بازدید ۳۰۹۶۱
دو هزار و چهارصد و نوزدهمین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند پیشنهاد محمود صادقی برای مشارکت حداکثری در انتخابات / خباز: صداوسیما اگر جرات دارد گاندو ۳ را از نفوذ در دستگاه‌های دیگر بسازد / آقای کارگردان! شما بیا و درباره بدبختی‌های من فیلم بساز و… رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۴۳۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۶ 01 April 2021

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

آقای کارگردان! شما بیا و درباره بدبختی‌های من فیلم بساز

پس از انتقاد محمدجواد ظریف به سریال گاندو، سیدمحمود رضوی (تهیه‌کننده فیلم سینمایی ماجرای نیمروز) از وی پرسید که «چرا علی رغم تولید فیلم و سریال توسط ارگان‌های مختلف در مجموعه دولت، تا این حد دولتمردان روی این سریال حساس‌اند، در حالی که این هم یک سریال مثل سایر سریال‌هاست». وزیر امور خارجه در پاسخ به وی گفت: شما که فیلمساز هستی و من خودم بخاطر فیلم «ماجرای نیمروز» آمدم و به فیلم شما جایزه دادم و خیلی هم خوشحال شدم، بیا یک فیلم درباره بدبختی‌های من در وزارت خارجه بساز تا ببینیم که چه کسی حاضر می‌شود پخش کند، آن هم فیلمی که حتی یک دروغ و اتهام هم نداشته باشد. گاندو از اول تا آخر دروغ است.رضوی هم در پاسخ به وی با اعلام یک شرط از آمادگی برای ساخت فیلم از محمدجواد ظریف صحبت کرد و گفت: بعد از پایان دولت من در خدمت شما هستم اما به شرطی که اجازه بدهید مانند ماجرای نیمروز، حرف‌های تمام طرف‌ها را بشنوم و در نهایت چیزی که خودم می‌خواهم را بسازم.

فواد ایزدی: حاضریم با اروپا هم سند امضا کنیم

استاد دانشگاه تهران گفت: ما در چارچوب برجام می‌توانستیم از اروپا و آمریکا میلیاردی هواپیما بخریم اما آنها پای کار نیامدند. ایران می‌توانست با آلمان و فرانسه و سایر کشورهای غربی هم سند همکاری راهبردی امضا کند، ولی مشکل اینجاست که آنها جلو نمی‌آیند.ایزدی گفت: در این شرایط که آنها آمادگی انعقاد یک سند همکاری را ندارند، بنابراین ایران هم با هیچ کشور دیگری نباید همکاری راهبردی داشته باشد؟ این مساله هیچ منطقی ندارد و افرادی که اینگونه سخن می‌گویند، قطعاً در راستای منافع ملی ایران فکر نمی‌کنند. وی با اشاره به بی‌اثر شدن تحریم‌های آمریکا با تفاهمنامه راهبردی ایران و چین گفت: این مساله در کوتاه مدت هم می‌تواند عملی شود اما بستگی به همت طرف ایرانی دارد.استاد دانشگاه تهران گفت: چین در سطح دنیا، شرکای تجاری متعددی دارد؛ بنابراین ایران باید هرچه سریع‌تر این سند را عملیاتی کند.

سیاوشی: یک نظام مردمی نباید منتظر معجزه چند روز قبل از انتخابات باشد

یک نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اینکه ما منتظر معجزه یا هیجان چند روز قبل از انتخابات باشیم آن هم برای نظامی که استحکام و مشروعیتش را از حضور مردم می‌گیرد به نظر معقول نمی‌رسد. طیبه سیاوشی در گفت‌وگو با ایلنا، در تحلیل میزان مشارکت در انتخابات‌های پیش روی با توجه به عدم استقبال مردم از انتخابات سال ۹۸ گفت: باید در نظر داشته باشیم انتخابات سال ۱۴۰۰ اولین انتخابات بعد از یک برهه طولانی از بحران‌های اقتصادی و معیشتی ناشی از تحریم‌هاست که در کشور برگزار می‌شود.این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی ادامه داد: موضوع دیگر این است که نظام مشروعیتش را از حضور مردم در پای صندوق‌های رأی می‌گیرد و به هیچ‌ عنوان این موضوع را نمی‌توانیم انکار کنیم؛ لذا مشاهده می‌کنیم بارها از سوی بزرگان سیاسی ما تاکید شده است این مردم بودند که به نظام مشروعیت دادند و بحث حضور با درصد پایین خودش می‌تواند یک ضربه و آسیب باشد.

اظهارات چمران درباره لیست کاندیداهای شورای ائتلاف برای شورای شهر تهران

چمران، رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: اعلام لیست کاندیداهای شورای شهر تهران با توجه به برنامه‌ای که مدنظر شورای ائتلاف است زمان‌بر است و البته ما عجله‌ای هم برای این مسئله نداریم چراکه معتقدیم باید از تخصص‌های مختلف در لیست حضور داشته باشند.مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر تهران با اشاره به حضور افراد متخصص در شورای شهر تهران اظهار کرد: در این دوره از انتخابات شورای شهر تهران، ری و تجریش ساز و کار خاصی برای این مسئله در نظر گرفته شده است. در اواخر اردیبهشت ماه لیست کاندیداهای شورای شهر تهران، ری و تجریش از سوی شورای ائتلاف اعلام خواهد شد.

راهکار محمد هاشمی برای پیروزی اصلاح‌طلبان در انتخابات

محمد هاشمی رفسنجانی گفت: تصور می‌کنم اگر اصلاح‌طلبان می‌خواهند در این دوره از انتخابات پیروز شوند، باز هم باید با سیاست ائتلافی وارد انتخابات شوند.»

خباز: صداوسیما اگر جرات دارد گاندو ۳ را از نفوذ در دستگاه‌های دیگر بسازد

نماینده پیشین مجلس گفت: امروز دیواری کوتاه تر از دیوار دولت نیست و هر کس هر حمله ای می خواهد به دولت می کند، غافل از این که خیلی از تصمیمات کشور فقط برعهده دولت تنها نیست. دستگاه های دیگری هم هستند که در این قسمت نقش آفرینی می کنند. «محمدرضا خباز»، نماینده پیشین مجلس، در گفت و گو با برنا در خصوص سریال گاندو اظهار کرد: هر کاری که انسان انجام می دهد، باید ببینیم که نیتش چیست و از او سوال کنیم شما با چه هدف این کار را آغاز کردید. به نظر بنده گاندو اول تعریف دولت و وزارت خارجه را داشت، گاندوی دوم هم در ادامه همان است. به همین دلیل عده ای پیشنهاد می کنند که گاندو ۳ را هم بسازید، ولی با این محتوا که چگونه اسرائیلی ها توانستند در دستگاه امنیتی ما نفوذ و یک سری ضربه هایی در مرکز انرژی هسته ای وارد و در نهایت مقدمات شهادت اخیر را فراهم کنند و این انسان عزیز را از ما، بگیرند.او خطاب به صداوسیما افزود: بنابراین حرف این است که اگر واقعا شما برای خدا و برای تنویر افکار عمومی و برای آگاهی بخشیدن به مردم و برای بالا بردن سطح اطلاعات مردم قدم برمی دارید جداسازی نکنید و گزینشی عمل نکنید. متاسفانه نفوذ فقط در وزارت خارجه نبوده و در جاهای دیگر هم هست. چرا صدا و سیما که ادعای ملی بودن دارد هیچ سریالی از آنها نمی سازد؛ اگر واقعا تنویر افکار عمومی است؟ چرا در اختلاس افراد نام های پوششی به بعضی افراد می دهید و عنوانش را بیان نمی کنید؟ این نشان دهنده این است که آن حالت ملی بودن صدا و سیما زیر سوال رفته است.خباز ادامه داد: صدا و سیما برای یک گروه و مجموعه خاص و برای ضربه زدن به دولت منتخب مردم برخی مواقع سریال هایی می سازد و از مسائل مهم دیگر چشم پوشی می کند در صورتی که این دولت عضوی از اعضای حاکمیت است، اگر حاکمیت را به یک پازل تشبیه کنید یک قسمت آن دولت و قسمت دیگر آن قوه قضائیه، قسمت دیگر قوه مقننه و قسمت دیگر آن نهادهای زیر مجموعه رهبری است. نهادهای اقتصادی و غیر اقتصادی که زیر نظر دولت نیستند بنابراین اینها همه با هم زیر سوال می روند مثل این می ماند که عضوی از اعضای بدن انسان درد کند. مثلا پای انسان بشکند دیگر نمی شود گفت دستمان کار خودش را درست انجام بدهد و مرکز تصمیم گیری ما درست تصمیم بگیرد. تا این شکستگی معالجه نشود، بقیه اعضای بدن آرام نمی گیرند.

پیشنهاد محمود صادقی برای مشارکت حداکثری در انتخابات

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها بر لزوم پیش بینی تمهیداتی برای برگزاری انتخابات در شرایط کرونایی تاکید کرد و گفت: افزایش مدت برگزاری انتخابات می‌تواند به مشارکت حداکثری کمک کند.

روایت قالیباف از ضربه‌ سربازان گمنام به جریان تحریم

رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به هفته سربازان گمنام گفت: ضربه‌ای که سربازان گمنام امام زمان(عج) به جریان تحریم وارد کردند، از بزرگترین مجاهدت‌های تاریخ انقلاب بوده است. محمد باقر قالیباف در صفحه شخصی خود در توییتر با هشتگ هفته سربازان گمنام نوشت:«ضربه ای که سربازان گمنام امام زمان(عج) به جریان تحریم وارد کردند، از بزرگترین مجاهدت‌های تاریخ انقلاب برای تامین منافع مردم بوده است. قدردان این مجاهدت‌ها هستیم و امیدواریم برای ختثی شدن توطئه‌های جریان تحریف، بخش بیشتری از اقدامات این عزیزان برای مردم بازگو شود.»

تاسف آشنا برای صدا و سیما

مشاور رئیس جمهوری با انتشار توئیتی از عملکرد صدا و سیما به دلیل عدم ایجاد فضا برای گفت‌وگوی مسئولان با مردم انتقاد کرد.حسام الدین آشنا نوشت: مایه تأسف آنکه وزیر خارجه در کلاب هاوس با پرسش‌گران-حتی نماینده مجلس-با صراحت گفت‌وگو می‌کند ولی صدا و سیما یا نمی‌خواهد یا نمی‌تواند فضا و امکان مناسب و متوازن را برای گفت‌وگوی مسئولان با کارشناسان و علاقه مندان فراهم کند. حق مردم ایران، دولتی پاسخگو و رسانه‌ ملی غیرجناحی ‌است.

تکذیب کابینه منتشر شده منتسب به رضایی

امیدوار رضایی برادر محسن رضایی، ضمن تکذیب فهرست‌های منتسب به محسن رضایی که با عناوین گوناگون در فضای مجازی منتشر می شود، گفت: تحقق دولت قوی و کارآمد و شکل گیری «ایران بزرگ اقتصادی» با بهره‌گیری از جوانان کشور و کادرسازی و جانشین پروری، همواره مورد تاکید محسن رضایی بوده، ولی لیست اخیر درباره کابینه احتمالی رضایی در صورت کاندیداتوری، که با تیتر «اقتصاد پویا» منتشر شده، صحت ندارد.وی گفت: دعوت های مکرری از سوی دلسوزان کشور و انقلاب که نگران توان‌افزایی اقتصاد ملی و موفقیت کشورمان در جبهه بزرگ نبرد اقتصادی هستند، برای کاندیدا شدن رضایی مطرح شده است. بویژه که ایشان بعنوان یک فرمانده، توان ‌کمک به کشور در عبور از بحران ها را دارد و از طرف دیگر به عنوان یک اقتصاددان باتجربه شناخت کامل و دقیقی از اقتصاد کشور و نیز توان کار با جوان ها را دارد و اکنون بالغ بر ۶۰ درصد مدیران دبیرخانه مجمع تشخیص را از افراد زیر ۴۰ سال منصوب نموده است.وی افزود: سامانه مردم یار که ابتکار محسن رضایی در ارتباط با مردم و کارشناسان و صاحبنظران است، برای اخذ نظرات و پیشنهادها راه اندازی شده است. از همه مردم تقاضا داریم که هر نوع پیشنهاد سازنده را از طریق آن سایت با رضایی در میان بگذارند.

لاوروف به تهران می‌آید

سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه به تهران در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰خبر داد.سعید خطیب زاده با اعلام این خبر گفت: این سفر در چارچوب رایزنی های سیاسی وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه و بنا به دعوت محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان انجام خواهد شد.رایزنی در خصوص ابعاد مختلف روابط دوجانبه، مسائل منطقه ای به ویژه آخرین تحولات قفقاز، سوریه، یمن و افغانستان، همکاری های دو کشور در مجامع منطقه ای و بین المللی و همچنین موضوعات مهمی از جمله برجام، مقابله با اقدامات یکجانبه و تحریم های غیر قانونی آمریکا از مهمترین محورهای مذاکرات دو وزیر امور خارجه در این سفر خواهد بود.

کار آشنا و عضو شورای نگهبان بالا گرفت

هادی طحان نظیف، عضو حقوقدان شورای نگهبان در توئیتی نوشت: بهتر است مشروح مذاکرات هیات محترم وزیران در خصوص کمبود مرغ وتخم مرغ فعلا منتشر شود تا مردم بدانند چرا دولت در تامین دو قلم کوچک معیشتی تا این اندازه ناتوان است.گفتنی است حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهور دیروز در توئیتی نوشته بود: با توجه به نزدیک شدن ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری، بار دیگر از شورای نگهبان درخواست می‌شود برای جلب بیشتر اعتماد و احترام عمومی، آیین رسیدگی، ملاک‌های تفصیلی و اهم مذاکرات خود را در خصوص احراز یا عدم احراز صلاحیت داوطلبان مطرح دوره‌های‌ گذشته منتشر کند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۸
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۸۹
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
آقای عضو شورای نگهبان کل ماشین رو انداختین تو پرتگاه بعد هی میگی اینورشو درست کن اونورشو درست کن کدوم سیاست رسونده مملکتو بجایی که ارزش پولش دود بشه سیاست مرغدارها بوده؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
همین که عضو شورای نگهبان به دولت گیر میده که چرا فلان کار را نمی کنید نشان می‌دهد که خط فکری شورای نگهبان چیست،
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
به نظرمن سريال ازدو بخش تشکيل شده بود

بخش اول:
که اقتدار نيروهاي امنيتي کشورمان را نشان ميداد و بسيار مناسب و آگاهي بخش بود

بخش دوم:
که متهم کردن و حمله به دستگاه ديپلماسي کشوربود و بسيار نامناسب و اختلاف افکن ( وبه نوعي بازي در زمين دشمن ) بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
راجب مرع می توان از کسانی پرسید که افتخارشان است و بدان می بالاند که تواسته ا ند fatf را مصوب نکنند. و در مقابل دولت و ملت قد علم کرده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
مصلحت نیست که از پرده برون افتد راز
ورنه در محفل رندان خبری نیست که نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
عضو حقوقدان شورای نگهبان در توئیتی نوشت: بهتر است مشروح مذاکرات هیات محترم وزیران در خصوص کمبود مرغ وتخم مرغ فعلا منتشر شود تا مردم بدانند دولت چرا در تامین دو قلم کوچک معیشتی تا این اندازه ناتوان است) خخخخخخ به این میگن فرار رو به جلو !!!!! انتقاد شورای نگهبان از دولت خنده دارترین انتقاد است چون خودشون صلاحیت اقای روحانی را تایید کردند خودشان در مسیر اف ای تی اف و لوایح سنگ اندازی کردند تا تحریم ها بیشتر به مردم فشار بیاورد و نتوانیم غذای دام و طیور دولتی فراهم کنیم و ما بالاخره نفهمیدیم چرا شورای نگهبان از همه شفافیت می خواد ولی خودش با ان مشکل داره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
یعنی مرغ و تخم مرغ از قرارداد استعماری چین مهمتره که مشروح مذاکراتش یاید علنی باشد اما این قرارداد ننگین محرمانه بماند؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
به نظرمن سريال ازدو بخش تشکيل شده بود

بخش اول:
که اقتدار نيروهاي امنيتي کشورمان را نشان ميداد و بسيار مناسب و آگاهي بخش بود

بخش دوم:
که متهم کردن و حمله به دستگاه ديپلماسي کشوربود و بسيار نامناسب و اختلاف افکن ( وبه نوعي بازي در زمين دشمن ) بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
ماجرای نبمروز هم دروع بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
منظور آقای آشنا اینه که دولت بخاطر صدا و سما پاسخگو نیست! جلل الخالق!
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
جناب ایزدی، اروپاییها آنقدر گاگول نیستند که با وجود اینهمه تحریمهای سخت، با ما سند تجاری امضا کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Singapore |
۱۱:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
سند تجاری رو که با ما نمیبندن! ! منظور با خودشونه
ما که عددی نیستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
رفراندوم باید برای احترام به خواست ملت برگزار بشه
من با سیاستهای کلی نظام سرلوحه قرار بگیره
۱_ موافقم ( مثبت )
۲_ مخالفم (منفی )
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
رای بی رای
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
ولی من رای می دهم، تا بالاخره نماینده من را کس دیگری انتخاب نکند! رای حق من است هیچ کس نمی تواند آنرا از من بگیرد
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
آقای ظریف : تا قبل از برجام روسیه وچین هم تمام قطعنامه های سازمان ملل بر ضد ایران را امضاء کردند اما پس از برجام بود که اوضاع عوض شد .........و حتی برای اولین بار روسیه از سردار سلیمانی دعوت نمود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
هم دولت و هم شورای نگهبان مشروح مذاکرات را منتشر کنند...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
"هادی طحان نظیف، عضو حقوقدان شورای نگهبان در توئیتی نوشت: بهتر است مشروح مذاکرات هیات محترم وزیران در خصوص کمبود مرغ وتخم مرغ فعلا منتشر شود تا مردم بدانند دولت چرا در تامین دو قلم کوچک معیشتی تا این اندازه ناتوان است"
این فرافکنی است. شما اگه حسابت صافه چه منتت به خاکه؟ چیکار با بی عرضگی دیگران داری؟ اصلا شورای نگهبان اعلام کنه کدامیک از تایید صلاحیت شده هاش برای انتخابات ریاست جمهور الان در مظان انواع و اقسام اتهامات نیستند و همین شورای نگهبان خودش منتقد پروپاقرصشان نیست. لطفا جواب همکارتان را ندهید که گفته بودند شورای نگهبان گارانتی نمی کند که همان مرغ و تخم مرغ از خنده روده بر میشوند. بیعرضگی دولت را هم که ما مردم به دوش می کشیم بنابراین شما غصه مجموعه خودت را بخور
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۸:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
یعنی اگر شورای نگهبان صلاحیت خاتمی یا موسوی یا روحانی رو رد میکرد شما قبول میکردین؟ یا اونجا آه و ناله سرمیدادین که واویلا دموکراسی زیر سوال رفت و ...
شورای نگهبان به کدوم ساز شما برقصه خوشحال و راضی میشین؟
داریوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
درود
خلاصه این همه خبر ما که رای نمی دهیم
سال به سال بیشتر زیر خط فقر می رویم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
رای حق من است، به هیچ کس واگذار نمی کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
که با من هرچه کرد آن آشنا کرد.
محمد حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
خدایی توی این مملکت چه خبر هست یک عده به هر کس می خوان هر توهین و اتهامی خواستند می توانند بزنند ولی هیچکی نمیتونه بگه بالای چشمشون ابرو هست حتی به کسیکه اتهام وارد شده اجازه رفع اتهام نمی‌دن ولی کافیه جریان مخالف یک جمله خلاف منافع آنها بزنه حتی زمین هم صداش بلند میشه کسانیکه برای جریان اولی لام تا کام حرف نمی زدند الان مدعی العموم شدند و میگن حرفهای اونا باعث تشویش اذهان عموم شده چه خبره توی این مملکت
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۳:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
دیگه چیزی باقی نگذاشتید که به اروپا بدهید
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
نگران چه هستی!
این فقط یک امضاء است.
احمدی نژاد مرد امضا ها باید رئیس جمهور شود!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
بورس همه رو نابود کرد ؟؟!
وقتی دلار ۳۲هزاری رو تا ۲۲ میرسانید بورس ۲ میلیونی هم یه میلیونی میشه ؟؟ همتی همه رو بیجاره کرد.
جواب فواد ایزدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
آقا فواد قرارداد محرمانه و کسی خبر نداره چطور با اورپا پیشنهاد امضا قرارداد محرمانه دادی
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
امضاء کردن که بیل زدن نیست ،زنده باد احمدی!
کوروش فرهودیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
این چه طرز جواب دادن است حقوقدان میگویند ادب مرد به از دولت‌اوست اکثر ملت‌ایران این سوال را از شورای مذکور دارند بحث مرغ و تخم مرغ هم مثل بقیه اقلام اگر مشکل دارد در‌کنار دولت شما اگر بیشتر مقصر نباشی کمتر نیستی مگر رهبری نگفت با ادب با‌هم گفتگو و مشکلات را حل کنید چرا با هر سوالی به قبایتان بر میخورد واقعا این ملت گرفتار باید از دست شماها چه کند؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
هر دو بروید بنشینید در خانه هایتان تا ان هایی که بلدند بیایند سر کار.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
نداریم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
آقای روحانی تا وقتی که شما صلابت در گفتارتان نداشته باشید و برای حرفهای صریح رهبری فلسفه چینی میکنی ، هیچ تحریمی لغو نمیشه ، مثل شیر به آمریکا بگو
اول شما از برجام خارج شدید و تحریم کردی باید هم لغو کلیه تحریم بعد بازگشت باشرایط قبل
امریکا هدفش اینه که جزو بازی بشه تا بتونه مکانیسم ماشه رو فعال کنه ؟ به این میگن سیاست فشار هوشمند ؟؟؟
وقتی طرف داره عینا حرفهای ترامپ رو تکرار میکنه چه انتظاری دارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
گاندو چیه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
سوسمار سیستان و بلوچستانه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
ببخشید تمساحه نه سوسمار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
تورا خدا بهم دیگه نپرید . بد کردن با مردم که درجه بندی نمیخواد . که به رخ هم میکشید . هر دو بد میکنید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
مشروح مذاکرات هیات محترم وزیران در خصوص کمبود مرغ وتخم مرغ..
حتما بحث کرده اند که این از اثر درخشان خوصی سازی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
فواد ایزدی عجب پیشنهاد بزرگی به اروپا داده است....علی برکت الله.!!!!!!!!!!مشکل اروپا این است که دزد نیستند اقای ایزدی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
البته بزرگترین دزدای بشر همین اروپائیان هستن! شما کجای کارین؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
دولت های اروپا دزد نیستند؟، بروید تاریخ به خوانید، دنیا را اروپائی ها چاپیدند
ناشناس
| Germany |
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
اره تو که راست میگی. پژو و توتال که صد بار ایران رو فریب دادند و اسناد محرمانه قراردادها رو گرفتن و بردن برا امارات و ... دزد نیستن ما دزدیم لابد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
انتخابات ۱۴۰۰بزرگترین رفراندوم خواهد بود و پرونده اصلاح طلبان برای همیشه بسته خواهد شد ، وقت پوست اندازی برای مدیریت کشور هست ، بالای ۶۰ سال در پستهای مدیریتی یه خیانت بزرگ برای نسل‌های آینده کشور ، پیرترین کابینه کشور رو به فناوداد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
باشه
ناشناس
| Germany |
۱۲:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
چی بلغور کردی!؟
ناشناس
| Germany |
۰۸:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
عزیزان منفی به دست که منفی دادین، حقتون همین دلاز بیست تومنی و سکه چهارده تومنی و همین امتیاز دادن و هیچی نگرفتن هاست. پس دایما نیایید از گرونی مرغ و روغن وگوشت و فساد و رانت و ... ناله کنید. خلایق هرچه لایق
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
از دست بازیهای شما مردم خسته شدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
یکی به این گروسی بگه چرا خبرهای هسته ای کشور اول از رویتر سر درمیاره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
اقای نظیف گیرم این دولت ضد نظام ومردم وشماکه انقلابی وجهادی قران بردست وبنام معصومین ع وشهدا ورهبری دم میزنید راست میگه بیا با مدرک علت رد صلاحیتهارا شفافگری کن چرا به شماها برمیخورد مشخصه که رد صلاحیت فله ای بخاطر پیروزی اصولگرایان دستهای بیقرار بودددددددددددددددددددد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
عضو بسیار محترم و حقوقدان شوزای نگهبان سوال را با سوال غیر مرتبط پاسخ داده‌اند و بقول معروف فرار روبه جلو کرده‌اند . یرادر محترم مردم عادی نیز حالا دیگر فرق یه پلسخ منطقی و مستدل را با این قبیل شیطتنتها میفهمند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
درست میفرمایید. آقای ظریف هم برای اینکه برای برجام پوسته زیبا درست کند و توجیح کار ترامپ، گفته آمریکا بعد از چهل سال دسمنی واضح ایران و آمریکا بعد از انقلاب حالا یادش اومده که ایشون از پیمان مودت قبل از انقلاب بیرون رفته!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
تا زمانی که یک به اصطلاح حقوق دان و نگهبان قانون اساسی با این ادبیات صحبت میکند امیدی نباید به بهبودی داشت. واقعا خجالت آور است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
جناب فواد ایزدی باید خوب بدانند که کار برجام در سال اول داشت خیلی خوب پیش میرفت
ولی شعار نویسی موشک پرانی
و آتش زدن پرچم امریکا و متن برجام در صحن علنی مجلس و موضعگیری های تند جبهه پایداری ها ووو
و ممنوعیت از دادن پروژه های نفت و گاز و تولید خودرو در داخل به آمریکاییان، باعث شد
تا بهانه لازم برای تحریم حداکثری ترامپ به مردم و کشور تحمیل گردد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
والا ما که نشنیدیم اینا بخوان تو صنعت نفت گاز و صدور تکنولوژی ماشین به ما کمک کنند، اینا را شما بر اساس کدوم سند گفتین؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
دوتا مستاجز سر ما صاحبخانه دعواشون شده ما هردوتا تون رو نمیخواهیم خونه ما رو خالی کنید
جهت اطلاع
هادی طحان نظیف
حسام الدین آشنا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
چرا‌برای‌گاندواین‌شرط‌نذاشتی‌که‌باید‌صحبت‌همه‌رو‌بشنویی
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
شما تشریف بیار همینجا یکی از دروغ هایی که در گاندو هست رو افشاگری کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
متاسفانه روحانی چون بد جوری قافیه رو باخته دوباره چنگ زده به برجام که شاید با پیروزی جریان اصلاحات بتونه از پاسخگویی به افکار عمومی فرار کنه ،
روحانی ثابت کرد حتی یک روز بدون برجام برای اداره کشور برنامه ندارد. ای کاش سخنان قاضی زاده هاشمی رو در مورد روحانی بازنشر میدادید . وزیری تنها نقطه قوت کابینه بود چون استقلال فکری داشت تحمل نشد
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
روحانی نه با برجام نه بی برجام هیچ برنامه ای برای کشور ندارد. نهایتش این بود که امیدوار بود برجام عملی بشه و کدخدا بخواد چندر غاز بیاره تو ایران سرمایه گذاری کنه و نفت ببره و پول بیاره تو ایران که اینهم در دراز مدت سودی برای ایران ندارد. تاوقتی اقتصادت تولید محور و صادرات محور نشود به اقتدار اقتصادی و سیاسی نمیرسی. با برجام یا هر قرارداد دیگه ای نمیشه اقتدار اقتصادی ایجاد کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
غذای‌مرغ‌وارداتی‌‌است‌آقایان‌شورای‌نگهبان.‌روحانیت‌محترم‌نه‌اهل‌تولیدند‌نه‌اهل‌عمل‌علمداران‌پیشرفت‌کشورکه‌شما‌باشید‌‌نتیجه‌می‌شود‌همین‌جوانان‌بیکار‌و‌بی‌عار‌که‌مثل‌شما‌هیچ‌تخصصی‌ندارند‌بجز‌حرف‌زدن‌تازه‌می‌خوان‌توی‌هر‌مدرسه‌یه‌روحانی‌محترم‌بکارند‌.‌وای‌بحال‌آن‌آنروز‌بخدا‌قسم‌این‌واقعیته‌قصد‌توهین‌ندارم‌فقط‌یه‌انتقاد‌
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
قیمت یه مرغ رو نمیتونین یا نمیخواین تثبیت کنین برای چی بیایم رای بدیم؟
چه گلی به سرمون زدین ؟
تا انتخابات میشه یاد مردم نیفتین
رای بی رای
امیریل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
آقای خباز بدبختی های ما همان خیانت‌های است که در گاندو نشان می دهد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
باسلام مگربرای شورای نگهبان مشکلی هست که دلایل ردصلاحیتها را بدون نام بردن ازافراد عنوان نماید؟!!؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۷:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
من با پیشنهاد هردو بزرگوار(هم اقای آشنا وهم عضومحترم شورای نگهبان) موافقم چه بهتر هردو با مردم رو راست باشند......تا سیه روی شود هر که در او غش باشد...
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۷:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
جناب اقای ایزدی عزیز..اولا امضای چین پای تمام اسناد تحریم سازمان ملل بر علیه ایران هست.ضمنا اگر اروپایی و امریکا به ما هواپیما نمیدهند چین در همین مدت حتی پول نفتی را گه از ما خریده راست یا دروغ به استناد همان قطع نامه ها بلوکه کرده ونداده.بار ها در همین سایت وزین تابناک این خبرها منتشر شده..الان باید دید چه چیز عوض شده که چین این سند طولانی مدت را امضا میکندودر نهایت تضمین پایبند بودن چین به ان چیست
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۸:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
یک مورد از تحریم هایی که امضای چین پاش هست رو میشه ذکر بفرمایید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
مشکل بازار را باید از نهادهای ثروت و قدرت پرسید نه از دولت تدارکاتچی .
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
ما دولت تدارکاتچی و کلید دار نمی. خواهیم و رای هم نمی دهیم ،
ببرید و بدوزید آیا خریدار هم پیدا میشود!
ناشناس
|
Singapore
|
۰۹:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
با این استدلال فواد ایزدی وثوق الدوله که قرارداد ۱۹۱۹ با انگلیس را امضا کرد هم حق داشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
خیلی جالب و حیرت اوره که ، خود شورای نگهبان و مجمع تشخیص و سایر نهادهای عیر انتخابی حکومتی
در روند اجرایی دولتهای منتخب مردم ، مانع تراشی و سنگ اندازی میکنند
و از آنطرف به دولت ها هم فشار می آورند و انتقاد هم میکنند !!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
توجه کرده اید مملکت شده است مملکت گوشه و کنایه!! به جای اینکه جوابهای مستدل و قانونی بدهند به همدیگر گوشه و کنایه میزنند. انگار از هم مچ میگیرند. ملت را هم این وسط مسخره خودشان کرده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
آقای فوءاد ایزدی
جنابعالی و وزرا و دولت اصلاٌ چکاره هستند تصمیم گیرنده کس دیگری است جانم.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
یعنی نمی دونه !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
مردم باید انتخابات آزاد و عادلانه ایی داشته باشند و کسی که بعد از این همه سال توانایی بر گردان نون به سفره های مردم را داشته باشد بیاید و مسولین ناتوان فعلی که مدیریت ناکارمد آنان مشخص شده
نااشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
اقا هادی اصلا دولتی وجود دارد که بتونید از انها باز خواست کنید بطوریکه بهانه نیارد این موارد دست ما نیست شما با وجود مراکز قدرت بیشمار ودولت دردولت ودولت درسلیه بااین سیستم حاکم برکشورنمیتوانید از کسی استنطاق کنید پس بیایید روش اداره کشور همان قوه مجریه اصلاح کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
آره دیگه با پول مردم در مورد قهرمان ملی که 20 سال کشور رو متوقف کرد فیلم بسازید
3 سال مذاکره ایجاد برجام2012 تا 2015
6 سال عدم اجرای برجام 2015 تا2021
1 سال حداقل بازگشت به برجام 2022
2 سال اجرای کامل برجام 2024
8 سال زمان تا رفع خسارات اقتصادی تقریبا 2030 و بازگشت قدرت خرید مردم به سال 1395در سال 1409
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
اصولگرا ، اصلاح طلب هر دو سروته یک کرباسند. با توجه به شرایط موجود فعلاً رای بی رای
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۱:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
ما مردم گیر افتادیم وسط دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا. من طرفدار اصلاحات واقعی هستم اما این جناح اصلاح طلب فعلی به درد مردم نمیخوره!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
این دولت قدرت باز کردن پای یک مرغ را هم ندارد
الهی بشکند اون انگشت من که تو رای دادم.خواهشا آمین بگید
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
جناب ایزدی اشتباه بزرگی کرده اید که جز ناکامی نتیجه ای ندارد واین حاصل تفکرات امثال شما است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
رای بی رای
علی
|
Bulgaria
|
۱۳:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
انگار خیلی فشارش زده بالا میخواد صورت مسئله روپاک کنه,مرغ و تخم مرغ جای خود حق ملت برای سوال از عملکرد شما هم جای خودعزیز.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
آقای ظریف اگر. گاندو. همش. دروغه. لطفا از. محمد علی شعبانی دعوت. کنید. به ایران برگرده و به کارهای مشروعش ادامه. بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
آقای ظریف اگر. گاندو. همش. دروغه. لطفا از. محمد علی شعبانی دعوت. کنید. به ایران برگرده و به کارهای مشروعش ادامه. بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۳
اقای فواد ایردی! شما چکاره ملت تشریف دارید!
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
رای بی رای
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
"وزیر امور خارجه در پاسخ به وی گفت: شما که فیلمساز هستی و من خودم بخاطر فیلم «ماجرای نیمروز» آمدم و به فیلم شما جایزه دادم و خیلی هم خوشحال شدم، بیا یک فیلم درباره بدبختی‌های من در وزارت خارجه بساز تا ببینیم که چه کسی حاضر می‌شود پخش کند، آن هم فیلمی که حتی یک دروغ و اتهام هم نداشته باشد. گاندو از اول تا آخر دروغ است."
اقای دکتر ظریف لطفاً بجای اینهمه جملات قصار، یکی از دروغ هایی که توی گاندو گفته شده رو بیان بفرمایید تا طرف مقابل سند و مدارک صحتش را ارائه کند. اگر سرسوزنی دروغ در این فیلم وجود داشت شما هزاران بار شکایت کرده بودین. همانطور که تا بحال علیرغم اینکه معتقد به زنده باد منتقد و این شعارها هستید ولی در طول این هشت سال کلی شکایت کردین و نگذاشتید مخالفی حرف بزند.
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
به دلایل زیر عموم جامعه نسبت به قرارداد 25 ساله، بدبین است:
1- سرنوشت قراردادهای فوتبالی و نفتی گذشته حاکی از این است که مسئولین به راحتی کلاه سرشان می رود!
2- چین با کشورهای دیگری نیز چنین قراردادهایی بسته و آنها را به خاک سیاه نشانده و بدهکارترشان کرده.
3- مفاد این قرارداد آشکار نشده و طرف چینی اصرار به عدم انتشار آن دارد.
4- منفعت چین از این قرارداد چیست و از ایران چه می خواهد؟
5- اعتماد مردم به مسئولین کاهش یافته چرا که شاهد رانت و فساد بوده و زندگی لاکچری آقازاده ها را می بینند.
6- چین در هیچ صنعت و تکنولوژی در جهان پیشرو و مبدع نیست که منتظر باشیم تکنولوژی نوین به ایران بیاورد.
7- در این کشور به اندازه کافی پول و ثروت است که نیاز به پول چینی نباشد، به شرطی که در خارج از کشور هزینه نشود و صرفاً صرف آبادانی کشور شود.
8- عقل سلیم میگوید همه تخم مرغ ها را در یک سبد نگذارید، پس همزمان با اروپا وآمریکا و ..... هم قراردادهای همکاری داشته باشیم.
9- تا سیاست خارجی در جهت تعامل با همه دنیا نباشد و...اوضاع بهتر نخواهد شد!
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
صدا و سیمایی که حتی 1 ساعت برنامه برای اقلیت های دینی و مذهبی نداره، صدا و سیمایی که تاریخ تمدن چندهزار ساله ایران را تحریف میکنه، صدا و سیمایی که فقط صدای یک اقلیت شده، صدا و سیمایی که همه دنیا رو دروغگو و خودش را صادق میدونه..... ارزش دیدن نداره، چه برسه بخوای به پخش یک سریال واکنش نشون بدی!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
تمام مشکلات کشور که فشار ان فقط برگرده مردم تحمیل میشود ناشی از اختلاف بین مسئولین است که هریک ساز خود را نواخته واز این ارکستر ناهماهنگ بدترین صدای ممکن تولید میشود بطوریکه ملت خواستار سکوت مطلق انهاست
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
گروه های شغلی سایت غنی سازی نطنز ماه رمضان غنی سازی اورانیوم دعای روز چهارم رمضان