بازدید 4714

خوزستان فاتح کشتی فرنگی قهرمانی کشور شد

کد خبر: ۱۰۹۳۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۴ 16 December 2021

با پایان رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی کشور، تیم خوزستان گوی سبقت را از تیم‌های تهران و مازندران ربود و عنوان قهرمانی مسابقات را به خود اختصاص داد.

به گزارش تابناک ورزشی، رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی، گرامیداشت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید میرحسینی شهید شاخص استان، طی روزهای 24 و 25 آذرماه در سالن امام علی (ع) شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد و در پایان، تیم خوزستان به مقام قهرمانی دست یافت.

رده‌بندی تیمی در پایان این مسابقات به شرح زیر است:

1- خوزستان 126 امتیاز 2- تهران 120 امتیاز 3- مازندران 92 امتیاز

نتایج دیدارهای رده بندی و فینال به شرح زیر است:

55 کیلوگرم
فینال: رضا خدری (البرز) (شرکت نکرد) - مهرگان جهانگیری (خوزستان)، برنده
رده‌بندی
مهدی کمالی (خراسان جنوبی)، برنده 7 – کیانوش شمشیری (توابع تهران) 5
سوم: آرش نگهداری (فارس) (توضیح محمدرضا میری از تهران سر وزن نرسید)

60 کیلوگرم
فینال: حسین جاویدی (فارس) 3 – امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی)، برنده 6
رده‌بندی
احمدرضا محسن نژاد (خوزستان)، برنده 8 – عرفان جرکنی (تهران) صفر
امید آرامی (سیستان و بلوچستان)، برنده 10 – محمد جانقلی (قم) صفر

63 کیلوگرم
فینال: آرمین محب ثابت (توابع تهران) (شرکت نکرد) - شیرزاد بهشتی طلا (تهران)، برنده
رده‌بندی
رضا قیطاسی (خوزستان)، برنده 10 – رضا مردی (قم) 2
سوم: اشکان میرشکاری (لرستان) – (رضا عباسی از البرز سر وزن نرسید)

67 کیلوگرم
فینال: سید مصطفی بهزادی مقدم (خوزستان) صفر- سجاد ایمن طلب (مازندران)، برنده 9
رده‌بندی
سجاد دالوند (لرستان) یک – محمد اسکندری (اصفهان)، برنده 9
سعید ارجمند (فارس)، برنده 8 – محمد قربان پور (خراسان رضوی) صفر

72 کیلوگرم
فینال: محمد غلامی (سیستان و بلوچستان الف)، برنده 3- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) 3
رده‌بندی:
محمدرضا رستمی (فارس)، برنده 9 (ضربه فنی) جواد صبری پور (اصفهان) صفر
امیرحسین حاجی پور (مازندران)، برنده 11 – حسین محمودی (تهران) صفر

77 کیلوگرم
فینال: امید زالی (توابع تهران) 10 – برومند اصلان (لرستان)، برنده 11
رده‌بندی:
حمید عالی زاده (اردبیل)، برنده 9- مهدی عباسی (زنجان) 9
علی اسکو (مازندران)، برنده 6 – امیررضا بیگلری (مرکزی) یک

82 کیلوگرم
فینال: عباس مهدی‌زاده (اصفهان) صفر - محمدامین احمدپوری (خوزستان)، برنده 10
رده‌بندی
محمدحسین محمودی (تهران)، برنده 9 – امیرمحمد زاکریان پور (سیستان و بلوچستان) صفر
احمد صلح دوست (فارس)، برنده 10 – سامان عزیزی (کردستان) 9

87 کیلوگرم
فینال: مهدی ابراهیمی (قم)، برنده 4 - علی شریفی (خوزستان) 3
رده‌بندی:
میلاد خسروی (لرستان) 11 – ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی)، برنده 10 (ضربه فنی)
مهرداد بهرامی (تهران)، برنده 7- حسین پاکدین (مازندران) 5

97 کیلوگرم
فینال: محمد نصرتی (تهران)، برنده 3- حسن قربانی (اصفهان) یک
رده‌بندی:
وحید دادخواه (خراسان رضوی)، برنده 8 – امیرحسین کریمی (کرمانشاه) صفر
امیرمحمد نوروزی (توابع تهران) صفر – مهدی خانی چگنی (لرستان)، برنده 5

130 کیلوگرم
فینال: مهدی زودآشنا (تهران) 7 - محمد سروش رنجبر (همدان)، برنده 8 ضربه فنی
رده‌بندی:
فردین هدایتی (مازندران)، برنده 7 – علیرضا حسنوند (لرستان) 4
سجاد موسوی (خراسان رضوی) یک – سید سجاد مولایی (اردبیل)، برنده 3

رده‌بندی انفرادی

55 کیلوگرم: 1- مهرگان جهانگیری (خوزستان) 2- رضا خدری (البرز) 3- سیدآرش نگهداری (فارس) و مهدی کمالی (خراسان جنوبی)
60 کیلوگرم: 1- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) 2- حسین جاویدی(فارس) 3- امید آرامی (سیستان و بلوچستان الف) و احمدرضا محسن نژاد (خوزستان)
63 کیلوگرم: 1- شیرزاد بهشتی طلا (تهران) 2- آرمین محب ثابت (توابع تهران) 3- رضا قیطاسی (خوزستان) واشکان میرکاری (لرستان)
67 کیلوگرم: 1- سجاد ایمن طلب (مازندران) 2- سید مصطفی بهزادی مقدم(خوزستان) 3- سعید ارجمند (فارس) و محمد اسکندری (اصفهان)
72 کیلوگرم: 1- محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) 2- ابوالفضل زینتیرفاه (قم) 3- امیرحسین حاجی پور (مازندران) و محمدرضا رستمی (فارس)
77 کیلوگرم: 1- برومند اصلان (لرستان) 2- امید زالی (توابع تهران) 3-علی اسکو (مازندران) و حمید عالی زاده (اردبیل)
82 کیلوگرم: 1- محمدامین احمدپوری (خوزستان) 2- عباس مهدی زاده(اصفهان) 3- احمد صلح دوست (فارس) و محمدحسین محمودی (تهران)
87 کیلوگرم: 1- مهدی ابراهیمی (قم) 2- علی شریفی (خوزستان) 3- مهردادبهرامی (تهران) و ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی)
97 کیلوگرم: 1- محمد نصرتی (تهران) 2- حسن قربانی (اصفهان) 3- مهدیخانی چگنی (لرستان) و وحید دادخواه (خراسان رضوی)
130 کیلوگرم: 1- محمدسروش رنجبر (همدان) 2- مهدی زودآشنا (تهران) 3-سید سجاد مولایی (اردبیل) و فردین هدایتی (مازندران)

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی