بازدید ۴۷۲۱۵
دو هزار و ششصد و سومین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند قرار بود ۶۰ هزار تن به عراق بروند، ۲۰۰ هزار تن رفتند/ قیمت نجومی پسته؛ هر کیلو بین ۲۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان/ وزیر بهداشت: هیچ واکسن فایرزی وارد نشده و نخواهد شد و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۰۷۹۲۴۰
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۱ 29 September 2021

در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند: واکنش حسین مرعشی به خبر استعفایش از حزب کارگزاران / هشدار ایران به رئیس جمهور آذربایجان: حُسن همسایگی و همجواری را رعایت کنید / جریمه سنگین ایران در پرونده کرسنت / قاضی زاده هاشمی: دولت اختیارات منطقه آزاد اروند را به بنیاد شهید بسپارد و ... را می‌خوانید.

کاسبان تحریم مراسم اربعین باید مشخص شوند
محمد حسن آصفری نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «آقای ‎رئیس جمهور بی شک در عدم حضور خیل مشتاقان ‎پیاده روی‎ اربعین از مرزهای زمینی کارشکنی شده و کاسبان تحریم مراسم اربعین باید مشخص شوند. کم کاری بعضی از مسئولین که به بهانه واهی نگذاشتند مردم در پیاده روی اربعین حضور پیدا کنند قابل بخشش نیست و مجلس قطعا پیگیری خواهد کرد.»

ظریف چون می تواند با لهجه خیابان گردی آمریکایی حرف بزند، فکر می‌کند از دماغ فیل افتاده و «علامه دهر» است
فریدون عباسی، نماینده مجلس در پاسخ به این که آیا توافق آژانس و سازمان انرژی اتمی، مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها را دور زده است یا خیر، گفت: دولت قبل برای دور زدن و عدم اجرای این قانون تلاش‌های زیادی کرد. این مصوبه مجلس را مزخرف می‌دانستند و حتی یکی از مقامات، دقیقاً همین عبارت «مزخرف» را در مورد قانون مجلس به کار برده بود. نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ظریف جلسه‌ای که با حضور رئیس مجلس برای بررسی این قانون تشکیل شده بود، را ترک کرد و حرف‌های نادرستی زده بود. این افراد از دماغ فیل افتاده بودند و فکر می‌کردند چون می‌توانند زبان انگلیسی را با لهجه خیابان گردی آمریکایی حرف بزنند «علامه دهر» هستند.

عباسی تصریح کرد: مردم این افراد را شناختند و آنها در تاریخ زیر خروارها بدنامی دفن خواهند شد و تاریخ هیچ گاه از آنها به خوبی یاد نخواهد کرد. وی اظهار داشت: دولت تدبیر آیین نامه اجرای این قانون را نمی‌نوشت و تلاش داشت قانون راهبردی لغو تحریم‌ها را اجرایی نکند، اما به دلیل اینکه مجازات برای عدم اجرای این قانون در نظر گرفته شده بود، دولت ناچار به اجرای بخشی از قانون شد. ۵۰، ۶۰ درصد این قانون اجرایی شد. کمیسیون اصل ۹۰ در حال بررسی میزان اجرای این قانون در دولت دوازدهم است که این گزارش رسماً قرائت خواهد شد.

وزیر بهداشت: هیچ واکسن فایرزی وارد نشده و نخواهد شد
وزیر بهداشت با بیان اینکه هیچ واکسن فایزری در ایران وارد نشده است گفت: با توجه به بررسی های اخیر کمیته علمی، بانوان باردار می‌تواند از واکسن سینوفارم استفاده کنند و هیچ واکسن فایرزی وارد نشده و نخواهد شد. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر امروز چهارشنبه با حضور در بیمارستان افضلی پور شهر کرمان از این بخش های مختلف این مرکز درمانی و آموزشی بازدید کرد. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این بازدید با حضور در بخش بستری بیماران کرونا و icu کرونا از بیماران بستری عیادت کرد.

حمایت رئیسی از واکسن داخلی

رئیس جمهور با بیان اینکه آمادگی و تمایل خوبی در کشورهای مختلف برای گسترش همکاری ها با جمهوری اسلامی ایران به چشم می‌خورد،گفت: صادرات خدمات فنی و مهندسی زمینه بسیار مناسبی برای گسترش همکاری‌ها با کشورهای همسایه و دیگر کشورهاست. حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور صبح امروز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با قدردانی از تلاش‌های انجام شده برای تامین واکسن و رشد قابل توجه واکسیناسیون گفت: اولویت امروز، حمایت از موسسات و مراکز داخلی فعال در ساخت واکسن است، چراکه به هر حال استفاده از واکسن خارجی محدودیت‌هایی دارد و نمی تواند دائمی باشد. رئیسی در ادامه سخنان خود با ابراز خرسندی از آغاز فعالیت مدارس از ابتدای سال تحصیلی گفت: هرچند سال تحصیلی غیرحضوری آغاز شده است، به تدریج با گسترش واکسیناسیون و تامین نظر خانواده‌ها، شرایط برقراری حضوری کلاس‌ها در مدارس و دانشگاه‌ها فراهم خواهد شد.

فرمانده بسیج: تربیت ۸ میلیون جوان بسیجی و تشکیل حکومت اسلامی از اهداف ماست
سردار غلامرضا سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: تربیت هشت میلیون جوان بسیجی با همراهی حلقه های میانی و سازمان های مردم نهاد و تشکیل حکومت اسلامی در جهت تحقق همه جنبه های مردم‌سالاری دینی از اهداف بسیج است و همه پایگاه ها باید به این موضوع مهم هم توجه کنند. وی خاطرنشان کرد: ۷۰ هزار مسجد به همراه یک هزار و ۵۴ پایگاه بسیجی در کشور، محور تشکیل حکومت اسلامی را تشکیل می دهند و لازمه آن هم فعالیت تمامی کارکردهای بسیج محلات در مساجد است. سردار سلیمانی عنوان کرد: اینکه رهبر معظم انقلاب به واسطه رویکردهای تحولی بر اجرای همه جانبه مردم‌سالاری دینی تاکید دارند، رویکرد مهمی است که بسیج بایستی آن را سرلوحه کار خود قرار دهد.

علم‌الهدی: در مشهد، با دو اصطلاح «گردشگری» و «شهروندی» مخالف هستم
علم الهدی گفت: بسیاری از طرح های فرهنگی خراسان رضوی در ادوار قبلی عملیاتی نشد. بنده در مشهد با دو اصطلاح "گردشگری و شهروندی" مخالف هستم، زیرا این شهر مال امام رضا (ع) است و نخستین شهروند آن حضرت بوده‌اند؛ بنابراین، امام هشتم(ع) زائر و مجاور دارند. علم‌الهدی افزود: اسمها بار معنوی و اقتصادی دارند. مهم است که از چه نامهایی در شهر امام رضا (ع) استفاده می‌شود، زیرا امام هشتم (ع) قطب فرهنگی جهان است، آنانی که در این شهر زندگی می کنند شهروند نیستند، بلکه مجاور ثامن‌الحجج(ع) هستند. وی ادامه داد: وقتی شما عنوان گردشگری را به شهر می‌دهید بسیاری از سرمایه‌گذارانی که دینداری برایشان مهم نیست، برای سرمایه‌گذاری به مشهد می‌آیند زیرا این شهر بخاطر رفت و آمد چهار میلیون زائر خارجی شرایط اقتصادی بسیار مطلوبی دارد. نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: باید با افرادی که سعی می‌کنند در شهر امام رضا (ع) ناهنجاری ایجاد کنند مقابله کنید. در بحث میراث فرهنگی نیز بالاترین میراث این شهر امام هشتم (ع) هستند پس باید مراقب معرفی این آستان و دیگر میراث فرهنگی باشید.

قیمت نجومی پسته
خشکسالی امسال میزان تولید محصولات کشاورزی و باغی را کاهش داده است. آثار کاهش بارندگی کم‌کم خود را به‌صورت آمار و ارقام کاهشی از سطوح زیرکشت و برداشت محصولات مختلف زراعی و باغی در اظهارات مسئولان دولتی و صنفی نشان می‌دهد. واکنش بازار به این اظهارات بی‌تردید رشد قیمت‌هاست. اظهارات دبیرکل انجمن پسته ایران درباره کاهش ۷۰ هزار تنی برداشت پسته نسبت به سال گذشته، نه‌ تنها در حوزه تجارت و صادرات بلکه در حوزه مصرف داخلی و بازار آجیل نیز نگران‌کننده است. حسین رضایی، کل تولید پسته امسال را ۱۴۰ تا ۱۵۰ هزار تن تخمین زده که در مقایسه با برداشت ۲۳۰ هزارتنی سال گذشته، کاهش قابل ملاحظه‌ای را نشان می‌دهد. این فعال صنفی با اشاره به از بین رفتن محصول و جوانه‌های پسته سال آینده بر اثر تغییرات اقلیمی، حفظ و مدیریت بازار امسال را «دشوار» توصیف و تأکید کرده دولت باید در این زمینه حمایت کند. تولید پسته دو سال پیش هم خبرساز شد و بازار آجیل را با بحران قیمت پسته مواجه کرد. افزایش شدید قیمت پسته در سال ۹۷ باعث به راه افتادن کمپین تحریم خرید پسته شد تا بلکه قیمت‌ها در بازار کاهش یابد. تکرار چنین شرایطی با توجه به حجم به نسبت بالای افت تولید دور از انتظار نیست. قیمت پسته تازه در بازار میوه درحال حاضر کمتر از ۱۰۰ هزار تومان نیست. رصد قیمت‌ها در بازار آجیل نشان می‌دهد؛ کمترین قیمتی که برای این محصول می‌توان یافت از ۲۵۰ هزار تومان بیشتر است و قیمت ارقام باکیفیت پسته از ۴۰۰ هزار تومان برای هر کیلو فراتر رفته است.

وزارت کشور: دیگر پناهنده جدید نمی پذیریم
مدیرکل امور اتباع وزارت کشور با تاکید بر اینکه در حال حاضر با توجه به حضور جمعیت زیادی از اتباع افغانستان در کشور و شرایط سخت اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، سیاست و تدبیر محوری این است که پذیرش پناهنده جدیدی نداریم، از حضور حدود یک میلیون و ۲۵۰ هزار اتباع غیرمجاز در کشور خبر داد. مهدی محمودی در تشریح تعداد اتباع خارجی مجاز و غیرمجاز حاضر در کشور گفت: حدود ۸۰۰ هزار تن از اتباع دارای کارت آمایش، حدود ۹۷۰ هزار تن دارای رسید سرشماری و حدود یک میلیون و ۲۵۰هزار اتباع غیرمجاز در کشور حضور دارند. وی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه باتوجه به تشدید جنگ در کشور افغانستان و احتمال قصد مهاجرت اتباع این کشور به ایران سیاست کشورمان برای پذیرش این اتباع چگونه است و آیا تمهیدات ویژه ای برای این شرایط در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به حضور جمعیت زیادی از اتباع افغانستان در کشور و شرایط سخت اقتصادی ناشی از تحریم­ های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، سیاست و تدبیر محوری این است که پذیرش پناهنده جدیدی نداریم.

نماینده ولی فقیه در سپاه: نابسامانی‌ها ناشی از انتخاب بد خودمان بود
نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به لزوم توجه برخی کشورها به عبرت های ناشی از تحولات و حوادث اخیر منطقه گفت :امروز برخی کشورهای منطقه که برای برقراری ارتباط با ایران التماس می‌کنند، می‌گویند آمریکایی‌ها نامردی می کنند. تا مثل افغانستان نشده ایم باید فکری‌به حال خود بکنیم. حاجی صادقی گفت: هرچند در داخل مشکلاتی داریم، اما نباید این موضوع موجب ناامیدی شود. زیرا نابسامانی‌ها چه بسا ناشی از انتخاب بد خودمان بوده است. وی خاطرنشان کرد: گفتمان مقاومت و ایستادگی تنها راه پیروزی است؛ هر چند الان هم برخی می‌گویند مگر این دولت می‌تواند بدون برجام و همراهی با کدخدا مشکلات را حل کند. وی با بیان اینکه در عملیات کربلای پنج انقطاع الی الله ما زیاد بود، تصریح کرد: قبل از انجام این‌ عملیات یکی از فرماندهان که هم‌اکنون هم در قید حیات است، گفت برای انجام این‌ عملیات یگان‌ها نیاز به بازسازی دارند لذا بهتر است زمان عملیات به تعویق بیافتد، اما بعد این جمله را هم گفت که اگر تکلیف است هیچ نمی‌گویم؛ در کربلای ۴ امکانات، طرح و عملیات و نیرو داشتیم، ولی یک مقدار به خود وابسته شدیم بدین معنی که تضرع ما در این‌عملیات کم شده بود.

قرار بود ۶۰ هزار بروند ۲۰۰ هزار نفر رفتند
معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: نزدیک به ۱۸۰ هزار زائر اربعین بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته از طریق مرزهای زمینی مهران و شلمچه وارد کشور خواهند شد. داریوش امانی، روز سه‌شنبه در گفت و گویی خبری در مرز مهران اظهار داشت: در مرز مهران همکاران سازمان راهداری به عنوان نماینده معین از هر یک از استان‌های کشور حضور دارند و هنگام بازگشت زائران به مرز آنها را جهت سهولت در جابجایی توسط اتوبوس‌ها راهنمایی خواهند کرد. معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: بر اساس آمار غیر رسمی بیش از ۲۰۰ هزار زائر برای شرکت در آیین بزرگ اربعین حسینی وارد کربلای معلی شده‌اند که پیش‌بینی می‌کنیم حدود ۱۸۰ هزار نفر از طریق مرز زمینی وارد کشور شوند. مرز بین‌المللی مهران به عنوان مرز زمینی برای بازگشت زائران از پیاده‌روی اربعین در نظر گرفته شده است. بر اساس موافقت مسئولان عراقی، امسال تنها ۶۰ هزار زائر از طریق هوایی مجوز حضور در پیاده‌روی اربعین دریافت کردند که بسیاری از آنها تنها بلیت رفت داشتند و بدون شک برای بازگشت از مسیر مرز مهران به کشور باز می‌گردند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵۸
در انتظار بررسی: ۲۰
انتشار یافته: ۲۰۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
اینقدر از مردم برای زدن حرفهای خودت مایه نذار برادر،
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
دوستان فکری بکنید بجز خبر مثبت در خصوص کرونا هیچ چیز قابل ارایه ای برای 100 روز دوره ریاست جمهوری ندارید که بگید...دلار گرانتر.و مواد لبنی هم روزانه گرانتر
ناشناس
| Canada |
۱۶:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
انصافا خوب بلده با کری جان قدم بزنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آقای فریدون عباسی! خواهشا" بیا جلو صفحه تلویزیون برای یک ربع ساعت یه زبان انگلیسی در هرموردی که خواستی صحبت کن .ببینیم شما چه جوری انگلیسی حرف میزنی. البته اگر در حد امیرعبداللهیان صحبت میکنی که خواهشا" نیاچون همه بهت میخندند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
بعضیها هم نه کار بلدند و نه زبان انگلیسی میتونند صحبت کنندولی آنچنان امر برایشان مشتبه است که فکر میکنند از سوراخ آسمان به زمین افتاده اند.
عبدالرضا غیایی شاملو
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
کاملأ با کامنت شما دوست محترم موافقم صحبتها و جدل های سیاسی خودشان را بنام مردم به یکدیگر نسبت میدهند، بنده خودم هیچ دل خوشی از دولت قبلی ندارم ولی از شخصیتهایی مانند همین آقای عباسی هم خوشم نمیاد چون همین آقایان زمان دولت قبلی وقتی همین آقای ظریف به مجلس میرفت جلوش تعظیم میکردند و اگر رووشون میشد حتی عکس یادگاری و امضا نیز میگرفتند اما حالا بدگویی میکنند، شما اگر راست میگی چرا در زمان دولت قبل این حرفها را نمیزدی، بنظر بنده چاپلوسی و خودشیرینی آنهم در چنین جایگاهی امر پسندیده ای نیست، بعنوان نماینده مجلس کمی روی اخلاقیات خود کار کنید، یاعلی
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
این آقای دانشمند هسته ای واین ادبیات معلوم است که چقدر سواد دارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
منظورتان کدام دانشمند هسته ای است؟ اگر طرف صحبتتان فریدون عباسی است باور کنید او حتی فیزیک سال اول دانشگاه را هم درست بلد نیست. میگید نه از او بخواهید در یکی از جلسات امتحان فیزیک عمومی یکی از دانشگاههای درجه سه کشور شرکت کند اگر نمره قبولی آورد هر انچه دلتان خواست به بنده بگوئید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
لهجه ت رو دوست دارم دکتر . از طرف اهالی دوون کازرون
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
حال سوال اینجاست نواسانات و رشد قیمت دلار در ۹۰ روز را باید متوجه برادر ابراهیم رئیسی دانست یا خیر. آیا می‌توان رشد ۵ هزار ۳۰۰ تومانی قیمت دلار طی ۶۰ تا ۷۰ روز را به برادر یا خانواده ابراهیم رئیسی نسبت داد.
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
جناب ریسی پیداست که ناهماهنگی مشاوران جنابعالی شما را در تصمیم گیری به درد سر انداخته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
حتماً تو هم از دماغ شتر افتادی
وقتی یه چیزی رو نمی فهمی سعی کن راجع به اون نظر ندی برات بهتره
عمو فرید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
هیچ کجای این مملکت حساب کتاب نداره.
" موافقا بکوبن لایکو "
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
با کلیت حرفت موافق نیستم ولی با این موافقم که کامنت گذاری شما بی حساب انجام شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
بابا مردم چرا اینقدر اشتیاق دارید به کوبیدن و تحقیر خودتون و مملکتتون و آب و خاکتون....مرد باشید و محکم جلوی ظلم و اشتباه از سمت هرکسی که هست بایستید نه اینکه خودتونو و همه چیزو همه کس رو کلا منکوب کنید. والا اینقدر بی غیرت شدیم نسبت به ایرانمون که دیگه هر ابلهی جرات میکنه هر چی دوست داره بگه و بعد هم منظر لایک و تشویق باشه...قول میدم همین عموفرید خودش یجایی یه مسئولیتی داره و گند میزنه بهش بعدم میاد اینجا برای شارژ روحی و عقده گشایی گدایی لایک میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
بعثی ها متاسفانه با الفآظ خیابانی اینجایی مقامات دولت قبل رو مورد تهمت قرار می دهند! نماینده محترم اگه خودت نمی تونی انگلیسی صحبت کنی زحمتی رو که کسی برای یاد گرفتنش کشیده رو بی ارزش نکن !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
وزیر بهداشت دروغ می گوید
بیمارستان رسالت در تهران
و پرسنل قرارگاه خاتم عسلویه فایزر زدن
صابر
|
United States
|
۲۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
همین صفحه رو فقط بخونی دقیقا می فهمی چه بر سر مملکت داره میاد و اصلا نیاز نیست تحلیل خاصی هم داشته باشی.
جعفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
حرف ظریف رو چند روز پیش امیر عبداللهیان هم زد و گفت که قانون مجلس مخالف مذاکرات برجامه.
کاش قطره ای از خون ظریف در رگ های مجلس فعلی بود تا شرایط مردم رو درک میکردن نه شرایط گروه خاص خودشون رو.
داود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
جناب آقای عباسی آقای ظریف از جنابعالی که از همه لحاظ سرتر برتر وفرهیخته تره.دراین امر شک نکن بابا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
اقای عباسی بالاخره مواب ندادی که توافق دولت رییسی نقض قانون مجاس بوده یا نه ؟؟؟ دوم اینکه این قانون از زمان تصویب ایا توانسته تحریم ها را لغو کند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هزینه های تحریم را مردم دادن پس می دهند . هندوانه کیلویی ۱۰ هزار تومن تخم مرغ شونه ای ۷۰ هزار تومن
ایرانی آباد و آزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
صدا و سیما با چندین لشگر کارمند و هزینه سنگین و چندین شبکه کم بیننده شده بلندگوی جناح خاص سیاسی و با نظر و حرف و مشکل اکثریت مردم ایران کاری ندارد فقط این کلمه ملی !!! شده نمک روی زخم مردم
یک فرزند شهید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
جناب عباسی! اگر شما توانستید با لهجه شهرستان محل تولد خودتون انگلیسی رو روان و فصیح صحبت کنید، اونموقع در مورد آقای ظریف عزیز صحبت بفرمایید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
دوان روستایی از اطراف کازرون و نه شهرستان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
اولاً ظریف به زبان‌خیابان گردی صحبت نمی کند ایشان دارای دکترا از دانشگاه امریکایی هستند. ثانیاً وقتی مسئولین ما حتی زبان فارسی را هم درست صحبت نمی کنند ظریف حق دارد که از دماغ فیل افتاده باشد. شما هم سعی کن هم انگلیسی و هم نزاکت را یاد بگیری.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
آرزو بر جوانان عیب نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
آقای عباسی صحبت کردن به زبان انگلیسی شرط لازم برای یک دیپلمات بوده ولی کافی نیست سیوال اینجاست که شما وآقای جلیلی که همین حداقل شرط لازم راهم ندارید وتوعمرتون انگلیس صحبت نکردید وحرف زدن فارسی هم بلد نیستید چگونه می تونید از کسی که از شما شایسته تر هست انتقاد کنیدقطعاظریف و هر کسی قابل انتقاد هست مشروط به اینکه انتقاد کننده شایسته تر وداناتر باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
انتخاب بد ما یا انتخاب بد شما؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
اقای عباسی شما اگر فعال بودین در کمیسون انرژی ابقا میشدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
ازفریدون عباسی درمورد دورزدن قانون مجلس توسط سازمان انرژی هسته ای درتوافق جدیدبا آژانس انژی اتمی سوال می شود او ازعدم اجرای قانون توسط دولت قبلی سخن می گوید انگار نه انگار که از او در نورد دولت فعلی سوال شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
لهجه ظریف که ایرانیه کجا لهجش آمریکاییه ... بی سواد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
از اولش هم ازانگلیسی حرف زدن ظریف حرصشون میگرفت
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
امثال‌ فریدون‌عباسیها‌ که با رای حد آقای رفته اند مجلس‌ باید بدونند‌ که‌ نماینده‌ واقعی‌ اکثریت‌ ملت‌ ایران‌ نیستند‌ و اصلا‌ ایت ادم‌ در سطحی‌ نیست‌ که در مورد‌ فرهیخته‌ اندیشمندی‌ مثل‌ دکتر‌ ظریف‌ نظر. بدهد‌ ! اینو خودش‌ هم‌ خوب میدونه‌
سید اسماعیل سبحانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
بعضی نمایندگان مجلس چقدر میتوانند بی اصالت باشند که چنین بی پروا به بیان نظرات انتقادی می پردازند تمام مسئولین از ابتدای انقلاب تا کنون برای یک هدف مشخص تلاش کرده اند آنهم با نظارت و اشراف مقامات ، دلیلی برای این همه هجمه نیست . اگر ان افراد فعلا در صدر مقامی نیستند خدایی هم هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
8 میلیون بسیجی؟!! برای چه کاری؟
امروز جنگ نظامی اگه منظورته، که دیگه نیازی به ارتش پیاده نظام نیست- در جنگ قره باغ دیدید که درونها و ایرپلین ها همه کاره هستند
اگه جنگ اقتصادی منظورته- که نیاز به نخبه داریم که علم و تکنولوژی تولید کنه
بسیجی به چه کار آید دقیقاً؟؟؟
پاسخ ها
علی
| United States |
۲۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
مگر نخوندی میخوان کشور را اسلامی کنند بابام جان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
نگرفتی؟ برای تشکیل حکومت اسلامی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
آقای فریدون عباسی، تونستی شما هم با لهجه انگلیسی نیتیو صحبت کنی خیلی کار شاقی کردی. بعدش بیا این و آن را مسخره کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
سلام حالمون از این همه کله که مو کاشتند تو سایت بهم خورد لطفا تبلیغات رو به ابتذال نکشونید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
آقای عباسی! خوب نیست ادم حسودی کنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
آقای عباسی مردم شما را هم شناختند
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
پس سال 84 و88 انتخاب احمدی نژاد محصول چی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
از نوع گفتار مثلا نماینده می شود فهمید که میزان درک و فهم و بینش شان چقدر است
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
اقای فریدون عباسی بس است این قدر کینه ورزی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
اقای عباسی ما خودمان می دانیم چه کسانی را زیر خروارها بدنامی دفن کنیم... نیازی به راهنمایی کسانی چون شما نیست!!!
ناشناس
|
Turkey
|
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
فریدون به خودت نگاه کن البته مردم هم خیلی دل خوشی از ظریف ندارن کلی فریدون زود نمک دون رو شکست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
چگونه هوائی 60 هزار نفر رفتند و مرز ها بسته بود ولی 200 هزار نفر به کربلا رسیدند ؟
بعنی مرز بی مرز ماموران ایرانی هم که هیچ ماموران عراقی هم که هیچ
نکنه هواپیما ها هم بی مجوز میپریدند و می نشستند . و یا همه ارگان های و خبر ها و اخطارهای رسمی صحت نداشته است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
وای بر هر عیب جوی طعنه زننده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
آقای فریدون عباسی ،جهت اطلاع عرض میکنم.لهجه انگلیسی، یا انگلیسی است یا لهجه آمریکایی.الان شما با کدام لهجه مشکل نداری، میشه لطفا بفرمائید؟ نکنه فکر کردی چون وزیر امور خارجه آمریکا فارسی بلد نیست،پس وزیر امور خارجه ایران هم نبایستی انگلیسی بلد باشه.راستی نظرتون در خصوص لهجه آقای وزیر امور خارجه فعلی چیست؟
منتقد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
شما یک وزیر خارجه لازم دارید که به لهجه ترکی امریکایی صحبت کنه !!
رضا بخششی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
فریدون عباسی: وقتی یک نگوییم بی سواد (کم سواد) در مورد مردی فرهیخته حرف میزند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
فریدون عباسی دولت قبل برای دور زدن و عدم اجرای این قانون اقدام راهبردی تلاش‌های زیادی کرد.) مگه این دولت غیر از کاری که دولت قبل کرد چیزی انجام داده !!! عین همان کار را تکرار کرد !!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
اقای سردار غلامرضا سلیمانی فرق بین جمهوری اسلامی و جکومت اسلامی را شفاف میگفتند بهتر بود .چون فرق بین حکومت اسلامی و جمهوری اسلامی برای مردم مبهم است.
محسن
|
Turkey
|
۲۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
این آقای علم الهدی باعث شد (این شهر مال امام رضا (ع) است و نخستین شهروند آن حضرت بوده‌اند)ا بریم دو باره بریم تو تاریخ تحقبق کنیم ببییم تاریخداستان نخستین شهروند شهر مشهد کی بوده اکه شهر بوده پس شهروند داشته اگه بیابان بوده حضرت امام تنهایی بنای شهر روگذاشته ..پس خلیفه عباسی و مباسی اینها و اونها ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آی خدا بگم چه کارت کنه. مردم از خنده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
فکر کنم لهجه آمریکایی جناب ظریف هزاران بار شرف داشته باشه به ادبیات بعضی ها!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
لهجه آمریکایی ایراد داره یا ادبیات چاله میدونی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
درووووود بر جناب دکتر ظریف خار چشم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
یکی از اون کشورها رو که التماس میکنن نام ببر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
بدا به حال ما ملت که شما نماینده ما هستید جناب اقای عباسی ،تو که فارسی هم درست حرف نمی زنی
نامحرم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
کاسبان تحریم اربعین، تکیه بر تولید داخلی واکسن.... ادبیاتی آشنا که سالها است با همین ادبیات عده‌ای برای خودشان قدرتی به هم زده اند و چوب این ادبیات را هم مردم بیچاره دارند میخورند
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
ظاهرا آقای رئیسی درسی از مشکلاتی که امثال مخبر برای مردم پیش آوردند نگرفته و همچنان مشغول شعار دادن و تکیه بر توان تولید داخل دارند!! آقای رئیسی اگر از همان اول مثل بسیاری از کشورها دیگر رفتار کرده بودید و لجاجت برای واردات واکسن به خرج نداده بودید این همه ملت دچار گرفتاری و مصیبت نبودند
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
قابل توجه فریدون عباسی:
لهجه وزیر فعلی چطوره به نظرت ؟ خوشت میاد ؟
مردم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
ظاهرا آقای رئیسی خیلی هوای معاون اولش مخبر را دارد و به این آقا بعد از این همه بد قولی و ایجاد مشکل برای مردم اعتماد دارد و کماکان منتظر عمل به تعهدات آقای مخبر هستند!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
لطفا یکی به اقای علم الهدی بگه نظرات خودش رو برای خودش نگه داره
پاسخ ها
محسن
| Belgium |
۱۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
تمام حرفهای اقای علم الهدی را باید در کتابی نوشت تا در اینده نوادگان ایشان بخوانند و بدانند که پدر بزرگشان چه کسی بود.سخنان ایشان نه برای مردم مشهد و نه برای مردم ایران بلکه برای مردم دنیا مفید است من که از هر هفته ایشان سخن می گویند خیلی خوشحال وخندان می شوم بسی لذتیست در این سخنان......
قاسم خان احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
افسوس و هزاران تاسف به این مجلس باصطلاح انقلابی. حرف زدن فریدون عباسی و زاکانی و.....نشانه تربیت خانوادگی و اوج ..فرهنگی مجلس فعلی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
احتمالا بررسی کمیسیون اصل 90 تا پایان عمر مجلس طول خواهد کشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
اقای فریدون عباسی تا اونجایی که ما میبینیم لهجه اقای ظریف کاملا لهجه یک فرد عادی است که مدتی در امریکا تحصیل کرده و کاملا با لهجه امریکایی فرق دارد اما چیزی که در این چند ساله از شما میبینم کاملا از یک ادم اکادمیک و فرهیخته بسیار بدور است و کاملا سخیف صحبت میکنید.اینهمه کینه و حقد در کدام اموزه های دینی امده؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
اکادمیک و فرهیخته!!؟؟
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
تو خودت فکر کردی کی هستی؟ با چند هرار تا رای نماینده شدی؟ زمانش میرسه میفهمید به دست و پای ظریف هم میفتید..
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
جناب عباسی سنگ تحریم ها رو عزیز دلتان دکتر محمود به چاه انداخت با این خیال که کاغذپاره س و مشکلی پیش نمیاد و شما هم براش ایستاده کف زدین. اگه ساده‌انگاری شماها نبود مملکت نیاز به برجام نداشت. ضمنا برجام در مجلس و شورای عالی امنیت ملی و هر جا که نیاز بود تصویب شد، کجای کاری برادر؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
حرف حق زدی مدت گرم. اینا خیلی ناراحتن از برجام خارج بشن و دوباره پرونده ایران میره شورای امنیت و تحریم شواری امنینت میشیم. برمیگردیم سر خونه احمدی نژاد! بعد ببینم میخوان چه کار کنن که این همه ادعا میکنن که برجام بد هست وفلان !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
آقای عباسی نکنه میخوای تا آخر حرف اینها بزنی هر روز گرانی بیشتر میشه حالا صدا سیما نمیگه فکری میکنی اوضاع بهتر شده میدونی تخم مرغ از سر سفره مردم پر میشه آقای نماینده راه کار بده اقای نماینده
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
فریدون جان به عنوان یک مسلمان صحیح نیست دکتر ظریف را مسخره کنی حال اگر شوخی باشد مسئله فرق میکند، ایشان در رسته خودش صاحب نظر است و کسی بهتر از او در وزارت امور خارجه هست بگو، حال ممکن است صد ها نفر بهتر از او‌در ایران باشند ولی حداقل در وزارت خارجه نیست، ربان انگلیسی ایشان بسیار حرفه ای آست و کوچه خیابانی نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
ادب مرد به ز دولت اوست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
اقای ظریف نه تنها به خاطر تسلط اکادمیک به زبان انگلیسی بلکه به خاطر نوع تفکرش قابل تحسین است و حق دارد خود را متمایز از کسانی بداند که تفکرشان مشابه "کرونا یک سوءتفاهم است" باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
پس طرف عقده داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
جناب عباسی ، در تاریخ اکثریت قاطع مردم ، همیشه درست گفته اند و درست انتخاب کرده اند

و کارکرد ظریف و سنگ اندازی ها در کارش را دیدیم

و داریم به سختی اثرات تحریم را با فقر و بیکاری و تورم و

گرانی و فساد و تبعیض و ناکارامدی تحمل میکنیم

هر چند مدیریت فاجعه بار شما و دوستانتان در دوران

احمدی نزاد تجربه با فلاکت کردیم

ولی گر شما بهتر میزنید ، بستانید و بزنید !!!!!

و ۴ سال دیگر همدیگر را باز خواهیم دید !!!!!

بسم الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آقاي دكتر عباسي عزيز ادب مرد به از دولت اوست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
نماینده مجلس حداقلی به جای اینکه اعتراض و انتقاد کنند

که چرا در این اوصاع کشتار کرونا مردم را به عراق فرستادید

تازه طلبکار است !!!
که چرا نگذاشتید تا همه بروند !!!

دو هفته دیگر که موج ششم ، باز تعداد قربانیان کرونا را به بالای ۵۰۰ و ۶۰۰ و ۱۰۰۰ نفر رساند

ببینم باز هم طلبکار هستید ؟
!!
بردیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
عباسی بجای جواب صریح،طفره رفت
والی
|
Japan
|
۰۰:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
علم الهدی جان، بگو با چی موافقی ما هم همون رو میگیم و انجام میدیم
ناشناس
|
Canada
|
۰۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
سوال از آقای عباسی دارم:

آقای عباسی شما بعنوان نماینده مجلس بفرمایید اکنون که در سایه قانون مزبور بحران هسته ای دارد به نکته بغرنج غیر قابل برگشت میرسه و پرونده داره میره شورای حکام تا دلار بشه 40 یا 50 تومن و لاشه بجا مانده مردم جیب خالی داره کاملا ورق میشه، چه تدبیری برای این مرحله اندیشیده اید؟ آن زمان که برای تصویب این قانون عرق میریختی به تبعات آن که اکنون داره گلوی این ملت را فشار میده اندیشیدی؟ مطالعه ای کردی؟ در آن حدیکه از لهجه امریکایی ظریف خبرداری و تمسخرش میکنی از ائتلاف کشورهای غربی بر علیه ما خبر داری؟ از بحران حاصل از ائتلاف باکو ترکیه پاکستان بر علیه ما خبر داری؟ اصلا آقا شما نماینده مجلس آیا بر وظایف خود در راستای رفاه و آسایش زندگی ملت که در قانون اساسی تصریح شده وقوف و اشراف داری؟
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
لهجه آمریکایی!!!! به یک دانشجوی زبان لهجه ظریف رو نشون بدی میفهمه چقدر ضعیفه...تازه ۴۰ سال آمریکا بوده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
ساندیس؟
منصور
|
United Arab Emirates
|
۰۱:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
سلام اخه اين جه ادبياتي هست اقاي عباسي ؟ةةةة چرابه اقاي ظريف توهين ميكني شما زوده درمورد ظريف اظهارنظركني ونكنه فكرميكني خودت ازدماغ فيل افتادي لطفا بجاي اين حرفها به اين ملت خدمت كن ونوكري مردم كن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
دریغ از یه خبر سیاسی خوب از یه خبر اقتصادی خوب. نماینده مجلس نگرانیش چیه. مردم دارند خرد میشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
معنی کاسبان تحریم ، چیز دیگری است که این آقا هنوز متوجه آن نیستند و بهتر بود می فرمودند عاملان تحریم یا مسببان تحریم .
ناشناس
|
Finland
|
۰۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
جقدر بی ادبانه و گستاخانه صحبت کرده. متاسفانه چون کوجکترین دانش زبانی ندارند فکر می کند ظریف انگلیسی را با لهجه آمریکایی حرف می زند. حداقل کاش مثلا ده دقیقه به سی ان ان گوش می داد و مقایسه می کرد. ظریف انگلیسی را به لهجه فارسی حرف می زند نه جای دیگر. سعی در تقلید لهجه می کند اما تبحر ندارد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
تو راست میگی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
لهجه امیر عبداللهیان معرکه است!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
پیشنهاد می کنم 4 سال دیگه، جناب فریدون عباسی و آقای ظریف هر دو کاندیدای ریاست جمهوری بشوند تا همه ببینند چه کسی رای بیشتری میاره
ناشناس
|
Norway
|
۰۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
برو جواب عزاقی ها را بده . ایران و ازبکستان تنها کشورهایی بودند که به بازی کردن تیم فوتبال عراق در زمین خودشان رای منفی دادند غوغایی شده در عراق .ایران گفته نا امنه عراقی ها میگن اگه نا امنه پس چرا میلیونی زوار می فرستند خلاصه عربستان در اوج محبوبیت و ایران که هیچ ابروی طرفداران ایران را هم بردیم
عبداله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
فریدون عباسی و دوستانش که مثلا دکترا دارند و سلام علیک هم به زبان انگلیسی بلد نیستند از سر حسادتشان به ظریف بدمیگم
ناشناس
|
Canada
|
۰۳:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
جناب عباسی فارسی صحبت کردن شما هم مشکل دارد و زیاد با کلاس و در سطح نماینده مجلس نیست.ظریف حداقل انگلیسی را از فارسی شما بهتر صحبت میکند. و برجام را ایشان به سر انجام رسانید.
ناشناس
|
Japan
|
۰۴:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
بااین که اصلا ازظریف به خاطردر‌وغ گویی وپشت کردن به ملت ایران خوشم نمیایدولی تنهادیپلماتی است که انگلیسی رامیداندوبه عبارت دیگرتنهاسرمایه بدربخوروزارت خارجه است!
رضا
|
United States
|
۰۵:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
فریدون عباسی و همقطارهایش با نااگاهی خود چنان ضرر هایی به ایران زده اند که از زمان شکست قفقاز سابقه نداشته است. او نه سواد فنی دارد و نه سواد سیاست بین الملل معذالک همواره اصرار داشته در هر دو رشته وارد شود.
محمود
|
United Kingdom
|
۰۵:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
من اراکیم و متاسفم چنین فردی اسمش رو شهر ماست
آلودگی مردم را از بین داره میبره من هر وقت میرم اراک احساس سرما خوردگی پیدا میکنم چرا صدات در نمیاد چون به فکر چیز دیگری هستی دوست عزیز ت
ناشناس
|
Australia
|
۰۵:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
من طرفدار آقای ظریف و برجام نیستم. ولی بی انصافی نکنید. من انگلیسی رو مثل زبان فارسی صبت میکنم با لحجه استرالیایی. ظریف انگلیسی رو بسیار درست صحبت میکنه ولی لحظه ایشون کاملاْ ایرانیه. اصلاْ‌ نه ادبیات نه واژگان و نه لهجه ایشون هیچ قرابتی با لهجه خیابانگردی امریکایی نداره. هیچ نوع قرابتی.
طرفدار دکتر ظریف
|
United States
|
۰۶:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آقای فریدون عباسی از دارد دسته های احمدی نژاد بحساب می آیند احمدی نژادی را که پول های نفت بشکه ای ۱۲۰ دلار را به باد فنا داد ه بود حال که آقای فریدون عباسی نمی تواند مثل آقای دکتر ظریف که فارغ التحصیل یکی از مهم ترین دانشگاه های آمریکا و مسلط به زبان انگلیسی ‌می توانند صحبت نمایند عقده ورشان داشته خود ایشان میدانند آقای دکتر ظریف خیلی بیشتر از این ایشان قدرت درک دارند نه ایشان بلکه همه قشر تحصیلکرده باسواد حرف بنده را تایید می کنتد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
اقای فریدون عباسی خودش را نمی بیند اگر ظریف از دماغ فیل افتاد آقای عباسی تصور می کند آسمان سوراخ شده و ایشان بر زمین نازل شده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
اصداقت آقای ظریف و صد البته سواد و تجربه ایشون از بسیاری از امثال شما بیشتر است... تاریخ قضاوت خواهد کرد. به حرف های شما نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
ظریف چون می تواند با لهجه خیابان گردی آمریکایی حرف بزند، فکر می‌کند از دماغ فیل افتاده و «علامه دهر» است!!!!!!!!!!!!!!
آقا فعلاً که این بنده خدا هیچ مسئولیت و پستی ندارد ! اگر از دماغ فیل افتاده شما دیگه بهش کاری نده ! اگر فکر میکنید برجام محصول کار ایشان بد بوده میتونید همانطوری که بیست دقیقه ای در مجلس تصویبش کردید ، نیم ساعته باطلش کنید ! و اگر دولت قبل قانون مجلس را در مورد آژانس اجراء نکرد دولت آقای رئیسی که متعلق به خود شماست به ایشان بفرمایید آن قانون را م. به م. و نعل به نعل اجرا کنند !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آقای فریدون عباسی شب دراز و قلندر بیدار، بیا یک نظر سنجی ساده بگذار تا مردم ایران بگویند کی از دماغ فیل افتاده و کی قراره زیر خروارها ... در تاریخ دفن شود. کار سختی نیست. از زبان مردم بدون سند حرف نزن!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
از باب امر به معروف و نهی از منکر !!!!!

جناب فریدون عباسی : الحسود ، لا یسود

ظریف کارنامه اش در بین اکثریت مردم بخوبی و پاکی است.
م. ع ت..
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
یک تفکر حداقلی در کشور با شهروندی و سایر مفاهیم مدرن مخالف است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
این تاریخ آقای عباسی احتمالا همون تاریخی هست که ایران رو پیروز کرونا میدونست و همه چیز رو گل و بلبل می پندارد و هر انتقادی رو مستقیم و غیرمستقیم زیر سر اسرائیل می داند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
دیده بودیم کسی رو به خاطر بد انگلیسی حرف زدن مسخره کنند ولی اولین باره یکی رو به خاطر خوب انگلیسی حرف زدن مسخره می کنند
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
فریدون عباسی بی شک کینه شخصی از آقای ظریف و صالحی دارند ، مگر نه ما جدیدا استانداردهای دوگانه ایشون را در خصوص پرونده هسته ای شاهد بودیم
زنجیرانی 2310
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
ظریف یکی از دیپلمات های زبده تاریخ ایران و جهان است بزودی اثبات خواهد شد الان همه تاکید دارند روی اجرای صحیح برجام این نشون میده عبارات حقوقی به درستی نگارش شده و گرنه ایران در دولت جدید باید خارج میشد از برجام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
تابناک جان این تبلیغاتی که برای کاشت مو گذاشتین واقعا چندش آوره لطفا عکسهای بهتری جایگزین کنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
نه اقای فریدون وزیر امور خارجه شما عالی هستند که از روی نوشته و متنم هم نمی تونه بخونه و مایع شرمساری هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آقای فریدون عباسی اشتباه ا کرده که به عنوان نماینده مجلس و از تریبونی که مردم در اختیار او گذاشتند، با بی ادبی سخن می گوید. ضمنا اطلاعات این آقایان آنقدر ضعیف است که لهجه را هم نمیدانند. کی گفته لهجه ایشان امریکایی است؟
عاصی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
اتفاقا همین خود فریدون عباسی داره الانم از اینکه رییس سازمان انرژی اتمیش نکردن می سوزه
متاسف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
در طول تاریخ این سرزمین مردان بزرگی مانند دکتر ظریف مورد کینه و حسادت بدخواهان داخلی که خود را در قواره آنها نمی دیده اند قرار گرفته اند.
کم نداشتیم از این بزرگان.امیرکبیر، دکترمصدق
در هیچ جای دنیا مانند ایران اغلب دانشمندان و بزرگان به دست بدخواهان و افراد حسود و کینه توز داخلی و هموطنان خود ترور فیزیکی یا شخصیتی نشده اند.
حسادت تا این حد که حتی به تسلط اقای دکتر ظریف به زبانهای خارجی هم رحم نمی کنند.
بد نیست میزان تسلط وزیر خارجه جدید به زبانهای عربی و انگلیسی رو هم یه نگاهی بندازید اقای عباسی. ببخشید نمیتونم به شما بگم دکتر و به جناب دکتر ظریف هم بگم دکتر. واقعا امکان پذیر نیست......
....
واقعا از این مصاحبه شما مشخصه به تنها چیزی که فکر می کنید در دست گرفتن قدرت به هر قیمتی هست و به تنها چیزی که فکر نمیکنید منافع ملی هست.
خداوند عادل ترین داور است و گذر زمان همه چیز را روشن خواهد کرد.
به قول استاد بزرگوار دکتر ظربف:
" این نیز بگذرد......."
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
البته دکتر مصدق و امیر کبیر را نباید با ظریف در یک تراز قرار داد .صدها مانند ظریف انگشت کوچک آن بزرگوارن هم نمی شوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
افاضات عباسی کنایه نیست ادبیات چاله میدانی در عالم سیاست و ... است. البته اقای عباسی واقفند که در سیاست ادب و معرفت جایگاهی ندارد. و هرچیزی که مانع در منافع ماست به هر طریق ممکن و به هر حیلتی باید ان را بکوبیم و از بین ببریم
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
جناب عباسی جواب سئوال رو ندادن، فقط به صحرای کربلا زدن. صداقت اصولگرایی یعنی همه کارهای ما عین حقه ولی هزارم همون کارازدیگران گناه کبیره. خوبیه دولت جدید اینه که کمتر صدا از تریبونا پخش میشه.
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
"در تاریخ زیر خروارها بدنامی دفن خواهند شد و تاریخ هیچ گاه از آنها به خوبی یاد نخواهد کرد."
کسی نیست جزء خود تو آقای نماینده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آقا ، لهجه فقط لهجه شیرازی و کازرونی چه معنی داره آدم انگلیسی بلد باشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آقای عباسی شما از تاریخ حرف زدی که صد درصد در مورد زمان ما خواهد نوشت منتها شما آنرا این تعریف تمجید های زود گذر میدانی ولی تاریخ واقعیتهای جامعه را بدون ترس خواهد نوشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
حالا تو که همین فارسی رو به زور صحبت میکنی چطور فهمیدی که لهجه ظریف خیابانی هست؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
تسلط بر زبان انگلیسی یکی از عوامل مهم موفقیت در دیپلماسی بین المللی است حالا آقایون می گن نه، با لهجه خیابان گردی ایرانی که دارند امتحان کنند ببینن چقدر موفق می شن !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
می دونی تنها کسی که ادعای حکومت اسلامی نمی کند امام زمان است ایشان فقط عمل خواهند کرد.
کیاوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
حسودی خوب نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
این همه مشکل تو این کشور به خاطر کم‌کاری خیلی ها به وجود آمده است چسبیدن به مراسم اربعین اون هم با این شرایط کرونایی. امسال برگزار شد چه باری از روی دوش ملت برداشته شد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
ظریف لهجه آمریکایی دارد؟ بابا انگلیسی را با لهجه فارسی صحبت میکند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
خب دیگه بین اینهمه بیسواد یکی هم انگلیسی حرف بزنه براشون عجیبه تشخیص چندانی نمیدن لهجه رو
بينام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
مردم بيچاره كازرون كه اين نمايندشون هست!!! بر خلاف اكثريت شما ها، آقاي محمدجواد ظريف واقعاً دكترا دارند و واقعاً براي اخذ دكترا زحمت قابل توجهي كشيدند. تسلط ايشان بر زبان انگليسي واقعاً در حد دكترا است. اين به اصطلاح نماينده مردم كازرون به آقاي ظريف حسوديشون ميشود.
پاسخ ها
رضا
| Germany |
۱۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
اول اینکه ما کازرونیا واقعا قدر دان نماینده مون هستیم چرا که در همین مدت کلی برای کازرون کار انجام دادند ... در ثانی این چه تسلط زبانیه که دقیقا با کلمات انگلیسی گنجانده شده در برجام سر تیم مذاکره کننده رو شیره مالیدن ...اونجا که از کلمه ای استفاده کردند که به معنی تعلیق تحریم ها بود ولی تیم مذاکره کننده به اصطلاح زبان بلد فکر کردند به معنی لغو تحریمه ... دیگه بر کسی پوشیده نیست که برجام آن چیزی نبود که این ها آفتاب تابان تصور می کردند و منتظر گلابی هاش بودن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
کاش این فریدون عباسی حرف نمی زد.
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
واقعا این نمایندها که با کمترین ارا به مجلس راه یافته اند فکر میکنند نماینده های واقعی ملت هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
شما همون فارسی رو بدون تپق و اشتباه تلفظ حرف بزن
یا از روی نوشته چند سطر رو درست بخون ما فکر میکنیم شما از دماغ فیل افتادی
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
چرا این سری از نمایندها این جوری هستند یعنی سعی میکنند که مردم را اذیت کنند . یکی در خیابان سیلی به گوش سرباز میزند یک سری برای مردم مالیات اضافی تصویب میکنند یک سر برای خودشان حق مسکن و ماشین شاستی بلند در خواست میکنند یک سری ورود واکسن را ممنوع میکنند و فکر میکنند دارند خدمت میکنند
پسرک فضول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
جناب عباسی عزیز در وصف مصوبات مجلسی که شما در آن عضوید همین بس که یک یک مصوبه همسان سازی حقوق اعضای هیئت علمی را مثلا تصویب کردید که فقط باعث تنش در بین چهار پنج وزارتخانه شد و عدم تامین اعتبار صحیح مالی آن کار دولت را به دادگاه کشید. برو آقا تکلیف شما که معلومه
پسرک فضول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
من گاهی دلم برای آقای علم الهدی خیلی میسوزه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
منم نگرانش هستم. نه برای این دنیا، برای آخرت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
والا کاری ندارم که در دولت قبلی مردم چه سختی هایی کشیدند ولی همون مردم میفهمند که به خاطر جناح بازی های سیاسی و ... نگذاشتند خیلی از کارها انجام بشه که به نفع مردم بود. الان هم که ماشا... کل کشور دستشون هست هیچ کاری نکردند!! بیشتر از یکسال هست که این مجلس اومده و فقط به ظریف و روحانی فحش داده! فکر کردن فحش دادن مشکل ما مردم رو حل میکنه!! دولت هم که حالا اومده انگار نه انگار که بود و نبودش هیچ فرقی نمیکنه!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
تابانک دمت گرم. نظرات رو گاهی تایید نمیکنی ولی سکوت رو تایید میکنی!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
حرفهای فریدون عباسی قشنگ نشون میده چقد بهش حسادت می‌کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
اگر حسادتی به زبان اقای دکتر ظریف نداشتند اینجوری این برادر عزیز عنوان نمیکردند...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آصفری!!!!! کارهای مهمتری داری اگه واقعا نماینده مردمی!!!! اتفاقا باید الان پیگیری کنی توی شرایط کرونا چه کم کاری صورت گرفته که ۱۳۰ هزار نفر رفتن کربلا!!!!!!!!!!!؟؟؟
پدر مردم رو درآوردین با این اظهار نظرهاتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آقای نماینده آگر بلد انگلیسی حرفل بزنی حسادت نکن . حسادت جز گناهان کبیره است
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
اقای عباسی جناب ظریف از دماغ فیل هم افتاده باشه چون توانش در دیپلماسی را نشان داده و به زبان انگلیسی مسلط هست و دنیا براش احترام قائله مهم نیست شما که از دماغ کرگدن افتادید و کسی هم شما را قبول نداره ببینیم چیکار میکنید
زکی تیتابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
نمایندگان مجلس همیشه در سخنرانی های خود همسو با سیاست حکومت صحبت میکنند و در واقع هیچ کاره اند فقط شعار میدهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
همه مصاحبه وزیر خارجه جدید را قبل از وزارت دیدند در یک دقیقه مصاحبه بیش از 8 اشتباه گرامری وحشتناک داشت. خدا دکتر ظریف را حفظ کنه زحمت کشید و از حق مردم مظلوم ایران دفاع کرد ولی رئیس جمهور قلدر وقت امریکا زد زیر میز.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
اقای ظریف ثابت کردندکه به این بادهانمی لرزند انها که فوت میکننداین مطلب رابدانند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
تعداد فوتی های آمریکا از 713هزار نفر عبور کرده است
با آنهمه تجهیزات پزشکی
"و اکسن فایزر"
الان آمریکا پرستان خواهند گفت این فوتی ها همه مال همون چند ملیونی هستند که واکسن نزده اند.
(اگرم چاره داشته باشند میگن اینا تو آمریکا برکت زده اند)
اما اولا اینگونه نیست.
دوما هفته بالاتر از 12 هزار نفر فوتی در بین 30 تا 40 ملیون واکسن نزده نیز فاجعه است
حمید کرمی کارشناس اقتصاد وکارشناس ارشد مدیریت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آقای عباسی طرز صحبت کردن شما یاد مثال می افتم که که از کوزه ....ایشان کارکردش را تاریخ مشخص می کند نه شما ومن حقیر .کمی تحمل داشته باشید اگر عمری باقی بود . همدیگر دومرتبه یاد می کنیم.
Farhad Mardukhi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
خدا رحم کند به ما با این نماینده هایی که داریم.. برادر..اونی که هنوز در دل من جای دارد همانی است که صداقت دارد..اونی هم که صداقت داشت مردم شناختند.
شما نمیخواد انگلیسی صحبت کنید، همان فارسی می دانید حوزه ای که در موردش صحبت می کنید، چیست؟ من میگم مطلقا نمی دانید..فقط یه چیز کلی شنیدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
ظریف هم عددی نبود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
داشتن سواد یه هنره بلد بودن یه زبان یه هنره برعکس حرافی و عیب جویی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
سخنان اقاي فريدون عباسي خيلي سخيف است اقايان دكتر ظريف ، صالحي ،ولايتي ،كمال خرازي و بسياري ار مسئولان سالها در امريكا تحصيل كرده اند و در زبان مهارت پيدا كرده اند و خودشيريني نميكنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آقای وزیر بهداشت پس فایزری که بعضی از ما بهترون یه ارگان خاص زدن چی بوده نکنه ساخت داخل بوده
م ر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
تا تاریخ راکه بنویسد عزیز برادر جناب عزیزی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
عباسی متاسفم تو نماینده ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
خوب آقای ظریف چکار کنند؟ لهجه شان را عمل کنند فارسی شود؟ آقای عباسی درد بی سوادی با توهین رفع نمی شود. شما هم زبان یاد بگیر. الان بچه های 10 و 12 ساله هستند بهتر از آقای ظریف با لهجه آمریکایی یا انگلیسی صحبت می کنند. همین جا هم یاد گرفتند.
محمدرضا
|
Malaysia
|
۱۲:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
ظریف لهجه آمریکایی ندارد فقط انگلیسی را با ترکیب کلمات و استعارات رایج در آمریکا و بدرستی صحبت میکند. البته از درک شما خارج است.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
عباسی جان. شما یه فکری به حال وزیر خارجه جدید کن که عربی رو از رو هم نمیتونه خوب بخونه. چه برسه به انگلیسی!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
به جای حسودی کردن یه کلاس زبان ثبت نام بکن. اینجوری وقتت هم پر میشه کمتر سوتی میدی
یاشار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آغای نماینده ، شما که زحمت می کشید کاسبان نمام تحریم ها را مشخص و اعلان کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
دو حرف ، حالا که تمام ارکان نظام دست شماست ، شما یه کاری بکنید که مردم بفهمند در عمل بد انتخاب کردند ، ،، دوم آقای عباسی چقدر حسادت می کنی ، خب معلومه آقای ظریف ملا و با سواده ،،حالا اینکه توی این مملکت کسی که می فهمه براش ارزشی قایل نیستند ، یه چیزی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
تابناك دقت كردي هر كامنتي كه مربوط به موضوعي كه خودت دوست داشته باشي را منعكس مي كني؟!من در خصوص صحبتهاي رييس بسيج و جمهوري اسلامي كه برگرفته از راس مردم بود نظر دادم آنرا غير قابل انتشار زدي!در عوض هر چه نظر در خصوص لهجه جناب ظريف بوده را نشر دادي!لطفا سعي كن كمي منصف باشي
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
اگه ظریف گفته مصوبه مجلس مزخزفه ، خیلی خوووب کرده ، فعلا که دولت رئیسی هم اجراش نکرد !
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
سلام آقای عباسی مردم جواب شما را در کامنت ها دادند از اینکه دولت روحانی شما را به با زی نگرفت کینه به دل گرفته ای و هرچه به زبانت میاید بیان میکنی منتظز هستیم وقتی نتیجه مذاکرات وین و اای اف تی اف را در مجلس امضا میکنید توجیهات شما را ببینیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
ظریف خیلی خاکی تر از شما اصولگراهاس که فکر میکنید آسمان دهن باز کرده شما افتادید
اراکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آنییی وِررر آنییی تایم
من این تلفظ نماینده محترم مجلس آقای علی خضریان رو تو گوشیم دارم هر وقت بی حوصله ام گوشش میدم و کلی میخندم. پیشنهاد میکنم نسخه انگلیسی برجام رو بدیم به این آقای عباسی ببینیم چند تا سوژه خوب از توش در میاد.
آقای آصفری، نماینده‌ی مجلس اقلیت، لطفا بجای حرف الکی یکم به فکر مردم شهرت باش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آقای عباسی شما خودت با رای ۱۰ درصدی نماینده شدی شما که خودت مدرک دکترا داری میتونی یه احوالپرسی حتی با لهجه حرف بزنی خیلیاتون فقط مدرک دارین سواد ندارین شماها اگه سواد می داشتی حسادت نمی کردی فقط میخوام بگم امثال شمای بی کفایت نالایق مملکت رو به فنا دادین نظرات رو بخون بعد می فهمی مردم حرف تو قبول دارن یا ن البته بازم به قول مدیری نبفهمی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
یک موی گندیده ظریف به صدتا از ... می ارزد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
خب پس مجلس رو جمع کنید چون تنها کاری که نمیکنه نظارت بر قوه مجریه است. ی کاش تمام کسانی که رفتن و رای دادن دست و پاشون بشکنه و تا آخر عمر فلج بشن که دیگه نرن رای بدن و موجب نابسامانی ملکت بشن. وگرنه چه هویج رئیس جمهور بشه چه خربزه هیچ فرقی برای مردم نمیکنه چون مسول نابسامانی های مملکت، رئیس جمهور و وزرا اش نیستن.
محمد اصیلی
|
United Kingdom
|
۱۷:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
این آقای مسئول بسیج مگر خود را انقلابی و پیرو راه آقای خمینی نمی داند؟؟؟؟

مگر نه اینکه آقای خمینی گفت جمهوری اسلامی نه یک واو کم و نه یک واو بیشتر!!!!؟؟؟

حکومت اسلامی دیگر چیست؟ مگر ایران امارت داعش و یا افغانستان طالبان است که به جای انتخابات آزاد و داشتن قوای مقننه، قضائیه و مجریه مستقل و آزاد حکومت اسلامی حاکم باشد؟؟؟؟

ایشان مثل اینکه وظیفه خود را به عنوان یک فرد نظامی درک نمی کند و متوجه نیستند که نظامی ها حق دخالت در امور سیاسی را ندارند و تنها پیرو فرمانده کل قوا باید باشند نه اینکه فکر تشکیل حکومت و فعالیت های سیاسی باشند!!!!!!!

لطفا به ایشان در رسانه خود تذکر دهید تا حد وحدود خود را بشناسد!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۰
ای آقا دست رو دل مردم نذار برادر. غیر از اینها اما گفتند نه شرقی ، نه غربی ولی اینهایی که الان روی کارند میگن نه غربی، مخلص شرقی!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آقای عباسی از قبیل شما مسئول زیاد داریم که برای مردم دارن تصمیم می گیرند و اوضاع را بدین نحو رقم زدند خدا به داد این مملکت این مردم برسد به حق حضرت ابوالفضل العباس (ع)
کمیته مجازات خیلی دور خیلی نزدیک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
خدا لعنت کنه کسانیکه شما بیسوادای لات رو بر مسند مجلس نشانید..شما انگشت کوچیکه دکتر ظریف هم نمیشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
اقای‌ عباسی می‌ بینی‌ یکنفر هم‌ ازت‌ حمایت‌ نکرده‌ ‌ معنیشو‌ میدونی‌ که ؟!!!! زهی‌ خجالت‌ !
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
واقعا که انسان عجب موجودی است. بعضی ها مثل اش گرفتن ملانصرلدین تو توهم هستن مثل اقای عباسی.

چه خبراست؟ قاتلین امام حسین بخاطر ملک ری این کارها کردند.
نفس اماره را رها نکنید.خدا راشکر وقت مطالعه این سخنان خودخواهانه راندارم.هروقت رسیدم ونگاه کردم ازته دل می گویم خدایا شکرت که هیچ جا رییس نیستم و تعریف دیگران هم روی من اثری ندارد.
اینها اطرافیانشون مثل بادکنک بزرگشون کردند وو...
naser
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
آقای عباسی من هم فارسی را با لحجه ترکی صحبت می کنم و خیلی از هم زبانان شما آنرا مسخره می کنند انگار شما جز مسخره کردن و گیر دادن به لحجه ها کار دیگری از دستتان بر نمی آید.
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۲:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
خوشحالم که این نماینده‌ها رو من نفرستادم مجلس :) هر کی فرستاده، باید بگه چرا انقدر بی‌سوادن.
علی
|
China
|
۰۴:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
اتفاقا ظریف که انگلیسی رو با لهجه فارسی صحبت میکنه. احتمالا منظور آقای عباسی کلمات و ایدیوم های اسلنگ آمریکایی بوده نه لهجه.
کیانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
جناب دکتر ظریف :
در سطح جامعه همه نوع صحبتی هست الی بد گویی از شما. جایی هم که اسم شما به میان می آید به نام جناب دکتر خطاب میشوید و سر تعظبم فرود می آورند. اسم شما یک آرامشی است در جان مردم.
کیانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
عباسی اگر مردش هستی با جناب دکتر ظریف اگر قابلت بدونه مناظره بگذار.
دکتر ظریف در دل مردم جای داره ، حداقل اگر خوبشا نگویند ، اصلا بدش را نمیگویند.
ناشناس
|
Canada
|
۰۶:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
به جای حسودی کردن یه کلاس زبان ثبت نام بکن. اینجوری وقتت هم پر میشه کمتر سوتی میدی
این بنده خدا در محیط کوچک بزرگ شده و طبعا روابط اجتماعی گسترده ای نداشته لذا رفتار این چینین ایشان طبیعی است،
جناب ظریف ایشان را میبخشند و مطمعنا سکوت اختیار خواهند کرد.
ناشناس
|
Canada
|
۰۶:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
لهجه آمریکایی!!!! به یک دانشجوی زبان لهجه ظریف رو نشون بدی میفهمه چقدر ضعیفه...تازه ۴۰ سال آمریکا بوده
دوست عزیز من حداقل ۲۵ سال خارج از ایران زندگی کرده ام، پنج فوق لیسانس و دکترا در خارج از ایران بزبان انگلیسی گرفته‌ام، جناب ظریف زبان انگلیسی را بخوبی صحبت می‌کنند، اگر ایشان خطاهای شما را در سطح بین الملل ماله کشی نمیکرد الان شما آنجا نبودی که توهین بکنی.
رضا ه.
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
جمهوری اسلامی یا حکومت اسلامی؟
ناشناس
|
Canada
|
۰۸:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
سردار غلامرضا سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: تربیت هشت میلیون جوان بسیجی با همراهی حلقه های میانی و سازمان های مردم نهاد و تشکیل حکومت اسلامی در جهت تحقق همه جنبه های مردم‌سالاری دینی از اهداف بسیج است
جناب سلیمانی عزیز وقتی ارتش و سپاه داریم نیاز به بسیج نداریم، شما بجایش هشت میلیون تحصیل‌کرده مهندس و دکتر تربیت کن که کشور را بسازند.
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
انتقاد اقای عباسی از ظریف ادم را به یاد بچه عقده ای های تنبل دبیرستانی می اندازد که چشم دیدن شاگرد درس خوانها را نداشتند
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
آقای نماینده ولی فقیه در سپاه
مگر جای انتخابی برای مردم گذاشته اید ؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
اگر انگلیسی بلد نباشی ، میشه قرارداد ویلموتس تو فوتبال
شما ها که پول بیت المال میخوری بچه هاتون هم که اقازاده اند!
حداقل چهار کلمه انگلیسی یاد بگیرید .البته اگر ضرر و زیان به منافع ایران و ایرانی براتون مهمه
ناشناس
|
Canada
|
۱۸:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
قابل توجه فریدون عباسی:
لهجه وزیر فعلی چطوره به نظرت ؟ خوشت میاد ؟
صد در صد خوشش میاد چون مثل هم زبان بلدند
داود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
مواظب غضنفرهای داخلی باشید بابا .فعلا" طالبان را فراموش کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
جناب جواد ظریف شریک هست روحانی است با خنده های مسخره اش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
آقای عباسی بدونه بدنام تاریخ ظریف نیست ، بدنام تاریخ کسانی هستند که رفاه و معیشت مردم را گروگان گرفتن و نگذاشتن ظریف و تیم اش که تبحر کافی در مذاکره داشتن کار را تمام کنند . ظریف باید هم جلسه نمایندگانی که کمترین اطلاع در مورد فنون مذاکره و تعامل با دنیا را ندارند را ترک کنه . چند وقت دیگه با چراغ دنبال ظریف خواهید گشت .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۰
اینطور که هنوز یکی دو ماه نگذشته داریم میبینیم ، همین مردم خیلی زود با چراغ نفتی دنبال ظریف و روحانی و ... میگردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۰
آقای عباسی در دوره ریاست انرژی اتمی فقط یه پارکینگ طبقاتی ساختی که بعد از این همه سال زیر ساختش مشکل داشته و الان تعطیله
کارمند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۰
مردم در رفراندوم مربوط به جمهوری اسلامی رای آری دادند نه به حکومت اسلامی؟! با توجه به میزان مشارکت در انتخابات اخیر، هر روز تعداد مخاطبین را کمتر نکنید.؟!
ناشناس
|
Canada
|
۱۳:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۰
اهداف ما تشکیل " حکومت اسلامی" نه خیر عزیز من داری اشتباه میزنی هیچ وقت هدف این نبوده. خود امام فرمودند "جمهوری اسلامی" نه یک جمله بیشتر نه یک جمله کمتر
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
مذاکرات وین سیل جنگ یمن بودجه 1401 روابط ایران و روسیه اومیکرون
آخرین اخبار