بازدید 6741
۴

سازنده واکسن: تا ۱۰ سال دیگر باید با کرونا زندگی کنیم

اوگور شاهین، یکی از بنیان‌گذاران شرکت بیون‌.ان.تک مدعی شد: تا ۱۰ سال آینده باید با ویروس کرونا زندگی کنیم.
کد خبر: ۱۱۰۵۴۰۲
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰ 19 February 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، در حالی‌ که شرکت فایزر- بیو.ان‌.تک هم‌اکنون روی واکسن مخصوص سویه امیکرون کار می‌کند، "اوگور شاهین"، مدیر و یکی از بنیان‌گذاران شرکت بیو.ان‌.تک با بیان اینکه جهان برای مقابله با انواع بعدیِ ویروس کرونا آماده‌تر می‌شود، گفت: ما باید به این واقعیت عادت کنیم که تا ۱۰ سال آینده، باید با این ویروس زندگی کنیم.

به رغم اینکه به نظر می‌رسید موارد سویه امیکرون در اروپا رو به کاهش است اما شاهین گفته است که این، آخرین موج همه گیری این ویروس نخواهد بود.

وی افزود: به وجود آمدن انواع جدید ویروس "اجتناب‌ناپذیر" است، زیرا ویروس باز هم جهش می‌یابد که به‌طور بالقوه منجر به ترویج سویه‌های جدید می‌شود.

اوگور شاهین خاطر نشان کرد: جهان در حال ورود به مرحله‌ای است که درک بهتری از نحوه مقابله با ویروس پیدا کرده است. ما همیشه در حال یادگیری بیشتر هستیم و بهتر آماده می‌شویم.

این شرکت که در آلمان مستقر است تا به‌ حال بیش از یک میلیارد دز واکسن ویروس کرونا فروخته است و هم‌اکنون نیز در حال‌ ساخت واکسن مخصوص سویه امیکرون است.

به گزارش روزنامه "استریت تایمز"، شاهین گفت: انتظار می‌رود اولین داده‌های آزمایشی برای واکسن‌های سفارشی در ماه مارس منتشر شود.

ویروس کرونا از آغاز شیوع آن در دسامبر سال ۲۰۱۹ در چین تاکنون به مرگ بیش از پنج میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در جهان منجر شده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۱
انتشار یافته: ۴
مطمئنا" ايشون و ديگر افراد سازنده واكسن در خصوص پايداري اين ويروس در جهان دست اندركار مي باشند. چرا كه مافياي كثيف دارو در جهان هر صد سال از زمان برهه هاي متاثر انگيز و خلاف اخلاق بشري را پايه ريزي و به اجرا مي گذارند.
بازوان ما محل واکسن های شما
جیب های شما محل پول های واکسنها
صداقت این خارجی ها خوبه راحت میگه تا ده سال دیگه باید واکسن بزنید
اما
اما کاسبان واکسن داخلی اعمال نفوذ کرده و مجبور به واکسن زدن میکنند اجبار در کسبه و راننده حمل و نقل عمومی و مدارس و ......
نونش توو فروش واکسنه. اینو نگه چی بگه
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری