بازدید 21007
۴

بازسازی شبانه‌روزی ورزشگاه کیش برای تیم ملی

کد خبر: ۱۰۴۹۴۶۹
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۴ 02 May 2021

 دراگان اسکوچیچ روز گذشته به همراه مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی و مهدی خراطی مدیر دپارتمان تیم‌‌های ملی بزگسالان با سفر به جزیره کیش از ورزشگاه المپیک و هتل محل اقامت تیم ملی بازدید کرد.

بازسازی شبانه‌روزی ورزشگاه جزیره کیش برای تیم ملی

 

از اواخر فروردین ماه بود که به صورت رسمی تصمیم قطعی برای برگزاری تمرینات تیم ملی در کیش طبق درخواست سرمربی تیم‌ ملی و پیگیری‌های رئیس فدراسیون گرفته شد. به همین منظور با رایزنی‌های صورت گرفته با منطقه آزاد کیش تمام هماهنگی‌ها برای پرواز اختصاصی تیم ملی، اقامت در هتل مناسب و برگزاری تمرینات در ورزشگاه انجام شد.

به دنبال انعقاد تفاهم‌نامه اما تمام مسوولین مرتبط در جزیره کیش با کمک منطقه آزاد برای آماده سازی ورزشگاه المپیک بسیج شدند و در زمانی کوتاه اقداماتی موثر برای میزبانی مناسب از کاروان تیم ملی انجام شد.

بازسازی شبانه‌روزی ورزشگاه جزیره کیش برای تیم ملی

وضعیت چمن که تعریفی نداشت و بازسازی آن در دستور کار قرار گرفت. به همین دلیل رسیدگی مداوم و کوددهی و تلاش شبانه روزی چمن شرایط بهتری پیدا کرد. البته در جریان بازدید اخیر مشخص شده که هنوز برخی از نقاط زمین نیاز به بلند شدن چمن دارد و نواقصی در کار دیده شده که با توجه به فرصت 25 روزه تا شروع اردوی تیم ملی به نظر می‌رسد که چمن سبز و بلندتر خواهد شد و با رسیدگی نهایی یک دست خواهد بود.

 

رنگ آمیزی محوطه کل استادیوم، تعویض و بازسازی تابلوهای ورودی‌ها و خروجی‌های مجموعه و هم چنین تابلوهای رختکن‌ها و سرویس‌های بهداشتی هم انجام شده است. هم چنین با هماهنگی‌های انجام شده با اضافه شدن لامپ‌های اضافی نور ورزشگاه المپیک هم به استاندارد مورد نظر 2500 لوکس رسیده است.

 

این تلاش شبانه روزی با پیگیری مداوم مدیران فدراسیون فوتبال و مهدی خراطی رئیس دپارتمان تیم ملی، خورشیدی سرپرست تیم‌ملی و پازوکی سرپرست هیات فوتبال کیش دراین میان بسیار کم نتیجه داده است. سرمربی تیم ملی هم از شرایط هتل محل اقامت، ورزشگاه و استخر ابراز رضایت ضمنی کرده است. البته قرار است با نهایی شدن کارها، پیش از اعزام تیم ملی به جزیره کیش یک بازدید دیگر هم از امکانات برای تایید نهایی از سوی سرمربی تیم ملی صورت بگیرد.


در پایان ذکر این نکته ضروری است که تمامی اقدامات مثبت انجام شده برای میزبانی بدون نقص از تیم ملی ایران در آستانه بازی های حساس انتخابی جام جهانی، با حمایت همه جانبه دکتر عزیزالله فرضی‌پور رییس مدیر ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش و دکتر محمدناصر نجف‌پور معاونت این مجموعه صورت گرفته است.

بازسازی شبانه‌روزی ورزشگاه جزیره کیش برای تیم ملی

 

بازسازی شبانه‌روزی ورزشگاه جزیره کیش برای تیم ملی

 

بازسازی شبانه‌روزی ورزشگاه جزیره کیش برای تیم ملی

 

بازسازی شبانه‌روزی ورزشگاه جزیره کیش برای تیم ملی

بازسازی شبانه‌روزی ورزشگاه جزیره کیش برای تیم ملی

 

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
چه قدر شبیه استادیوم های قطر و امارات هست. خیلی مدرن است قطعا فینال جام جهانی و افتتاحیه اینجا برگزار خواهد شد.
پاسخ ها
علیرضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۲
ی جوری تعریف می کنی انگار هیچکس غیر از خودت مجموعه
المپیکک رو ندیده
حتما باید تیم ملی میرفت تا دست بکار میشدند ؟ این حجم اصلاح نتیجه ی مدت زیاد بی توجهی و کار نکردنه
همیشه کارهای فوری و در زمان کوتاه در دستور کار مسئولان ما هست! الان هم چندبرابر هزینه می کنن چون زمان نداشتن و کیفیت هم فدای سرعت میشه و نتیجه کار حیف و میل بیت المال!!! یه ورزشگاه همیشه باید آماده باشه و اگر درست نگهداری بشه با هزینه خیلی کمتر همیشه قابل استفاده اس.
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022
آخرین اخبار