بازدید 42957
۶

وزارت راه تکذیب کرد

وزارت راه و شهرسازی در حال حاضر با مدیریت مهندس رستم قاسمی با توان مضاعف برای ارائه خدمت به ملت شریف ایران درحوزه مسکن و حمل ونقل همچنان فعال است.
کد خبر: ۱۰۹۰۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸ 02 December 2021

به گزارش تابناک، روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی درباره خبر تغییر احتمالی رستم قاسمی از این وزارتخانه واکنش نشان داد.

 در توضیحات ارسالی روابط عمومی وزارت و راه و شهرسازی آمده است: بدین وسیله پیرو انتشار مطلبی عنوان «اولین تغییر در کابینه رئیسی/ رستم قاسمی رفتنی شد؟» منتشر شده طبق ماده ۲۳ قانون مطبوعات و خبرگزاری‌ها توضیحات زیر برای انتشار ارسال می‌شود.

این خبر با عنوان «اولین تغییر در کابینه رئیسی/ رستم قاسمی رفتنی شد؟» کذب بوده و صحت نداشته که برای تنویر افکار و اطلاع‌رسانی شفاف توضیحات زیر ارائه می‌شود.

وزارت راه و شهرسازی در حال حاضر با مدیریت مهندس رستم قاسمی با توان مضاعف برای ارائه خدمت به ملت شریف ایران درحوزه مسکن و حمل ونقل همچنان فعال است و انتشار این گونه اخبار کذب انگیزه کارکنان و مدیران این وزارتخانه را برای تحقق ساخت چهار میلیون و دیگر اقدامات کلان در این حوزه نمی‌کاهد.

به اطلاع ملت شریف ایران اسلامی و مخاطبان گرامی می‌رساند عملکرد سه ماهه اخیر وزارت راه و شهرسازی در تمام زیر بخش‌ها به طور کامل در پایگاه خبری این وزارتخانه منتشر شده است که گویای آغاز فعالیت و شروع جهشی در ارائه خدمات این وزارتخانه خواهد بود.

استناد یک خبرگزاری رسمی به یک کانال تلگرامی برای انتشار خبر با تیتر نادرست «اولین تغییر در کابینه رئیسی» به دور از حرفه گرایی است و امید می‌رود به جای انتشار این گونه موارد موهوم به ترمیم سرمایه‌های اجتماعی از دست رفته و کسب اعتماد عمومی همت گمارده شود.

به اطلاع مخاطبان و شهروندان گرامی می‌رساند پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت راه و شهرسازی مرجع انتشار اخبار مستند و رسمی این وزارتخانه است و اطلاعات این وزارتخانه در مورد جزئیات اقدامات و فعالیت‌ها از طریق این پایگاه روزانه منتشر می‌شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۸
انتشار یافته: ۶
توان مضاعف
فعلا که ۱۰ روزه معاون حمل و نقل نداره
معاون توسعه نداره
دیگر معاون ها رو هم نتونسته عوض کنه
سلام خانه ۲۶۴ واحدی سفیر اراک را هم که ۳برابر پول گرفته اید از جانبازان و ایثارگران و ده سال است از موعد تحویل آن می‌گذرد هم رسیدگی کنید لطفا درخواست ۷۰ملیون پول بعدی را بردارید از کجا بیاوریم ۱۳۵ هم با هزار بدبختی جور کرده ایم
مرگ بر آمریکا و اسرائیل
چه فرقي ميكنه
حرکت درست درمقابل بی انضباطی بخصوص بخصوص نظام مهندسی زورگیر و مال مردم خور همینه دیگه نظام مهندسی برای یک ساختمان ۵ طبقه حدود ۵۰۰ میلیون میبره چرا ؟ باربارا مهندس ذیصلاح و غیرکار آمد ؟ اینا پول زوره حلال نیست
فکری به حال هواپیمایی جمهوری اسلامی هما بکنید
خداوند به ایشان زلامتی عنایت فرماید....
معاون پارلمانی ایشان دوتر نجات نیا در عوض بسیار فعال هستند و کار کشته....
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
وب گردی