سیگنال خروج از «رانفور» صادر شد؟

رانفور بعد از اصلاح ۵۰ درصدی از اوج خود در تابستان به کف کانال صعودی رسیده بود و این بهانه خوبی برای اقبال خریداران به سهم و رشد قیمت تا محدوده فیبوی ۰.۵ درصد اصلاح اخیر روی ۳۹۰۰ تومان بود. ادامه روند قیمتی رانفور چگونه خواهد بود؟
کد خبر: ۱۰۱۹۸۴۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸ 07 December 2020
به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، رانفور امروز را با فشار فروش در ابتدای معاملات آغاز کرد و با اینکه یک بار هم به محدوده صفر تابلو نزدیک شد، اما در ادامه نتوانست رشد کند و دوباره به دامنه منفی تابلوی معاملات بازگشت تا با کمی بیش از ۹.۲ میلیون حجم معاملات و پایانی نزدیک به ۴ درصد منفی بسته شود در حالی که از یک ساعت مانده به پایان بازار، این نماد صف فروش شده بود.

حالا پرسش این است که آیا به لحاظ تکنیکال رانفور در موقعیت مناسبی جهت ورود قرار گرفته است؟ سهامداران رانفور باید همچنان سهامداری کنند یا از این سهم خارج شوند؟


تحلیل تکنیکال رانفور چه می‌گوید؟

سیگنال خروج از «رانفور» صادر شد؟
 
رانفور بعد از اصلاح ۵۰ درصدی از اوج خود در تابستان به کف کانال صعودی رسیده بود و این بهانه خوبی برای اقبال خریداران به سهم و رشد قیمت تا محدوده فیبوی ۰.۵ درصد اصلاح اخیر روی ۳۹۰۰ تومان بود. اما اکنون همانطور که در تصویر مشخص شده است خط روند صعودی کوتاه مدت هم در نمودار قیمت و هم در اندیکاتور RSI شکسته شده است و این خبر خوبی برای کوتاه مدت سهم نیست و ممکن است قیمت را وارد روند نزولی هر چند کوتاه مدت کند. در این صورت قیمت می‌تواند تا محدوده فیبوی ۰.۲۳ اصلاح موج اخیر که قبلا موفق به عبور از آن شده بود روی قیمت ۳۲۰۰ تومان باز گردد.

در صورت واکنش برگشتی قیمت در محدوده حمایتی ذکر شده در ۳۲۰۰ این بار قیمت می‌تواند تا فراتر از ۳۹۰۰ (اوج قبلی در هفته گذشته) نیز پیش برود که احتمالا در این صورت قیمت تا ۴۲۰۰-۴۵۰۰ تومان در فیبوی ۰.۶۱ اصلاح اخیر ریکاور می‌شود.
 
منبع: نبض بورس (https://nabzebourse.com/)
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه