بازدید ۲۲۳۴۰
دو هزار و پانصد و نود و ششمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند: ابلاغ دعوت «رییسی» از «اردوغان» برای سفر به تهران /بورل: اقتصاد ایران در وضعیت بدی است / ادعای تخلفات گسترده در مناطق آزاد جنوب کشور و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۰۷۸۰۴۴
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۷ 23 September 2021

بسته ویژه خبری «تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیترهایی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

کیهان: دولت رئیسی حتی روزهای جمعه هم کار می کند

روزنامه کیهان در یادداشتی با تیتر «چرا رئیسی توانست، امّا روحانی نتوانست؟» از دولت تمجید کرد. این روزنامه نوشت: آقای رئیسی طی کمتر از یک ماه توانسته، یک بحران خطرناک را حل کرده و به یک آرزو جامه‌عمل بپوشاند: بحران واکسن و عضویت ایران در سازمان شانگهای. علاوه بر این دو، اقدامات خوب دیگری نیز در این مدت کوتاه انجام شده؛ مثل مهار قیمت سیمان و آهن. می‌توان گفت طی همین مدت کوتاه رئیسی عملکرد خوبی داشته و اوضاع بهتر از این‌ها هم خواهد شد. دولت سیزدهم لااقل تا امروز نشان داده، مرد کار و تلاش و عمل شبانه‌روزی است، حتی روز‌های جمعه. چنین روحیه‌ای، گم شده بزرگ دولت قبل بود.

ادعای تخلفات گسترده در مناطق آزاد جنوب کشور

معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور از ارسال نامه ای محرمانه به دادسرای ویژه رسیدگی به تخلفات و جرائم کارکنان دولت خبر داد.سید علی خان‌محمدی: گزارش های متعددی از وجود تخلفات گسترده در یکی از مناطق آزاد جنوب کشور، طی نامه ای محرمانه از طرف ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به دادسرای ویژه رسیدگی به تخلفات و جرائم کارکنان دولت ارسال شده و تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری می‌شود و حسب ضرورت اقدامات و برخوردهای متناسب و قاطعانه صورت می‌گیرد./ایلنا

انتقاد تلویحی رئیس حفاظت اطلاعات قوه قضاییه از اتفاقات اخیر در زندان‌ها

حجت‌الاسلام عبداللهی، رئیس مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضاییه: ما در مقابل جمعیتی که مورد لغزش و فریب قرار گرفتند مسئولیت داریم و این مسئولیت، صیانت از آنها و شناسایی علل و عوامل لغزش‌های آنان است.در ایران اسلامی باید رفتار زندانبانی نیز در چارچوب رفتار اسلامی و قانونی باشد.باید توجه کرد قبل از تربیت زندانیان، ابتدا به امور اصلاحی خودمان بپردازیم و قصور خودمان را شناسایی و جبران کنیم.اینکه در حوزه ماموریتی یک مدیر، اتفاقی رقم بخورد و وی پاسخگو نباشد یا بگوید من نمی‌دانستم، ظلم به خود است و جای گلایه دارد.امروز دشمن در بحث هسته‌ای و موشکی و منطقه‌ای ناکام مانده و تنها پناهگاهش دستاویز قرار دادن کلمه «حقوق بشر» است. / میزان

جمهوری اسلامی: شرق هم مثل غرب زالوصفت و بدعهد است

جمهوری اسلامی نوشت: مصداق عبارت از ترس مار غاشیه به عقرب جراره پناه بردن، شده‌ایم! حکمرانان مملکت بپذیرند اگر آمریکا مدل‌هایی مثل کره‌جنوبی، ژاپن، برزیل، مالزی، ترکیه و...را ایجاد کرد چین از این جنس نیست!چین برای سیر کردن شکم جمعیت یک میلیارد و خرده‌ای کشورش مجبور به جارو کردن منابع حیاتی کشورهای تنها شده است و باید پذیرفت از دلِ مدلِ سیاسی و فرهنگی بسته‌ چینی، که به تعبیری مملکتی دگرخواه هم به حساب نمی‌آیند منافعی برای هواداران نخواهد داشت که اگر داشت سر و شکل کشور دوست، همسایه‌ و هم‌کیش آیینی و سیاسی یعنی کره‌شمالی اینچنین مصیبت‌بار نبود».هرگز نباید از سیاست «نه شرقی – نه غربی» که میراث جاودان امام خمینی است فاصله بگیریم. شرق هم مثل غرب بدعهد و زالوصفت است. سیاست درست این است که به هیچ یک از این دو اردوگاه اعتماد نکنیم؛ در عین حال که می‌توانیم با هر دو رابطه متعادل داشته باشیم.

توضیح اداره کل زندان‌ها درباره فوت شاهین ناصری

در پی فوت یکی از محکومان در ندامتگاه تهران بزرگ، روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان تهران، اطلاعیه‌ای صادر کرد.در توضیحات روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان تهران آمده است: محکوم علیه، شاهین ناصری که به دلیل ارتکاب جرایمی از قبیل کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول در حال سپری کردن دوران محکومیت خود بوده است، به بهداری زندان مراجعه نموده و اقدامات درمانی توسط پزشک متخصص طب اورژانس انجام می‌گیرد.بنابر گزارش بهداری ندامتگاه، با توجه به شرایط اورژانسی بیمار، فورا در محل بهداری ندامتگاه، عملیات احیاء (ماساژ قلبی، تنفس مصنوعی و تزریق اپی نفرین و فیکس IV Line) به مدت ۴۵ دقیقه انجام می‌گیرد که علی رغم تلاش‌های فراوان کادر درمان، زندانی مورد اشاره فوت می‌کند.در این اطلاعیه تاکید شده است، علت تامه فوت شاهین ناصری در پزشکی قانونی در دست بررسی است و متعاقبا اعلام خواهد شد.گفتنی است، شاهین ناصری کلاهبرداری حرفه‌ای با ۸ سابقه بازداشت به اتهام کلاهبرداری و جعل و استفاده از سند مجعول و محکومیت متعدد قضایی در استان‌های مختلف در همین عناوین بوده است.

بورل: اقتصاد ایران در وضعیت بدی است

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی اعلام کرد، اقتصاد ایران در وضعیت بدی است و این کشور به توافق هسته‌ای نیاز دارد.جوزپ بورل بدون اشاره به ادامه بدعهدی طرف‌های غربی به اجرای تعهدات برجام، مدعی است که ایران به احیای توافق هسته‌ای نیاز دارد. شبکه «پی‌بی‌اس» آمریکا مصاحبه‌ای با جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا انجام داده و نظر او را درباره وضعیت جاری غرب با ایران و برجام جویا شد.مجری این شبکه آمریکایی از بورل پرسید: «در مورد ایران، الان چهار ماه است از مذاکرات اروپا و ایران که بدون نتیجه قابل توجهی به پایان رسید، و دو ماه از انتخاب ابراهیم رئیسی به ریاست جمهوری ایران گذشته است. آیا تایید می‌کنید که ایران امروز مایل به انجام گفت‌و‌گوی جدی نیست؟»

بورل در جواب به این سوال گفت: «خوب اگر بخواهیم صادق باشیم، تازه دو ماه شده و باید این را هم در نظر داشته باشید که فقط ۲۵ روز از آغاز به کار وزیر خارجه جدید (ایران) گذشته است.»

ابلاغ دعوت «رییسی» از «اردوغان» برای سفر به تهران

وزیر امورخارجه کشورمان شامگاه چهارشنبه به وقت محلی با «مولود چاوش اوغلو» وزیر خارجه ترکیه در حاشیه مجمع عمومی ملل متحد دیدار و در خصوص موضوعات دوجانبه ای و منطقه ای به ویژه تحولات افغانستان و سوریه گفتگو و تبادل نظر کردند.در این نشست، وزیران امور خارجه دو کشور در حوزه دوجانبه طرفین توافق کردند، کمیته راهبردی دو کشور قبل از اجلاس سران با سفر وزیر خارجه ترکیه برگزار شده و دستور کار نشست کمیته عالی تنظیم شود. همچنین دو طرف توافق کردند نشست سه جانبه ایران، آذربایجان و ترکیه در تهران برگزار شود. در این دیدار امیرعبداللهیان با تاکید بر روابط راهبردی دو کشور، ضمن اعلام اینکه در دولت جدید، معاون اول رئیس جمهور رئیس کمیسیون مشترک خواهد بود آن را ارتقای جدی در این زمینه دانسته و آمادگی ایران را برای برگزاری کمیسیون های مشترک که مدتی است به تعویق افتاده اعلام کرد. در این دیدار وزیر خارجه کشورمان، دعوت ابراهیم رئیسی رییس جمهوری را از رئیس جمهور ترکیه را نیز ابلاغ کرد.

درخواست فرانسه از ایران: به مذاکرات وین بازگردید

وزارت خارجه فرانسه روز پنج‌شنبه از ایران خواست، در صورتی که «حسن نیت» دارد، به مذاکرات درخصوص احیای برنامه جامع اقدام مشترک بازگردد. وزارت خارجه فرانسه همچنین ایران را به تعویق انداختن مذاکرات جهت وقت‌کشی برای تداوم «تخطی‌های هسته‌ایش» متهم کرد.قدرت های جهانی تا کنون شش دور مذاکرات پیرامون احیای توافق هسته ای در وین را برگزار کرده اند. این مذاکرات میان ایران و دیگر اعضای کمیسیون مشترک برجام و با حضور آمریکا درمحل مذاکرات برگزار شدند. البته ایران و آمریکا و ایران مذاکرات مستقیمی نداشتند و تنها از طریق نمایندگان دیگر کشورهای حاضر در مذاکرات در جریان مواضع یکدیگر قرار می گرفتند.برگزاری دور هفتم این مذاکرات تا پس از تشکیل دولت سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان به تاخیر افتاد. زمان دقیق ازسرگیری مذاکرات مشخص نیست، اما ایران اخیرا گفته است که این مذاکرات می تواند ظرف چند هفته آتی از سر گرفته شود.

رحیمی جهان‌آبادی: مذاکرات برجامی تا پیش از نوروز از سر گرفته می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به اشاره به نقش برجام در معادلات غرب با ایران و همچنین نقش آن در مناسبات منطقه از احیای مذاکرات تا پیش از نوروز امسال خبر داد.جلیل رحیمی جهان‌آبادی درباره ادامه مذاکرات برجامی با توجه به حضور جمهوری اسلامی ایران در سازمان همکاری شانگهای اظهار داشت: برجام چارچوبی است که در سایه عقلانیت و منطق طرف‌های مورد اختلاف در یک موضوعی به این اهمیت و مهمی به توافق رسید. غرب دغدغه‌هایی پیرامون برنامه هسته‌ای ایران داشته است و ما نیز تاکید داشته‌ایم که فعالیت ما صلح‌آمیز است و می‌خواهیم در چارچوب قوانین آژانس حقوق قانونی مردم خودمان را برای تامین نیازها، از طریق فعالیت‌های صلح‌آمیز دنبال کنیم.وی با بیان اینکه برجام دارای یک چارچوبی که است که همچنان آن قدرت و استحکام لازم را برای ادامه حل این بحران دارد، ادامه داد: بنابراین دلیلی ندارد که ما بین نگاه به شرق، سیاست آسیایی و برجام، یکی را انتخاب کنیم. ما می‌توانیم هم مذاکرات برجام را ادامه بدهیم ـ به شرط اینکه به نتایج قابل قبولی برسد و تحریم‌ها لغو شود ـ و هم سیاست آسیایی و نگاه به شرق خودمان را داشته باشیم و بر اساس این توازن سیاست خودمان را پیش ببریم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۶
در انتظار بررسی: ۲۶
انتشار یافته: ۴۵
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
واقعیت اینه که برجام دیگه اولویت نیست
اولا ملت سختی ها ی تحریم رو تحمل کردن و دیگه اهرم تحریم اثر نداره
ثانیا امریکا فقط هدفش وارد شدن به عنوان یه بازیگر برجام هست تا بتونه مدیریت مذاکره رو در دست بگیره
ثالثا مسیولین میدونند دوای درد کشور برجام نیست فقط فرهنگ کار و تلاش هست که این کشور رو اباد میکنه نه فرهنگ دلالی و بیت کوین بازی ، شرط بندی قمار و بورس بازی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
اینقدر نمیدونی که تحریم ها دقیقا کسانی رو له میکنه که کار و تلاش میکنن . دلال ها نونشون تو روغنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
حذف ارز ترجیحی از ارد و دارو حماقت محض و بازی با آتش است ، آیا توان اینکه به هر نفر ۲ میلیون تومان یارانه بدهید رو دارید ؟؟؟ تو معیشت کارگر و معلم و کشاورز مملکت با این تورم موندید با پنیر کیلویی ۱۰۰ هزار تومان و تخم مرغ دانه ای ۲ هزار ؟؟؟ لطفا با طناب پوسیده یه عده جناب رییسی وارد چاه نشوید ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
باید اعلام شود مهدی هاشمی و حسین فریدون و نعمت زاده از ابتدای حبس تا کنون چند روز حبس و چند روز مرخصی بوده اند و با زندانیان عادی بدون پشت و پناه مقایسه شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
کاملا مشخصه یه عده اصلاح طلب بد جوری از موفقیت های اخیر دولت ناراخت هستند و دارن بر طبل fatf دوباره میزنند ، اقا اون لولو رو مه مه برد ؟؟؟؟!!@
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
جالبه که اردوغان جنگنده روسیه رو منهدم کرد و از روسیه به سرعت اس 400 هم تحویل گرفت. در سخنرانی سازمان ملل هم صریحاً کریمه رو جز خاک اوکراین اعلام کرد. اونوقت ما که با روسیه خوبیم برای اس 300 ده سال منتظر بودیم و نیروگاه اتمی هم 35 سال طول کشید. باید با کشور ها از زبان قدرت صحبت کرد و بابت هر چیز به نفع مملکت امتیاز گرفت وگرنه هیچ کشوری به ما امتیاز نمیدهد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
اقای قالیباف امروز ۸سال ریاست مجلس خودت دو بیمه کردی
ناشناس
|
France
|
۲۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
این اصراری که کیهان برای عزیز کردنِ این دولت داره، نمایانگر اینه که خودشون هم باور دارن که این دولت حداقلی است
خداروشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
گرانی ها همچنان ادامه دارند
برنج طی دو هفته ۲۰ هزارتومان افزایش داشته

این بود وعده های دولت جدید ؟؟!؟!؟!؟؟!؟!
n
مگان سوار
|
Switzerland
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
ما باید از تولید خودرو داخلی حمایت کنیم.تجمل گرایی پذیرفته نیست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
مگان هم حتما داخليه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
قربون دست و پای بلوریت برم!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
لطفا بفرمایید در روز تعطیل دولت چکار می کند ضمنا اگر دولت اینقدر فعال است چرا تکليف fatf را روشن نمی کند و همینطور در خصوص چه مشکلی تعیین تکلیف کرده و کار نهایی شده نه آنکه مجمع تشخیص یا شورای نگهبان یا مجلس آن را رد کرده باشد
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
راه اینکه آمریکا دوباره زیر توافق نزنه اینه که ما باید انقدر فاصله خودمون رو با بمب اتمی کم کنیم که آمریکا بترسه که اگر توافق رو بهم بزنه ما خیلی سریع به بمب میرسیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
مگه بمب اتم حرام نیست؟؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
اینکه آمریکا میگه علاوه بر برنامه هسته ای، باید برنامه موشکیمون رو هم محدود کنیم یعنی اینکه آخرش قرار نیست با ما رابطه خوبی برقرار کنه و هدفش تضعیف ماست. وگرنه چرا به برنام موشکی فرانسه و انگلیس و اسراییل و هند کاری نداره؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
روزگاری در این کشور ۲۲ درصد بودجه کشور صرف آموزش رایگان دانش آموزان مملکت مبشد ، روزی بود که به دانش آموزان صبحانه شیر و کیک و موز میدادن ، حال کار بجای رسیده که معلم مملکت به فلاکت افتاده و نمیدونه این حقوق رو چطوری به ۱۵ ماه برسونه؟؟ اقای رییس جمهور ولله همه مثل عزیران شما حقوق ۳۰ تا ۴۰ میلیونی از دانشگاه نمیگیرن ؟؟ اقای رییسی یه کیسه سیمان دقیقا ۱۰ برابر شده از سه سال پیش ؟؟ ۶ میلیون رو کجای دلم بگذارم با ۳ فرزند دم بخت ؟؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
دو قشر همیشه حقشون خورده میشه یکی مفلمان و یکی پرستاران زیرا اکثر پرسنلشون خانم هستند و راحت میشه حقشون رو خورد و اب از اب تکون نخورد . به نظرم حقوق پرسنل خانم رو هم نصف کنید راضی هستند زیرا اکثرشون دو حقوق دارن و مشکل مالی ندارن و در عوض حق اولاد و در مردان زیاد کنید تا انگیزه ای برای ازدواج و فرزند آوری بشه ؟؟ اخه با حق اولاد ۵۰ هزاری که نصف یه پوشک نمیشه کی بچه دار میشه ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
بعضی ها مذاکرات بد میدونستن اقای کیهان پس ۴۵.۸ تورم قیمت دلار سقوط بورس ماله چیه
ناشناس
|
Romania
|
۲۲:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
از دیگر اقدامات خوب ایشان، افزایش قیمت دلار و کوچکتر شدن سفره مردم هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
اقای کیهان! هستند کسانی که برای سیر کردن شکم خانواده تمام روز های هفته از جمله روز جمعه دو‌شیفت کار می کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
مگه از روزی که رییس جمهور محبوبتان بر مسند نشسته چند‌تا جمعه داشتیم که تو اینطوری دچار غلیان احساسات شدی؟؟
وحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
واقعا اگر کلمه دشمن در ادبیات سیاسی کشور رو نادیده بگیریم دیگه نمیدونیم تقصیرها رو به چه کسی نسبت بدیم.در خصوص کیهان هم چیز خاصی نباید گفت.همین که بریم بازار متوجه میشیم که مسئولان چقدر زحمت میکشن.اتفاقا روزهای جمعه مشهودتره.چون مردم دیگه روزانه خرید نمیکنن و هفتگی خرید میکنندو اونهم روز جمعه.بالاخره خوبه روز جمعه دعاهای مردم بهشون میرسه.جدا مضحک اظهار نظر میکنن در کیهان.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
دقیقا چکار می کند؟ گرونی و تورم که مثل قبله
اسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
بنام خدا
تا قبل از نوروز تازه برمی گردیم به مذاکرات حتما تا قبل از پایان ریاست جمهوری هم احتمالا به توافق می رسیم .بعد هم یکی مثل ترامپ میاید و می زنه زیر همه چیز!
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
میگویند فردی روزی گفت من روزی بیست شش ساعت کار میکنم۔سئوال کردمد چگونه امکان دارد ۔پاسخ داد خوب دوساعت زودتر از خواب بیدار میشوم۔میگویند علی به مگتب نمیرفت وقتی میرفت جمعه میرفت۔مدیری که هفت روز هفته دوزی شانزده ساعت کار کند یعنی اینکه کار خود را نمیتواند انجام دهد۔
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
الان یک نفر در زندان کشته شده. کسی نباید محاکمه شود؟؟ قانون واقعا برای همه یکیست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
چرا اقتصاد خراب است ؟؟ جواب کیهان: چون دولت قبل اینگونه کرد و دولت جدید تازه آمده و هنوز شروع نکرده .

چرا واکسینه شدن سرعت گرفت ؟؟ جواب کیهان : چون دلت جدید واکسینه کرد .
بالاخره چطوریه قضیه؟؟
ناشناس
|
Canada
|
۰۶:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
اتفاقا حسنی هم که مکتب نمیرفت جمعه ها میرفت! کاش کمتر سرکار برند تا کشور کمتر خراب بشه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
اقای روزنامه جمهوری اسلامی انصاف بدهید که با وضعیت موجود؛نمی شود در آن واحد در دو جبهه جنگید.نگاه به شرق البته با رعایت مصالح ملی شاید گزینه نهایی باشد.
fatemeh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
از تحلیل ها ونظرات کیهان متعجب هستم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
این قذر از کیهان ننویسید بالا آوردیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
مجلس فرمایشی مردم منتظر مذاکرات برجامی نیستند بلکه منتظرند اقتصاد و معیشتشان درست شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
فکر کردید مذاکرات برجام را تا عید طولانی کنید کی ضرر کرده قطعا مردم بیچاره پس معلوم می شود به تنها چیزی که فکر نمی کنید مردم است
مطهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
با سلام
کارا عقب وقت هم کم
روزای عادی کار کنین نصف بقیه هم مار کنین ولی مشکل مردم کم بشه اگه نصفه شبم کار بشه وای نتیجهی به دنبال نداشته باشه در ۲۴ ساعت ۳۶ ساعت کار کنین می دونین برنج کیلو چند تخم مرغ چند و ....
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۸:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
امریکا ابله است که دنبال مذاکره است
اول باید کل تحریم ها را لغو کند
دوم به برجام برگردد
سوم اگر ایران بازی دراورد ایران را به سازمان ملل بکشد
چهارم برگشت کلیه تحریم های سازمان ملل
شطرنج باز خوبی نیستن
حسنعلی
|
Denmark
|
۰۸:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
زمان کار جهت ادارۀ کشور مگر بیست و چهار ساعت طی هفت روز هفته نیست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
مدیر روزنامه جمهوری اسلامی
اگر نه شرقی نه غربی خوبه چرا آویزان غرب بودید؟
چرا الان نه شرقی نه غربی خوبه و در دوره روحانی نبود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
حسین آقای شریعتمداری کیهانی هنوز متوجه نشده اید که تعداد ساعت کار مهم نیست. مهم میزان باز دهی کار است. ملت هنوز هیچ باز دهی مثبتی از دولت مورد حمایت شما ندیده اند همانطور که طی هشت سال از دولت نورچشمی شما که رئیسش را معجزه هزاره سوم خواندید ندیدند به جز تصویب 4 طرح تحریم کمر شکن در شورای امنیت سازمان ملل که هنوز هم ملت تاوان آنرا می دهند و تا سالیان آینده هم خواهند داد. کمی صبر کنید می گویند جوجه را آخر پائیز می شمارند فعلاً اول پائیز است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
به کیهان بگو در عوضش شما طول سال بیکارید...
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
حاج حسین
نتیجه مهم است دید و بازدید و سفر و....معلوم نیست چقدر نتیجه بخش باشد از هزینه های آن هم صرف نظر کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
یعنی چون کلاهبردار حرفه ای بوده خونش حلال است؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
"کیهان: دولت رئیسی حتی روزهای جمعه هم کار می کند"
خود گویم خود خندم به به چه هنرمندم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
آقای کیهان! رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود. شب دراز است و قلندر بیدار
ناشناس
|
Japan
|
۰۹:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
خدایی این کیهان ساخته شده فقط برای بادکردن وسرموقع هم ترکاندن!
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
ربیع الاول طرح صیانت از حقوق کاربران هفته وحدت طرح جهش تولید مسکن عابدین خرم