بازدید 11147

پیشنهاد چهار تیم بزرگ ایران به یک لژیونر

هافبک ایرانی سن‌پولتن اتریش تاکید کرد قصد بازگشت به لیگ برتر ایران را ندارد.
کد خبر: ۱۰۴۰۰۹۰
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲ 11 March 2021

به گزارش تابناک، ورزش سه نوشت: رضا اسدی که سال گذشته پس از قهرمانی همراه با تراکتور تصمیم گرفت فوتبال ایران را ترک کند و به اتریش برود، اعلام کرد با وجود پیشنهاداتی که دریافت کرده، قصد بازگشت در شرایط فعلی را ندارد و از حضور در سن‌پولتن راضی است.

اسدی از عدم حضور خود در ایران خبر داد و گفت: الان تجربه بازی در لیگ‌های غیر از ایران را دارم و تصور نمی‌کنم در مدت کوتاه و حداقل در پنج سال آینده به لیگ ایران برگردم.

او درباره پیشنهاداتی که در نقل و انتقالات زمستانی دریافت کرده است،گفت: نه شخص خودم و نه باشگاه سن‌پولتن تمایلی برای یک انتقال دیگر را نداریم؛ هنوز کاری که می‌خواهم را در اتریش انجام نداده‌ام.‌ چند پیشنهاد از کره و قطر داشتم که از نظر مالی پیشنهادات خوبی بود، اما آنها را رد کردم چون می‌خواهم در اروپا بمانم و از شرایطم در سن‌پولتن کاملا رضایت دارم.

این لژیونرایرانی در خصوص صحبت‌هایی که مبنی بر حضورش در تیم‌های ایرانی مطرح شده است، عنوان کرد: سرمربیان تیم‌های بزرگ به من لطف داشتند و پیشنهادات خوبی ارائه دادند. چهار باشگاه بزرگ لیگ برتر خواستار حضورم بودند ولی من هیچ قصدی برای آمدن به فوتبال ایران ندارم و به مدت طولانی به لیگ ایران بر نمی‌گردم. مسائل زیادی است که نمی‌شود در لیگ ایران تجربه کرد و به دنبال تجربه در لیگ‌های مختلف هستم.

پیشنهاد چهار تیم بزرگ ایران به یک لژیونر

اسدی پیرامون شرایط خود در باشگاه اتریشی ابراز کرد: از انتخاب سن‌پولتن راضی هستم و همه چیز در این باشگاه به خوبی پیش می‌رود. باشگاهی بی‌نظیر با رفتاری حرفه‌ای که از کار کردن با این باشگاه لذت می‌برم. وقتی مصدوم شدم، توجه باشگاه به من بیشتر شد و حس کردم تحت حمایت باشگاه هستم.

او در مورد مصدومیت و بازگشت به تمرینات سن‌پولتن عنوان کرد: در هفته‌های پایانی مصدومیتم هستم و جراحی خوبی روی پایم شده است. باشگاه سن‌پولتن یک دستگاه مخصوص فرانسوی خریداری کرده که ویژه اینگونه مصدومیت‌ها است. این دستگاه به جوش خوردن استخوان کمک زیادی خواهد کرد و روزی ۲۰ دقیقه از آن استفاده می‌کنم.

اسدی در بخش پایانی صحبت‌های خود عنوان کرد: از هر نظر شرایط خوبی در اتریش دارم و شک نکنید خیلی زود برمی‌گردم و روزهای بهتری را رقم می‌زنم.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری