت خطرناک قرار گرفت اما خبری از تعطیلی نیست

 
الناز هاشمی، کارشناس بررسی آلودگی هوا و تغییر اقلیم اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان شامگاه دوشنبه به ایرنا گفت: شاخص کیفی هوای استان بر روی شاخص ۳۳۵ قرار گرفته که این وضعیت خطرناک است.

وی افزود: در حال حاضر هوای زنجان آلوده و وضعیت هوای استان برای همه گروه‌های سنی خطرناک است و همه شهروندان باید از فعالیت خارج از منزل خودداری کنند.
 

تکمیلی: بانک‌ها‌ و بورس تهران تعطیل نیستند


علیرضا قیطاسی، دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها اعلام کرد: امروز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ همه شعب بانک‌های خصوصی و دولتی در تهران فعال هستند. در نتیجه سازمان بورس سه شنبه به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
 
امروز مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران و چند استان تعطیل هستند/ وضعیت ویژه در خوزستان، ایلام، لرستان، همدان، کرمانشاه و کردستان/ زنجان در وضعیت «خطرناک» است، اما خبری از تعطیلی نیست
امروز مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران و چند استان تعطیل هستند/ وضعیت ویژه در خوزستان، ایلام، لرستان، همدان، کرمانشاه و کردستان/ زنجان در وضعیت «خطرناک» است، اما خبری از تعطیلی نیست
دو تصویر از دو نقطه از تهران در ساعت ۱ بامداد روز سه شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
 
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵
در انتظار بررسی: ۱۰
انتشار یافته: ۴۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
خوزستان که وضعیت بالاتر از ۵۰۰ و خطرناکه چرا تعطیل نشد؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چون رانندگان شرکت واحد آن اعتصاب نکردند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
یعنی تا ۱۲ شب نمیتونستن بفهمند که هوا آلوده است. نصف ملت رفتن سرکار برگشتن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
انصافا" مسئولین محترم چقدررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر به فکر ریه ها و سلامتی ما بوده و هستن!!!!!! اصلا" فکر نکنین که هیچ دلیل دیگه ای داشته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
مطمئنید برای آلودگی هواست ، نکنه ترسیدین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
پیام این تعطیلی را مردم گرفتند
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
بانک ها و بورس چی؟ تعطیل هستن یا نه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
کارمندان شرکتهای خصوصی ریه پلاستیکی دارند که تعطیل نیستند
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
باز خوبه تعطیل کردند با این وضعیت نمیشه بیرون رفت ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آره تو نمیری برای آلودگی هوا تعطیل کردین یا شورش مردم علیه گرانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
خوزستان که با دوساعت تاخیره.
آخه استاندار قحطی بود ، ایشون یعنی ویژه هستند وای به حال اینکه ویژه نبودند.
یعنی هوایاید چطور باشه که تعطیل کنن؟
بخدا داریم مدفون میشیم
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
خاک هم کمه. اخه. اینجوری می خواهیدروز بگذرانید؟ امکان به قول خودتان یک جراحی و به قول مردم گران کردن را هم ندارید و مجبورید از نگرانی کل کشور را تعطیل کنید. بروید که همه می دانیم چه خبر هست. با این دست فرمون هم خود و هم مردم و کشور را به فاجعه عمیقتر می رسانید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چه گرد و غبار هوشمندی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
ظاهرا از دولت احمدي نژاد به بعد كارمندان بانك داخل آدم حساب نمي شوند!
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
ساعت ۱۲۳۰ شب تصمیم گیری انچام میشه؟!
والی
|
Japan
|
۰۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
هوا پسه، همه رو تعطیل کنید!!!!!
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
بنده ساکن خوزستانم بخدا خاک تنفس می کنیم وضعیت بشدت بغرنج وغیرقابل تحمل شده است خوزستان همیشه مظلوم حتی دربدترین شرایط هم باید کار کند وتعطیل نباشد زیرا نان کل کشور قطع می شود اولین استانی که با گرد وغبار سالهاست دست وپنجه نرم می کند استان خاکستان است اونوقت ما با دوساعت تاخیر در ادارات به کار مشغولیم وحضرات ساکن تهران به محض رسیدن اندکی گرد وغبار تمام ادارات را تعطیل می کنند تبعيض تا چه حد البته با وجود استاندار بی کفایتی همچون استاندار بی لیاقت خوزستان باید منتظر این بی عدالتی ها باشیم
مهرداد
|
Australia
|
۰۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
سلام.. بدبختی ک یکی دوتا نیس... تصف شب خاکبهبهان شدید شد من تو خونه ام بو خاک تو حلقمه.... برادرم با ماسک خوابیده... برق هم یکی تو ساعت تو این گرما قطع شد....اصا نمیشه زندگی کرد
احمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
یعنی کارمند بانک ریه نداره
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اینقدر که مسئولان در تهران فکر آلودگی هوا هستند اگر در فکر طرحها نیم تمام بودند الان گرد وخاک ندانستیم حد اقل مناطق بیابانی کشور خودمان را مانش پاشی کنیم. ولی فقط حرف حرف وحرف ازعمل خبری نیست. در عمران نیز اکثر طرحها نیم تمام هستند مانند بازار میوه وتره بار شهریار که 9سال است بلا تکلیف است. وسازنده وسرمایه گذار آن هیچ انگیزه وتعهدی در انجام آن ندارد. وکسی هم از او نمی خواهد....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
مالچ صحیحه
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
خیلی موقع ها هوا از این بد تر بوده،ولی تعطیل نشده،چرا۱۲ یه حو شب باید اعلام بشه که تعطیله.
از ترس شلوغ کردن مردمه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چرا اینقدر دیر ا علام شد من الان باخبر شدم پ دارم برمی گزدم
کمی نظم و برنامه داشته باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
این چه نوع اطلاع رسانی است
خدایی حتی یک کار ساده را هم نمی توانید به درستی انجام دهید
چرا محترمانه کنار نمی روید و کشور را به افراد کاردان نمی سپرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
خوب خواسته های راننده های BRT تهران رو که دیروز تعتصاب کردند رو اجابت کنید که نیازی به تعطیلی مدارس و دانشگاهها و ادارات نباشه
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چه عجب! بالاخره زحمت اعلام به خودتون دادین! مردم تو خیابونن و حتی تابناک تازه ساعت هفت و چهل دقیقه اعلام کرده! خواب بودین؟ تو این گرونی رفتم اداره و برگشتم. حتماً طرح ترافیکم با زور تو پاچمون میکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
شما راست می گید. تهران از نظر کرونا و آلودگی ده ها برابر بدتر بود اما تعطیل نکردید. از چی می ترسید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
واقعا تعطیلی به علت گرد و غبار است
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چرا بانکها را در این هوای الوده تعطیل نمی کنید مگر کارکنان بانک ادم نیستند چندین نفر از همکاران دچار سر دردهای شدید همراه با حالت تهوع شدند لطفا فکری بکنید
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
لطفا این دوبخش را بخوانید وقضاوت کنید:"کارشناس بررسی آلودگی هوا و تغییر اقلیم اداره‌کل حفاظت محیط‌ زیست استان زنجان با بیان اینکه هوای استان زنجان در وضعیت خطرناک قرار دارد، گفت: شاخص کیفیت هوای این استان به میزان ۳۳۰ است.""عابد ملکی معاون عمرانی استانداری تهران اظهار کرد: با توجه به تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا کلیه مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات استان تهران در روز سه شنبه به دلیل وضعیت ناسالم هوا تعطیل می‌باشد.در حال حاضر شاخص آلودگی هوا(درتهران) بالای 300 یعنی در وضعیت خطرناک است.تهران تعطیل شدولی چون مردم زنجان مقاوم هستند درزنجان حتی مهدهای کودک هم تعطیل نشد هورا....
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اره خوب درسته-هر چی بدبختی داشتیم این هم اضاف شدما مردم زنجان مقاومیم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اصلا ربطی به اعتراضات مردم که نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
شما اینظوزی فکر کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
من موندم چرا وضع از این بدتر رو تعطیل نکردند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
هوای قم مدت هاست که پر ریزگرد و بالاتر از هشدار است ولی هیچ کس به فکر سلامت مردم نیست. قم در سال 1401 کمتر از یک هفته هوای سالم داشته است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اصلاح بفرمائید. خوزستان ادارات کلا تعطیل شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
کارمندهای بانک ها آدم نیستن؟
وقتی ادارات تعطیل هستن، بانک برای چی باید باز بمونه؟؟؟؟
parviz
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
مملکت عادت به تعطیلی و تنبلی کرده با کوچکترین بهانه مملکت روبه تعطیلی میکشند در صورتیکه اگر با این هوا قرار به تعطیلی باشه پس شهر دوبی نصف سال رو باید تعطیل کنه با اون همه توریست و خارجی هایی که اونجا دارند کار میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اون دو روزی که شاخص آلودگی به 500 رسید و بنفش شد تعطیل نکردید. حالا چی شده این قدر مهربون شدید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
احتمالا زنجان شلوغ نشده که تعطیل نکردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
ما کارمندان شهرداری بروجرد در بخش اداری علیرغم اعلام تعطیلی بزور به سر کار امده ایم در این هوای بشدت الوده وخطرناک
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چرا دولتها در اعلام تعطیلی کارکنان شرکتهای بخش خصوصی را غریبه حساب میکنند و تعطیلی های اعلامی شامل این بخش از اجتماع ایشان نمیشود مگر انسانهای دیگری هستند؟؟؟
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چرا بخش خصوصی تعطیل نمیشه؟ مگه ما شش نداریم؟!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
به داد قم برسید داریم خفه می شیم تعطیل هم نشد
ناشناس
|
Japan
|
۱۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
باورکنیداین تعطیل کردن هاوفوتبال بدون تماشاگربی علت نیست والبته آن دلیلی که می آورندنیست!مدتهاست اداره مملکت جایش رابه کنترل مملکت داده است!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
از تجمعات مردم ترسیدین وگرنه چرا وقتی شاخص آلودگی تهران ۴۵۰ بود تعطیل نکردین؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
امروز هم 450 بود چرا اینقدر بدون تحقیق حرف می زنید اه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
حالا یک بارم که درست و به موقع تعطیل کردند اعتراض می کنید عجب مردمی هستید. صبح ساعت 5 شاخص آلودگی هوا 440 بود که بسیار خطرناک هست.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
مهسا امینی علی کریمی ربیع الاول حسین ماهینی باقر نمازی سیامک نمازی