بازدید 9180

اعلام وضعیت اضطراری کرونا در نیویورک

در پی افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید-۱۹، فرماندار ایالت نیویورک وضعیت اضطراری اعلام کرد.
کد خبر: ۱۰۹۰۰۳۲
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸ 27 November 2021

به گزارش تابناک ، "کتی هوکول" فرماندار نیویورک به دلیل افزایش موارد ابتلا به کرونا ویروس و آمار بیماران بستری شده در بیمارستان‌های این ایالت، وضعیت اضطراری صادر کرد.

 وی گفت: اکنون نیویورک شاهد آماری از موارد ابتلا به کووید-۱۹ است که از آوریل ۲۰۲۰ مشاهده نشده است. میزان پذیرش بیمار جدید در بیمارستان طی ماه گذشته به بیش از ۳۰۰ مورد جدید در روز افزایش یافته است. بدین ترتیب در سراسر ایالت نیویورک تا ۱۵ ژانویه ۲۰۲۲ وضعیت اضطراری اعلام می‌کنم.

اعلام وضعیت اضطراری ظرفیت بیمارستانی در نیویورک را افزایش می‌دهد و در افزایش حمایت از واکسیناسیون برای جلوگیری از گسترش بیماری جدید موثر است.

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک نیوز، فرماندار نیویورک در بحبوحه نگرانی‌ها در مورد سویه جدید کروناویروس موسوم به اُمیکرون که در جنوب آفریقا شناسایی شده وضعیت فوق العاده اعلام کرد. ایالات متحده، انگلیس، کانادا و بسیاری از کشور‌های اروپایی محدودیت‌های جدیدی را برای اتباع خارجی که از کشور‌های منطقه سفر می‌کنند، اعمال کرده اند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # مسعود پزشکیان # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # محمدباقر قالیباف # انتخابات ریاست جمهوری