بازدید 4541

پیام تمجید وزیر ورزش از سه مرد نقره‌ای کشتی ایران

کد خبر: ۱۰۸۰۱۵۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۸ 04 October 2021

حمید سجادی کسب سه مدال نقره در رقابت های کشتی قهرمانی جهان در نروژ را تبریک گفت و نقش آفرینی دارندگان مدال نقره در موفقیت تیمی کشتی آزاد را ستایش کرد.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، پیام تبریک حمید سجادی به کشتی گیران ملی پوشی که مدال نقره به ارمغان آوردند، به شرح زیر است :

بِسْم الله الرحمن الرحیم

مبارزه های جانانه، کشتی های باکیفیت و پیروزی های بزرگ علیرضا سرلک، امیر محمد یزدانی و محمد نخودی عزیز که در نهایت با کسب سه مدال نقره ی ارزشمند موجب رضایتمندی جامعه ورزش را فراهم کرد، برای مردم بسیار قابل احترام است .

بدون شک نقش آفرینی تک تک کشتی گیران با هدایت کادر فنی و مدیریت فدراسیون در ارتقا جایگاه تیمی ایران در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در نروژ موثر و مهم است که شایسته تقدیر است .

جدیت کشتی گیران جوان ایران ، این دوره از رقابت ها را به نیکویی در تاریخ کشتی کشورمان به ثبت رساند تا به یاری خدا روزهای باشکوه دیگری را نسل جدید کشتی برای ورزش ایران عزیز در آینده به ارمغان آورد.

تبریک به مدال آوران نقره ای و تشکر دوباره از زحمات اثربخش آنها در موفقیت تیمی ، برای دو کشتی گیر باقی مانده در رقابت های آزاد که دارای شانس مدال هستند آرزوی موفقیت می کنم و به درخشش فرنکی کاران هم با توکل برخدا امیدوار هستم.

سید حمید سجادی
وزیر ورزش و جوانان

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو
آخرین اخبار