بازدید 8401

شکایتی تازه از دندانپزشکی که به اتهام قتل بازداشت است

کد خبر: ۱۱۰۱۸۵۲
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۶ 29 January 2022

مرد دندانپزشک که به اتهام قتل مرد دلارفروش و اقدام به قتل برادرش بازداشت است، با شکایت زن جوانی، به کلاهبرداری 600 میلیون تومانی نیز متهم شد.

به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از بهمن سال گذشته و به دنبال قتل مرد 70 ساله‌ای آغاز شد. تحقیقات میدانی حکایت از آن داشت که راننده یک خودروی ال 90 به علت اختلاف مالی با مرد دلار فروش وی را به قتل رسانده و متواری شده است.

با گزارش این ماجرا به بازپرس حبیب‌الله صادقی، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری راننده ال 90 آغاز و مشخص شد وی که هرمز نام دارد دو ماه بعد از قتل به اتهام شلیک به برادر دندانپزشکش بازداشت شده و در زندان به سر می‌برد.

بدین ترتیب هرمز برای تحقیقات به دادسرای امور جنایی پایتخت منتقل شد اما وی منکر قتل پیرمرد و شلیک به برادرش شد.

در حالی که تحقیقات در این دو پرونده ادامه داشت مدتی قبل زن جوانی به پلیس رفت و از هرمز به اتهام کلاهبرداری 600 میلیون تومانی شکایت کرد. زن جوان مدعی شد: چند ماه قبل از هرمز خواستم برایم تجهیزات پزشکی تهیه کند و در ازای آن 600 میلیون تومان پول به حسابش واریز کردم. اما نه تنها از تجهیزات خبری نشد بلکه پولم را هم پس نداد.

پس از این شکایت هرمز برای تحقیقات به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای جنایی منتقل شد اما این بار نیز منکر کلاهبرداری شد و گفت: من این پول را قرض گرفتم اما چون دستگیر شدم و به زندان افتادم، نتوانستم قرضم را پس بدهم حالا با پدرم صحبت می‌کنم تا اگر او توانست این پول را پس بدهد اما اتهام کلاهبرداری وقتل را قبول ندارم.

با این حال در تحقیقات مشخص شد مرد دندانپزشک از مدتی قبل دچار مشکلات مالی زیادی شده بود و احتمال می‌رود وی به خاطر همین مشکلات مالی دست به قتل مرد دلار فروش زده است بنابراین با دستور قاضی، بازداشت شده و برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی