بازدید ۱۹۱۹
صندوق پالایش یکم، امروز در اولین روز هفته جاری مثبت به اتمام رسید و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با ۵.۹۹ درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل ۷۹ هزار و ۸۵۰ ریال معامله شد، دارایکم نیز با افزایش ۴.۹۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۹۵۴ تومان معامله شد.
کد خبر: ۱۰۷۸۳۵۹
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳ 25 September 2021

به گزارش بورس تابناک، در معاملات امروز بیشترین ورود پول حقیقی به سهام شپنا (پالایش نفت اصفهان) تعلق داشت که ارزش تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی آن ۱۰۲ میلیارد تومان بود. پس از شپنا، شتران (شرکت پالایش نفت تهران) بیشترین ورود پول حقیقی را داشت. همچنین شبندر (پالایش نفت بندرعباس) جزو نماد‌هایی بود که بیشترین صف خرید را داشت. نماد شپنا هم رتبه سوم بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد و پس از آن نماد شتران در رتبه بعدی بیشترین ارزش معاملات قرار گرفت.
سهامدارانی که بعد از یک سال از فروش هنوز این صندوق را نگهداری کرده اند، الان زیان ۲۰ درصدی را متحمل شده‌اند.
نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) با رشد ۵ درصدی و نماد پالایش نفت اصفهان (شپنا) افزایش ۴.۹ درصدی و نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) با افزایش ۴.۹۸ درصدی و شبندر (پالایش نفت بندرعباس) با افزایش ۴.۸۶ درصدی امروز را به پایان رساندند.

ارزش پالایشی یکم ۳ مهرماه ۱۴۰۰

امروز شنبه ۳ مهرماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۵.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۹۸۵ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۹۹۲ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۷.۷۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۱۱۸ تومان معامله شد.
این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارزش پالایش یکم و دارایکم ۳ مهرماه | ضرر سهامداران به چند درصد رسید؟
 

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۳.۸۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۸۲۲ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۵۶۴ هزار و ۴۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۴.۹۴ درصدی نسبت به روز معاملات ۱۲ هزار و ۹۵۴ تومان معامله شد.

ارزش پالایش یکم و دارایکم ۳ مهرماه | ضرر سهامداران به چند درصد رسید؟
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
ربیع الاول مجید عشقی طرح صیانت از حقوق کاربران سند همکاری 25 ساله ایران و چین
آخرین اخبار