بازدید 32149
دو هزار و سیصد و بیست و دومین بسته ویژه خبری «تابناک»

رئیس دولت اصلاحات نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان را تایید کرد؟ / واکنشی به انتقادات تند ضرغامی از پدرسالاری / برخی از ماندن ایران در لیست سیاه راضی هستند!

رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: اظهارات گستاخانه مقام لهستانی علیه ظریف / طعنه نیش دار آقای سخنگو به پمپئو / و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۲۲۳۷۲
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۸ 19 December 2020

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

مجلس به جای حرف‌های کلی دقیقا بگوید کدام یک از هزینه‌های دولت را قبول ندارد؟

سعید لیلاز تحلیلگر اقتصادی گفت: مجلس اگر می‌خواهد به موضوع بودجه به صورت کارشناسی نگاه کند و نه سیاسی، خواهد دید که در مقایسه با دیگر کشورها با وجود این که ایران دارد بدترین و شدیدترین تحریم طول تاریخش را طی می‌کند، عملکرد بودجه‌ای و مالی دولت و سازمان برنامه و بودجه بسیار بهتر از بقیه بوده است. وی معتقد است در سه سال اخیر علی‌رغم تحریم وحشتناکی که اجرا شد، ایران یکی از بهترین کشورهای خاورمیانه از حیث بودجه بوده‌ و این با یک بحث کارشناسی قابل اثبات است.

عدم تصویب لایحه بودجه ۱۴۰۰ به ضرر دولت آینده است


عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده سابق مجلس گفت: عدم تصویب لایحه بودجه به ضرر دولت آینده است، چنین اتفاقی باعث می‌شود تا دولت آینده با شروع کار خود بودجه‌ای در اختیار نداشته باشند و همین امر مشکلاتی را در برخی از عملکردها با خود به همراه دارد. با واقعی بودن لایحه بودجه می‌توان نسبت به مثبت بودن آن امیدوار بود، این در حالی است که لایحه بودجه همیشه همراه با احتمالات بوده و نمی‌توان آن را واقعی دانست. به دلیل شرایط اقتصادی کشور، بودجه سالانه، هر سال که می گذرد به واقعیات نزدیک شده که باعث ایجاد امیدواری‌هایی در کشور می‌شود./ایرنا

کرونا حدود یک و نیم میلیون شاغل بخش گردشگری ایران را بیکار کرد


علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: بیش از یک و نیم میلیون نفر در حوزه گردشگری کشور فعالیت داشتند که بخش اعظم این شمار هم اکنون به خاطر شیوع کرونا بیکار قطعی و یا خانه‌نشین شده‌اند. تا پایان شهریور ماه امسال میزان خسارت وارده ناشی از کرونا به صنعت گردشگری کشور بیش از ۱۴۰ هزار میلیارد ریال بوده است. موضوع کرونا و شیوع آن یک موضوع عالم گیر بود که صنعت گردشگری همه کشورها از جمله ایران را دچار چالش جدی کرد. فعلا همه برنامه‌های این وزارتخانه در این رابطه با هماهنگی ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تنظیم می شود. وزارت بهداشت با توجه به شرایط شیوع بیماری در آن زمان و ضرورت حفظ سلامتی مردم توقف این برنامه را خواستار شد./ایرنا

مجلس نمی‌تواند شاکله بودجه را تغییر دهد


عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان: بودجه باید بودجه کارآمد، واقعی و منطبق با نیازهای کشور باشد و باید همه بخش‌ها را در بر بگیرد. امسال هم خواهش ما این است که این مسائل با دقت بیشتری مورد رسیدگی قرار گیرد. البته شورای نگهبان تفسیری در این زمینه دارد و اینکه اختیار تقدیم لایحه بودجه بر عهده دولت است. پیرو این تفسیر آورده شده که مجلس نمی‌تواند شاکله بودجه را تغییر دهد و باید تغییراتش به گونه ای باشد که شاکله بودجه تغییر نکند، لذا اگر این مساله براساس چارچوب تفسیر شورای نگهبان باشد، این شورا ایرادی را به بودجه خواهد گرفت./ایرنا

بلعیده شدن هزاران میلیارد تومان در سایت‌های شرط بندی


وسوسه یک شبه پولدار شدن و تبلیغات زندگی لاکچری ـ که این روزها در فضای مجازی بسیار به چشم می‌خورد ـ باعث شده تا برخی افراد به سایت‌های قمار و شرط‌بندی اعتماد کنند و حالا پس از هجوم سرمایه‌های سرگردان به بازارهای دارایی، این وبسایت‌های حاوی محتوا و مکانیسم شرط‌بندی است که پول‌های خُرد را می‌بلعند. این «پول‌های خُرد» برای فردی که در این وبسایت‌ها فعال است، ‌شاید عدد بزرگی نباشد، اما سایت‌های شرط‌بندی از همین مکانیزم استفاده کرده و سودهای بزرگی به جیب می‌زنند. گفته می‌شود الگوریتم سایت‌های شرط‌بندی به گونه‌ای طراحی شده که در نهایت فردی که پول خود را در این کار سرمایه‌گذاری کرده، سود اندکی می‌برد./اعتماد

"رئیس مجلس حداقلی" را تحمل می کنیم، "رئیس جمهور حداقلی" را نه


مسیح مهاجری در سرمقاله روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: این روزها که طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد، انتقادهای زیادی به تصمیمات اعلام شده نمایندگان در مورد مواردی از این طرح در رسانه‌ها دیده می‌شود. نمی‌توان گفت تمام این انتقادها واردند، ولی نمایندگان مجلس نباید طرح مورد نظر خود را بگونه‌ای به پیش ببرند که تصور عمومی این باشد که آنها با اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری درصدد هموار کردن راه برای رئیس‌جمهور شدن فرد خاصی هستند. نمایندگان مجلس یازدهم باید این واقعیت تلخ را درک کنند که تدوین قانون با تاریخ مصرف خاص و موقت، مشارکت مردمی را کاهش خواهد داد و به شدت نظام جمهوری اسلامی را متضرر خواهد کرد. مردم اگر رئیس مجلس حداقلی را تحمل کنند، قطعاً زیر بار رئیس‌جمهور حداقلی نخواهند رفت.

برخی از ماندن ایران در لیست سیاه راضی هستند


حشمت الله فلاحت پیشه، نماینده پیشین مجلس گفت: معتقدم تصویب دو لایحه CFT و پالرمو به تصمیم سیاسی کلان نیاز دارد، نه لزوما اجماع درباره آنها در مجمع تشخیص مصلحت نظام. فضای سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام در شرایط فعلی برای بررسی کنوانسیون های پالرمو و CFT مناسب نیست. الان در این مجمع عملا کسانی که از مجلس حضور پیدا می کنند، نظرشان درباره این لایحه مثبت نخواهد بود. واقعیت این است که بخشی از کشورها از قرار گرفتن نام ایران و باقی ماندن آن در لیست سیاه FATF راضی هستند. ما در مجلس معتقد بودیم که با ملاحظات و شروط می توان لوایح را تصویب کرد و برای همین هم هزینه های زیادی پرداختیم. واقعیت این است که خیلی ها از این که کشور تحریم باشد، سود می برند و دلشان برای ملت نمی سوزد. "اف ای تی اف" یک امر مناسب برای چانه زنی نیست. ایران ۵ گام برای کاهش تعهداتش برداشته است که هر کدام می تواند بنیانی برای تقویت توان چانه زنی ایران به حساب بیاید. سعودی ها، اسراییل و آمریکا تلاش کردند در این سال ها رابطه ایران با مجموعه مقررات مربوط به FATF مبتنی بر لیست سیاه باشد./ایسنا

ظریف: ایران هنوز طالبان را از لیست تروریستی خارج نکرده


وزیر امور خارجه کشورمان در گفت و گو با شبکه طلوع نیوز افغانستان، بار دیگر بر لزوم خروج آمریکایی‌ها از منطقه تاکید کرد. صفحه توییتر شبکه طلوع نیوز با پخش بخش‌هایی از این گفت و گو اعلام کرده مشروح مصاحبه با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران روز دوشنبه ساعت ۲۱ از این شبکه پخش خواهد شد. ظریف در توضیح این که ایران پس از ترور شهید سردار قاسم سلیمانی توسط آمریکا، تاکید کرده که آمریکایی‌ها باید از منطقه خارج شوند، گفت: ما همیشه این را گفته ایم. وزیر امور خارجه کشورمان در بخش دیگری در پاسخ به این سوال مجری که تعریف شما از طالبان چیست، بیان کرد: در قوانین ما هنوز طالبان را از گروه تروریستی خارج نکرده ایم. ظریف همچنین در پاسخ به سوال مجری درباره نیروهای فاطمیون و اینکه ایران آنها را از مهاجران افغان ایجاد کرده، گفت: این نیروها می‌توانند بهترین نیروهایی باشند که اگر دولت افغانستان تمایل داشته باشد به افغانستان کمک کنند.

روزنامه جوان درمورد منع کاندیداتوری نظامیان در انتخابات: امام به سپاهیان «نظامیان» نمی‌گفت


روزنامه جوان در یادداشتی به قلم مدیرمسئول خود در مخالفت با منع کاندیداتوری نظامی ها در انتخابات نوشت که امام هیچ وقت سپاهیان را نظامی خطاب نمی کرده است. در یادداشت روزنامه جوان آمده است: چند ماهی است رسانه‌های غرب و طیفی از اصلاح‌طلبان نسبت به حضور نظامیان در عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری هشدار می‌دهند و آن را خطرناک می‌دانند. مگر نظامیان می‌توانند با هویت خود وارد انتخابات شوند؟ مگر کسی می‌تواند بدون تشریفات قانونی کاندیدا شود؟ اگر در محفلی خصوصی از هشداردهندگان بپرسید آیا نظامیان می‌توانند وارد انتخابات شوند، حتماً خواهند گفت: بله، اگر لباس از تن درآورند و خود را در معرض انتخاب ملت قرار دهند، مانعی ندارد. حال سؤال این است که مگر راه دیگری برای ورود یک نظامی به انتخابات وجود دارد؟ بدون تردید منظور آنان از نظامیان سپاهیان است؛ چه سپاهیانی که قبلاً در سپاه بوده‌اند و چه آنان که بخواهند اکنون استعفا دهند و وارد انتخابات شوند. خوشبختانه هر دو طیف از نسل اول سپاه هستند. درست است که به جهت حقوقی نظامی‌اند، اما از جهت رفتار و منش کمتر کسی سپاهیان را نظامی به معنی عرفی آن می‌داند.

رکورد لایو عادل فردوسی پور: ۸۰۹ هزار بیننده


لایو عادل فردوسی پور از بازی فینال پرسپولیس - اولسان موفق به ثبت رکوردی کم نظیر شد. ۸۰۹ هزار بیننده با رجوع به صفحه ی فارسی «ای اف سی» گزارش فردوسی پور از بازی فینال را تماشا کردند. این تعداد بیننده توانست رکورد پربیننده ترین لایو در ایران را به فردوسی پور اختصاص دهد. همچنین گفته می شود تعداد لایو فردوسی پور در بین پنج لایو پربازدید دنیا نیز قرار گرفته و لازم به ذکر است که فقط ایرانی های داخل کشور قادر به تماشای لایو فردوسی پور بودند؛ محدودیتی که اگر وجود نداشت، می توانست تعداد بازدید لایو فردوسی پور را به مراتب بیشتر کند.

واکنشی به انتقادات تند ضرغامی از پدرسالاری

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: اختلاف نظر در میان گروه های سیاسی طبیعی است اما برای وحدت تا آخرین فرصت تلاش خواهیم کرد و از رسیدن به وحدت ناامید نیستیم. پرویز سروری در گفت‌وگو با ایلنا پیرامون مساله وحدت در بین نیروهای اصولگرا در انتخابات آتی و اینکه گفته‌ می‌شود علیرغم فعالیت‌های جامعه روحانیت مبارز، شورای ائتلاف در نظر دارد که مستقل وارد انتخابات شود، گفت: این اتفاق یک موضوع تازه یا عجیبی نیست و در مسائل سیاسی و انتخاباتی معمولا مسبوق به سابقه است. ما در انتخابات گذشته هم شرایطی مشابه این را داشتیم که با بعضی از گروه‌ها در آخرین روزهای نزدیک به انتخابات و با صرف زمان زیاد به نتیجه رسیدیم. اکنون هم همین گونه است. ما به عنوان شورای ائتلاف همه تلاش خود را به کار می‌بریم تا بتوانیم با همه گروه‌ها و شخصیت‌های درون جناحی و دلسوز برای مردم به یک ائتلاف حداکثری برسیم و طبیعتاً این طرح ادامه خواهد داشت. وی افزود: تاکنون جلساتی را با دوستان داشتیم اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم و به همین دلیل تلاش ما ادامه خواهد داشت، اما همانطور که در دوره‌های گذشته هم چنین مواردی نیازمند زمان بیشتر برای بحث، گفتگو و دستیابی به یک ائتلاف حداکثری بود، به تحقق این مساله امیدواریم.

توئیت مطهری درخصوص بیانات رهبر انقلاب در مورد رفع تحریم‌ها

در پی بیانات رهبر انقلاب در مورد رفع تحریم ها، علی مطهری برداشت خود در این خصوص را مطرح کرد. علی مطهری نماینده تهران در مجلس دهم در پیامی توییتری نوشت: «رهبر انقلاب فرمودند اگر بتوانیم تحریم را برطرف کنیم یک ساعت هم نباید تاخیر کنیم.آقای روحانی هم قبلا همین حرف را گفته بودند. دوستان "انقلابی" اگر این سخن حق را از آقای روحانی قبول نمی‌کنند، از رهبری قبول کنند و با کارشکنی در راه رفع تحریم،رنج غیرضروری برای مردم درست نکنند.» به گزارش جماران، هفته گذشته رهبر انقلاب اسلامی گفتند: «البته نمی‌گوییم دنبال رفع تحریم نباشیم، چرا که اگر بتوان تحریم را رفع کرد، حتی یک ساعت هم نباید تأخیر کنیم، اگرچه اکنون چهار سال است که تأخیر شده و از سال ۹۵ که بنا بود همه تحریم‌ها یک‌باره برداشته شود، تا امروز نه تنها تحریم‌ها برداشته نشد بلکه زیادتر هم شد.»حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خطاب به مسئولان گفتند: «اگر بتوان با روش درست، عاقلانه، ایرانی- اسلامی و عزتمندانه تحریم‌ها را برطرف کرد باید این کار را انجام داد اما تمرکز عمده باید بر خنثی‌سازی تحریم‌ها باشد که ابتکار آن به دست شماست.»

رئیس دولت اصلاحات نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان را تایید کرد؟

عضو شورای هماهنگی اصلاحات گفت: نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان با اظهارنظر خاتمی و اعمال نظرات او رسمی و نهایی می‌شود. «علی باقری»، عضو شورای هماهنگی اصلاحات، درباره سازوکار اخیر اصلاح‌طلبان برای اجماع در انتخابات ۱۴۰۰ به برنا گفت: به هر حال برخی ابعاد جمع بندی نهایی شورای هماهنگی، درباره ترکیب و چگونگی شکل گیری نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان منتشر شده است. این نهاد ترکیبی از احزاب سیاسی است که از مشورت شخصیت‌های حقیقی ملی و شناخته بهره می برند و این‌ها با هدایت و تایید خاتمی، مجموعه فوق، پکیج نهاد اجماع ساز را شکل می دهند. البته این جمع بندی مقرر بوده همچنان برقرار است و جزییات آن پس از اظهارنظر خاتمی و اعمال نظرات احتمالی او نهایی می‌شود و در نتیجه به شکل رسمی، منتشر خواهد شد. او افزود: در خصوص این مصوبه، به طور کلی، قرار این است گزارشی به خاتمی داده شود و پس از تایید و دریافت نظر او، این مصوبه، رسمیت پیدا کند.

اولین واکنش شورای نگهبان به حضور نظامیان در انتخابات ۱۴۰۰

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان درنشست خبری با خبرنگاران، در خصوص حضور نظامیان در انتخابات گفت: اگر کسی بخواهد در شورای نگهبان برای ثبت نام و حضور در انتخابات مجلس و یا ریاست جمهوری وارد شود، باید با حوزه و نهاد خود قطع ارتباط کرده باشد.وی افزود: اگر آن فرد نظامی باشد، درجات و اینگونه مسائل تاثیری ندارد. ممکن است فردی پایین ترین درجه را داشته باشد؛ اما ثبت نام هم کند.‌ بنابراین نه‌ تنها درجات تأثیری در بررسی صلاحیت‌ها ندارد، بلکه باید با نهاد خودش قطع ارتباط کرده باشد و رسماً به ما اعلام کنند.

طعنه نیش دار آقای سخنگو به پمپئو

سخنگوی وزارت خارجه با انتشار توئیتی به ادعاهای مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا علیه ایران واکنش نشان داد. سعید خطیب زاده در توئیتی نوشت: آقای «ما دروغ گفتیم، فریبکاری کردیم و دزدیدیم» که دوره‌اش رو به اتمام است، باز هم دچار وسواس ذهنی‌اش نسبت به ایران شده است.‌ واقعیت: رژیم‌های ایالات متحده مدت‌هاست که علیه مردم ایران و همسایگان آن‌ها کودتا و جنگ به راه می‌اندازند. افراد بی‌شماری را کشته‌اند و آسیب‌پذیرترین قشرهای آمریکا به عنوان سپر انسانی خود مورد سوءاستفاده قرار داده‌اند. این ذات حقیقی رژیم متبوع اوست.

جریمه روزنامه کویتی به دلیل اهانت به ایران

یک روزنامه کویتی به دلیل اهانت به جمهوری اسلامی ایران ۶۰۰۰ دینار کویتی جریمه شد.به گزارش روزنامه وطن، دادگاهی در کویت روزنامه السیاسه این کشور را به دلیل اهانت به ایران ۶۰۰۰ دینار کویتی جریمه کرده است. در حکم‌ این ‌دادگاه آمده است: موضوعاتی که در این روزنامه منتشر شده، خارج ‌از قوانین روزنامه نگاری است و نباید در روزنامه ها به اموری پرداخته شود که دولت مورد انتقاد قرار گیرد. موضع دولت کویت ‌در رابطه با درگیری های منطقه بی‌طرفی و خویشتنداری است.بر اساس این گزارش، سردبیر روزنامه السیاسه احمد الجارالله است که پیش از این نیز چندین بار در مطالبی به جمهوری اسلامی ایران و مذهب تشیع اهانت کرده بود.

اظهارات گستاخانه مقام لهستانی علیه ظریف

نماینده لهستان در پارلمان اروپا با طرح ادعاهایی بی‌اساس، به بیان اظهاراتی خصمانه علیه ایران پرداخت. به گزارش العربیه، رادوسلاف سیکورسکی خطاب به دیپلمات‌های اروپایی گفت: مراقب باشید دفعه بعد که با وزیر خارجه ایران با آن لبخندی که بسیار شبیه یواخیم فون ریبنتروپ است، دیدار کردید متوجه باشید که وی نماینده چه «رژیمی» است. وی مدعی شد: رژیم ایران ادعای اسلامی بودن دارد و اگر جمهوری نماینده خداست، چه نیازی به سرکوب است.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۴
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱۰۷
یاد احمدی نژاد بخیر که در لیست سیاه بودیم و تحریم نبودیم کار بانکی انجام می شد تا این که تحریم ها امد
حالا آدرس غلط بدهید برای fatf
پاسخ ها
آ
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
نتیجش شد بابک زنجانی ها...... و
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
احمدی سالار بود در مقایسه با جناب کلید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
حالا نه این که زنجانی ها درست نمی شود حتی در قالب دوران آن برجام؟
ناشناس
| United States of America |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
چرت چرا میگی. اون زمان کشور درست تحویلش داد خرابه تحویل داد حالا خرابه تر شده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
احمدی استارت بدبختی مردم را زد !
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
همه یادمونه اینقدر تحریم تحریم نمیکردن فقط کار میکردن معیشت مردم هم واقعا بهتر از الان بود
رضا صدر
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
تمام ساز و کار و ساختار تحریم های فعلی در زمان احمدی نژاد شکل گرفت. هنوز هم داریم تاوان احمدی نژاد را پس می دهیم . مقدمات تصویب اف ای تی اف هم در مجلس دهم و زمان احمدی نژاد طی شد، همان طور که مذاکرات هسته ای در زمان آنها از عمان کلید خورد. فقط از بد شانسی مردم ایران خورد به دولت روحانی و مجلس یازدهم وگرنه آقایان در تصویب آن حتی لحظه ای هم تردید نمی کردند.
سلام
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
درس عبرت همه!
گزارشگری خوب عادل هرچقدر برای پرسپولیس بدیمن بود
اما برای ای اف سی خوش یمن بود
البته بنظرم عادل فریب ای اف سی سعودی را‌ خورد و بزودی بدان اذعان میکند.
قطعا قصدش ایجاد افتخار رکورد فالور و بازدید لایو برای اینستای ای اف سی نبود.
اما درس خوبی بود هم برای خودش هم‌ برای سیما!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
درک سیاسی و اقتصادی شما صفره -0-که به دوران احمدی نژاد همچین نظری داری
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
دوران احمدی نژاد دوران کابوس و حشت. خواهشاً به مردم یادوری نکنید.
شما گستاخان اروپایی و امریکا دست از این ملت و کشور بردارید و دنبال تجزیه و... نباشید که افرادتان در اینجا خرابکاری کنند آن وقت این چیزها نمی بینید که اشک تمساح برای ما بریزید
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
عارری عاری ای گستاخان ای دشمنان دست از سر این ملت بردارید تا شما هستید ما جز ویلا سازی کار دیگری. از دستمان بر نمیآید خب اصلا
همه می‌دانند آقای روحانی اولویت اول و آخرش برجام و خارجی ها است و درست کردن داخل که ریشه اصلی مشکلات ما هم هست جایی ندارد در اولویت ایشان
جناب مطهری کمتر....!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
حاضر به پذیرش تجربه نا مردی اروپائیها هنوزم نیست.
چاره ای جز قدرتمند بودن نداریم. غربی ها وارثان هیتلر و موسولینی هستند و الان با پنبه می خواهند سر دیگران را ببرند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
اولویت روحانی اقتصاد فرهنگ رابطه سالمو بدون تعصبات کور با دنیاست. درود بر روحانی!
حخخخه محدودیت!!!
حتی نتوانستید یک میلیون کنید آن هم با این همه سر و صدا و تبلیغات که برای این پخش زنده کردین و مدعی بودین ریزش آن چنانی برای شبکه 3 متصور بودین
تازه 800 هزار تا هم اول بازی بود که برای کنجکاوی آمده بودن وگرنه وسط بازی 500 هزار تا بیشتر نبود
پاسخ ها
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
من از اینستا ندیدم. ولی 500 هزار عدد پایینی نیست. اینکه شما یک و نیم ساعت بدون وقفه به اینترنت وصل باشید و پولی فوتبال ببینید با کیفیت ضعیف مشخصا نشانه خوبی نیست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
صحبت سر این موضوع است که تابناک اینستاگرام را تا حد تلویزیون بالا آورده بود ویکجوری می گفت که انگار این محیط مجازی می تواند جایگزین آن شود حتی روبیکا 140 هزار نفر این مسابقه را می دیدن
تتلو که تبلیغات سایت ها و شبکه ها را هم نداشت 600 هزار نفر نگاه می کردن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
به قول یه نفر اب رو بریز همون جا که میسوزه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
خخخخخه یعنی چی؟ لطفا نگاهی هم به کامنتها و مخالفتها به اظهار نظر خوتون بفرمایید بعد در باره عادل قضاوت کنید. او دوست داشتنیست. هر قدر هم که شماو امثال شما دوست نداشته باشید
عادل حذف شدنی نیست چون در قلب مردم ایرانه
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
کجایی کاری؟ کل مردم ایران حذف شدند چه برسه به عادل
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
آفرین!
مگر با عادل عادل کردن مردم فراموش کنند ما چه خرابکاری با انتخاب شورای شهر و دولت به بار آوردیم.
و توی برجام چه خود فروشی کردیم.
درود بر عادل فردوسی پور منجی ما
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
قدرت پول خیلی بیشتر از قدرت قلوبه
اصلاح طلب های آشوب گر شما ها مدعی هستید ریاست جمهوری هیچ کاره است لطفا سکوت کنید و بروید کنار برای همیشه تا ملت نفس راحت از دست شماها بکشند که فرار رو به جلو نکنید
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
سکوت کن ای تند روی اصولی اشوبگر
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
اینا جماعت پوست کلفت تر از این حرفا هستند وقتی تو مملکت داری گند میزنن مدعی تدارکاتچی بودن هستند تا یه تیم ورزشی میبره شعار روحانی مچکریم میدن ؟؟! دیگه محاله ملت گول این جماعت رو بخورن
ناشناس
| United States of America |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
تو هن یه جمله بهت دیکته کردن هر از چندی میایی میگی و میری. یکم از خودت تفکر داشته باش. لااقل نقلید نکن
رضا صدر
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
برای این جور کامنت ها از کیسه بیت المال حقوق هم می گیرند
اول از همه مشکلی فردوسی پور ندارم و گاهی. قت ها 90.ا می دیدم هرچند قبل ها اول نا آخرش را می دیدم ولی
همان afcنیست که به ناحق ال کثیر را محروم کرد؟
یا AFC همونی نیست که حق پخش برای ایران را به خاطر تحریم محروم کرد؟
پس حق ندارید شما مافیای رسانه ای اشک تمساح بریزید و معلوم نیست چی از نود گیرتان می آمد که با رفتن در دو سال گذشته سعی دارید با خبر پراکنی از فردوسی پور ان را برگردانید به تلویزیون
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
ای اف سی همونه که صدا و سیما حق پخش بهش نمیداد و دزدکی فوتبالها رو پخش میکرد.بزرگ کامنت ۷ ریالی دلم برای خیط کردنت تنگ شده بود تو این چند شب
:)
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
خطاب به امریکا
حق پخش یعنی خریدن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
خطاب به ناشناس ایرانی
ما خوبیم فقط... تمام دنیا. بدن !
تحریف نکنید مطهری و رهبر گفت چیزی که دست خودمان است را جلو ببرید و نه تحریمی که دست خودمان نیست خوب این دولت دارد چی کار می کندالان؟!!!!!!!!!
کمی صادق باشید
خدمت مدیر مسئول محترم تابناک.
با اهدا سلام.دوست عزیزی که مسئول نظرات بخش شبانه بودند و با کمترین تغییرات در نظرات ان را منتشر میکردند مدتی است تشریف ندارند.علت چیست؟اگر ایشان خدای نکرده بیمار شده اند یا به مرخصی تشریف برده اند اطلاع رسانی بفرمایید در غیر اینصورت رویه صدا و سیما را تکرار نفرمایید که باعث کوچ مخاطبین شما خواهد شد.خسته از اینهمه مشکلات روزانه سالهاست در این قسمت درد دلی میکردم و گاهی تند و گاهی ملایم انتقادی میکردم و از اینکه دیده میشوم اندکی ارامش میگرفتم.متاسفانه جایگزین ایشان که نظرات بسته را منتشر میکنند تجربه کافی ندارند و اگر این رویه ادامه یابد منی که در این سالها بجز تابناک خبرگذاری دیگری را دنبال نمیکردم ناچارا کوچ خواهم کرد به فضای مجازی و خبرگذاریهای دیگر.البته دیگر کسی انجا نیست که توهین و افترا را از نظرات پاک کند.بساط شایعه و تهمت و تخریب رو براه خواهد بود و هر کس هر طور دلش بخواهد حقایق را وارونه میکند.اگر دوست من در بخش نظرات که از ۱۲ ظهر تا پاسی از شب اینجا زحمت میکشید برنگردد ما را بخیر و شما را بسلامت
از بایدن و تیم او باید خیلی نگران بود. اصولا ثابت شده در هر کشوری هر رئیس جمهور و تیمی که با تقلب بسیار گسترده زمام امور را در دست بگیره چیزی جز تباهی و فاجعه به بار نمی اورده. البته طرفداران بایدن از جمله رسانه های دمکراتها و های تک ها تکرار می کنند که ادعاهای تقلب ثابت نشده. مانند این می ماند که اسراییل اعلام کنه چون ادعاهای دخالت اسراییل در ترور دکتر فخری زاده ثابت نشده پس ما دخالتی نداشتیم و کار موجودات فضایی است یا مارادونا یا بازیکن پرسپولیس بعد از هند اشکار بطرف داور بروند و بگویند به مرگ خودم با دست توپ را مشت کردم مرا اخراج کن و پنالتی بگیر!
این وعده های بایدن و دمکراتها فقط در ایام انتخابات بود. مواضع اخیر تند و تیز اروپا در مورد ایران و سکوت مطلق تیم بایدن در مورد برجام و اینکه بایدن چند بار تکرار کرده که مذاکره با ایران بسیار بسیار مشکل خواهد بود همه نشان می دهد که بر خلاف ایام تبلیغات هم اروپا و هم امریکا و تیم بایدن می دانند که سیاست های خارجی ترامپ چه در مورد چین یا کره شمالی ای ونزویلا و البته ایران بسیار موفق بوده و حالا اروپا و بایدن می خواهند ثمرات ان سیاستها را درو کنند و به اسم خود کنند. خیلی ساده باید باشید که تصور کنید که اروپا یا تیم بایدن نمی دانند که فشار حداکثری چه اندازه مواضع ایران و توان ایران را برای هر گونه مذاکره احتمالی تضعیف کرده. ما باید دیوانه باشیم که تصور کنیم اروپا یا بایدن از این امتیازات مسلم چشم پوشی کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
سیاست یعنی همین. سیاست مداران ما هم باید زیرک باشند از فرصتها استفاده کنند. حب و بغض به خرج دادن جز ضرر به
منافع ملی سود دیگری برای کشور ندارد.
از کاربری 30 میلیون اینستاگرام فقط 2 درصد تماشا کردن
چه افتخاری چه پزی!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
همه اینستاگرامی ها عشق فوتبال نیستند که شما نسبت می گیرید
اولا لایو نه و زنده دوم هم این که ما رفته بودیم ببینیم چند نفر هستند و بعد آمدیم بیرون پس ما را حساب نکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
اصلا کی شما را بحساب می آورد؟
اگه سپاهیان نظامی نیستن دقیقا چی هستن اقای روزنامه وابسته به سپاه؟؟؟؟؟!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
آنها همه کاره مملکت چه در بعد نظامی اقتصادی و سیاسی هستند و فقط پست
وریاست جمهوری رو ندارند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
سپاهیان شاغل در امور نظامی،نظامی هستند
اما بعد از خروج نظامی نمی توان به حساب آورد
قلی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
شبهه نظامی
تابی جان مادرت یا سانسور نکن یا همش بذار ، سانسورهات افتضاحه
بعضی ها با اینکه میدونن رای نمیارن ، میان کاندید و تایید صلاحیت بشن برای اینکهو تا اخر عمر بیمه نظام بشن
علی مطهری حرف بی بی سی را میزنی
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
هر که نظرش مثل نظر بی بی سی و دیگران باشه نباید تو این کشورِ دموکرات و مردمسالارِ گل و بلبل حرف بزنه؟
عجب طعنه هایی میزنین این مقامات ما، طعنه هاشون مثل انتقام گرفتناشونه
ماه قبل سایپا 151 یا همون وانت پراید درپیت قیمت کارخونه 65 تومان بود این ماه شده 91 تومان
اخه یکی نیست تواین مملکت بگه دردتون چیه تا حالا میگفتید دلار افزایش داشته با اینکه اینها اصلا نباید دلار رو بهونه کنن چون به اصطلاح میگن تولید ملیه
ولی گیرم حرفشون درست اما الان دو سه ماههه یاشاید بیشتره که قیمت دلار یا ثابت بوده یا کاهشی چرا بییش از 50 درصد تویک ماه قیمت وانت پراید بره بالا واقعا کسی نیست اینا رو بازخواست کنه؟
آقای مسیح مهاجری اگر تو عمرش یک حرف درست زده باسه همین عدم تحمل رئیس جمهور حداقلیه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
روحانی که با هفت دهم درصد بیشتر یعنی حدود 250هزار رای رییس جمهور شد و به ریش 49 و سه درصد بقیه خندید رییس‌جمهور حداقلی بود بانه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
ایشون همیشه حرف حق !؟ میزده
زمان خاتمی هم چون تنها خودشو کاندیده وزارت ارشاد کرده بود ضد خاتمی بود..
از اولشم چپی تند بود
بعدشم ضد احمدی نژاد
ناشناس
| Germany |
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
فعلاً که نمایندگان مجلس که فقط با چند صد هزار رأی رفته مجلس حرفش بیش از یک رییس جمهور میلیونی خریدار داره این یعنی مردم سالاری دینی!
ازمجلس یازدهم امیدی به مردم نیست انها به فکر قدرت و ارزوهای دور و درازشان می باشند و هموار کردن راه برای خواب و خیال های که در فکر و مغزشان می گدرد هستند و با 20/ رای خیال میکنند قیم بی چونو چرای این مردم بد بخت هستند و ارزشی هم نه به خود و نه به ملت قائلند خدا به دادمان برسد
د
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
انصافا این مجلس در این مدت خیلی کار کرده. حقوقهای نجومی وامتیازات عالی ماشینهای شاسی بلند و برای خودشان دست و پا کردند. توهین به رییس جمهور مردمی و سنگ اندازی پیش پای دولت... اینها دست آوردهای کمی نیست برای این مدت کوتاه
ازمجلس یازدهم امیدی به مردم نیست
از ایرانیا متوهم تر ندیدم
هنوز یه عده در توییتر امیدوارند ترامپ رییس جمهور بشه مثلا روز تحلیف بایدن ترامپ وارد میشه و گاز اشک آور پرتاب میکنه ملانیا هم ماسک بایدن رو به زور در میاره بعد بایدن بیهوش میشه و ترامپ تحلیف رو به جا میاره و رییس جمهور میشه
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
حضرات اصولگرا به این سناریو امیدوارند البته ترامپ امروز اخبار صدا و سیما را تکذیب گرد و گفت قصد اعلام حکومت نظامی و ... نداره
اصلاحات باید توسط اصولگرایان انجام بشه چون قدرت اصلی دست اونهاست. اصلاح طلبان فقط دنبال سهم گرفتن از قدرت هستند. سطح فکریشون هم پایینه چون اصلا درک درستی از امنیت و غرب ندارند و بیشتر شیفته غرب هستند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
آی قربون درک و شعور شما برم که هر رو از بر تشخیص نمیدین
ناشناس
| Germany |
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
و اقعا نابغه ای تو حقت را خوردن. البته من دل خوشی از اصلاح طلبا ندارم ولی حرف شما هم واقعا نوبره
روحانی یه پتک بردار و بزن روی تحریم ها اونا رو خورد و خاکشیر کن یه جوری تحریم ها رو خورد کن که کاسبان تحریم هر کاری کنه نتونه خورده هاش رو جمع کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
دو سال برحام تو دوران اوباما کدوم تحریم برداشته شد فقط یک میوه بدحام را نام ببرید
ناشناس
| Germany |
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
عزیز دل میلیون ها دلار وارد کشور شد. هواپیماهای نو وارد ناوگان شد... هنوز هم ادامه داشت که ....
آقای ظریف اگر قبول دارید طالبان تروریست هستند که هستند چرا در وزارتخانه آت برایشان فرش قرمز پهن می کنید
جناب رییس دولت فقط حهت اگاهی از یک ماه پیش بدون چه بلایی سر ملت اوردی
هویچ از ۴۰۰۰ هزار به ۹۰۰۰
تخم مرغ از ۲۵۰۰۰ هزلر به ۴۰۰۰۰ در هر شانه
لاستیک از ۷۰۰۰۰ هزار به ۱میلیون و صد هزار
روغن خوراکی از ۳۶۰۰۰ هزار به ۹۰۰۰۰ هزار
روغن خودرو دقیقا ۶۰ درصد رشد
پول اب و برق و گاز دقیقا از قبض پیش دو برابر
هدف دولت از این اشفته بازار چیست ایا اهداف کثیف سیاسی باید فقر و فلاکت جامعه رو به همراه داشته باشه مگه نه اینکه ارز ۴۰ درصد به اصطلاح ارزون شده چرا ملت از این ارزانی بهره مند نمیشن ؟؟! راستی ۷۰۰ هزار دلار پول بهداشت رو چرا از صندوق توسعه ملی خرج دانشکگاه نورچشمی خود کردید که حالا تو پول واکسن مودندین ؟؟
پاسخ ها
رضا صدر
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
مگر رئیس دولت مسول گرانی ها است؟ هیچ کس دیگر مسول نیست؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
یک کم از بقیه قوه ها و نهاد ها بگویید
چرا هر نهادی که منتخب ملت است بد و بقیه خوبند؟
بیچاره مردم که تمام کاسه کوزه ها سر آنها شکسته می شود
بودن در لیست سیاه دکان است برای کاسبان تحریم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
خوب توضیح بده چگونه؟
علی
| United States of America |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
جناب ناشناس ۲۲:۰۳،

لطفأ طوطی وار شعار ندید؟ دقت کنیدبه این که عضو FATF شدن قراره چه عابدی برامون داشته باشه. اولین و مهم‌ترین عایدش جلوگیری از پولشوییه. خوب بیاییم از همینجا شروع کنیم؟ کشور کانادا که مقصد اکثر کلاه بردارهایی که پول و پس‌اندازهای مردم ایران رو بالا کشیدن و یک لیوان آب روش، هیچ وقت محمود خاوری و امثال ایشون رو تو منگنه گذاشت که ببینه ۳ میلیارد دلار رو از کجا آورده؟ و اگر مال خودش نیست خودش و پولش رو تحویل کشور مبدا بده؟ هر وقت خاوری رو همراه پولهایی که از ملت ایران دزدیده کت بسته تحویل ایران دادن بنده و ایران باز از عضو شدن در FATF امتناع کرد، بنده هم به معترض میشم. اما فعلأ فکر می‌کنم این عضویت یک حماقته
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
یه جوری میگید عضویت حماقته انگار راه دیگه ای هم دارید
متوجه نیستید که وقتی بخوایید از سیستم بانکی اونا استفاده کنید مجبورید تصویب کنید fatf رو
هر وقت مستقل شدید و از دلار و یورو و ... استفاده نکردید پز استقلال بدید
وظیفه این معاهده هم تحویل دادن امثال خاوری نیست
فردوسی پور تمام شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
سلام فروغی جون
روزنامه جوان! پس لباس نظامی برای چی پوشیدند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
برای بدست گرفتن قدرت شهردار فرماندار وزیر رئیس جمهور استاندار ومدیرکل نه نه مدیرکل پستش پایین هست
جوان جان! لطفا بفرمایید نظامیان چه چیز اضافی دارند. خواهشا مغلطه نکن!
بیت کوئن ۲۴۰۰۰ دلار
هر بیت کوئن ۶۰۰ میلیون
بزودی هر انس طلا به ۱۸۰۰۰ دلار خواهد رسید
بارها ثابت شده كه فوتبال آسيا تا حد زيادى زير نظر شيوخ اماراتى و سعودى است.بعد از عادى سازى روابطشون با اسرائيل بايد انتظار بد تر از اين رو هم داشته باشيم...فردوسي پور هم دوباره قربانى بازى هاى سياسى در ورزش و رسانه شد.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
هااا؟؟؟!!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
هنوز فراموش نکردیم که تیم عراق بعد از صدام رو با بازیکنان ناشناس اول آسیا کردن.
بعدشم دیگه تکرار نشد
مهدوی‌کیا: تیم ایرانی به فینال برود ۱۰ روز اروپا مهمان من! بذار سلطانیفزر بره بذار تیمهای با اصالت مثل استقلال وپاس ازچنگ دولت خارج بشن اونوقت حرفتو پس میگیری با این کریها خودتو ازچشم مردم میندازی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
فیلسوف! مگر تیم پاس هم داریم؟ حالا بنده خدا کیسه ها که به حذف شدن از آسیا و نایب قهرمانی لیگ برتر عادت کردند. چون حالا حالاها سرورشون قهرمانه!
کفائی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
سرور کی 57 سال به همت صاحب بولینگ عمر از خدا گرفتید عین 57 سالو با با 123456789 باخت بیشتر زیر دست استقلال دوستاره هستید ببین اینوبدون هرگز قهرمان آسیارو با کلکسیونر اسنپ کاپ مقایسه نکن چون یم جام آسیائی بیش از میلیونها جام داخلی می ارزه وشماندارید
سلام و درود بر همه مدافعین امنیت و سلامت جمامعه
ان شاللله که از بلا به دور باشند
به شخصه حاضرم امنیت و سلامت داشته باشم حتی اگه مجبور باشم گرسنگی بکشم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
وقتی گرسنه باشی قطعا سالم نمیمونی، درمورد امنیت و گرسنگی هم آدم سیر نمیتونه نظر بده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
به شخصه حاضرم یه بلیط یمن برات بگیرم بری اونجا طعم امنیت و سلامتو بچشی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
وقتی گرسنگی بکشی یعنی یک پای مهم امنیت که همان امنیت غذایی است می لنگد و ممکن است به شورش گرسنگان منجر شود.
تنها راه نجات کشور از این منجلاب فقط محمود احمدی نژاد این فرزند رشید ملت است
پاسخ ها
رضا صدر
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
بله واقعا رشادت از سر روی ایشان می بارد
آنها که قانون تثبیت تحریما رو نوشتن فردا شب انار و هندوانه میخورند
آنهایی که آسیب دیدند به بشقاب های خالی نگاه میکنند
اصلاح طلبا به خاطر خدا به جای قدرت دنبال عدالت پیشرفت کشور باشید یعنی دوتا ادم درست حسابی داخل شما نیست که جز قدرت پول به علم تکنلوزی بومی کردن فکر کند
در این وضعیت گل و بلبل کشور و قدرت و لیاقت و کاردانی الی برکت الله دولت و در آستانه شب یلدا حقوق کارمندان مفلوک و بازنشستگان بدبخت چرا پرداخت نشده؟نکند دوست دارند اقتشاش دیگری به راه بیاندازند؟
انشاالله روحانی ثابت میکنه مملکت صاحب داره باید ایران رو ‌از دست کاسبان تحریم بیرون بیاره
بی جهت شلوغش نکنید کسی از ماندن در لیست سیاه راضی نیست بعضی ها دوست دارند از لیست سیاه بیرون بیایند و بروند داخل لیست شل کن و سفت کن و لیست سیاه تحریم بهتر از لیست شل کن و سفت کن است چون ماندن در لیست سیاه تکلیف معلوم است و مواجه با یک فرد کافر هستیم و می دانیم که راه خنثی کردن تحریم روی پای خود ایستادن است ولی لیست شل کن و سفت کن یعنی لیست نفاق و منافق و کشور در بلاتکلیفی قرار می گیرد یعنی یک روز تحریم می کنند و روز بعد تحریم را برمیدارند و آدم اگر با کافر سر و کار داشته باشد بهتر از منافق و دورو است و نباید به طرف مقابل دلخوش بود
در پاسخ به جوان که میگه چه اشکالی داره که نظامیان خود را در معرض انتخاب مردم بگذارند،ای کاش هر فردی می‌تونست خود را در معرض انتخاب قرار بده اونوقت محبوبیت شخص معلوم میشد
با سلام
من همین را می دانم اکثر کارهای مهم در دست این دولت نیست همن حال مسکن در دست دولت نیست هیچ کاری به تحریم ندارد در دست شهرداریها و اگر مجلس فکری به حال ملت بود قانون شورا شهرداری را اصلاح می کرد تا اینقدر فساد خانه مانند شهرداری خون مردم شیشه نشود و خانه دار بشوند این ملت من کاری به سب زمینی تخم مرغ ندارم قدرت خرید در این زمینه است ولی در مسکن مرد دارند بد بخت می شوند یک سال دیگر بحران به وجود می اید کنار خیابان پارکها چادر زده می شود و نمی شود جلو ان را گرفت مجلس جان دنبال قانون مقطعی نرو فکر مردم باش
در بعضی از نقاط کشور اینترنت خیلی ضعیف است وگرنه رکورد عادل بالای ۲میلیون میرسید
من عاشق استدلال روزنامه جوان از نظامی بودن شدم قبلا فکر می کردم که نشانه نظامی بودن داشتن لباس فرم- تجهیزات نظامی از مبتدی تا پیشرفته و داشتن علائم و نشانه های نظامی است اما الان فهمیدم که اگر تمام اینها را داشته باشی نظامی نیستی و مردم عادی محسوب میشود چون جوان گفته
روحانی: رشد اقتصادی را باوجودتحریم مثبت کردیم !!!!
نرخ رشد اقتصادی اعلام شده توسط باپک مرکزی : مثبت ۱٫۳ درصد
نرخ رشد تایید شده توسط مرکز آمار : منفی ۱٫۹ درصد
نرخ رشد اعلام شده توسط بانک جهنی: منفی ۴٫۵ درصد !!!!
بهترین روش حکومت نخست وزیریه.رهبر خودش باید یک نخست وزیر انتخاب کنه.چون مردم ایران رو رسانه های غربی و غربگداها گول زده اند و حقیقت رو وارونه جلوه میدن.مردم مثل بچه ای می مانند که دارن به طرف پرتگاهی میرن اما پدر جلوی بچه رو میگیره.بچه گریه میکنه اما پدر میگه تو بچمی عاشقتم ،دوستت دارم اما نمیذارم به خودت آسیبی بزنی.بهتره کار رو به پدر معنوی خودمون بسپاریم.
بازنزدیک انتخابات شدجاده صاف کن اعظم پیداش شد!تَکرارمیکنم!!این دفعه اگربارهاتَکرارکنی هم کسی رای نخواهدداد...
ای روزی نامه جوان تومردم را چی فرض کردی یعنی نظامیان فقط با یک دست لباس نظامی میشوند یا روحانیون فقط با یک عبا وعمامه روحانی میشوند نظامی فکر واخلاق نظامی دارد
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی