بازدید 10292

رقم پیشنهادی بارسلونا به لواندوفسکی فاش شد

در این مذاکرات مدیران بارسلونا به اطلاع مدیر برنامه‌های لواندوفسکی رسانده که حاضر هستند برای انتقال این مهاجم گلزن به نوکمپ ۳۰ تا ۳۵ میلیون یورو هزینه کنند.
کد خبر: ۱۱۱۶۱۹۵
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۴ 28 April 2022

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، روزنامه‌های کاتالونیا از دیدار مدیر برنامه مهاجم لهستانی با مسوولان ورزشی بارسلونا خبر داده تا اخبار حضور مهاجم بایرن مونیخ در بارسلونا بیش از پیش رنگ واقعیت را بگیرد.

خبر حضور مهاجم اول تیم فوتبال بایرن مونیخ در جمع آبی‌اناری‌ها این روز‌ها به یکی از مهمترین سوژه‌های خبری رسانه‌های قاره سبز تبدیل شده است. روبرت لواندوفسکی تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۳ با بایرن مونیخ قهرمان فوتبال آلمان قرارداد دارد و باید برای این انتقال مسوولان ۲ باشگاه به توافق نهایی برسند.

در حالی که اخبار متناقضی از تمدید قرارداد مهاجم لهستانی با فوتبال بایرن مونیخ به گوش می‌رسد، روزنامه «اسپورت» چاپ کاتالونیا خبری منتشر کرد که نشان از جدیت این انتقال دارد. این روزنامه در شماره امروز (پنجشنبه) خود مدعی شد، مدیر برنامه‌های لواندوفسکی در روز‌های اخیر سفری به مونیخ داشته تا با مدیران باشگاه بایرن بر سر جدایی این مهاجم لهستانی مذاکره کند.

در ادامه گزارش این روزنامه آمده است مدیر برنامه مهاجم ۳۳ ساله لهستانی پس از دیدار با سران بایرمونیخ راهی بارسلونا شد تا مذاکراتی برای انتقال لواندوفسکی داشته باشد. در این مذاکرات مدیران بارسلونا به اطلاع مدیر برنامه‌های لواندوفسکی رسانده که حاضر هستند برای انتقال این مهاجم گلزن به نوکمپ ۳۰ تا ۳۵ میلیون یورو هزینه کنند.

لواندوفسکی که یکی از امید‌های لهستان برای موفقیت در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به شمار می‌رود در این فصل از رقابت‌های فوتبال آلمان در ۴۳ بازی ۴۸ گل برای تیم بایرن مویخ به ثمر رسانده است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو