بازدید ۴۶۹۲۰
دو هزار و نهصد و چهل و هفتمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند واکنش کوثری به هک صداوسیما: کاری خواهیم کرد که منافقین از کرده خود پشیمان شوند / تجمع در مرز میلک؛ وزارت کشور واکنش نشان داد / منتظری: صراحتا به آقای «روحانی» گفتم تیم اقتصادی شما مناسب نیست / مرکز پژوهش‌ها: مردم سفر زیاد رفته‌اند، ولی پول خرج نمی‌کنند / امام جمعه اردبیل: در صورت صعود نکردن به جام جهانی، دشمن فشار مضاعفی به ایران در مذاکرات هسته‌ای وارد می‌کرد! ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۰۱۶۷۰
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۱ 28 January 2022

بسته ویژه خبری «تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیترهایی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

مرکز پژوهش‌ها: مردم سفر زیاد رفته‌اند، ولی پول خرج نمی‌کنند

طبق بررسی‌های آماری، با مقایسه بین هزینه متوسط سفر با تورم نقطه به نقطه مشخص می شود بین سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۸ کمیت گردشگری داخلی افزایش پیدا کرده اما به کیفیت آن افزوده نشده است.گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس و دفتر مطالعات آموزش و فرهنگ: توزیع سفر در بین خانوارها عادلانه رخ نداده و سه برابر شدن سرانه سفر خانوارها به واسطه افزایش سفرها برای «خانوارهای سفر کرده» رخ داده است. این شکاف رفاهی موجب شده تا خانوارهای بیشتری به فکر کاهش هزینه‌های سفر باشند. بنابراین اقامت در خانه اقوام و دوستان، استفاده بیشتر از وسایل حمل و نقل شخصی، کاهش هزینه‌های مربوط به خرید سوغاتی و عدم استفاده از تورهای گردشگری نتیجه این وضعیت است که مانع از رخداد پیامدهای مطلوب و مورد انتظار در حوزه گردشگری داخلی شده است./مهر

روس ها با نوع تشریفات میزبانی خود خواستند بگویند که شما به ما احتیاج دارید

ساداتیان، سفیر سابق ایران در انگلستان: به نظر می‌رسد، روس‌ها سعی کردند که این منظور را با زبان دیپلماتیک القا کنند و این مساله در جای جای اقدامات میزبان قابل مشاهده و لمس است. مجموعه حرکات دیپلماتیک میزبان، نشان دهنده این بود که اهمیتی برای میهمان خود قائل نشده است. آن‌ها با نوع تشریفات میزبانی خود خواستند بگویند که شما به ما احتیاج دارید. چون اگر روس‌ها در این سفر، اهمیت لازم را به میهمان خود می‌دادند، مثل اسد، مثل اردوغان و دیگر میهمانان اخیر در کرملین، صندلی میهمان را، نسبت به صندلی پوتین در موقعیت نزدیک‌تری قرار می‌دادند. حمایت‌ هماهنگ ائمه جمعه از روسیه و چین، یک اقدام بخشنامه‌ای بود و خیلی نباید آن را جدی بگیریم!/امتداد

اعتراض منیژه حکمت: دلالی و پول کثیف، به جانِ سینمای ایران افتاده است

منیژه حکمت، تهیه‌کننده و کارگردان که این روزها فیلم «بندر بند» را اکران کرده است، درباره فساد مالی و باندبازی در سینمای ایران گفت:همان هفت، هشت سال پیش، یک‌جایی تصمیم گرفتند که مرجعیت را از هنرمند بگیرند. پیش خودشان فکر کردند که چگونه این کار را انجام دهند. فهمیدند که با میلیاردها تومان می‌توان همه افراد را آلوده کرد، اقدام کردند و این‌گونه این اتفاق رخ داد. پول را وسط گذاشتند، آدم‌های زیادی هم سمت همان پول حرکت کردند. یکی از مقصران اصلی پول‌های کثیفی که به سینما وارد می‌شود، رسانه است، چون رسانه نمی‌خواهد یا نمی‌تواند دنبال آن باشد. در حال حاضر فیلمی روی پرده سینماست که ۳۰ هفته از اکران آن می‌گذرد؛ اما هنوز از چرخه اکران خارج نشده، ولی پیش از این فیلم‌های پرفروشی مثل «ورود آقایان ممنوع» داشتیم که سر ِده هفته از چرخه اکران خارج شدند. این ماجرا، یک رانت است./خبرآنلاین

آقایان به جای حل مشکلات مردم را به تحمل بیشتر توصیه می‌کنند/ سیاست یک بام و دو هوا جواب نمی‌دهد

حسین کاشفی، فعال سیاسی اصلاح طلب: به جای این‌که به مردم بگوییم تحمل کنید باید در زمینه‌های مختلف از کارشناسان کمک بخواهیم و به نظرات‌شان واقعا توجه کنیم تا برای خروج از این بن بست و مشکلاتی که در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی برای کشور درست شده است، راهی پیدا کنیم.مسئولان وظیفه‌شان این است که معضلات و مشکلات را حل کنند؛ حل هر مشکلی هم راه و روش خودش را دارد. مردم ما جنگ، تحریم‌ها و مسائل دیگر را که تحمل کردند. حال به جای این‌که مشکلات را حل کنیم به مردم توصیه می‌کنیم مردم تحمل کنید! کسانی که امروز بر سرکار هستند زمانی دیگران را نقد می‌کردند و اتفاقا با این شعار به روی کار آمدن که وضع را بهتر می‌کنند؛ باز هم تاکید می‌کنم هر دولت و مجلسی که به روی کار می‌آید با از تجربیات گذشته استفاده کند تا بهتر کار کند نه این که بیاید از قبل هم اقدامات و عملش نادرست تر باشد./ایلنا

امام جمعه اردبیل: در صورت صعود نکردن به جام جهانی، دشمن فشار مضاعفی به ایران در مذاکرات هسته‌ای وارد می کرد!

سید حسن عاملی: امپراتوری رسانه‌ای دشمن خودش را با تمام توان آماده کرده بود که با شکست ایران در این مسابقه و در صورت صعود نکردن به جام جهانی آن را به اقتصاد کشور گره بزند و فشار مضاعفی به میز ایران در مذاکرات هسته‌ای وارد کند./ ایرنا

علم الهدی: جایگاه بانوان در ورزشگاه باید طوری باشد که هیجانات آنها منعکس نشود؛ متاسفانه دیروز این اتفاق افتاد

امام جمعه مشهد با تبریک پیروزی ملی پوشان ایران و راهیابی آنان به مسابقات جام جهانی گفت:در این بازی حضور زنان در ورزشگاه برای تماشای فوتبال بطور کامل مورد صیانت قرار نگرفت.جایگاه بانوان و محفظه در نظر گرفته شده برای آنان در ورزشگاه باید به گونه‌ای باشد که هیجانات آنها به جایی منعکس نشود و متاسفانه دیروز این اتفاق نیفتاد.یک روایت قطعی روی آنتن زنده تلویزیون: فیفا کوتاه نمی آید، زنان باید برای لیگ هم به ورزشگاه بیایند.عزیزی‌خادم رئیس فدراسیون در برنامه ویژه فوتبالی گفت: تهدید فیفا سر جای خودش است؛ هواداران‌خانم باید حضور داشته باشند. دولت در این قضیه خیلی با صلابت رفتار کرد.

شیوا قاسمی‌پور نماینده مریوان در مجلس در واکنش به گفته های خداداد عزیزی درباره کولبران

توهین به کولبران؛ اهانت به همه کردهای غیور است/خداد عزیزی از همان تریبون از همه مردم با شرف کورد عذرخواهی کند.آیا مسئولان ارشد کشوری می‌دانند تنزل جایگاه صدا و‌ سیما در بین اقشار مختلف مردم به‌دلیل همین رفتارها و‌ ادبیات سخیفانه‌ای است که حاصل آن تفرفه‌افکنی روزافزون و نارضایتی بخشی از مردم شریف ایران بوده است.

انصراف پولاد کیمیایی از جشنواره فجر به خاطر داوری شهاب حسینی

پولاد کیمیایی با انتشار یادداشت کوتاهی از حضور در جشنواره فیلم فجر انصراف داد.متن منتشر شده از سوی پولاد کیمیایی به صورت تلویحی حاوی این مساله است که انصراف او به خاطر حضور شهاب حسینی در هیات داوران بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر است.پولاد کیمیایی نوشت:وقتی حقیقت آزاد نیست، آزادی حقیقت ندارد. قضاوت های بزرگ کار آدم های کوچک نیست. من پولاد کیمیایی فرزند گیتی پاشایی و مسعود کیمیایی، بازیگر سینما و کارگردان با افتخار انصراف خود را از شرکت در جشنواره فیلم فجر اعلام می کنم.

منتظری: صراحتا به آقای «روحانی» گفتم تیم اقتصادی شما مناسب نیست

دادستان کل کشور گفت: رئیس جمهور وقت در زمانی که تعبیر جنگ اقتصادی و بیانات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی وجود داشت اعلام کردند من فرمانده جنگ هستم اما این فرماندهی چه قدر متناسب با جنگ اقتصادی برنامه‌ریزی کرد؟ و من به صراحت به ایشان گفتم تیم اقتصادی شما متناسب با این جنگ نیست چنان که امروز شاهد تورم، افزایش قیمت ارز و اُفت بازار سرمایه هستیم.

واکنش نماینده تهران به هک شدن شبکه یک سیما

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کارنامه موافق دولت در چند ماه اخیر تاکید کرد: ده ثانیه پارازیت در میان اتفاقات خوشایند این روزها هیچ است.مالک شریعتی نیاسر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت:‏«وسط سفرهای استانی، قرارداد ترکمنستان، پیگیری لغو تحریم ها در وین، سفر روسیه و چین، مصوبات تسهیل کسب و کار و افزایش حقوق سربازان، حذف ضامن وام های خرد، قرارهای خدمت تهران، تحولات خوب قضایی، اعتراف به شکست فشار حداکثری و صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال؛ ده ثانیه پارازیت هیچ است.وی در انتهای توئیت خود از هشتگ مرگ بر منافق استفاده کرده است.»

به گزارش ایسنا، عصر روز گذشته برخی شبکه های رادیو و تلویزیونی در صداوسیما برای لحظاتی هک شدند. خبرگزاری صداوسیما در توضیح این اتفاق اعلام کرد که افراد یا گروهی ناشناس تلاش کردند تا چند شبکه صداوسیما را هک کنند و تصویر شبکه یک سیما برای لحظاتی هک شد. در میان پخش آنونس برنامه ها به مدت ده ثانیه، تصاویری از سران منافقین و صوت یکی از سخنرانی های آنها روی آنتن شبکه یک دیده و شنیده شد.

نماینده مجلس: سفر رئیسی به روسیه آقایی دلار را در هم شکست

«محمد تقی نقد علی» نماینده مردم خمینی شهر و عضو کمیسیون کشاورزی در گفت‌و‌گو با برنا در رابطه دستاوردهای سفر رئیس جمهور به روسیه گفت: یکی از امتیازات و دستاوردهای سفر پربرکت و پرثمر جناب آقای رئیسی به روسیه ارتقای ارتباط با همسایگان و ارتباط با دولت‌هایی است که با نظام جمهوری اسلامی ایران تخاصم ندارند، این سفر نشان می‌دهد دولت، ارتباط با همسایگان و خصوصا عراق و روسیه و کشورهای دیگر خاورمیانه را در اولویت خود قرار داده است.نقدعلی افزود: کاملا واضح است که سفر رییس جمهور به روسیه، سفری پربار بود از این جهت که بنا شد مبادلات حول پول ملی دو کشور باشد و این گام، آقایی و انحصار دلار را در هم شکست، باید انحصار دلار را بشکنیم و این سفر دستاورد خوبی در این راستا محسوب می‌شود.وی در ادامه بیان کرد: اینکه مقرر شده تا مبادلات تجاری بین دو کشور تا سطح ۱۰ میلیارد دلار بالا برود، اقدام بسیار ارزشمندی است. با روسیه در عرصه نفتی و گازی تعاملات خوبی می‌توان داشت تا حلقه تنگ تحریم‌ها را به این واسطه بشکنیم. قطعا در عرصه کشاورزی و داد و ستد محصولات کشاورزی هم توافقات خوبی صورت گرفته که انشاءالله نتایج آن را در آینده خواهیم دید.

جلسات قالیباف با رئیسی درباره حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس از جلسات رئیس مجلس با رئیس‌جمهور و معاون اول وی درباره حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی خبر داد.رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به آخرین تصمیمات برای حذف ارز ترجیحی در مجلس، گفت: در آخرین جلسه‌ای که اعضای کمیسیون با رئیس مجلس داشتیم مقرر شد تا مسئولان دستگاه‌های اجرایی با حضور در جلسات کمیسیون برنامه‌های خود را برای حذف این ارز به صورت مکتوب به مجلس ارائه کنند.وی ادامه داد: دستگاه‌های متولی باید برنامه‌های خود را به صورت صریح و شفاف اعلام کنند و بگویند این یارانه‌ای که می‌خواهند از حلقه اول حذف کنند و به حلقه آخر یعنی مصرف کننده بدهند را چگونه می‌خواهند مدیریت کنند.نماینده آباده در مجلس با بیان اینکه تاکنون تصمیمی درباره حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی در مجلس و کمیسیون اتخاذ نشده است، ادامه داد: دغدغه نمایندگان درباره ارز ۴۲۰۰ تومانی نحوه اجرا و مدیریت این کار است که باید دولتی‌ها مجلس را در این زمینه قانع کنند.سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس با اعلام اینکه رئیس مجلس نیز تاکنون جلساتی را با رئیس جمهور و معاون اول وی برای بحث حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی داشته است، اظهار کرد: در جلسه‌ای که اعضای کمیسیون با رئیس مجلس داشتند، وی گزارشی نیز در این زمینه به نمایندگان ارائه کرد و البته اعضای کمیسیون نیز اصرار داشتند که باید دولت برنامه‌های خود را مکتوب ارائه کند.

هشدار رسایی به رئیسی: منتظر هک دولت سیزدهم باشید

عضو جبهه پایداری خطاب به رییسی نوشت: منتظر هک دولت سیزدهم باشید. متن توئیت حمید رسایی به شرح زیر است:

 

هشدار رسایی به رئیسی: منتظر هک دولت سیزدهم باشید! / جلسات قالیباف با رئیسی درباره حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی / نماینده مجلس: سفر رئیسی به روسیه آقایی دلار را در هم شکست / واکنش نماینده تهران به هک شدن شبکه یک سیما

نماینده مجلس: غربی‌ها باید تضمین بدهند

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران در مذاکرات وین توافق موقت را نمی‌پذیرد و حتماً باید از طرف مقابل تضامین لازم گرفته شود.علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر درباره روند مذاکرات وین، اظهار داشت: مهم‌ترین نکته‌ای که در مذاکرات باید مورد توجه قرار گیرد، آن است که ما باید از تجارب گذشته عبرت بگیریم.وی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین مسائلی که در گذشته وجود داشت و باید از آن درس بگیریم، آن است که غربی‌ها به وعده‌های خود عمل نکردند و خلف وعده‌های زیادی داشتند.نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در عین حال نیاز است که هر توافقی که انجام می‌شود، قطعی و با ضمانت ها کافی باشد و حتماً باید راستی آزمایی لازم انجام شود.کریمی تاکید کرد: به هیچ وجه نباید مرعوب فضای رسانه‌ای و حاشیه‌سازی هایی که حول و حوش مذاکرات انجام می‌شود، قرار گیریم و باید در مذاکرات حقوق ملت ایران را مورد توجه قرار دهیم.نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در عین حال که عزم و اراده جدی خود را برای حصول توافق در این مذاکرات به دنیا اعلام می‌کنیم، باید برای رسیدن به توافقی که دربرگیرنده منافع ملی مان باشد، جدیت و قاطعیت لازم را داشته باشیم و حتماً لازم است ضمانت های کافی را هم از طرف مقابل بگیریم تا آنان تعهدات خود را اجرایی کنند.

تجمع در مرز میلک؛ وزارت کشور واکنش نشان داد

به دنبال تجمع غیر قانونی افرادی در پایانه مرزی "میلک" ، معاون امنیتی وزارت کشور اعلام کرد: موضوع حق آبه ایران از رود هیرمند، از مسیر مذاکره و گفت وگو با مسئولان افغانستانی در حال حل شدن است.به گزارش وزارت کشور، مجید میراحمدی گفت: حق آبه ایران از رود هیرمند که حقی قانونی است، از مسیر گفت‌وگوها در حال پیگیری است و هر گونه اقدامی خارج از این مسیر از جمله فراخوان و تجمعات نه تنها کمکی نمی کند، بلکه در روند تحقق این حق قانونی اخلال ایجاد خواهد کرد.معاون امنیتی وزارت کشور تاکید کرد: بدون شک با کسانی که دست به اقدامات غیر قانونی زده اند، برخورد خواهد شد.بر اساس برخی گزارشات، امروز تعدادی از مردم منطقه سیستان و بلوچستان با تجمع در پایانه مرزی میلک واقع در مرز ایران و افغانستان نسبت به کوتاهی مسئولان افغانستانی در رهاسازی آب هیرمند اعتراض کرده و برخی افراد فرصت طلب با سوء استفاده از این اقدام به تعدادی از خودروهای باری مستقر در مرز خساراتی وارد کردند که با اقدام بموقع ماموران مرزی جمهوری اسلامی ایران موضوع خاتمه یافت.

سخنان گلایه‌آمیز پیرمرد روستایی خطاب به رئیسی

پیرمرد روستایی در سفر رئیس جمهور به گیلان خطاب به رئیسی سخنان گلایه‌آمیزی را بیان کرد وگفت: شهرداری برای سفر شما اینجا را تمیز و زباله ها را قایم کرده است.

واکنش کوثری به هک صداوسیما: کاری خواهیم کرد که منافقین از کرده خود پشیمان شوند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: منافقین عددی نیستند و صرفا ابزار دست بیگانگان هستند و از سوی آنان تأمین مالی می‌شوند.اسماعیل کوثری در گفتگو با مهر، در واکنش به هک صدا و سیما و پخش تصاویر و شعارهای سرکرده منافقین، اظهار داشت: معاندین نظام و منافقین تصور می‌کنند با این اقدامات خود می‌توانند به جمهوری اسلامی ایران ضربه بزنند و یا آنکه باعث خوشحالی طرفداران خود شوند اما باید بدانند که با این اقدامات، نزد ملت ایران روز به روز منفورتر می‌شوند.وی با اشاره به اینکه جنایات‌ منافقین بسیار شدید و وحشی‌گری‌های آنان از جنایتکارانی چون صدام هم بدتر است، متذکر شد: در کارنامه منافقین جز خیانت و قتل عام چیزی دیده نمی‌شود. منافقین در ابتدا ادعا داشتند که طرفدار خلق هستند و به همین دلیل، نام گروه خود را سازمان مجاهدین خلق گذاشتند، اما در عمل به مردم ایران خیانت کردند، دست در دست دشمنان ایران و اسلام گذاشتند، با صدام و سردمداران کشورهای استکباری یکی و همراه شدند و اقدامات جنایتکارانه زیادی را از خود به جا گذاشتند.نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گروهک منافقین به دنبال آن بودند که با این اقدامات خود ملت ایران را از پا دربیاورند، اما مردم ما به علت ایستادگی و شناخت عمیقی که از این جنایتکاران و خائنان داشتند، هیچ گاه در مقابل‌شان کوتاه نیامدند. منافقین از وحشی‌گری و خرابکاری دست برنمی‌دارند و هنوز سرشان در آخور بیگانگان است و از سوی آنان تأمین مالی می‌شوند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۵
در انتظار بررسی: ۱۲
انتشار یافته: ۱۰۹
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
منافق احمق و اسقاطی دیگر غلط اضافی نکند.کوچولوی جیره خوار
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
منظورتون همون عزیز دردونه ی 84 تا 92 خودتونه؟؟ همون که همه ی اعتبار اصولگرایی رو خرجش کردین و در حد معجزه ی هزاره ها بالاش بردین؟؟ دنیا چقد کوچیکه رضاجان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
نقدعلی: اقایی دلار در هم شکست!!! هر چقدر دلت خواست می تونی توهم بزنی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
حاج افا فوتبال چه ربطی به مذاکرات داره؟
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
طنز سال :بعد از سفر رئیسی به روسیه قرار ایت تمام معاملات مالی و پولی در جهان با ریال ایران ا
نجا م شود و برابری هر ریال برابر 25000 دلار است
چقدر این نماینده محترم خدش خیال است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
چیزی به اسم مبادله روبل و ریال فهمیدی چی هست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
اقای رسایی تو چیکاره هستی که هی نظر میدی انتقاد میکنی
پاسخ ها
تیزبین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
اگر رسایی در این دولت پستی می گرفت دیگر به سه هزار مدیر شریفی که در این دولت خدمت می کنند به عنوان غربگرا معرفی نمی کرد. آیا در دولت روحانی همه مدیران غربگرا بودند؟ آقای رسایی به اندازه کافی از چشم مردم افتاده ای از این بیشتر نکن.
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
اگربه نشریه حمیدرسایی( 9دی ) وصفحات مجازی او مراجعه کنید بالاترین مقامات کشوررا با شدیدترین الفاظ مورد هتک حرمت وتوهین وتهمت قرارمیدهد رییس جمهورقبلی که همواره دراین43سال بالاترین مقامات راداشته وازجمله سابقه 32 سال ریاست یا عضویت بالاترین نهادامنیتی کشوریعنی شورایعالی امنیت ملی رابرعهده داشته درهمان زمان ریاست جمهوریش به صراحت عامل انگلیس مینامید والفاظ رکیکی که درصورت بیان منتشرنمیکنیدوهمچنین مشابه این گفته ها درمورد سایرمقامات عالی فعلی وقبلی.فقط هم رسایی نیست افراددیگری چون سعیدحدادیان منصورارضی حسن عباسی رائفی پورو......آیا اینها بدون داشتن یک پشتوانه قوی میتوانند چنین هتاکی ها وگستاخی هایی بکنند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
پشتوانه این ها را میشناسیم ولی نام بردن از ان یعنی حوالت به انجا که دیگر اثری از تو پیدا نشه
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
نماینده مجلس: سفر رئیسی به روسیه آقایی دلار را در هم شکست.
نقد علی جان قراره با اون ده میلیارد دلاری که تازه بازم قراره سطح مبادلات ایران و روسیه به اون برسه آقایی دلار بشکنه!!!!؟ ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
مگر نفرمودید طالبان حقابه ایران را داده. چرا انقدر دروغ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
حالا که تیم اقتصادی دولت منخب شما خیلی منسجم است چرا مشکلات کم نشده است.
نان در ایرانشهر 10 هزارتومان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
آخر 4 سال نگاه کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
رسایی و دوستان بالاخره با این تند رویها کار دست کشور و دولت خواهند داد ریسی باید مرقب باشد با احمدی نژاد هم همین کردند
naser
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
به نماینده محترم مریوان باید گفت که با ابداع یک لفظ جدید برای یک کار غیر قانونی نمی شود روح آن کار را تغییر داد! قاچاقچی، قاچاقجی است کولبر نامیدن آن چیزی را تغییر نمی دهد. شما به عنوان یک قانون گذار نمی توانید از یک کار غیر قانونی دفاع بکنید! توهین به قاچاقچی ها توهین به مردم کرد نیست!
کاف
|
Netherlands
|
۱۹:۴۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
در این جامعه در این فضای مجازی انقدری که از کولبران حمایت میشه از تولید کننده و یا کارگز روز مزد حمایت نمیشه .
همه می تونن به قاچاق روی بیاورند و لی متاسفانه با زیرکی مثال زدنی مافیایی پشت پرده قاچاق کالا موضوع کولبران را بولد کرده وهشتک ها در تویتر و فضای مجازی داغ میکنند .و پشت پرده سود کلانی بدست میارند .قاچاقاق بنزین و مواد غذای ارزان ایران و برعکس با همون دلار قاچاق کالا ازاون طرف مرز و شکستن کمر تولید کننده و کارگر ی که بیکار میشه .
اقایان می ایند و دم میزنن که کار نیست و کولبران چاره دیگری ندارند ولی باید عرض کننم که در این کشور ایا یک جوانی که مرز نشین نیست و با مرز فاصله داره باید بمیره چون براش حتی کولبری هم مقدور نیست ؟تخیر اقا اجازه بدید چرخ تولید بچرخه و همون کولبران هم به جای قاچاق برن نان حلال کارگری و یا هر کار دیگه ی بنا به مقتضیات جعرافیایی منطقه خودشان انجام بدن .
هیچ میدونید دوستان این کولبران در سال چند جوان مرزبانی گه با هزار ارزو امدن در مرز دوران خدمت سربازی بگزرانند شهید میکنند ؟
جان این جوانان مهم نیست فعلا که لابی کولبران در ظاهر و لی در پشت پرده لابی گروهک و..............قدرتمند شده و خانم شیوا قاسمی هم بهتر است ازاین گروهایی که همه میدونیم کیا هستن بگویند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
1 ـ ـ امام جمعه اردبیل: در صورت صعود نکردن به جام جهانی دشمن فشار مضاعفی به ایران در مذاکرات هسته‌ای وارد می کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکی به حاج آقا میگفت که اگر در بازی دیروز شکست هم میخوردیم هیچ اتفاقی نمی افتاد و هیچ فشاری به کسی نمی آمد ، چون سه تا بازی دیگر در پیش داریم !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
در مورد فوتبال خیلی از این جناب کارشناسی تاثیر فوتبال در سیاست بین الملل انتظار نداشته باش که بداند
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
آقای نقدعلی عزیز، دو کشوری که هرکدام به میزان خود تحت تحریم صاحبان اصلی دلار در دنیا هستند چگونه میتونن انحصار دلار را بشکنند؟ آیا مبادلات حول روبل و ریال میتونه آقایی و انحصار دلار را بشکنه؟ فعلا که این مبادلات در حد گفتگو هست و بس. اگر هم عملی بشه با هزار اما و اگر و در اوج خود به میزانی معادل ده میلیارد در سال هم خواهد رسید. مقایسه کنید با تراکنشهای تریلیارد دلاری که بین قطب های اقتصادی تولیدی و فناوری دنیا در یک روز انجام میشه. مورچه در برابر فیل. برادر من ایشالله ماشالله که نشد کار؟ پیداست که هم خوابی و هم در مسئولیت خود هم از سواد و پختگی لازم برخوردار نیستی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
علم الهدی: جایگاه بانوان در ورزشگاه باید طوری باشد که هیجانات آنها منعکس نشود؛ متاسفانه دیروز این اتفاق افتاد!!!!!!!!!!
نمیدانم چرا مسئولان استادیوم آزادی متوجه نمی شوند ، آقا برای اینکه سر و صدای خانمها و هیجاناتشون منتقل نشود جایگاه خانمها را در سالن 12 هزار نفری میگذاشتید تا هر کار دلشون خواست بکنند و به کسی هم از ناحیه انتقال هیجانات آسیبی نرسه !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
هزاران سال است که زن نماد گل است و نباید خودنمایی کند و زندگی ها هم درست می بود ولی از وقتی دستکاری در طبیعت شد زندگی ها هم خراب شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
قالیباف سردار،رئیسی حوزوی،درجلسه ی این دو نفر چه چیزی می‌تونه اتفاق بیوفته که به نفع مردم باشه!!!؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
شما چطور سفیری بودی که نمی دانی برای دیدار چند ساعته میز کنار هم گذاشته نمی شود؟ یا باز نمی دانی این نوع شکل دیدار از قبل بین دو کشور هماهنگ شده؟
یا نکند دنبال.... هستی؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
خود برجام خیانت هست موقتش صد برابر خیانت تر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
به حمید رسائی سمتی نداده اند برای رفتن به مجلس که همه کار کرد و نشد که نشد . حالا با تمسک به شیطان رجیم یه ترفند جدیدی را بکار گرفته و با تهدید به هک کردن دولت سیزدهم دنبال سمتی میگردد که شاید سفرهاوی به همراه داشته باشد آخه بازیهای جهانی در راه است و دلش تنگ شده برای سفر به خارج و تماشای فوتبال با بهانه رسیدگی به مافیای فوتبال البته از کیسه بیت المال مانند قدیم ها که از کیسه ملت به ژنو و هلند تشریف میبرد خیلی بهش خوش گذشته و فیلش یاد هندوستان کرده است . با خودش گفته حالا گفته یک تشری میام تهدید میکنم و خالی میبندم شاید فرجی حاصل شد دولت سیزدهم سمتی بمن داد و به نون و نوائی رسیدم . شیطان راچه دیدی شاید ترسیدند و باجی دادند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
با این کارها که زن ها را در محیط ها چه به بسا هیجانی می اورید سقوط بیشتر خانواده را رقم خواهید زد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
فامیل علم الهدی نیستی احیانا؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
شما اصلاح طلب ها که عامل آشوب و حریم هستید در راس کار نیایید اوضاع اینطوری نمی شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
شما هرج مرج طلب های اصول گرا هم همین طور
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
شما یک نمونه هرج و مرج اصولگرا را نام ببر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
فیفا نمی تواند در امور فرهنگی کشورها دخالت کند و شما بروید ببینید چه کسانی از داخل گرا دادن برای این که فیفا بخواهد این چیزها را بگوید که در این 3 الی 4 سال اخیر این نقشه را کشیدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
نمی دونم باید به این اظهارات ائمه جمعه گریه کرد یا خندید!‌ خدایا!
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
ممنونم از این که مایه خنده ما شدی خخخخه
حالا چرا این را نگفتی جناب اردوغان را پشت در منتظر نگه می داشت ولی در قبال رئیسی در سالن برعکس ایشون منتظر رئیسی بود؟
یا چرا این را نمی گویی رئیسی وقتی وارد شد یک راست می رود پشت میز خودش؟ و پوتین گله می کند به خاطر هماهنگی از قبل نمی تواند دست بدهد؟
یا چرا این را نمی گویی چرا پوتین احترام می‌گذارد و می گوید که وقت نماز است اگر می خواهید نماز بخوانید؟
و....
فکر نکن هیچ کس حالیش نیست!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
آقای کوثری! شما وقتی میگین کاری می کنید که دشمنان رو پشیمان کنید تمام تن و بدن ما می لرزد. ما فقط از خدا می خواهیم که به ما کمک کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
دولتهای قبلی حداقل چند سالی میتونستند مردمو امیدوار نگهدارند ولی اقای رئیسی با عملکردهای که تو هر جهت داشته از سفر به روسیه و قرارداد چین‌گرفته تا برجام و سفر استانی جز نا امیدی زودرس چیزی عاید حامیان نکردش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
خودش که اینکاره نبود و نیست و وزرا و مسئولینی هم که براش انتخاب کردن هم اینکاره نیستن و فقط چارت سازمانی رو تکمیل کردن.میخواهی با اینها چیزی به نفع مردم و کشور تغییر کنه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
عجب
حالا اینطوری فکر کن اولش همین طوری باشد ولی آخرش روال ها درست آن وقت چی؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
حالا هر کس وناکسی برای کشور ما پا میفشارد وروسیه نیز با ایجاد فاصله غیر دیپلماتیک برای میهمان ارشد خود در واقع منش میهمان نوازی را نادیده گرفته وپوتین باید بداند که در بحث معادلات بین المللی سنگینی ایران از خیلی کشورها بیشتر است وقربان صدقه ایران باید برود که از بد حادثه ایران در شمار متحدان روسیه عهد شکن قرار گرفته ولی آنچه که ما باید از این حوادث نتیجه بگیریم نباید در سیاست خارجی روی هیچ کشوری حساب باز نکنیم هیچ با روسیه نیز سر هیچ میزی به بهانه رفع مشکلات ننشینیم که آنها هیچوقت متحد خوبی نبودهاند وبه قول چچنها امضاروسها مثل حباب روی آب میماند
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۰:۲۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
کل اگر طبیب بودی سرخود دوا نمودی
بجای صیانت از کاربران اینترنت از صدا و سیمای میلی صیانت کنید.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
جناب پوتبن لطف نموده رئیسی را به حضور پذیرفته جواب سلام ایشان را هم دادند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
واکنش نماینده تهران به هک شدن شبکه یک سیما) جالبه که همه افتخاراتی که این عضو مجلس گفته نه به داره نه به باره نه کار کارشناسیه نه عاقبت معلومی داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
منتظری: صراحتا به آقای «روحانی» گفتم تیم اقتصادی شما مناسب نیست) ببخشید استاد اقتصاد که از شما اجازه نگرفت !! انوقت ترامپ و تحریمها هیچ تاثیری بر اقتصاد نداشته استاد !! انوقت انهمه غذا و دارو که ذخیره کرد هیچ کمکی به مردم نکرد !
محسن
|
Belgium
|
۲۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
اقای نماینده مجلس برای رفتن ریسی به روسیه داستان به بسازو دلت را با ان خوش کن خجالت هم خوب چیزی است.
کارگر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
مدیران عامل تمام شرکت های آب و برق و همچنین فولاد ها و پتروشیمی ها و همچنین مدیران کل این ادارات همگی باید عوض شوند. متاسفانه دولت بسیار ضعیف وکند داره عمل میکنه در تغییرات.
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
آقایی دلار را نرخ برابری ۲۵ هزار برابری اش با تومان مشخص میکند جناب نماینده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
جناب رسایی اگر دولت همه کارکنان شاغل قبلي رو اخراج کنه و دوستان شما رو جایگزین کنه مشکل شما حل خواهد شد؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
مخاطب من کوثری، نماینده مجلس و اظهاراتش در خصوص هک صدا و سیماست:
هک صدا و سیما را باید بیش از یک اقدام تبلیغاتی و تحت عنوان پارازیت تفسیر کرد.
اگر هک صورت گرفته باشد، عاملان هک در این فرایند ایران را که پیشتاز تولید علم در عرصه های نوین ِ فناوری در جهان است را به چالش کشیده و در این مقطع خاص و در جنگی فنی و پیچیده (به اذعان معاونت توسعه و فنی صدا و سیما) برنده شده اند.
اگر این فرایند را یک جنگ اطلاعاتی و نفوذ یا استخدام عاملِ انسانی در حفاظت شده ترین بخش رسانه ای نظام (صدا و سیما) را در نظر بگیریم، آنها برنده ی مسلم این جنگ بوده اند
این حمله بعد سومی هم دارد، آنها نسبت به سیستم چنان تسلطی داشته اند که تقریبا توانسته اند همه ی محتوایی که در نظر داشته اند را منتشر کنند. آنها حتی میدانسته اند که بین قطع تصویر و صوت تأخیر چند ثانیه ای وجود خواهد داشت و در این لحظه فایل سخنرانی شروع به پخش می شود و تقریبا در لحظه قطع جمله ای کامل منتشر شده است.
این طراحی دقیق را ذکر کردم تا راه را برای تفسیر آن به عنوان پارازیت را ببندم. بعد از گذشت حدود 30 ساعت از موضوع، هنوز محل مشکل کشف نشده است. نه دستگیری ای اتفاق افتاده و نه لوگ های سیستم خوانده شده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
رسایی مهره جزغاله شده پایداری :دولت روحانی غربگرا بود ) از بس غربگرا بود امریکا شدیدترین تحریمها را در دولت او اجرا کرد !!
ناشناس
|
France
|
۲۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
این داستان هک‌ شدن صدا ‌سیما جنگ زرگری خودتونه! خواستین افتضاح سفر روسیه را ماستمالی کنید!!!
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
آقای نماینده خیلی بزرگتر از تو قرار بود دلار را در هم بشکنند.پیا ده شو با هم بریم ،دلارهای خانگي خودت بیار بیرون از خانه فعلا تا بعد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
نماینده مجلس: غربی‌ها باید تضمین بدهند) این جمله بارها از دهان خیلی ها بیرون امده اما هیچکدام از این اساتید بزرگ سیاست بین الملل و اقتصاد نفرمودند چطور و به چه نحو و با چه اهرمی میتوان تضمین گرفت ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
جناب کوثری عزیز، تلویزیون فقط چند ثانیه هک شد و شما اینقدر منبر رفتید و حرف زدید پس اگر زبانم لال، یکساعت هک میشد ، لابد در شرح محکومیت آن، کتاب کلیله و دمنه می نوشتید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
نماینده های عزیز شما که حقوق و مزایاتون رو سر وقت میگیرید یه لطفی بکنید داخل مجلس اصلا حرف نزنید و بیشتر از این نمک به زخم مردم نپاشید؛ بخدا ثواب داره فقط سکوت کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
نقدعای از اعضا مجلس : اینکه مقرر شده تا مبادلات تجاری بین دو کشور ایران و روس تا سطح ۱۰ میلیارد دلار بالا برود اقدام بسیار ارزشمندی است. ) ده دقیقه ده میلیارد دلار !! برامون اب خورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
خدایا تکلیف ما رو با این علم الهدی روشن کن!!!!
آخه خدا خیرت بده، وقتی ایران گل میزنه و خانمهای حاضر در ورزشگاه خوشحال میشن، چطوری هیجان خود رو پنهان کنند؟ موافقید با طناب ببندیمشون به صندلی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
با خواندن افاضات امام جمعه اردبیل، ناخودآگاه به یاد شادروان حسنی (امام جمعه ارومیه) افتادم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
روس ها متوجه برخی مسائل ناخوشایند شده اند و با این رفتار اهانت آمیز ، موضعشان را بیان کرده اند .
آنها و دیگران اگر منافعشان تامین شود ، علیرغم
رسوماتشان گوسفند هم قربانی میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
جناب نقد علی ، خود میفرمایی در سفر رئیسی به روسیه آقایی دلار شکست و ادامه میدی قرار شد مبادلات دو کشور تا سطح ده میلیارد دلار بالا برود ، پنالتی به این وضوح
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
ابن فرصت طلایی دیگه نصیب ایران نمیشه ، کشور رو وارد یک بحران خودساخته نکید دلار ۵۰ هزاری سونامی وار همه رو نابود خواهد کرد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
آقای رسایی
تلویزیون هک شده، کار تیم ظریف بود؟! خجالت نکش بگو این هم کار اوست
ناشناس
|
Cyprus
|
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
حذف ارز ترجیحی بدون اینکه قبل از ان سیاست های مشخصی جهت جلوگیری از تورم وحشتناک و فلاکت بار حاصل معین نشده باشد فاجعه است. یارانه نقدی دادن بصورت فعلی توهین به ملت است و صدقه گیر کردن آنها که خوشبختانه بنده باز نشسته که زیر ۸ میلیون تومان حقوقم است و هنوز هم برای جبران کسری هزینه های رندگی کار می کنم نمیدانم به چه حسابی از آن محروم شدم در حالیکه اشخاص با در امد میلیاردی آنرا میگیرند.یا باید برای بهداشت، درمان و دارو برای جبران آن برای مصرف کننده ای که خدمات و دارو و وسایل در مانی را دریافت میکنند یارانه تعلق بگیرد و اجناس ضروری هم همانند زمان جنگ بصورت جیره کوپنی در ازای هر کارت ملی تعلق گیرد ویا حقوق بر اساس معادل دلار یا پوند با نرخ روز در حد جبرانی بالا برده شود.
ناشناس
|
France
|
۲۲:۳۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
آدم قحطی است؟ از این رسایی مطلب میذارید؟!؟!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
دولت بین دلار ۱۰۰ هزاری و ۱۵ هزاری کدام گزینه رو انتخاب میکنه
دولت بین آرامش و استرس و فشار کدام رو انتخاب خواهد کرد
دولت بین عقلانیت و افراطی گری کدام را انتخاب خواهد کرد
بدون شک دشمنان نظام و کاسبان تحریم منتظر سناریوی دوم هستند
آقای رییسی این آخرین فرصت است .
ملت منتظر انفجار هستند
معلمان گرسنه ،کارگران گرسنه . کارمندان ناراضی ؟؟
این باید عقلانیت را کنار گذاشت و چشم به فرمان شکم سیران بود
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
بسه دیگه تابناک اصلاح طلب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
هک کردن سیمای ایران افتضاح بزرگی است که قابل دفاع نیست حتی اگر دولت صدها موفقیت داشته باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
تمام مجلس روسیه پاشدن برای رئیسی دست زدن دست از دروغ گفتن بردارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
ایا امروز تیم اقتصاد متناسب است
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
استاد! از یک طرف میگی سفر رئیسی به روسیه آقایی دلار را درهم شکست و قراره با پول ملی دو کشور مبادلات انجام بشه، فوراً پشت سرش میگی قراره میزان مبادلات به ۱۰ میلیارد دلار برسه!! چرا بر حسب روبل یا ریال عدد نمیدی؟ پس معلومه که خودت هنوز به شکستن آقایی دلار اعتقاد نداری.
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
به هر حال رئیسی موفق شد در کرملین مرکز کمونیستی جهان نماز بخواند این دستاورد مهم است و بهتر از سیاه نمایی نکنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
عمق فهم برخی نمایندگان فاجعه است، آقایان مسئول فکری بحال این اظهارنظر های سخیف و زننده بکنید.
سفر رئیسی به مسکو، دلار را درهم شکست!!!!
والله این جمله از بچه دبستانی هم انتظار نمیره، مثلاً تو نماینده مجلس هستی،
ناشناس
|
Romania
|
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
خب یک پست مهم به رسایی بدید تا ۳۴۰۰ نفر از خودش بدتر ها را روی کار بیاره
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
آقای رسایی!
مدتهاست که سیستم زندگی یک ملت با افکار امثال شما هک و زمین گیر شده، حالا شما نگران هک اینطرف و اونطرف دولت و محلس حد اقلی تان هستید؟!!!
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
آقای رسایی!
مدتهاست که سیستم زندگی یک ملت با افکار امثال شما هک و زمین گیر شده، حالا شما نگران هک اینطرف و اونطرف دولت و محلس حد اقلی تان هستید؟!!!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
جناب نقدعلی ازین تعاریف حماسی راجع به سفر دکتر محمودتون به دانشگاه کلمبیا و نامه ش به رئیس جمهور آمریکا هم شنیدیم قبلا، تاریخ قضاوت میکنه جانم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
جناب رسایی متاسفانه ، یکی از بزرگترین اشتباهات حتمی جناب رییسی ، استفاده از وزرا و مدیران دولت احمدی نژادی است

که شما و جبهه پایداری ها و تندروها به کشور و مردم تحمیل کردید و هر انچه الان مشکلات و معضلات اقتصادی اجتماعی سیاسی داریم

اکثرا از عملکرد دولت احمدی نژاد و همفکرانشان چون شما بوده و هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
هک تلویزیون ناسزا بود به ممنوع تصویری عده ای.بعضی ها از ممنوعیت تصویری در اومدن ولی این جماعت کماکان هستن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۸
دوباره علم الهدی حرف زد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
چرا به رسایی رد صلاحیت شده پست ندادین؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
چقدر ائمه جمعه ما آگاه هستند امام جمعه اردبیل صعود ایران به جام جهانی ۹۹ درصد قبل از این بازی هم قطعی بود دیگه کدوم برنامه ریزی بعد فوتبال چه ارتباطی به مسایل هسته آیی داره
آقای علم الهدی با این طرز فکرت اصلا چرا می خوای بری جام جهانی پیشنهاد می کنم حتما با تیم ملی همه ائمه جمعه رو هم ببرید جام جهانی تا بفهمن دنیا چه خبره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
جای این که خودتون برای خودتون به‌به و چه‌چه کنید، یه مقدارم به وضع مملکت برسید. دلار چه آقایی باشه چه خانومی الآن نرخش بالاتر از اونیه که مردم تحملش رو دارن.
خادم
|
United States
|
۰۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
جلسات دو قوه مقننه و مجريه براى برنامه ريزى جهت حذف ٤٢٠٠ تومانى (بخوانيد ارز رانتخوارى) اميدوار كننده است. علت پيدايش اين ارز كه قيمت ان ١٥٪؜ قيمت واقعى ميباشد صرفا جهت كنترل قيمت كالاهاى مصرفى اساسى از قبيل گوشت، نان، برنج، چاى،تخم مرغ و نظاير انها بود كه با توجه به افزايش سرسام اور اين كالاها، ناموفق بودن اين تصميم اظهر من الشمس است و اگر كسى در اين مورد شك بكند بمثابه داستان بيدار كردن كسى هست كه خود را بخواب زده باشد. بديهى أست كه يارانه ٨٥ در صدى كه حدودا ٢٥،٠٠٠ تومان براى هر دلار أست و از بيت المال پرداخت ميشود يكراست به جيب گشاد مشتى وارد كننده رانتخوار سرازير ميشود ( البته ممكن است تعداد اندكى وارد كننده درستكار هم در ميان اين جمع چند هزار نفرى باشد). ايا منطقى نيست با تدوين فورى و عاجل راهكارهاى هوشمندانه و علمى، اين يارانه به مصرف كنندگان كم در امد و نيازمند تخصيص يابد. با توجه به تجارب طولانى در زمينه كالا برگ ، يارانه ماهانه و حذف تعدادى از دهك هاى پر درامد و بالاخره توزيع بنزين و نظاير ان دست اندركاران محترم ميتوانند ظرف مدت ٢-١ ماه اين امر را محقق سازند و جلوى اين خسارت هنگفت به بيت المال را بگيرند.
عرض اخر: حذف اين ارز و به تبع ان تك نرخى شدن ارز نه يك انتخاب بلكه يك اجبار است و راه فرارى از ان وجود ندارد. البته اين يك تصميم اقتصادى كلان و به قول معروف يك جراحى بزرگ أست كه مرد ميدان طلب ميكند. نام كسى كه با درايت و شجاعت اين امر مهم را محقق سازد در تاريخ به نيكى ثبت خواهد شد. ضمنا كسانى كه بدلائل عوام پسند و ترس از كارهاى اجرايى بزرگ و يا حفظ منافع شخصى و گروهى ، با سنگ اندازى و مانع تراشى فرايند اتخاذ اين تصميم را طولانى ساخته و موجب تداوم خسارت به بيت المال مى شوند بايد در اينده پاسخگو باشند.
سید حمید
|
Singapore
|
۰۵:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
خط نفاق اگر تمام تلویزیونهای دنیا را هم داشته باشد منفور ملت ایران است و برگشت ناپذیر هم است .اگر هیتلر و چنگیز جنایت کردند با بیگانگان بود اینها به ملت خودشان جنایت کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
اظهارات نماینده اردبیل واقهاً که داره !!! همین
اما در مورد اطهارات آقای نقد علی نق جدی هست. ایشان یا مناسبات و مراودات پولی را در سطح بین الملل نمیدانند یا از قدرت دلار خبر ندارند یا تلاش‌ها پ تبلیغاتی که از زمان احمدی نژاد برای حذف دلار شده است را خبر ندارند یا به احتمال قوی از همه اینها. خود روسیه بیش از هر کشوری بدنبال دریافت دلار در مقابل صادراتمان هست. چین به همچنین . بخش خصوصی ما در مقابل همین صادرات خرده ریزی که دارند اولویت اولشان دریافت دلار است بعد ارزهای قوی مثل درهم و یورو . در مسئلهٔ تنهاتر کالا با کالا از جمله با روسیه موضوع متفاوت است. در مواردی هم که دولت قبول کند در مقابل صادراتش ارز دیگری بگیرد صد در صد از سر اجبار و تحریمها است و بس. نسنجیده حرف و سخن گفتن نشانه بی اطلاعی و شعار است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
چقدر آستانه تحمل بعضی افراد پایین است. می ترسم خدای نکرده دچار انحراف شوند. داشتن چهار زن از نظر شرعی مشکلی ندارد.
ناشناس
|
Canada
|
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
جمهوری اسلامی از بعد از لغو برجام توسط ترامپ، چند محلل را برای ارتباط با امریکا پیش کشیده که گاهی نقش "بله برون" را هم بازی می کنند. عراق، پادشاهی عمان و قطر. و این غیر از نقش سوئیس است که از دوران اشغال سفارت امریکا در تهران نقش حافظ مناقع و پیام ببر و پیام بیار را میان ایران و امریکا بازی کرده است. این سه محلل، میان ایران و عربستان هم پیام می برند و پیام می آورند. در ارتباط با امریکا مشکل اینست که تا می خواهند مستقیما با آن کشور وارد مذاکره شوند، هیاهو در داخل کشور آغاز می شود و آنها که ته دلشان برای رابطه با امریکا غنج می زند، سرود ضد امریکائی می خوانند تا تکلیف سهم خودشان در خواستگاری پس از بله برون معلوم شود. از جمله پایداریچی ها. از آخرین روزهای هفته گذشته که مسئله مذاکره مستقم با امریکا درباره مذاکرات وین مطرح شد، همین جنجال راه افتاد. متعاقب آن عقب نشینی های گام به گام آغاز شد اما برای آن که از ارتباط عقب نمانند، وزیر خارجه قطر را به تهران دعوت کردند تا برای امریکا پیام ببرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
خدایی این حمید رسایی شبیه مهران غفوریان نیستش هم قیافه اش با لپهای تپلیش هم رفتار وحرف زدنش انگاری تو سیاست کمدی بازی میکنه بخاطر همینه شاید نه اینوری ها نه اونوری ها حتی پایداری ها هم جدیش نمی گیرند میگن حالا داره یه طنز برا دل خودش بازی میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
اقای نقدعلی شما چه اصراری داری که کم سوادی خودرا به رخ ملت بکشی . اصلا نیازی به این کار نیست > مردم خودشان میدانند
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
سلام...صبح شنبه خبرسازان بسته خبری تابناک به خیر وبه قول زیباکلام ایام همچنان به کام...خخخخ ممنون که اول هفته خنده بر لبان خوانندگان میاورید.مثلا فرمایش امام جمعه محترم اردبیل ورابطه برد وباخت ایران در فوتبال وارتباط ان با میزان فشار بین المللی بر کشور...ویا پیشنهاد جناب علم الهدا بر اختصاص جایی برای بانوان در ورزشگاه ها که هیجانات انها مستور بماند .مثلا میشود انها را در پشت بام جایگاه قرار داد ویادر قسمت بانوان پرده ای کشید که زمین وبازی کنان را نبینند وهیجانی نشوند...ونظر نماینده محترم اقای نقد علی مبنی بر اینکه سفر اخیر رییس جمهور کمر دلار را شکست اما بلا فاصله میگوید که مبادلات بین دو کشور باید به ده میلیارد دلار برسد.خخخ یعنی همین دلار کمرشکسته مبنای معاملاتشان است..توییت اقای رسایی که دیگر بدون شرح است... شگفتا ...عجبا..خدایا پناه بر ذات پاکت
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
آقای علم الهدی انتظار داشتی بعد هز گل زنها بزنن تو سرشون بابا کوتاه بیایید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
اقای ساداتیان با اینکه سفیر بودید معلوم هست که هیچ جیز یاد نگرفتید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
رییسی باید از وزرا و مدیران دولت احمدی نژاد و نمایندگان مجلسی چون رسایی بترسد و دوری کند .

که ظاهرا در همان مسیر و شیوه در حال حرکت هستند
ناشناس
|
France
|
۰۹:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
رسایی چکاره است الان؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
اقای رسائی :

اولا این 3400 پست حساس را مشخص کنید کجا هستند
تا انجا که دوستان خودتان هم اعتراف کرده اند

شکر خدا همه مناصب در دست خودتان وطیف خودتان هست

از کیهان شریعتمداری که دیگر تند تر ندارید ؟

ایشان بر این واقعیت صحه گذاشته اند بماند نمایندگان مجلس و صدا وسیما و خطبای جمعه و شورای نگهبان و مصلحت و خبرگان و

جالبتر از همه خود شخص شخیص رئیس جمهور محترم هم

باها وبارها بر این حقیقت صحه گذاشتند

و اما
دوم

بفرمائید که این 3400 پست بقول شما حساس در زمان احمدی نژادتون که بقول پیر و مرشد معنویتان که در وصفش گفته بود

هدیه ای از طرف خدا بود

در ان زمان این 3400 پست در دست افراد روحانی باز بودند که ثمره ان دوره این شد که امروز حاضر نیستید هیچ جوره درباره ان دوره سخنی بگوئید و یادی کنید

و سوم
اینکه این بفرمائید 400 پست که نام بردید در دست خودتان هست کدام پست ها هست

بفرمائید تا مشخص شود منظورتان از پست های حساس کدام است

اخه پست های حساس از وزرات خانه ها تا فرمانداری ها هست

شاید منظورتان نگهبانی های و ابدارخانه ها اینگونه مراکز هم از نظر شما جزء حساس ها محسوب میشود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
کاملا واضح است که سفر رییس جمهور به روسیه، سفری پربار بود از این جهت که بنا شد مبادلات حول پول ملی دو کشور باشد و این گام، آقایی و انحصار دلار را در هم شکست، باید انحصار دلار را بشکنیم و این سفر دستاورد خوبی در این راستا محسوب می‌شود.وی در ادامه بیان کرد: اینکه مقرر شده تا مبادلات تجاری بین دو کشور تا سطح ۱۰ میلیارد دلار بالا برود، اقدام بسیار ارزشمندی است. (((( آخه عزیزم من اگه از شکس ت دلار حرف میزنی چرا آخرش بازهم امیدواری به 10 میلیارد دلار برسه متوجهی بازهم داری میگی دلار )) ماذافاذا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
واقعآ آقای علم الهدی که این اندازه ریز بین است حتی هیجان تماشا چیان را نگاه میکند ونظر میدهد هیچ نظری درباره گرسنگی وبیچارگی مردم ندارد واین موضوع مهمتر است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
دانشگاه امام صادق آنقدر لاکچری لاکچری است ،جای با کلاس ،خورد و خوراک در سطح اعیان و میوه آبمیوه جای خود ،دانشجوها عین شاهزاده ها آنجا میخورند .و زندگی لاکچری .
خوب معلومه آنها با این خوب تربیت میشن به جز سیاست و مدیریت به چیزی دیگر فکر نمی‌کنند

آن وقت دانشجو معلمان باید در جاهای اجاره آیی محقر زندگی باشند و حتی خوابگاه هم ندارند و‌سلف سرویس ندارند و غذاهای افتضلحر


لطفاً سطح رفاه دلنشجو معلمان و دانشجویان امام صادق ع را مقایسه کنید تا بفهمید چقدررنبعیض است. البته در ظاهر استان ها یک یا دو مرکز نسبت متوسط مرکزی برای تربیت معلم و رجایی دارند همه بقیه افتضاح اکثرا مکان های اجاره آیی بدون داشتن سلف سرویس و خوابگاه استاندارد


سیاستمداری که در جای شیک و پیک و رفاه لاکچری درس خوانده باشد نمی‌تواند مدیر خوبی باشد حتی اگر آدم خوبی باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
شایدم رسایی نمی‌خواد توافق شود که دارایی هایش نیویورک لودتزود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
دانشگاه امام صادق آنقدر لاکچری لاکچری است ،جای با کلاس ،خورد و خوراک در سطح اعیان و میوه آبمیوه جای خود ،دانشجوها عین شاهزاده ها آنجا میخورند .و زندگی لاکچری .
خوب معلومه آنها با این خوب تربیت میشن به جز سیاست و مدیریت به چیزی دیگر فکر نمی‌کنند

آن وقت دانشجو معلمان باید در جاهای اجاره آیی محقر زندگی باشند و حتی خوابگاه هم ندارند و‌سلف سرویس ندارند و غذاهای افتضلحر


باشگاه لطفاً سطح رفاه دلنشجو معلمان و دانشجویان امام صادق ع را مقایسه کنید تا بفهمید چقدررنبعیض است. البته در ظاهر استان ها یک یا دو مرکز نسبت متوسط مرکزی برای تربیت معلم و رجایی دارند همه بقیه افتضاح اکثرا مکان های اجاره آیی بدون داشتن سلف سرویس و خوابگاه استاندارد


سیاستمداری که در جای شیک و پیک و رفاه لاکچری درس خوانده باشد نمی‌تواند مدیر خوبی باشد حتی اگر آدم خوبی باشد
کورش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
خانم قاسمی نماینده محترمه مریوان کولبری یک پدیده ناخوشایند است که متاسفانه برخی از افراد کرد به هر دلیلی اقدام به کولبری می کنند ، اولا اقای خداداد عزیزی قصد توهین به قوم کرد را نداشته است که نیاز به عذر خواهی داشته باشد ازسوی شما به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برای حل مشکل کولبران چه اقداماتی انجام داده اید؟ در استان های مرزی قاچاق کالا امری اجتناب ناپذیر است بطور مثال در هرمزگان افرادی بنام چترباز اقدام به قاچاق کالا به داخل کشور می کنند یا در سیستان وبلوچستان قاچاق گازوییل انجام می شود اما باید به این نکته توجه داشت که افراد قلیلی دست به قاچاق می زنند و دیگر شهروندان با کار در بخش های صنعتی ؛کشاورزی ، خدمات و گردشگری باعث رونق اقتصادی در هرمنطقه می شوند.خانم قاسمی بجای اینکه بگویید رسانه ملی به دلیل رفتارهای سخیفانه مخاطبان خود را از دست داده لطف کنیدپدیده کولبری را در بین فوم کرد اسیب شناسی نماید و برای ازیبن بردن این پدیده راهکار های مناسب ارائه دهید.
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
جناب رسایی
متوجه شدیم هستی
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
علم الهدی: جایگاه بانوان در ورزشگاه باید طوری باشد که هیجانات آنها منعکس نشود؛ متاسفانه دیروز این اتفاق افتاد
آقای علم الهدی,,, می دانید بهترین راه چبست, به همه آنها یک ماسک بدهید تا به صورت بزنند تا همه یک شکل دیده شوند. یا این که برقعه بزنند؛ مانند زنان عرب و افغان!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
آقای رسایی کم مانده حکم دهد کسانی که در 8 سال دولت روحانی کارمند دولت بوده اند هم باید اخراج شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
طبق نظر علم الهدی برای جلوگیری از انتشار هیجان خانم ها در ورزشگاه آنها را داخل قفس کنید و روی آنها را با برزنت بپوشانید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
رسایی تورو دیگه کسی بازی نمی ده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
این جریان تمیز کردن و قایم کردن زباله ها همیشه هست
توی یکی از شعبه های تامین اجتماعی بودم دیدم یه دفعه رییس بخشی که در آن بودیم خودش اومد و از همه می پرسید چیکار دارند و کارشون رو زود راه می انداخت چند دقیقه بعد دیدم که رییس سازمان تامین اجتماعی به همراه خبرنگاران صدا و سیما اومدن و اونجا مصاحبه کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
اقای منتظری در مورد تیم اقتصادی دولت سیزدهم نظری ندارید تا به رییسی منتقل کنید؟
مهران بروشان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
اینا میخوان بی احترامی به رئیس جمهور درست کنند منتها نمی دونند چه جوری
فکر می کنی الان اقایی دلار بیافته دنیا گل و بلبل میشه اونموقع مردم همه یکدیگر رو پاره می کنند
دوما اصلا برای پوتین مهم نیست که چه جوری با رئیسی برخورد کنه دقیقا میدونه که چه باید بکنه
در ضمن تیم امامان جمعه در نظر داشتن شما چه طور این بی احترامی بزرگ رو میگید صورت نگرفته چرا دروغ میگید اخه یخورده سواد رسانه ای خودتون رو بالا ببرید من دیگه رد دادم
ارش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۹
ماشالاه به چشمای اقای علمالهدی که با این سن توانستند هیجانات خانمها را ببینند . ما که از بس از دور نشان میدانند خانمها رو به سختی میفهمیدیم این جایگاه خانمهاست یا اقایان .
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
محمد هادی زاهدی وفا محمد کاظمی حسین طائب ناصر کنعانی چافی
وب گردی