بازدید 6429
۷

وعده عین الهی درباره توزیع گسترده واکسن در استان‌ها

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دولت با همه توان در حال تلاش برای واکسیناسیون حداکثری است؛ از مردم خواهش می کنیم برای این موضوع کمک و همراهی کنند.
کد خبر: ۱۰۷۳۱۹۹
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷ 31 August 2021

 

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، بهرام عین اللهی روز سه شنبه در جمع روسای دانشگاه ها ی علوم پزشکی با بیان اینکه هیچ بیمار کرونا نباید از بیمارستان بدون درمان خارج شود و باید همه امکانات برای مدیریت بیماری بسیج شوند، گفت: روسای لزوم پزشکی سرکشی از بیمارستان ها را در برنامه های خود قرار دهند. همه ما خدمتگزاری مردم هستیم و باید این مسله توسط مردم در عرصه مشاهده شود.

وی اظهار داست: مردم عزیز پای کار هستند، حماسه های دفاع مقدس و حرکت ها نشان از آمادگی برای کمک مردم است زیرا اداره بیماری کرونا فقط برای وزارت بهداشت نیست بلکه باید از همه امکانات استفاده کرد.

عین اللهی تاکید کرد: دولت با همه توان در حال تلاش برای واکسیناسیون حداکثری است؛ از مردم خواهش می کنیم برای این موضوع کمک و همراهی کنند.

وی افزود: همزمان با افزایش ورود و تولید واکنس در کشور سرعت واکسیناسیون افزایش پیدا خواهد کرد و تلاش می کنیم مراکز مربوط به این بخش گسترش پیدا کنند.

وزیر بهداشت گفت: از هفته آینده شاهد توزیع گسترده واکسن در استان ها خواهیم بود.

عین اللهی تصریح کرد: دارو باید به موقع و به مقدار لازم تجویز شود و کمیته هایی در این خصوص تشکیل و برنامه ریزی خواهند کرد.

وی گفت: کمیته های علمی در استان ها چرایی افزایش مرگ و میرها را بررسی و مورد آمایش قرار دهند و اولویت اولویت ما در وزارت بهداشت، بهداشت است و توجه به شبکه های بهداشت در سطح روستایی و شهری از مسائل مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: پرسنل بهداشتی به هیج وجه نباید جابجا شوند، برنامه پزشک خانواده در همه دانشگاه ها به صورت پایلوت اجرا شود.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۷
فکر کنم عمدا صحبتهای ایشان ویرایش نشده و عینا نوشته شده تا سنخوری ایشان نشان داده شود
فعلا فقط وعده بوده خدا عاقبتمون رو ختم به خیر کنه
اگر این عکس تازه هست یک نفر از ایشان بپرسد که چرا از ماسک استفاده نمی کنند؟
"هیچ بیمار کرونا نباید از بیمارستان بدون درمان خارج شود " بله بیمار رو با یک بسته ناپروکسن و ازیترومایسین و بدون هیچ آزمایش و سی تی میفرستن بیرون،اینم درمان علمی!!!
این اقا نفر هفتم امضا کننده نامه مخالفان واکسن بوده، حالا وعده توزیع گسترده واکسن میده؟ ما رو چی فرض کرده؟
مردم چه کمکی کنن؟ ته کمکمون اینه رفتم مرکز بهداشت ماهشهر واکسن زدم فوری هم واکسن میزدن اما شلوغ بود.
وقتی واکسنی نمیارید و تولید داخلی هم نیست چه کمکی کنن مردم؟
تازه کلی هم بیمار میشن توی این شلوغی ها
تا کی وعده؟خسته ایم بریدیم
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم