بازدید 8734
۱

برنامه اعتکاف ۶ دانشگاه بزرگ تهرانی اعلام شد

کد خبر: ۱۱۰۱۹۶۲
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱ 30 January 2022

برنامه‌های اعتکاف مساجد ۶ دانشگاه‌ بزرگ در استان تهران اعلام شد، ثبت نام اعتکاف دانشگاه های امیر کبیر و علم صنعت امروز به اتمام می رسد.

به گزارش مهر به نقل از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، با نزدیک شدن به ماه رجب و ایام اعتکاف مساجد دانشگاه‌های سراسر کشور، مطابق سال‌های گذشته مراسم معنوی اعتکاف را برگزار می‌کنند و میزبان دانشجویان و اقشار مختلف مردم معتکف هستند.

مراسم اعتکاف رجبیه دانشجویان و دانشگاهیان، در روزهای ۲۶ تا ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۰ مصادف با ۱۳، ۱۴ و ۱۵ رجب در مساجد دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.

با توجه به روند کاهشی شیوع ویروس کرونا و واکسیناسیون گسترده مسئولان دانشگاهی بر آن شدند تا برنامه ریزی های لازم برای برگزاری این برنامه معنوی در سطح مساجد دانشگاه‌ها انجام شود.

برنامه‌های اعتکاف مساجد دانشگاه‌های سراسر کشور، به شرح زیر است:

دانشگاه صنعتی شریف

مراسم معنوی اعتکاف رجب، ۲۶ تا ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۰ در مسجد دانشگاه شریف برگزار می‌شود، بر اساس این گزارش، ثبت نام از ۲۳ دی آغاز شده و تا ۵ بهمن ماه از طریق آدرس account.azzahraa.ir هیأت الزهرا (س) دانشگاه شریف انجام گرفت.

دانشگاه امیر کبیر

ثبت نام اعتکاف دانشجویی ۱۴۰۰ دانشگاه امیر کبیر از ۲۵ دی آغاز و تا امروز ۱۰ بهمن ماه علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام به سایت masjed.aut.ac.ir مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، زمان برگزاری مراسم اعتکاف از ۲۵ لغایت ۲۸ بهمن ماه در مسجد دانشگاه امیر کبیر برگزار می‌گردد.

گفتنی است، علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۶۴۵۴۲۳۰۰ و ۶۴۵۴۲۳۰۱ دفتر نهاد رهبری در دانشگاه امیر کبیر و ستاد برگزاری اعتکاف دانشجویی این دانشگاه تماس بگیرند.

دانشگاه علامه طباطبایی

مراسم اعتکاف دانشجویی از ۲۶ تا ۲۸ بهمن ماه در مسجد دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود، بر اساس این گزارش، ثبت نام اعتکاف دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی از ۳ بهمن آغاز شده و متقاضیان می‌توانند تا ۱۲ بهمن نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

دانشگاه علم و صنعت

مراسم معنوی اعتکاف دانشجویی ۲۶ تا ۲۸ بهمن در مسجد دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود، ثبت نام شرکت در این مراسم معنوی آغاز شده و تا امروز ۱۰ بهمن ماه ادامه دارد که متقاضیان می‌توانند به سایت ثبت نام اعتکاف رجبیه به آدرس zil.ink/etekaf_iust مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، مراسم اعتکاف در دانشگاه علم و صنعت ویژه برادران و خواهران و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود که ظرفیت نسبت به سال‌های قبل کاهش یافته و محدودتر است.

دانشگاه تهران

مراسم معنوی اعتکاف دانشجویی ۲۶ تا ۲۸ بهمن در مسجد دانشگاه تهران برگزار می‌شود، پیش ثبت نام شرکت در این مراسم از امروز چهارشنبه ۶ بهمن ماه آغاز و تا ۱۳ بهمن ادامه دارد.

دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی

مراسم معنوی اعتکاف در ایام البیض ماه مبارک رجب ۲۶ و۲۷ و۲۸ بهمن ماه در مسجد جامع نور ولایت مجتمع شهید حاج قاسم سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی (سوهانک) برگزار می‌شود.

مهلت ثبت نام در مراسم اعتکاف این دانشگاه تا ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد و علاقه مندان می‌توانند جهت شرکت در مراسم اعتکاف با مراجعه به سایت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی از شرایط و مقررات مطلع شده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱
در اوج امیکرون؟؟؟
خدا قبول کنه...
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
وب گردی