بازدید 17839
۲

انتقال اتوبوسی معترضانِ زن جنجالی به مقابل فدراسیون!

کد خبر: ۱۱۰۴۹۰۴
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۹ 15 February 2022

روز گذشته جمعیتی حدود ۳۰ الی ۴۰ نفر با در دست داشتن سه پلاکارد مقابل فدراسیون فوتبال تجمع کردند و برای دقایقی علیه شهره موسوی نایب رئیس فدراسیون شعار دادند.

سایت تابناک بهیچ عنوان عملکرد مالی و اقتصادی شهره موسوی را تایید نمی‌کند و پیش از این نیز از رسیدگی پرونده این فرد و همسر وی در نهادهای نظارتی و قضایی خبر داده است.  حتی گفته شده است که این فرد در بازداشت یکی از مراجع قضایی قرار دارد.

اما از همان لحظه اول این سوال پیش آمد که چرا این افراد تا به حال به فدراسیون مراجعه نمی‌کردند و چرا تا عضو هیات رئیسه نامه عزل شهاب عزیزی خادم را امضا کرد این صف کشی خیابانی و تجمع مقابل فدراسیون علیه او انجام شد؟

انتقال اتوبوسی معترضانِ زن جنجالی به مقابل فدراسیون!

ماجرا با پخش یک فیلم ۱۵ ثانیه ای از این تجمع در ایران اینترنشنال جذاب تر شد، فیلمی که برای این شبکه فارسی زبان مستقر در لندن ارسال شد، به شدت حرفه‌ای بود و نشان می داد شخص یا اشخاص حرفه ای نسبت به تهیه این فیلم اقدام کرده‌اند. نکته بعدی زاویه فیلمبرداری بود، معمولاً وقتی گروهی جایی تجمع می‌کنند، صاحبخانه یا صاحب مکان از آنها فیلم نمی‌گیرد و خودشان در حالی که مقابل آن محل تجمع کرده‌اند، اقدام به فیلمبرداری می‌کنند اما اگر به فیلم ۱۵ ثانیه پخش شده از تلویزیون ایران اینترنشنال نگاه کنید متوجه می شوید این فیلم از زاویه مخالف و از جلوی در ورودی فدراسیون فوتبال ضبط شده است.

مشخص است که چه کسی و با چه انگیزه‌ای این فیلم را به دست تلویزیون ایران اینترنشنال رسانده! همان‌ها که پیش از این هم به این تلویزیون خوراک داده بودند اما از این مهم تر داستان افراد حاضر در تجمع است که سایت طرفداری نوشته است که مدارکی در اختیار دارد که همگی این افراد با اتوبوس از شهر زادگاه مرید جادوگر کرج به تهران آورده شدند.

مدارکی به دست این رسانه رسیده که نشان می‌دهد تمامی این افراد حاضر در فیلم از دوستان آشنایان و بستگان مرید جادوگر جنجالی کرج هستند. این عده که به خرج مریدان جادوگر به تهران آورده شدند، قرار است روز پنجشنبه هم مقابل محل برگزاری جلسه هیات رئیسه تجمع کنند.

 

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۲
با تشکر از آموزش مفهومی تصویربرداری خیابانی از تابناک
این چجور خبر رسانی است آخر؟ ما که از قافله فوتبال بیخبریم چه میدانیم جادگر کیست. اول در مورد وی توضیحاتی میدادید و بعد خبر را میگفتید. این کار باعث میشود که خواننده به سایتهای دیگر مراجعه کند و احیانا اخبار غلط را بخواند. ببخشید ها ولی بی فکر هستید.
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی