بازدید 8295

قتل جوان ۲۶ ساله با ضربات چاقو در سرایان

در یک نزاع دسته جمعی در شهرستان سرایان جوانی ۲۶ ساله با ضربات چاقو به قتل رسید.
کد خبر: ۱۰۶۰۵۱۸
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰ 27 June 2021


به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار فرشید فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ساعت ۲۱ شب گذشته نزاع چند جوان در شهرستان سرایان و مجروح شدن یکی از طرفین نزاع به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان به محل وقوع نزاع اعزام شدند.
او افزود: بررسی مأموران پلیس در محل نزاع حاکی از این بود ۳ جوان با فردی ۲۶ ساله درگیری منجر به جرح داشته و پس از مجروح کردن جوان با ضربات چاقو از ناحیه قفسه سینه متواری شدند.
سردار فرشید اظهار کرد: جوان مضروب به بیمارستان منتقل شد ولی با وجود تلاش کادر پزشکی به علت شدت جراحات وارده بر اثر اصابت چاقو به قفسه سینه جان خود را از دست داد.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: تیمی از کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی خراسان جنوبی با استفاده از سرنخ‌های موجود، تحقیقات گسترده‌ای را آغاز و با انجام روش‌های علمی کشف جرم متهمان را شناسایی کردند که با هماهنگی مقام قضایی ۳ متهم به قتل جوان ۲۶ ساله در عملیات مأموران پلیس، پس از گذشت کمتر از یک ساعت از هنگام وقوع جرم دستگیر شدند.
سردار فرشید با اشاره به معرفی متهمان به قتل به دادسرا و تأکید بر ریشه یابی این گونه رفتار‌های هیجانی، گفت: اغلب افراد قبل از ارتکاب چنین رفتار‌هایی به ندرت به فکر مجازات و عواقب آن می‌باشند و می‌بایست افراد ضمن بالا بردن آستانه تحمل خود از انجام رفتار مجرمانه خودداری کنند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی