بازدید ۳۷۸۴
برای ساخت هر یک از بناهای متنوع از مصالح گوناگونی استفاده می شود. آجر نسوز به عنوان یکی از مهم ‌ترین مصالحی شناخته می ‌شود که به عنوان یکی از مصالح نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.
کد خبر: ۱۱۱۷۹۲۹
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۵ 10 May 2022

خرید آجر نسوز و 5 نوع پرفروش آن

آجرهای نسوز از جمله آجرهایی به شمار می ‌روند که امروزه مورد استقبال بسیاری از معماران و سازندگان ساختمان قرار گرفته است. مدل های زیادی از انواع آجر نسوز با بهترین قیمت وجود دارد که هر یک از آنها کارایی، زیبایی و رنگ متفاوتی دارند. رنگ بندی و همچنین زیبایی آجرهای نسوز نسبت به آجرهایی که معمولی هستند بیشتر است.

بهترین آجر نسوز و 5 نوع پرفروش آن

خوب است بدانید، افراد کاربردهای گوناگونی را از آجرهای نسوز و بهترین انواع آن دریافت می‌ کنند. اما باید به خوبی بدانید که یکی از مهمترین کاربردهای آجر نسوز این است که آن را برای زیبایی نمای ساختمان به کار می‌ گیرند. به این نوع از آجرهای نسوز، آجر نما می گویند. برای حفظ بنا و همچنین افزایش طول عمر ساختمان در برابر یخبندان، حرارت، سایش، شرایط جوی و غیره از آجرهای نسوز استفاده می ‌شود. مدل های زیادی از این آجرها وجود دارند که هر یک از آنها مقاومت زیادی از خود نشان می ‌دهند. آجرهای تولید شده از موادی که نسوز هستند علاوه بر مقاومت حرارتی، مقاومت شیمیایی و همچنین مقاومت فیزیکی دارند. انواع پرفروش ترین آجرهای نسوز که امروزه برای ساخت بیشتر ساختمان ‌ها به کار گرفته می‌ شود را در ادامه معرفی می کنیم .

خرید آجر نسوز و 5 نوع پرفروش آن

انواع آجر نسوز

انواع آجر نسوز که روی نما به کار گرفته می شود

برای ساخت هر یک از انواع آجر نسوز از خاک چینی استفاده می کنند. خاک چینی تشکیل شده از کانی های نسوز معدنی می ‌باشد. این خاک نقش مهمی بر روی افزایش مقاومت آجر بر عهده دارد.

۵ مدل از پرفروش ترین آجرهای نسوز که امروزه در بسیاری از نماهای ساختمان به کار گرفته می شود عبارت است از :

1. آجرهای سنتی

آجرهای نسوز سنتی به عنوان یکی از مهم‌ ترین آجرهایی شناخته می‌ شوند که برای ساختمان سازی کاربرد زیادی دارند. استفاده از آجر از گذشته مورد توجه بسیاری از طراحان و معماران ساختمان بوده است. در گذشته از مصالح متفاوتی برای طراحی قسمت های متنوع ساختمان استفاده می کردند. امروزه آجرهای سنتی نسوز برای دکوراسیون داخلی و طراحی نما کاربرد زیادی دارد. رنگ ‌های آجرهای نسوز سنتی متفاوت می باشد. شما بر اساس نوع نمای‌ ساختمان خود می توانید یکی از رنگ بندی های متنوع آجرهای نسوز سنتی را انتخاب کنید.

2. آجرهای انگلیسی

آجرهای نسوز انگلیسی به عنوان یکی دیگر از پرفروش‌ ترین آجرهای ساختمان سازی شناخته می ‌شوند. این آجر را به عنوان آجر سمیرم معرفی می ‌کنند. طیف رنگی این آجر قرمز است. درجه های روشن گلبهی و پرتقالی را برای تولید این آجر به کار می ‌گیرند. همچنین درجه متوسط رنگ جگری و زرشکی را جهت تولید این آجر مورد استفاده قرار می ‌دهند. آجرهای سمیرم در اندازه و ابعاد متفاوت تولید می شوند. هر یک از ابعاد آجرهای سمیرم برای ساختمان سازی کاربرد زیادی دارند. شما می توانید هر یک از ابعاد گوناگون این آجرها را جهت طراحی نما به کار بگیرید. دقت داشته باشید که ابعاد متفاوت آجرهای سمیرم باید به صورت اصولی روی نما نصب شوند.

خاطر نشان می کنیم که شرکت آجر نسوز امیران (Www.Amirannama.Com) یکی از بزرگترین تولیدکنندگان آجر انگلیسی نما در کشور می باشد که بیشترین تولیدات آن به خارج کشور صادر می شود.

جهت نصب آجرهای نسوز انگلیسی می توانید از افرادی که در این زمینه تخصص و تجربه بیشتری دارند کمک بگیرید. آنها به خوبی می ‌دانند که آجرهای سمیرم یا انگلیسی در کدام یک از بخش ‌های ساختمان باید نصب شوند. همچنین در بین ابعاد و طرح های متفاوت آجرهای انگلیسی می توانند یکی از بهترین و مناسب ترین مدل ها را برای نمای ساختمان انتخاب کنند. معماران ساختمان سازی هر یک از نکاتی که جهت انتخاب آجرهای نسوز سمیرم اهمیت دارد را برای شما توضیح می دهند. بر همین اساس نصابانی که نصب این آجرها را بر عهده دارند می ‌توانند در کمترین بازی زمانی آنها را روی ساختمان نصب کنند. در این صورت زیبایی ساختمان نمای ساختمان شما چندین برابر خواهد شد.

3. آجرهای نسوز شاموتی

یکی دیگر از انواع آجر نسوز که در نمای ساختمان کاربرد زیادی دارد آجرهای نما نسوز شاموتی می باشد. آجرهای نما نسوز شاموتی در طیف رنگی متفاوت تولید می‌ گردند. طیف رنگی این آجرها خردلی، کرم، پرتقالی، طلایی و نارنجی می‌ باشد. به عنوان یکی از پرکاربرد ترین و بهترین مصالح، جهت اجرای نمای ساختمان این آجرها را می توانیم معرفی کنیم. آجرهای شاموتی را در ابعاد متفاوت تولید می‌ کنند. هر یک از ابعاد آنها را برای نمای ساختمان می توانید انتخاب کنید.

خرید آجر نسوز و 5 نوع پرفروش آن

آجر نسوز

توجه داشته باشید که رنگ بندی های گوناگون آجرهای نما نسوز شاموتی را از این نظر که زیبایی ساختمان را افزایش می‌ دهند باید بررسی نمایید. هر یک از رنگ بندی های متفاوت آجرهای شاموتی با استفاده از بهترین متریال ها تولید می شوند. به همین دلیل هر یک از آنها طول عمر زیادی روی نمای ساختمان از خود نشان می ‌دهند. رنگ های متفاوت این آجرها زیبایی نمای ساختمان را چندین برابر خواهند کرد. اگر شما می خواهید زیبایی نمای ساختمان را افزایش دهید بهتر است که تنها یکی از رنگ های آجرهای نما نسوز شاموتی را سفارش دهید.

4. آجرهای سفید

آجرهای نسوز سفید به عنوان یکی دیگر از انواع آجر نسوز پرکاربرد ساختمان سازی شناخته می ‌شوند. آجرهای نما نسوز سفید را در دو رنگ سفید و صدفی تولید می‌ کنند. بیشترین کاربردی که از این آجرها دریافت می ‌شود برای دکوراسیون داخلی است. اما بسیاری از ساختمان سازان برای اینکه جذابیت نمای ساختمان را افزایش دهند از آجرهای نسوز سفید استفاده می کنند. آجرهایی که به رنگ سفید هستند بیشتر برای ساختمان هایی که طراحی ویلا مانند دارند به کار گرفته می‌ شوند. این آجرها را با استفاده از بهترین متریال ها تولید می کنند. به همین دلیل کیفیت آنها بسیار عالی و مناسب می باشد.

طول عمری که از آجرهای نما نسوز سفید دریافت می ‌شود بسیار زیاد است. شما به راحتی می توانید آجر سفید را با استفاده از مواد شستشو دهنده ای که مخصوص می باشد تمیز کنید. البته دقت داشته باشید که جهت تمیز کردن آجرهای نسوز سفید باید به برخی نکات توجه داشته باشید. هر یک از افرادی که این نمونه از آجرهای نما نسوز را روی نمای ساختمان خود به کار می گیرند باید در مورد نحوه نصب آنها و همچنین نحوه تمیز کردن آجرها اطلاعات کافی کسب کنند.

5. آجرهای نما نسوز قهوه ای و مشکی

یکی دیگر از انواع آجر نسوز امیران نما که به عنوان پرفروش‌ ترین آجرهای نسوز معرفی می‌ شود آجر مشکی می باشد. البته باید بدانید که آجرهای قهوه ای نیز یکی از دیگر مدل ‌های آجرهای پر فروش شناخته می‌ شود. آجرهای نسوز قهوه ‌ای و مشکی درجه حرارت بالایی را در کوره دریافت می‌ کنند. به همین دلیل باید به خوبی بدانید که قیمت آجرهای نسوز قهوه ای و مشکی نسبت به دیگر آجرها تا حدودی بالاتر است. زیبایی نمای ساختمان با استفاده از آجرهای قهوه ‌ای و مشکی چندین برابر خواهد شد. بسیاری از نماهای ساختمان که خاص و منحصر به فرد می باشند را با استفاده از آجرهای قهوه‌ ای و مشکی طراحی می ‌کنند.

توجه داشته باشید که زمان انتخاب و خرید انواع آجرهای نسوز قهوه ‌ای و مشکی باید به خوبی در مورد ویژگی های آنها اطلاعات کافی دریافت کنید. نصب آجرهایی که مشکی و قهوه‌ ای هستند را تنها به نصابانی که به صورت اصولی معماری ساختمان را انجام می‌ دهند باید بسپارید. توجه داشته باشید آجرهای قهوه‌ ای و مشکی در اندازه و ابعاد متفاوت تولید می شوند. بر همین اساس طبق نمای ساختمان خود یکی از اندازه های متنوع این آجرها را سفارش دهید. برخی از آجرهایی که ابعاد بزرگتری دارند هزینه خریداری شان نسبت به دیگر آجرها تا حدودی بالاتر است.

آجر نسوز نما ساختمان

قیمت انواع آجر نسوز

هزینه ای که شما نیاز است برای خرید انواع آجرهای نما نسوز پرداخت کنید به نوع آجر بستگی دارد. در صورتی که هر یک از آجرها درجه حرارت بیشتری را تحمل کرده باشند، قیمت و هزینه بیشتری برای خریداری دارند. بنابراین باید به خوبی در مورد فاکتورهایی که روی قیمت آجرهای نسوز تاثیر می گذارد اطلاعات تان را افزایش دهید و سپس آنها را تهیه کنید.

به هیچ عنوان نگران قیمت آجر نسوز نباشید. شرکت آجر نما امیران به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع آجر نسوز نما با تولید عمده، بهترین قیمت را با تنوع بالا به شما مشتریان گرامی ارائه خواهد.

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
ناصر کنعانی چافی مذاکرات دوحه زلزله هرمزگان فائزه هاشمی آیت الله ناصری
آخرین اخبار