بازدید 4491

وریا غفوری: ناپاک‌تر از فوتبال ما ندیدم، قسم می‌خورم طبیعی نیست

کد خبر: ۱۱۱۳۳۵۹
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۸ 12 April 2022

کاپیتان استقلال گفت: چگونه عده‌ای حرف از فوتبال پاک می‌زنند؟ من ناپاک‌تر از این فوتبال ندیدم.

به گزارش تابناک ورزشی، وریا غفوری پس شکست استقلال مقابل نساجی و حذف از جام حذفی اظهار کرد: ما این بازی‌ را برده بودیم. ابتدا باید از هواداران عذرخواهی کنیم که با وجود موقعیت‌هایمان نتوانستیم گل بزنیم. حق‌ هواداران این نبود ورزشگاه را با ناراحتی ترک کنند. در بحث داوری ببینید چگونه گل ما را حساب نمی‌کنند و پنالتی ما را نمی‌گیرند. مگر می‌شود گل صد درصد ما را نگیرند؟ قبلا داوران در ورزشگاه آزادی با تمام وجود قضاوت می‌کنند و سعی می‌کردند اشتباه نکنند اما ببینید امروز چگونه گل ما را خطا می‌گیرند.

او ادامه داد: واقعا نوبر است. من روی صحنه گل اعتراض داشتم و قلم بندم را به زمین زدم. داور چه صحنه‌ای را می‌بیند؟ انگار کمک داور ویدیویی بیاید کاسبی عده‌ای تعطیل می‌شود. هر چه صحنه را نگاه کردم متوجه نشدم چگونه این گل رد شده است. تیم جوان ما را اینگونه به زمین زدند. سال گذشته پای رشید مظاهری از خط رد نشده بود اما پنالتی را برگرداندند. نمی‌دانم چرا نمی‌خواهند استقلال قهرمان نشود.

مدافع استقلال اضافه کرد: همه می‌آیند ماست مالی می‌کنند و به یک شکلی صحنه گل آرمان رمضانی را خطا اعلام می‌کنند. قسم می‌خورم این طبیعی نیست. مگر چنین چیزی می‌شود؟‌ مگر می‌شود جلوی هواداران‌مان سرمان را ببرند؟ چگونه حرف از فوتبال پاک می‌زنند؟ من ناپاک‌تر از این فوتبال ندیده‌ام. همه باشگاه‌ها مد شده است بیانیه می‌دهند. نساجی قبل از بازی بیانیه داده که نگران داوری است. ببینید اکنون چه شد! آیا نتیجه برمی‌گردد؟

او ادامه داد: واقعا شرم آور بود. برخی‌ از دوستان می‌خندند که این اتفاق برای استقلال افتاد اما واقعا شرم آور بود. ما هزاران بار گفتیم VAR بیاورید اما از آوردن سیستم کمک داور ویدیویی عاجزند. کسی پاسخگو نیست و شرم آور است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی
آخرین اخبار