بازدید 22271

شهاب حسینی از اینستاگرام خداحافظی کرد

شهاب حسینی بازیگر کشورمان و مجری برنامه همرفیق که در روزهای اخیر ویدئوی واکسن زدنش در آمریکا مورد نقد کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته بود با انتشار متنی از اینستاگرام خداحافظی کرد.
کد خبر: ۱۰۳۷۳۹۸
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲ 27 February 2021

 

به گزارش تابناک، چند روز پیش ویدئویی از حضور شهاب حسینی، بازیگر سینما در صف واکسن فایزر در آمریکا منتشر شد که با واکنش برخی از کاربران شبکه های اجتماعی همراه بود. این بازیگر سینما سعی کرد در گفتگویی به مردم ماجرا را توضیح دهد. او درباره ماجرای ماسک پرحاشیه ای که به صورت داشت، گفته بود که هدیه یک دوست بوده و به دلیل نداشتن ماسک دیگری در داخل ماشین، بین زدن و نزدن آن تردیدی نکرده است. علاوه بر آن درباره ماجرای واکسیناسیونش ادعا کرده بود که هیچ نیت قبلی و برنامه ریزی مشخصی برای زدن واکسن نداشته است. بلکه به اصرار یکی از دوستان که برای آغاز یک کار سینمایی همراهی اش می کرد، در صف واکسن مازاد می ایستد تا شانس خود را امتحان کند. این صحبت های شهاب حسینی نتوانست افکار عمومی را قانع کند و برخی ها با حضور در صفحه اینستاگرام این بازیگر از حرکت او انتقاد کردند. این انتقادها آنقدر بالا گرفت تا شهاب حسینی در دلنوشته‌ای اینستاگرامی به شکل ضمنی به آن ها پاسخ داد و با بستن صفحه خود از فضای مجازی خداحافظی کرد.

حسینی در اینستاگرام خود نوشت: «گفت: سنگی که طاقت ضربه‌های تیشه را ندارد، به تندیسی زیبا بدل نخواهد شد. می‌بخشید اگر الگویی نبودیم که مقبول نظر افتد، چون اصلا الگو نبودیم. کی گفت که بودیم؟

در جهانی که زیستگاه مردان و زنانی بزرگ بوده، ما را چه به الگو بودن؟ همواره خود جوینده الگویی بودیم تا رمز جاودانگی بیاموزیم؛ و نیفتیم مگر در سیر آنان که دلسپرده راه حق و حقیقت بودند و جان بر سر این عشق به جان آفرین پیشکش کردند. بسیارند. بجویید، می یابید.

درست می‌گویید. وصلم. اما نه به آنجا که پندار شماست. به ریسمانی که به آن چنگ زدم تا پراکنده و متلاشی نشوم.

حبل الله، که از مهر و کرامتش در دسترس همگان است. اگر ‌نمی‌بینیم، مشکل از ماست. قدردان مهر عزیزانی هستم که همواره و در هر شرایط بنده را از لطف حمایت خود محروم نکردند. برایشان طول عمر با عزت و عاقبت خیر آرزو می‌کنم.

اما نارفیقان نسبتا محترم. سیر بنده کوچک در طی بیست و هفت سال از عمق ناکجا و رسیدن به اینجا در پیشگاه چشمتان نبود؟

آنچه که غیر از خدای بزرگ و ارادت به خاصان درگاهش مرا به پیوند با آن نسبت می‌دهید، چنانچه می‌توانستند، خود را از گزند‌های روزگار حفظ می‌کردند؛ و گرنه من بنده آن دمم که ساقی گوید، یک جام دگر بگیر و من نتوانم.

قصه کوتاه که متاسفم که آنچه انتظار داشتید نبودم، چون وامدارتان نبودم. گفت، آنچه هستی هدیه خداست به تو و آنچه می شوی هدیه توست به خدا.

غایتم تبدیل این وجود خاکسار به گوهری ست در شان پیشکش به پیشگاه پروردگار. همین و بس. گویند سنگ لعل شود در مقام صبر آری شود ولیک به خون جگر شود.

از آنجایی که بنده متعلق به نسل فضای مجازی نیستم، ترجیح می‌دهم ادامه زندگی را همچون پیش، در فضای حقیقی تجربه کنم؛ لذا از اینستاگرام، رفع زحمت می کنم و دنبال کنندگان مجاز را با دنیای خود تنها می‌گذارم. حق ماندگار، پایدار، و نگهدار. آمین. امضا، شهاب حسینی، ملقب به صفر کله گنده.»

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه