بازدید ۳۹۰۷۱
دو هزار و چهارصد و سی و هشتمین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند مرندی: بخش خصوصی نباید درگیر واکسن کرونا شود، چون باعث فساد و رانت می‌شود / واکنش تاجزاده به بحث نامزدی‌اش در انتخابات ریاست جمهوری / کنعانی‌مقدم: برخی فقط برای دیده شدن در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنند و… رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۴۷۲۶۵
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۲ 20 April 2021

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

تاسف ابطحی برای اصولگرایان

سیدمحمدعلی ابطحی، فعال سیاسی اصلاح طلب، در یادداشت کوتاه تلگرامی نوشت: برای اصولگرایان: متاسفانه سیاست خارجی بخشی از سیاست داخلی شده است.
مذاکرات برجامی هم در ذهن مردم راه گشایش معیشتی شده است.
اصولگرایان و به خصوص آنها که افراطی‌ترند، ۸ سال است به مذاکرات و برجام بد گفته‌اند.
حالا اگر در انتخابات شعار مذاکره ندهند، بستن راه معیشت مردم خسته از فقر و تنگدستی تلقی می شود.
اگر شعار مذاکره بدهند ریزش هوادارانی را دارند که همه هویتشان فحش به برجام و مذاکرات بوده.
البته تنها راه برنده شدنشان همان عدم مشارکت فراوان است.
تحلیل دارند که برای مشارکت فعال کاری نمی‌کنند و از رای ندهنگان هم بدشان نمی‌آید

لاریجانی کاندیدای دقیقه ۹۰ می شود؟

نامزدی علی لاریجانی برای انتخابات ۱۴۰۰ از مدت‌ها پیش مطرح بوده، اما او پیشتر گفته بود برنامه‌ای برای کاندیداتوری ندارد. به نظر می‌رسد او منتظر مشخص شدن آرایش‌های انتخاباتی و میزان حمایت احتمالی از خود است. احتمالا شرایط مطلوب برای لاریجانی، حمایت اکثر اصلاح طلبان از او و نیز حمایت بخشی از سنتی‌های اصولگرا باشد.

کنایه عبدالله گنجی به زیباکلام

عبدالله گنجی، فعال رسانه‌ای در توییتر نوشت: کسی که مرتب با شبکه سعودی اینترنشنال مصاحبه کرده و بهشون حال میداده یک بار جمله ای ازش پخش کردند که بوی حمایت از نظام می دهد. چنان عصبانی است که قاطی و حمله کرده به٢٠/٣٠ایران و اعصابش خرد است که چرا از قول من گفتند نظام باید بماند. نماند از کجا حقوق می گیری بهش فحش بدهی؟

واکنش سردار کوثری به شایعه ترور بیولوژیک سردار حجازی

نماینده پیشین مجلس و از همرزمان سردار حجازی گفت: انتشار شایعات درباره ترور بیولوژیک سردار حجازی اقدام شیطانی دشمنان است.‌آنها می‌خواهند چنین وانمود کنند که در همه جا نفوذ دارند اما واقعیت این است که صدمات ناشی از عارضه شیمیایی موجب تحلیل رفتن توان جسمی سردار حجازی و شهادت ایشان شد.

آذری جهرمی به بهشت می‌رود؟

درحالی که برخی گمانه‌زنی‌ها از احتمال کاندیداتوری آذری‌جهرمی برای ریاست‌جمهوری خبر می‌دادند، گویا او به کسب کرسی ساختمان بهشت علاقه‌مند شده است.محمد جواد آذری جهرمی وزیر جوان دولت حسن روحانی، این روزها کم‌خبر تر از قبل شده است، برخی این سکوت او را اعلام حضور و برنامه‌ریزی برای انتخابات ریاست‌جمهوری تصور کرده‌اند.نام آذری‌جهرمی از مدت‌ها پیش به عنوان یکی از چهره‌های احتمالی مورد حمایت دولت و برخی از اصلاح‌طلبان برای انتخابات ریاست‌جمهوری خرداد ۱۴۰۰ مطرح بود، اما هرچه به زمان این انتخابات نزدیک می‌شویم چهره‌های جدیدتر و مصمم‌تر که بتوانند رضایت جریان دولت و اصلاح‌طلبان را برای این دور از انتخابات جلب کنند، مطرح و بیشتر می‌شود.با این حساب، شانس آذری‌جهرمی برای باقی ماندن در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری به حداقل ممکن رسیده است و خود او نیز بهتر از هرکسی به این مساله واقف شده اما با این حال برخی اخبار، حکایت از دیدارهای جدید و منظم وی با برخی جریان‌ها و چهره‌های سیاسی دارد.به نظر می‌رسد آذری‌جهرمی دوست ندارد در سال‌های آتی از قاب دوربین‌ها به دور باشد، برهمین اساس برخی اخبار غیررسمی از علاقه وی برای شهردار شدن در شهر تهران خبر می‌دهد.

روزنامه فرهیختگان نیز با اشاره به فعالیت‌های انتخاباتی وزیر ارتباطات و علاقه جدیدش برای شهردار شدنش، نوشته است: ماه گذشته، یکی از رسانه‌های اصلاح‌طلب با انتشار خبری، از دیدارهای انتخاباتی وزیر جوان با برخی چهره‌های سرشناس سیاسی مانند سیدحسن خمینی، احمد مسجدجامعی، علی لاریجانی و حسین دهقان پرده برداشت. معنای این جلسات نمی‌تواند تلاش برای رئیس‌جمهور شدن توسط وزیر جوان باشد، چون رسیدن به کرسی ریاست‌جمهوری در این شرایط سخت، بلندپروازی بزرگی است و خود او هم بهتر از هرکسی واقف به این موضوع است، اما این دیدارها و رایزنی‌ها شاید پله‌ای باشد برای تصدی شهرداری تهران در سال‌های بعدی و باقی‌ماندن آذری‌جهرمی مقابل دوربین‌ها.

کنعانی‌مقدم: برخی فقط برای دیده شدن در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنند

دبیر کل حزب سبز درباره شرایط مختلف انتخابات ریاست جمهوری در هر دوره صحبت کرد.حسین کنعانی مقدم دبیر کل حزب سبز و فعال سیاسی اصولگرا در گفت ‌و ‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اینکه برخی از داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری شرایط احراز صلاحیت را ندارند، اما با این وجود در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنند، بیان کرد: در گذشته شرایط حضور در انتخابات شرایط مناسبی نبود و قوانین، حداقلی‌ را مشخص می‌کرد نه نامزد اصلح، مشکل دیگر این که نزدیک انتخابات که می‌شود همه احساس تکلیف می‌کنند و این موضوع مثل یک پاندمی است.او افزود: همه به دنبال حضور در انتخابات هستند و حتی می‌دانند که رای نمی‌آورند، اما باز هم شرکت می‌کنند. ممکن است آدم‌های خوب و اصلح هم بیایند، اما مقبولیت ندارند و رای نمی‌آورند، پس بهتر است در انتخابات شرکت نکنند.دبیرکل حزب سبز در پایان گفت: برخی افراد برای دیده شدن به انتخابات می‌آیند و ثبت نام می کنند و می‌خواهند در زمان دیده شدن حرف هایشان را بزنند، اصولا برخی افراد در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنند تا دیده شوند. متاسفانه به انتخابات که نزدیک می‌شویم برخی از رجل سیاسی ما به دنبال وزن کشی هستند تا وزن خود را در نظام بسنجند؛ این حرکت اشتباه است و باید احزاب، کسانی را انتخاب کنند که بتوانند مشکلات مردم را حل کنند.

محسن هاشمی: نمی‌توانم صریح بگویم که در انتخابات شرکت می‌کنم یا خیر

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: همان گونه که در اصولگرایان معتقد اگر رئیسی در انتخابات حضور پیدا کنند، برخی افراد نامزد نمی‌شوند و اگر آقای رئیسی حضور پیدا نکنند نیز نوبت قالیباف است، در اصلاح طلبان نیز بلاتکلیفی مربوط به تأیید صلاحیت‌هاست. آن نهاد اجماع ساز در اصلاح طلبان برای انتخاب کاندید مدنظر، به سمت انتخاب آقای حسن خمینی رفتند که ایشان با پیشنهاد مقام معظم رهبری از انتخابات کناره گیری کردند.وی افزود: لذا هنوز اصلاح طلبان برای انتخاب کاندید مدنظر، به نتیجه نرسیده‌اند. بنده هم به عنوان عضو حزب کارگزاران پیشنهاد شده‌ام اما این به معنای قبول یا عدم قبول از سوی بنده نیست بلکه تنها اسم بنده نیز به عنوان یک نامزد احتمالی مطرح شده است.هاشمی تاکید کرد: لذا همه ما در حال حاضر در بلاتکلیفی هستیم و فعلاً نمی‌توانم صریح بگویم که در انتخابات شرکت می‌کنم یا خیر.

دادگاه بدهی انگلیس به ایران باز هم عقب افتاد

دادگاه رسیدگی به پرداخت بدهی انگلیس به ایران بار دیگر به تعویق افتاد. به گزارش گاردین، دادگاه رسیدگی به بدهی ۴۰۰ میلیون پوندی انگلیس به ایران و حل اختلاف درباره قرارداد فروش تانک‌های چیفتن بار دیگر به تعویق افتاد؛ این دادگاه قرار بود امروز برگزار شود و مقامات انگلیسی دلیل تعویق این دادگاه را اعلام نکردند.

جنجال پایداری‌ها در مجلس با ادعای تغییر بودجه بعد از تصویب

ادعای یک عضو جبهه پایداری درباره تغییر بودجه مصوب مجلس توسط هیات رئیسه جنجال آفریده است.محمد خضریان امروز در توئیتر نوشت؛

جناب محمدباقر قالیباف
جناب الیاس نادران
متاسفانه بررسی جداول بودجه ۱۴۰۰ حاکی از تغییرات گسترده ارقام و اعداد پس از رای‌گیری لایحه بودجه در صحن مجلس با اطلاع و تایید جنابتان می‌باشد.
تا آنجا که در کمال تعجب جداول ۲۵روز پس از تصویب بودجه ابلاغ شده که در نوع خود بی‌نظیر است.
لذا با توجه به رانت ایجاد شده برای عده‌ای خاص و تذکرات متعدد نمایندگان پیرامون این موضوع که شنیده نشد، با هدف جلوگیری یک رانت بزرگ که منجر به ذبح قانون‌گرایی در نظام بودجه‌ریزی کشور خواهد شد، این تخلف را پیگیری خواهم کرد.

دقایقی از انتشار توئیتر خضریان نگذشته بود که مجتبی توانگر نماینده دیگر تهران بدون اشاره مستقیم به توئیت خضریان در توئیتر نوشت؛

آقای صادق محصولی دبیرکل محترم حزب پایداری!
ظاهرا تمایل دارید در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نقش فعال ایفا کنید.
سلمنا
ولی بدانید و به نمایندگان همراه خود در مجلس تفهیم کنید که مسیر پاستور از تخریب ناجوانمردانه بهارستان نمی گذرد.

دستور جهانگیری برای برخورد با مدیران واکسن‎خوار

معاون اول رییس جمهور درباره سوءاستفاده مدیران از موقعیت خود برای تزریق واکسن کرونا گفت: هر مدیری که با سوءاستفاده از فرصت دیگران واکسن بزند، صلاحیت مدیریت ندارد و به اعتماد عمومی خسارت زده است.اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور پس از دریافت گزارشی در خصوص انتشار اخبار تزریق واکسن به افرادی خارج از اولویت بندی تعیین شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در برخی شهرها، طی دستوری به وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید کرد: هر مدیری در هر رده ای خارج از روال و برنامه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با سوءاستفاده از فرصت دیگران واکسن بزند، صلاحیت مدیریت ندارد و به اعتماد عمومی خسارت زده است و به سرعت باید از مسئولیت کنار گذاشته شود.همچنین این دستور به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز ابلاغ شده است.

واکنش تاجزاده به بحث نامزدی‌اش در انتخابات ریاست جمهوری

معاون سیاسی پیشین وزارت کشور با بیان اینکه برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری در حال رایزنی هستم، گفت: به زودی تصمیم نهایی را اعلام خواهم کرد.امروز الیاس حضرتی، دبیرکل حزب اعتمادملی در توئیتی اعلام کرد که احتمال کاندیدا شدن مصطفی تاج زاده در انتخابات ریاست جمهوری جدی تر شده است.مصطفی تاجزاده، درباره اخبار منتشر شده پیرامون حضورش در انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو در توئیتی نوشت: به استحضار عزیزانی که نظرم را درباره نامزدشدن در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌رو می‌پرسند، می‌رسانم که در این زمینه در حال مشورت و رایزنی با دوستان و صاحب‌نظران هستم. به زودی و بعد از جمع‌بندی جوانب امر، تصمیم نهایی را به یاری حق اعلام خواهم کرد.

۲۱ هزار نفر قرنطینه را نقض کردند

دبیر قرارگاه ستاد ملی مقابله با کرونا:طی گزارش وزارت بهداشت ۲۱ هزار نفر به صورت قطعی قرنطینه را نقض کردند که مقرر شد کمیته اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا مکانیزم برخورد قانونی در این مورد را ابلاغ کند./ایسنا

بقایی یک سال است که به زندان بازنگشته است

بقایی هم اکنون در بیمارستان بستری است و یک سال است به زندان بازنگشته است.بقایی به دلیل شرایط جسمانی که دارد مدام در حال مرخصی است و گواهی‌های پزشکی متعددی را هم دریافت کرده و اکنون در بیمارستان مهرگان درحال درمان است.بر اساس شرایط پزشکی که بقایی دارد، مرخصی او توسط پزشکی قانونی هر چند بار یک بار تمدید می‌شود و درحال حاضر یک سال است که مرخصی او تمدید شده است.از اسفند سال ۹۸ و از زمانی که بقایی سکته کرد تاکنون بیرون از زندان است./ باشگاه خبرنگاران

مرندی: بخش خصوصی نباید درگیر واکسن کرونا شود، چون باعث فساد و رانت می‌شود

رییس فرهنگستان علوم پزشکی در نامه ای به وزیر بهداشت: از درگیر کردن بخش خصوصی، به شدت پرهیز شود، چه در امر خرید واکسن و چه در امر توزیع و حتی تزریق آن که متأسفانه خطر رانت‌خواری و سوء‌استفاده‌های کلان در خرید، فساد در حمل و نگهداری و نیز کیفیت واکسن خریداری شده بسیار زیاد خواهد بود./خبرآنلاین

خبرگزاری فارس از افزایش رفت و آمد میرحسین موسوی و زهرا رهنورد خبر داد

فارس در مطلبی با تیتر "رفت‌وآمد آزادانه سران فتنه بیشتر شده است" نوشت: تماس‌ها و مهمانی‌های موسوی و رهنورد با اعضای خانواده بدون حضور مأموران در جریان است. فارس نوشت: یک منبع مطلع می‌گوید، موسوی پس از درگذشت همسر دوم پدرش که به اشتباه مادرش خطاب شده، به خانه پدری رفته و بدون حضور مأموران با اقوام دیدار داشته. هیچ محدودیتی هم برای حضور او در مراسم تدفین وجود نداشت اما موسوی خودش ترجیح داد که در مراسم شرکت نکند.موسوی و رهنورد در ماه‌های اخیر با طیف وسیعی از دوستان، فعالان سیاسی از جمله مصطفی تاجزاده، علی شکوری‌راد، نرگس محمدی، نسرین ستوده، عفت مرعشی، اردشیر امیرارجمند، اسدالله بیات زنجانی، فاطمه راکعی، مسیح مهاجری، عبدالله نوری، سیّد حسن خمینی، محمّد خاتمی، مهدوی کروبی و... تماس برقرار کرده است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۱
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۶۲
خویی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
اینها مگردرحصرنیستند
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۰۸:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
حصر غیر قانونی ترین عملی است که حکومت انجام داده است. اگر خطایی مرتکب شده اند باید در دادگاه صالحه محاکمه و بر اساس میزان جرم خود به حبس بروند این روش غلط و ضد انسانی در مورد آیت الله منتظری نیز اجرا شد و ایشان تا هنگام مرگ در حصر بودند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
وقتی کسی جرم مشهود انجام داده و مجازات شدید آن
هم معلوم است و فقط بخاطر سوابق شان از آن مجازات سنگین کوتاه آمده اند شما میخواهید محاکمه شوند تا آن مجازات سنگین اجرا شود
ضمنا حصر از مصوبات شورای عالی امنیت ملی به دبیری حسن روحانی است و قانونی است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
خطاب به ناشناس 9:15

بله من می خواهم آنها دادگاهی شوند . یک دادگاه واقعی و علنی با پخش از تلوزیون. تا معلوم شود واقع قضیه چی بوده؟
اگر هم واقعا مجرم بودند اعدام شوند تا هم خودشان راحت شوند و هم درس عبرتی باشد برای بعدی ها
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
چرا بعضی ها از خدمت به مردم خسته نمیشن بزارید بقیه هم فیض ببرند مردم که می‌دونن نیا شما فقط خدمت هست؟.............
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
البته خدمت به خودشان و خانواده و جناح شان
و آغازاده های ژن خوب شان که واکسن عالی میزنند
و واکسن مشکوک را با دلار
به مردم گرفتار می فروشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
یعنی چی سران فتنه؟ اگر جرمی مرتکب شدند دردادگاه با حضور نمایندگان وکلای بین المللی محاکمه کنید درصورت اثبات دراعتراضات برابر قانون جکم صادر کنید وگرنه بنابرمصلحت وبدن رای دادگاه درمنزل زندان خانگی باشند بنظرم درشان نظام اسلام ومردم سالاردینی و.... نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
وکلای بین المللی!؟ جک با مزه ای بود
مرد مومن
دیگه چیکار باید می‌کردن که اعدام حکمشون نباشه!؟
به خاطر شما شلوغ کنا محاکمه نشدن
چون میشدن تکلیف معلوم بود
خدایااااا
اندکی اندیشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
روش همیشگی و نخ نمای خوابوندن تو آب نمک برای انتخابات.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
شعور بنده به اینجانب اجازه نمیده یه غلط را چند بار تکرار کنم

رای نخواهم داد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
اصلا تا حالا رای دادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
در خانه می مانیم

رای بی رای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
آذری جهرمی مگر چه ویژگی شاخصی دارد که این قدر تا وزارت آمده بجز اینکه به جناب ابوترابی وصل شده واز رانت آن استفاده میکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
تاجزاده؟ انتخابات؟ اگه همچین فضای آزادی تو کشور بود که تاجزاده رو بزارن بیاد که کار مملکت به اینجا نمیکشید
شورای نگهبان گرامی انتخابات بفرمااید جای مردم ما که شرکت نمیکنیم کف میزنیم براتون همراه با سوت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
اینهم یک بازی جدید و مشاوره روس هاست
که سر رشته کار هنوز بدستشان است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
اگه تاجزاده را تایید کنند که تکرار می شه! ولی این کار را نمی کنن چون ترجیح می دن همان جوان انقلابی تعیین شده باا حداقل ارا بره و انجا و تدارکات رو انجام بده!
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
موسوی و کروبی را هم از حبس و حصر آزاد کنند و کاندیدا شوند رای نمی دهیم
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
دوباره نزدیک انتخابات شد .گشایش حاصل شد.خخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
یه فتنه علم کرده اید و هر که را بخواهید بکوبید می گویید: ساکت فتنه،عضو فتنه،سران فتنه،طرفداران فتنه و....خدا بهتون رحم کنه.
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
خبرگزاری فارس از افزایش رفت و آمد میرحسین موسوی و زهرا رهنورد خبر داد . باید گفت به تو چه ربطی دارد موسوی کجا می رود و می اید شما مفتش هستید این خبر و یا گزارش را دادید که چه بشود چرا در کار دیگران فضولی میکنید 40 سال عادت کردید به این کار
پاسخ ها
امین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
خوشکل پسر! اسمشو دوباره بخون،نوشته خبرگزاری. بالاخره یکی باید حواسش باشه تا ببینه ...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
عزیزم همین ها اونو حصر کردن!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
خیلی واضحه موسوی و کروبی تو هر کشوری در دنیا بودن در دم بعد از خاموش شدن آتیش آشوب ها اعدام میشدن
اینکه نظام با اونها اینطور برخورد کرده نشون از رأفته
این همه خسارتی که اینا به کشور زدن با یه ادعای مسخره حداقل جرمشون اعدام بوده
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۱۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
هنگام خوردن ساندیس، میتونی مطالعه هم داشته باشی و فقط حرف دیگران را تکرار نکنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
از قرن چندم اومدی برادر خیلی کشورها الان اعدام و. شلاق و اینا ندارن به 2021 خوش اومدی خیلی چیزا عوض شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
تنها مرد پاک وسراسر درست کردار با ایمان تنها وتنها فقط موسوی همه از دل برود موسوی هرگز نرود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
تاجزاده؟!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
زندگی در ایران برای مردم عادی یک کابوس وحشتناکه که هیچوقت تمام نمیشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
هوای آلبانی چطوره؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
کلا رای بی رای .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
دقیقا بهداشت و درمان و آموزش و پرورش، مردم دست بخش خصوصی نباید بیافتد و هر کسی به خود اجازه خونمایی و خود اظهاری در این هر مساله ای را ندهد این دو مساله کاملا مساله های حاکمیتی هستند. و فقط و فقط دو وزارتخانه بهداشت و درمان و آموزش و
پرورش تصمیم باید بگیرند نظارت کنند و سیاستگذاری کنند. و ممنون از نظر کارشناسی رئیس محترم فرهنگستان علوم پزشکی
234
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
سلام به همه. اینکه بخش خصوصی قرار واکسن وارد کنه را من از اول میدونستم . چون بعضی مسئولین چند ماهه نقشه میکشند که واکسن وارد نشه خودشون وارد کنند و سود کلان بدست آورند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
دست از سر بازی با افکار عمومی در مورد این افرادی که شما دوست دارید سران فتنه باشند بردارید و بگذارید آنها در سکوت با شرایط خودشان کنار بیایند ما هم در سکوت با بدبختی هایمان کنار بیاییم شما هم در سکوت به قدرت و سیاست خودتان برسید.
تکرار بی تکرار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
گزینه های مورد حمایت دولت و اصلاحات یعنی تداوم تیم و وضع فعلی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
خبرگزاری فارس از افزایش رفت و آمد میرحسین موسوی و زهرا رهنورد خبر داد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عمق کینه و بدجنسی نویسنده نسبت به آقای میرحسین موسوی در این خبر کاملاً مشخص است !
نحوه تنظیم خبر که "موسوی پس از درگذشت همسر دوم پدرش که به اشتباه مادرش خطاب شده، به خانه پدری رفته»» نشان از این دارد که نویسنده به فکر خودش خواسته از دوزنه بودن پدر مرحوم ایشان سوء استفاده کند نه دو زنه بودن کسی جرم و بی اخلاقی است نه مادر گفتن به زن دوم پدر ! عیب است سیاست روزی تمام می شود و در پیشگاه خداوند باید همگان جوابگو باشیم
عبدالهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
دادگاه بدهی انگلیس به ایران باز هم عقب افتاد!!
این مارمولک ها اگه پول بده بودند که همان اول میدادند. نه اینکه پس از 40 سال آزگار کار به دادگاه بکشه و هر روز هم به بهانه ای آن را عقب بیاندازند.
داریوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
درود
موسوی.بیاد..کروبی بیاد بزرگ اصلاحات بیاد ما که غیر از تورم بدبختی زیاد شدن فقر چیزی ندیدیم من که رای نمی دم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
هی با نوشتن مطالب انتخاباتی فکر می کنید تنور انتخابات داغ نی شود خیر .با این گرونی ،تورم،بیکاری،واکسناسیون،خودرو،مسکن،بورس و ...بنظرخودتون کسی حال رای دادن داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
لطفا در صورت ابتلا در خانه بمانید .
من در هنگام خرید مبتلا شدم و اگر شخص کرونایی در خانه میماند من هم مبتلا نمیشدم
ناشناس
|
Spain
|
۲۳:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
رای بی رای حتی اگر سوفیا لورن کاندید شود
یا برد پیت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
یکبار از سال ۸۴ تا ۹۲ با حمایت های جبهه پایداری ها، احمدی نژاد و وزرای اکثرا وابسته به آن گروه
کشور و مردم را درگیر بزرگترین مشکلات متعدد کردند
و دوباره قصد دارند تا ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را هم مال خود کنند
و خدا خودش به فریاد مردم و کشور مان برسد
رای بی رای
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
ملت انقدر از عملکرد دولت روحانی وکارگزاران ان نومید وناراحت است که انواع ترفندهای سیاسی وغیر سباسی که از جناحهای مختلف طرح ریزی وپیاده می گردد نتوانسته ملت را مشتاق بپای صندوقهای رای بیاورد ،حال درباقی مانده زمان تاانتخابات چگونه می توان ملت را به پای صندوقها کشاند هدا نی داند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
دیگه حال آدم از این همه نادرست گویی دولت مردان به هم میخوره ؟؟‌ چرا دارید با روح روان جامعه بازی میکنید چرا راه سازندگی کشور ورها کردین و جامعه رو وارد دلال بازی ... کردین ، به بورس نگاه کنید دلار رو به ۳۴هزار رسوندید جیب ملت رو در بورس خالی کردین رانت خواران را از بازار خارج کردین و ملت بی پناه را با هزاران میلیارد ورشکسته کردین ، حالا دارید ملت رو با بایدن سرگرم میکنید، خودتان بهتر میدونید بایدن هم برای شما سوغاتی ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
مردم در مشکلات خود درمانده اند جماعتی در پی یارکشی انتخاباتی هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
خلاصه مذاکرات هسته ای
1_ امریکا هیچ تحریمی را لغو نمیکنه و فقط تحریم نوع اول رو تعلیق در برابر تعلیق خواهد کرد
۲_ از دید ایران مذاکرات همواره رو به جلوست مثل برجام ۱
۳_ کوچکترین موردی که دو طرف به هم اتفاق آرا داشته باشند وجود ندارد .
۴_ هدف کشاندن مذاکرات تا انتخابات خردادبرای سرگرمی ملت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
وقتی زاکانی میخاد بیاد چرا تاجزاده نیاد ؟؟ یه حالی ملت تو مناظره ها حداقل کنند ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
تاریخ از حسن روحانی بعنوان یکی از
ترسوترین رییس جمهور ها چه در عرصه داخل و چه در عرصه خارج یاد خواهد کرد
به قول یه بنده خدایی اداره یه نانوایی رو نباید به او میدادن
او کسی بود نفس کشیدنش و اب خوردنش به کدخدا بند بود
او بزرگترین بد عهدی را به پایگاه اجتماعی اصلاحات و اعتماد ملت کرد
او بزرگترین بدعهدی رو به جیب ملت فقیر کرد و با بورس همه رو نابود کرد
امثال زیبا کلام در برابر پیشگاه خداوند بایی پاسخگو باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
چه ضرری به شما داشته رفت و امد که کودتا نیست
ناشناس
|
Germany
|
۰۳:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
متاسفانه اوضاع اینقدر خراب شده است که اگر آقای مهندس موسوی هم شخصا کاندیدا شود و تایید هم شود ،انتخابات شور قبلی را نخواهد داشت! تا چه برسد به جناب تاجزاده!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
سانسورچی ها چرا کامنت ها را بستید؟
؟!
ناشناس
|
United States
|
۰۵:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
فارس و دستیاران بجای ردیابی موسوی و ترددش به خانه اقوام کمی در مورد ترور دانشمندان و بمب گذاری در نطنز تحقیق و گزارش تهیه کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
فارس نیوز، موسوی می تونه تلفن می زنه، تو بد بخت که آزادی به این افراد تلفن بزنی جوابتم نمی دن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
یران نباید امتیاز بدهد باید امتیاز بگیرد و این کار با دادن هشدار امکان پذیر است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
"۲۱ هزار نفر قرنطینه را نقض کردند". مقرر شده که مکانیزم برخورد قانونی ابلاغ بشه.... بسیار خوب....ولی با مسئولانی که باعث بوجود آمدن نقض کردن قرنطینه شدند و اعلام آزاد بودن ترددها را دادند، چه کسی باید برخورد کنه و چه مکانیزم قانونی باید ابلاغ بشه....
افشین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
معاون اول رییس جمهور درباره سوءاستفاده مدیران از موقعیت خود برای تزریق واکسن کرونا گفت: هر مدیری که با سوءاستفاده از فرصت دیگران واکسن بزند، صلاحیت مدیریت ندارد و به اعتماد عمومی خسارت زده است!!!!!!!!!!!!!
این مساله فقط در مورد واکسن صدق می کند؟ اگر این حرفی را که شما گفتید (سوءاستفاده از فرصت) تعمیم بدهیم خودتان ملاحظه خواهید کرد که چه تعداد از افراد در دستگاه صلاحیت مدیریت ندارند و به اعتماد عمومی خسارت می زنند. علی برکت الله.

مرندی: بخش خصوصی نباید درگیر واکسن کرونا شود چون باعث فساد و رانت می‌شود!!!!!!!!!!
شد تمام شد رفت پی کارش. شما دیر گفتید یا شاید بعضی ها دیر می شنوند. علی برکت الله.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
حدیث است مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود اما مردم ایران از یک سوراخ دهها بار گزیده شده اند اما امسال مواظب هستند دوباره گزیده نشوند انتخابات بی انتخابات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
خواهشا سلطان واکسن را زودتر اعلام کنید کار داریم بابا.
جواد فراهانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
جماعتی که به هیچ قانونی عمل واحترام نمی گذارد, حتما از حکم دادگاه هم تمکین نخواهد کرد
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
جناب مرند نه اینکه الان فساد نداریم هنوز وارد نشده فساد شروع شده و خدا می داند پشت صحنه چه خبر است چه کسانی زده اند و انکار می کنند
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
فکر کرده اید باین خبر آزادی جناب موسوی تنور انتخابات گرم خواهد شد ولی اشتباه می کنید رای بی رای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
حالا خبر گزاری فارس چی کار کنیم برا این خبرت که خوشحال شی کف بزنیم چرخ بزنیم دست از سر ما بر می داری!!!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
اصلا این کروبی و موسوی ارزش خبر گذاشتن رو دارن ؟
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
انتخابات 1400 شورای شهر ششم سید ابراهیم رئیسی نتایج انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم