بازدید ۸۶۴۶۱
دو هزار و پانصد و چهل و هفتمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند قالیباف: نتایج انتخابات ۱۳۹۸ و ۱۴۰۰ نشان داد، مردم به صراط مستقیم جریان انقلاب اسلامی اعتماد دارند / جلسه غیرعلنی شورای امنیت برای بررسی حمله به نفتکش صهیونیستی / سیدحسن خمینی در واکنش به تهدیدات رژیم صهیونیستی: همه پشت سر فرماندهی کل قوا هستند / کنایه ابطحی به شهردار شدن زاکانی و... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۰۶۸۲۲۴
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۵ 05 August 2021

بسته ویژه خبری «تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیترهایی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح های سیاسی و تحولات مهم داخلی انداخته می شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

ایران در صدر خریداران خانه در ترکیه در سال ۲۰۲۱

خرید مسکن ترکیه توسط ایرانیان در شش ماهه اول سال ۲۰۲۱ میلادی با ۹.۵ برابر افزایش نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۱۸ به ۳۰۷۰ واحد بالغ گردید. خرید مسکن ترکیه توسط ایرانیان در سال های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵، حدود ۷۰۰ واحد بود که در سال ۱۳۹۹ به حدود ۷۰۰۰ واحد صعود کرد. خرید ۷۰۰۰ واحد مسکونی در ترکیه معادل حدود ۲ میلیارد دلار خروج ارز از کشور است.در شرایطی که ایرانیان دارای رتبه هشتم ملیت های خارجی (با سهم ۳ درصد) در خرید مسکن ترکیه در سال ۲۰۱۷ میلادی بودند، در سال ۲۰۲۰ صدرنشین (با سهم ۱۸ درصد) بودند./آسیا

تهرانی‌ها چقدر آب مصرف می کنند؟

ابتدای سال تاکنون بیش از ۴۳۵ میلیون مترمکعب آب شرب در شهر تهران مصرف شده؛ این رقم گویای این مطلب است که مصرف آب شرب در تهران، هیچ روزی کمتر از سه میلیون مترمکعب نبوده است.

کیهان: با آمدن رئیسی، جمهوری اسلامی برجام را کنار می‌زند

آن‌ها نمی‌توانند همزمان مسیر دعوت به تعامل و تشدید شیطنت را ادامه دهند. می‌دانند که جمهوری اسلامی پس از شش سال تجربه تلخ، تعلق‌خاطری به برجام ندارد و برجام در مقابل روند پیشرفت ایران چه قدر دست و پاگیر بوده است.کیهان نوشت: اکنون، دوره روحانی به سر آمده و چهره‌ای سکاندار ریاست دولت جمهوری اسلامی ایران شده که گزارشگر سی‌ان‌ان درباره او می‌گوید «رئیسی، مقابل آمریکا عقب‌نشینی نمی‌کند و امتیاز دیگری نخواهد داد». او در دو سال ریاست قوه قضائیه، امید مردم را افزایش داد و اکنون امیدواری بیشتری نسبت به گره‌گشایی‌اش در جایگاه ریاست‌جمهوری احساس می‌شود. چنین امیدی می‌تواند به بسیج ملی اراده‌ها و ظرفیت‌ها منتهی شود و بنابراین، دشمن را دستپاچه می‌کند. آن‌ها نمی‌توانند همزمان مسیر دعوت به تعامل و تشدید شیطنت را ادامه دهند. می‌دانند که جمهوری اسلامی پس از شش سال تجربه تلخ، تعلق‌خاطری به برجام ندارد و برجام در مقابل روند پیشرفت ایران چه قدر دست و پاگیر بوده است. یا باید تعامل برابر را بپذیرند و تحریم‌ها را به شکل جدی و تضمین شده و قابل راستی‌آزمایی لغو کنند، یا اینکه مرتکب خصومت و شیطنت شوند. دیگر نمی‌توانند گزینه دوم را ابزار مذاکره و امتیازطلبی جدید قرار دهند.

کنایه ابطحی به شهردار شدن زاکانی: قرار است این روزها خیلی بگیم عه!

فعال سیاسی اصلاح طلب به شهردار شدن علیرضا زاکانی واکنش نشان داد. محمدعلی ابحطی، فعال سیاسی اصلاح طلب در توئیتی نوشت: وقتی گفتند زاکانی شهردار شده نگیم عه! قرار است این روزها خیلی بگیم عه.

انتقاد چمران از اعمال نفوذ در معرفی زاکانی به عنوان شهردار تهران

مهدی چمران رییس شورای شهر تهران گفت: چرا یک عده‌ای را می‌ترسانند و تهدیدشان می کنند. حالا گفته بودند رای ندهید همچین می‌کنیم! در حالی که رای مخفی بوده که من تذکر دادم.انتشار خبر شهردار شدن «علیرضا زاکانی» به عنوان شهردار تهران توسط اعضای شورای شهر ششم که یک خبرگزاری روز گذشته آن را منتشر کرد تاکنون با واکنش های بسیاری از تحلیلگران مواجه شده است. هر چند مهدی چمران روز گذشته این خبر را تکذیب کرد و گفته، فرآیند رسمی انتخاب شهردار روز یکشنبه برگزار خواهد شد، اما او امروز در جریان مراسم تحلیف اعضا عنوان کرد، بعید به نظر می رسد که نظر اعضا در انتخاب زاکانی تغییر پیدا کند.اما مطلب مهمی که پایگاه خبری «شهر ما» ساعتی پیش منتشر کرد، حاکی است که ماجرای انتخاب شهردار حداقل تا مدت ها حواشی بسیاری به همراه خواهد داشت.

شهر ما درباره جلسه تحلیف اعضای شورای ششم پایتخت نوشت: صبح امروز پس از برگزاری مراسم تحلیف اعضای شورای شهر تهران، مهدی چمران ۸۰ ساله بی‌خبر از پخش زنده مراسم در مورد فرآیند انتخاب زاکانی به عنوان شهردار تهران گفت:"من دیشب تا صبح نخوابیدم. خیلی ناراحت شدم از اینکه اسامی رفته و آن هم غلط و غلوط. آخه یعنی چی! یک عده را فشار می آورند، اما از لحاظ قانون نوشته مخفی است. رای مخفی است. چرا یک عده‌ای را می‌ترسانند و تهدیدشون می کنند. حالا گفته بودند رای ندهید همچین می‌کنیم! در حالی که رای مخفی بوده که من تذکر دادم."هر چند به نظر می رسد رئیس 80 ساله شورا بزودی این اظهارات را تکذیب کند، همانگونه که روز گذشته در رسانه ها منتشر شد رای او «مازیار حسینی» بود که در مرحله اول با اختلاف یک رای نتوانست به عنوان شهردار معرفی شود و این عصبانیت چمران از اعمال نفوذ برخی نهادها و یا شخصیت ها در شورا طبیعی به نظر می رسد.

سیدحسن خمینی در واکنش به تهدیدات رژیم صهیونیستی: همه پشت سر فرماندهی کل قوا هستند

سیدحسن خمینی در دیدار اعضای شورای شهر تهران در رابطه با تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی علیه کشورمان گفت: در تعرض به مملکت ما هیچ سلیقه ای، دفاع از تمامیت کشور را کنار نمی گذارد. همه سربازند و اگر کسی گوشه چشمی داشته باشد، همه پشت سر فرماندهی کل قوا هستند.حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی در دیدار اعضای شورای شهر تهران اظهار کرد: اگر آن گونه که صهیونیست ها این روزها ادعا می کنند، کسی دست طمع دراز کند، در کشور ما با یک موج و عزم راسخ مواجه می شود. وی تاکید کرد: همه سربازند و اگر کسی گوشه چشمی داشته باشد، همه پشت سر فرماندهی کل قوا هستند. وی خاطرنشان کرد: رقابت های داخلی قدرت ماست، نه نقطه ضعف.سیدحسن خمینی خطاب به اعضای جدید شورای شهر تهران گفت: بدانیم که پشت درهای بسته نیستیم. باید توجه کرد که آیا هر انتصاب، انتخاب و مصوبه بهترین گزینه است؟وی تاکید کرد: برای بهترین تصمیم باید منیت های جناحی و گروهی را کنار گذاشت.وی گفت: چشم همه در افق شهر تهران به تصمیم شماست و ان‌شاالله آنچه به انجام می رسانید، بهترین باشد.

پیشنهادی برای حل چالش های خوزستان و بصره

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر ضرورت خروج نیروهای خارجی از عراق گفت: آرامش، ثبات و امنیت دو کشور ایران و عراق بر ثبات و امنیت کل منتطقه تاثیرگذار است. یکی از عوامل تنش در منطقه، حضور نیروهای بیگانه است.در این دیدار برهم صالح با ابراز خوشنودی از سفر به ایران، از حسن نظر رضایی نسبت به گسترش روابط دو کشور قدردانی و آرزو کرد در دولت جدید جمهوری اسلامی، مبادلات و همکاری ها توسعه پیدا کنند.رئیس جمهور عراق پیشنهاد کرد دو کشور به صورت ویژه در طرح های اقتصادی در استان های خوزستان و بصره اقدام کنند و همکاری های خود را در حوزه محیط زیست و آب و گردشگری گسترش دهند. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با استقبال از پیشنهاد رئیس جمهور عراق برای همکاری ویژه دو کشور در استان های جنوبی دو کشور برای رفع مشکلات موجود گفت: ما از هر نوع تلاش مشترک بویژه در موضوعات اقتصادی و نیز بیابانزدایی و حل بحران ریزگردها استقبال می کنیم و اعتقاد داریم در سایه همکاری ایران و عراق، استان های خوزستان ایران و بصره در عراق، شکوفا خواهند شد.در این دیدار، فواد حسین، وزیر امور خارجه و قاسم اعلاجی مشاور امنیت ملی عراق و صادق حسینی معاون بین الملل و اطلاع رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام و محمد نظری مدیر کل بین الملل مجمع حضور داشتند.

تصویری از نماینده اتحادیه اروپا مراسم تحلیف

امروز در مراسم تحلیف ریاست جمهوری جایگاه نماینده اتحادیه اروپا یک ردیف عقب تر از اعضای جبهه مقاومت تدارک دیده شده بود.

 

نماینده مجلس: می‌خواهیم طرح مسکوت‌گذاردن صیانت از فضای مجازی را به مجلس بیاوریم / تصویری قابل تامل از نماینده اتحادیه اروپا مراسم تحلیف / پیشنهادی برای حل چالشهای خوزستان و بصره / انتقاد چمران از اعمال نفوذ در معرفی شهردار تهران

جلسه غیرعلنی شورای امنیت برای بررسی حمله به نفتکش صهیونیستی

دیپلمات‌ها مدعی شده‌اند انگلیس روز جمعه در نشست غیرعلنی شورای امنیت سازمان ملل متحد مساله حمله مرگبار به یک نفتکش در نزدیکی سواحل عمان را مورد بررسی قرار خواهد داد.در شرایطی که رژیم صهیونیستی و مقام‌های کشورهای غربی با بیان ادعاهای اثبات‌نشده حمله به نفتکش مرسر استریت را به ایران نسبت داده‌اند، رویترز که این خبر را به نقل از دیپلمات‌های غربی گزارش داده، نوشته انتظار نمی‌رود نشست این شورا به اقدامی علیه ایران منجر شود.انگلیس در جلسه روز سه‌شنبه شورای امنیت، بدون ارائه هیچ مستنداتی مدعی شد، «بسیار محتمل است» ایران هفته گذشته با استفاده از یک یا چند پهپاد این نفتکش را مورد حمله قرار داد که به کشته شدن دو نفر از خدمه آن منجر شد. «دیمیتری پولیانسکی»، معاون نمایندگی روسیه در سازمان ملل متحد روز چهارشنبه گفت: «اطلاعات متناقض زیادی در گردش است. در یک تحلیل از مسائل "بسیار محتمل" صحبت شده که ما کاملاً آن را رد می‌کنیم. لازم است حقایق را روشن کنیم... لازم نیست بدون داشتن مستندات قطعی از آنچه رخ داده جمع‌بندی‌های عجولانه انجام دهیم.»

قالیباف: نتایج انتخابات ۱۳۹۸ و ۱۴۰۰ نشان داد، مردم به صراط مستقیم جریان انقلاب اسلامی اعتماد دارند

باقر قالیباف، رئیس مجلس در نطق آغازین مراسم تحلیف، گفته «کشور در مواجهه با تنگناها، ناملایمات و مصائب معیشتی در آستانه یک تحول مبتنی بر مکتب امام، همراه با رفع ناکارآمدی، عوامل نفوذی و مقاومت در برابر فشارها و تحریم‌هاست».بنا به گفته قالیباف «اکنون و در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی علی‌رغم همه‌ی کارشکنی‌ها و توطئه‌های خارجی و شیطنت مغرضان داخلی برای دلسرد کردن مردم، نتایج انتخابات ۱۳۹۸ و ۱۴۰۰ نشان داد، مردم به صراط مستقیم جریان انقلاب اسلامی اعتماد دارند».او افزوده «موسم آن است تا با سر لوحه قرار دادن روحیه انقلابی، جهت‌گیری انقلابی و فرهنگ مدیریت جهادی و تمسک به اصول ناب امام و اثبات کارآمدی دین در اداره جامعه طرحی نو دراندازیم.»

عدم حضور لاریجانی‌ها و احمدی‌نژاد در مراسم‌ تحلیف

طبق تصاویر پخش شده‌ی صداوسیما از مراسم تحلیف، علی لاریجانی رئیس پیشین مجلس و آملی‌لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در مراسم تخلیف حضور نداشتند.این در حالیست که قالیباف در نطق آغازین خود از حضور آملی لاریجانی تشکر کرد.همچنین طبق این تصاویر محمود احمدی‌نژاد هم دیده نشد.

نماینده مجلس: می‌خواهیم طرح مسکوت‌گذاردن صیانت از فضای مجازی را به مجلس بیاوریم

غنی نظری‌خانقاه، نماینده خلخال در مجلس، گفته: «به زودی شماری از نمایندگان بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس، تقاضای مسکوت گذاشتن طرح صیانت از فضای مجازی را به هیات روسا می‌دهند.» او افزود: در روز فرستادن این طرح کمیسیون تخصصی بنا بر اصل ۸۵ قانون اساسی، «بر خلاف آیین‌نامه داخلی مجلس عمل و اینقدر معطل کردند که نمایندگان حاضر مجلس را ترک کنند.از ۲۹۰ نماینده ۱۲۱ تن به این طرح رای دادند؛ یعنی ۱۶۹ نماینده مجلس یا برای رای دادن حضور نداشتند یا مخالف آن بودند.» این عضو کمیسیون‌ اقتصادی مجلس تاکید کرد: «اولویت امروز کشور وضعیت معیشتی است و صرف وقت نمایندگان برای رسیدگی به طرح صیانت در شرایطی که اولویت‌های مهم‌تری داریم، پذیرفتنی نیست.»/ایرنا

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۷
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۱۱۹
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
خدایا رو شکر جناب رییسی هنوز نیومده فهمید تنها راه حل مشکلات تعامل با دنیا بخصوص امریکاست ، متاسفانه یه مشکل هست که دموکرات‌ها زیاد با اصولگرها حال نمیکنند یادتان هست احمدی نجات ۵ نامه ملتمسانه به اوباما نوشت ..... ، ان شالله بایدن به سخن امروز جناب رییسی پاسخ مثبت دهد و زود تحریم ها رو لغو کند .
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۰:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۶
مرد نیستن اگر از برجام خارج نشن و به اسرائیل در تلافی اقدام تهدید آمیزش اعلام جنگ نکنند.
mehdi
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۷
هميشه حق با مشتري است.
بيست و چهار ميليون راي دادين و دويست و چهل سال عقب افتاديم. حالا از رئيسي طلبکاريد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
آقای قالیباف لطفاً هرگز فراموش نکنید شما فقط با مشارکت و رای 15 در صد مردم تهران وارد مجلس شده اید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
از نظارت های میدانی اقای قالیباف جدیدا خبری نیست!!!
منتقد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
آقای قالیباف معلوم می شود از دیدگاه های مردم بی خبر هستید. سر را از زیر برف بیرون بیاورید
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
با سلام
من پیشنهاد می دهم لاریجانیها و آقای احمدی نژاد بروند و یک حزب را تشکیل دهند. اسم آن را هم می توانند بگذارند: سازمان ائتلاف کنار گذاشته شدها
پاسخ ها
عبدالهی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
اندر حکایت خرده فرمایشات ابطحی یک فعال سیاسی اصلاح طلب . جای بسی تاسف است که چنین موجوداتی با این ادبیات زشت میشوند فعال سیاسی
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۶
قالیباف از حضور رئیس مجمع تشکر کرد . لاریجانی حضور نداشت. فرد دیگری از حاضرین رئیس مجمع شده است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
جناب رییسی تا وقتی رییس قوه قضاییه بود که اصل مذاکره برای رفع تحریم رو زیر سوال میبرد ، .... فقط هدف خراب کردن روحانی بود ولی ملت کاملا اگاه هستند . خرج کردن زاکانی از مجلس و دادن پست شهرداری هدیه بود برای انصراف او به نفع رییسی و جالبه که دیگه به برجام هم زیاد گیر نمیده ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۱۹:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
زاکانی خودش نماینده قمه من نمی فهمم ام اگر این ادم مقبولیتی داشت چرا از تهران کاندیدا نشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
انریکه مورا امروز جوابش رو گرفت ، بدون لغو کلیه تحریم ها دیگه گفتگویی صورت نمی‌گیرد به قول عراقچی به اندازه کافی مذاکره شده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
انریکه مورا هم داره باموبایلش بازی میکنه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
ببینیم و تعریف کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
جای موگرینی خالی بود که ردیف اول بشینه و نمایندگان مجلس جمهوری اسلامی ایران برای سلفی گرفتن با او مثل بچه ها از سر و کول هم بالا بروند تا جایی که خود موگرینی هم بعدش صداش دراومد و گفت اینا دیگه کی بودن؟!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
تعامل با دنیا اگه از زبان رییسی شنیده بشه خوبه ولی اگه حسن قفل ساز بگه خرابه میشه کدخدا پرست ؟؟
پاسخ ها
آرش
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۶
تعامل با دنیا یعنی همه کشورها به ویژه کشورهای همسایه متاسفانه آقای روحانی دنیاشون فقط آمریکا و انگلیس هست
کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
مگر کسی هم از اروپا و ... آمده بود!!! نیامده بود که!!
دنا اورمزد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
جناب قالیباف
مطمئن هستید از طرف مردم صحبت می کنید؟
یک بار دیگر میزان رای خودتان در انتخابات ۹۸ را نگاه کنید
مطمین باشید در صحبت های خودتان تجدیدنظر می کنید
البته در تغییر جملات و عبارات متناسب با شرایط استاد هستید......!!!!!!!
پاسخ ها
حامد الوفی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
کسی که رای نمیده حق اعتراض به منتخبین نداره
علی - رشت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
یعنی دعوت شده بود و نیامد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
ببخشید شما دارید در برابر چی مقاومت میکنید؟
پاسخ ها
ایرانی مفلس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
در قبال ارزانی آرامش پیشرفت ملت ایرانی باید مقاومت و جان داد
منتقد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
قرار نشد سؤال سخت بپرسید
فرض کنید به جای روسیه و چین در مقابل امریکا!
ناشناس
| Germany |
۰۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۶
در مقابل حقیقت ها. در مقابل خلق الله....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
جالبه به غیر از چند کشور آفریقایی و عراقرو افغانستان و فلسطین کسی نبود ؟؟ چرا الکاظمی نیومد؟؟ انریکه مورا هم که تو یه گوشه تو انزوا بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
تازه اینا هم که آمده بودند به اعتبار دعوتنامه ظریف از وزارت امور خارجه آمده بودند وگرنه اگر قالیباف دعوت می کرد همینا هم نمی آمدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
خب که چی؟مثلا تحقیرش کردین؟
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
اگر برجام منتفی شود قیمت دلار به بالای ۵۰هزار صعود خواهد کرد همانطور که این چند روز به ۲۶هزار رسیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
افای قالیباف مردم درسال 98 و1400 با اکثریت قاطع به شما و همفکران شما نه گفتند پس چرا انرا به نفع خود تفسیر می کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
جناب شریعت مداری فهمیدی که بدون کدخدا مشکلات قابل حل نیست و علنا آقای رییسی اعتقاد با تعامل با جهان است همانطور که مطهری گفت
1_ رابطه با آمریکا بهبود پیدا میکنه
۲_ گفتگوهای بدجام حالا خوب خواهد بود
۳_ توافق باید انجام بشه به هرقیمتی .
۴_ fatf هم تصویب میشه
مرگ فقط برای همسایه خوبه
البته زاکانی هم هدیه خودشو با شهرداری تهران گرفت و موافق برجام شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
آقای زاکانی دکتر هسته ای حالا که شهردار شدی نظرت در باره برجام و تعامل چیه
پاسخ ها
خالو قربان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
دکتر رانتی طب هسته ائی ایشان با سهمیه جانبازان دستیار تخصص اطفال بودند که باجهش چندین رتبه تخصص پزشکی هسته ایی را انتخاب ومدرک گرفتندوشهردارپایتخت خواهند شدبه سلامتی
تاور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
جناب قالیباف تا کی توهین به شعور مردم؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
علم الهدی دیگه از فردا حق نداری به امریکا فحش بدی . فقط تعامل
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
بد نیست سابقه ی بد عهدیهای آمریکا رو از زمان مصدق تا کنون بررسی کنید. توافقی که بهش عمل نشه به چه درد می خوره و چگونه می تونه حلال مشکلاتمون باشه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
بله و البته اشکنه هم خوبه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
یک ضرب المثل فارسی میگه بالا اونجاست که بزرگی نشسته باشه. دو‌تا صندلی عقب تر و جلوتر وزن ادم ها را تعیین نمی کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
به نظر بنده بهتر آیت به جای طرح صیانت از فضای مجازی به این صورت که هدف محدود کردن باشد هدف افزایش دادن توان داخلی در استفاده از اپلیکیشن های داخلی باشد تا اگر روزی با عدم سرویس دهی دارندگان و یا تحریم سرویسهای خارجی قرار گیریم بتوانیم به صورت خودکفا کاربران را ساپورت کنیم و یا سرویسهای جایگزین بیشتری ایجاد کنیم آنوقت به این میگویند صیانت از کاربران و صیانت واقعی از فضای مجازی . اگر بتوانیم با افزایش توان سرویس دهی های داخلی از سرویس دهی های خارجی بی نیاز شویم میتوانیم فضای کسب کار و استفاده از تخصصهای داخلی ایجاد بازار کار هم انجام دهیم ..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
زکانی که شهرداری تهران پیشکش شد
جلیلی هم احتمالا جای شمع خانی
راه تعامل با امریکا ساده تر شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
شمخانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
نتایج انتخابات98 که چشمگیر بود!آقای قالیباف.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
امروز آقای قالیباف به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی که یکی از نمادهای جمهوریت نظام است، از تریبون رسماً نام شیخ فضل الله نوری را به عنوان یک شهید پاک اعلام کرد. در حالی که به گواهی تاریخ، شیخ فضل الله از مخالفان جدی مشروطه و طرفداران راستین حکومت شاهان بود که سرانجام به همین دلیل به دست نیروهای مشروطه خواه به رهبری ستارخان، سردار ملی، در میدان توپخانه تهران به دار مجازات آویخته شد. آیا سخنان قالیباف فقط یک اشتباه سهوی بود و یا یک عمد در پشت آن نهفته بود؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
کاش تاریخ را از دیدگاه یک شیعه انقلابی نگاه می کردی نه از نظر غرب گرایی مشروطه ای که از پلوی سفارت انگلستان بیرون بیاد دقیقا میشه روشنفکری غرب پرست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
زاکانی با ارعاب نفرات شورا میخواد بشه شهردار تهران
صدای چمران هم که پخش شده در این مورد
چرا حضرت آقا برخورد نمیکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
جبهه مقاومت برای امنیت ما زحمت کشیدن اتحادی اروپا مارا تحریم کردن
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۱۸:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
خخخخ
جبهه مقاومت صرفا برای پرکردن جیبهای خودشون زحمت کشیدن
الانم که بصراحت گفتن از ایران دارو و سوخت میخوان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
در خصوص حضور معاون ! دبیر! اتحاد یه اروپا گرچه مقام در حد رده پایین فرستاده بودند ولی در شان میهمان نوازی ایرانی نبود.
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
آقای قالیباف چه برداشت متفاوتی دارند از نتیجه انتخابات و میزان حضور مردم.
ناشناس
|
Romania
|
۰۰:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
آمار خرید خانه در ترکیه زیاد هم نیست چون اگر راهی باشه همه از کشور خارج میشن. البته این دقیقاً خواسته مسئولان است.
الکی بعضیا نگن می مونیم و می‌سازیم چون هرچی ساخته بودند را خراب کردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
نماینده اتحادیه اروپا بر خلاف بقیه در حال گوش کردن به ترجمه هست
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
کاش از کارنامه درخشاااان و گره گشایی های ایشون دردوسال ریاست ق.ق. هم میفرمودند که امیدمان افزایش یابد.
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
به نام حق تعالی
اتحادیه اروپا سالهاست ایران اسلامی را در ردیف آخر ملاحضات خود قرار داده و دائم در حال کارشکنی است ،اگر ایرانی هستید و اسلامی نیستید باید این روش را تایید کنید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
جناب قالیباف مردم اعتماد ندارند وقتی حداقل در انتخاب شرکت کنند امثال حضرتعالی رای می‌آورید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
یعنی هیچ راهکاری برای جلوگیری از خروج این همه ارز و خرید خانه در ترکیه و کشورهای دیگر وجود ندارد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
آقای قالیباف! کدوم مردم ؟ همون ۱۰ درصدی که به شما رای دادند؟ مردم خییییییییییییییییییییلی بیشترند. به قول سهراب چشم ها را باید شست. تا بلکه واقعیت ها رو ببینیم و خودمان را گول نزنیم.
پاسخ ها
خالو قربان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
اتفاقا همین کاهش تعداد رای دهنده ها به نفع قالیباف وامثال ایشان است کسانی که رای ندادند در عمل مثل این بود که به انها رای
دادند وبا درصد پایین وبدون رقیب رئیس مجلس شدند
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
اصلا باید می گفتید جایی خالی نیست و لطفا یک گوشه برای خوت پیدا کن ایستاده،منظورم نماینده اروپا
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۱:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
بله آقای قالیباف، حقا که صراط مستقیم شما هستی و آقای شریفی و ...
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
لازم بود جناب اژه ای در مراسم تحلیف در حضور مقامات 85 کشور از سراسر جهان اعلام کنه فساد در همه ی کشور رخنه کرده و میخواد به دولت رئیسی کمک کنه باهاش مبارزه کنه؟؟؟
IRANNEJAD
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
قالیباف: نتایج انتخابات ۱۳۹۸ و ۱۴۰۰ نشان داد مردم به صراط مستقیم جریان انقلاب اسلامی اعتماد دارند:

جناب قالي باف ضمن آروزي موفقيت براي مجلس منتخب سال1398 و دولت منتخب سال1400
كه هردو با راي حداقلي وارد منصب شده اند لطف بفرمائيد بدانيم از كدام مردم حرف مي زنيد .مردم حداقلي 20 تا25% يا مردم 75% ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
دوران اصلاح طلبی و سلفی با موگرینی و باز کردن نیش تا بناگوش برای اروپایی ها تمام شد. دولت و مجلس قبل تمام تعاریف غرب گدایی رو جا به جا کرده بود! هرچند که مجلس الان هم داره از اونور بوم میافته ولی به هر حال دوران کاسه گدایی گرفتن مقابل اروپا تمام شده. همین جایی که بهش دادن هم زیادش بود. باید مینداختنش ردیف آخر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
جالبه یه عده توییتر و اینستاگرام رو گذاشتن روی سرشون و داد و بیداد میکنن که این چه جایگاهیه به نماینده اروپا دادید چرا بهش بی احترامی کردید چرا ردیف جلو رو بهش ندادید! حتی نوکر هم به اربابش اینقدر تعصب نداره که این غربگداها به آمریکا و اروپا تعصب دارن خخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
دست و هورای شما برای چیه؟ نماینده اروپا پاشده اومده به عنوان مهمان شرکت کنه و شما خوشحالی بی احترامی کردند بهش؟ هورا هورا ما فهمیده تریم هورا
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
بارهاگزارش کردیدکه ایرانیهادرصدرخریداران مسکن درترکیه وشایدگرجستان وامارات متحده عربی هستندحتی بیشترازاروپاو
روسیه ولی علت آنراکه ناامنی درسرمایه گذاری درکشورما وبطورکلی بازارکسب وکارآزاددرکشورمانست راذکرنکردید
آخرمگرمیشودباورکردکسی عقل درست وحسابی داشته باشدوسرمایه خودراکه اکثراًحاصل یک عمرکاروتلاشش
است برداردببرددرکشوردیگری بکاربیاندازدآنهم بحای اشتغال
زائی درکشورخودش مگراینکه احساس ناامنی درسرمایه گذاری
کندمتاسفانه باقوانین به اصطلاح انقلابی مجلس محترم که درعمل باعث گریزسرمایه گذاران بخصوص درساخت مسکن شده راهی برای امنیت دادن به سرمایه جز تعطیل کردن کاردرکشورنداشتندکه اگردولت جدیدبخواهدواقعاًاشتغالزائی ایجادشودبهترین کارامنیت بخشی به کسب وکاردربخش خصوصی وجلوگیری ازرانت ودخالتهای دولتی خواهدبودروشی که درتمام کشورهای پیشرفته دنیامعمول است
محسن
|
Belgium
|
۰۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
اقای قالیباف از رویا بیرون بیا واقعا چیز دیگریست
ناشناس
|
Canada
|
۰۵:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
عجب روی داره قالیباف،نشستن بر صندلی ریاست مجلس در نتیجه عدم حضور اکثریت مردم در انتخابات هست.نمیدونم با چه رویی اینجوری حرف میزنه.
در یک انتخابات....قالیباف حتی بخشدار هم نمیتونه باشه!!
عبداله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
البته از نظر جناب..، اون ۵۰-۶۰ درصدی که در انتخابات شرکت نکردند جزء مردم نیستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۶
ازنظر ایشان ملت به دو دسته 4و96 درصدی تقسیم می شوند که همان 4درصد همه کاره هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
تصویری از نماینده اتحادیه اروپا مراسم تحلیف این یعنی احترام به مردم ایران اگر می فهمید حالا به هر قیمتی
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
طرف بمجلس 10 درصدی و رئیس جمهور 25 درصدی میگه اعتماد مردم به چی و کی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
آره گذاشتینش عقب تر چون می دونستین اصلا به مراسم توجه نمی کنه. نگاش کنین سرش به کار خودشه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
قالیباف: نتایج انتخابات ۱۳۹۸ و ۱۴۰۰ نشان داد مردم به صراط مستقیم جریان انقلاب اسلامی اعتماد دارند.

جناب قالیباف، آمار مشارکت چقدر بود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
از امروز نه تنها خیلی می گیم "عه" بلکه همون عبارت قدیمی مون هم خیلی پر کاربرد می شه:"عجب وضعی شده، بابا صد رحمت به دوره ...."!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
نماینده اتحادیه اروپا با نامه هایی که دریافت کرده شرمسار شده است وگرنه آنها آنقدر شعور دارند که در مراسم رسمی نخوابد.البته از سخنرانی طولنی سخنرانان هم نباید گذشت.
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
اگر مهمان مهمی بوده چرا ردیف دوم قرارش دادید؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
ته حرکت لاریجانی ها اینکه روحانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام کنند . و تصور کنید که روحانی رئیس باشد و آقای رئیس جمهور رئیسی هم در آن جلسه باشد.
خجالت هم خوب چیزیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
مراسم تحلیف هم ردیف جلویی ها پا باز نششسته اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
کیهان! نامردی اگه برجام رو‌ با دست های خودت اتیش نزنی. مَرده و حرفش!
سید عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
چیزی که عوض داره گله نداره یه روزی اونها هم تلافی میکنند فقط ما نباید امروز رو فراموش کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
کیهان! باش تا صبح دولتت بدمد.
ناشناس
|
Germany
|
۰۹:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
كانادا مگر ديگه اقامت نميدهد كه ميروند تركيه؟
ناشناس
|
Germany
|
۱۰:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
اشتباه محاسباتی نکنی امروز شهرویر 59 نیست ...کشور را وارد جنگ نکنید مردم به اندازه کافی بحران تحمل می کنند تحمل بحران جدیدی ندارند
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
همش بچه بازی
فقط همین چیزها را بلدید
مثلا جای کسی کجا باشه اسم فلان کوچه چی باشه
اونوقت حالا از کارهای بزرگ که هیچی
اگر توانستید واسطه میوه را حذف کنید
اگر توانستید تصادفات جاده ای را یک درصد کم کنید
آموزش پرورش که دیگه پیشکشتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
چطوریه خارجی تو تحلیف میتونه باشه ولی واکسن خارجی نباید بیاد
پاسخ ها
خالو قربان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
عزیز دل این واکسن هائی که تا الان مردم تزریق کرد ه اند کجائی بوده کره ایی هندی روسی
چینی اینها خارجی حساب نمی شوند شاید منظورت امریکائی است
ناشناس
|
Mauritius
|
۱۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
اتفاقا طرح صیانت اگر به صورت پلکانی اجرا شود، در نهایت به نفع استقلاب کشور و کمک به معیشت مردم و پیشرفت ایران در حوزه ی فضای مجازی می شود. هر چند 90 درصد مردم به دلیل برداشت غلط از اتفاقی که خواهد افتاد، مخالف آن هستند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
اشتباهی مثبت زدم.قطعا با این کامنت مخالفم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
یکی این کیهان را از برق بکشه بیرون
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
نفهمیدیم تصویرقابل تأمل یعنی چه شایدچون کروات زده وما کروات ندیده ایم بایدشادباشیم که اکنون غیرازافغانی وازبکستانی وقرقیزستانی وارمنستانی وغیره یک اروپائی میبینیم وشاید چون به تلفن همراهش نگاه میکند قابل تامل است که درکشورماکودکان راازشیرمیگیرندویکعددموبایل ولب تاپ میدهند
درهرحال دیگرنکته جالبی درعکس نیست اگرشمادیدیدلطفاً
مارادرجریان قراردهید
بانام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
آقای چمرام وقتی میشه یک فرد با تحصیلات و سوابق بی ربط به شهرسازی و مدیریت شهری را در این پست قرار داد چرا شما به اقای مازیار حسینی که تحصیلاتش مرتبط با شهرسازی هست رای دادید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
اقای قالیباف درست گفته.ولی در این دو انتخابات اخیر حول و حوش ۶۰ درصد مردم شرکت نکردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
این بی عرضگی نماینده اتحادیه اروپا بود من جای وی بودم مجلس تحلیف را ترک میکردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
من می گم یا کسی را دعوت نکنید و یا اگر دعوت کردید با او برخورد منظور دار نکنید که هم در دین مورد تایید نیست و هم به صلاح کشور که در نهایت به سرنوشت مردم برمی گردد
نیست به اصول و قداعد بین الملل نباید بی احترامی کرد
قرآن کریم در این باب می‌فرماید: وَ لاَ تَسُبُّوا الَّذینَ یَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ فَیَسُبُّوا اللَّهَ عَدْواً به غیر عِلْمٍ...: و آنهایی را که جز خدا می‌خوانند دشنام مدهید که آنان از روی دشمنی [و] به نادانی، خدا را دشنام خواهند داد.... (الأنعام/ 108).
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
اقای قالیباف منظور شما همان 10 درصدی که رای دادند میباشد ؟ قالیباف گفت مردم به صراط مستقیم جریان انقلاب اسلامی اعتماد دارند»
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
منظورش همون 4 درصدی ها هست که تو مناظرات قبلا میگفت!
کاوه
|
United Kingdom
|
۱۲:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
خوب مردم سالاری اصولگرایان هم مشخص شد، تهدید به رای مثبت به نماینده مورد نظر.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
نماینده چین کجاست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
زاکانی اولین معامله سیاسی در دوره جدید است،و باید گفت انا لله واناالیه راجعون.آقای چمران و سایر اعضای شورای شهر هم در اولین گام نشان دادند که هیچ اختیاری ندارند.چرا وقتی تحت فشار قرارگرفتند استعفا ندادند.مردم شورای شهر مستقل و مقتدر میخواهند نه تابع فشار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
کیهان فکر می کنم دیگه وقتش رسیده بساط دکه روزنامت رو جم کنی .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
فکر نکنم
تجربه نشون داده کیهان هم مثل بیشتر سیاسیون ما این توانایی رو داره که یک عمر بگه ماست سیاهه، بعد یکدفعه تصمیم بگیره که بگه ماست سفیده و هر کی هم گفت سیاهه ...
ناشناس
|
Japan
|
۱۶:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
مسئولان چون جای دیگری ندارنددرترکیه کنارسواحل خانه میخرندبرای همین هم هواپیمای آبپاش فرستادندکه اموالشان درامان بماند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
دوستان خارجی از دوستان داخلی بیشتر بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
شوراهای شهر شده محل پاتوق عده ای از بازنشستگان سن بالا که خواب و خستگی بر آنان مسلط شده . کدام یک از اعضای شورای شهر از کف خیابان و از میان مردم عادی و از گروههای غیر سیاسی انتخاب شده اند . . آقایان سیاسی و بازنشستگان دستگاههای دولتی و غیر دولتی و یا با سابقه نظامی و سن بالا در شورای شهر فقط نان خور اضافی هستند . چرا راضی به حقوق بازنشستگی نیستید و جای چند جوان تحصیل کرده و بیکار را اشغال و از بیت المال حقوق میگیرید ؟ وضع قوانین رانتی و ایجاد جایگاه قدرت و مقام یکی از مصادیق تعارض منافع می باشد که واضعان قوانین آن را برای خود مباح و حلال می دانند و لازم است حقوق دانان و مسئولین کلان نظام برای مقابله با آن اقدام نمایند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
مهم نشستن ردیف دوم نیست مهم ارزش پول ملی است که آخرین کشوریم و واکسن هم رده آخریم
رئیسی و اصولگرایان ۱۵ مرداد به بعد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
برجام بهتری قرارداد و لایحه اف ای تی اف برای تعامل با دنیا تصویب شود تا بتوانیم اسلام را در جهان معرفی کنیم ملت ایران یادتون نره که بخاطر اسلام امام حسن با معاویه صلح کرد و امام الصادق هارون الرشید یکی از ۵ نفر که وصیت کرد به ایشان رجوع شود و امام رضا ولایت عهدی دولت جنایتکار عباسی پذیرفت و ما دولت جهادی انقلابی جوانگرایی به ریاست ایت الله رئیسی به پیروی از امام حسن آماده صلح و امضاء قرارداد برجام ۲ و ۳ و ۴ و برقراری روابط با آمریکا و اسرائیل هستیم ، فقط شعار مرگ بر روحانی یادتون نره
کیومرث
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
این که همه منتقد وضع موجود هستند نتیجه عملکرد مسولین قبلی هست که خودمان انتخاب کردیم ،حالا هنوزاول راه هست شروع کردیم به انتقاد،،تورم شدید کار کدخدا بوده یا همین اقدامات خائنان داخلی،عدم ساخت مسکن چی،خروج ارز مبادله ای چی و هزاران خیانت دیگر کمی از جبهه گیری احساسی فاصلهفاصله بگیریم
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
پیشنهادی برای حل چالش های آب جهت کمک به هموطنان خوزستانی

من راه حل علمی و بی ضرر به محیط زیست برای حل مشکل سد گوتوند و همچنین نشتی سد های کشور، تبخیر آب های پشت سد و دریاچه ها، باروری ابر به روش بسیار ساده از طریق زمین، باروری ابر برای مناطق گرمسیر که در حال حاضر روش خاصی برای آن نیست را دارم.در صورت علاقه مندی سازمان مسئول می‌تواند در این سایت علاقه مندی خود را اعلام کند.عیسی کلانتری: اگر بخواهند سد را اصلاح کنند قدم اول این است که آب را منحرف کنند و این یعنی صرف هزینه 9 هزار میلیاردی در یک زمان 10 ساله که عملا اجرای این کار و صرف هزینه امکان پذیر نیست
من می‌توانم ابن کار را انجام بدهم بدون انحراف آب سد و در مدت بسیار بسیار کوتاه شاید حداکثر در مدت سه ماه،
قابل توجه مسئولین محترم زمانیکه بنده در ایران بودم با تحصیلات دکتری به عنوان کمک کارشناس زیر دست یک دیپلمه کار میکردم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
"قالیباف: نتایج انتخابات ۱۳۹۸ و ۱۴۰۰ نشان داد، مردم به صراط مستقیم جریان انقلاب اسلامی اعتماد دارند"
خودت رو میخوای گول بزنی، خودت میدونی! ولی حقیقت عوض نخواهد شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
واقعا با ایرونیها نمیشه طرف شد.
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
چطوریه خارجی تو تحلیف میتونه باشه ولی واکسن خارجی نباید بیاد
چون اگر واکسن بزنید توی خانه نمی مانید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۵
ناشناس نادان ۲۲:۲۶! دموکرات‌ها پس چرا با دولت اصلاح طلب روحانی حال نکردن؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۶
سیاست چیزی جز دروغ بر زبان و وقاحت در رفتار نیست.
ناشناس
|
Canada
|
۰۷:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۶
با سلام
اینجانب می‌توانم مشکل سد گوتوند را در مدت حداکثر سه ماه حل می‌کنم که آبش شیرین بشود،مزید اطلاع من نه سد سازی و نه ساختمان سازی خوانده ام.
قابل توجه طراحان و سازندگان سد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۶
کشور قحط الرجاله. این همه فارغ التحصیل شهرسازی وباسواد. زاکانی همه جا و سواد وزاکانی تخصص صفر. شورشو درآوردین
دکتر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۶
سلام. بعضی ها اینقدر بچه و بچه وبچه هستن که انگار خداوند اینهارو واسه خزعبلات گویی آفریده .تحلیل های آبکی و پفکی و...رئیسی تعامل با آمریکا . هدیه شهردار شدن زاکانی. به جز آدمای سبک مغز که وقت می زارن واسه اینجور اراجیف بنظر میاد برخی شکست خوردگان و طرد شدگان هم نوعی سوزش گرفتن. حضرت امام هم بارها به مسئولین تاکید میکردن غیر از کشور آفریقای جنوبی آن زمان (مشکل ارتاید و نژاد پرستی داشت) و رزیم خونخوار و جعلی صهیونیستی . با همه کشورهای دنیا حتی همین زورگوها و ...(آمریکا .انگلیس .فرانسه و...) بر اساس عزت . حکمت و مصلحت .ونه مرعوب شدن و ذلیل شدن و ظلم پذیری ارتباط معقول و منطقی برقرار شود .نمونه آن زمان آقای هاشمی بود که هم با ابر قدرت ها هم با کشورهای کوچک و ضعیف هم ارتباط داشتیم.بعد ها بواسطه ندانم کاری دولت ها و زورگویی ابرقدرت ها دچار مشکلات عدیده و فراوان شدیم.حالا بر اساس تجربه و عقل و درایت دولت جدید حتی بر جام در سایه اقتدار ونه خفت و ضعف اشکالی ندارد بررسی بشود. در کنار آن دنیا به این گستردگی با دیگر کشورها هم گسترش روابط داشته باشیم.این دولت با آن دولت فرقی ندارد موضوع تفکر غلط و مرعوب شدن در برابر آمریکا و غرب بود .امیدواریم این دولت با کمک مجلس جدید و انقلابی و قوه قضائی پای کار و مصمم این مشکلات را به نفع کشور عزیزمون و ملت به مرور مرتفع نماید. آمین
ناشناس
|
Iraq
|
۱۰:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۶
الحمدلله و به برکت قهر مردم با انتخابات، کل سیستم یکدست شده و در دست افراطیهاست. از حالا منتظر بهبود وضعیت معیشت مردم هستیم. فقط خدا وکیلی بعدا نگویید توطئه ها مانع کارمان شد. خیلی زشته. مردم هالو نیستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۶
یه زمانی می‌خواستید برجام را آتش بزنید، یا پشم های آمریکا را به باد بدهید و... ظاهرا نر مش قهرمانانه است و ما خبر نداریم؟
ناشناس
|
Canada
|
۱۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۷
طرف بمجلس 10 درصدی و رئیس جمهور 25 درصدی میگه اعتماد مردم به چی و کی؟
دوست عزیز جمع کل مردم ایران میشود همین ۳۵٪ بقیه که ایرانی نیستند اگر بودند رای میدادند.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
آلودگی هوا اومیکرون مذاکرات وین مازوت فرامرز صدیقی شهرآورد تهران