بازدید 3334

تیم ملی امید با مهدوی کیا در قطر و اروپا اردو می‌زند

کد خبر: ۱۰۸۴۰۴۰
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰ 25 October 2021

شهاب عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال، شب گذشته در تماس تلفنی با اردوی تیم امید، پیگیر آخرین وضعیت تیم ملی زیر ۲۳ سال در دوشنبه شد.

عزیزی خادم با اشاره به اینکه تیم امید در حال حاضر آینده فوتبال ملی در سال‌های آینده است بر لزوم برگزاری اردو‌های داخلی و خارجی منظم تاکید کرد و خبر از هماهنگی با کمیته ملی المپیک برای آماده سازی هر چه بهتر تیم امید برای شرکت در رقابت‌های بازی‌های آسیایی هانگژوی چین ۲۰۲۲ شد.

رییس فدراسیون فوتبال تاکید کرد با توجه به پیشنهاد خوب مهدی مهدوی کیا مبنی بر برگزاری رقابت‌ها و اردو‌های تیم امید در روز‌های فیفا، از مذاکرات با‌ای اف سی در این باره خبر داد و مدعی شد پیشنهاد مهدوی کیا می‌تواند به همه تیم‌های امید کشور‌های دیگر هم کمک کند.

عزیزی خادم در پایان گفت که فدراسیون فوتبال پس از پایان رقابت‌های مقدماتی در تاجیکستان به دنبال برگزاری چند بازی دوستانه برای تیم امید در قطر با حضور تیم‌های امید کره جنوبی و قطر است و همچنین یک اردوی اروپایی هم برای تیم امید قرار است تا پیش از رقابت‌های نهایی در ازبکستان که خردادماه سال آینده برگزار می‌شود، ترتیب داده شود تا این تیم با آمادگی بیشتری پا به رقابت‌های نهایی زیر ۲۳ سال در ازبکستان و بازی‌های آسیایی هانگژو بگذارد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022