بازدید 4805
۱

اعلام ساعت مجاز فعالیت صنوف در نیمه اول سال

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ ساعات کاری مجاز صنوف در نیمه دوم سال را اعلام کرد.
کد خبر: ۱۱۱۱۸۵۵
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰ 03 April 2022

به گزارش «تابناک»، سرهنگ نادر مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ساعت فعالیت صنوف در نیمه اول سال اظهارکرد: ساعت کاری صنوف در نیمه اول سال تغییر کرده و برابر تدابیر اتخاذ شده با یک ساعت افزایش در نیمه اول تا ساعت یک بامداد خواهد بود.

وی با بیان اینکه این ساعت برای تمامی صنوف نیست، گفت: به عنوان مثال صنوفی مانند طلافروشی و ... ساعت فعالیت مشخصی دارند. اما به طور کلی بعد از ساعت یک بامداد دیگر هیچ یک از صنوف از جمله رستوران ها و آبمیوه فروشی ها و ... نیز اجازه فعالیت نداشته و باید تعطیل کنند. به عبارتی دیگر می‌توان گفت که تمامی واحدهای صنفی باید موضوع رعایت ساعت خاموشی را داشته باشند.

مرادی با بیان اینکه فعالیت بیش از این ساعات در شهر تهران مواردی نظیر ایجاد مزاحمت برای شهروندان و ساکنان را خواهد داشت، اظهارکرد:‌ از این رو پلیس نیز در مواجهه با این واحدها برابر مقررات موجود عمل خواهد کرد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ ادامه داد: صنوفی مانند داروخانه شبانه روزی، تعویض روغنی و ... که قصد فعالیت شبانه روزی را دارند باید حتما درخواست خود را از طریق صنف مربوطه ثبت کرده و در ادامه نیز پلیس اماکن با انجام بررسی های لازم، مجوزهای مربوطه را برای فعالیت شبانه روزی آنان صادر خواهد کرد.

مرادی همچنین از همکاری صنوف با پلیس در سال ۱۴۰۰ قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه اکثریت صنوف همکاری خوبی با پلیس اماکن داشته و به توصیه ها و دستورات پلیس توجه کافی را داشتند که لازم می دانم از آنان تشکر کنم. پلیس نیز در کنار مردم و صنوف بوده و نسبت به تامین امنیت آنان اقدام خواهد کرد. امیدوارم در سال ۱۴۰۱ نیز همکاری خوب میان پلیس و صنوف مختلف همچنان ادامه داشته باشد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱
مطرح شدن زیست شبانه واسه صنوف دردسر شد!
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه