بازدید 4845
هشدار اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران؛

ضرورت نظارت بر طرح‌های پیش‌فروش منطقه ۲۲ / طرح ملی مسکن اقساطی و طرح جامع سرمایه‌گذاری ملکی فقط در اختیار اتحادیه است

اتحادیه تعاونی‌ های عمرانی شهر تهران در اطلاعیه‌ای به خریداران ملک در منطقه ۲۲ هشدار داد.
کد خبر: ۱۱۰۷۴۸۵
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰ 02 March 2022

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تعاونی ‌های عمرانی شهر تهران، طی گزارش‌های واصله از تبلیغات پیش‌فروش پروژه‌های مسکونی منطقه ۲۲، برخی از واسطه‌ها و شرکت‌های مجهول‌الهویه با جعل و سوءاستفاده از عنوان «طرح ملی مسکن اقساطی» و «طرح جامع سرمایه‌گذاری ملکی» که توسط این اتحادیه تعریف و با در نظر گرفتن شرایط و ضوابط قانونی در حال اجرا می‌باشد، اقدام به اخذ وجه از متقاضیان مسکن نموده‌اند.

بدین‌وسیله به اطلاع تمامی متقاضیان و سرمایه‌گذاران ملکی در منطقه ۲۲ و سایر مناطق تهران می‌رساند مالکیت مادی و معنوی این دو طرح صرفاً و انحصاراً متعلق به اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران بوده و توسط شرکت‌های تعاونی تحت پوشش این اتحادیه در حال اجرا می‌باشد. ازاین‌رو هرگونه سوءاستفاده از عناوین طرح ملی مسکن اقساطی و طرح جامع سرمایه‌گذاری ملکی به‌موجب قانون، تخلف بوده و توسط دایره حقوقی این اتحادیه در محاکم پیگیری خواهد شد.

گفتنی است در این طرح‌ها به‌هیچ‌عنوان از پیش‌فروش مسکن استفاده‌نشده و تمامی شرایط و حدود مشارکت در آن‌ها از طریق رسانه‌های عمومی و سایت رسمی اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران به آدرس www.etot.co قابل‌استعلام می‌باشد.

با توجه به‌ضرورت اجرای کامل قوانین ساماندهی پیش‌فروش مسکن و اخذ تمامی مجوزهای قانونی از ادارات کل راه و شهرسازی و همچنین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تأکید می‌شود حرکت برمدار قانون و عدم‌تخطی از آن جزء اولویت‌های این اتحادیه می‌باشد. لذا بدین‌وسیله به خریداران و متقاضیان هشدار می‌دهد پیش از هرگونه سرمایه‌گذاری ملکی و یا پیش‌خرید، قطعاً از مدارک و مستندات رسمی شرکت و تعاونی انبوه‌ساز، اطلاع کافی کسب کرده و سپس اقدام به پرداخت وجه کنند.

در پایان این اطلاعیه بازهم تأکید شده است هم‌وطنان گرامی در صورت مشاهده نام طرح‌هایی با عناوین مسکن اقساطی یا سرمایه‌گذاری ملکی در پروژه‌های مسکونی، حتماً از طریق تماس با شماره 48000123-021 واحد روابط عمومی اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران استعلام‌های لازم را اخذ نمایند.

 

انتهای رپرتاژ آگهی/ 

 

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # باشگاه النصر عربستان # کریستیانو رونالدو # هفته دفاع مقدس