بازدید ۱۶۲۰۴
کره شکاف بین شجاع و کنعانی در بازی امارات را دیده بود
کد خبر: ۱۰۸۱۷۷۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۲ 13 October 2021

جلال چراغپور در خصوص تساوی تیم ملی مقابل کره جنوبی در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: این بازی را از 6 منظر می‌توان نگاه کرد. اولین منظر این است که این بازی برای ما بعد از چند مسابقه، بالاترین سطح ممکنی بود که می‌توانستیم با آن مواجه شویم. بعد از این پلکان رو به پایین می‌آید تا دوباره به خود این تیم برسیم. بازی خیلی نزدیک و نفس‌گیر بود. دو توپ ما به تیرک خورد و ممکن بود برنده شویم. در دقیقه 3+90 هم ممکن بود شوت بازیکن کره گل شود و ما ببازیم. پس برد و باخت به حوادث بستگی داشت و نباید حوادث را وارد کیفیت و کمیت فوتبال کنیم.

حمله شدید چراغپور به دستیاران و نیمکت اسکوچیچ

کارشناس فوتبال گفت: بعد از عبور از حوادث باید فوتبال را بررسی کنیم. این بازی بالاترین سطح فوتبالی است که ممکن است در آسیا بازی شود. اگر همه بازیکنان خوب آسیا را جمع و دو تیم کنند نزدیک به همین بازی می‌شود. شاید کمی تفاوت داشته باشد اما بالاترین سطح فوتبال آسیا همین بازی بود. چون هر دو تیم مشتری پروپاقرص جام جهانی هستند و بازیکنان زیادی خارج از آسیا دارند. به همین خاطر سطح کیفی بسیار دلپسند و خوب بود.

شکاف در مرکز دفاعی تیم ملی و گلی که در ساده‌ترین حالت دریافت شد

چراغپور با اشاره به منظر دوم عنوان کرد: در بازی با امارات متوجه شدیم مرکز دفاع ما دچار شکاف است. در آن صحنه که شجاع خلیل‌زاده به تک به تک نرسید و اخراج شد شانس ما بود که با VAR بررسی کردند و او برگشت. الهی شکر اما آیا زنگ خطر را برای‌مان به صدا درنیاورد؟ این یک سؤال بزرگ از کادر فنی است. شما که دیدید بین کنعانی‌زادگان و خلیل‌زاده شکاف و نقص وجود دارد. یکبار جستیم و ضربه نخوردیم. یارمان از اخراج برگشت که در دنیا تا به حال چنین اتفاقی نیفتاده بود. حالا در بازی با کره جنوبی آیا از این آسان‌تر می‌توانستیم گل بخوریم؟

وی افزود: گلی که خوردیم آنقدر ساده بود که خود زننده گل فکر می‌کرد آفساید، خطا و یا اتفاق دیگری شده است! مگر می‌شود یک تیم ملی به این سادگی گل بخورد؟ باید از این بازی درس بگیریم که مرکز بین دو دفاع وسط در سیستم چهار دفاعه نمی‌تواند دو هافبکه باشد. یک هافبک باید مسئولِ درِ مرکز باشد.

کارشناس فوتبال تصریح کرد:‌در سیستم 1-3-2-4 یکی از هافبک‌ها مانند نورالهی باید در پست هافبک بازی کند نه اینکه به 6 قدم برود، توپ از دست برود و از طرفی عزت‌اللهی تنها بماند. ما این صحنه را خیلی دیدیم. قبل از دقیقه 25 می‌توانستیم یک گل دریافت کنیم. سانتری انجام شد و اگر توپ به هر کجای پای بازیکن کره می‌خورد گل می‌شد. او عزت‌اللهی را دریبل کرد. در این صحنه عزت‌اللهی لب خط چه کار می‌کرد؟ پس منظر دوم این بود که مقابل امارات این اشکال را دیده بودیم و دوباره مقابل کره اتفاق افتاد و گل خوردیم.

سرمربی در مقابل زیاد شدن فشار تاکتیکی کاری نمی‌کند

کارشناس فوتبال با اشاره به منظر سوم اظهار داشت:‌ بعد از 10 برد متوالی دیدیم اگر فشار تاکتیکی روی تیم از حدی بگذرد، سرمربی ما سورپرایز می‌شود و کاری نمی‌کند. صبر می‌کند ببیند چه می‌شود! با این شرایط در دقیقه 93 نزدیک بود گل بخوریم و ببازیم. پس در منظر سوم متوجه شدیم وقتی فشار تاکتیکی روی تیم ملی اضافه شود سرمربی ما دچار سورپرایز می‌شود!

نیمکت تیم ملی در مشاوره دادن ضعیف است

وی در مورد منظر چهارم عنوان کرد: نیمکت ما برای مشاوره دادن به سرمربی کوچک و ضعیف است. منظور این نیست که هاشمیان یا کریم باقری مربیگری بلد نیستند. با مربیگری آنها کاری نداریم. این کار را بلدند اما مشاور کسی است که از در فوتبال وارد شده و از پنجره آن بیرون رفته باشد. او باید مشاوره میلیمتری بدهد. در بازی‌های سخت مشاور گواردیولا در گوش او صحبت و می‌گوید که چه کار کند یا مشاور یورگن کلوپ که مربی سال اروپا شد حتی گاهی اوقات به او پرخاش می‌کند تا حرفش را بقبولاند.

حمله شدید چراغپور به دستیاران و نیمکت اسکوچیچ

کارشناس فوتبال تصریح کرد: هر وقت دوربین نیمکت تیم ما را نشان داد دیدیم که خیلی با طومانینه ایستاده‌اند. نمی‌دانم، شاید منظره دریا یا چمن را نگاه می‌کردند! هیچ عکس‌العملی نداشتند. مگر هنر است که شما را بدون عکس‌العمل نشان بدهند؟! اتفاقا شما باید در تب و تاب باشید. ما در خانه قلب‌مان درد گرفت!

تعویض‌ها باری به هر جهت بود

چراغپور در خصوص منظر پنجم دیدار ایران و کره جنوبی گفت: تمام تعویض‌‌ها باری به هر جهت بود. آیا قلی‌زاده و امیری بد بازی کردند؟ 2 دقیقه مانده به پایان بازی چه تعویضی بود؟ آنهایی که گل‌ها را خراب کردند یا به تیرک زدند می‌دانند موقعیت بازی چگونه است. در دقایقی که ممکن است هر لحظه مهاجم یا هافبک ما گل بزند یا نوراللهی شوت‌زنی کند. بازیکن 90 دقیقه بازی کرده در همان 2 دقیقه یادمان افتاده که نوراللهی یا طارمی یا جهانبخش خسته هستند؟ این چه سبک تعویض بود؟ اگر فکر می‌کنید بازیکنانی که بیرون زمین هستند وارد زمین شوند روند تیم را بهتر می‌کنند باید حداقل 5 تا 10 دقیقه به آنها فرصت بدهید و بعد 8 تا 10 دقیقه هم به آنها بازی برسد. من در دنیا تیم ملی ایتالیا را می‌بینم که آن هم با دو گروه مهاجم بازی می‌کند اما به آنهایی که وارد زمین می‌شوند وقت می‌دهد تا قدرت، خلاقیت و فوتبال‌شان را دیکته کنند.

حمله بدون برنامه مقابل دفاع بی برنامه جواب نمی‌دهد

کارشناس فوتبال با  اشاره به منظر ششم اظهار داشت: آخرین منظر یک تذکر فنی است. از این لحظه به بعد تمام مسائل تیم ملی آنالیز شده است. کره‌ایی‌ها میلی‌متر به میلی‌متر تیم ملی را آنالیز کردند و بردند. با تمام بازی و نقاط ضعف ما آشنا شدند. اگر امارات روی نورافکن در سمت چپ ما فشار آورد کره‌ایی‌ها هم فشار آوردند و از سمت چپ ما بازی می‌کردند یعنی دیده شده که ما اشکال داریم. فوتبال کره جنوبی بوی آنالیز بازی با امارات را می‌داد.

چراغپور تصریح کرد: در بازی‌های باقیمانده کار ما لحظه به لحظه سخت‌تر می‌شود و این را از اولین بازی که داریم خواهید دید. باید فکری کنند و انعطاف تاکتیکی و نوع بازی درون تیم به وجود بیاورند. مقابل کره دیدند که بدون برنامه حمله کردن مقابل تیم‌هایی که برنامه دفاعی دارند جواب نمی‌دهد. دیدند که آزاد گذاشتن بازیکنان مقابل تیم‌هایی که برنامه دفاعی دارند جواب نمی‌دهد. اگر تیم‌های دیگر رفتند و برنامه دفاعی خودشان را درست کردند بعد از آن مساوی، مساوی، مساوی و به این ترتیب تعداد مساوی‌های ما بالا می‌رود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
این کارشناسا فقط بلدند ایراد الکی بگیرند. همین اسکوچیچ اگه نبود، الان همه تون باید جدال بحرین را با حریفا برای رفتن به جام جهانی میدیدید. یک کم انصاف خوبه. این یک هفته هرچه توانستند در آستانه بازی حساس با کره از مربی انتقاد کردند. دشمن هم اینجوری با رقیبش نمیکنه که شما با دوست و آشنا می کنید بخدا!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
والا راست میگه
پاسخ ها
سوباسا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
والا چرت میگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
هافبک دفاعی یکی لازمه نه دوتا سامان قدوس باید بازی کنه وسط زمین خالیه عوضش نیروی هجومی زیاده ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
جناب چراغپور 10 تا بازی قبلی را تحسین کردند و الان زبان به انتقاد باز کردند؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
كاملا حق با اقاي چراغ پور است سرمربي تيم در حد اندازه تيم ملي ايران نيست واز لحاظ تاكتيكي تيم مشكل دارد ودر دفاع مشكلات كاملا مشهود است وكادر فني كشورما واقعا هيچ تاكتيكي در مقابل حملات حريفان ندارند وفقط نظاره گر باز ي هستند وسرمربي جرات تعويض بازيكن را ندارد بازيكن هرچقدر تراز اول هم باشد اگر نتواند موثر باشد بايد تعويض شود نيمكت تيم بازيكنان خيلي خوبي دارد دليلي برتعويض نكردن وجود ندارد درمقابل كره تيم ايران شانس اورد مساوي گرفت درصورتي كه اصلا تيم ايران خوب بازي نكرد
پاسخ ها
کیوان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
شما یکیو که در حد و اندازه تیم باشه و حاضر به قبول سرمربیگری تیم ملی ایران باشه رو معرفی کن
سوباسا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
دادا
نه بازی بردیم یک بازی مساوی شدیم صدر نشین گروهمون هستیم
شما تو عمرت یک اوت پرتاب کردی که چنین نظری میفرمایی؟
ببخشید مربی باید چیکار کنه ؟
الان اگر وصل به اما و اگر بودیم دیگه چی میفرمودی؟
آره قلعه نوعی و مایلی کهن خوبن
ناشناس
|
Romania
|
۰۸:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
کاملاً موافقم
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
کاملاً درست و منطقی بود. این بازی اولین محک جدی اسکوچیچ بود.
محمود فرنودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
نظرات ایشان کاملا درست است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
چراغپور کی هست که بخواهد به مربی تیم ملی حمله کند؟ شخصیت آدمها و اینکه چرا در کار خود موفق نمیشوند، اینجاها مشخص میشود.
ناشناس
|
Canada
|
۰۹:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
انتقادشان از دفاع کاملا به جا هست
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
بسیار تحلیل خوبی هست واقعا هم همینه تیم برای بازی های بزرگ برنامه محور نیست
بچه محل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
نمی‌دونم چرا کسی به این استاد بلامنازع مربیگری یک تیم نمیده که با این همه ادعا آن را قهرمان جهان کند...
دوست گرامی، چطور از قاب تلویزیون تشخیص دادید که کمکها به مربی مشاوره نمیدن؟؟؟
چطور تیم های بزرگی مثل آلمان و یا بارسلون و ... چندین باخت پیاپی میدن و نمیتونن نقاط ضعف شوند را یکباره حل کنند؟؟؟
اینجوری که شما می‌فرمایید این های با مربی خوب و بازیکن تراز اول نباید اصلا گل ساده بخورن و باید فقط گل های عجیب غریب بخورن!!!
تیمی که ۱۱ بازی را را بدون باخت پشت سر گذاشته و آمار گل خورده و زده اش مشخصه نمیتونه نیمکت ضعیفی داشته باشه
هر چند که منظورم این نیست که تیم ما بی عیبی و مربیانش هم بی عیب ولی نقد باید منصفانه باشه...
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
واکاوی عملکرد تیم ملی توسط متخصصین امر کار بجایی است و کادر تیم ملی باید به این نقد ها توجه کنند. متاسفانه بدلیل عدم برگزاری بازی های تدارکاتی تیم ملی محک نخورده و خیلی از عیوب پنهان میماند و در بازی های رسمی سنگین مانند بازی با کره جنوبی خودش را نشان میدهد. وگرنه هیچ شکی در عملکرد خوب آقای اسکوچیچ و بازیکنان حرفه ای حال حاضر تیم ملی وجود ندارد.
هومن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
باید دید دست آقای چراغپور داخل کاسه کدوم دلال معروف هست
من به عنوان یک بیننده از نتایج تیم ملی رضایت کامل دارم
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
کاری به حرفهای چراغپور نداریم اما صلابت و تیزهوشی خط دفاع تیم ایران در زمان کی روش کجا و خط دفاع تیم ملی فعلی کجا؟
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
تیم ملی با همین مربی انشاالله به جام جهانی صعود می کند، ولی برای مسابقات جام جهانی باید به فکر استخدام یک مربی خوب در حد جام جهانی بود وگرنه مقابل تیمهای بزرگ به مشکل برمی خوریم.
کیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
ایشون مثل همیشه بیشتر سعی کرده جذاب و رسانه پسند صحبت کنه تا واقع گرایانه.فوتبال ما مشکلات زیادی داره درست .ولی تنها بازی سخت ما مقابل کره در بازی برگشته وگرنه بقیه تیمهای دیگه گروه اصلا در حد صعود به جام جهانی نیستند و در این حد آماده نشدند و به طور کلی بضاعت صعود به جام جهانی رو ندارند.اگه لبنان و عراق و سوریه و امارات با این کیفیت برن جام جهانی .ایران و کره باید برن مریخ.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
دلیل تساوی تیم ملی غیر فنی بود. وقتی از امتیاز میزبانی به این راحتی صرف نظر میکنیم، خود به خود باعث تضعیف روحیه تیم و افزایش روحیه رقیب میشویم. ریشه اصلی افت تیم ملی روحی بود و مقصر آن وزارت ورزش و دولت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
عامل اصلی تضعیف تیم ملی عدم حمایت وزارت ورزش و دولت و این کارنشناس ها است و هیچ ربطی به مربی و بازیکن ها ندارد. تابناک هم برای اینکه گند وزارت ورزش در لغو حضور تماشگران و تضعیف روحیه تیم ملی را بپپوشاند، این تیترها را میزند و حتی جرات ندارد نظر مردم در این خصوص را منتشر کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
چراغپور سریع بزارید سرمربی تیم ملی این چه انتقادهایی است خیلی خوب بازی کردند واقعا دست بردارید
سمیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
کاملن درست میگه این تیم در دفاع مشکل داره هافبکا اصلن مهاجمارو تغذیه نمیکنند بنظرم وحید امیری از روزای اوجش فاصله گرفته باید تعویض میشد قدوس زودتر باید اضافه میشد ۱۰بازی قبلی با این بازی اصلن قابل قیاس نبود همونایی که داخل تلویزیون و مطبوعات با اطمینان صحبت از صعود تیم ملی از مقدماتی جام قطر میکنند برد مقابل تیمای عربی رو بزرگ جلوه میدن آقای احمدی و میثاقی حالا چی میگید ایران هنوز به سختی مقابل کره و ژاپن نتیجه میگیره یا اصلن نمیگیره بازی امارات قشنگ فرق مربی معروف وحرفه ای با مربی گمنام درجه دهم کاملن واضح بود
پاسخ ها
حمیدخان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
کاملا را کاملن ننویس عبدالسمیر جان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
سلام، من كه فوتبال بلد نبودم، در زمان مسابقه از عدم حضور قدوس و قاعدي و ترابي تعجب كردم. بعد ديدم تماما اين نظر را دارند. همه فهميدند و كادر مربي نفهميدند، نشان از ايراد كار دارد كه بايد فكري بكنند.
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
تصور کنید این تیم بره جام جهانی و ما انتظار صعود داشته باشیم بجز حداکثر چهار نفر مابقی توانایی تفکر و مقابله و....را ندارن درواقع تیم شخصیت و صلابت را باور کنیم ندارن
پاسخ ها
سعید شمس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
اگ ی مربی در حد کیروش با این مهرها باشه جام قبلی چهار امتیاز گرفتیم این جام مسلما میریم بالا تو شانزده تیم برتر جهان قرار میگیریم یک رویداد تاریخی
ناشناس
|
Canada
|
۱۸:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
این بنده خدا چطوری بگه من رو به عنوان مشاور استخدام کنید تا مدیران فوتبالی بفهمند!!
طفلک تا الان چهار تا تیم رو قهرمان جهان کرده و پنج تا قهرمانی باشگاهی داره!!!!
تماشاگر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
امروز من فهمیدم که بعضی کارشناسان فقط چرت و پرت میگن.بعضی اوقات هم چرند و پرند.گاهی اوقات هذیان و زمانی دگر حسادت است که از درون آنها را خفه میکند.زیرا ویلموتس یادشان رفته که ما را کجا برده بود و داشتیم حذف میشدیم.الان با اسکوچیچ و مربیان داخلی در صدر جدول هستیم.وحید هاشمیان یا مربی تراز اول جهانی است که در آلمان دانش کسب کرده.کریم باقری هم کاملا حرفه ای.پس کارشناسانی که به اسکوچیچ ایرتد میگیرند منافعشان در یک جایی گیر کرده که مجبورند با این نتایج درخشان ،مرتب ایراد بنی اسراییلی بگیرند.با ویلموتس داشتیم حذف میشدیم لال بودند و حرف نمیزدند.اما اسکوچیچ که داره ما رو به جام جهانی میبرد،،میگویند چرا قشنگ بازی نمیکنیم.اگر قشنگ بازی کنیم میگن چرا کم دریبل میکنند.اگر دریبل کنند از لباسشان ایراد میگیرندو....لذا این افرادی که هذیان میگن بهتره خودشون یک تیم دسته ۳ تحویل بگیرند و کارنامه خودشان را نشان دهند بعدا حرف بزنند
علی شمسی کرمانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
اگ خط دفاع زمان کی روش داشته باشیم با این همه لژیونر باید دو سه تا به کره میزدیم زمانی ک یک لژیونر داشتیم تو کره قوچانژاد گلزد تا صعود کردیم الان سردار طارمی جهانبش قلی زاده انصاری قائدی وووو....همه لژیونر حیفه اینجوری بازی کنیم باید ی مربی در حد تیم بزرگمون داشته باشیم رتبه بیست دو جهان چیز کمی نیست ژاپن کره امارات ووو..برو رتبهاشون نگاه کن
پاسخ ها
تماشاگر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
یادتان هست با مربی تراز جهانی مثل کیروش به عراق و بحرین باختیم.با برانکو در جام ملتها با چه تحقیری حذف شدیم.با ویلموتس چه بلایی سرمان آمد.الان همه تیمها پیشرفت کردن و تیم ما در صدر است.اسکوچیچ تیم مرده ما رو زنده کرده و در صدر است.کسی که انتقاد بیخودی میکنه واقعا بخاطر منافع شخصی خودشه وگرنه اسکوچیچ برای تیم همه کار کرده
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۲
جناب چراغپور تحلیل گر بسیار خوبی هستند ولی همه نقص ها را به گردن کمکهای سرمربی انداختند. علیرغم بردهای اخیر تیم ملی بسیاری از اشکالات تیم را از کادر فنی می بینم. در تیم هیچ تغییر تاکتیک و برنامه مشخصی دیده نمیشه مخصوصا در زمانهایی که تیم قفل میشه و به مشکل برمیخوره. من با خیلی از نظرات آقای چراغپور موافقم
ناشناس
|
Norway
|
۱۷:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۳
مقابل کره خیلی بد بودیم کلا تیم نه حمله می کرد نه دفاع .نه یارگیری در کار بود و نه جاگیری و این در حالیست بازیکنان تیم ملی با کیفیت هستد پس ایراد در تاکتیک مربی بود
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
ربیع الاول مجید عشقی طرح صیانت از حقوق کاربران ولی الله سیف احمد عراقچی رسول جلیلی