بازدید 4212

جاده ۲۰ روستای کوهرنگ بازگشایی شد

فرماندار کوهرنگ با اشاره به فعال شدن سامانه بارشی در این شهرستان گفت: با تلاش نیروهای راهداری، جاده ۲۰ روستای این شهرستان در دهستان موگویی و بخش بازفت بازگشایی شد.
کد خبر: ۱۱۰۴۶۲۶
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲ 14 February 2022

به گزارش «تابناک»، مرتضی زمانپور روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: بارش برف راه ارتباطی ۳۴ روستای کوهرنگ شامل ۱۵ روستا در دهستان موگویی، هفت روستا در منطقه سه‌جوگاوشیر و ۱۱ روستا در بخش‌های بازفت و دوآب صمصامی را مسدود کرده بود.

وی افزود: هم‌اکنون تلاش نیروهای راهداری برای بازگشایی جاده ۱۴ روستا دیگر شهرستان کوهرنگ که بر اثر بارش برف مسدود شده است ادامه دارد.

زمان‌پور تصریح کرد: به علت کولاک و وزش باد در گردنه‌های سخت‌گذر شهرستان کوهرنگ شامل چری، شاه‌منصوری و تاراز توصیه می‌شود مسافران از ترددهای غیرضروری پرهیز و در صورت ضرورت سفر خودروهای خود را به زنجیرچرخ، لباس گرم، سوخت کافی و خوراکی تجهیز کنند.

به گزارش ایرنا، میزان بارندگی ناشی از فعالیت سامانه بارشی اخیر در شهرکرد به ۷.۴ میلی‌متر، در بروجن به ۴.۵ میلی‌متر، در لردگان ۸.۶ میلی‌متر، در کوهرنگ ۱۵ میلی‌متر، در اردل ۳.۶ میلی‌متر، در فارسان ۲.۶ میلی‌متر، در سامان ۱.۷ میلی‌متر، در بن ۶.۲ میلی‌متر، در شلمزار مرکز شهرستان کیار ۵.۴ میلی‌متر، در سورشجان شهرستان شهرکرد ۲.۹ میلی‌متر، در فرخ‌شهر شهرستان شهرکرد چهار میلی‌متر، در ایلبگی سامان یک میلی‌متر، در مال‌خلیفه لردگان ۲۳.۶ میلی‌متر، در بلداجی بروجن ۴.۵ میلی‌متر، در دوآب‌صمصامی کوهرنگ ۳.۲ میلی‌متر و در آلونی مرکز شهرستان خانمیرزا ۱۱.۱ میلی‌متر گزارش شد.

چلگرد مرکز شهرستان کوهرنگ در ۹۰ کیلومتری شهرکرد واقع شده است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
آخرین اخبار
وب گردی