بازدید 12423

پایان یک سال زندگی مخفیانه قاتل

کد خبر: ۱۰۴۸۰۱۳
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۴ 24 April 2021

مرد جنایتکار که از یک سال قبل به اتهام قتل تحت تعقیب بود وقتی به ملاقات مادرش رفت از سوی پلیس دستگیر شد.

به گزارش ایران، سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی کرج در تشریح این پرونده به «ایران» گفت: دوازدهم بهمن سال 98 به‌ دنبال یک درگیری خونین در یکی از محله‌های مهرشهر کرج مرد 52ساله‌ای با شلیک گلوله دوستش جان باخت. عامل جنایت که مردی 53ساله بود از محل گریخت؛ با اعلام موضوع به پلیس مشخص شد مقتول به‌ دنبال اختلاف قبلی با قاتل به خانه وی رفته که پس‌ از درگیری با شلیک گلوله او به قتل رسیده است.

همچنین مشخص شد متهم که با مادرش زندگی می‌کرد چند ماه به اصفهان فرار کرده و بعد از مدتی به‌ دنبال مهاجرت مادرش به یکی از شهرهای جنوبی ایران، سرانجام وقتی برای ملاقات با مادرش به‌ خانه او رفته بود کارآگاهان با رد‌یابی توانستند محل اختفای متهم را شناسایی و چند روز پیش او را دستگیر کنند؛متهم پس از انتقال به اداره آگاهی البرز در همان بازجویی‌های اولیه به قتلی که مرتکب شده بود اعتراف کرد و گفت: این مقتول بود که با انگیزه درگیری به خانه ما آمد و من هم پس از درگیری او را با شلیک گلوله کشتم؛ در این مدت زندگی مخفیانه‌ای را سپری کردم و در نهایت به یکی از شهرهای جنوبی رفتم که از احوال زندگی مادرم مطلع شوم که در آنجا بازداشت شدم.

این متهم پس از اعتراف به جنایت هولناکی که مرتکب شده بود به اتهام قتل عمد بازداشت شد و برای تکمیل پرونده قضایی به دادسرا منتقل شد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم