بازدید ۵۲۴۷
انتخابی تیم ملی برای المپیک ناشنوایان برزیل؛
این رقابتها با هدف شناسایی کشتی گیران برتر و دعوت به تیم ملی برای شرکت در المپیک ناشنوایان که اردیبهشت ماه در برزیل برگزار می‌شود، برگزار شد. 
کد خبر: ۱۰۹۳۶۹۳
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۴ 17 December 2021

با پایان مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان که امروز جمعه ۲۶ آذرماه در تاکستان قزوین برگزار شد، مازندران قهرمان این رقابتها شناخته شد.

به گزارش تابناک ورزشی، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان که امروز جمعه ۲۶ آذر در رده سنی بزرگسالان در تاکستان قزوین برگزار شد، با برتری تیم مازندران به پایان رسید. در این رقابتها تیم های البرز و کرمانشاه دوم و سوم شدند. 

نتایج کشتی گیران در ۸ وزن به شرح زیر است.

 در وزن ۵۷ کیلوگرم؛ محمد سیاهوشی از همدان اول شد و محمد محمدی سروش از البرز و رسول کاظمی از کرمانشاه و وحید شیردل از اردبیل در جایگاه دوم تا چهارم قرار گرفتند.

مازندران در کشتی آزاد ناشنوایان ایران هم قهرمان شد

در وزن ۶۵ کیلوگرم؛ مهدی بخشی از آذربابجان شرقی اول شد و محمد زارعی از کردستان و علی مومیوند از مازندران و کیوان رستم آبادی از کرمانشاه در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در  وزن ۷۰ کیلوگرم؛ فرود حجتی از کرمانشاه اول شد و مهرداد آخوندی از تهران، شیرزاد دولتشاهی از لرستان و شهاب رحیمی از آذربایجان غربی دوم و سوم شدند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم؛ علیرضا رمضانی از مازندران اول شد و مسعود زمان زاده از گیلان، محمد حسین حاجئی از تهران و آرمان سلامی از آذربایجان شرقی دوم و سوم شدند.

در  وزن ۸۶ کیلوگرم؛ حمید رضا کنعانی از مازندران اول شد و علی رضایی از تهران، حسین کاظمی از اصفهان و حسین دریکوند از لرستان دوم و سوم شدند.

در  وزن ۹۲ کیلوگرم؛ محسن منوچهری از زنجان در جایگاه اول قرار گرفت، عرفان ستاری از البرز، سعید رحمانی از قزوین و شیرزاد مهکی از لرستان دوم و سوم شدند.

در  وزن ۹۷ کیلوگرم؛ محمد رسول قمرپور از البرز اول شد و حسین سیفلو از آذربایجان غربی، حسن مدانلو از مازندران و علیرضا غیاثوند از قزوین در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم؛ علی شکیبازاده از آذربایجان غربی اول شد و سعید فروتن نژاد از همدان، محمدرضا شعبانی از البرز و محمود خسروبیگی از لرستان دوم و سوم شدند.

این رقابتها با هدف شناسایی کشتی گیران برتر و دعوت به تیم ملی برای شرکت در المپیک ناشنوایان که اردیبهشت ماه در برزیل برگزار می‌شود، برگزار شد. 

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
یارانه ارز 4200 تومانی آبله میمونی سامانه یکپارچه فروش خودرو حسن صیاد خدایی متروپل آبادان
آخرین اخبار
وب گردی