بازدید 7093
۴

اختلال در سامانه ثبت اعتراض به ساماندهی یارانه‌ها

سامانه اعلام شده برای ثبت اعتراض به ساماندهی یارانه‌ها بسیار کُند بوده و انبوه مراجعه به این سایت از عوامل بروز این مشکل است.
کد خبر: ۱۱۱۸۰۲۱
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۶ 10 May 2022

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، پیگیری‌ها نشان می‌دهد که با وجود معرفی سامانه hemayat.mcls.gov.ir برای ثبت اعتراض در خصوص اصلاح نظام یارانه‌ها، این سامانه در حال حاضر بسیار کُند است.

 براساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها به‌موجب جزء ۱ بند ص تبصره ۱ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ و دستور رئیسی، ریاست جمهور، یارانه ۴۰۰ هزارتومانی برای دهک‌های اول تا سوم و یارانه ۳۰۰ هزارتومانی برای دهک‌های چهارم تا نهم به‌ازای هر نفر، دوشنبه ۱۹ اردیبهشت به حساب سرپرستان واریز شد.

در عین حال گفته شده که مشمولین دریافت یارانه توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیش از ۲۳ میلیون خانوار ایرانی می‌باشند که ۷۲ میلیون ایرانی را شامل می‌شود. مبالغ اعلام‌شده برای دو ماه به‌صورت نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز گردید و زمان برداشت آن تا اعلام رسمی دولت در حساب مردم غیر قابل برداشت خواهد بود.

متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر یا هرگونه پرسش به سامانه رسیدگی به درخواست یارانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به‌آدرس hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و یا با مرکز پاسخگویی تلفنی آن وزارتخانه به‌شماره ارتباطی ۶۳۶۹-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

روابط عمومی وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی نیز در صفحه شخصی خود نوشت: پیرو اصلاح نظام توزیع یارانه ها، هم وطنانی که به هر دلیلی ابهام یا اعتراضی نسبت به یارانه اختصاص یافته دارند می‌توانند به سامانه http://hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و ثبت اعتراض نمایند.

با این وجود پیگیری‌ها نشان می‌دهد که سامانه اعلام شده بسیار کُند بوده که انبوه مراجعه به این سایت می‌تواند عامل بروز این مشکل باشد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۴
خب مگه مریضین چرا توهرکاری یه پاتون می لنگه
شما ها چه کاری رو بلد هستین؟
برو پیدا کن به چند نفر دادن به چند نفر ندادن!
غیر از این انتظار نمی رفت!!!!
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # موشک هایپرسونیک فتاح # فیروز نادری # کارمزد تراکنش بانکی
آخرین اخبار
وب گردی