بازدید ۳۸۹۴۷
دو هزار و چهارصد و نود و هشتمین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند ترقی: هر کسی کناره گیری کند به نفع خودش خواهد بود / حکیمی پور: جرقه روز آخر انتخابات به درد کشور نمی‌خورد / جهانگیری: شورای نگهبان پاسخی برای ردصلاحیت‌ها ندارد و … رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۵۸۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۳ 16 June 2021

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

پیش‌بینی مطهری از کشیده شدن انتخابات به دور دوم

علی مطهری، نماینده پیشین مجلس در رابطه با تصمیم جبهه اصلاحات در عدم حمایت از همتی و ارزیابی این تصمیم اظهار کرد: همه افراد و گروه هایی که نگران از بین رفتن جمهوریت نظام هستند باید از کاندیدایی که در جریان اصلاحات رای بیشتری دارد، حمایت کنند تا شاید انتخابات به دور دوم کشیده شود.او افزود: نباید نگران باشند که اگر کاندیدای ما رای نیاورد جایگاه او در جامعه تنزل پیدا می کند چون ورود جبهه اصلاحات و معتدلان در این شرایط با معرفی کاندیدا در واقع ورود با کاندیدای اصلی نیست و شکست در آن در واقع شکست نیست. مطهری تاکید کرد: من توصیه می کنم همه پشت سر همتی قرار بگیرند بلکه انتخابات به دور دوم برود. باید از این فرصت و از این روزنه باقی مانده از انتخابات آزاد استفاده کرد.کاندیدای پیشین انتخابات 1400 خاطرنشان کرد: در زمان های بعدی باید به سراغ حل مشکل برویم و مثلا برای اینکه اعضای شورای نگهبان با این همه دسته گلی که به آب دادند تغییر کنند تلاش کنیم.

ستاد قاضی زاده می گوید او از انتخابات انصراف نمی دهد

زهرا شیخی رئیس ستاد انتخابات امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در خصوص ادامه حضور این نامزد در رقابت های انتخاباتی اظهار داشت: سبد رای قاضی‌زاده هاشمی از آرای جوانان تشکیل شده و رو به رشد است. شیخی تاکید کرد: آرای این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری هیچ نسبتی با رأی سایر نامزدهای انتخابات از جمله سید ابراهیم رئیسی ندارد؛ لذا تا پایان در صحنه رقابت انتخابات باقی خواهد ماند.

بهزاد نبوی: رای دادن فرصت‌سازانه را از قهر کم‌تاثیر موثرتر می‌دانم

بهزاد نبوی از محسن مهرعلیزاده به خاطر انصراف از انتخابات تقدیر و اعلام کرد که به عبدالناصر همتی رای خواهد داد. متن بیانیه بهزاد نبوی به شرح زیر است:
«بسم‌ الله الرحمن الرحیم
وظیفهٔ خود می‌دانم از برادر عزیزم، جناب آقای محسن مهرعلیزاده، به عنوان یک‌ هم‌وطن تشکر کنم. انصراف فداکارانهٔ ایشان از نامزدی برای مصالح ایران و ایرانیان و این‌که در جریان رقابت‌های انتخاباتی بعد از حذف‌های وسیع صدای مطالبات اصلاح‌طلبانه شدند در حافظهٔ سیاسی ایران و اصلاحات خواهد ماند و از ایشان نام نیک به یادگار خواهد گذاشت. اینجانب، بعد از انصراف مسئولیت‌شناسانهٔ ایشان از نامزدی، به برادر گرامی جناب آقای دکتر عبدالناصر همتی رای خواهم داد، چراکه در اعتراض به صحنه‌آرایی خطرناکی که برای جمهوریت و ایران مخاطره‌آفرین است و برای باز ماندن دریچه‌های تنفس جامعه، رای دادن فرصت‌سازانه را موثرتر از قهر کم‌تاثیر می‌دانم.»

جهانگیری: شورای نگهبان پاسخی برای رد صلاحیت ها ندارد

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: شورای نگهبان باید از انتخابات پیش روی استفاده می‌کرد تا یک انتخابات با حضور حداکثری ترتیب دهد اما این کار را نکرد. اسحاق جهانگیری در پایان جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران گفت: انتخابات بر اساس اندیشه امام و قانون اساسی مهم‌ترین پایه و اصل جمهوریت نظام است. شرط حضور حداکثری نیاز به تحقق قانون از سوی دستگاه‌های مربوطه دارد، مقام معظم رهبری هم تاکید بر حضور حداکثری دارند. وی با بیان اینکه هرکسی که به اقتدار ایران فکر می‌کند باید به انتخاب فکر کند، گفت: شورای نگهبان باید از انتخابات پیش روی استفاده می‌کرد تا یک انتخابات با حضور حداکثری ترتیب دهد؛ اما این کار را نکرد و حتی وقتی رهبری هم گفتند جبران شود این کار را انجام نداد. معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه برای دفاع از صیانت ایران باید پای صندوق‌های رای حاضر‌ شویم، گفت: باید به نامزدی رأی دهیم که برنامه جامع برای مشکلات دارد و امیدوارم ۲۸ خرداد روز جشن برای مردم باشد. وی همچنین گفت: جبرانی از سوی شورای نگهبان با توجه به تذکر رهبری ندیدیم. شورای نگهبان پاسخی در مورد مطالبه من مبنی بر ارائه دلایل رد صلاحیت، ندارد. عدم احراز صلاحیتم اتفاق عجیبی بود.

افشاگری درباره ردصلاحیت آیت‌الله هاشمی کار دست مصلحی داد

حیدر مصلحی در فهرست شورای وحدت برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری قرار نگرفت.پس از افشاگری حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات دولت احمدی‌نژاد درباره نحوه ردصلاحیت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۳۹۲، نام او از فهرست شورای وحدت حذف شد. براساس فهرستی که شورای وحدت اصولگرایان از نامزدهای تحت حمایت خود برای انتخابات شورای نگهبان منتشر کرده، نامی از حیدر مصلحی که پیش از این گفته می‌شد کاندیدای این جریان است، وجود ندارد.

حکیمی پور: جرقه روز آخر انتخابات به درد کشور نمی‌خورد

یک چهره سیاسی اصلاح طلب اظهار کرد: کل جمهوریت کشور و زحماتی که برای انقلاب و قانون اساسی کشیده شده است در حال هدر رفتن است، مساله انتخابات باید آسیب شناسی شود.«احمد حکیمی پور»، فعال سیاسی اصلاح طلب، در گفت و گو با برنا، در رابطه با اهمیت حمایت جبهه اصلاحات بر میزان مشارکت اظهار کرد: مجموعه باید پاسخگوی مواضع و رفتار خود باشد. مشارکت با تایید جبهه هم تاثیر چندان زیادی نمی گذاشت چون فضا کلا سرد است و این فضا از وضعیت کشور در سال های گذشته نشات می گیرد. در سال 88 وضعیت تشدید شد بعدها که آشتی با صندوق ها پیش آمد دلایل دیگری دخیل بود ولی نهاد انتخابی را بسیار تضعیف کردند.او افزود: در ایران هر کاسه و کوزه ای باشد بر سر نهادهای انتخابی ریخته می شود گویی نهادهای انتصابی خوب کار می کنند و هیچ مشکلی ندارند. انتخابات که تجلی جمهوریت نظام است همیشه در معرض تخریب بودن قرار دارد و به تدریج ذهنیت جامعه را آلوده کرده و در ضمیر جامعه نشسته است و چیزی نیست که با یک موضع گیری اصلاح طلبان و بیانیه دادن این و آن، جبران شود.حکیمی پور خاطرنشان کرد: من از مناظرات هم نشانه های اثر بخشی دریافت نکردم. آقای همتی تلاش خود را می کند ولی ماجرای انتخابات به این سادگی تغییر نمی کند. جرقه های روز آخر انتخابات به درد کشور نمی خورد این کار اصلا درست نیست.

علت لغو سفرهای استانی محسن رضایی

رضایی گفت: به دلیل لزوم رعایت موارد بهداشتی و اهمیت سلامت هموطنان عزیز ، این سفرها را لغو کردم.محسن رضایی خطاب به مردم گفت: تصمیم داشتم پس از فراغت از مناظره ها، در سفر به استان های مختلف از محبت آحاد مردم شریف ایران نسبت به خدمتگزار کوچک خود سپاسگزاری کنم که به دلیل لزوم رعایت موارد بهداشتی و اهمیت سلامت هموطنان عزیز، این سفرها را لغو کردم.وی ادامه داد: لازم می دانم از مردم وفادار اهواز، تبریز، مشهدمقدس،شیراز،یاسوج و گچساران که مقدمات برپایی تجمعاتی بزرگ را فراهم و به درخواست اینجانب لغو کردند، صمیمانه تشکر و بابت لغو این برنامه ها عذرخواهی کنم.رضایی گفت: ان شاءالله امشب ساعت ۲۰ پس از بهره مندی از از بیانات مقام معظم رهبری، به صورت زنده از طریق فضای مجازی با مردم عزیز سخن خواهم گفت.

ترقی: هرکسی کناره گیری کند به نفع خودش خواهد بود

یک چهره سیاسی اصولگرا اظهار کرد: طبیعتا کسانی که رای پایین و کمی دارند در حدی نیستند که به دور دوم کشیده شوند و باید بعد از اعلام مواضع و دیدگاه ها به نفع کسی که بالاترین رای را دارد کنار بروند و تکلیف گرایی خود را به ظهور برسانند.«حمیدرضا ترقی»، عضو حزب موتلفه و فعال سیاسی اصولگرا، در گفت و گو با برنا در رابطه چینش نهایی انتخابات و کاندیداها اصولگرا طی روزهای پایانی انتخابات اظهار کرد: من فکر می کنم همه قبول دارند که اگر به نفع کسی که بالاترین رای را در نظر سنجی ها دارد و فعلا آقای رئیسی است، کنار نروند زمینه ضربه زدن به جریان انقلابی را فراهم کرده اند و نمی‌توانند پاسخگوی مردم و کل نیروهای انقلاب در سطح کشور باشند.او افزود: طبیعتا کسانی که رای پایین و کمی دارند در حدی نیستند که به دور دوم کشیده شوند و باید بعد از اعلام مواضع و دیدگاه ها به نفع کسی که بالاترین رای را دارد کنار بروند و تکلیف گرایی خود را به ظهور برسانند.ترقی افزود: امیدواریم این مساله حداقل در یکی دو مورد اجرا شود. هر کدام که این فداکاری را انجام بدهند به نفع خودشان عمل کرده‌اند و طبیعتا یکی دو نفری که آمادگی و همفکری بیشتری با آقای رییسی دارند و می دانند رای آنها به سبد آقای رییسی می رود، انصراف بدهند.او در پایان گفت: در مجموع هر کدام از این مناظره ها درصدی به مشارکت مردم افزوده است. با فضایی که در کشور بوجود آمده به خصوص با ستادهایی که در شهرها و روستا ها شکل گرفته میزان مشارکت در حال افزایش است.

تحلیل نوباوه از انصراف زاکانی

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به انصراف علیرضا زاکانی به نفع آیت‌الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: رئیس جمهوری که از حمایت بالای مردمی برخوردار باشد به ویژه در حوزه بین‌الملل از اقتدار بیشتری برخوردار است.بیژن نوباوه وطن با اشاره به انصراف علیرضا زاکانی از ادامه رقابت‌های انتخاباتی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اقدام آقای زاکانی در انصراف از رقابت‌های انتخاباتی به نفع آقای رئیسی اقدامی کاملا عقلانی و منطقی بود.وی افزود: وقتی آراء یک نامزد که در اینجا آقای رئیسی است از دیگر نامزدها بیشتر است، منطقی آن است که دیگر نامزدهای جریان انقلاب برای رأی‌آوری بیشتر وی، او را همراهی کنند و به نفع وی از رقابت‌ها انصراف دهند.نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اقدام آقای زاکانی در انصراف از رقابت‌های انتخاباتی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری به نفع آقای رئیسی باعث می‌شود تا رئیس جمهور آینده با پشتوانه رای بیشتری بتواند به انجام وظایف خود بپردازد و طبیعی است، رئیس‌جمهوری که پشتوانه رای بیشتری دارد از اقتدار بیشتری نیز برخوردار است.نوباوه خاطرنشان کرد: رئیس جمهوری که از حمایت بالای مردمی برخوردار باشد، به ویژه در حوزه بین‌الملل از اقتدار بیشتری برخوردار است و این حمایت‌ها از رئیس جمهور آینده توسط دیگر کاندیداها از نظر بین‌المللی بازتاب زیادی دارد، چون اقتدار رئیس جمهور آینده را به همراه خواهد داشت.وی افزود: مناسب است تا دیگر نامزدهای جریان انقلاب رفتاری مشابه آقای زاکانی داشته باشند، زیرا اگر هم در سلایق با هم متفاوتند خط آنها یکی است و برای اقتدار هر چه بیشتر و پشتوانه رای بالاتر آقای رئیسی به نفع وی از رقابت‌های انتخاباتی کناره گیری کنند.

احمدی نژاد: از نهادهای گوناگون به من اطلاعات می‌رسد

رئیس دولت های نهم و دهم در پاسخ به این ادعا که در دوران سرپرستی اش بر وزارت اطلاعات به یکسری اطلاعات سری دسترسی داشته است واکنش نشان داد.محمود احمدی نژاد، نامزد ردصلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم در گفت وگو با یک نشریه از ترکیه در پاسخ به این که آیا شما در دوران سرپرستی بر وزارت اطلاعات، به یکسری اطلاعات خاصی دسترسی پیدا کرده اید؟ و آیا قصد افشای آنها را دارید؟ گفت: به طور طبیعی رئیس جمهور با توجه به جایگاهی که دارد از مسائل کشور مطلع می شود. ضمن این که من در نهادهای گوناگون، دوستان امین، فداکار و دلسوزی دارم، کسانی هستند که خدمتگزار مردم هستند، انقلابی، پاک و سالم هستند و همان ها دائما من را در جریان مسائلی که می‌گذرد قرار می دهند.

واعظ آشتیانی: رئیسی پیشتاز است و دیگران نباید توهم داشته باشند

امیررضا واعظ آشتیانی، فعال سیاسی اصولگرا از جمله افرادی است که به این مهم تاکید دارد. او در گفت‌وگویی با «فردا» تاکید کرد: «طیف اصولگرا یا انقلابی باید بدانند که اگر تامل نکنند و در عین حال انسجام و اتحاد نداشته باشند، آسیب می‌بینند.»وی افزود: شنیده می‌شود که برخی نامزدها می‌گویند ما تا آخر هستیم اما اعتقاد و باور من این است که این یک تاکتیک است برای اینکه حریف خود را در یک شرایطی قرار بدهند که تا دقیقه نود دست اصولگراها را نخواند. این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین گفت: «نکته دیگر این است که اگر بنا باشد، این افراد احیانا کنار نکشند، بعد از انتخابات باید به افکار عمومی به خصوص جامعه هدف خود تحت عنوان اصولگرا پاسخ دهند و بگویند که چرا این کار را نکرده‌اند.»واعظ آشتیانی با اشاره به اینکه «من بارها گفته‌ام که انتخابات ریاست جمهوری جای ریسک و تعلل نیست و نیاز به تعقل و منطق دارد» گفت: «اعتقاد من این است که شرایط و فضای عمومی به نفع آقای رئیسی است و نظرسنجی‌ها هم حاکی از جلو بودن اوست. بنابراین برخی آقایان نباید دچار توهم شده و گمان کنند که رای غالب را دارند. به نظر من اگر این‌ها کنار نروند، رای آنان مخرب رای رئیسی است و چالش جدی برای او ایجاد می‌کند. این درحالی است که راهی غیر از اتحاد وجود ندارند. تا اینجا آمده و حرف هایشان را زده‌اند، رئیس جمهور آینده هم می‌تواند در مواردی از نگاه‌های آنان استفاده کند بنابراین وقت کناره‌گیری است.» وی در واکنش به اینکه برخی رسانه‌های اصلاحطلب اینطور جلوه می‌دهند که آقایان در راستای سهم‌خواهی، کناره‌گیری نمی‌کنند، گفت: «به نظر من نباید اسمش را سهم‌خواهی بگذاریم و استفاده از این عبارت منصفانه نیست. در عین حال معتقدم که برخی از این نامزده ظرفیت‌های خوبی در کار اجرایی دارند و امیدواریم که در دولت آینده مورد استفاده قرار بگیرند. به هر حال اگر بنا باشد به سوی شفافیت و پاسخگویی برویم، باید از همه ظرفیت‌ها بهره‌ برد و از رویه دولت‌ها قبلی و فعلی که مبتنی بر خط‌کشی‌های جناحی بود، فاصله بگیریم.»

پناهیان: باید کاندیدایی را انتخاب کنیم که ایران را آماده ظهور کند

پناهیان گفت: انتخابات ایران زمینه‌ساز اتفاقات مبارک و تحقق وعده‌های ظهور است؛ لذا انتخاب فردی که ایران اسلامی را آماده ظهور کند لازم است پس باید دقت کنیم فردی صالح و عدالت خواه را انتخاب کنیم. علیرضا پناهیان ظهر امروز در همایش "شکوه حضور" در رشت اظهار داشت: هر انتخابی ممکن است آسیب‌های خودش را داشته باشد اما انتخاب کردن یک فرهنگ خوب و زیبا است و همچنین تفاوت انسان با سایر موجودات قدرت انتخاب و قدرت اراده او است.پناهیان با بیان اینکه در دین نیت انسان برای اعمالی که انجام می‌دهد، اهمیت بسیار زیادی دارد خاطرنشان کرد: در ذات و ماهیت انتخاب کردن یک مسئله شادی‌آفرین وجود دارد و انتخابات برای جامعه این شادی را صد برابر می‌کند.پناهیان با بیان اینکه انتخابات در کشور ما به یک موضوع دیگری تبدیل شده است ابراز داشت: باید گفت‌وگو‌های چهره به چهره در انتخابات وجود داشته باشد تا بتوان برای انتخاب به یکدیگر کمک کرد همچنین باید به عید غدیر خم که بزرگترین جشن مسلمانان است، توجه کنیم چرا که در آن رئیس جامعه اسلامی انتخاب شده است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۶
در انتظار بررسی: ۳۰
انتشار یافته: ۳۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
1.جناب آشتیانی ظاهرا فراموش کردند تاکید رهبری به نمایندگان مبنی بر پرهیز از وزارت در دولت بعدی
2.جناب پناهیان و سایر اصولگرایانی همچون ایشان کمتر بددهنی داشته باشند،ظهور نزدیکتر خواهد بود!
قلمراد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
آقای پناهیان. بس کنید، عاقلانه و منطقی صحبت کنید. اینقدر از حضرت صاحب امر هزینه نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
آقای پوششی بالاخره اصل خودش را رو کرد.
چرا با نامزدهای نمایشی وقت کشور را می گیرید و کلی هزینه هدر میدهید و ساعتها وقت رسانه ملی را به هدر میدهید؟؟، اینها حق الناس نیست؟؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
جالبه پناهیان در مورد ظهور حرف میزنه،تابناک ویدئوی این آقا به اسم ظهور نزدیک است که در دوره ی محمود هاله ی نوردیده ی معجزه ی هزاره ی سوم،ضبط شده را تو سایتتون بذار تا مردمی که این سی دی را ندیدند بدانند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
آماده ظهور؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
پس به عقیده پناهیان باید انقدر فساد و بدی زیاد شود تا حضرت ظهور کنند؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
من فکر می کنم برای تدارکات آنموقع به برنج و ماکارونی و‌ اینحور مواد غذایی هم نیاز هست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
همه خبرات یه طرف فقط پناهیانش. دیوونم کردی حاجی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
آقای پناهیان تو در این چند سال نتونستی کشور را آماده ظهور کنی؟. .
اسماعیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
آقای مصلحی بعنوان وزیر پیشین اطلاعات باید میدونست تو مملکت گفتن حقیقت چه تاوان سنگینی داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
امام زمان با کسی است که رزق و روزی خودش را از طریق عرق جبین و دست های پینه بسته در می آورد و دین را در حلال خوری و خدمت به مردم به مرحله ظهور رسانده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
پناهیان حرفهایی می زنه که یه عده می ترسن در مورد حتی فکر کنن!
خالو قربانو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
اقای پناهیان این جوری که همکاران شما میگویند وقتی که دنیا پر از زور وظلم وستم بشود منجی ظهور میکندرئیس جمهور های کشور ما هم نتیجه کارشان تا حالا این بوده وشما هم می فرمایید رییس جمهوری را انتخاب کنید که باعث وزمینه ساز ظهور شوند بنظر شما ما مردم به کی رای بدهیم که باعث تعجیل در ظهور شود
حمید جامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
یعنی چی این حرف آقای پناهیان که باید کاندیدایی را انتخاب کنیم که ایران را آماده ظهور کند. باید چه کاری کند که تا بحال نشده؟!! چقدر باید منابع ما بسوزد برای این طرز تفکر؟ چرا نباید مجتهدانی تربیت شوند که جهان را آماده ظهور کنند؟ این چه توقعی از مسئولان سیاسی است. آنوقت کارهایی می کنند و به اسم آمادگی برای ظهور توجیه می کنند. تا کی باید از این طرز تفکرات صدمه بخوریم؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
رای بی رای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
جناب پناهیان! شما سال۸۴ زمینه ظهور رو فراهم کردید خواهشا دیگه سکوت...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
وای از دست پناهیان ........... .
نعیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
جناب پناهیان با اوضاعمون فک کنم وقتش هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
آقای پناهیان اگر در کشور دیگری زند گی می کردید و می گفتید ظهور آقا نزدیک شود شاید درست تر می بود ولی در ایران چنین چیزی فعلا امکان پذیر نیست انگار چشات را بستی و وضعیت مملکت را نظاره گر نیستید
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
به نظرم رئیسی رو انتخاب کنیم تا مملکت نابود شه و امام زمان ظهور کنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
آقای پناهیان حرف شما درست ولی خوب توضیح ندادی باید افساد کرد تا به ظهور نزدیک شد یا اصلاح کرد و به ظهور نزدیک شد و شما و امثال شماها چکار کردید. کارنامه خودتان تو این چهل سال را مروری کنید بعد خواهید فهمید.ز
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
آقای پناهیان قرار بود ظهور در زمان احمدی‌نژاد صورت گيرد چرا به تاخیر افتاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
جناب پناهیان شما به تنهایی ایران را طبق ایدولوژی که دارید آماده ظهور کردیدپ
یاشار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
جناب پناهیان: شما بنا را بر این بگذارید که آغا ظهور کرده است و از الان خودتان را اصلاح کنید و رفتار و کرداری را که در زمان ظهور خواهید داشت از همین الان عملی کنید. بجای وعده بهشت آن دنیا کاری کنید که مملکت الان گلستان شود تا در بهشت موعود مردم کِرِخ نشوند.
مش قلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
در خانه بمانیم ...
ناشناس
|
Japan
|
۰۹:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
خدایاازاین همه ریا فقط به توپناه میبریم نجاتمان بده!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
یکی نیست به پناهیان بگه از امام زمان مایه نذار .اگر خودت چیزی داری رو کن .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
رای بی رای .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
و بازهم پناهیان نظریه پردازی می کنه...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
بیخود از حضرت مایه نذار! تو کدوم کارت نشون میده که منتظر ظهور هستی؟ یادمه گفته می شد معجزه هزاره سوم هم یک بشقاب غذای اضافه برای پذیرایی از ایشان روی میز می گذاشته!!! تمام‌ فساد از زمان همون معجزه شروع شد.
افشین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
"احمدی نژاد: از نهادهای گوناگون به من اطلاعات می‌رسد....کسانی هستند که خدمتگزار مردم هستند، انقلابی، پاک و سالم هستند و همان ها دائما من را در جریان مسائلی که می‌گذرد قرار می دهند."
شما الان چکاره هستید که افراد پاک وسالم در نهادها به شما اطلاعات میدهند. کسانی که اطلاعات درز می دهند پس نفوذی هستند ...
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
کدوم بدتر بود، افشای نوار ظریف یا اعتراف مصلحی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
همین تیترها و حرفها رو هم برای احمدی نژاد!!!! می زدید... دست بر نمی دارید از اظهار نظر و حرف زدن؟!!!!!
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
ربیع الاول طرح صیانت از حقوق کاربران ولی الله سیف احمد عراقچی هفته وحدت