بازدید ۴۷۵۲۴
دو هزار و سیصد و هفتاد و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند رونمایی از لباس جدید کادر درمان برای مقابله با کرونا / واکنش ظریف به لیست کابینه منسوب به او / توئیت معنادار سایت دولت پس از توییت وزارت خارجه آمریکا و… رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۳۵۱۵۳
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱ 17 February 2021

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

واکنش مشاور رهبری به ماجرای بهنام محجوبی
سردار حسین دهقان، مشاور مقام معظم رهبری در توئیتی در واکنش به ماجرای فوت بهنام محجوبی، زندانی درویشی، در توئیتی نوشت: حال که تحول دستگاه قضایی توانسته امید را در دل مردم زنده کند، باید از برخی بی‌تدبیری‌های فردی هم جلوگیری شود. قبول مسئولیت و شناسایی علت، عذرخواهی و دلجویی از آسیب‌دیدگان وظیفه ما مسئولان و هر فرد علاقه‌مند به کشور است.

واکنش مشاور رهبری به ماجرای بهنام محجوبی/یک نماینده مجلس: عنابستانی حق شکایت از سرباز نیروی انتظامی را دارد/مصطفی معین: کرونا از دی‌ سال گذشته وارد کشور شده بود ام اسفند اعلام شد/تذکر روحانی به وزیر اطلاعات

غضنفرآبادی:عنابستانی حق شکایت از سرباز نیروی انتظامی را دارد
موسی غضنفرآبادی، سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، در رابطه با اینکه "چرا تاکنون هیات نظارت به موضوع عنابستانی ورود نکرده است، گفت: عنابستانی حق شکایت از آن سرباز را دارد، نیروی انتظامی موظف است مستندات را برای هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارسال کند. ما برای ورود به این موضوع منتظر ارائه مستندات از سوی نیروهای انتظامی می مانیم. او ادامه داد: اگر بنا باشد کاری در راستای نظارت بر رفتار نمایندگان انجام دهیم باید مستندات داشته باشیم، چه موضوع دادگاه چه موضوعی که خود دادگاه بخواهد نسبت به ان ورود کند نیاز به مستندات دارد. غضنفرآبادی گفت: اگر مدارک و مستندات برای ما ارسال نشود به منزله این است که هیچ دلیلی برای برخورد وجود ندارد و فقط در حد حرف است و ما به این موضوع ورود نمی کنیم.  او در پاسخ به این سوال که  نیروی انتظامی مطرح کرده که مستندات لازم را برای مراجع قضایی ارسال کرده است، بیان کرد:  قوه قضائیه هم اگر بخواهد به این موضوع ورود کند باید از ما استعلام بگیرد.

مصطفی معین: کرونا از دی‌ سال گذشته وارد کشور شده بود؛ اما…
مصطفی معین: یکی از انتقادات وارده به مدیریت کرونا در ایران، نبود شفافیت است که نشانگر ضعف مدیریت و اخلاق حرفه‌ای است. آنطور که مطالعات نشان می‌دهد، کرونا از دی‌ سال گذشته وارد کشور شده بود اما اعلام رسمی آن از اسفند بود. ما نمی‌گوییم که حتما ماجرا را کتمان کرده‌اند، اما تشخیص ندادن بموقع آلودگی ویروس کووید-۱۹ کشور را با موجی فراگیر از این بیماری مواجه کرد. هر چند ما به‌طور کلی در کشور با ضعف مدیریت بحران مواجه هستیم که تنها مربوط به پاندمی کرونا هم نیست. در سایر بحران‌ها مثل تصادفات جاده‌ای، سیل، زلزله و... هم با این مساله روبه‌رو هستیم و بهبودی هم طی چند دهه گذشته در این زمینه نداشته‌ایم؛ یعنی هر چند باری که زلزله بیاید، باز هم مانند گذشته با موازی‌کاری و ناهماهنگی مدیریت می‌شود. اصولا زمانی که یک بحران زیستی مانند شیوع کرونا اتفاق می‌افتد، باید ابعاد آن به‌ سرعت از نظر گستردگی انتشار ویروس، گروه‌های آسیب‌دیده یا آسیب‌پذیر ارزیابی و شناسایی و ظرفیت‌های ملی مانند منابع مالی و انسانی و امکانات و تجهیزات بررسی و بسیج شود و هماهنگی‌های بین بخشی به‌وجودآید. این تنها وظیفه وزارت بهداشت نیست، وزارت بهداشت در کنار سایر دستگاه‌های دولتی و خصوصی و نهادهای مدنی و همچنین دستگاه قضایی و انتظامی و... باید بتوانند منسجم و هدفمند حرکت کنند. نبود چنین هماهنگی‌ به‌ ویژه در ماه‌های اول شیوع ویروس، به‌صورت نقاط ضعف خود را نشان داد.

تذکر روحانی به وزیر اطلاعات
رئیس دفتر رئیس جمهور از تذکر روحانی به سید محمود علوی وزیر اطلاعات در پی اظهارات اخیر او پیرامون سلاح هسته‌ای خبر داد. محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) هیأت دولت در جمع خبرنگاران مورد اظهارات محمود علوی وزیر اطلاعات پیرامون فتوای رهبر انقلاب گفت: موضع نظام و دولت تغییر پیدا نکرده و فتوای رهبری به قوت خود باقی است و این فتوا چیزی نیست که با یک حرف تغییر کند. واعظی در پاسخ به این پرسش که آیا آقای روحانی در این زمینه به وزیر اطلاعات تذکری داده است یا خیر، گفت: بله.

‌سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان از سوی همسرش ممنوع‌الخروج شد
موضوع ممنوع‌الخروج‌شدن زنان ورزشکار ایرانی از سوی همسرشان دوباره خبرساز شده؛ این‌بار خبر مربوط به سمیرا زرگری است؛ سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان که اجازه خروج از کشور را ندارد. این تیم بامداد دیروز در حالی برای شرکت در رقابت‌های جهانی، تهران را به مقصد ایتالیا ترک کرد که زرگری نتوانست به دلیل ممنوع‌الخروج‌ بودن، شاگردانش را همراهی کند. اینکه مشکل زرگری چه بوده که ممنوع‌الخروج شده، هنوز دقیق اعلام نشده و فدراسیون اسکی هم توضیحی در این خصوص نداده است. پیگیری‌های ما نشان داد که ماجرای ممنوع‌الخروجی سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان نیز مثل موارد قبلی به اختلاف‌های خانوادگی برمی‌گردد. یک منبع آگاه از درون فدراسیون اسکی در‌ این‌ باره گفت: «مسئولان فدراسیون نهایت تلاش خود را انجام دادند تا بتوانند خانم زرگری را با تیم به ایتالیا اعزام کنند، ولی متأسفانه این امر محقق نشد. ما حتی با ایتالیا هماهنگ کرده بودیم که اگر تا لحظه آخر هم خانم زرگری توانستند اجازه خروج از کشور را بگیرند، بلافاصله برای ایشان ویزا بگیریم.»/شرق

رئیس سازمان زندان‌ها: بهنام محجوبی هنوز در قید حیات و تحت درمان است
رییس سازمان زندان‌ها گفت: ضد انقلاب به دنبال تولید اخبار دروغ، بزرگ نمایی و سیاه نمایی از عدم رعایت حال زندانیان در جمهوری اسلامی است و ما باید مراقب باشیم تا بهانه دست آنان ندهیم. محمدمهدی حاج محمدی در نشست سراسری با مسئولان بهداشت و درمان زندان های سراسر کشور که  به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شد، با اشاره به دیدگاه های مقام معظم رهبری در خصوص مراقبت از زندانیان گفت: به فرموده ایشان ماموریت اصلی ما در امر زندانبانی، طبابت جسم و روان  زندانیان است. وی تصریح کرد: مبادا در زندان به خاطر کم توجهی کادر درمان، زندانی بیمار شود یا تاخیر در درمان صورت پذیرد یا زندانی به خاطر اختلال روحی و روانی به خود یا دیگران آسیب بزند. رئیس سازمان زندان ها با بیان اینکه نمود اصلی احساس مسئولیت و وجدان کاری در رفتار و عملکرد ما مشاهده می شود، اظهار داشت؛ رفتار خوب ما بر اساس وظیفه شناسی و دیدگاه انسانی و اخلاقی و برخورد توأم با مهر ما نسبت به زندانی او را در مسیر پذیرش آموزه های اصلاحی و اخلاقی قرار می دهد. حاج محمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تبلیغات سوء دشمنان و القای اخبار کذب از زندان ها گفت: در روزهای اخیر شاهد هستید که چگونه خبر دروغ مرگ زندانی در بیمارستان را اعلام می کنند، در حالی که آن فرد هنوز در قید حیات و تحت درمان است.

واکنش ظریف به لیست کابینه منسوب به او
وزیر خارجه کشورمان نسبت به اخباری که درباره احتمال کاندیداتوری وی در انتخابات ریاست جمهوری و انتشار لیست کابینه منسوب به او در فضای مجازی مطرح شده، واکنش نشان داد. محمدجواد ظریف در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره احتمال کاندیداتوری وی و نیز انتشار لیست کابینه منسوب به وی در فضای مجازی گفت: از محبتی که دوستان به من دارند متشکرم ولی جدیت لیست کابینه منسوب به من همان اندازه است که یک کابینه از شخصیت های کارتونی در همین فضای مجازی منتشر شده بود. ظریف تاکید کرد: تصمیم من همان است که اعلام کرده بودم و نه دشمنی با خدا و نه مردم دارم اما هنوز تصمیم من همان است که اعلام کرده بودم.

توضیحات وکیل بهنام محجوبی درباره وضعیت سلامتش و ملاقات خانواده با او
مصطفی دانشجو، وکیل بهنام محجوبی زندانی سیاسی و از دراویش گنابادی با توجه به حواشی موجود حول سلامت او در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: با هماهنگی مقامات قضایی و دادسرای امنیت تهران، ملاقات همسر و مادر بهنام محجوبی از روز گذشته برقرار و صبح امروز نیز اقدامات درمانی از سوی پزشکان مراقبت های آی سی یو در حال انجام است. زنده بمان بهنام عزیز

توئیت معنادار سایت دولت پس از توییت وزارت خارجه آمریکا
پایگاه اطلاع رسانی دولت در حساب توئیتری خود با جمله ای معنادار از حسن روحانی رییس جمهور که در دیدار با سفرای کشورهای خارجی مقیم تهران گفته بود، نوشت: جمهوری اسلامی ایران با صدای رسا اعلام می‌کند که اگر ۵+۱ به همه تعهدات خود عمل کنند ما هم به تعهدات، عمل می‌کنیم. وزارت خارجه آمریکا امروز در صفحه فارسی خود در توییتر جمله ای از بایدن رییس جمهور ایالات متحده آمریکا را به فارسی و با خط نستعلیق، منتشر کرد که چندی پیش در زمان حضورش در وزارت خارجه آمریکا گفته بود.

استاد دانشگاه علوم و تحقیقات: دستگیرم کنید
استاد ارتباطات اجتماعی دانشگاه علوم و تحقیقات با اشاره به ماجرای درگیری نماینده مجلس با سرباز نیروی انتظامی گفت: از اکنون به بعد هر فیلم افشاگرانه‌ای که در فضای مجازی پخش شود من مسئولش هستم و اگر قرار است با کسی برخورد کنند، من باید دستگیر شوم. محمد سلطانی‌فر در همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: وقتی نماینده‌ای به سربازی سیلی می زند، به جای ریشه یابی مساله اولین کاری که می‌کنند این است که ببینند چه کسی فیلم را منتشر کرده است. وقتی آلونک یک شهروند جنوبی خراب شد نیز شهردار دنبال این بود که فیلمش توسط چه کسی منتنشر شده است. در حالی که به جای این همه تلاش برای یافتن منتشر کننده محتواها، روابط عمومی‌های ما باید یاد بگیرند چگونه با یک خبر درست یا غلط یا افشاگرانه برخورد کنند.

پاسخ تند گرامی‌مقدم به خرازی؛ شما کجای جریان اصلاح‌طلبی هستید؟
اسماعیل گرامی مقدم در پاسخ به انتقاداتی که به ایفای نقش خاتمی و به قول خرازی ریش‌سفیدی در نهاد جدید مطرح است، نیز گفت: «به نظر من حرف‌هایی کیلویی و بی‌پایه زدن نشان می‌دهد که برخی اساسا دنبال این هستند که وحدت و انسجام بین اصلاح‌طلبان شکل نگیرد. دوست و دشمن اظهار دارند که اگر آقای خاتمی نبود و «تکرار» نمی‌کرد اصلاح‌طلبان در سال ۹۲، ۹۴ و ۹۶ پیروز نمی‌شدند. نمی‌توان این‌ها یا اینکه آقای موسوی و کروبی از حصر پیام دادند و موثر بودند را نادیده گرفت. اگر با همه این‌ها می‌خواهد این نکته که در ساختار سیاسی کشور ما از ریش‌سفیدان کمک گرفته می‌شود را زیر سوال ببرند، نشان‌دهنده منطقشان است. اما آنچه روی زمین و در عالم واقع اتفاق می‌افتد این است که شخصیتی مثل آقای خاتمی مورد احترام مردم است.» گرامی‌مقدم تاکید کرد: «اگر فردی همه این‌ها را نادیده گرفته و این مسائل را مطرح می‌کند، باید درباره او تردید کرد و پرسید، شما کجای جریان اصلاحات هستید؟ به نظر من، طرح این مسائل مشکلی را حل نمی‌کند. ممکن است انتقاداتی مطرح باشد و من هم نقد‌هایی به این نهاد جدید دارم، اما مجموعه روند تکاملی نهاد‌های اجماع ساز موفقیت‌آمیز بوده است. هم شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان با ریاست آقای عارف و هم این نهاد جدید که قابل اعتماد و امید برای اصلاح‌طلبان است.»

رونمایی از لباس جدید کادر درمان برای مقابله با کرونا
از لباس جدید کادر درمان برای مقابله با کرونا رونمایی شد. این لباس در مدت هشت ماه تلاش و تحقیق مداوم دو نفر از دانشجویان نخبه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی طراحی و تولید شده است. این پوشش نوین با متعادل کردن گرمای موجود در لباس و امکان خروج گرما، شرایط بهتری برای کادر درمان بوجود می آورد. منبع: خبرگزاری صدا و سیما

واکنش مشاور رهبری به ماجرای بهنام محجوبی/یک نماینده مجلس: عنابستانی حق شکایت از سرباز نیروی انتظامی را دارد/مصطفی معین: کرونا از دی‌ سال گذشته وارد کشور شده بود ام اسفند اعلام شد/تذکر روحانی به وزیر اطلاعات

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۷
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۶۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
آقای موسی غضنفرآبادی، سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، شما بجای اینکه خودتان و نماینده الگوی اخلاق و گذشت باشید بدتر از همه الگوی قدرت نمایی جهت لاپوشانی رفتار غیر قانونی خود هستید نماینده مردم بایست قانون مداری را خود شروع کند اگر اولین نفر در قانون شکنی باشد حضورش در مجلس جایز نیست هیات نظارت هم بجای تادیب رفتار خارج از قانون نماینده از ایشان جهت تشویق به ادامه این رفتار نباشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
طبق قانون زندانبانی زندانی حق ندارد ملاقات داشته باشد در بیمارستان
پاسخ ها
نیلوفر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
کدوم قانون ؟ این قانونی که تو ازش دم میزنی توی مجلس عنابستانی تصویب میشه وحی منزل که نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
زندانی
نه یک جسم بی جان که بنا به مصلحن و به وسیله دستگاه زنده نگه داشته شده
البته امیدوارم معجزه ای رخ بده و این زندانی زنده بمونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
عزیز خخخخه
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
دادخواست نماینده...زدم زیر گوش سرباز چون زور دارم و دیه هم میخوام
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
اول زدن سیلی را ثابت کنید
در ضمن هم این نماینده تخلف کرده و هم آن سرباز و هر کدام مجازات خودشان را دارد
اسدی-یک بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
"غضنفرآبادی:عنابستانی حق شکایت از سرباز نیروی انتظامی را دارد" زرشک
پاسخ ها
جمشید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
نگو زرشک!! بگو عناب!! متوجه شدی؟؟
مشتی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
ثابت شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
استاد دانشگاه :وقتی نماینده‌ای به سربازی سیلی می زند، به جای ریشه یابی مساله اولین کاری که می‌کنند این است که ببینند چه کسی فیلم را منتشر کرده است) بنده خدا این نمایندگان شورای نگهبان در حال طرح شکایت از ان سرباز هستند و تازه میگویند قوه قضائیه هم اگر بخواهد به این موضوع ورود کند باید از ما استعلام بگیرد. در حالیکه تردد در مسیر ویژه حتی برای نمایندگان هم ممنوع است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
...نمایندگان شورای نگهبان...؟؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
اینطور که پیش میره عنابستانی رئیس جمهور بعدی خواهد بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
با ین توصیفی که از زندان کردند آدم هوس میکنه بره زندان.
زبل خان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
مخاطب دکتر معین دقیقا چه کسی هست ؟ زمان وزارت ایشان احتمالا این مشکلات نبوده
پاسخ ها
فرزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
مخاطبش دولت پنهانه.همانی که هم من و هم شما میدانید چه !کسانی هستند
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
نمی دانم چطور مطرح کنم که سانسور نکنید.هر روز باید مسیری چند کیلومتری را برای رفتن به محل کار رفت آمد کنم .هرروز ناسزاهای از کوچک وبزرگ می شنوم که میزان ناراحتی مردم از اصولگرا.اصلاح طلب و ....را نشان می دهد. .اینقدر از خود مچکر و خودشیفته نباشید.مردم به ستوه آمده اند..حداقل کاری که می توانید بکنید سکوت است.مردم خوب می دانند چه کسی کار می کند وچه کسی نمی کند....این مردم صدها هزار شهید تقدیم اسلام وکشور کردند.شایسته نیست اینطور تحت فشار باشند که حتی آزاده وجانباز وفرزند شهید هم بی پروا هرچه می خواهند می گویند.حتی بعضی ها استغفرالله از دایره دین واسلام خارج شدند و .....این یک درد ودل از یک هموطن خاک پای همه شما بود که هم عاشق اسلام است وهم عاشق میهن .حالا خود دانید.
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
اون نماینده محترم نیازی نیست شکایت کنه کار یکسره کنه حکم اعدامشو صادر کنه خدایا این ملت از دست این ظالمان به کی شکایت کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
از فهوای کلام غضنفر ابادی در روزهای اخیر هم چنین مستفاد میشود که سرباز باید تنبیه و زندانی شود که از نماینده مجلس بی حرمتی و بی احترامی دیده . و آقای عنابستانی هم برای کار غیر اخلاقی و غیر مقرراتی تبره و شاید پاداش داده میشود. همانند نماینده ای که با پارک بان اداره گمرک درگیر شده بود و اخرش کارمند نگون بخت مجبور به عذرخواهی شد. ولی ملت دیگر ان را انتخاب نکردند و عنابستانی هم اخرین دوره نمایندگیش خواهد بود ولو اینکه غضنفر ابادی ایشان را تطهیر کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
از فهوای کلام غضنفر ابادی در روزهای اخیر هم چنین مستفاد میشود که سرباز باید تنبیه و زندانی شود که از نماینده مجلس بی حرمتی و بی احترامی دیده . و آقای عنابستانی هم برای کار غیر اخلاقی و غیر مقرراتی تبره و شاید پاداش داده میشود. همانند نماینده ای که با پارک بان اداره گمرک درگیر شده بود و اخرش کارمند نگون بخت مجبور به عذرخواهی شد. ولی ملت دیگر ان را انتخاب نکردند و عنابستانی هم اخرین دوره نمایندگیش خواهد بود ولو اینکه غضنفر ابادی ایشان را تطهیر کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
خخ فرض کن مثلا باندان ما سوئیس مسابقه دارن میرن اونجا میگن عه مربیتون کو میگن اقاشون اجازه خروج نداد بعد ما هنوز دنبال اینم کشور علمی اداره بشه دورهمیم کلا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
جناب مسؤل اگر اجازه دهید فرزند شما را بکشیم و بعد یک عذرخواهی و روبوسی با جنابعالی هر دو خندان به زندگی خودمان رونق بخشیم. واقعا مشمئزه کننده است این دلجویی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
عنابستانی بایدم شکایت کند، اون سرباز به چه حقی صورتش را به کف دست نماینده کوبونده؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
راست میگه بنده خدا چرا صورتشو زده به دست نماینده
جمشید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
اونم بدون این که صورتشو بشوره!!!!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
‌سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان از سوی همسرش ممنوع‌الخروج شد

آقای شوهر، قید همسرجان رو بزن، در اولین فرصت بای بای!!!!!!!!!!!
به برکت حماقت شوهر احتمالا یک ورزشگار دیگر را برای همیشه میدیم به خارجی ها!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
وقتی تعصب نابجا چشم. را کور میکند. بنده خدا اینهمه زحمت وصدمه خورده وتمرین کرده. با این کار ش همه آرزوهای بنده خدا بر باد رفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
آقای غضنفرآبادی شما فعلا پشتتان گرم است! می خواهید سرباز بباورند در مجلس امثال شما سیلی تمرین کنند!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
آقای غضنفر آبادی نگران خودش و همکاران خودش است که اگر بنا باشد رفتار اشتباه نمایندگان در آینده در موضوعات مختلف به گوش ملت برسد رسوا میشوند میخواهد مسیر فعلی هموار نگه دارد و نگذارد متخلفان و زیاده خواهان رسواتر شوند .
هیچ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
به نام خدا .واقعا بیدارم سرباز سیلی خورده حالا می خواهند مجازاتش هم کننند
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
برای خبرهات باید نظراتی گذاشت که به دلیل سانسور چی بودنتون بی فایده هست.
در کل موفق باشید ، تو خلوت خودتون یکم فکر کنید ببینید چه بلایی سر ایران آوردید.
حميد
|
United Kingdom
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
هيات نظارت بررفتار نمايندگان !!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
اسمش را عوض کنید بگذارید هیئت حمایت از رفتار نمایندگان
ناشناس
|
Belgium
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
فکر کنم این آقای غضنفرآبادی خیلی قانون شکن هستند. بکی نیست که به اقا خوب قانون را توضیح بده. که سرباز کارش درست بوده گوش به حرف مسئول خودش داده حال اون فرمانده باید از ایشون دفاع کن. البته برای همه مردم مشخص هست که بعضی از آقایون بی قانونی رو دوست دارند
جیکو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
در خصوص سیلی خوردن سرباز ، از ابتدا مشخص بود مثل ماجراهای دیگر ، برخوردی با نماینده صورت نگرفته و نمی گگیرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
در مورد پرونده عنابستانی ، جای شاکی و متهم عوض نشه صلوات
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
ﭼﻘﺪﺭ ﺭﻭ ﺩاﺭﻳﺪ ﺷﻤﺎ ﻫﺎ ﺧﻼﻑ ﺭﻓﺘﻪ و ﺗﻮ ﮔﻮﺵ ﺳﺮﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺯﺩﻩ ﺣﺎﻻ ﻫﻢ ﺣﻖ ﺷﻜﺎﻳﺖ ﺩاﺭﻩ ﺷﻜﺎﻳﺖ ﭼﻲ اﺧﻪ ﺷﻤﺎ اﺯ ﻛﺠﺎ ﺁﻣﺪﻳﺪ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺭﻭ ﭼﻲ ﻓﺮﺽ ﻛﺮﺩﻳﺪ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﭼﻲ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﮕﻮﻳﻨﺪ. اﺯ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺧﺠﺎﻟﺖ ﺑﻜﺸﻴﺪ. ﻫﺮ ﻛﺸﻮﺭ ﺩﻳﮕﺮ ﺑﻮﺩ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﻩ اﺧﺮاﺝ ﻣﻴﺸﺪ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
این جوری که پیش میره ی چند وقت دیگه از ماجرای سیلی زدن عنابستانی بگذره اون سرباز بیچاره رو میندازن زندان و جای ضارب و مضروب رو عوض میکنن نمایندگان محترم!!!
ایران من
|
Finland
|
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
با سلام
گویا آقای غضنفرآبادی از هم اکنون برای سیلی زدن به سربازان و مردم تمهیدات لازم را میبینند و در تلاشند که برای سیلی زدن محدودیتی نداشته باشند!
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
آقای معین. مسئولین ما بیماری کرونا را مخقی کردند یا بقول شما دیر هنگام تشخیص دادند، کشورعای غربی چی؟ آمریکا که مثلا بموقع فهمید چه گلی به سر مردمش زد؟ وقتی که خبر کرونا در کشور اعلام شد چرا همه ما راهی سفر شدیم و در خانه نماندیم؟ یک سوزن بخودمان بعد یک جوالدوز به بقیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
در دوران کنونی حق همیشه با فردی است که زور و قدرت و پول داشته باشد در جریان عنابستانی این نیروی به اصطلاح انقلابی از اول معلوم بود که سرباز بیچاره محکومه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
از اقاب دهقان باید تشکر کرد بدلیل این موضع گیری انشالله برویم بسمت اصلاح امور تا این نظام و مملکت بحران هایش حل شود. این یعنی پیروزی روند اصلاحات
اردلان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
عاشقه مردمی شدن و حرفای خوب زدن مسولین هستم ... تو ایام انتخابات ...
اسلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
آقای موسی غضنفرآبادی مقصر شما نیستید
مقصر من و امثال من هست که شما را روانه مجلس کرده ایم
ز که نالیم که از ماست که بر ماست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
وقتی هنوز در قید حیات و تحت درمان است یعنی برایش اتفاقی در زندان افتاده و یا نسبت به درمان بموقع بیماری فرد بی توجهی شده است .این اسمش سیاه نمایی نیست اسمش حقیقت تلخ بی عدالتی است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
دنیا را جیگر فرض کرده اید
این همه هزینه هسته ای و تحمل تحریم جهانی و غنی سازی فقط برای تامین سوخت دانشگاه تهران و نیروگاه بوشهر است
!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
به یاد داشته باشید که شما نماینده های کنونی مجلس با رای اقلیت مردم وارد مجلس شده اید. بنابراین چنین اظهار نظرهایی از شماها بعید نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
ظاهرا جناب غضنفر آبادی مسول نظارت و تنبیه سربازان وظیفه شناس سیلی خورده است !!!!!
و عنابستانی و سایر نمایندگان مجلس انقلابی !!
نگران نباشند که سرباز سیلی خورده ، حتما تنبیه میشود !!!
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
حال که سرباز سیلی خورده نمی تواند احقاق حق کند، پس بهترین کار در چنین شرایطی که یک نماینده به یک سرباز وظیفه شناس سیلی زد، واکنش متقابل سرباز و است.
باران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
با سلام
واقعا جای بسی تاسف است نماینده گان قانون مصوب می نمایند وسیلی به مجری قانون می زنند حالا نماینده چه حقی برای شکایت دارد چنین نماینده ای لیاقت ملت راندارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
فکر میکنی لیاقت مردم ما بیشتر ازین نماینده هاس؟ هر چی سرمون میاد نتیجه بی خردی خودمون است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
احتمالا داروی نظافت بیش از حد مصرف کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
آدم نمیدونه به این اخبار بخنده یا گریه کنه...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
جالبه عنابستانی حق شکایت از سرباز رو داره ولی سربازی که کتک خورده حق شکایت نداره!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
آقای غضنفرآبادی خیلی خوبی وقانومدار دمت گرم تو توی این مملکت حرف حسابی زدی مسئله دیگه تمامم کسی هم حرف بزنه بله میدین درستش میکنن
ناشناس
|
Korea, Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
در اسلام زن حق خروج از منزل بدون اجازه شوهر را ندارد
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
این اقای دهقان کلا مثل اینکه در این کشور زندگی نمی کنند!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
مسولین محترم برای صحبت با مردم ایران از تویتر استفاده نکنید توتیر برای مردم فیلتر است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
درود بر شما
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
واقعا عجیبه خیلی عجیب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
مجلس انقلابی
خویی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
افرادی مثل این اقای نماینده حتی حق دارند یک گلوله وسط پیشانی سرباز بزنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
چرا باهم دعوا می کنید؟!
مامردم عادی ازعدم اجرای قانون ناراحتیم، ولی اونهایی که دیگه زیاد بهش می پردازن، دنبال کارهای حزبی وجناحی هستن، هوشیار باشید، همینهایی که سمت دارن وامروز نماینده حزب مقابلشون رو می کوبن، توماجرای نجفی شهردار سابق تهران، قانون ودادگاه وخود متوفای بیچاره رو می کوبیدن!!!! چقدرهم به اون زن بیچاره تهمت زدن!!!
مراقب باشید، دفاع از حق عالیه، ولی اجازه ندین، حمایت شما، کمک حال این افراد بشه
مشتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
مردم میتونند طوماری از شکایت رو بر علیه این نماینده درست کنند.درست مثل کاری که مجلس برای شکایت از روحانی از مردم دعوت کرده.حالا خود مردم میتونن ازین نماینده شکایت کنن.سو استفاده از منابع ملی.توهین و ضرب و شتم نیروی امنیتی مردم.دروغ و افترا.تشویش اذهان عمومی.اییجاد مزاحمت و سلب اسایش.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
نحوه برگزاری امتحانات مدارس 1399 1400 انتخابات 1400 غزه نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری